KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Missha

Ár:   5950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   20 ml és 50 ml
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

BB krém, más néven Blemish Balm. Eredetileg lézeres plasztikai beavatkozások után használt krém, amely megnyugtatja és regenerálja a bőrt. A Missha Perfect Cover BB krém egyenletes, természetes hatású fedést biztosít, mellette nyugtatja, hidratálja a bőrt.

Minden bőrtípushoz ajánlott, beleértve a pattanásos bőrt is, sminkalapként vagy alapozóként használható. Fehérítő, ránctalanító és UV-védő (SPF 42) hatású.

Ár: 2000 ft , Eladó: viola78.varga
Állapot: Egyszer próbàlt.Nagyon vilàgos szín, Helyszín: --, fizetés: Banki àtutalàs
Ár: 3500 , Eladó: dio14
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, Helyszín: Vác, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm
Krémmánia Kedvencek a -től
biusjj

2017. június 26.

Mintát rendeltem belőle egy vásárlásom mellé. de erősen gondolkozok egy teljes kiszerelés beszerzésén. Szépen fed, nem erős csak enyhe viszont egységes lesz tőle a bőr. Az illata kellemes krémes, kicsit csillog felkenéskor de nem vészes. Nem okozott pattanást, jó érzés viselni ebben a melegben is, nem nehéz, nem fullad alatta a bőr. 45 faktoros fényvédő van benne, ami szuper nyáron.

biusjj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

springee

2017. június 14.

Kezdetben nem voltam vele elégedett, főleg a fedésével, illetve azzal, hogy kissé megült az apró ráncokban. Egy ideig korrektor helyett használtam, valamiért úgy működött. Majd adtam neki ismét egy esélyt, alaposan eldolgozva elégedettebb voltam az eredménnyel. Változatlan azonban, hogy a Holika Holika BB krémje sokkal jobban fed, így az magasra tette a mércét. Ettől függetlenül nincs szívem nem öt csillagot adni rá, mert végeredményben szépen lehet vele dolgozni, valamint az illata is plusz pont.

springee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

rosszcsillag

2017. május 30.

Az általam próbáltak közül a legjobb bb krém! Mindig újra veszem, nem csomósodik össze a bőrömön, nagyon könnyű viselet, imádom.
Hozzátartozik, hogy a száraz bőrömön kívül nincs más problémám, szóval bőrhibák elfedésére sosem használtam, ilyen tapasztalatom nincs. De az én bőrtípusomnak ez a legjobb.

rosszcsillag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 30.

Kori

2017. május 5.

Mivel a nagy bb-láz idején nagyon népszerű volt, mindenképpen ki akartam próbálni. Nyilván az 50ml-s kiszerelés kellet egyből...NYILVÁN.... :D Ez nem egy éve volt,viszont azóta sem értem a végére a tubusnak és valószínűleg már nem is fogok. Emlékszem ezelőtt egy másik koreai bb-t használtam, és egy európait is, de ez mindkettőhöz viszonyítva teljesen más volt. Az állaga nagyon krémes, egy pumpálásnyival varázsoltam vele mindig magamnak hamuszürke ábrázatot (#21 Light Beige), persze csak pár perc erejéig, utána egész jól igazodott az egyébként is világos bőrszínemhez. A fedése teljesen rendben van, persze nem egy közepes/erős fedésű alapozóhoz viszonyítva. Amellett, hogy valóban szépen hidratált, nekem eléggé ragyogó lett (értsd Salamon töke) a végeredmény, de púderrel jól lehetett ellensúlyozni. Sajnos én állandóan éreztem azt a bizonyos plusz rétegen aarcomon, ami engem nagyon zavart. Az én bőrömhöz nem való, kicsit szárazabb bőrön, kevés takargatnivalóval jól működhet.

Kori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

Cat21

2017. május 4.

Tartós, jól fed, illatosított de Engem nem zavar.
Plussz pont a magas fényvédő hatàsért is.
Felkenés utàn tényleg szürkés színe van de csak pàr percig.

Cat21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

Tartós, jól fed, illatosított de Engem nem zavar.
Plussz pont a magas fényvédő hatàsért is.
Felkenés utàn tényleg szürkés színe van de csak pàr percig.

cattitude

2017. április 29.

nagyon szeretem ezt a bb krémet, a 21-es árnyalat szinte tökéletes a fehér arcomon, majdhogynem photoshop-hatást tudok vele elérni - persze ha alkalomadtán előbújik valami hatalmas, vörös pattanás, azt nem fedi el, de nem is elvárható szerintem. kézzel szoktam eloszlatni a bőrön, a kezdeti nagyon halvány szürkésség gyorsan oxidálódik természetessé. a finise enyhén fénylő, amit én púderrel mattítok egy kicsit. az egyetlen problémám az illatával van, lehetne kicsit kevésbé parfümös is. az ára is baráti, ebayről vagy koreai webshopokból nagyon korrekt áron lehet hozzájutni.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

kimikochaaan

2017. április 17.

