KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:   9,5 ml

A teltebb és megemelt pillákért akár egy rétegben! A kollagén formula gondoskodik a ragyogó tekintetről.

Sminkek 500 Ft/db
Ár: 500 Ft/db , Eladó: dandy
Állapot: leírásan, Helyszín: Leányvár, fizetés: utalás után postázom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Abidel

2017. december 16.

Nekem idáig ez a legjobb szempillaspirál, amit próbáltam. Mindig visszatérek hozzá. Pozitívum, hogy extra fekete szempillákat kreál egy rétegben. Két rétegben műszempilla hatása van. Többen is megkérdezték, hogy műszempillám van? Egy hátránya van. Nagyon hamar beszárad. Ennek ellenére akkor is ez vált be idáig. Inkább veszem gyakrabban. De azért kutatok tovább.

Abidel
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 16.

bfuzsikaa

2017. december 11.

Jó-jó, de van ettől jobb spiráljuk is. Plusz kb 2 hét után én is úgy jártam, hogy kijött a szár a kupakból.. próbáltam menteni, de sehogy sem tudtam kiszedni, így a kukában landolt, imádom a Maybelline spirálokat, de ez botrányos, és ezek szerint nem csak én fogtam ki egy selejtest.

bfuzsikaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

7ot

2017. december 11.

Nem tudom, hogy mi van ezzel a festékkel, de nagyon hamar olyan állapotba kerül, amilyenné akkor szokott válni, amikor érik a kukára (nem volt nyitogatva előtte). Az első héten még jól működött, aztán elkezdett csomósodni, felvitel után már le is pergett rögtön. Ilyet még nem tapasztaltam ennél a márkánál. Ez a kefe a hosszabb pillákat amúgy is összekócolja, nem győzöm utána fésülni, de így, hogy a festék is beadta a kulcsot, alig tudom felvinni normálisan. Elhasználom egy másik kefével, de nem lesz újravevős. A sajátjával amúgy sem volt egy nagy szám az eredmény.

7ot
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 11.

gyumocs

2017. december 10.

Akcióban vettem meg itteni vélemények alapján, és nem csalódtam. Nem vett fel túl sok festéket első használatra (nem tudtam lezárt csomagolásút venni, ezért kicsit félek...). Egyszerre hosszabbít és dúsit, nem csomósít, nagyon szép ívet ad a pilláimnak, amik nap végéig megőrzik a formájukat. Két rétegben már extra hatást kölcsönöz. A festék nem szokott leperegni, de még nincs meg olyan régóta a termék, lehet ha kicsit beszàrad, elkezdi.

UPDATE: én is úgy jártam, hogy a szár kijött a kupakból. Először még sikerült visszatennem, de utána nem akarta a jót, kuka lett belőle. De gyors be is szereztem belőle egy másikat, mert jelenleg ez a kedvencem, és csak reménykedem, hogy nem fogok ugyanúgy járni...

gyumocs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

Virág-os

2017. december 4.

Szép pillákat lehet vele csinálni, talán kicsit hosszabbított az enyémen, meg dúsított. :) Nem vártam tőle kolosszális hatást, így nem is okozott csalódást.

Virág-os
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Lina14

2017. november 28.

a maybelline spirálokban eddig nem csalódtam, de ez az egyik legjobb! drámai, extra fekete, inkább dúsít, mint hosszít, de engem abszolút nem zavar. sok festéket visz fel, így tud tapasztani, de ha ügyesen visszük fel, először simán, a pillák tövétől, utána pedig cikk-cakkos mozdulatokkal átszaladunk rajta, akkor szépen szét lehet szedni az esetleges tapadásokat. szépen tartja a pillákat, nem hullik vagy pereg, de mégsem nehéz leszedni. SZERELEM VAN
update: kiveve: nem tudom milyen uton-modon sikerul, de allandoan kiesik a kefe a tetejebol.... lehet hogy rosszul van osszeszerelve, de ahogy a tubus oldalarol igyekszem leszedni a festeket, mindig benneragad......

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

bodor258

2017. november 25.

Nekem bevált a hetkoznapokra amikor szolidabbab szeretem kifesteni a pillaimat. Sok vele egy árban levő spiralhoz képest ezzel szép eredményt tudok elérni csomosodas nélkül (persze sokadik rétegre ez is csomosodik és osszeragasztja a szempillaimat). Volt már ettől tartósabb és jobb szempillaspiralom is, de lehet hogy újra veszem majd.

bodor258
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

annama

2017. november 19.

Időről időre próbát teszek drogériás szempillaspirálokkal, hogy kíméljem a pénztárcámat. Ez történt egy hónappal ezelőtt is, amikor ezt (a sok + vélemény alapján) megvettem. Amikor felkenem, szépen mutat, de csak néhány röpke óráig. Utána alig látszik valami, mintha nem is sminkeltem volna, pedig lemosáskor ott landol este a vattakorongon. Meg sem várom a 3 hónapot az újabb (Chanel) szempillaspirállal, mert ennek semmi értelme.

annama
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

Bonjourbeauty

2017. november 17.

Nagyon szeretem, hozza a megszokott Maybelline spirálok minőségét. 😊

Bonjourbeauty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

Nagyon szeretem, hozza a megszokott Maybelline spirálok minőségét. 😊

cintialaura

2017. november 11.

Nem pereg és látványos pillákat csinál,csomósodás nélkül.
UPDATE: Amilyen szépen indult a kapcsolatunk, olyan rossz érzésekkel nézek rá napjainkban. Kevesebb mint egy hónap alatt darabossá vált, volt, hogy nap közepén a vízvonalam alól kellett "kihalásznom" a szempillaspirál maradványokat, ráadásul ma már látom, hogy ettől hullott a szempillám. Szerintem többször nem próbálkozom Maybelline spirállal, űgy tűnik nem ez az én márkám ezen a téren.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Nem pereg és látványos pillákat csinál,csomósodás nélkül.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Soluble Collagen

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetyl Alcohol, Glyceryl Behenate, Tribehenin, Caprylyl Glycol, Glyceryl Behenate, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Steareth-20, Glyceryl Behenate, Steareth-2, Hydroxyethyl Ethylcellulose, Glyceryl Behenate, Hydrogenated Palm Oil, Sodium Laureth Sulfate, Stearyl Alcohol
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Steareth-2, Sodium Laureth Sulfate, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Színezékek: Iron Oxides, Ultramarines, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, BHT

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Tartósítószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.