KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Missha

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2016. március 21.

Kiszerelés:   20 ml és 50 ml
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

BB krém, más néven Blemish Balm. Eredetileg lézeres plasztikai beavatkozások után használt krém, amely megnyugtatja és regenerálja a bőrt. A Missha Perfect Cover BB krém egyenletes, természetes hatású fedést biztosít, mellette nyugtatja, hidratálja a bőrt.

Minden bőrtípushoz ajánlott, beleértve a pattanásos bőrt is, sminkalapként vagy alapozóként használható. Fehérítő, ránctalanító és UV-védő (SPF 42) hatású.

Ár: 3500 , Eladó: Csucsu
Állapot: 1x kipróbált, 50 ml, Helyszín: Lukácsháza, fizetés: Személyesen, vagy postán utalással
Ár: 4000 Ft (postával) , Eladó: boszilvi
Állapot: 1x kipróbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Átvehető személyesen Debrecenben, vagy előreutalással postázom.
Krémmánia Kedvencek a -ben
Romanadvoratrelundar

2016. szeptember 18.

Annak ellenére, hogy könnyen zsírosodik a bőröm, évek óta ezt a BB-t veszem újra. Nagyon szép, természetes fedése van, és a 21-es árnyalat már majdnem elég világos a téli arcszínemnek is. :) Iszonyatosan tartós, víz hatására meg sem moccan az arcomon. A nap vége felé kicsit elfárad ugyan, és megül az apróbb ráncocskákban, de simán helyre lehet igazítani anélkül, hogy elmaszatolódna. Ha hülye voltam, és nem mostam le éjszaka, előfordult, hogy reggelre pattanásokat okozott, de szerintem ezt bármilyen alapozó/BB megteszi hasonló helyzetben. Az egyetlen ok, amiért még keresgélem az igazit, hogy a könnyen zsírosodó bőröm tényleg hamar kifényesedik tőle.

Romanadvoratrelundar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Lorna

2016. szeptember 5.

Ici-pici mintám volt már másodszorra. Elsőre nem tetszett, és nem értettem miért dicsérik sokan, akkor túl sötét volt az arcomhoz, de most, hogy nyáron (egymillió nyár kihagyása után) kaptam egy kis színt, a 23.-as árnyalat pont jó volt. Az állaga kicsit sűrűbb, mint szoktam, mégis kényelmes, tetszett. Ha elfogy a másik Missha BB krémem, lehet hogy beruházok egy kicsit nagyobb mintára, ami már rendes tubusban jön meg minden.

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Titvog

2016. augusztus 31.

20 ml-est vettem, mert féltem, hogy 21.-es árnyalat nem fog eléggé jól állni a bőrömön, de azt kell mondanom, ahhoz képest hogy eléggé szürkés színről van szó, az én bőrömhöz maximálisan illeszkedett. Egyébként is fehér vagyok még nyáron is.
A fedése nem túl erős, amit ugye megszokhattunk a koreai BB krémektől. Viszont rétegezhető.
Amikor felkenem, sokáig kellemesen csillog a bőröm, olyan egészségesen ragyogó lesz, nem zsíros kinézetű. Nagyon természetes, nem lesz maszkhatása még egy egész napos izzadós mászkálós időszakban sem. Annyi, hogy azért kicsit ha valakinek T vonalon zsíros a bőre, egy idő után a zsír át üt.
Egyébként nekem nem okozott extra pattanásokat, legalábbis nem vettem észre hogy több lenne a használatától mint szokott lenni.
Az illata fincsi. :) Én meg vagyok vele elégedve. :)

Titvog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Az illata fincsi. :) Én meg vagyok vele elégedve. :)

tintikee

2016. július 21.

Ugyan sokáig úgy gondoltam,hogy pattanásokat okoz,ezért hanyagoltam a használatát,most közel egy év elteltével újra elővettem...És szeretem!Könnyű kis fedése van,és ami a legfontosabb nagyon jól illeszkedik a bőrhöz,nincs semmi maszkhatása.A hibája viszont,hogy szörnyen át tud fényesedni,tőlem ezért kap csak 4 csillagot :)

tintikee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 21.

jomosono

2016. július 14.

