KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Missha

Ár:   5950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   20 ml és 50 ml
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

BB krém, más néven Blemish Balm. Eredetileg lézeres plasztikai beavatkozások után használt krém, amely megnyugtatja és regenerálja a bőrt. A Missha Perfect Cover BB krém egyenletes, természetes hatású fedést biztosít, mellette nyugtatja, hidratálja a bőrt.

Minden bőrtípushoz ajánlott, beleértve a pattanásos bőrt is, sminkalapként vagy alapozóként használható. Fehérítő, ránctalanító és UV-védő (SPF 42) hatású.

Missha Perfect Cover BB Cream SPF 42 PA+++
Ár: 3500 , Eladó: Csucsu
Állapot: 1x kipróbált, 50 ml, Helyszín: Lukácsháza, fizetés: Személyesen, vagy postán utalással
Ár: 2000 ft , Eladó: viola78.varga
Állapot: Egyszer próbàlt.Nagyon vilàgos szín, Helyszín: --, fizetés: Banki àtutalàs
Dorcsa

2017. március 5.

3 napig használtam és már 3 hete próbálom rendbe hozni a károkat, amit okozott.... Hatalmas, vörös, pattanásszerű bőrproblémát okozott, és nem tudok rájönni, hogy melyik összetevő lehet a ludas.
Odaadni se merem senkinek. Pedig nagyon tetszene, mert pont jó a fedése, nem szárít, jó a színe és elég tartós is volt. :(
Olvastam vissza a kommenteket, láttam, hogy előfordult hasonló probléma. Sajnálom, hogy nálam is, mert egyébként jóban lettünk volna. :'(

Dorcsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

matekinga

2017. február 22.

Nekem ez a BB krém vált be a legjobban. Tartós, szép a színe, nagyjából eltünteti a bőrhibákat is. Nem lettem tőle pattanásos sem. :) Csak ajánlani tudom.

matekinga
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

pont

2017. február 18.

nagyon-nagyon kíváncsi voltam rá, kb ezer éve a kívánságlistámon volt, nemrég sikerült is rendelni belőle pár mintát és.. sajnos csalódás. kezdjük ott, hogy a perfect covertől elég messze van, szerintem nem valami jó a fedése, de oké, ezt még elnézném neki, végülis nem alapozó (csak akkor ne legyen már benne a nevében, hogy perfect cover, plíz). felkenés után még egész jól néz ki a bőrön, de sajnos hamar eltűnik, órák múlva már igénytelen hatást kelt, a szárazabb részeket nagyon csúnyán kiemeli és közben kopik a bőrről. nem érzem, hogy annyival jobb lenne bármelyik 'fapados' drogériás bb krémnél, hogy megérje az árát, pedig nagyon szerettem volna, ha működik és végre megtalálom én is A bb krémet.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

bbernadett

2017. február 7.

Ez a legjobb BB krém, amit eddig próbáltam. Fehér, hideg tónusú bőröm van, pirosodásra hajlamos. A 21-es árnyalat van meg, nem sárgás, nem sötét, pont jó. Nem látszik, hogy lenne rajtam bármi is, viszont kiegyenlíti a bőrömet.
Egyetlen dolog van, amiben nem tökéletes - a pirosságot csak enyhíti az arcomon, nem tünteti el -, de ez egy BB krém, nem is várom el tőle, úgyhogy 5*.

bbernadett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

DawnMelody

2017. február 5.

Ez maga a tökéletes BB krém - számomra. :) A 13-as árnyalatát vettem meg, mert egy blogon ajánlották a porcelán bőrhöz, és tényleg - annyira tökéletesen a bőrszínem, hogy mintha semmit se használtam volna (csak szebb lett az arcbőröm egy varázsütésre). A fedése épp megfelelő, tartós, a tubus praktikus. Biztos, hogy újra veszem!

DawnMelody
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

henczen

2017. február 2.

Az eddigi legjobb BB krémem. primer nélkül is nagyon szépen eldolgozható, nem nehezít, nagyon jó textúra. Az illata is kellemes.

henczen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

SoraMaou

2017. január 29.

Nekem árban és fedésben ez vált be a legjobban. Alapozót nem használok egyáltalán. Pirosodásra hajlamos az arcom, amit nem kifejezetten szeretek. Ezért is jó, bár amikor viselem többen is megjegyzik, hogy fehérebb az arcom. Az illata és az állaga is jó. Korábban kézzel, most már szivacssal viszem fel.

SoraMaou
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

monikafleischer87

2017. január 27.

Egy hónapja használom. Mint BB krém meglepő a fedése, szerintem építhető, ha valaki akarja, bár én akkor inkább alapozót használok. Szóval szerintem kellemes a textúrája, nem nehezíti el a bőröm, nem is érzem nap közben, hogy rajta van. Ecsettel oszlatom el, nekem így vált be a legjobban. Egy kis kiszerelést vettem meg először amiben a 21, 23 és a 27-es árnyalatok vannak. Netes képek alapján azt hittem a 23-as lesz jó, de mégis a 21-es kell. Így ez kipróbálásra teljesen jó ötlet. Nekem a száraz részeket nem emeli ki, és nem is zsírosodik át nap végére. Az orrom és állam körül alapból használok mindig púdert, így nem tűnt el nap végére. Nagyon szeretem így biztos meg veszem teljes méretben.

monikafleischer87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Fatyolfelho

2017. január 24.

