KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Missha

Ár:   5950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   20 ml és 50 ml
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

BB krém, más néven Blemish Balm. Eredetileg lézeres plasztikai beavatkozások után használt krém, amely megnyugtatja és regenerálja a bőrt. A Missha Perfect Cover BB krém egyenletes, természetes hatású fedést biztosít, mellette nyugtatja, hidratálja a bőrt.

Minden bőrtípushoz ajánlott, beleértve a pattanásos bőrt is, sminkalapként vagy alapozóként használható. Fehérítő, ránctalanító és UV-védő (SPF 42) hatású.

Ár: 1000 , Eladó: adrii182
Állapot: 20/50 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel vagy posta
goldori

2019. január 14.

Már 2-3 éve nem igazán festem ki magam a hétköznapokon, így azóta keresem a tökéletes BB krémet, ami azért ad egy kis pluszt és magabiztosságot a meztelen arcomnak :) Most télen elég száraz és érzékeny a bőröm, időnként 1-2 pattanással illetve ezek lassan múló hegeivel... :/ 1 hónapja használom, majdnem napi szinten és teljesen odáig vagyok érte!!! Nekem a 25-ös árnyalat van meg, tökéletes az bőrtónusomhoz. Szerintem simán veri a L'oreal alapozómat fedést illetően és szinte észrevehetetlen a viselése, csak ha lemosom akkor tűnik fel, hogy volt rajtam :D Könnyen eldolgozható (én kézzel kenem el, mint egy rendes arckrémet) és nem ül bele a szem alatti kisebb nevetőráncokba sem (ami nálam elég ritka, mert szinte minden alapozó vagy korrektor csak kiemelte azokat) . Szuperül hidratál, viszonylag tartós, nap végén is jó a tükörbe nézni. Eddig nem vettem észre, hogy több pattanás, vagy mitesszer jött volna elő, amióta használom. Szóval összefoglalva, ha minden így marad a tubus végéig, azt hiszem elválaszthatatlanok leszünk mi ketten! :)

goldori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

dorkaszabo14

2019. január 7.

KB 2 hete használom, még barátkoznom kell vele... A fedese tetszik, először felvive kicsit szürkés, utána oxidálódva felveszi a bőröm színét. Viszont nap végére a T zónában nagyon zsíros lesz a bőröm, illetve nekem kicsit maszkos. Az illata nagyon tetszik. Ezért a 4 csillag.

dorkaszabo14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

nicolette91

2019. január 6.

A kedvenc bb krémem, amit már 3 éve mindig újravásárolok. Mindent hoz, ami egy bb krémben fontos: fényvédőt tartalmaz, ami természetesen csak kiegészítés, egy kis plusz a rendes fényvédőm mellett, a fedése pedig a mindennapokra pont elég és passzol a falfehér/betegszürke bőrtónusomhoz :D

nicolette91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

szabinka90

2018. december 30.

Most már nagyon keveset sminkelek, alapozót egyáltalán nem használok, mert nem találtam még olyat, ami után legalább egy két pattim ne lenne...így max bb krém, de azok közül is nehéz igazán jót találni kombinált bőrre. Nekem a 23as árnyalat van meg, de nem tökéletes, legközelebb próbálkozni fogok egy sötétebbel. A fedése és a hatása viszont szuper, nem pattogok ki tőle, nem maszk szerű, de elfedi amit kell, szépen egységesít és még fényvédő is van benne. Azért adok 4 csillagot, mert picit nehéz vele dolgozni, nekem jobban tetszene, ha valamivel folyósabb lenne és a meglévő szín sem az igazi, de ha a következő árnyalat jobb lesz jövök updatelni.

szabinka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Tothxheni

2018. november 30.

