KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa Akár 24 Órás Könnyű, Bőrkiegyenlítő, Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre (6%)

Mixa

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: senethiel, Módosítva: 2017. október 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

Könnyű, bőrkiegyenlítő, hidratáló krém normál és kombinált bőrre. Felvitel után a bőrt hidratálttá, simává és gyönyörűbbé varázsolja, akár 24 órán át. Az aktív hatóanyagok magas koncentrációjának köszönhetően elősegíti a bőr üdeségét és akár egész napon át csökkenti a bőr kifényesedését. Vastagabb rétegben felvíve intenzív, hidratáló maszkként is használhatja. Eredmény: Az érzékeny bőr akár egész napon át hidratált, üdének látszik és nem fénylik. Hosszú távon hidratált, puhább és gyönyörűbb

Kielemeztük a hónap krémjét: Mixa 24 Órás Könnyű, Bőrkiegyenlítő, Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre (6%)

FrostJaina

2017. november 24.

Hidratalasa jó, amit fel napig érzek. 24 óra hülyeség, mert naponta 2-3szor arcot mosok és utána ugyanúgy húzódik, úgyhogy mindig kennem kell valamivel, ehhez ez jónak bizonyult, de semmi több. Nem egy csodaszer, kb annyit tud mint egy nivea.

FrostJaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

anita11

2017. november 12.

A pattanások mellé sajnos az érzékeny bőr is párosul, így gondoltam kipróbálom ezt a krémet.
Volt az arcomon egy kb fél cm átmerőjű rész ami folyton hámlott, bármit kentem rá (argán olaj, hidratáló), ha el is kezdett gyógyulni, a piros folt maradt, majd újra hámlásos lett.
Na ez a kis krém 3 nap alatt elmulasztotta, pedig hónapokig küzdöttem vele. Azóta sem jött vissza!
Szeretem, smink alá is használom, hamar beszívódik és sima lesz tőle az arcom.

anita11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Szeretem, smink alá is használom, hamar beszívódik és sima lesz tőle az arcom.

bogdanbianka

2017. november 10.

Eleinte nekem pattanásokat okozott, de mostanra megszokta a bőröm. Szépen hidratál, nem fénylik át nap végére se. Sminkkel is jól viselkedik. :)

bogdanbianka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

AnikoVirag

2017. november 1.

Nagyon szeretem ezt a krémet! Tavasszal és nyáron minden nap használtam smink alá és smink nélküli napokra is. Tökéletesen tette a dolgát, hidratált, mattított is, puha lett a bőröm és szerintem javított a bőröm összképén is. Nagyon tetszik az illata és szerintem nem rossz az összetevő listája. Úgy látom hogy a hideg időszakra nem biztos hogy elég lesz, mert a kombinált bőröm olykor produkál kifejezetten száraz foltokat az arcomon, és azokkal nem tud mit kezdeni. De ezen kívül nagyon szuper termék. Közben elkezdtem kísérletezni a Mixa további termékeivel, egyelőre a lemosóval is barátkozom, az is jónak bizonyul. :)

AnikoVirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

LyliaLinda

2017. október 12.

Nincs túl nagy tapasztalatom arckrémek terén, bár párat már próbáltam. Viszont eddig ez a legjobb, amivel találkoztam. Hidratál, és van egy kis bőrszépítő hatása is. Nagyon szeretem!

LyliaLinda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

absinth

2017. október 5.

A Mixa elvileg az érzékeny bőrre specializálódott. Az illatanyagon már fenn sem akadok. De hogy az összetevőlista 4. helyén a denat.alkohol szerepeljen? Vicc. Felkentem, és nagyon csípett. Másnapra nagy gyulladt göbök keletkeztek tőle. Ilyen rossz arckrémem még nem volt.

absinth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

gabriella7

2017. október 2.

Eddigi legjobb nappali krém, amit valaha használtam. Tökéletesen hidratál és mattít is, az illata nem tolakodó, és az érzékeny bőrömet sem irritálja. Féláron vettem, de a teljes árát is kifizetem, ha elfogyna, annyira tetszik.

gabriella7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

Matryoshka

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 23.

Nap végére se fénylik át a bőröm, jó az illata

Matryoshka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Nap végére se fénylik át a bőröm, jó az illata

syandr

2017. szeptember 15.

Finom az illata, könnyű krém, jól hidratál.

syandr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Finom az illata, könnyű krém, jól hidratál.

szmtunde

2017. szeptember 13.

Mikor elkezdtem használni, az első egy hétben kb. pattanásokat okozott, ezért le is tettem. Alapvetően nem vagyok egy arckrémes, de egy kozmetikus barátnőm felhívta rá a figyelmemet, hogy bizony azért nem ártana hidratálni a bőröm, ha már ezt nem teszem meg a megfelelő folyadékbevitellel. Gondoltam adok neki még egy esélyt, ha már megvettem. Nos, azóta nagyon megszerettem. Jól hidratálja a bőröm, és ugyan túlságos mattító hatást nem érzek, de nem is lesz diszkógömb az arcom tőle :)
Szerintem jó kis arckrém, szeretem a mixa termékeit. :)

szmtunde
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Szerintem jó kis arckrém, szeretem a mixa termékeit. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.