KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa Akár 24 Órás Könnyű, Bőrkiegyenlítő, Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre (6%)

Mixa

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: senethiel, Módosítva: 2017. október 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

Könnyű, bőrkiegyenlítő, hidratáló krém normál és kombinált bőrre. Felvitel után a bőrt hidratálttá, simává és gyönyörűbbé varázsolja, akár 24 órán át. Az aktív hatóanyagok magas koncentrációjának köszönhetően elősegíti a bőr üdeségét és akár egész napon át csökkenti a bőr kifényesedését. Vastagabb rétegben felvíve intenzív, hidratáló maszkként is használhatja. Eredmény: Az érzékeny bőr akár egész napon át hidratált, üdének látszik és nem fénylik. Hosszú távon hidratált, puhább és gyönyörűbb

Kielemeztük a hónap krémjét: Mixa 24 Órás Könnyű, Bőrkiegyenlítő, Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre (6%)

Ár: 1299 Ft , Eladó: BridgeK88
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Sopron, fizetés: személyes átvétel, Foxpost vagy postán maradó ajánlott levél előre utalással
Ár: 1100 , Eladó: hencikee0114
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Nyíregyháza / Debrecen , fizetés: Személyes átvétel: Nyíregyháza, Debrecen, vagy utalást követően posta / cs.automata

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

KarolinaLina

2018. május 30.

Nem rossz. Gyorsan beszívódik. Könnyen lehet rá sminkelni. Extra érzetet nem ad.

KarolinaLina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

lushgirl

2018. május 21.

Most kezdem a második tubussal. Nekem nappali krémnek bevált, nem okozott semmi bajt. Télen a szárazabb részekre kellett egy kis extra hidratáló, de most a melegben önmagában is remek. Tudok rá sminkelni is és egy darabig tényleg mattosít. A parfüm helyett szívesebben látnék benne fényvédőt és akkor tényleg tökéletes lenne.

lushgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Avenly

2018. május 12.

A legrosszabb arckrém, amit eddig próbáltam.
Először felkenve furcsa érzetet hagyott maga után, aztán rájöttem, hogy a rengeteg alkoholt érzem benne. Ráadásul rendkívül parfümös. (El kellett volna olvasnom az INCI-jét, mielőtt megveszem. Akkor rájöttem volna, hogy nem egy minőségi krém, de még csak egy szimpla kis hidratáló akkor sem jó ). Gondoltam ha már megvettem, elhasználom. Vékony rétegben elment, viszont amikor vastagon kentem fel, kivörösödött tőle az arcom. Óràkig olyan volt a bőröm, mint a paprika. Így még kozmetikumokkal nem jártam soha. Nem ajánlom senkinek, iszonyú rossz krém. A száraz bőrre való testvére állítólag rendben van, az nem ilyen alkoholos.

Avenly
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 12.

A legrosszabb arckrém, amit eddig próbáltam.

tittus

2018. március 25.

Nekem nagyon tetszik a hatása: gyorsan beszívódik és kellemes, puha lesz a bőröm utána. Most már másodjára kezdem használni, mert mikor először elkezdtem, még jóval hidegebb volt, akkor éjszakára kentem fel, de sajnos nem volt elég. Most nappalra használom smink alá, este olajat kenek fel, és így rendben van. Nekem az illata nem tetszik, nem bánnám, ha illatmentes lenne. Nagy változásokat nem vettem észre, kivéve, hogy a pattanásaim megszaporodtak mindkét alkalommal, azt hiszem, ez a krém okozza. Elhasználom, de emiatt és az illata miatt nem veszem újra.

tittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

amiris0625

2018. március 22.

Sajnos nem vált be. Igaz, hogy puha lett utána az arcom, de sajnos pattanásokat is okozott. Kézkrémnek elhasználom.

amiris0625
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Nena

2018. március 14.

Nem vártam tőle csodát, nappalra kerestem valamit a szérumok fölé, amire valami minimál sminket is fel tudok dobni esetleg. Az összetevőket persze nem olvastam el, csak arra emlékeztem, hogy sok helyen olvastam róla jókat.
Nagyjából egy hétig használtam, pattanásokat nem okozott, de mégsem esett jól felkenni. Nehezen tudom megfogalmazni, mi is volt vele a bajom, de talán az, hogy a bőröm "fulladt" alatta. Elhasználni nem fogom, most a férjem kenegeti magára, mert állítólag neki mindegy... :'D

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Louisa

2018. február 21.

Nem vagyok nagy nappali hidratálókrém guru, eddig a HeliaD tokaji aszús krémét használtam, elfogyott és már untam, így új után néztem. A Mixa micellás vizét nagyon szeretem,itt olvasgattam miket írnak a krémjeiről majd erre esett a választásom.
Pillanatok alatt beszívja a bőröm, majd matt réteget hagy maga után (korábban hidratáló krémnél ilyet nem tapasztaltam). Kivárva néhány percet jó sminkalappá válik, nem kukacosodik. A bőrhibákat órák alatt kiszárítja (többi részen szép a bőr), amik szinte maguktól potyognak le az arcomról. Alá a The Ordinary Niacinamide + Zinc szérumát használom és Uriage termálvíz permetet, lehet együtt van ilyen hatásuk, de tény hogy ez előtt a termék előtt nem volt ilyen. Alapjában véve ez a kiszáradás nem szép látvány, de órák alatt történik és amint elválik a bőrtől szép, új bőrt hagy maga alatt. Érdekes.. majd hosszabb használat után frissítek.

Louisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Andrea96

2018. február 12.

A Mixa termékei közül, eddig csak az arckrémeket próbáltam, azok közül is ez vált be a legjobban. Imádom, nagyon szépen hidratál, hamar beszívódik. Elég hamar zsírosodó bőröm van, főleg ha nem jó terméket használok hozzá, de ezzel nincs ilyen gondom. Reggel, van hogy este is használom, smink alá. Imádom!

Andrea96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

zsalexa

2018. február 9.

Az árához képest valóban csodaszer. Én éjszakára használom, teafaolajos termékek után, mert némileg szárítják a bőröm. Ez a krém azonban kiegyenlíti a hatást, nem csillog tőlem a fejem, nincsenek száraz foltok az arcomon, és nem okoz újabb pattanásokat sem.

zsalexa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

Frufru88

2018. január 20.

Az árához képest nagyon jó kis hidratáló krém. A reggeli arctisztítást követően használom. Nem fényesíti a bőrömet és kellően hidratál. Semmi extrát nem tud szerintem, de szerencsére csalódnom sem kellett.

Frufru88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.