KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Missha

Ár:   5950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   20 ml és 50 ml
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

BB krém, más néven Blemish Balm. Eredetileg lézeres plasztikai beavatkozások után használt krém, amely megnyugtatja és regenerálja a bőrt. A Missha Perfect Cover BB krém egyenletes, természetes hatású fedést biztosít, mellette nyugtatja, hidratálja a bőrt.

Minden bőrtípushoz ajánlott, beleértve a pattanásos bőrt is, sminkalapként vagy alapozóként használható. Fehérítő, ránctalanító és UV-védő (SPF 42) hatású.

Ár: 2000 ft , Eladó: viola78.varga
Állapot: Egyszer próbàlt.Nagyon vilàgos szín, Helyszín: --, fizetés: Banki àtutalàs
Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++ 50ml
Ár: 3500+pk. , Eladó: lujzah
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Pécs, fizetés: Pécsett személyes átvétel lehetséges, egyéb esetben Foxposttal küldöm.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Szisszka

2018. április 17.

Ez inkább alapozó mint BB krém. Ha alapozót szerettem volna venni annak tökéletes lenne mert nagyon szépen fed. Nekem is szürke arcra felvíve és nem alakul át, nagyon mű hatása van.

Szisszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Zsani1983

2018. március 21.

Nagyon szuper krém!
A koreai arcápolasi rutint követem,így beszereztem ezt is. Először megijedtem,mert szürkés színe lett az arcomon,aztán ez szépen lassan "átalakult" barnává,púderezés után pedig tökéletes. Gyönyörűen fed,az illata is kellemes. Messze a legjobb BB krém eddig pedig rengeteget kiprobáltam.
Biztos,hogy még venni fogok belőle.

Zsani1983
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

Nagyon szuper krém!
Biztos,hogy még venni fogok belőle.

Greta0017

2018. február 23.

Gyalran rendelek koreai termékeket de nekem ez vált be a legjobban közülük, viszonylag jó a fedése sokmindent eltűntet viszont a legpirosabb pattanás kifog rajta.

Greta0017
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

pigglypig

2018. február 2.

A kisebb 20 milis verziót mertem csak megrendelni, mivel eddig nem voltak túl jó tapasztalataim a BB krémekkel, igaz, koreait még nem próbáltam. Nagyon világos bőröm van, a 21-es árnyalatatot választottam, ami kinyomva konkrétan kicsit szürkés, de amúgy egészen jól illeszkedett felkenés után a bőrömhöz, szóval ne ijedjetek meg, első látásra csalóka a szín :)
Az illata finom púderes, nagyon enyhe, nem zavaró számomra. Állagra elég sűrű, krémes, gazdag textúra, nekem kombinált bőrűként így télre megfelel, de nyáron már lehet, hogy picit sok lenne. A fedése meglepően jó, bár ha épp komolyabb bőrhiba van az arcomon, arra azért rá kell menni korrektorral. Nem szárad mattra, viszont púderrel jól fixálható, és nem is fényesedik át olyan hamar, a száraz részeket sem hangsúlyozza.
A fényvédelemért hatalmas plusz, illetve nekem a csomagolás nagyon tetszik, szép a dizájn, a tubusos megoldás pedig higiénikus és költséghatékony egyszerre, hiszen a terméket maradéktalanul ki lehet majd nyerni a csomagolásból.
Összességében meg vagyok elégedve, csakis azért vonok le egy csillagot, mert kicsit nehéz, zsíros érzetű számomra a krém, ennél könnyebbre számítottam, hiszen zsíros bőrűeknek ajánlják. Ha valakinek valóban zsíros a bőre, szerintem nem feltétlenül fogja komfortosan érezni magát a viselés közben.

pigglypig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

austenland

2018. február 1.

Nem rossz, de nem is szuper. A fedése nem tökéletes, viszont nem irritál különösebben. Így télen alá kell hidratálni, a kicsit száraz bőrön nehezebb eloszlatni. Ár-érték arányban jó, nem bántam meg, hogy megvettem, bár nem lesz a kedvencem.

austenland
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Izabella98

2018. január 31.