Elbizonytalanodtam. Rengeteg videót végignéztem és véleményt elolvastam, hogy találjak egy igazán jó BB krémet, ami világos és végre nem sárgás. Koreából megrendeltem ezt, tegnap megékezett, akkor már volt rajtam másik BB krém így a kézfejemen próbáltam, amin még világosabb a bőr, mint az arcomon. A 21-es árnyalat tökéletesen illeszkedett, egy cseppet sem ütött el a bőrömtől, elkenve láthatatlan. Nagyon megörültem, mert láttam swatchokon, hogy a hamis nagyon fehér, mármint szószerint falfehér egy kis barackos árnyalattal, ez viszont pontosan tökéletes a hideg tónusú bőrömhöz, bőrszínű, enyhén szürkés. Enyhe rózsás illata van, nagyon erős a szaglásom, érzem, de semmiképpen nem erős és nem zavaró. Viszont ma az arcomra kenve azt tapasztaltam, hogy matt végeredményt ad, beleül a tág pórusaimba és csak olyan közepes-gyenge fedésű. A színe változatlanul tökéletes, egyáltalán nem világos a 21-es, pedig itt olvastam, hogy sokan panaszkodtak rá, sőt még a 23-as színre is, hogy világos, de az nekem egyértelműen sötét lenne, talán nekem még a 13-as is jó lenne. Nagyon zsíros a bőröm, este és reggel is faggyútlanítottam, emiatt most nem fénylett az arcom, de amikor felvittem rá, akkor sem, pedig láttam, hogy másokon fényes, szinte vizes hatást ad az eredmény ránézésre. Az állaga viszont elég vizes az itthoni drogériás (legvilágosabb árnyalatban is borzasztóan sötét és sárga) BB krémek állagához képest, amik olajosabbak, krémesebbek. 20ml próbát kértem, ennek nincs pumpája, nem tudom hogyan jöhetnék rá, hogy ez most eredeti-e vagy sem.. A közepesen-gyenge fedése és a mattsága miatt gyanakszom.. mondjuk én nagyon keveset és vékonyan viszem fel, mert annyi elég szokott lenni az itthoniakból. Még nem tudom, kap 4 pontot, amíg rájövök. Kár, hogy nem lehet itt képet csatolni, annyira megnézném máson milyen és a dobozát, tubusát is.

Update: Eredeti. Utánanéztem az eladónak, mindenhol őt ajánlják, a színe is stimmel, a doboz is, minden. Sajnos. Ugyanis nemcsak a fedése nem elég jó, hanem arcon tényleg nem lehet elviselni az illatát. Írtam, hogy erős szaglásom van, nos hát igen, nekem ez nagyon zavaró. Mintha egy büdösbogarat nyomtam volna el az arcomon. Le kell mosnom, hogy enni tudjak, annyira zavar a szaga. Majd tesztelem máskor is, de egyelőre a színén kívül (ami csodálatosan passzol!) mást nem tudok dicsérni benne. Ha nem lenne szaga, akkor kapna 4 csillagot, így inkább 2, mert tényleg zseniális színe van, de így elviselhetetlen a számomra. :(

Update: Oké, újrapróbáltam. Kézzel vittem fel és nem szivaccsal, így szép a fedése. Rátettem a Kryolan áttetsző púdert, ez elvitte az illatát. Nagyon tartós, egész nap az arcomon volt hibátlanul estig, pedig voltam egy masszázson is, ahol arccal lefelé feküdtem egy órát! Annak ellenére, hogy felvíve világosabb egy kicsit a Purito Snail Clearin BB krémnél, ez egy kicsit sötétebbre oxidálódik, de azért jó a színe. Hideg tónusra! De változatlanul beül a pórusokba, ezzel feltűnőbbé téve őket, úgyhogy emiatt csak 4 csillag. Elhasználom, de a favorit a Purito marad. De hideg tónusú, világos bőrű nőknek, akiknek nincs tág pórusuk, ajánlani tudom. 🙂

Fatyolfelho
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

julijasz

2017. január 19.

Két éve használom, általában egy-egy alkalommal más alapozót is próbálok, de ez az igazi. Ha picit erősebb lenne a fedése, akkor még jobban örülnék neki, de tudom, hogy ez egy bb krém, és ettől többet nem kell tőle elvárni. A 13-as árnyalatot használom, tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz, nem sárgítja az arcomat, az illata is kellemes, nem emeli ki a száraz részeket. Nagyon jó hatással van a bőrömre, kevesebb a bőrproblémám, amikor használom.

julijasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Collagen, Glycerin, Propylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate

Emolliensek: Cyclomethicone, Caprylic / Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydrolyzed Collagen, Dimethicone, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Squalane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Algae Extract, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Fényvédők: Octinoxate, Zinc Oxide
Szilikonok: Cyclomethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide/CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.