Őszinte leszek, szerintem 2 évig olvasgattam itt a véleményeket, mire le mertem csapni egy 20ml-s kiszerelésre. Most már lassan egy hónapja használom. Azért megvártam, hogy kicsit hűvösebb legyen az idő és az amúgy olajos-száraz kombinált bőröm elviselje, hogy ha kell hidratálok, ha kell arra plusz alapozok és még púdert is használok a végén. 21-es árnyalatot használok (most tudtam meg, hogy nekem a szürkés alapozók illeszkednek). Azért ha van délutáni program, akkor előtte gyorsan újra púderezek (Rimmel stay matt) de összességében nagyon elégedett vagyok a végeredménnyel. Olyan egészséges arcbőröm van, dícséretet is kapok miatta, úgyhogy egyenlőre nálam ez csodaszer.

Tothxheni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

KoviEszti

2018. november 13.

Nagyon jó BB krém. Az arcomon a pirosságot teljesen elfedi, egységes színt ad az egész arcomnak. A tág pórusokat és a miteszereket is majdnem teljesen eltünteti. Az orromon sokszor nagyon száraz a bőröm, főleg télen, eddig ez az egyetlen BB krém, ami nem emeli ki ezt a száraz részt.

KoviEszti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 13.

manetto

2018. november 8.

Egyszerűen a tökéletes "alapozó". Annyi év keresgélés, és annyi pénz kidobása után döbbenetes, hogy egy ~4 ezer forintos BB krém lett a tökéletes alapozóm. Ekcémás az arcbőröm, hol jobb, hol rosszabb állapotban, de szinte mindig nagyon száraz, ennek ellenére pattanásaim is vannak bőven. Az első alapozó, ami nem szárít (az YSL Touche eclat nálam a második helyezett, az szárít még a legkevésbé). Jobban fed, mint egy BB krém, és felkenés után kb egy óráig még "fog", de utána nekem egész nap tartósan elvan az arcomon, és nem használok púdert. Zsíros bőrű lányoknak valószínűleg sok, szárazbőrűeknek ez a legjobb választás. Előre a szín valóban szürkésnek hat, de pár pillanat múlva csodálatosan idomul a bőrszínhez. Anyukám 53 éves, és az ő bőrén is csodás, nem ül bele a ráncokba.

Update: ma a Sephoraban megkerdezte az eladó hölgy, hogy minek nezegetem az alapozókat, mikor a tökéletes már itt van az arcomon:) és tényleg úgy érzem, hogy a bőröm szebb, mint valaha!

manetto
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

KittyMitty

2018. november 2.

Nagyon szeretem használni, nem lesz tőle olyan az arcom, mintha maszkot hordanék, hanem kap egy természetes,egységes színt annak ellenére, hogy felvitelkor szürke a színe. Egész napot kibír, nem kopik, nem zsírosít, szuper! A fedése jó, bár nálam nem kell semmit sem fednie, inkább csak egységesíteni.

KittyMitty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

Katia88

2018. október 11.

Ugyan régebben használtam, de akkor elégedett voltam vele. Praktikus hogy van benne fényvédő, és végre jó sok árnyalatban elérhető.
Egyetlen negatívum hogy téli, extra száraz bőremmel nem tud mit kezdeni, de tavasz, nyár, ősz tökéletes évszakok a viseléséhez.

Katia88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Sisszy

2018. október 6.

A No. 21-es árnyalat volt meg nekem, ami picit világosabb volt az eredeti bőrszínemnél. Nagyon jó állagú krém, könnyen el lehetett oszlatni, nem ült bele a ráncokba. Volt egy pici illata, de nem zavaró. Nem tudom, hogy vannak-e benne kis csillámos szemcsék, de a fényen valahogy egy szép csillogást adott a bőrömnek. A fedése viszont nem tökéletes, ezért nem max pontos.

Sisszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Collagen, Glycerin, Propylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate

Emolliensek: Cyclomethicone, Caprylic / Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydrolyzed Collagen, Dimethicone, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Squalane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Algae Extract, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Fényvédők: Octinoxate, Zinc Oxide
Szilikonok: Cyclomethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Squalane eo 1 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.