KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

New York Color

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blanchee, Módosítva: 2012. április 30.

Kiszerelés:   9,4 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

Ár: 900 , Eladó: fairyfelicita
Állapot: alig használt, Helyszín: Tatabánya, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
PinkPrincess

2017. június 21.

Napi szinten használom már egy éve. Sok terméket kapunk olcsón, még mindig rengeteg van. Ma tört szét az alja és a tükrös része. :( Egyébként nem tudok róla negatívumot mondani. Nekem sokáig marad a bőrömön, fél napot biztosan. Tetszik az árnyalata, nem csillog.

PinkPrincess
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

Olivia86

2017. május 9.

Jóval korábban megvettem, még mielőtt szembesültem volna a nagy kedvteléssel, ami körülveszi. Nos, én nem értem, miért ez a sok csillag :D Borzalmas az állaga, nem tartós, bár, ennyi pénzért ne is várjunk tőle csodát. Kukában végezte végül.

Olivia86
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

ceanne

2017. április 9.

Kb. 2 éve használom folyamatosan. Nuff said. :)

ceanne
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Kb. 2 éve használom folyamatosan. Nuff said. :)

danna113

2017. március 16.

Kicsit narancssárga, hiába mondja minden általam követett blogger, hogy nem az, de mégsem annyira, hogy túlságosan zavarjon és nem is látszik, amikor csak egy keveset visz fel az ember. Jól pigmentált, az állaga is nagyon jó: finoman őrölt és könnyű eldolgozni. Egyáltalán nem hagy "koszos" végeredményt" sem. A csomagolást én kifejezetten szeretem, tetszik, hogy ennyire kompakt és én sose éreztem azt, hogy gyorsan szét fog esni (nem is történt meg soha). Mostanában nem nyúlok annyit érte, mint régen, de még így is azt gondolom, hogy talán az egyik legjobb drogériás bronzosító.

danna113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

-Agi-

2017. március 6.

Nagyon világos, meleg tónusú bőröm van, aggódtam, hogy túl sötét/narancssárga lesz, de épp ellenkezőleg: a bőröm árnyalatához tökéletes, a hamvasabb, vagy akár a vörösesebb bronzosítók is koszosan és furán mutatnak. Télen is szeretettel használom, a nap végéig tart! Könnyű eloszlatni, építhető, korrekt a csomagolás, jó a tükör, jó az ára. Szerintem újra veszem.

-Agi-
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 6.

Eszter1101

2017. február 14.

YouTube miatt vettem meg, nagyon sok külföldi YouTuber is dícsérte. Nekem nagyon bevált, illik a bőröm színéhez is. Egy nagy ecsettel viszem fel az arcomra, nagyon természetes végeredményt ad így.

Eszter1101
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

independentbo

2017. február 10.

Az elmúlt hónapokban csak ezt használtam az arcomra és mondanom sem kell, hogy imàdom :) Pigmentàlt, extratartós, szép az összképe a bőrön. Egyetlen probléma, az a csomagolása. Ugyanis a teteje nagyon hamar letörött, de nincs szívem levonni emiatt csillagot.

independentbo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

dorinalang

2017. január 4.

Nagyon sokáig elég, de a pigmentáltsága nem az igazi. Sok rétegben kell felvinni ahhoz, hogy látszódjon.

dorinalang
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Lea2

2016. szeptember 15.

Kellemes krémes állagú. Könnyű felvinni az arcra egy nagyobb ecsettel, és szerintem nagyon szép természetes színe van.

Lea2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Katulin

2016. augusztus 27.

Hihetetlen, hogy napi használat mellett is milyen sokáig elég. Jó kis termék, de valóban picit narancssárgás, ha a kelleténél többet viszünk fel belőle, szóval óvatosan kell bánni vele. Megfelelő eszközzel és mennyiségben azonban kiváló termék.

Katulin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Propylparaben, Methylparaben

Kaolin 0 0

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az EWG szerint fő kockázata az összetevőnek, hogy nehéz fémmel és ólommal is szennyezett lehet. A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.