KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Vedd meg online a Beauty.hu-n 1799 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: senethiel, Módosítva: 2014. szeptember 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Vedd meg online: Beauty.hu, 1799 Ft

24 órás könnyű hidratáló krém, amelytől a bőr egészségesnek tűnik, valamint csökkenti a zsírosodást. Kombinált érzékeny bőrre.

Ár: 1799 Ft, Eladó: Beauty.hu
Fizetés: utánvétel, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Krémmánia Kedvencek a -től
foltanyicintia

2017. június 20.

Nem rossz kis krém. Jól hidratál és nem is okoz pattanásokat, viszont ebben a melegben inkább éjszakára használom, mert nappal eléggé kifényesedik tőle a bőröm.

foltanyicintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

lena76

2017. június 18.

Inkább zsíros bőrömre sem sok, viszont nagyon jó puhává teszi. Újravevős.

lena76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 18.

Inkább zsíros bőrömre sem sok, viszont nagyon jó puhává teszi. Újravevős.

Anita1226

2017. június 18.

Nagyon jó kis krèm. Száraz bőrömet, jól hidratálja. Sokkal szebbnek,egyenletesebbnek tűnik az arcom a használatakor. Egy párszor biztos újra veszem, nagyon tetszik. Az illata számomra semleges.

Anita1226
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

mrs.imperator

2017. június 13.

Joy napokon kuponnal szereztem be 3 fajta Mixa kremet, ez lett az elso amit kiprobaltam. Sajna nekem anyira nem jott be, tobbszor kell vastagon bekennem az arcom igy nagyon gyorsan fogy, es tovabbra is szaraznak, feszulonek erzem a borom. A cold cream arckrem jobban hidratal bar erosebb illata van es olajosabb. Lehet a nagyobb % glicerin tartalmu kremeket kellene kiprobalnom. Pattanasom se lett kevesebb. Teny hogy a krem nem zsirosit es fenyesit de nekem erosebb kell.

mrs.imperator
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 13.

Henaj

2017. június 6.

Nagyon jó kis krém. Amióta használom a bőröm állapota sokat javult, a korábbi pattanások hegeit is szépen kezdi eltüntetni.:)

Henaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

LillaH

2017. május 17.

Szuper krém, nagyon megszerettem! Finom illata van, semmi erőltetett, kellemes az állaga is, szépen ápolja a bőrömet, ráadásul én úgy vettem észre, hogy még mattít is. Villámgyorsan beszívódik, és nem fénylik át, BB krém alatt is tökéletesen működik nekem is. Szuperek ezek a Mixa termékek!:)

LillaH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

creammaniac

2017. március 26.

Ahogy már előttem a többiek is leírták, könnyed, gyorsan beszívódó hidratáló krém ez, mely a kombinált-zsíros bőrnek nagy barátja. Én önmagában vagy BB krém alá használom, nem okozott pattanásokat, nem zsírosít, nem képez semmiféle kellemetlen réteget az arcbőrön.
A mattító hatásáról még nem igazán tudok nyilatkozni, kíváncsi leszek, nyáron milyen lesz, de egyelőre nagyon szimpatikus kis krém, abszolút jó áron.

creammaniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

mandulina

2016. december 8.

Nagyon összebarátkoztunk az elmúlt egy hónapban. Könnyű, nem okoz pattanásokat, alapozó alá is remek. Meghozta a kedvem a többi Mixa termék kipróbálásához. :)

mandulina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 8.

delfi

2015. november 5.

Teljesen korrekt kis termék, csatlakozok az előttem mögöttem lévő véleményhez. Abszolute jó smink alap, és tényleg jól mattít.Biztosan kipróbálom esti krémnek a 8 vagy10% os változatát is, nappalra ez nekem a zsíros bőrömre pont elég! :)

delfi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

Vika

2015. augusztus 13.

Csak pozitívumokat tudok felsorolni ezzel a krémmel kapcsolatban. Olcsó, nem okoz pattanásokat, kiváló zsíros bőrre, nincs kipirosodás, nagyon jól hidratál és mattít is. Az összetevői miatt is megérdemli az 5 csillagot.

Vika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

A hivatalos CosIng funckió besorolás szerint hidratáló és bőrkondícionáló összetevő. Az összetevő gyártójának technikai adatlapja szerint fertőtlenítő, pattanás elleni és szövetösszehúzó összetevő, melynek használata kombinált, zsíros bőrre készült lotionökben ajánlott.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.