IMÁDOM! Már több mint egy éve használom nagyon szépen fed, amikor először felkenem kicsit elüt de igazodik a bőrömhöz és olyan mintha nem is lenne rajtam smink nagyon természetes hatása van. A pigmentfoltjaimat is halványítja és eddig az összes alapozótól kipattogtam de ettől semmi bajom!:)

Izabella98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

bmesi

2018. január 16.

Nagyon szeretem, minden nap ezt használom. A fedése közepes, nagyon szép, természetes, nedves szivaccsal szoktam felvinni. Szereti a bőröm, mert nem szárít, nem lesznek tőle pattanásaim. A tartóssága nem egetrengető, de teljesen elfogadható. Harmadjára veszem újra.

bmesi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

Amilea

2018. január 14.

Ez az első koreai bb krémem. A legvilágosabb árnyalatot vettem meg belőle, és ez tökéletesen passzol a fehér bőrömhöz. A fedése tényleg nem tökéletes, sajnos nem fed el mindent. Először csak egy mintát rendeltem, és nagyon megörültem, hogy találtam végre egy bb krémet, ami passzol az én nagyon világos bőrömre, így hát megrendeltem a teljes kiszerelést több ezer forintért. Úgy érzem most, hogy ez a pénz kárba veszett. Felkentem, és pár óra múlva láttam, hogy a pattanásaim rosszabb állapotba kerültek tőle, és a homlokomon kijött két új, nagy, duzzadt pattanás is. Olvastam, hogy más is járt így. Ezek után nem merem többször magamra kenni.

Amilea
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

zsofi9435

2018. január 10.

Az első koreai BB krémem, azóta is a kedvencem, bár az is igaz hogy sok összehasonlítási alapom nincs, mert hű vagyok ehhez :D A legvilágosabb árnyalatot használom, nem nagyon merek kisérletezgetni mással (főleg nem az európaiakkal), ahhoz túl fehér vagyok.
A finishe nagyon tetszik, természetes bőr hatása van. A fedése nem erős, de én pont ezt szeretem benne. Olyan, mintha semmi nem lenne rajtam, ha lemosom akkor veszem észre hogy bizony a nap végéig kibírta, mert így arcmosás után már annyira nem egyeéges a bőröm :D

zsofi9435
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

LillyPoow

2017. december 30.

Nagy koreai kozmetikum fan vagyok. Ez a termék volt az első koreai kozmetikum, amit használtam. Kedvezményes áron jutottam hozzá és nem bántam meg, hogy megvettem. BB krémeket általában kézzel viszek fel az arcomra, viszont ennél a BB-nél ujjal nem lehet rendesen eldolgozni (legalábbis szerintem), ezért beautyblendert használok hozzá és azzal tökéletesen el tudom dolgozni az arcomon. Relatíve szépen fed (egy-két órán keresztül még matt is…), persze kérdés, hogy az emberlánya, mit akar elfedni... Nagy, gyulladt pattanásokat nem fog elfedni, viszont enyhe bőrpírt és kisebb hibákat igen. Ami még fontos, hogy nyáron is viselhető, mivel fényvédős (SPF 42). Tehát összességében véve elég jó kis BB, viszont van néhány hibája, például: kissé nehéz az eldolgozása és hosszútávon nem tartós.
Egy apró észrevétel még, hogy barátnőmnek meggyűlt a baja az alapozókkal, a szeme körül kipirosodott és hámlani kezdett a bőre, hetekig nem tudott semmilyen alapozót vagy BB-t használni. Utána, ha újra elkezdte használni a régi alapozóit újra előjött a problémája. Ezért miután újra meggyógyult a bőre, kölcsön adtam neki a Missha BB-met, kipróbálta többször is és az a bizonyos bőr irritációja nem jött elő tőle. Szóval nem tudom, szerintem érzékeny és problémás bőrűek is nyugodtan használhatják. : )

LillyPoow
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Collagen, Glycerin, Propylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate

Emolliensek: Cyclomethicone, Caprylic / Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydrolyzed Collagen, Dimethicone, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Squalane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Algae Extract, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Fényvédők: Octinoxate, Zinc Oxide
Szilikonok: Cyclomethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.