KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Missha

Ár:   5950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   20 ml és 50 ml
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

BB krém, más néven Blemish Balm. Eredetileg lézeres plasztikai beavatkozások után használt krém, amely megnyugtatja és regenerálja a bőrt. A Missha Perfect Cover BB krém egyenletes, természetes hatású fedést biztosít, mellette nyugtatja, hidratálja a bőrt.

Minden bőrtípushoz ajánlott, beleértve a pattanásos bőrt is, sminkalapként vagy alapozóként használható. Fehérítő, ránctalanító és UV-védő (SPF 42) hatású.

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++ 50ml
Ár: 3500+pk. , Eladó: lujzah
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Pécs, fizetés: Pécsett személyes átvétel lehetséges, egyéb esetben Foxposttal küldöm.
Ár: 1000 , Eladó: adrii182
Állapot: 20/50 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel vagy posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

KoviEszti

2018. november 13.

Nagyon jó BB krém. Az arcomon a pirosságot teljesen elfedi, egységes színt ad az egész arcomnak. A tág pórusokat és a miteszereket is majdnem teljesen eltünteti. Az orromon sokszor nagyon száraz a bőröm, főleg télen, eddig ez az egyetlen BB krém, ami nem emeli ki ezt a száraz részt.

KoviEszti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 13.

manetto

2018. november 8.

Egyszerűen a tökéletes "alapozó". Annyi év keresgélés, és annyi pénz kidobása után döbbenetes, hogy egy ~4 ezer forintos BB krém lett a tökéletes alapozóm. Ekcémás az arcbőröm, hol jobb, hol rosszabb állapotban, de szinte mindig nagyon száraz, ennek ellenére pattanásaim is vannak bőven. Az első alapozó, ami nem szárít (az YSL Touche eclat nálam a második helyezett, az szárít még a legkevésbé). Jobban fed, mint egy BB krém, és felkenés után kb egy óráig még "fog", de utána nekem egész nap tartósan elvan az arcomon, és nem használok púdert. Zsíros bőrű lányoknak valószínűleg sok, szárazbőrűeknek ez a legjobb választás. Előre a szín valóban szürkésnek hat, de pár pillanat múlva csodálatosan idomul a bőrszínhez. Anyukám 53 éves, és az ő bőrén is csodás, nem ül bele a ráncokba.

Update: ma a Sephoraban megkerdezte az eladó hölgy, hogy minek nezegetem az alapozókat, mikor a tökéletes már itt van az arcomon:) és tényleg úgy érzem, hogy a bőröm szebb, mint valaha!

manetto
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

KittyMitty

2018. november 2.

Nagyon szeretem használni, nem lesz tőle olyan az arcom, mintha maszkot hordanék, hanem kap egy természetes,egységes színt annak ellenére, hogy felvitelkor szürke a színe. Egész napot kibír, nem kopik, nem zsírosít, szuper! A fedése jó, bár nálam nem kell semmit sem fednie, inkább csak egységesíteni.

KittyMitty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

juditjudit

2018. október 15.

Nem arra vágyok hogy "vakolattá" váljon az arcom, én nagyon szeretem. Jó az állaga és az illata is kellemes, szépen és könnyen eltudom kenni az arcomon.

juditjudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 15.

Katia88

2018. október 11.

Ugyan régebben használtam, de akkor elégedett voltam vele. Praktikus hogy van benne fényvédő, és végre jó sok árnyalatban elérhető.
Egyetlen negatívum hogy téli, extra száraz bőremmel nem tud mit kezdeni, de tavasz, nyár, ősz tökéletes évszakok a viseléséhez.

Katia88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Sisszy

2018. október 6.

A No. 21-es árnyalat volt meg nekem, ami picit világosabb volt az eredeti bőrszínemnél. Nagyon jó állagú krém, könnyen el lehetett oszlatni, nem ült bele a ráncokba. Volt egy pici illata, de nem zavaró. Nem tudom, hogy vannak-e benne kis csillámos szemcsék, de a fényen valahogy egy szép csillogást adott a bőrömnek. A fedése viszont nem tökéletes, ezért nem max pontos.

Sisszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Sz. Csilla

2018. augusztus 21.

