Mixa Akár 24 Órás Könnyű, Bőrkiegyenlítő, Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre (6%)

Mixa

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: senethiel, Módosítva: 2017. október 6.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

Könnyű, bőrkiegyenlítő, hidratáló krém normál és kombinált bőrre. Felvitel után a bőrt hidratálttá, simává és gyönyörűbbé varázsolja, akár 24 órán át. Az aktív hatóanyagok magas koncentrációjának köszönhetően elősegíti a bőr üdeségét és akár egész napon át csökkenti a bőr kifényesedését. Vastagabb rétegben felvíve intenzív, hidratáló maszkként is használhatja. Eredmény: Az érzékeny bőr akár egész napon át hidratált, üdének látszik és nem fénylik. Hosszú távon hidratált, puhább és gyönyörűbb

Kielemeztük a hónap krémjét: Mixa 24 Órás Könnyű, Bőrkiegyenlítő, Hidratáló Krém Normál és Vegyes Bőrre (6%)

Ár: 1299 Ft , Eladó: BridgeK88
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Sopron, fizetés: személyes átvétel, Foxpost vagy postán maradó ajánlott levél előre utalással
Ár: 1100 , Eladó: hencikee0114
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Nyíregyháza / Debrecen , fizetés: Személyes átvétel: Nyíregyháza, Debrecen, vagy utalást követően posta / cs.automata

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Stenico

2018. szeptember 17.

Par hasznalat utan ment a sullyesztobe, mert egyszeruen tul soknak ereztem a zsiros boromre es nyaron amugy sincs szuksegem hidratalasra. Ma reggel viszont nagyon hamlott az orromon a bor, igy vekonyan bekentem vele. Lass csodat: nemhogy eltuntette a hamlo foltokat, de az alapozo-puder is fennmaradt rajta egesz nap (8 oran at), holott ezek kb. 2 orrfujas utan oszlasnak szoktak indulni. AZ egyetlen zavaro az illata, szuros-gyapotos (?), de eleg hamar elillan. 4,5*

Stenico
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

mllelondres

2018. július 25.

Nyáron használtam éjszakai krémnek, nagyon bevált.

mllelondres
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Nyáron használtam éjszakai krémnek, nagyon bevált.

timicsoki

2018. július 9.

Mindenképp könnyű krémet kerestem nappalra, amire bátran sminkelhetek, a t-zónám erősen zsírosodásra hajlamos. A könnyedség szuper volt, gyorsan beszívódott és jól bírta akármelyik alapozóm meg a fényvédőre se kukacosodott, pont mint amit szerettem volna. Viszont az alkoholt nagyon éreztem rajta sajnos és nagyon erősen illatosított, így hiába nem okozott pattanásokat és volt könnyű és olcsó, nem veszem újra, folytatom a keresést az igazi nappali hidratáló után :(

timicsoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

doriarany

Korcsoport: < 18
2018. július 1.

Nappali kremnek neheznek erzem, ejszakara viszont tokeletes valasztas:)

doriarany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 1.

Nappali kremnek neheznek erzem, ejszakara viszont tokeletes valasztas:)

misstunic

2018. június 26.

Sajnos nem szeretem, pedig nagyon sok jót olvastam a Mixa termékekről. Száraz, érzékeny bőröm van, nem tapasztaltam nagy változást, minimális szinten puhább a bőröm, de attól még ott vannak a száraz foltok. A másik nagy probléma a parfüm, nem akarok az arcomra kenni olyan terméket amiben van, valószínűleg itt is ez volt a gond, nekem már sok volt. Semmi extra, akinek nincs igazán problémája a bőrével, elkenegetheti.
Az ára miatt sem pontozom fel, mert félrevezető.

misstunic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Az ára miatt sem pontozom fel, mert félrevezető.

KarolinaLina

2018. május 30.

Nem rossz. Gyorsan beszívódik. Könnyen lehet rá sminkelni. Extra érzetet nem ad.

KarolinaLina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

lushgirl

2018. május 21.

Most kezdem a második tubussal. Nekem nappali krémnek bevált, nem okozott semmi bajt. Télen a szárazabb részekre kellett egy kis extra hidratáló, de most a melegben önmagában is remek. Tudok rá sminkelni is és egy darabig tényleg mattosít. A parfüm helyett szívesebben látnék benne fényvédőt és akkor tényleg tökéletes lenne.

lushgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Avenly

2018. május 12.

A legrosszabb arckrém, amit eddig próbáltam.
Először felkenve furcsa érzetet hagyott maga után, aztán rájöttem, hogy a rengeteg alkoholt érzem benne. Ráadásul rendkívül parfümös. (El kellett volna olvasnom az INCI-jét, mielőtt megveszem. Akkor rájöttem volna, hogy nem egy minőségi krém, de még csak egy szimpla kis hidratáló akkor sem jó ). Gondoltam ha már megvettem, elhasználom. Vékony rétegben elment, viszont amikor vastagon kentem fel, kivörösödött tőle az arcom. Óràkig olyan volt a bőröm, mint a paprika. Így még kozmetikumokkal nem jártam soha. Nem ajánlom senkinek, iszonyú rossz krém. A száraz bőrre való testvére állítólag rendben van, az nem ilyen alkoholos.

Avenly
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 12.

A legrosszabb arckrém, amit eddig próbáltam.

tittus

2018. március 25.

Nekem nagyon tetszik a hatása: gyorsan beszívódik és kellemes, puha lesz a bőröm utána. Most már másodjára kezdem használni, mert mikor először elkezdtem, még jóval hidegebb volt, akkor éjszakára kentem fel, de sajnos nem volt elég. Most nappalra használom smink alá, este olajat kenek fel, és így rendben van. Nekem az illata nem tetszik, nem bánnám, ha illatmentes lenne. Nagy változásokat nem vettem észre, kivéve, hogy a pattanásaim megszaporodtak mindkét alkalommal, azt hiszem, ez a krém okozza. Elhasználom, de emiatt és az illata miatt nem veszem újra.

tittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

amiris0625

2018. március 22.

Sajnos nem vált be. Igaz, hogy puha lett utána az arcom, de sajnos pattanásokat is okozott. Kézkrémnek elhasználom.

amiris0625
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.