KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa Akár 24 Órás Könnyű, Bőrkiegyenlítő, Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre (6%)

Mixa

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: senethiel, Módosítva: 2017. október 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

Könnyű, bőrkiegyenlítő, hidratáló krém normál és kombinált bőrre. Felvitel után a bőrt hidratálttá, simává és gyönyörűbbé varázsolja, akár 24 órán át. Az aktív hatóanyagok magas koncentrációjának köszönhetően elősegíti a bőr üdeségét és akár egész napon át csökkenti a bőr kifényesedését. Vastagabb rétegben felvíve intenzív, hidratáló maszkként is használhatja. Eredmény: Az érzékeny bőr akár egész napon át hidratált, üdének látszik és nem fénylik. Hosszú távon hidratált, puhább és gyönyörűbb

Kielemeztük a hónap krémjét: Mixa 24 Órás Könnyű, Bőrkiegyenlítő, Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre (6%)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

LyliaLinda

2017. október 12.

Nincs túl nagy tapasztalatom arckrémek terén, bár párat már próbáltam. Viszont eddig ez a legjobb, amivel találkoztam. Hidratál, és van egy kis bőrszépítő hatása is. Nagyon szeretem!

LyliaLinda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

absinth

2017. október 5.

A Mixa elvileg az érzékeny bőrre specializálódott. Az illatanyagon már fenn sem akadok. De hogy az összetevőlista 4. helyén a denat.alkohol szerepeljen? Vicc. Felkentem, és nagyon csípett. Másnapra nagy gyulladt göbök keletkeztek tőle. Ilyen rossz arckrémem még nem volt.

absinth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

gabriella7

2017. október 2.

Eddigi legjobb nappali krém, amit valaha használtam. Tökéletesen hidratál és mattít is, az illata nem tolakodó, és az érzékeny bőrömet sem irritálja. Féláron vettem, de a teljes árát is kifizetem, ha elfogyna, annyira tetszik.

gabriella7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

Matryoshka

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 23.

Nap végére se fénylik át a bőröm, jó az illata

Matryoshka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Nap végére se fénylik át a bőröm, jó az illata

syandr

2017. szeptember 15.

Finom az illata, könnyű krém, jól hidratál.

syandr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Finom az illata, könnyű krém, jól hidratál.

szmtunde

2017. szeptember 13.

Mikor elkezdtem használni, az első egy hétben kb. pattanásokat okozott, ezért le is tettem. Alapvetően nem vagyok egy arckrémes, de egy kozmetikus barátnőm felhívta rá a figyelmemet, hogy bizony azért nem ártana hidratálni a bőröm, ha már ezt nem teszem meg a megfelelő folyadékbevitellel. Gondoltam adok neki még egy esélyt, ha már megvettem. Nos, azóta nagyon megszerettem. Jól hidratálja a bőröm, és ugyan túlságos mattító hatást nem érzek, de nem is lesz diszkógömb az arcom tőle :)
Szerintem jó kis arckrém, szeretem a mixa termékeit. :)

szmtunde
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Szerintem jó kis arckrém, szeretem a mixa termékeit. :)

ladyfalcon

2017. szeptember 11.

Használom már egy ideje (kb. 2-3 hét), szépen hidratál, pattanásokat nem okozott nálam, pedig általában mindenféle krémtől előjönnek rajtam. Az illata kellemes, és hamar beszívódik. Mattító hatást nem igazán vettem észre, viszont smink alá teljesen jó alap. Egyetlen problémám vele, hogy ezért az árért lehetne valamivel nagyobb kiszerelés, emiatt a 4 csillag.
UPDATE: hidratálás szempontjából még mindig kifogástalan a termék, viszont az államnál teljesen kiragyásodtam (vélhetően ettől) a krémtől. -1 csillag :(

ladyfalcon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

sackoka

2017. szeptember 7.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Nem vagyok egy nagy arckrémezős ember, de ezt szeretem használni. Nem hagy maga után zsíros érzetet, sőt tényleg nagyon szépen mattít. Nem okoozott pattanásokat, sem bőrirritációt. Minden nap használom! :)

sackoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

lucaanna

2017. szeptember 7.

Biztos voltam benne, hogy csodás lesz, de a helyzet az, hogy ezidáig ez az egyetlen krém ami pattanásokat okozott és elég durvákat, nekem akinek kb 3 havonta szokott egy lenni és a bőröm sem extra érzékeny. És sajnos ugyanez a helyzet a mixa micellás vizeivel (száraz bőrre, érzékeny bőrre). Átadtam a húgomnak, neki hátha jó lesz (más bőrtípus), de ugyanúgy pattanásai lettek. Kár!

lucaanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

szilvasitimea

2017. szeptember 5.

Kellemes viselet, könnyű textúrájú, finom krém, enyhe illattal. Egy picit nekem nehezebben szárad be, egy másik arckrém leváltása után, ahhoz képest. De nem vészes- Azonban nekem ugyanúgy átcsillog az arcom, főleg az orromon egy idő után. De nem gond, hétvégente ha nem megyek sehova, és nem sminkelek, ezt fogom használni.

De azért kipróbálom smink alá is, hogy milyen, majd update-elek.

Egyenlőre itthonra nagyon kellemes kis hidratáló :)

UP. smink alá is egész jó, bár nem tökéletes, mert a homlokomon gyorsabban lepereg az alapozó, ha ezt teszem alá. Egyébként a TBS teafaolajos nappali arckrémjét használom smink alá, ami tökéletes, így ahhoz képest mondom.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

De azért kipróbálom smink alá is, hogy milyen, majd update-elek.

Egyenlőre itthonra nagyon kellemes kis hidratáló :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.