Szép a színe, ha keveset használok belőle, akkor nagyon szépen egybeolvad a bőrömmel. Csak egy kis korrektor és púder kell hozzá, alapozót így mostanában már nem is használok. A parabéneket kihagyhatták volna! A fényvédőből is károsat tettek bele. Azt amit pl hawaiin be is tiltottak, mert annyira káros a hormonháztartasra nézve. :(

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Bettina96

2018. augusztus 18.

21-es van meg nekem, az eleinte túl világosnak tűnt, szóval akinek nem nagyon-nagyon világos a bőre, annak inkább a 23-as lehet jó.
Jól fed, de ahogy elnézem az összetevőket... már le kell vonnom egy pontot. Elég károsnak tűnik. Ettől független szép bőrt eredményez.
VISZONT ami rá van írva, nem igaz... ez a szöveg, hogy nem kell használni fényvédőt, ha felkened. Fényre érzékeny bőrűek, vagy akik szoktak hámlasztani, MINDENKÉPP kenjenek fel rendes fényvédőt nyáron!!! Ez egyáltalán nem elég erre. Max télen lehet elég ennyi. Tiszta folt az arcom a naptól, mert hámlasztás után csak ez volt rajtam és semmit nem ért a nap ellen.Még egy pontot levonok emiatt. Jó nagy hazugság ez a fényvédős sztori.
Ami miatt nem vonok le, de nem tetszik: egy idő után kifényesedik tőle az orrom. Máshol nem, csak az orrom, de nem tudom egyből felvitel után bepúderezni, mert akkor még száraznak tűnik kissé.
Szóval összességében fedése jó, de a fényvédelme csapnivaló.

Bettina96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Szóval összességében fedése jó, de a fényvédelme csapnivaló.

Berberis

2018. július 25.

Eddigi legjobb bb, amit próbáltam (Garnier, Clinique, Pupa választékból). Tökéletesen meg lennék vele elégedve, ha a színe nem lenne ennyire szürkés, mert amúgy a fedése hétköznapra nekem elég, tartós is, könnyű viselet, van benne fényvédő, könnyen eloszlatható. A szín korrigálására a Pupa bb-jével keverem és az pont annyira sárgásítja be, amennyire nekem szükségem van rá. Mióta rájöttem erre, szinte csak ezt a kombinációt használom. Néha próbálkozok más alapozókkal, de nem találok jobbat. 5-öst szeretnék adni neki, de a színe miatt csak 4-es lesz, mert az tényleg zavaróan szürkés.

Berberis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

umpalumpa

2018. június 28.

A Missha bb kremjei voltak az elsok, amiket kiprobaltam a nagy bb-orulet idejen. Akkor kaptam ra nagyon a kenceficekre:) Magam sem ertem miert nem rendeltem belole evekig nagy kiszerelest, de talan azert mert mindig volt mas itthon es eleinte a szinskala is 2-felere korlatozodott.
Szoval a zsibin lattam egy kis csomagot, amiben 2 sotetebb szin kaptt helyet es primer is kerult bele. Az enyem lett.
Az ar-ertek arany sztem nagyon jo ennel a termeknel.
Keverem a 27-es es 23-as szineket, mert a 27-es kicsi sotet, a masik meg tul vilagos es szurkes roszaszin. Igy tokeletes szint kapok. Egy picit maszkosnak erzem, de nem veszes, eleg tartosan megmarad, szepen es alig kopik. Jol fed, majdnem alapozo-szeruen. 25 fok korul jol mukodik a t-vonalban is, soka olajosodik be. Az orcaimon alahidratalok, kulonben huzodik itt a borom. Szemem korul is tudom hasznalni es ez nagy szo nalam, mert jo erzekenyek a szemeim egy ideje.
4 es fel csillagot adnek a maszkossag miatt, kerekitek 5-re.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

Az ar-ertek arany sztem nagyon jo ennel a termeknel.
4 es fel csillagot adnek a maszkossag miatt, kerekitek 5-re.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Collagen, Glycerin, Propylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate

Emolliensek: Cyclomethicone, Caprylic / Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydrolyzed Collagen, Dimethicone, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Squalane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Algae Extract, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Fényvédők: Octinoxate, Zinc Oxide
Szilikonok: Cyclomethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.