KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

New York Color

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lilieskin, Módosítva: 2016. július 15.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Ár: 950 Ft , Eladó: zsofimatus
Állapot: Új, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, fizetés banki utalással, postai utánvétel
Ár: 700 Ft , Eladó: darkbeforestorm
Állapot: néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: banki utalás, postai ajánlott levél vagy személyes átvétel Budapesten

Anita9620

2017. november 16.

nekem a barnás bronzosítós púder van meg, nagyon jó áron vettem és a pigmentáltsága is nagyon jó szerintem,
illata nincs de ez nem is baj

update: próbáltam jobbat, így rájöttem, hogy mégsem annyira jó

Anita9620
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

illata nincs de ez nem is baj

update: próbáltam jobbat, így rájöttem, hogy mégsem annyira jó

Enci18

2017. augusztus 26.

Kedvenc bronzosítom. Szinte minden nap használom. Már a sokadikat vettem.

Enci18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Kedvenc bronzosítom. Szinte minden nap használom. Már a sokadikat vettem.

Zsókus

2017. augusztus 22.

Akciósan vettem a Rossmannban. Nagyon szép színt ad az arcomnak, viszont nem tartós. Szeretem, hogy több fajta árnyalatból tevődik össze és kevés is elég belőle(fehér a bőröm). Ára nem volt vészes. Ha el fog fogyni biztos, hogy veszek még. Eddig ez a kedvenc pirosítom.

Zsókus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

nefele99

2017. április 17.

Azért vettem ezt a terméket mert, itt a krémmánián jókat olvastam róla és, mert a rossmannban az utolsó darab volt. (mindig úgy érzem, hogy mekkora mázista vagyok, hogy én vihetem el az utolsó pédányt) Nem mondom, hogy nagyon pigmentált, de végülis nem is ez a feladata. Szépen rétegelhető, a bronzosítóval pedig csodásan összhangba lehet hozni. Engem megnyert magának és még az ára sem túl drága.

nefele99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Bogyinci

2017. április 1.

Én a pirosítóját használom évek óta. Nyaranta elkanyarodom tőle a csillámok miatt, de ősszel mindig visszatérek.
Szerintem beszerzem a bronzosítóját is. :)

Bogyinci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

Szerintem beszerzem a bronzosítóját is. :)

lenizsu

2017. március 15.

A barna árnyalata van meg, bronzosításra, kontúrozásra használom. A sötétebb színét utazáskor szemöldökárnyalóként is használom. Jó a pigmentáltsága és nekem egész nap a helyén marad. Ha egyszer elfogy, szerintem újra fogom vásárolni.

lenizsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

kneva

2017. január 16.

Porzik, az arcról pár óra múlva egyszerűen eltűnik és még pici pattanásaim is lettek tőle. Nem különösebben érzékeny a bőröm, de ettől úgy tűnt, a rozaceám is erőteljesebben előjött, így megváltunk egymástól, elajándékoztam. Pedig elsőre tetszett, nagy adag és szép fényes a textúra, igazán akartam szeretni.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

szanika

2017. január 10.

Olcsó és mindennapi használat mellett is az örökkévalóságig elég.
Nekem a barnás árnyalat van meg, bronzosításra kontúrozásra használom. Szeretem, hogy nincs tele csillámporral.
A célnak tökéletesen megfelel. Már többször újravettem.

szanika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Olcsó és mindennapi használat mellett is az örökkévalóságig elég.
A célnak tökéletesen megfelel. Már többször újravettem.

dorinalang

2017. január 4.

Nagyon régóta megvan, és mindennapi használat mellett is van még benne. Jól pigmentált, természetes hatású. Én nagyon szeretem!

dorinalang
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Noah27

2016. december 29.

Tök tuti :)
Féltem,hogy nagyon pigmentált lesz és túl sötét,de tökéletesen természetesen üde hatást kapok.
Mondjuk tartósságra nem csúcs,utána kell igazítani,de nem porzik és legyező ecsettel jól használható.

Noah27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Tök tuti :)

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate