KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Missha

Ár:   5950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   20 ml és 50 ml
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

BB krém, más néven Blemish Balm. Eredetileg lézeres plasztikai beavatkozások után használt krém, amely megnyugtatja és regenerálja a bőrt. A Missha Perfect Cover BB krém egyenletes, természetes hatású fedést biztosít, mellette nyugtatja, hidratálja a bőrt.

Minden bőrtípushoz ajánlott, beleértve a pattanásos bőrt is, sminkalapként vagy alapozóként használható. Fehérítő, ránctalanító és UV-védő (SPF 42) hatású.

Missha Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA+++
Ár: 3500 , Eladó: Csucsu
Állapot: 1x kipróbált, 50 ml, Helyszín: Lukácsháza, fizetés: Személyesen, vagy postán utalással
Ár: 2.000 Ft/postával , Eladó: Kodi
Állapot: kipróbált, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm
Krémmánia Kedvencek a -től
niki123

2016. november 13.

Harmadik koreai BB krém, amit próbáltam. Ez az eddigi "legkönnyebb" BB krém, amivel találkoztam. Semmi maszkhatás, és abszolút nem tömény krém, hanem tényleg olyan viszonylag könnyen eloszlatható, kis krémszerű cucc.A 23-as árnyalatot vettem, először csak kis kiszerelésben. Annyira jó, hogy nem muszáj sok pénzért megvenni a nagy kiszerelést elsőre, hanem 1000 valahány százért ki lehet próbálni a 20 ml-est. Ennek rendkívül örültem!!! :) Főleg, hogy az eddigi BB krémek túl fehérek voltak az én bőrömhöz. Ennek kicsit szürkés beütése van, de alkalmazkodik, így abszolút nem üt el a természetes bőrszínemtől Alapozóról lassan teljesen átállok erre. Tartós, bírja egész nap. Természetesen kicsit fényes finishe van, kell rá a púder, de szerintem a legtöbb koreai BB-nek kicsit fénylő finishe van. Ami azt illeti kezdem is megszeretni ezt a kis természetes ragyogást és nem érzem azt a késztetést, hogy teljesen lemattítsam a fejem. Nem szárat, nem okoz pattanásokat, nem tömíti el a pórusokat. Szerintem ilyennek kell lennie egy BB krémnek. Én az ujjaimmal tudom legszebben felvinni, ecsettel valamiért nekem nem működött.

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

zsj

2016. november 8.

Ez a sokadik BB krém, amit kipróbáltam, és mondhatom, hogy csodaszer. A pórusaimat eltünteti, a színe gyönyörűen egybeolvad a bőrömmel, fed ahol kell, de nem maszkszerű. Hozzá jön még az is, hogy remekül ápol és nem csillog át az arcom estére. Sosem veszek más BB kréme, az tuti!

zsj
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

Amrita

2016. november 4.

Három-négy éve itt a krémmánián néztem utána, hogy mi a fene is az a BB krém. Akkor hosszas olvasgatás-válogatás után erre a BB-re esett a választásom (23-as szín). Azóta is ezt használom - próbáltam más BB-ket is, de egyik se volt olyan jó, mint ez. A pattanásokra kifejezetten kedvező, "gyógyító" hatással van. Artdeco camouflage korrektorral vagy anélkül, Artdeco színtelen fixáló porpúderrel a természetesen nagyon-nagyon-nagyon fekete karikás szemem alatti részre majdnem minden nap használom. Ami miatt nekem abszolút bevált, az az, hogy nem tudok alapozókat használni, mert azoktól úgy érzem, nem kapok levegőt (az arcbőröm nem lélegzik), ennél ez az érzés egyáltalán nincs meg, még a legnagyobb olaszországi kánikulában sem. Nyáron, ha nagyon lebarnulok, a 23-as színt keverem a 27-essel, néha a 27-est magában használom, de amúgy a 27-est valahogy púderszemcsésebbnek érzem, nem terül el olyan szépen, természetesen, mint a 23-as. Valóban elsőre egy kicsit szürkés árnyalata van, ahogy kinyomom a tubusból/felkenem, de aztán valahogy felveszi az arcom színét. A homlokomon lévő tök durva, pattanások után ottmaradt sötét foltokat egy év használattal eltüntette. Nekem jó hatással van a ráncokra is. Csak jót tudok róla mondani. Ja, és anyukámnak pikkelysömöre van és a hajvonalánál levő sömörös plakkokra is jó hatással volt.

