KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:   9,5 ml

A teltebb és megemelt pillákért akár egy rétegben! A kollagén formula gondoskodik a ragyogó tekintetről.

HRenata

2017. augusztus 16.

Nagyon tetszik. Dúsít, hosszabbít, már egy rétegben is szép pillákat csinál, szép fekete színe van. A festék àllaga pont jó, nem csomós és nem tapasztja össze a szempillákat. Tartós, nem pereg, nem maszatol. A kefe is jó, alul-felül tudom használni.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

cintialaura

2017. augusztus 7.

A szokásos Maybelline spiráloknál is jobban bevált. Végre nem pereg:) Látványos pillákat csinál, nem csomósodik.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

nreka

2017. augusztus 6.

Nagyon szuper ez a spirál! Dúsit, hosszabbít és nem csomósodik. Az aló pillákon különösen gyönyörű. (Eddig egy spirál sem tudta kiemelni az alsó pilláimat.) Mivel nem vízállót vettem, a tusoló alatti meleg víz teljesen leoldja.

nreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Csebix

Korcsoport: < 18
2017. július 29.

Legszuperebb spirál amit eddig próbáltam! nem tapasztja össze a pillákat, nagyon szépen dúsít, viszont nekem 3 hónap után elkezdett a festék nagyon csomósodni, besűrűsödni..:( így csak 4 csillag

Csebix
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 29.

Lili2109

Korcsoport: < 18
2017. július 14.

Nagyon jó spirál!! :) Nem csomósít, nem kenődik, már egy rétegben látványos... Kedvenc :)

Lili2109
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 14.

xxilaurab

2017. július 12.

Imádom. Már egy rétegben is ível és dúsít, két rétegben pedig igazi drámai hatást lehet vele elérni. Féláron jutottam hozzá de gyanítom ha elfogy, teljes áron is újravevős lesz:)

xxilaurab
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Serpentina

2017. július 10.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Tényleg "megéri a hypeot".
A sima Colossal Volum' Express verziója sem rossz termék, mégsem hozta ki azt a maximumot a pilláimból,
ami viszont ezzel továbbfejlesztett változatával működik.
Az elején kicsit csodálkoztam a "túl egyszerű" keféjén, de talán pont ettől,olyan jó.
Gyönyörűen szétteríti a festéket, tökéletesen megemeli és dúsítja a pillákat, amitől szinte műszempilla hosszúságúnak tűnnek.
A Noir very black szín pedig hihetetlenül pigmentált. Határozott, domináns fekete, ami mindenkinek nagyon jól állhat.

Serpentina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Tényleg "megéri a hypeot".
ami viszont ezzel továbbfejlesztett változatával működik.

adrika128

2017. július 9.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, mert a Lovely spirálom kifogyott és gondoltam kipróbálok most mást. Tényleg szépen hosszítja a pillákat és nem csomósít, igaz nem egy rétegbe viszem fel, mert nekem az semmiből nem elég. Nemrég vettem, de eddig nagyon is meg vagyok elégedve vele.

adrika128
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

CutestLamb

2017. július 5.

Az eddigi legjobb szempillaspirálom, igaz, nincs még velem hosszú ideje. Tudom ajánlani, nem csomósítja a pillákat! :)

CutestLamb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

zsofula

2017. július 4.

Lehet, hogy én fogtam ki hibás darabot, de az enyém gusztustalan lett egy hét után.
Összecsomósodott már a kefe száradó festéktől.
Próbáltam menteni egy kis melegítéssel, hátha egyszer-egyszer még használható, de inkább nem kockáztatok vmi bacit, kivágom.

zsofula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Összecsomósodott már a kefe száradó festéktől.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Soluble Collagen

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetyl Alcohol, Glyceryl Behenate, Tribehenin, Caprylyl Glycol, Glyceryl Behenate, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Steareth-20, Glyceryl Behenate, Steareth-2, Hydroxyethyl Ethylcellulose, Glyceryl Behenate, Hydrogenated Palm Oil, Sodium Laureth Sulfate, Stearyl Alcohol
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Steareth-2, Sodium Laureth Sulfate, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Színezékek: Iron Oxides, Ultramarines, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, BHT

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Tartósítószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.