Kedvenc BBkrémem!!!
Korea szerelmes lévén elfogult is vagyok,de Nálam minden tekintetben 5 Csillag.
Tudom az inci nem a legtökéletesebb,de becsukom a szemem,ennél a terméknél!!

jomosono
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

Kedvenc BBkrémem!!!
Korea szerelmes lévén elfogult is vagyok,de Nálam minden tekintetben 5 Csillag.
Tudom az inci nem a legtökéletesebb,de becsukom a szemem,ennél a terméknél!!

ska087

2016. június 26.

Felvitel után mindig megijedek annyira szürkésnek tűnik, de aztán ez valahogy eltűnik. Púderezni mindenképpen kell, nekem nagyon zsírosodik tőle az arcom. Sajnos nem vagyok benne biztos, hogy jól választottam a színt, lehet hogy a 21-est kellett volna, de ez persze nem a termék hibája.

ska087
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

sz93

2016. június 15.

Nagyon szeretem! Ugyan gyenge fedése van, de egyáltalán nem zavar, még akkor sem ha kicsit problémásabb a bőröm, mert egységesíti az arcomat és természetes hatást kelt. Ebayről szoktam beszerezni, az ára is verhetetlen.

sz93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 15.

Rosemodee

2016. június 5.

2016.02.09.
Ebay-en vettem egy 20 ml-eset. Gondolkodtam, h a nagyot vegyem e meg... De jól tettem, h még sem. Várom, h elfogyjon. Nem tetszik az illata. Régen tini koromban vettem egy legolcsóbb naptejet, azt az elkenhetetlen fehér fajtát. Na dettó olyan az illata... Amit sokáig érezni. :( Én is túl szürkésnek találom. Felvitel után aránylag jó fedésű, de ahogy telik az idő beül a pórusokba, ráncokba. Keverni szoktam egy olcsó alapozómmal, h ne legyen ennyire szürkés a végeredmény. A tökéletes fedéstől nagyon messze áll... Bár ez egy BB krém, de ha már ráírnak valamit vár is az ember lánya valamit... Főleg, h zsong a net ezektől a koreai krémektől. Így télen az amúgy nem hófehér bőrömre elmegy ez a 21-es, de ez a szürkeség... Egyedül a külleme tetszik. Nem adom fel azért. A signature-rel is megpróbálkozok, ha ez elfogy.

2016.06.05.
Használgatom-használgatom. Összekutymászolom alapozókkal. A szagocskáját is sikerült egész megszoknom. Mostanában egész jó passzban van a bőröm szal nem vagyok nagyon elégedetlen a fedésével. +1* :)

Rosemodee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

2016.02.09.

2016.06.05.

ZiAn

2016. május 26.

Nagy reményekkel vásároltam.... Az egy dolog hogy kicsit nehéznek érzem az arcomon, de ami leginkább zavar, hogy a tág pórusokat nagyon hangúlyozza, ráncokat kiemeli, abban "megáll" a krém (esetemben a homlokomnál). Elsősorban hibátlan bőrűeknek ajánlanám akik csak színt, kellemes egységet szeretnének a bőrüknek adni. Szeretem a koreai termékeket, de ez nekem nem jött be és egészen biztos nem lesz újravásárlós.

ZiAn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 26.

Ildie

2016. május 13.

Az összetevő listája egy katasztrófa...
Viszont maga a cucc nekem bevált. Mondjuk én nem használom minden nap, lehet ezért nincsenek tőle ragyáim.
Rohanos napokra vettem, amikor nincs időm ecsette vagy szivaccsal foglalkozni, és jelentem errekiválóan bevált.
Az enyém a 21-es világos szín, ez is szürkés kicsit. A fedése majdnem egy alapozóé, viszont a fényvédő miatt elég vaskos az anyag, de én még pont okés vagyok vele. Púder mindenképpen kell rá, mert 3-4 óra múlva a mattságnaknyoma sincs.
Árához képest sokkal jobb, mint a drogériás lehetőségek.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Ildie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Az összetevő listája egy katasztrófa...
Árához képest sokkal jobb, mint a drogériás lehetőségek.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Collagen, Glycerin, Propylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate

Emolliensek: Cyclomethicone, Caprylic / Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydrolyzed Collagen, Dimethicone, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Squalane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Algae Extract, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Fényvédők: Octinoxate, Zinc Oxide
Szilikonok: Cyclomethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide/CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Squalane eo 1 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.