KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Missha

Ár:   5950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   20 ml és 50 ml
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

BB krém, más néven Blemish Balm. Eredetileg lézeres plasztikai beavatkozások után használt krém, amely megnyugtatja és regenerálja a bőrt. A Missha Perfect Cover BB krém egyenletes, természetes hatású fedést biztosít, mellette nyugtatja, hidratálja a bőrt.

Minden bőrtípushoz ajánlott, beleértve a pattanásos bőrt is, sminkalapként vagy alapozóként használható. Fehérítő, ránctalanító és UV-védő (SPF 42) hatású.

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++ 50ml
Ár: 3500+pk. , Eladó: lujzah
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Pécs, fizetés: Pécsett személyes átvétel lehetséges, egyéb esetben Foxposttal küldöm.
Koreai szépségápolási csomag - holika holika, missha, mizon, petitfee, skin watchers
Ár: 7800Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, csak kipróbált és használt termékek, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is

umpalumpa

2018. június 28.

A Missha bb kremjei voltak az elsok, amiket kiprobaltam a nagy bb-orulet idejen. Akkor kaptam ra nagyon a kenceficekre:) Magam sem ertem miert nem rendeltem belole evekig nagy kiszerelest, de talan azert mert mindig volt mas itthon es eleinte a szinskala is 2-felere korlatozodott.
Szoval a zsibin lattam egy kis csomagot, amiben 2 sotetebb szin kaptt helyet es primer is kerult bele. Az enyem lett.
Az ar-ertek arany sztem nagyon jo ennel a termeknel.
Keverem a 27-es es 23-as szineket, mert a 27-es kicsi sotet, a masik meg tul vilagos es szurkes roszaszin. Igy tokeletes szint kapok. Egy picit maszkosnak erzem, de nem veszes, eleg tartosan megmarad, szepen es alig kopik. Jol fed, majdnem alapozo-szeruen. 25 fok korul jol mukodik a t-vonalban is, soka olajosodik be. Az orcaimon alahidratalok, kulonben huzodik itt a borom. Szemem korul is tudom hasznalni es ez nagy szo nalam, mert jo erzekenyek a szemeim egy ideje.
4 es fel csillagot adnek a maszkossag miatt, kerekitek 5-re.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

Az ar-ertek arany sztem nagyon jo ennel a termeknel.
4 es fel csillagot adnek a maszkossag miatt, kerekitek 5-re.

tara95

2018. június 26.

A 21-es árnyalat a mintamánia következő darabja, óriási pacsi, hogy a szín tökkéletesen idomul, tényleg lenyűgöző. Fedése erős közepes ahogy azt megszoktuk, nagyon könnyedén el lehet oszlatni, szépen fedi a pirosságot és nagyon természetes. Sajnos baking nélkül ez sem tartós, a nevetőráncokba beleül, illetve a szemüvegem papucsának a nyoma is szépen díszeleg ha leveszem. Már értem a rajongást ami körülveszi, valószínűleg egyszer nagy méretben is beszerzem ha elfogynak a mostaniak.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

VargaViktoria

2018. június 20.

Teljesen vèletlebül találtam rá èvekkel ezelőtt ès nagyon megszerettem. Nyáron nem használom rendszeresen, mert fènylik tőle a bőröm, bár ez púderral megoldható lenne. Jól fed ès praktikus a kiszerelès. :)

VargaViktoria
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

mindapinkszent

2018. június 6.

Két színt keverek hosszú évek óta, a 21-est és a 23-ast. Ahogyan jön a nyár, és barnulok, lassan egyre kevesebbet keverek a világosból a mixbe. Igazából sosem voltam elégedett a fedésével, egészen pontosan a tartósságával: reggel még nagyon szépen eltakar mindent, később folyamatosan folyik le, kopik, fogy, időjárásnak megfelelően. Mégis ragaszkodom hozzá, mert alapozóval ilyen fedés mellett soha nem tudtam elérni ennyire természetes hatást az eléggé problémás bőrömön (rosacea, pöttyök, foltok, tökömtudjamik,ráadásul a korral egyre szaporodnak). Vékonyan, kézzel kenem fel, rá egy kis púder és kész, nekem ez a "laza alapozásom". Hosszú, húzósabb napokra vagy alkalomra inkább jó fedésű alapozót teszek fel.

mindapinkszent
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 6.

