KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Missha

Ár:   5950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   20 ml és 50 ml
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

BB krém, más néven Blemish Balm. Eredetileg lézeres plasztikai beavatkozások után használt krém, amely megnyugtatja és regenerálja a bőrt. A Missha Perfect Cover BB krém egyenletes, természetes hatású fedést biztosít, mellette nyugtatja, hidratálja a bőrt.

Minden bőrtípushoz ajánlott, beleértve a pattanásos bőrt is, sminkalapként vagy alapozóként használható. Fehérítő, ránctalanító és UV-védő (SPF 42) hatású.

Missha Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA+++
Ár: 3500 , Eladó: Csucsu
Állapot: 1x kipróbált, 50 ml, Helyszín: Lukácsháza, fizetés: Személyesen, vagy postán utalással
Ár: 2000 ft , Eladó: viola78.varga
Állapot: Egyszer próbàlt.Nagyon vilàgos szín, Helyszín: --, fizetés: Banki àtutalàs
julijasz

2017. január 19.

Két éve használom, általában egy-egy alkalommal más alapozót is próbálok, de ez az igazi. Ha picit erősebb lenne a fedése, akkor még jobban örülnék neki, de tudom, hogy ez egy bb krém, és ettől többet nem kell tőle elvárni. A 13-as árnyalatot használom, tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz, nem sárgítja az arcomat, az illata is kellemes, nem emeli ki a száraz részeket. Nagyon jó hatással van a bőrömre, kevesebb a bőrproblémám, amikor használom.

julijasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Elisandre

2017. január 18.

Nagyon sok véleményt elolvastam, mire rátaláltam és megvettem, amit egyáltalán nem bánok, sőt..😊 Egyszerűen imádom! A Garnier és társai elbújhatnak mellette. Nem ül bele a pórusaimba, szépen fed, kicsi is elég belőle, lemosása után ápoltnak érzem a bőrőm, nem pedig nyúzottnak. Ha elfogy, biztos, hogy újra veszem.

Elisandre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Fatyolfelho

2017. január 17.

Elbizonytalanodtam. Rengeteg videót végignéztem és véleményt elolvastam, hogy találjak egy igazán jó BB krémet, ami világos és végre nem sárgás. Koreából megrendeltem ezt, tegnap megékezett, akkor már volt rajtam másik BB krém így a kézfejemen próbáltam, amin még világosabb a bőr, mint az arcomon. A 21-es árnyalat tökéletesen illeszkedett, egy cseppet sem ütött el a bőrömtől, elkenve láthatatlan. Nagyon megörültem, mert láttam swatchokon, hogy a hamis nagyon fehér, mármint szószerint falfehér egy kis barackos árnyalattal, ez viszont pontosan tökéletes a hideg tónusú bőrömhöz, bőrszínű, enyhén szürkés. Enyhe rózsás illata van, nagyon erős a szaglásom, érzem, de semmiképpen nem erős és nem zavaró. Viszont ma az arcomra kenve azt tapasztaltam, hogy matt végeredményt ad, beleül a tág pórusaimba és csak olyan közepes-gyenge fedésű. A színe változatlanul tökéletes, egyáltalán nem világos a 21-es, pedig itt olvastam, hogy sokan panaszkodtak rá, sőt még a 23-as színre is, hogy világos, de az nekem egyértelműen sötét lenne, talán nekem még a 13-as is jó lenne. Nagyon zsíros a bőröm, este és reggel is faggyútlanítottam, emiatt most nem fénylett az arcom, de amikor felvittem rá, akkor sem, pedig láttam, hogy másokon fényes, szinte vizes hatást ad az eredmény ránézésre. Az állaga viszont elég vizes az itthoni drogériás (legvilágosabb árnyalatban is borzasztóan sötét és sárga) BB krémek állagához képest, amik olajosabbak, krémesebbek. 20ml próbát kértem, ennek nincs pumpája, nem tudom hogyan jöhetnék rá, hogy ez most eredeti-e vagy sem.. A közepesen-gyenge fedése és a mattsága miatt gyanakszom.. mondjuk én nagyon keveset és vékonyan viszem fel, mert annyi elég szokott lenni az itthoniakból. Még nem tudom, kap 4 pontot, amíg rájövök. Kár, hogy nem lehet itt képet csatolni, annyira megnézném máson milyen és a dobozát, tubusát is.

