KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   5700 Ft és 9400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. május 4.

Ár:   5700 Ft és 9400 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A könnyű, kellemes krémzselé 24 órára nedvességgel telíti a bőrt. Az apró ráncok eltűnnek, a hámlás és a feszes érzet megszűnik. Helyükre telt, feszes, kellemes érzetű lesz, még a páratartalom változása esetén is. Egyetlen "ital" és a bőr boldogabbá és egészségesebbé válik.

Kielemeztük a hónap krémjét: Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

KERESEK!!! Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief
Ár: KERESEK max. 7.000,- forintért , Eladó: Mazsika81
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 2500 , Eladó: Krisz78
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Moszkva tér,Klinikák, Jászai, vagy utalás után posta+ktg
Krémmánia Kedvencek a -től
creamchito

2017. március 28.

Az egyik legjobb hidratáló krém számomra. Éjszakára használom, mivel nappalra inkább matt hatású krémeket favorizálok. Nagyon szeretem a textúráját, nagyon jól esik felkenni. Mivel nem száraz és nem túl vízhiányos a bőröm, így reggelre szépen hidratált a bőröm tőle. Semmilyen problémát nem okoz.

creamchito
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Sancsa

2017. március 26.

Jó kis krém, finom, zselés állagú, így kevés is elég belőle. De nálam teljesen szokványos, semmi extrát nem ad. Szóval nem csodaszer, kedvezménnyel ajánlom megvenni.

Sancsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

kovexti

2017. március 20.

Nagyon száraz, hámló bőrömre vettem, erről nagyon sok jót olvastam és nem csalódtam, könnyű krém, nappalra és éjszakára is tökéletes. Nem is kell belőle sok, szóval simán megéri az árárt!

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

Tlizus

2017. március 19.

Számomra a legjobban bevált hidratáló ! Gyorsan beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet. Nem okoz irritációt, a kevés pattanás is eltűnt az arcomról amióta használom. :) Megéri az árát !

Tlizus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

MissL

2017. március 9.

Szuperkönnyű tökéletes hidratáló.Semmi irritációt nem okozott,se pattanást,se semmit.Gyorsan felszívódott,babapopsi bőrt eredményezett. Újravevős!

MissL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

NikiN

2017. március 9.

Igazabol nem akartam megvenni a teljes kiszerelest, de egyszeruen nem birtam ki... Elöször egy kicsi 15ml-es mintat hasznaltam el. Ez a krem annyira jo es szuper, annak ellenere hogy tegelyben van (ez is volt a fo ok amiert nem akartam megvenni a nagyobb kiszerelest). Nekem kombinalt a bortipusom, a T-vonalam nagyon zsiros mig az arcom szarazabb, es eleg gyakran van pattanasom is. Ugy erzem, hogy a borom sokkal frissebb, kellöen apolja, gyorsan beszivodik, nem okoz pattansokat, nem zsirosit. Imadja a böröm! :-) nagyon szeretem es nem bantam meg, hogy a nagyobb kiszerelest vettem. Föleg hogy az 50ml-es termek most akcios dobozban kaphato a clinique nemet oldalan a szemkremmel es az ejszakai maszkkal együtt es igy ugyanannyiba kerül mint egyedul a nagy kiszereles. Remelem kesobb modositani fognak a csomagolasan, tubusos vagy adagolos verzioban sokkal jobb lenne, ezert egy csillagot levonok.

NikiN
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

mLK235

2017. március 1.

Sajnos semmi extrát nem tapasztaltam a használata során!

UNGUENTUM STEARINI GYÓGYSZERTÁRI ALAPKRÉM szerintem jobb ennél.

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 1.

Sajnos semmi extrát nem tapasztaltam a használata során!

UNGUENTUM STEARINI GYÓGYSZERTÁRI ALAPKRÉM szerintem jobb ennél.

SBarbara

2017. február 28.

Könnyű, nem nehezíti el a kényes részeket, jó sminkalap. De borzalmasan semmi extra. :(

SBarbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

czakovaleria

2017. február 26.

Az egyik kedvenc krémem! Nyáron ezt használtam reggel és este is, és egyszerűen imádta a bőröm! Amikor hűvösebb lett kint, akkor már csak reggelre tudtam használni, mert éjszakára kevés lett, de még így is elhasználtam belőle három nagy tégellyel. Nagyon jó ez a gél állag, mivel azonnal beszívódik, és utána olyan a bőröm, mint a bársony. Nem okoz sem irritációt, sem pattanásokat.

czakovaleria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Lanemes

2017. február 22.

Mindent szeretek ezen a krémen. Az állagát, az illatát, azt hogy gyorsan beszívódik, azt ahogy hidratál.

Lanemes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Antioxidánsok: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sucrose, Trehalose, Hydroxyethyl Urea, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sorbitol h 1 1

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Koffein. A Futurederm információi szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő ( vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza). Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra, bár az antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben.

Növények sejtfalában található fehérje. A bőrre alkalmazva simító, feszesítő és vízmegkötő hatása van.

Vízben oldódó C-vitaminféle. Viszonylag stabil; stabilabb, mint a sima C-vitamin (L-ascorbic acid), ami fény és levegő hatására gyorsan lebomlik. Hatékony antioxidáns, segíti a bőr kollagéntermelését. A C-vitamin különböző formáiról és hatásáról részletes infó:  http://www.futurederm.com/2008/03/06/spotlight-on-vitamin-c/

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)