KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa Akár 24 Órás Könnyű, Bőrkiegyenlítő, Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre (6%)

Mixa

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: senethiel, Módosítva: 2017. október 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

Könnyű, bőrkiegyenlítő, hidratáló krém normál és kombinált bőrre. Felvitel után a bőrt hidratálttá, simává és gyönyörűbbé varázsolja, akár 24 órán át. Az aktív hatóanyagok magas koncentrációjának köszönhetően elősegíti a bőr üdeségét és akár egész napon át csökkenti a bőr kifényesedését. Vastagabb rétegben felvíve intenzív, hidratáló maszkként is használhatja. Eredmény: Az érzékeny bőr akár egész napon át hidratált, üdének látszik és nem fénylik. Hosszú távon hidratált, puhább és gyönyörűbb

Kielemeztük a hónap krémjét: Mixa 24 Órás Könnyű, Bőrkiegyenlítő, Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre (6%)

Ár: 1299 Ft , Eladó: BridgeK88
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Sopron, fizetés: személyes átvétel, Foxpost vagy postán maradó ajánlott levél előre utalással
Ár: 1300 Ft , Eladó: mscintia
Állapot: 1-szer próbált, dobozosan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Louisa

2018. február 21.

Nem vagyok nagy nappali hidratálókrém guru, eddig a HeliaD tokaji aszús krémét használtam, elfogyott és már untam, így új után néztem. A Mixa micellás vizét nagyon szeretem,itt olvasgattam miket írnak a krémjeiről majd erre esett a választásom.
Pillanatok alatt beszívja a bőröm, majd matt réteget hagy maga után (korábban hidratáló krémnél ilyet nem tapasztaltam). Kivárva néhány percet jó sminkalappá válik, nem kukacosodik. A bőrhibákat órák alatt kiszárítja (többi részen szép a bőr), amik szinte maguktól potyognak le az arcomról. Alá a The Ordinary Niacinamide + Zinc szérumát használom és Uriage termálvíz permetet, lehet együtt van ilyen hatásuk, de tény hogy ez előtt a termék előtt nem volt ilyen. Alapjában véve ez a kiszáradás nem szép látvány, de órák alatt történik és amint elválik a bőrtől szép, új bőrt hagy maga alatt. Érdekes.. majd hosszabb használat után frissítek.

Louisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Andrea96

2018. február 12.

A Mixa termékei közül, eddig csak az arckrémeket próbáltam, azok közül is ez vált be a legjobban. Imádom, nagyon szépen hidratál, hamar beszívódik. Elég hamar zsírosodó bőröm van, főleg ha nem jó terméket használok hozzá, de ezzel nincs ilyen gondom. Reggel, van hogy este is használom, smink alá. Imádom!

Andrea96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

zsalexa

2018. február 9.

Az árához képest valóban csodaszer. Én éjszakára használom, teafaolajos termékek után, mert némileg szárítják a bőröm. Ez a krém azonban kiegyenlíti a hatást, nem csillog tőlem a fejem, nincsenek száraz foltok az arcomon, és nem okoz újabb pattanásokat sem.

zsalexa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

Frufru88

2018. január 20.

Az árához képest nagyon jó kis hidratáló krém. A reggeli arctisztítást követően használom. Nem fényesíti a bőrömet és kellően hidratál. Semmi extrát nem tud szerintem, de szerencsére csalódnom sem kellett.

Frufru88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

FrostJaina

2018. január 14.

Hidratalasa jó, amit fel napig érzek. 24 óra hülyeség, mert naponta 2-3szor arcot mosok és utána ugyanúgy húzódik, úgyhogy mindig kennem kell valamivel, ehhez ez jónak bizonyult, de semmi több. Nem egy csodaszer, kb annyit tud mint egy nivea.

Update : már egy jó pár hónapja használok egy tubussal, és egyre jobban szeretem, nálam nem okozott semmilyen irritaciot, örülök, hogy tubusba van bár kíváncsi leszek a vége felé.. Nem kap meg egy csillagot mert nem csodaszer, de elég jól hidratál. Ja és naponta már csak egyszer kenem fel, ez lehet hogy neki köszönhető, téli hidratalonak szuper

FrostJaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

szekelyeni

2018. január 9.

kombinált bőrűek inkább fenntartásokkal vegyék meg, mert az tény, hogy nagyon puha és szép lett tőle a bőröm, viszont kicsit fényes :( erre kelleni fog alapozó vagy valamilyen színezett termék. szerencsére nem tapasztaltam azt, mint sok kombinált bőrre való készítménynél, hogy helyenként hámlik tőle az arcom, csak a fényesség miatt vonok 1 csillagot, amúgy egész nap simogatnám a fejem, olyan pihe-puha lett még az én egyenetlen arcbőröm is :)

szekelyeni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Dius89

2018. január 7.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de csalódnom kellett.Hidratálás szempontjából egész jó, még így télen is, de én csak este tudom használni, mert nappal úgy kifényesedik tőle az arcom, mint egy diszkógömb, így marad az éjszakai használat :(

Dius89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

diakli

2018. január 3.

imadom. sok-sok hidratalot kiprobaltam mar, es a sheavaj mellett ez a kislany a masodik. smink ala, reggeli hidratalonak tokeletes, nagyon egeszseges bort varazsol a kombo arcombol.

diakli
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 3.

maulibolya

2017. december 23.

Nekem inkább zsíros bőröm van, de szerettem volna ettől a márkától választani egy hidratálót, mert a sminklemosójukat nagyon szeretem. Ez a krém szerintem negyon jól működik, nem zsírosít, ha keveset viszek fel, és szépen beszívja a bőröm, nem lesz pattanásosabb tőle a bőröm. Valószínűleg újra fogom venni, mert leglább nem pattogok ki tőle, mint a legtöbb hidratálótól.

maulibolya
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 23.

birokitti

2017. december 18.

Az alkohol- és parfümtartalmon egy ilyen terméknél én is meglepődtem, de a vegyes, ilyenkor télen néhány helyen szárazságra hajlamos bőrömön ki szerettem volna próbálni. Nagyon szeretem használni, hogy ilyen tubusos, és nagyon tetszik az illata, a könnyű beszívódása. És a szárazságon is segített, úgy, hogy más részeken pedig nem fénylett napközben a bőröm. Szerintem hozza azt, amit ígért, egy próbát megér!

birokitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.