KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   5700 Ft és 9400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. május 4.

Ár:   5700 Ft és 9400 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A könnyű, kellemes krémzselé 24 órára nedvességgel telíti a bőrt. Az apró ráncok eltűnnek, a hámlás és a feszes érzet megszűnik. Helyükre telt, feszes, kellemes érzetű lesz, még a páratartalom változása esetén is. Egyetlen "ital" és a bőr boldogabbá és egészségesebbé válik.

Kielemeztük a hónap krémjét: Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

KERESEK!!! Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief
Ár: KERESEK max. 7.000,- forintért , Eladó: Mazsika81
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: --
Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief 30ml, 15ml, 7ml új!
Ár: 5600Ft, , Eladó: Montelino
Állapot: új, dobozában, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, postázom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

MormiOrsi

2017. július 15.

Update: Levonok tőle egy csillagot, mert azóta találtam két jobb krémet is. A Neogence hialuronsavas krémjétől határozottan teltebb és kisimultabb bőrrel ébredek mindennap, és a Pula's Choice színezett fényvédője pedig azt is meggátolja, hogy előjöjjenek az apró pattanásaim, amikre nagyon is hajlamos vagyok egy bizonyos időszakban. Így a napi rutinomat ez a két krém vette át a clinique arckrémtől.

Tőlem megkapja az 5 csillagot. Igaz, hogy ebben a hidegben nekem sem hidratál tökéletesen, maradnak száraz foltok az arcomon, amit éjszakára egy Vichy krémmel orvosolok, de emellett nagyon könnyű az arcomon és nem zsírosítja azt, nem okoz nem kívánatos pattanásokat. Valamint reggel mintha minimálisan teltebb lenne tőle a bőröm, viszont ez kitart estig és nem a régi, megcsúszott arcom néz vissza rám a tükörből, mikor meló után hazaérek. (Reggel, este használom).

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 11.

jelenleg a 2. üvegemet fogyasztom. Könnyű a textúrája, tetszik az állaga, és eltünteti az apró ráncokat. Viszont ez csak úgy lehetséges, ha rendszeresen használjuk.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 11.

Anna-

2017. július 8.

Már a 2. tégelyt használom belőle, nagyon szeretem mert jól hidratàl és smink alá is tökéletes!

Anna-
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Brandori

2017. július 4.

Kombinalt/zsíros bőrre nagyon jo szolgálatot tesz mióta használom javult a borom állapota bar más termékeket is váltottam, de szerintem ez a hidratalas kell a pattanásos bőrnek is sokáig azon voltam minél jobban szaritsam a borom, de ez nagyon rossz ötlet ugyanis a zsíros bor is lehet vizhianyos és neki is kell a hidratalas ez a krém pedig annyit nyújt amennyit kell szerintem :)

Brandori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

zsofula

2017. július 4.

Csak nekem kevés a hidratálása?
Pedig aloe tartalmú szérumot használok alá.
Plusz úgy kenem rá a fényvédőt, hogy fújok rá egy kis Fix+-t is, hogy legalább csússzon ;)

zsofula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Csak nekem kevés a hidratálása?
Pedig aloe tartalmú szérumot használok alá.

Cindi

2017. július 4.

Szeretem ezt a krémet. Időnként az arcom bedagad (egyenlőre nem lehet tudni, hogy mitől), olyankor pár napig semmit nem tudok rá kenni. Utána is csak ezt az egy krémet tudom használni, mert minden más csípi, marja a bőröm. A kis 30 ml-es van belőle, nagyon tartós krém, még alig hiányzik belőle, pedig gyakran használom. Gyorsan beszívja a bőröm, nem hagy maga után semmilyen réteget. Örülök, hogy megtaláltam ezt a krémet. Érzékeny arcbőrre is nagyon jó.

Cindi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

aminaleyla

2017. július 2.

Pár hónapja találtam rá, de szerintem most már maradok is nála. Sok jó és kevésbé jó hidratálón vagyok túl, de messze ennek tetszik a legjobban az állaga és a hatása. Egyedüli problémám a tégelyes kiszerelés, de egy spatulával lehet orvosolni ezt a "hibát".

aminaleyla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

ffcs

2017. július 1.

Jó pár évig szenvedtem attól, hogy szörnyen hámlott az orrom, valamint összeségében az egész arcom szárazságától amin semmi sem segített, pedig olcsótól a drágáig mindenfajta krémet kipróbáltam. Viszont mióta ezt a terméket használom mintha csoda történt volna! Elmúlt a kritikus területn a hámlás és a többi területen is sokkal szebb a bőröm.
Számomra a tökéletes arckrém!

ffcs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 1.

Számomra a tökéletes arckrém!

hmezeizsu

2017. június 30.

Valóban könnyű, kellemes krémzselé. Nem hagy zsiros érzést, könnyen beszívódik és az illata is kellemes. A bőröm nagyon hálás érte, nagyon szeretem.

hmezeizsu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

vadvirag919

2017. június 29.

Update: 1 év használat után arra jutottam, hogy ez még mindig nem az igazi. Minimális pattanást okoz, télen kicsit kevés. Fényévekkel jobb mint bármi amit eddig használtam, de nem fogom újra venni, mert igenis pöttyöket okoz.

Imádom, szeretem, Ő az igazi. Már ami a hidratálót illeti. Nyáron vettem, még mindig félig van. Még sose használtam semmiféle hidratálót ilyen hosszú ideig és ilyen lelkesen. Nem okoz pöttyöket könnyen beszívódik, jól hidratál.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Antioxidánsok: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sucrose, Trehalose, Hydroxyethyl Urea, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sorbitol h 1 1

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Növények sejtfalában található fehérje. A bőrre alkalmazva simító, feszesítő és vízmegkötő hatása van.

Vízben oldódó C-vitaminféle. Viszonylag stabil; stabilabb, mint a sima C-vitamin (L-ascorbic acid), ami fény és levegő hatására gyorsan lebomlik. Hatékony antioxidáns, segíti a bőr kollagéntermelését. A C-vitamin különböző formáiról és hatásáról részletes infó:  http://www.futurederm.com/2008/03/06/spotlight-on-vitamin-c/

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)