KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:   9,5 ml

A teltebb és megemelt pillákért akár egy rétegben! A kollagén formula gondoskodik a ragyogó tekintetről.

Ár: 800 , Eladó: skin
Állapot: Kipróbált , Helyszín: --, fizetés: Bank posta

nkatika

2018. május 22.

A sima kolosszál kefének nyomába sem ér, azt hittem, valami reformosabb kiadása lesz ő. Hát, sokkal előbb beszárad, és jobban potyog, mint az őse. A színével elégedett vagyok. Az én szem- és pilla formámnak köszönhetően ez nem áll annyira kézre, holott az elvékonyodó kefe kialakítással szerintem ezt célozták a dizájnerek. Nem vagyok elragadtatva, ő nem lesz újravásárolva. Amellett volt már sokkal rosszabb spirálom is.

nkatika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 22.

Enszi

2018. április 20.

Kedvencem! Nagyon szépen dúsít, ível, és hosszú szempillákat varázsol. Legjobb! :)

Enszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

nikolett

2018. április 17.

Impulzusvasarlas volt, bevallom. Most nagy meglepetesemre megsem fogtam melle. Elenk szine van, nem pereg, jo a kefeje is. Negyest kap, mert nem erek el vele dramai hatast es hat a colossal jelzo is eleg tulzas az eseteben. Ettol fuggetlenul jo.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Yuyu

2018. március 31.

Nem rég fogyott el ez a szempillaspirál és összességében visszagondolva kifejezetten szerettem. Hosszít, de főleg dúsít és egész szép szempillákat kapunk végeredményben. A vége felé a beszáradt kicsit (nagyon) és emiatt potyogni kezdet, de ez tényleg a végén volt. Ár/ érték arányban teljes mértékben meg vagyok elégedve vele.
Ui: sajnos a Maybelline tesztel állatokon, ezért én többet nem fogom megvenni.

Yuyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 31.

Ui: sajnos a Maybelline tesztel állatokon, ezért én többet nem fogom megvenni.

Szoniboni

2018. március 29.

Használtam, szerettem, de amikor új spirált vettem mégis tovább kísérleteztem. A biztonság kedvéért mindig el szoktam tenni a már lecserélt darabokat és most, hogy a L'oreal Paradise egyik pillanatról a másikra használhatatlanná vált, visszatértem pár napra az azelőtt használt Lash sensational spirálomhoz ,aztán észrevettem, hogy ez is ott van még ennél is régebbről, így hát tettem egy kísérletet vele és még mindig kenterbe veri az utódjait. Ennek ellenére nem ilyet fogok venni, mert ugye hátha van még ennél is jobb :D de szuper spirál

Szoniboni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

csillamunikornishercegno2003

Korcsoport: < 18
2018. március 25.

Szóval, hol is kezdjem... Nem az első maybelline szempillaspirálom, viszont egy ideje nem használtam maybelline-t. Több beauty guru hatására vettem meg (youtube-on: sophdoesnails és James Charles, akik végleg rávettek), de már előtte is szemeztünk ezzel a drágával.
Amit tudni kell róla:
-nem potyog, szóval jó kezdés
-HATALMAS pillákat lehet vele varázsolni, de tudni kell vele bánni (ha valakit érdekel, sophdoesnails csatornáján van egy nagyon jó videó arra, hogy hogyan csináljunk hatalmas pillákat)
-nekem nem száradt be, pedig már bőven másfél hónapja használom
-a keféje nagy, de nem az a fajta, amivel kéményt lehetne tisztítani. Megfelelő méretű.
-szépen szétválasztja a pillákat, és szerintem dúsít is, vagy legalábbis olyan, mintha
-és ami az egyik legfontosabb: nem csinál póklábakat
Nem tudom másik skirálhoz hasonlítani, hasonló keféje van egy avonos spirálomnak, de arról inkább ne is beszéljünk. Nem a természetes hatásra megy, szóval aki arra hajt, az inkább essence-ék lash princess-ésél kopogtasson, abból is a rózsaszín mintásnál.

csillamunikornishercegno2003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 25.

Amit tudni kell róla:
-nem potyog, szóval jó kezdés
-nekem nem száradt be, pedig már bőven másfél hónapja használom
-és ami az egyik legfontosabb: nem csinál póklábakat

dorinakemeny

2018. február 26.

Anyuval vettül párban így darabja 1000 ft volt, amit teljesen megért. Annyi hogy az enyémre az van írva hogy go extreme! Nem igazán kedvelem a nagy fejű spirálokat de ezzel egész jól elboldogultam. Nem kenődik nem maszatol, nap végén is a helyén van. :) most már fogyóban van, ha elém kerül újra veszem.

dorinakemeny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Dalmicica

2018. február 26.

Imádom!!! Eddig a legjobb! Nem pereg, dúsít,szétválaszt. Nem allergizál és nem hullik tőle a pillám. Egy darabig biztosan újravevős <3

Dalmicica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Vizsiildi

2018. február 25.

Semmilyen hatással nem volt a pilláimra! Összesen 1 hónapig tudtam csak használni, mert azt követően az èn darabom is el kezdett becsomósodni, ès a festèk felkenès után nem sokkal le is pergett.

Vizsiildi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

FloraF

2018. február 16.

Nagyon szép pillákat csinál, nagyon szeretem. Egy kicsit hamar kezd el leperegni, de ezen kívül nincs vele gondom.

FloraF
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Soluble Collagen

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetyl Alcohol, Glyceryl Behenate, Tribehenin, Caprylyl Glycol, Glyceryl Behenate, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Steareth-20, Glyceryl Behenate, Steareth-2, Hydroxyethyl Ethylcellulose, Glyceryl Behenate, Hydrogenated Palm Oil, Sodium Laureth Sulfate, Stearyl Alcohol
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Steareth-2, Sodium Laureth Sulfate, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Színezékek: Iron Oxides, Ultramarines, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, BHT

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Tartósítószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.