KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:   9,5 ml

A teltebb és megemelt pillákért akár egy rétegben! A kollagén formula gondoskodik a ragyogó tekintetről.

Reni39946

2017. október 17.

Olvasva a negatív véleményeket elgondolkodtat a dolog, hogy lehet, csak a szempilla alapozó miatt tetszik annyira?! Na, mindegy. A saját meglátásom szerint nem rossz. Használtam már mindenféle szempillaspirált, s ez kifejezetten tetszik, bár primer = szempillaszérum nélkül még nem használtam, azzal viszont gyönyörű pillákat varázsol. :)

Reni39946
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

balankaa01

2017. október 15.

Én végül a Lash Sensational keféjével használtam el. Szerintem mindent elmondtam.

balankaa01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

fleur83

2017. október 14.

Nem rossz. Nem csinál őrületes pillákat de rétegezve teljesen rendben van. Nem pereg, nem maszatolódik persze a nap végére azért megkopik kissé. Ennyi pénzért elég jó.

fleur83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

feherandie

2017. október 13.

Glamour szerzemény, ritkán veszek már ennyiért spirált mert olcsóbbak is bejönnek de még sosem próbáltam maybelline spirált, gondoltam itt az ideje. Ritkás de viszonylag hosszú pilláim vannak, és mivel a szememet nem sminkelem hangsúlyosan ezért a pillákon a műszempilla hatás híve vagyok, ami ezzel maaajdnem meg van! Annyi a hiba, hogy kb 70%-ban hosszít és 30-ban dúsít, így naaggyon hosszú de ugyancsak ritkás pillákat kapok de úgy vagyok vele hogy mégsem rossz a végeredmény. Én a nap végére azért hajlamos vagyok kicsit felpislogni de szerintem nincs olyan spirál ahol ez lenne. Továbbá nem pereg, nem irritál, könnyen lejön, minden ami kell

feherandie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

CeCeDrake

2017. október 9.

Van ennél jobb Maybelline spirál. Semmi extra hatás, hosszabbít talán valamit. Viszont a festék minősége katasztrofális. Ragad. Csomós.
Ráadásul irritálja a szemem.

Update: potyog. 1 óra és lepereg.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Ráadásul irritálja a szemem.

Update: potyog. 1 óra és lepereg.

Aysel

2017. október 8.

Teljesen igéri és teljesiti azt amit egy szempillaspirálnak kell!Még ha véletlen le sem mosom másnap reggel is friss nem egy pókszerű gubanc!Jár az ötös

Aysel
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 8.

ivanbogi

2017. október 1.

Nem rossz-nem rossz!!! Régóta szemezek a Maybelline szempillaspirálokkal, de valamiért eddig sosem vettem belőlük. Most volt 25% kedvezmény a Maybelline termékekre, jó áron volt és elcsábultam. De nem bántam meg. Viszonylag hosszú szempilláim vannak, és mégis adott nekik egy kis pluszt. 2 rétegben nagyon jól mutat, és nap végéig is szépen ott marad! Szerintem jó kis termék!! :))

ivanbogi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Abi04

2017. szeptember 28.

Nagyon szeretem. Kicsit félve vettem meg mert sürűek a szempilláim és a legtöbb spirál csak össze tapasztja őket. Ezzel viszont gyönyörű pillákat tudok csinálni. Imádom.

Abi04
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Martini

2017. szeptember 25.

Nagy csalódás!Biztos nem veszem újra!Botrány amit a pilláimmal művel!Irritálja a szemem!

Martini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Virág-os

2017. szeptember 23.

Szép pillákat lehet vele csinálni, talán kicsit hosszabbított az enyémen, meg dúsított. :) Nem vártam tőle kolosszális hatást, így nem is okozott csalódást.

Virág-os
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Soluble Collagen

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetyl Alcohol, Glyceryl Behenate, Tribehenin, Caprylyl Glycol, Glyceryl Behenate, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Steareth-20, Glyceryl Behenate, Steareth-2, Hydroxyethyl Ethylcellulose, Glyceryl Behenate, Hydrogenated Palm Oil, Sodium Laureth Sulfate, Stearyl Alcohol
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Steareth-2, Sodium Laureth Sulfate, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Színezékek: Iron Oxides, Ultramarines, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, BHT

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Tartósítószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.