DawnMelody

2018. június 1.

Ez maga a tökéletes BB krém - számomra. :) A 13-as árnyalatát vettem meg, mert egy blogon ajánlották a porcelán bőrhöz, és tényleg - annyira tökéletesen a bőrszínem, hogy mintha semmit se használtam volna (csak szebb lett az arcbőröm egy varázsütésre). A fedése épp megfelelő, tartós, a tubus praktikus. Biztos, hogy újra veszem!

UPDATE: Több tubust is elhasználtam, s nem sokkal a komment írása után jöttem rá egy nagy hibájára: ugyan alapvetően tényleg tartós, de ha pl. hozzáérek az arcomhoz, mikor már rajtam van (mégha púderral fixáltam is), nyomot hagy a kezemen, a ruhámon. Mosással kijön, de bosszantó, főleg, hogy így az arcomról is lekenem szépen fokozatosan a krémet. A legbosszantóbb a napszemüveg viselése, ugyanis szép kis íveket hagy a szemüveg kerete a szemem alatt, amit alig bírok eltüntetni... úgyhogy eddig adtam türelmi időt és kísérletezgettem különböző primerekkel meg arckrémekkel, hogy nem-e az a baj, de semmi sem oldotta meg. Talán az a gond, hogy a kombinált bőröm helyenként (T-vonal) hajlamosabb a zsírosodásra. De most leváltom, pedig amúgy szerettem. Emiatt most levonok egy csillagot. :/

DawnMelody
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Oila

2018. május 30.

Nincsenek komolyabb bőrhibáim, de a pórusaim tágak, és itt-ott pirosabb az arcom. összességében sokkal jobb az összkép egy jó alapozóval, mint anélkül. Viszont kisvárosban lakom, itt csak DM és Rossmann van, az ott kapható alapozók ár-érték arányban nem győztek meg, és kb. lehetetlen jó színt választani. Olyan alapozóra volt szükségem, ami nem emeli ki a ráncokat, nem szárít és nem is zsírosít, gyenge-közepes a fedése és nem maszkos, viszont egész nap kitart. Ilyet abban az árkategóriában, amit a kísérletezgetésre rá tudtam szánni, nem találtam: ha a szín jó volt, akkor a textúra volt túl nehéz/túl transzparens, ha a finish szép volt, akkor a tartóssággal volt baj, stb.

Végül megrendeltem a három színből álló kis teszter-készletet, és nagyon jó döntésnek bizonyult. Szérum, fényvédő, kis hidratáló+ primer után (mindenből minimális mennyiség) nagyon szépen el lehet dolgozni kézzel, de én még ecsettel is jól beledolgozom a bőrömbe. Dodo púderrel fixálom (kabukival viszem fel, hogy ne legyen túl sok a mennyiség, de a puffnival tapogatom be a bőrbe), és most a 30 fok körüli melegben nagyon szépen kitart estig, bár átfényesedik (nem tocsogósan olajosra, de a bőrfénynél kicsit több lesz), de ezt el tudom fogadni, kevesebb aláhidratálással és kicsit több púderrel ez szerintem orvosolható lesz.