Amrita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

Romanadvoratrelundar

2016. november 2.

UPDATE!

Nem értettem, hogy miért panaszkodnak annyian az illatára, amikor az enyémnek gyakorlatilag semmilyen nincs. Aztán a héten sajnos benéztem egy eBay-es rendelést, és sikerült kifognom egy nagyon borzalmas minőségű koppintást. Ha valaki úgy érzi, hogy a BB-jének a hangyabokánál is minimálisabb a fedése (három réteg alatt is virít a bőrhiba), erős, púderes illata van, beül a pórusokba, pattanásokat okoz és fura a színe (a szürkés a normális, a koppintás nagyon világos, inkább barackos), akkor valószínűleg nem az eredeti Misshát sikerült megrendelnie. A legárulkodóbb jel, hogy a dobozán a szöveg tele van "elgépelésekkel" a pumpa feje pedig aranyos árnyalatú. Sajnos érdemes utánanézni, hogy mit kaptunk kézhez, mielőtt lepontozunk egy alapvetően jó BB-t. A kifényesedés és a szürkés árnyalat viszont az eredeti termék a rovására írható. :)

Annak ellenére, hogy könnyen zsírosodik a bőröm, évek óta ezt a BB-t veszem újra. Nagyon szép, természetes fedése van, és a 21-es árnyalat már majdnem elég világos a téli arcszínemnek is. :) Iszonyatosan tartós, víz hatására meg sem moccan az arcomon. A nap vége felé kicsit elfárad ugyan, és megül az apróbb ráncocskákban, de simán helyre lehet igazítani anélkül, hogy elmaszatolódna. Ha hülye voltam, és nem mostam le éjszaka, előfordult, hogy reggelre pattanásokat okozott, de szerintem ezt bármilyen alapozó/BB megteszi hasonló helyzetben. Az egyetlen ok, amiért még keresgélem az igazit, hogy a könnyen zsírosodó bőröm tényleg hamar kifényesedik tőle.

Romanadvoratrelundar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

UPDATE!

Mjölnira

2016. október 29.

Először csak egy kis kiszerelést rendeltem, kipróbálva a színt, de jól is tettem, Rendkívül világos színei vannak. Én az itthoni bőrszín viszonylatban a nem teljesen falfehér, de azért a meglehetősen fehér bőrűek közé sorolnám magam. Gondoltam, hogy a koreaiak bőrszíne fehérebb, mint a mienk, és vélemények alapján is olvastam, hogy a 13-as nagyon világos, azt már eleve mellőztem. Így a 21-es színt választottam, de még nekem ez is kissé világosnak bizonyult. Végül a 23-as szín mellett döntöttem, amiből már egy nagy kiszerelést rendeltem. Amúgy elégedett vagyok vele, azt kapom tőle, amit vártam, de ezek után elgondolkoztam azon, hogy lehet nem is vagyok olyan fehér, mint gondolom :)

Mjölnira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 29.

LegallyBlonde

2016. október 10.

Nagyon-nagyon szeretem! Évek óta visszatérek hozzá. Én a 21-es árnyalatot használom, mert tényleg eszméletlen világos a bőröm ( és mivel rettegek a pigmentfoltoktól meg a korai öregedéstől, ezért nyáron sem nagyon napozok, ergo akkor is kb Hófehérke vagyok ) és ez az egyik oka, amiért imádom. Ugyanis eddig egyetlen más BB krémet sem találtam, ami ennyire jól illeszkedett volna a bőrszínemhez. Többször elcsábultam drogériában kapható "nagy nevű" BB krémekhez, amik többnyire 1-2 használat után a kukában végezték , mert borzasztó színük volt, és a Missha-hoz képest a fedésük is nevetséges. Amin talán picit változtatnék, hogy jó lenne, ha kicsit kevésbé lenne fényes a textúrája. Ez nem azt jelenti, hogy diszkógömböt csinál az ember fejéből - legalábbis az enyémből nem - de az tény, hogy azért nem matt. De igazából ez is csak pár hónapja zavar, mióta néha púderezek is, de nyilván egy púderes fedést, hatást sosem lehet összehasonlítani egy "sima" bb krém/alapozó hatással. Ebayről nem szeretek rendelni, úgyhogy én itthon veszem, kicsit így drágább talán, de tényleg rengeteg időre elég. Ha valaha váltani is fogok róla, az is biztos, hogy max egy másik kóreai BB krém tudja majd elhódítani a szívem.