Update: Eredeti. Utánanéztem az eladónak, mindenhol őt ajánlják, a színe is stimmel, a doboz is, minden. Sajnos. Ugyanis nemcsak a fedése nem elég jó, hanem arcon tényleg nem lehet elviselni az illatát. Írtam, hogy erős szaglásom van, nos hát igen, nekem ez nagyon zavaró. Mintha egy büdösbogarat nyomtam volna el az arcomon. Le kell mosnom, hogy enni tudjak, annyira zavar a szaga. Majd tesztelem máskor is, de egyelőre a színén kívül (ami csodálatosan passzol!) mást nem tudok dicsérni benne. Ha nem lenne szaga, akkor kapna 4 csillagot, mert tényleg zseniális színe van, de így elviselhetetlen a számomra. :(

Fatyolfelho
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Trillian

2017. január 9.

Ez a legjobb bb krém amit valaha használtam. Tág pórusaim vannak, a T vonalam zsírosodik és e mellet baromi száraz az orrom oldala, tehát elég nehéz helyzetben vagyok. Viszont ez a bb krém nagyon jó. Nem emeli ki annyira a száraz részt mint minden más színezett krém, a zsíros területeken pedig nem csillog, természetes matt hatása van. Mintha igazodna az arcomhoz. A fedésével is meg vagyok elégedve. Bár továbbra is látszanak a tág pórusaim, de csak fele annyira mint krém nélkül. De egy bb krémtől ennél többet nem is lehet várni. Számomra tökéletes krém és ebay-ről rendelve teljesen elfogadható ára van.

Trillian
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

nikolettnikole

2017. január 1.

no. 13 Milky Beige van meg nagyon nagyon világos szín, én keverni szoktam a bourjois h. mix alapozójával és nekem úgy nagyon bevált. Könnyű a textúrája, jól eldolgozható nem csíkoz, nem maszkos hatású , enyhe fedésű. Az arcom minősége javult azóta amióta ezt használom, nem telíti el a pórusokat, nem nehéz viselni, nagyon szeretem, csak ajánlani tudom.

nikolettnikole
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 1.

szekesiviki

2016. december 19.

Csucsszuper!!! Könnyed az állaga, egyszerűen felviszem, lepúderezem, kész. Eléggé fed, de nincs maszk az arcomon. 23-as árnyalatot használom, szerintem kicsit fehéríti a bőrömet, még hofehérke leszek a végen. :-D Pár BB krémmel már mellé nyúltam, nagyon jó, kivétel az összetevő lista, ami azért eléggé santít nekem, majd folytatom a keresgélést, de kellemes állomás volt!

szekesiviki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 19.

niki123

2016. november 13.

Harmadik koreai BB krém, amit próbáltam. Ez az eddigi "legkönnyebb" BB krém, amivel találkoztam. Semmi maszkhatás, és abszolút nem tömény krém, hanem tényleg olyan viszonylag könnyen eloszlatható, kis krémszerű cucc.A 23-as árnyalatot vettem, először csak kis kiszerelésben. Annyira jó, hogy nem muszáj sok pénzért megvenni a nagy kiszerelést elsőre, hanem 1000 valahány százért ki lehet próbálni a 20 ml-est. Ennek rendkívül örültem!!! :) Főleg, hogy az eddigi BB krémek túl fehérek voltak az én bőrömhöz. Ennek kicsit szürkés beütése van, de alkalmazkodik, így abszolút nem üt el a természetes bőrszínemtől Alapozóról lassan teljesen átállok erre. Tartós, bírja egész nap. Természetesen kicsit fényes finishe van, kell rá a púder, de szerintem a legtöbb koreai BB-nek kicsit fénylő finishe van. Ami azt illeti kezdem is megszeretni ezt a kis természetes ragyogást és nem érzem azt a késztetést, hogy teljesen lemattítsam a fejem. Nem szárat, nem okoz pattanásokat, nem tömíti el a pórusokat. Szerintem ilyennek kell lennie egy BB krémnek. Én az ujjaimmal tudom legszebben felvinni, ecsettel valamiért nekem nem működött.

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

zsj

2016. november 8.