tetszik, hogy majdnem annyira fed, mint egy hétköznapra való alapozó, de sokkal "biztonságosabb" az egyenletes felvitel és természetes hatás, illetve legfőképp a bőrszínhez való alkalmazkodása miatt. Nem, nem gondolom, hogy mindent tud, amit ígérnek vele kapcsolatban, de ez az egy, hogy a bőrszínhez alkalmazkodik, igaz. nekem közepesen világos a bőröm, a leginkább a 23-as szín illeszkedik, és a 27-es nyilvánvalóan sötét, de alkalmazkodik annyira a bőrömhöz, hogy bátran merjem viselni. El tudom képzelni, hogy úgy fogom elhasználni a szettet, hogy sietősebb reggeleken a 23-ast viszem fel, ha viszont van időm, akkor a 21-est kiemelőnek, a 27-est kontúrozónak használom, illetve a három színből a legtökéletesebben passzoló árnyalatot is ki lehet keverni mindenki számára, aki világos bőrű.

Az illata szerencsére nagyon tetszik, ettől féltem, mert amúgy arra törekszem, hoyg csak illatmentes termékeket használjak, illetve nem is irritál.

Én csak ajánlani tudom.

Oila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

Én csak ajánlani tudom.

Szisszka

2018. április 17.

Ez inkább alapozó mint BB krém. Ha alapozót szerettem volna venni annak tökéletes lenne mert nagyon szépen fed. Nekem is szürke arcra felvíve és nem alakul át, nagyon mű hatása van.

Szisszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Zsani1983

2018. március 21.

Nagyon szuper krém!
A koreai arcápolasi rutint követem,így beszereztem ezt is. Először megijedtem,mert szürkés színe lett az arcomon,aztán ez szépen lassan "átalakult" barnává,púderezés után pedig tökéletes. Gyönyörűen fed,az illata is kellemes. Messze a legjobb BB krém eddig pedig rengeteget kiprobáltam.
Biztos,hogy még venni fogok belőle.

Zsani1983
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

Nagyon szuper krém!
Biztos,hogy még venni fogok belőle.

Greta0017

2018. február 23.

Gyalran rendelek koreai termékeket de nekem ez vált be a legjobban közülük, viszonylag jó a fedése sokmindent eltűntet viszont a legpirosabb pattanás kifog rajta.

Greta0017
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

pigglypig

2018. február 2.

A kisebb 20 milis verziót mertem csak megrendelni, mivel eddig nem voltak túl jó tapasztalataim a BB krémekkel, igaz, koreait még nem próbáltam. Nagyon világos bőröm van, a 21-es árnyalatatot választottam, ami kinyomva konkrétan kicsit szürkés, de amúgy egészen jól illeszkedett felkenés után a bőrömhöz, szóval ne ijedjetek meg, első látásra csalóka a szín :)
Az illata finom púderes, nagyon enyhe, nem zavaró számomra. Állagra elég sűrű, krémes, gazdag textúra, nekem kombinált bőrűként így télre megfelel, de nyáron már lehet, hogy picit sok lenne. A fedése meglepően jó, bár ha épp komolyabb bőrhiba van az arcomon, arra azért rá kell menni korrektorral. Nem szárad mattra, viszont púderrel jól fixálható, és nem is fényesedik át olyan hamar, a száraz részeket sem hangsúlyozza.
A fényvédelemért hatalmas plusz, illetve nekem a csomagolás nagyon tetszik, szép a dizájn, a tubusos megoldás pedig higiénikus és költséghatékony egyszerre, hiszen a terméket maradéktalanul ki lehet majd nyerni a csomagolásból.
Összességében meg vagyok elégedve, csakis azért vonok le egy csillagot, mert kicsit nehéz, zsíros érzetű számomra a krém, ennél könnyebbre számítottam, hiszen zsíros bőrűeknek ajánlják. Ha valakinek valóban zsíros a bőre, szerintem nem feltétlenül fogja komfortosan érezni magát a viselés közben.

pigglypig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Collagen, Glycerin, Propylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate

Emolliensek: Cyclomethicone, Caprylic / Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydrolyzed Collagen, Dimethicone, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Squalane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Algae Extract, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Fényvédők: Octinoxate, Zinc Oxide
Szilikonok: Cyclomethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.