KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:   9,5 ml

A teltebb és megemelt pillákért akár egy rétegben! A kollagén formula gondoskodik a ragyogó tekintetről.

600/2db Maybelline The Colossal Big Shot + She Szempillaspirál
Ár: 600/2db , Eladó: xszemyx
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Szentes, fizetés: ajánlott postán maradó (400.-)
Krémmánia Kedvencek a -től
lovecreams

2017. június 23.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, kellett már egy jó kis spirál. Egyelőre maximálisan elégedett vagyok vele, szépen színez, hosszabbít, dúsít és szétválaszt. Én szoktam göndöríteni előtte és azt is szépen tartja, így az eredmény szép, ívelt pillák. Nem potyog, nem kenődik, nap végéig ott marad, ahova felkentem!:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.

BettyBabu

2017. június 21.

Elsöre azt hittem na igen megtalatam, szep pillakat csinalt, gyorsan ment vele a munka, de sajnos hamar megromlott a szerelmünk :(
Nagyon hamar besürüsödött a festek, csomos lett a pillankon, elnehezült igy hamar a kukaba vgezete.
Hirtelen fellangolo szerelem gyors lezaras

BettyBabu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Hirtelen fellangolo szerelem gyors lezaras

Candy21

2017. június 20.

Update: Nagyon megutáltam a festék sokat sűrűsödött emiatt össze vissza tapasztja a szempilláimat legszívesebben kivágnám a kukába a tartóssága az egyetlen pozitívum.

Nagyon jó spirál gyönyörűen hosszítja a pillákat dúsít igazi mélyfekete hajlamos sok festéket felvenni de nem tapasztja ösze a pillákat én egyedül az ívelő hazást hiányolom.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

erika81

2017. június 8.

Elhagyott, vagyis inkább cserben hagyott! :)
Már nagyon a vége fele járt nem egészen 2 hónap alatt, míg egy reggel már nem volt kedve velem találkozni. A kefe eltört, és nem tudtam kibogarászni. Még jó hogy én is készültem a kapcsolatunk végére egy új spirállal, különben viccesen néztem volna ki félig kész sminkkel az első drogériáig! :D
20 éve sminkelek, de így még nem jártam! :)
2017.05.18.
Szegény nálam egyből hátránnyal indult, mivel a kedvenc Estee Lauder spirálom utódja lett. Az Estee Lauder akciósan 8000 Ft, míg ez a spirál kuponnal csak 800 Ft volt. A kíváncsiság és a csúnya anyagiak miatt őt vettem meg.
Eleinte kevésnek tűnt amit tud, de egy hét után már kellőképpen besűrűsödött a festék, így mondhatni tökéletes pillákat tudok festeni vele. Inkább dúsít, mint hosszabbít.
Az egyetlen problémám az vele, hogy kb. 5 hete használom, de már irtó módon pereg. Reggel is, miközben sminkelek vele, illetve napközben is sűrűn kell tükörbe néznem és lesöpörni az apró festékpöttyöket. Ha ez nem lenne, akkor menne az 5 csillag, de így csak 4 lesz. Oké, hogy olcsó volt, de azért egy Maybelline spirál kibírhatná legalább 2 hónapig is! :(

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

Elhagyott, vagyis inkább cserben hagyott! :)
20 éve sminkelek, de így még nem jártam! :)
2017.05.18.

Csaken

2017. június 1.

Hatalmas csalódás ez a szempillaspirál számomra :( Nagyon csúnyán összecsomósítja a pilláimat már egy rétegben is, ráadásul pereg :( Biztos,hogy nem veszem újra....

Csaken
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Nora85

2017. május 30.

Mostanában a szintén maybelline colossalt használtam. Ezzel összehasonlítva jó, talán egy picivel látványosabb pillákat is csinál ez. (De! Vettem most egy 10 ezer forintos spirált is, nyugodt szívvel mondhatom, semmivel nem produkált az többet, maradok a maybellinnél.) Egyetlen problémám, ami még soha nem fordult velem, hogy a kupak egyszer csak a kezemben maradt, a kefe rész pedig a tubusban... :O Nem igazán tudom hova tenni ezt a dolgot, remélem ez valami egyszeri kivételes eset volt. Emiatt mégis csak 4 csillag. Elvégre ki is dobhattam azzal a lendülettel...

Nora85
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Sophie0727

2017. május 29.

Glamour napokon szereztem be. Elég szkeptikus voltam, mert nekem van egy jól bevált spirál, amit használok és habár néha elcsábulok és kipróbálok más márkákat, mégis mindig visszatértem ahhoz a jól megszokott kis I love Xtreme termékhez az essence-től, amit ezúton is csak ajánlani tudok mindenkinek, mert olcsó és nagyon jó.
Viszont ki akartam próbálni valami újat, és bumm! Nagyon jól bevált. Egyenletesen lehet vele felvinni a festéket, szépen kifésüli a pillákat és nagyon szépen göndörít is. Abszolút megéri az árát. :) Új kedvenc.

Sophie0727
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Marcsika0720

2017. május 28.

Azt hiszem megtaláltam álmaim spirálját 😍Kezdjük a legelején, a csomagolás szerintem szép, a kefe nekem nagyon tetszik olyan pont jó, nem is kicsi nem is nagy. A festékkel gyönyörű fekete DÚS pillákat lehet varázsolni . De nem csak olyan dús hanem eszméletlenül dús, műszempillahatást kelt. Nem pereg nem maszatolódik és talán ez az első olyan spirálom amivel festés közben nem kenem össze a szemhéjam. Az ára szerintem szuper féláron meg pláne bár én ezt teljes áron is újra fogom venni. Próbáltam már millió spirált de az biztos hogy ez most szerelem 😍Ha lehetne 10 csillagot adnék. 😍

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 28.

Kodi

2017. május 27.

Azok fogják szeretni, akik a hosszú, természetes hatású pillákért rajonganak, mert ez annyira nem dúsít, de nagyon szép pillákat varázsol. Végre nem valami extrém kefével rukkoltak elő, hanem egy korrekt, jó spirállal.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 27.

pampika

2017. május 20.

Az összes Maybelline spirál szuper ahogy ez is!!!!!!!!

pampika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Az összes Maybelline spirál szuper ahogy ez is!!!!!!!!

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Soluble Collagen

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetyl Alcohol, Glyceryl Behenate, Tribehenin, Caprylyl Glycol, Glyceryl Behenate, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Steareth-20, Glyceryl Behenate, Steareth-2, Hydroxyethyl Ethylcellulose, Glyceryl Behenate, Hydrogenated Palm Oil, Sodium Laureth Sulfate, Stearyl Alcohol
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Steareth-2, Sodium Laureth Sulfate, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Színezékek: Iron Oxides, Ultramarines, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, BHT

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Tartósítószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.