Ez a sokadik BB krém, amit kipróbáltam, és mondhatom, hogy csodaszer. A pórusaimat eltünteti, a színe gyönyörűen egybeolvad a bőrömmel, fed ahol kell, de nem maszkszerű. Hozzá jön még az is, hogy remekül ápol és nem csillog át az arcom estére. Sosem veszek más BB kréme, az tuti!

zsj
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

Amrita

2016. november 4.

Három-négy éve itt a krémmánián néztem utána, hogy mi a fene is az a BB krém. Akkor hosszas olvasgatás-válogatás után erre a BB-re esett a választásom (23-as szín). Azóta is ezt használom - próbáltam más BB-ket is, de egyik se volt olyan jó, mint ez. A pattanásokra kifejezetten kedvező, "gyógyító" hatással van. Artdeco camouflage korrektorral vagy anélkül, Artdeco színtelen fixáló porpúderrel a természetesen nagyon-nagyon-nagyon fekete karikás szemem alatti részre majdnem minden nap használom. Ami miatt nekem abszolút bevált, az az, hogy nem tudok alapozókat használni, mert azoktól úgy érzem, nem kapok levegőt (az arcbőröm nem lélegzik), ennél ez az érzés egyáltalán nincs meg, még a legnagyobb olaszországi kánikulában sem. Nyáron, ha nagyon lebarnulok, a 23-as színt keverem a 27-essel, néha a 27-est magában használom, de amúgy a 27-est valahogy púderszemcsésebbnek érzem, nem terül el olyan szépen, természetesen, mint a 23-as. Valóban elsőre egy kicsit szürkés árnyalata van, ahogy kinyomom a tubusból/felkenem, de aztán valahogy felveszi az arcom színét. A homlokomon lévő tök durva, pattanások után ottmaradt sötét foltokat egy év használattal eltüntette. Nekem jó hatással van a ráncokra is. Csak jót tudok róla mondani. Ja, és anyukámnak pikkelysömöre van és a hajvonalánál levő sömörös plakkokra is jó hatással volt.

Amrita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

Romanadvoratrelundar

2016. november 2.

UPDATE!

Nem értettem, hogy miért panaszkodnak annyian az illatára, amikor az enyémnek gyakorlatilag semmilyen nincs. Aztán a héten sajnos benéztem egy eBay-es rendelést, és sikerült kifognom egy nagyon borzalmas minőségű koppintást. Ha valaki úgy érzi, hogy a BB-jének a hangyabokánál is minimálisabb a fedése (három réteg alatt is virít a bőrhiba), erős, púderes illata van, beül a pórusokba, pattanásokat okoz és fura a színe (a szürkés a normális, a koppintás nagyon világos, inkább barackos), akkor valószínűleg nem az eredeti Misshát sikerült megrendelnie. A legárulkodóbb jel, hogy a dobozán a szöveg tele van "elgépelésekkel" a pumpa feje pedig aranyos árnyalatú. Sajnos érdemes utánanézni, hogy mit kaptunk kézhez, mielőtt lepontozunk egy alapvetően jó BB-t. A kifényesedés és a szürkés árnyalat viszont az eredeti termék a rovására írható. :)

Annak ellenére, hogy könnyen zsírosodik a bőröm, évek óta ezt a BB-t veszem újra. Nagyon szép, természetes fedése van, és a 21-es árnyalat már majdnem elég világos a téli arcszínemnek is. :) Iszonyatosan tartós, víz hatására meg sem moccan az arcomon. A nap vége felé kicsit elfárad ugyan, és megül az apróbb ráncocskákban, de simán helyre lehet igazítani anélkül, hogy elmaszatolódna. Ha hülye voltam, és nem mostam le éjszaka, előfordult, hogy reggelre pattanásokat okozott, de szerintem ezt bármilyen alapozó/BB megteszi hasonló helyzetben. Az egyetlen ok, amiért még keresgélem az igazit, hogy a könnyen zsírosodó bőröm tényleg hamar kifényesedik tőle.

Romanadvoratrelundar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

UPDATE!

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Collagen, Glycerin, Propylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate

Emolliensek: Cyclomethicone, Caprylic / Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydrolyzed Collagen, Dimethicone, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Squalane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Algae Extract, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Fényvédők: Octinoxate, Zinc Oxide
Szilikonok: Cyclomethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide/CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.