New York Color

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lilieskin, Módosítva: 2016. július 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Ár: 500 ft , Eladó: balazskrisztii
Állapot: néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, előre utalás esetén postázok
Ár: 1000 Ft darabja , Eladó: SalaMona37
Állapot: párszor használt (képen látható állapotban), Helyszín: Siklós, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel Siklóson lehetséges
biuskam

2019. február 17.

A pink cheek glow árnyalatú van nekem, imádom. Már lassan egy éves, naponta használom és még alig fogyott belőle. Gyönyörű színei vannak, nem tolakodó, a fehér bőrömre tökéletes.

biuskam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

NoemiToth

2018. június 28.

A barnás színt már vagy 3x újra vásároltam. Nagyon pigmentált, sokáig fent marad.

NoemiToth
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Anita9620

2017. november 16.

nekem a barnás bronzosítós púder van meg, nagyon jó áron vettem és a pigmentáltsága is nagyon jó szerintem,
illata nincs de ez nem is baj

update: próbáltam jobbat, így rájöttem, hogy mégsem annyira jó

Anita9620
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

illata nincs de ez nem is baj

update: próbáltam jobbat, így rájöttem, hogy mégsem annyira jó

Enci18

2017. augusztus 26.

Kedvenc bronzosítom. Szinte minden nap használom. Már a sokadikat vettem.

Enci18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Kedvenc bronzosítom. Szinte minden nap használom. Már a sokadikat vettem.

Zsókus

2017. augusztus 22.

Akciósan vettem a Rossmannban. Nagyon szép színt ad az arcomnak, viszont nem tartós. Szeretem, hogy több fajta árnyalatból tevődik össze és kevés is elég belőle(fehér a bőröm). Ára nem volt vészes. Ha el fog fogyni biztos, hogy veszek még. Eddig ez a kedvenc pirosítom.

Zsókus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

nefele99

2017. április 17.

Azért vettem ezt a terméket mert, itt a krémmánián jókat olvastam róla és, mert a rossmannban az utolsó darab volt. (mindig úgy érzem, hogy mekkora mázista vagyok, hogy én vihetem el az utolsó pédányt) Nem mondom, hogy nagyon pigmentált, de végülis nem is ez a feladata. Szépen rétegelhető, a bronzosítóval pedig csodásan összhangba lehet hozni. Engem megnyert magának és még az ára sem túl drága.

nefele99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Bogyinci

2017. április 1.

Én a pirosítóját használom évek óta. Nyaranta elkanyarodom tőle a csillámok miatt, de ősszel mindig visszatérek.
Szerintem beszerzem a bronzosítóját is. :)

Bogyinci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

Szerintem beszerzem a bronzosítóját is. :)

lenizsu

2017. március 15.

A barna árnyalata van meg, bronzosításra, kontúrozásra használom. A sötétebb színét utazáskor szemöldökárnyalóként is használom. Jó a pigmentáltsága és nekem egész nap a helyén marad. Ha egyszer elfogy, szerintem újra fogom vásárolni.

lenizsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

kneva

2017. január 16.

Porzik, az arcról pár óra múlva egyszerűen eltűnik és még pici pattanásaim is lettek tőle. Nem különösebben érzékeny a bőröm, de ettől úgy tűnt, a rozaceám is erőteljesebben előjött, így megváltunk egymástól, elajándékoztam. Pedig elsőre tetszett, nagy adag és szép fényes a textúra, igazán akartam szeretni.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

szanika

2017. január 10.

Olcsó és mindennapi használat mellett is az örökkévalóságig elég.
Nekem a barnás árnyalat van meg, bronzosításra kontúrozásra használom. Szeretem, hogy nincs tele csillámporral.
A célnak tökéletesen megfelel. Már többször újravettem.

szanika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Olcsó és mindennapi használat mellett is az örökkévalóságig elég.
A célnak tökéletesen megfelel. Már többször újravettem.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate