KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   5700 Ft és 9400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. május 4.

Ár:   5700 Ft és 9400 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A könnyű, kellemes krémzselé 24 órára nedvességgel telíti a bőrt. Az apró ráncok eltűnnek, a hámlás és a feszes érzet megszűnik. Helyükre telt, feszes, kellemes érzetű lesz, még a páratartalom változása esetén is. Egyetlen "ital" és a bőr boldogabbá és egészségesebbé válik.

Kielemeztük a hónap krémjét: Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

Ár: 8500 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Új, bontatlan, 50 ml-es, ajándék új Clinique nagy neszeszer, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy előre utalás után postázom
gloria8419

2017. január 11.

Nekem télen kevés ez a krém, de valószínű nyáron újra fogom venni.
Könnyed állaga van, gyorsan beszívódik, nekem smink alá is megfelelő. Nem okozott pattanásokat, kiütéseket, szerencsére illatanyag sincs benne. Sajnálom, hogy a hidegebb időszakra nem vált be.

gloria8419
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Nekem télen kevés ez a krém, de valószínű nyáron újra fogom venni.

bollakata

2017. január 10.

Semmi nem fogható hozzá. Amint felkenem az arcomra érzem a megkönnyebbülést és a feltöltődést, hidratálást. A sokadig tégely után is abszolút elégedett vagyok vele :)

bollakata
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

tangril

2017. január 10.

Pár hete használom, eddig tökéletesen megfelel az elvárásaimnak. Koromra tekintettel még nincs szükségem ránctalanító krémekre, nekem elegendő ha a krém megfelelő hidratáltságot nyújt illetve segít a ráncmegelőzésben. Ezt a két kritériumot a krém teljesítette, míg így a téli mínuszokban is. Ez egy könnyed fiataloknak készült krém szerintem, ugyanis anyunál már nem volt elegendő.

tangril
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

jujo

2017. január 8.

Imádom. Gyönyörű INCI lista. Parabénmentes. Az én érzékeny és vízhiányos bőröm imádja. Igaz ebben a nagy hidegben már ez is kevés. Nem allergizál. A pici ráncokat feltölti. A Clinique All About Eyes szemkörnyékápolójával együtt használva még szuperebb. Az ára kicsit borsos de életem legjobb krémje eddig. Második alkalommal tettem le a voksomat mellette. A brutal hidegre (-20fok) való tekintettel most Nivea Aqua Effect krémet használok. De! Ahogy enyhül az idő újra egymásra talalunk a Clinique-kel :)

jujo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Regi84

2017. január 6.

Cuki gélkrém, nyárra jó lehet, télen nekem kevés, de! nem tetszik, hogy hagy maga után egy fura réteget, ami nem zavaró, de ha hozzányúlok az arcomhoz, olyan mintha valami csúszós anyag lenne rajta. Szóval nem tudom.... Jó is meg nem is, de nem venném újra.

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

lujzi

2017. január 6.

könnyed állagú kis gélkrém, jólesik használni. sminkalapnak használom, arra tökéletes, gyorsan beszívódik. azért kap csak 4 csillagot, mert igazából semmi extra, no meg a tégelyért sem vagyok oda.

lujzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

agiluxeder

2017. január 6.

Nagyon szeretem! Fiatal koromból(18) fakadóan még nem szeretnék ránctalanító tartalmú krémeket használni, ezt szemkrémből a legnehezebb megtalálni. Kellemes bársonyos érzést ad használat után, a reggeli duzzanatot is csökkenti. Sminkalapnak is megállja a helyét.

agiluxeder
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Kremcica

2017. január 5.

Egy kedves krémmániás jóvoltából hozzájutottam 2*7ml-es kis kiszerelésű tégelyes krémecskéhez. Maga a krém illata tényleg kicsit fura, de volt már más C krémem és azok is hasonló illatúak voltak és nekem felkenés után nem is érződik. Nem is bánom hogy nem tömték tele parfümmel. Kellemes rózsaszínes gél ami nagyon kellemesen puhította éjszakára bőrömet irritáció és húzódás nélkül. Ez nagy szó mert eddig nem volt az a gél állagú krém amitől ne húzódott volna. De, nekem kombinált bőröm van (erre is ajánlják) száraz orcák, zsírosabb T-vonal ergo pont jó alany vagyok hozzá. Még az őszi szezonban szépen működött is, de télre ez az én arcomra kevés. Kipróbáltam az Intense változatát (hálás köszönetem így az éterben is a Mülleres eladóknak a mintáért) na az már valami, ilyenkorra csak az jó. :) Viszont tavasztól őszig működik. Más kérdés hogy hasonló hatású krémet találtam olcsóbban is... de maga a krém egyébként tényleg jó.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Rizsa

2017. január 2.

Melegebb, nyári időkre tökéletes hidratáló, azonnal beszívja a bőröm. Selymessé teszi a bőrömet zsíros érzés nélkül, és mintha a T-zónámban is csillapítaná a zsírosodást. Nagyon szeretem az állagát, és az illatát is; irritációt, pattanásokat nem okozott.

Rizsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

bodri95

2017. január 2.

Az én bőröm annyira nem kedveli,vagyis nem az igazi neki. Tény, hogy jó sminkalap, tény, hogy puha lesz tőle a bőr. De szerintem kicsit kevés. Plusz, bár ezt nem tudom egész biztosan állítani, de mintha valami irritálná belőle a bőrömet.Szóval ha elfogy újra nem veszem, de azt sem bántam meg, hogy kipróbáltam.

bodri95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Antioxidánsok: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sucrose, Trehalose, Hydroxyethyl Urea, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sorbitol h 1 1

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Koffein. A Futurederm információi szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő ( vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza). Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra, bár az antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben.

Növények sejtfalában található fehérje. A bőrre alkalmazva simító, feszesítő és vízmegkötő hatása van.

Vízben oldódó C-vitaminféle. Viszonylag stabil; stabilabb, mint a sima C-vitamin (L-ascorbic acid), ami fény és levegő hatására gyorsan lebomlik. Hatékony antioxidáns, segíti a bőr kollagéntermelését. A C-vitamin különböző formáiról és hatásáról részletes infó:  http://www.futurederm.com/2008/03/06/spotlight-on-vitamin-c/

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)