KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   5700 Ft és 9400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. május 4.

Ár:   5700 Ft és 9400 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A könnyű, kellemes krémzselé 24 órára nedvességgel telíti a bőrt. Az apró ráncok eltűnnek, a hámlás és a feszes érzet megszűnik. Helyükre telt, feszes, kellemes érzetű lesz, még a páratartalom változása esetén is. Egyetlen "ital" és a bőr boldogabbá és egészségesebbé válik.

Kielemeztük a hónap krémjét: Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

KERESEK!!! Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief
Ár: KERESEK max. 7.000,- forintért , Eladó: Mazsika81
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: --
Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief új!
Ár: méretenként változó , Eladó: Montelino
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Postázás banki átutalás után postán maradó levélként +450Ft

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Sophia15151515

2017. szeptember 9.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Kevés is elég,sminkelhetek fölé,nem hámlik és szolizás után még az égő érzést is elmúlasztja. Perfekt!

Sophia15151515
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

strauszkinga

2017. szeptember 6.

Pixibox dobozban találkoztam vele először, melyről vegyes élményeim vannak. Nagyon szép a külleme, kellemes használni, olyannak tűnik az állaga, mintha könnyen beszívódna, de ez nálam nem működik. Kombinált bőröm van, a krém felkenése után nehezen szívódott be a bőrömbe, de a legnagyobb bajom az volt vele, hogy nehéz rá sminkelni. Ami ennél is rosszabb, hogy nagyon fényes lett a bőröm, pedig ez a szokásos rutinom: arckrém, rá 5-10 perc múlva alapozó. Sajnos engem nem győzött meg.

strauszkinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

ChrystalDiva

2017. szeptember 1.

Nekem a kombi bőrömre ez tökèletesen bevált. Inkább tèlen, vagy szolizás után vastagabban szoktam felkenni és nagyon jól hidratálja a bőrömet. Géles állagát kifejezetten szeretem.

ChrystalDiva
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 1.

kna

2017. augusztus 31.

Könnyű, géles állaga van. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után. Nagyon jól hidratál!

kna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

g5banlau

2017. augusztus 18.

Végre megtaláltam álmaim kencéjét! Könnyű, hagyja a bőrt levegőzni, kevés is elég, így sokáig kitartva tégely, kombinált bőrömre tökéletes. Ezt gondoltam volna. Van viszont egy óriási hátránya: cserepesre, repedezettre szárítja a számat, ami igy fáj, ég, nagyon kellemetlen. Emiatt sajnos meg kell válnom tőle, sajnos folytathatom a keresgélést.

g5banlau
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

mdalma46

2017. augusztus 16.

Az Intense változatával együtt használom, azt esténként, ezt reggel. Megfelelően hidratál, sminkelni is egészen jól lehet rá, úgyhogy teljesen elégedett vagyok :)

mdalma46
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

skin

2017. augusztus 12.

Sajnos megint valami ami nekem nem jó pedig mások a imádják. Annyira szerettem volna ,de az én bőrömön kiül,nem szívódik fel ismét egy filmréteget képzett.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

lulley93

2017. július 31.

nagyon jó hidratáló, géles állagú, könnyű eloszlatni, kevés kell belőle. valószínűleg télre (főleg éjszakára) nem ezt fogom használni, de nappali krémnek tökéletes.

lulley93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

luluka92

2017. július 27.

Könnyű vizes hidratáló, számomra az állaga inkább gél, mint krém, elsőre fura volt. Most is olyan, mintha - bocsánat, de - taknyot kennék szét az arcomon. Ettől függetlenül szeretem, mert teszi a dolgát, és zsíros érzés nélkül hidratál, könnyen beszívódik.

luluka92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

szlvfr

2017. július 25.

Nappalra ezt használom, nagyon jól hidratál, és nagyon szeretek rá alapozni. Nem jellemző a kifényesedés, bár most ebben a 30 fokban előfordul, de nem vészes.

szlvfr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

Antioxidánsok: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sucrose, Trehalose, Hydroxyethyl Urea, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sorbitol h 1 1

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Növények sejtfalában található fehérje. A bőrre alkalmazva simító, feszesítő és vízmegkötő hatása van.

Vízben oldódó C-vitaminféle. Viszonylag stabil; stabilabb, mint a sima C-vitamin (L-ascorbic acid), ami fény és levegő hatására gyorsan lebomlik. Hatékony antioxidáns, segíti a bőr kollagéntermelését. A C-vitamin különböző formáiról és hatásáról részletes infó:  http://www.futurederm.com/2008/03/06/spotlight-on-vitamin-c/

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)