2 eve rendeltem meg a kis kiszerelest belole proba keppen,nagyon tetszett.Nyugtatta a borom nem irritalta. Megrendeltem a nagyobb kiszerelest belole es utana hasznaltam kb.2-4 honapig es azt vettem eszre hogy egyre tobb pattanasom es nagy acnem jelent meg, amik nem akartak eltunni...foltok maradtak utana...ott is pattanasos lettem ahol soha nem voltam...utana meg hasznaltam mert nem gyanakodtam ra,de a borom egyre rosszabb es rosszabb lett...tele barna es piros foltokkal ,acnekkal. Teljeden tonkre vagta a borom. Miota nem hasznalom nincsenek pattanasaim ,de a foltok megmaradtak ..szornyen neztem ki. Majd a termeszetes ,paraben es szilikon mentes kozmetikumokra tertem at. Nalam ez a bb borzalmas, ennel rosszabb bb kremem soha nem volt/nem is lesz. Bar 1* a fedesre,mert az tenyleg nagyon jo. Nekem a missha signature valt be,igaz dragabb de nem okoz irritaciot se pattanasokat se mitesszert.

kimikochaaan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Csiimi

2017. április 16.

Az egyik kedvenc BB krémem. A fedése nekem pont elég, a finish-e nálam közepesen matt és inkább egészségesen ragyogó bőrt hagy maga után ahogy azt Koreában szeretik. Nem okozott pattanást sem miteszert. Szerintem beauty blender-rel lehet a legszebben felvinni, remekül eltünteti a pórusokat anélkül hogy eltömítené őket.

Csiimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

Summer39

2017. április 7.

Kis kiszerelést rendeltem..hál istennek. Olyan a fejem tőle, mintha mindenhol highlightert használnék. Tök mindegy, h púderezek-e (Rimmel Stay Matte), kb két óra múlva fénylik. Ok, hogy Spf van benne, de hogy nem való kombinált, még kevésbé zsíros bőrre, az hétszentség.

Summer39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

_zsulu_

2017. március 31.

A kisebb kiszerelést vettem meg, 21-es színben hála az égnek. Nagyon szomorú vagyok, de ez nekem nem lesz jó :( Az állaga jó, könnyen eldolgozható. Érzetre is kellemes, nem fullasztó, nem zsírosított, nem szárított, nem fénylik tőle a bőröm. Eddig tökéletes, lenne... A fedése az konkrétan rajtam egy nagy nulla. Próbáltam vastagabban felkenni (lepergett), próbáltam rétegezni (nem történt semmi), próbáltam kézzel, ecsettel, sehogy sem jó. Most nem csúnya a bőröm, nem ragyás, csak a szokásos tág pórusok, pattanásból visszamaradt elszíneződések, pigment pöttyök vannak, de ezekkel sem küzdött meg, felkenés után szinte ugyanolyan az arcom mint előtte, annyi a különbség, hogy picit világosabb. Nem várok egy BB-től alapozónyi fedést, de ezt mégiscsak perfect covernek hívják, szóval azért illene ennél többet nyújtania. Délutánra konkrétan szinte semmi nincs az arcomon belőle, pedig púderrel fixálom is, rém igénytelen látszatot kelt. A színe egy kicsit szürkés felkenve, de később ez normalizálódik, egy picit világos nekem talán, de féltem, hogy a 23 túl sötét lenne most. Minden esetre nem fogom megvenni a nagy kiszerelését, ezt elteszem télire, jobb napokra, amikor nem kell a fedés. Egyébként én sem szeretem a maszkszerű vaskos alapozást, eddig Holika Holika BB krémeket használtam, azoknak fényévekkel jobb volt a fedése, de még a természetes vonalon belül.

_zsulu_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Collagen, Glycerin, Propylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate

Emolliensek: Cyclomethicone, Caprylic / Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydrolyzed Collagen, Dimethicone, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Squalane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Algae Extract, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Fényvédők: Octinoxate, Zinc Oxide
Szilikonok: Cyclomethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.