KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

New York Color

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blanchee, Módosítva: 2012. április 30.

Kiszerelés:   9,4 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Ár: 900 , Eladó: fairyfelicita
Állapot: alig használt, Helyszín: Tatabánya, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Krémmánia Kedvencek a -től
Eszter1101

2017. február 14.

YouTube miatt vettem meg, nagyon sok külföldi YouTuber is dícsérte. Nekem nagyon bevált, illik a bőröm színéhez is. Egy nagy ecsettel viszem fel az arcomra, nagyon természetes végeredményt ad így.

Eszter1101
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

independentbo

2017. február 10.

Az elmúlt hónapokban csak ezt használtam az arcomra és mondanom sem kell, hogy imàdom :) Pigmentàlt, extratartós, szép az összképe a bőrön. Egyetlen probléma, az a csomagolása. Ugyanis a teteje nagyon hamar letörött, de nincs szívem levonni emiatt csillagot.

independentbo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

dorinalang

2017. január 4.

Nagyon sokáig elég, de a pigmentáltsága nem az igazi. Sok rétegben kell felvinni ahhoz, hogy látszódjon.

dorinalang
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Lea2

2016. szeptember 15.

Kellemes krémes állagú. Könnyű felvinni az arcra egy nagyobb ecsettel, és szerintem nagyon szép természetes színe van.

Lea2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Katulin

2016. augusztus 27.

Hihetetlen, hogy napi használat mellett is milyen sokáig elég. Jó kis termék, de valóban picit narancssárgás, ha a kelleténél többet viszünk fel belőle, szóval óvatosan kell bánni vele. Megfelelő eszközzel és mennyiségben azonban kiváló termék.

Katulin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

citronella

2016. február 15.

Első bronzosítóm,így összehasonlítási alapom nincs. Eddig tudtam ilyesmi nélkül élni,de hirtelen belémcsapott,hogy nekem kellene egy ilyen... Mivel több bloggernél is ezt a terméket láttam,illetve az ára is elég jó,ezt választottam. Nekem tetszik az eredmény,nagyon jól pigmentált,de jól el lehet dolgozni. Mivel én rendszeresen szolizom,mindig van egy egészséges barnaságom,ezzel jól mutat,nem látom sárgásnak... Nekem ötös. :)

citronella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

dudikoff

2015. december 17.

örök kedvenc! sajnos mostanában nem találok sehol, de az egyik kedvenc bronzosítóm. Sokáig elég, nekem tartós, bár néha fel kell frissíteni, árban szerintem olcsó, de felveszi a versenyt néhány drágább árkategóriájú bronzosítóval. sajnos a sárgás szín miatt le kell vonnom egy pontot, mert én is tapasztaltam.

dudikoff
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 17.

LBN

2015. december 1.

Borzasztóan narancssárga a bőrömön, nem tudom úgy használni, ahogy szeretném. Addig lesz használatban, amíg nem találom meg, amit keresek. De nem csapom be magam, az ára és ajánlás miatt vettem és mégsem jó.. :(

LBN
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

klaere

2015. november 28.

Már több, mint egy éve használom, elnyűhetetlen darab.:) Jól pigmentált, de ha kicsit is többet rakok a kelleténél az arcomra (legyezőecsettel szoktam), akkor sajnos téglavörös/narancssárga árnyalata lesz.:(

klaere
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Emme

2015. november 17.

Nahát,hogy ennek a bronzosítónak itt micsoda kultusza van :D bevallom, eddig csak 1 youtubernél láttam, pedig azért párat követek :D Beruháztam rá én is, hihetetlen olcsó termék, matt, szép a színe. Nehezen vallom be, mert én sem igazán akarom tudomásul venni, de a színe talán egy picit narancssárgás a bőrömön. Pedig klassz termék, ajánlom kipróbálni :) Igazából finoman bánva vele én is nagyon jól tudom használni, kicsit nagyobb odafigyeléssel egy nagyon természetes kontúrt tudok vele csinálni és így kicsit keskenyíteni tudom (ha csak optikailag is) azt a nagy tökfejemet :) Kiváncsi leszek rá nyáron hogyan fog mutatni,akkor egy tuti termék lesz szerintem ;) -1 pont, hogy nem kimondottan tartós, napközben muszáj rajta igazítani legalább 1x

Emme
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 17.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide/CI 77891
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Propylparaben, Methylparaben

Kaolin 0 0

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az EWG szerint fő kockázata az összetevőnek, hogy nehéz fémmel és ólommal is szennyezett lehet. A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.