KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

New York Color

Ár:   599 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikike78, az összetevőket feltöltötte: tboci, Módosítva: 2015. január 28.

Kiszerelés:   9,7 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hosszan tartó formula. Akár 7 napig tartós színek. Körömápoló összetevőkkel.

Ár: 300 , Eladó: Shea
Állapot: egyszer kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Westendben vagy postán
Ár: 199 Ft , Eladó: TheGirl
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Postázok, Debrecenben személyes átvétel is lehetséges
Krémmánia Kedvencek a -től
mincson

2017. január 19.

Általában 2 rétegben viszem fel (viszont 1 rétegben is nagyon jól fed), alap-, és fedőlakkot is használok. Nekem így kibír 1-1,5 hetet is. :)

mincson
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Vizililiom

2016. december 27.

Nekem 7 napot nem bír ki, talán 4-et, ha nem veszem nagyon igénybe. A színe szép, jól fed és gyorsan szárad.

Vizililiom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

emeseee6

2016. október 9.

Egész jó,nem a kedvencem,de semmi konkrét probléma nincs vele a lassú száradást leszámítva,és hogy nekem kicsit túl híg.De két rétegben jó.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

lovecreams

2016. szeptember 12.

Egyik legjobb lakkjaim közé tartozik. Ugyanolyan színem van belőle, mint a képen és bizony kevés lakkal találkoztam, amelyiknek ilyen jó a fedése. A tartóssága is szuper, de addig nem ér el, ahogy ígéri. (7 nap) Ennek ellenére ötös és betárazok belőle!:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Miliana

2016. augusztus 25.

A 259 - A suitcase and a Donut sötétkék árnyalat van meg, most kezdem felfedezni, pedig vagy két éve megvettem már. Egy rétegben kifejezetten foltos, csúnya, kettőben viszont kb. tökéletes a fedése, konkrétan géllakk hatású. Tartóssága átlagos (én Essence fedőlakkot használok mindenhez), relatíve olcsó, megkapja tőlem az 5-öst.

Miliana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

feketefanni

2016. június 28.

Szerintem nagyon jó minőségűek, néhány árnyalatom van belőle, de mind szuper:)

feketefanni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Szerintem nagyon jó minőségűek, néhány árnyalatom van belőle, de mind szuper:)

pappveronika30

2016. június 24.

Nagyon szeretem ezt a körömlakkot. Gyorsan szárad és ha le kopik akkor hamarabb lehet eltávolítani mint a másik körömlakkjaimat.

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 24.

Ildiiiiiii

2016. április 22.

Én szeretem az összes New York color lakkot amit megvettem. Tartósak és a színek egyszerűen gyönyörűek a körmön is. Ez az egyik kedvenc árnyalatom, főleg így tavasszal. Imááádom!

Ildiiiiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

panneszka

2016. március 17.

1 hétig simán bírja, gyorsan szárad és egyszerű felvinni. Az ára is jó.

panneszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 17.

1 hétig simán bírja, gyorsan szárad és egyszerű felvinni. Az ára is jó.

heyitspetra

2016. január 30.

fekete színben vettem és sokéig fennmaradt, könnyen felvihető volt és gyorsan száradt. de egy idő után, úgy 2 hónap elteltével nagyon besűrűsödött és egyszerűen nem száradt meg. nagyon sajnáltam, mert imádtam előtte

heyitspetra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 30.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bentonite 0 0

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.