KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   5700 Ft és 9400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. május 4.

Ár:   5700 Ft és 9400 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A könnyű, kellemes krémzselé 24 órára nedvességgel telíti a bőrt. Az apró ráncok eltűnnek, a hámlás és a feszes érzet megszűnik. Helyükre telt, feszes, kellemes érzetű lesz, még a páratartalom változása esetén is. Egyetlen "ital" és a bőr boldogabbá és egészségesebbé válik.

Kielemeztük a hónap krémjét: Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

KERESEK!!! Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief
Ár: KERESEK max. 7.000,- forintért , Eladó: Mazsika81
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 3000 Foxposttal , Eladó: Krisz78
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Moszkva tér,Klinikák, Jászai, vagy utalás után posta+ktg
SPetrus94

2017. február 18.

A kedvenc nappali hidratálóm, ami smink alá is tökéletes. Szeles, hideg időben és egymagában éjszakára egy kicsit kevésnek bizonyul ugyan, de ettől függetlenül nekem nagyon bevált. Nem okoz pattanásokat, hamar beszívódik és imádom a géles textúráját. Tavaszra és nyárra biztos, hogy újraveszem! :)

SPetrus94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

Mercedessssss

2017. február 14.

Ha barkit erdekelne egy 75 ml kiszereles, irjon nyugodtan! :-)

Mercedessssss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Ha barkit erdekelne egy 75 ml kiszereles, irjon nyugodtan! :-)

motiviana92

2017. február 14.

nagyon könnyed kis krém ... a textúrája selymes, hamar beszívódik, változást még nem tapasztaltam az arcomon (egy hónap alatt) de nekem már az is elég ha ápol és nem zsírosítja a bőrömet ... sminkalapnak tökéletes de Double Wearrel használva néha húzódott a bőröm ... összességében szeretem de később lehet,hogy megpróbálkozok valamelyik Paula's choice krémmel

motiviana92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Enyke4

2017. február 5.

Ez egy jò kis arckrém. Hasznàlat utàn hamar beszìvja a bôr és nem zsìrosìt. Könnyed gél àllagú krém. Smink alapnak nagyon jò alapozò alà. A téli hònapokban egy kicsit kevésnek érzem,de nyàron tökéletes. Nem erôs illatú krém ezt különösen tetszik. 5 csillagot megérdemel.

Enyke4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

MormiOrsi

2017. február 2.

Tőlem megkapja az 5 csillagot. Igaz, hogy ebben a hidegben nekem sem hidratál tökéletesen, maradnak száraz foltok az arcomon, amit éjszakára egy Vichy krémmel orvosolok. De, ami nagyon pozitív, hogy valahogy visszahúzza a pattanásaimat. Hajlamos vagyok egy "bizonyos" időszakban a pattanásokra, de mióta ezt használom látványosan megakadályozza a kis apróságok kialakulását, míg pl a Vichy krémemet nem tudom nappal használni, mert attól teljesen kipattogok. Reggel minimálisan, de teltebb lesz tőle a bőrőm, viszont ez kitart estig és nem a régi, megcsúszott arcom néz vissza rám a tükörből, mikor meló után hazaérek. (Reggel, este használom).

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

beeszti90

(!)
2017. január 31.

Pixiboxban volt belőle egy mintám, és itt is nyertem belőle tesztelésre egy krémet. A melegebb időkben nagyon szerettem, de télen már kevés az én bőrömre ez a krém. Valószínűleg nyáron lett volna a legjobb kipróbálni. Gyorsan beszívodott, nem okozott pattanásokat nekem. Szerettem, jól lehetett rá sminkelni. Nyáron lehet, hogy újraveszem.

beeszti90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

zsofiacskm

2017. január 30.

Oktober ota hasznalom es most jarok a nagy kiszerelesnek kb. a felenel. Nincsen vele gondom, nem okoz pattanasokat, maradektalanul beszivodik, nem zsirosit. Miutan pont konnyen zsirosodo boromre kerestem hidratalot, alapvetoen megfelel, amit nyujt, de valahogy keves. Lehet, hogy a gel allag teszi, de nekem nem nyujt teljes hidrataltsagerzetet - felkenem, es negy perc mulva mar ott sincs. Ami jo lenne, ha BB elott hasznalnam, de en esti hasznalatra szantam, arra egyertelmuen halvany a hatasa. Kar erte, mert csini es tetszik, hogy nincs illata...alapkremnek lehet megtartom, bar ahhoz tenyleg bokezuen kell kenni.

zsofiacskm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

bogaraskatica

2017. január 25.

Nagyon sok krémet kipróbáltam már a vízhiányos bőrömre és ez az egy ami megfelelő táplálást nyújt neki.

bogaraskatica
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

kristinafarkas93

2017. január 20.

Karácsonyra kaptam egy clinique ajándék csomagot. Nagyon száraz érzékeny és problèmás a bőrőm. Tekintve,hogy a legolcsóbb termékei közé tartozik így nem rossz. Nekem nagyon gélszerű, filmréteget hagy maga után és reggel arcmosásnál lejön az egész.

kristinafarkas93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

gloria8419

2017. január 11.

Nekem télen kevés ez a krém, de valószínű nyáron újra fogom venni.
Könnyed állaga van, gyorsan beszívódik, nekem smink alá is megfelelő. Nem okozott pattanásokat, kiütéseket, szerencsére illatanyag sincs benne. Sajnálom, hogy a hidegebb időszakra nem vált be.

gloria8419
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Nekem télen kevés ez a krém, de valószínű nyáron újra fogom venni.

Antioxidánsok: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Sucrose, Trehalose, Hydroxyethyl Urea, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sorbitol h 1 1

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Koffein. A Futurederm információi szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő ( vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza). Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra, bár az antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben.

Növények sejtfalában található fehérje. A bőrre alkalmazva simító, feszesítő és vízmegkötő hatása van.

Vízben oldódó C-vitaminféle. Viszonylag stabil; stabilabb, mint a sima C-vitamin (L-ascorbic acid), ami fény és levegő hatására gyorsan lebomlik. Hatékony antioxidáns, segíti a bőr kollagéntermelését. A C-vitamin különböző formáiról és hatásáról részletes infó:  http://www.futurederm.com/2008/03/06/spotlight-on-vitamin-c/

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)