KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

New York Color

Ár:   599 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   9,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikike78, az összetevőket feltöltötte: tboci, Módosítva: 2015. január 28.

Kiszerelés:   9,7 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hosszan tartó formula. Akár 7 napig tartós színek. Körömápoló összetevőkkel.

Ár: 199 Ft , Eladó: TheGirl
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Postázok, Debrecenben személyes átvétel is lehetséges
Ár: 400 , Eladó: rekamye
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

lenizsu

2017. szeptember 14.

Egy kicsit áttetsző, lilás-rózsaszínes göngyházas árnyalatban használom. Gyorsan szárad. Sokáig szép marad a körmömön. Minden lakkozásnál használok alap és fedőlakkot.

lenizsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Vajkaramella

2017. szeptember 10.

Nagyon gyorsan szárad, és szépen fed. 3 napig bírja úgy ha nem vigyázok rá. Száradás után még napokig fog, nemrég fedeztem fel a lakásban a piros csíkokat ami a körömlakknak köszönhető. Eddig lusta voltam fedőlakkot használni, de most már csak azzal fogom :)

Vajkaramella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

edi01

2017. augusztus 4.

Volt belole egy nagyjabol tartossaga 5bol 3-4. A szaradas az kb semennyire nem gyors. Beszaradni viszont nem szokott eleg jol birja

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 4.

dorottya96

2017. április 9.

Picit lehetne tartósabb, de legalább gyorsan szárad

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Picit lehetne tartósabb, de legalább gyorsan szárad

Agi789

2017. március 16.

Nagyon jó, tartós. Pirosat vettem, egy rétegben fed, de azért kentem rá fedőt, így nagyon tartós(persze vigyázni kell rá, mint minden lakkra)

Agi789
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 16.

mincson

2017. január 19.

Általában 2 rétegben viszem fel (viszont 1 rétegben is nagyon jól fed), alap-, és fedőlakkot is használok. Nekem így kibír 1-1,5 hetet is. :)

mincson
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Vizililiom

2016. december 27.

Nekem 7 napot nem bír ki, talán 4-et, ha nem veszem nagyon igénybe. A színe szép, jól fed és gyorsan szárad.

Vizililiom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

emeseee6

2016. október 9.

Egész jó,nem a kedvencem,de semmi konkrét probléma nincs vele a lassú száradást leszámítva,és hogy nekem kicsit túl híg.De két rétegben jó.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

lovecreams

2016. szeptember 12.

Egyik legjobb lakkjaim közé tartozik. Ugyanolyan színem van belőle, mint a képen és bizony kevés lakkal találkoztam, amelyiknek ilyen jó a fedése. A tartóssága is szuper, de addig nem ér el, ahogy ígéri. (7 nap) Ennek ellenére ötös és betárazok belőle!:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Miliana

2016. augusztus 25.

A 259 - A suitcase and a Donut sötétkék árnyalat van meg, most kezdem felfedezni, pedig vagy két éve megvettem már. Egy rétegben kifejezetten foltos, csúnya, kettőben viszont kb. tökéletes a fedése, konkrétan géllakk hatású. Tartóssága átlagos (én Essence fedőlakkot használok mindenhez), relatíve olcsó, megkapja tőlem az 5-öst.

Miliana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bentonite 0 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.