KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   5700 Ft és 9400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. május 4.

Ár:   5700 Ft és 9400 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A könnyű, kellemes krémzselé 24 órára nedvességgel telíti a bőrt. Az apró ráncok eltűnnek, a hámlás és a feszes érzet megszűnik. Helyükre telt, feszes, kellemes érzetű lesz, még a páratartalom változása esetén is. Egyetlen "ital" és a bőr boldogabbá és egészségesebbé válik.

Kielemeztük a hónap krémjét: Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief új!
Ár: méretenként változó , Eladó: Montelino
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Postázás banki átutalás után postán maradó levélként +450Ft
Ár: 6800,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost

SchmitterBettina

2018. április 18.

Most már tavasszal az én bőrőmnek jó krém. Kombinált bőrőm van, ha bejön a jó idő, akkor már csak ezeket a laza krémeket vagyok képes elviselni. Szeretem, vizes zselés állaga van, nagyon hamar beszivódik, puha tőle az arcom. Újra biztos nem veszem meg, hiányzik belőle vmi, nem tudom, hogy mi de egy fele ennyibe kerülő krémmnek is meg vannak ezen tulajdonságai, nem az igazi. Ránctalanító hatása nincs, nem tűnnek el az apró ráncok. 4 csillagot adok, mert nem rossz, nyárra jó kis krém.

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

tymty

2018. április 13.

Könnyű tavaszi, nyári krém, de nem ad elég hidratáltságot. Kevés kell belőle, nyárra kellemes kis krém lesz, de a hideg időben, akinek száraz a bőre, annak tuti nem elég.

tymty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 13.

misstunic

2018. április 10.

UP: Amikor az első szűkszavú kommentet írtam tényleg úgy éreztem hogy sokat fog segíteni a krém, jó volt viselni, láttam javulást, smink alá is teljesen működik, de folyamatos használat után azt kell mondjam hogy biztosan ki fogok még próbálni más márkákat is, mert a száraz, vízhiányos bőrömnek sajnos nem elég, és hiányzik a plusz, ami miatt kérdés nélkül beruháznék rá immáron harmadjára. Tetszik, fogom még használni, de lehet hogy csak egy állomás amíg megtalálom a hozzám illő hidratálót.

2018.02.15: Nagyon jó, biztosan újraveszem.

misstunic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

2018.02.15: Nagyon jó, biztosan újraveszem.

Katalin00

2018. április 6.

Jó kis hidratáló könnyű állaga van és gyorsan beszívódik

Katalin00
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Jó kis hidratáló könnyű állaga van és gyorsan beszívódik

hzsvitamin

2018. április 1.

Hmmm ha nem bírja a bőröd az olajokat, illetve ha nem száraz, csak vízhiányos a bőröd, akkor biztos jó. Az enyém nem csak vízhiányos, de a felülete is száraz. Nekem nem válik be, sokkal masszívabb krémekre van szükségem. Talán nyáron a 35 fokban jó lesz, arra tartogatom.

hzsvitamin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

lexena

2018. március 26.

Tökéletes. Tavaly vettem meg először, tavaszi/nyári időszakra kerestem egy nagyon könnyű, géles állagú krémet, ami nem zsírosít pluszban, viszont nagyon jól hidratálja az arcom. Ez a krém teljesen eleget tett az igényeimnek. Smink alá is szerettem vagy csak úgy magában is. Legalább 2-3 alkalommal vettem újra.
Ráadásként nagyon szeretem a Clinique arcápolási termékeiben, hogy nem tartalmaznak illatanyagot (legalábbis amelyeket én használom), mert rettenetesen ki tud borítani, amikor egy arckrém illatos..

lexena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Yavanna

2018. március 22.

Nagyon bevált! A pattanásos bőrömre kerestem egy hidratáló krémet, ami nem ront a helyzetemen. Egy keveset kértem belőle az üzletben, miután egy másik drága (bár ennél azért olcsóbb) krémmel pórul jártam, így ezúttal biztosra akartam menni. Arra jutottam, hogy tutira be fogok szerezni egy nagyobb kiszerelésűt is (bár kivárom a Glamour napokat). Kezdjük a két negatívummal, amik miatt mégis csak 4 csillagot kap:
- az ára: ezt azzal próbálom kompenzálni, hogy csak a homlokomra használom, hiszen szerencsére csak az a pattanásokra hajlamos terület. Amúgy most még feljebb is ment 6800-ra és 10300-ra :/
- nem győzött meg, hogy tényleg annyira hiperszuperül hidratálna, bár nekem nem kifejezetten száraz a bőröm, szóval nekem elég, de ha valaki ilyen problémával küszködne, neki azért nem ajánlanám. (Pedig a leírás alapján elvileg pont erre való lenne)
Viszont nagyon sok pozitívuma is van. Aggódtam, hogy esetleg fényleni fog tőle a homlokom, de egyáltalán nem, sőt meglepően jól lemattítja. Az állaga is nagyon jó kis könnyed, rögtön beszívódik. Az illata nem tetszik, de nem is zavaró, a felkenés után már egyáltalán nem lehet érezni, így inkább örülök, hogy nincs benne parfüm (bár így belegondolva, lehet hogy csak a kis tégelynek van egy kis kellemetlen szaga :D ). Egyáltalán nem okozott pattanásokat, nem meglepő, elég szép az INCI-je.

Yavanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Beebeee

2018. március 21.

Könnyű, finom, kellemes hidratáló. Bársonyos tőle a bőröm, semmi csúnyaságot nem okoz. Jól lehet kenni, kevés is elég belőle. Sajnos a homlokom 2-3 óra elteltével csillog ettől is, emiatt ha beköszönt a jó idő csak éjszakára fogom használni, de mindenképpen nyerő cucc, újra fogom venni ha elfogy, mert eddig eddig csak ez arany minősítés számomra a hidratálók versenyén.

Beebeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

nori93

2018. március 20.

Könnyű érzés viselni, finom tapintású felkenés után a bőröm és nagyon gyorsan felszívódik :) Pattanásos arcra is bátran ajánlom, mert nem ront a helyzeten..sőt mintha kicsit segítene is a gyulladások csökkentésében :) Sokáig elég még a 30ml-es kiszerelés is...Már 3X újravettem és ezután is maradok ennél a szokásomnál :) Primerként is jól működik, a MAC Studio Fix alapozója szépen mutat rajta:)

nori93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

liababa

2018. március 13.

Szuper krém, szinte minden reggel és este használom (óriási kiszerelésem van), szemkörnyék frissítőjével együtt. Szuper az állaga, nappalra a fényvédővel együtt sem lesz sok és este is remekül együttműködik a szérumokkal.
Sminkelni szépen lehet rá, pillanatok alatt elillan a bőrről, az arcom úgy cuppantja be mint én magam egy vaníliafagyit kánikulában.
A ráncfeltöltés részét sajnos nem tapasztaltam, nekem az apró ráncok ugyanúgy láthatóak pedig 2 hónapja használom. Viszont a vízhiánnyal remekül megküzd, könnyedsége miatt pedig 4 évszakos krém.
Állandó helye van a fiókomban, megéri az árát.

liababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Állandó helye van a fiókomban, megéri az árát.

Antioxidánsok: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sucrose, Trehalose, Hydroxyethyl Urea, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sorbitol h 1 1

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Növények sejtfalában található fehérje. A bőrre alkalmazva simító, feszesítő és vízmegkötő hatása van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)