KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa Akár 24 Órás Könnyű, Bőrkiegyenlítő, Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre (6%)

Mixa

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Vedd meg online a Beauty.hu-n 1799 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: senethiel, Módosítva: 2017. június 28.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Vedd meg online: Beauty.hu, 1799 Ft

Könnyű, bőrkiegyenlítő, hidratáló krém normál és kombinált bőrre. Felvitel után a bőrt hidratálttá, simává és gyönyörűbbé varázsolja, akár 24 órán át. Az aktív hatóanyagok magas koncentrációjának köszönhetően elősegíti a bőr üdeségét és akár egész napon át csökkenti a bőr kifényesedését. Vastagabb rétegben felvíve intenzív, hidratáló maszkként is használhatja. Eredmény: Az érzékeny bőr akár egész napon át hidratált, üdének látszik és nem fénylik. Hosszú távon hidratált, puhább és gyönyörűbb

Ár: 1799 Ft, Eladó: Beauty.hu
Fizetés: utánvétel, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

ladyfalcon

2017. augusztus 9.

Használom már egy ideje (kb. 2-3 hét), szépen hidratál, pattanásokat nem okozott nálam, pedig általában mindenféle krémtől előjönnek rajtam. Az illata kellemes, és hamar beszívódik. Mattító hatást nem igazán vettem észre, viszont smink alá teljesen jó alap. Egyetlen problémám vele, hogy ezért az árért lehetne valamivel nagyobb kiszerelés, emiatt a 4 csillag.

ladyfalcon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

eeniko

2017. július 16.

nagyon kevéske is elég belőle, és hamar felszívódik, patttanásom nem lett tőle, egész napra hidratál és nagyon finom illata van :)

eeniko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Lina14

2017. július 14.

szépen hidratál, talán az én olajos bőrömnek egy kicsit sok is, mivel mattítást annyira nem vettem észre. szépen teríthető, kevés is elég belőle. nem vettem észre pattanásokat, viszont az illata szerintem erős, talán barackos(?), ami nem nagyon akar egyhamar elmúlni, és kicsit irritáltabbnak érzem a bőröm, mint előtte. Nem tudom feltétlenül ajánlani, de egynek elmegy.

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

fdorottya

2017. július 10.

Erre esett most a választásom. Az én bőröm nagyon gyorsan hozzászokik az arckrémekhez, így sűrűn kell váltanom. Nagyon tetszik ez a krém. Nem zsíos, könnyű, illatmentes krém. Gyorsan beszívódik. Eddig pattanásokat nem okozott, remélem így is marad. Tetszik. Újravevős.

Up: Nem újravevős. Pattanásokat okozott.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Up: Nem újravevős. Pattanásokat okozott.

szilvasitimea

2017. július 9.

Kellemes viselet, könnyű textúrájú, finom krém, enyhe illattal. Egy picit nekem nehezebben szárad be, egy másik arckrém leváltása után, ahhoz képest. De nem vészes- Azonban nekem ugyanúgy átcsillog az arcom, főleg az orromon egy idő után. De nem gond, hétvégente ha nem megyek sehova, és nem sminkelek, ezt fogom használni.

De azért kipróbálom smink alá is, hogy milyen, majd update-elek.

Egyenlőre itthonra nagyon kellemes kis hidratáló :)

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

De azért kipróbálom smink alá is, hogy milyen, majd update-elek.

Egyenlőre itthonra nagyon kellemes kis hidratáló :)

cintialaura

2017. július 8.

Tök jó kis nyári hidratáló, mattít es ott hidratálja a bőröm ahol kell, pattik nélkül. Ajánlom.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Dunita

2017. július 7.

Eddig csak kánikulában sikerült kipróbálni. Zsíros bőrömre remek választás, könnyű, jól hidratál és mintha még mattítana is. Este hatkor vettem észre, hogy még mindig nem csillogok. :) Újravevős.

Dunita
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 7.

foltanyicintia

2017. június 20.

Nem rossz kis krém. Jól hidratál és nem is okoz pattanásokat, viszont ebben a melegben inkább éjszakára használom, mert nappal eléggé kifényesedik tőle a bőröm.

foltanyicintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

lena76

2017. június 18.

Inkább zsíros bőrömre sem sok, viszont nagyon jó puhává teszi. Újravevős.

lena76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 18.

Inkább zsíros bőrömre sem sok, viszont nagyon jó puhává teszi. Újravevős.

Anita1226

2017. június 18.

Nagyon jó kis krèm. Száraz bőrömet, jól hidratálja. Sokkal szebbnek,egyenletesebbnek tűnik az arcom a használatakor. Egy párszor biztos újra veszem, nagyon tetszik. Az illata számomra semleges.

Anita1226
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

A hivatalos CosIng funckió besorolás szerint hidratáló és bőrkondícionáló összetevő. Az összetevő gyártójának technikai adatlapja szerint fertőtlenítő, pattanás elleni és szövetösszehúzó összetevő, melynek használata kombinált, zsíros bőrre készült lotionökben ajánlott.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.