KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Missha

Ár:   5950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   20 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2016. október 12.

Kiszerelés:   20 ml és 50 ml
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

BB krém, más néven Blemish Balm. Eredetileg lézeres plasztikai beavatkozások után használt krém, amely megnyugtatja és regenerálja a bőrt. A Missha Perfect Cover BB krém egyenletes, természetes hatású fedést biztosít, mellette nyugtatja, hidratálja a bőrt.

Minden bőrtípushoz ajánlott, beleértve a pattanásos bőrt is, sminkalapként vagy alapozóként használható. Fehérítő, ránctalanító és UV-védő (SPF 42) hatású.

Ár: 2000 ft , Eladó: viola78.varga
Állapot: Egyszer próbàlt.Nagyon vilàgos szín, Helyszín: --, fizetés: Banki àtutalàs
Missha Perfect Cover BB Cream - No.13
Ár: 2300 Ft + postaköltség , Eladó: NoraH
Állapot: egyszer használt, Helyszín: --, fizetés: Csak ajánlott postázás (430 Ft), banki átutalás/befizetés után. Személyes átvétel nincs.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

zakuszka

2017. október 12.

Szépen fed, ár-érték arányban ok, de nem nyúltam ezért folyamatosan a nyár folyamán.

zakuszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

flora880912

2017. október 9.

Jó a fedése, de nekem száritotta a bőrömet, ahelyett hogy hidratálta volna, kis kiszerelést vette, elhasználtam, de nem fogom soha újra venni. A BBkrémek amúgyis leáldozóban vannak.

flora880912
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

kittior

2017. szeptember 27.

Jaj, miért is vettem meg? Későn vettem észre, hogy kőolaj alapú krém, ami teljesen haszálhatatlan a kombinált bőrömön. Valahogy olyan furcsa az állaga is, se nem nehéz, se nem könnyű, de semmiképp sem jó érzés viselni. Nagyon száraz, zsírhiányos bőrre jó lehet, az én vízhiányomra nem alkalmas.

kittior
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

gyemi88

2017. szeptember 26.

Nem rossz. A fedése nekem nem elég, de ha pont semmi bőrprobléma nem jön elő, akkor jó. Hidratál, szépen beszívja a bőröm.

gyemi88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Langelica

2017. augusztus 13.

Először mintákat rendeltem, a szín miatt. A golden beige tökéletes lett. Nagyon tetszett magamon, korrekteroznom sem kellet utána. Nem fénylett nap végére, viszont a tubus felénél apró, fehér göböket fedeztem fel az arcomon és szemkörnyéken. Miután abbahagytam használatát ez a problémám megszűnt. Igen, összetevői borzalmasak...

Langelica
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

VikiM1987

2017. augusztus 9.

Nagy reményekkel vettem meg,bőr egységesítés céljából,de annyira nem jött be...ha csak simán a reggeli rutin után kenem fel borzalmasan fest a bőrömön,olyan száraz hatást kelt.Viszont ha rakok alá holika holika levander naby krémet,úgy szép lesz a végeredmény.Nem hiszem,hogy újraveszem.

VikiM1987
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Angera

2017. augusztus 6.

2010 óta használom.
Szebb ezidö alatt nem lett a böröm, de szépen fed.

Angera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

2010 óta használom.
Szebb ezidö alatt nem lett a böröm, de szépen fed.

gombolya

2017. július 30.

Na, nekem ez nem jött be :(( csupa szépet és jókat olvastam róla, de sajna nem tetszik a színe , minősége, fedése etc.

gombolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 30.

JuditTTT

2017. július 25.

Egyik nagy kedvencem. Télen a 13, nyáron a 21 illik jobban. Amiért nem az egyetlen kedvencem: kifényesedik könnyen homlokon, bár ez korrigálható nyilván, de azért ennek nem örülök. Ill. furcsa módon bizonyos területeken meg szárít... bár ez gondolom egyéni probléma inkább, nem a krém hibája. A 21-es árnyalatból saját BB cushion kompaktot is készítettem, h. tudjam vinni és könnyen igazítani, ha kell. Akinek alapvetően jó a bőre, csak egy pici fedés kell, annak jó. Aknésok, nagyon tág pórusú emberek, nagyon ráncos arcúak ne ettől várjanak csodát. Jó termék, de mindent nem tud ez sem. Nyilván gyakorolni kell ezzel is, hogyan tudod legjobban természetes hatásúra felvinni. Nekem a kézzel felkenek egy kicsit és kész a megoldás, ill. cushion pamaccsal tudom még szépen igazítani. Viszonylag könnyen kopik és lehetne még pár árnyalat belőle, mert amúgy tényleg elég jó termék. Porcelánbőrre lett kitalálva, így inkább a nagyon fehér bőrűek vegyék meg. Amit még tapasztalatként tudok hozzá tenni: The Ordinary primerekkel nagyon jól mutat, ill. szintén The Ordinary szérumokat teszek alá és semmi negatív reakció nincs a a két termékcsalád között. Nyugodtan kenjetek alá mindenfélét, mert nem csomósodik be.

JuditTTT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

kardamom77

2017. július 14.

Kb. 6 éve használom a 21-es árnyalatot világos bőrömre télen-nyáron. Azért választottam a BB-t, mert nem tetszik az alapozós arc-hatás magamon, csak egy kis bőrszín egységesítésre vágytam s örültem, hogy a nap ellen is jó szolgálatot tesz.Kézzel felkenve, bőrbe szinte belemasszírozva pár perc alatt idomul az arcbőröm természetes színéhez, s szépen elterülve bababőr-hatású fedést produkál. Jobb BB krémmel még nem találkoztam, pedig azért jónéhány darabot kipróbáltam a könnyebb beszerezhetőség/kedvezőbb ár reményében. Soha nem égtem le tartós napon tartózkodás közben sem, arcbőröm kortársaimhoz képest üdébb, s ehhez szerintem ez a BB krém is "hozzájárult".

kardamom77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

Antioxidánsok: Arbutin
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Collagen, Glycerin, Propylene Glycol, Algae Extract, Sodium Hyaluronate

Emolliensek: Cyclomethicone, Caprylic / Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydrolyzed Collagen, Dimethicone, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Squalane, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Algae Extract, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Fényvédők: Octinoxate, Zinc Oxide
Szilikonok: Cyclomethicone, Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.