LegallyBlonde
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

dinamano

2016. október 8.

Imádom! Amikor ez van rajtam mindig jönnek a bókok, hogy babaarcú vagyok, pedig nem is :D

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
dinamano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
drica

2016. október 2.

Csak mintát próbáltam, ami egy koreai rendeléssel érkezett... Életem első igazi koreai BB krémje és mint ilyen egyből lenyűgözött. Elsőre a 23as árnyalatot próbáltam. valóban picit szürkés és felkenve is eleinte érdekes... de aztán! Valóban egész napra egyenletes és tartós fedést ad. Engem meggyőzött. A 21es árnyalatot is kfogom próbálni, ha már halványabb leszek a tél folyamán...

drica
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 2.

Hestiana

2016. október 1.

Nagyon meg vagyok vele elégedve!
A T-vonalon és az orcákon zsíros, nagyon fényes a bőröm, a többi részen hajlamos hámlóan kiszáradni. A Missha BB krémet a reggeli hidratáló krém beszívódása után viszem fel, pontosan egy nyomásnyi elég belőle (talán még egy picit sok is), szépen szétpöttyözöm az arcomon és kézzel eldolgozom. Jelenleg a 23-as árnyalatot használom így nyárra hófehér bőrömre - jelzem, hogy március vége óta használom heti 5-6 alkalommal, most van október és még kb a 35%-a megvan, tehát fél évig simán kitart egy tubus -, de télire, ha elfogy, a 21-est fogom megrendelni. A 23-as kissé szürkés árnyalat, a 21-es inkább fehéres. Gyönyörű porcelánszerű, sima és egységes bőrképet ad, még a férjem is megjegyezte, mikor annó a mintáját teszteltem, hogy úristen, mitől lett ilyen brutál szép a bőröm? Nekem mindenképpen kell rá a púder (3W Clinic), mert azért délutánra kissé átfénylik. Mondjuk én tényleg extrém eset vagyok, idáig nappalra nem is mertem semmi zsírosabb krémet felkenni, mert fél óra múlva úgy néztem ki, mint akinek egy fél liter olajat a fejére borítottak... Ezen a koreai és parabén mentes kencék hihetetlenül sokat javítottak! Ha száraz és hámlik a bőr picit a szám környékén, akkor beleül egy picit, de az eddig próbált termékekhez képest összehasonlíthatatlanul sokkal jobb. Ami számomra még nagyon fontos, hogy egyáltalán nincs olyan érzésem, mintha bármi is lenne az arcomon, nem nehéz, nem tömíti el a pórusokat, ráadásul szerintem az ára is egészen elfogadható.
Egy szó, mint száz, imádom!

Hestiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

Nagyon meg vagyok vele elégedve!
Egy szó, mint száz, imádom!

Lorna

2016. szeptember 5.

Ici-pici mintám volt már másodszorra. Elsőre nem tetszett, és nem értettem miért dicsérik sokan, akkor túl sötét volt az arcomhoz, de most, hogy nyáron (egymillió nyár kihagyása után) kaptam egy kis színt, a 23.-as árnyalat pont jó volt. Az állaga kicsit sűrűbb, mint szoktam, mégis kényelmes, tetszett. Ha elfogy a másik Missha BB krémem, lehet hogy beruházok egy kicsit nagyobb mintára, ami már rendes tubusban jön meg minden.

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Collagen, Glycerin, Propylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate

Emolliensek: Cyclomethicone, Caprylic / Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydrolyzed Collagen, Dimethicone, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Squalane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Algae Extract, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Fényvédők: Octinoxate, Zinc Oxide
Szilikonok: Cyclomethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide/CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.