Nivea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: otomar87, Módosítva: 2014. augusztus 5.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

E-vitaminnal és Hydra IQ-val gazdagított formulája:

• Alaposan tisztít és a vízálló sminket is eltávolítja.
  • Hidratálja és felfrissíti a bőrt.
  • Gyengéd a bőrhöz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mikkamakka75

2018. július 6.

Eszembe nem jutna habzò lemosòval esni egy full sminknek, vattakorongokkal maszatolni semmi humorom, az olajos lemosòkat meg nem szeretem, így nekem első lèpès az arctisztítàsban a sminklemosò kendő. Kedvencem a kèk Bebe, ami nekem évek òta a legjobb. Amikor az elfogyott ès hirtelen beszerezni sem tudtam, pòtoltam egy ilyennel. Hiba volt. Nem elég nedves, a spiràlt csak maszatolja percekig, a kicsit sem èrzèkeny bőrömet meg ràkvörösre csípi. Nem szeretek semmit kidobni, de ez ùgy repült a kukàba, hogy öröm volt nèzni 😀

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Lolychan

2018. január 4.

Nekem iszonyat csípte a szemkörnyékem és a bőröm. A sminket nehezen távolítja el, vagy 2 kendő használata biztos kell. Az illata viszont kellemes, de kissé intenzív.

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

lovecreams

2017. szeptember 9.

Jó az illata, megfelelően nedves, jól viszi a sminket, nem hagy ragadós érzetet, nem csíp..Egyszóval tökéletes!!:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Manitabarbara

2017. augusztus 31.

Nekem nem jött be.Csípi a bőröm és szerintem nem elég nedves.A sminket leszedte,de annyira nem jó.

Manitabarbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 31.

bednem

2017. március 10.

Amire kell arra tökèletes. Nem egy csodaszer, de alapos, gyors munka vègezhető vele. Jobb lenne kemênytetős dobozban vagy laponkênt csomagolva a kiszàradàsa miatt.

bednem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

szilvasitimea

2016. október 7.

Ezt a törlőkendőt már nagyon sokadjára veszem újra, nagyon szeretem. Jól tisztítja az arcomat, a sminket is leszedi. Arcpakolásokat is ezzel szoktam leszedni. Most vettem meg a micellás változatát, kíváncsi leszek... :)

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

emeseee6

2016. szeptember 24.

Nekem túl száraz a kendő (már az első darab is,nem én tárolom rosszul),alig szed le valamit..

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Csillagporocska

2016. augusztus 17.

Nem rossz termék, a bőrt alaposan letisztítja, a sminkemmel nekem azonban nem bánt el. Egy kicsit csíp és húzza a bőrömet használat után, ezért nekem le kell öblítenem vízzel minden használat után. Tisztítani tisztít, frissítő hatású, de nem tökéletes...

Csillagporocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

kimmy

2016. július 31.

Egyfontosban láttam, gondoltam, egy próbát megér, de nagyon jó vétel volt, szépen eltávolítja a sminket és a bőröm is szereti.

kimmy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 31.

Alex0920

2016. július 8.

Ez az első smink eltávolító kendő amit kipróbáltam, az elvárásaimat teljesítette, szépen leszedi a sminket, bár a szempilla spirál eltüntetése kicsit több dörzsölést igényel. Az illata lehetnek kicsit kellemesebb, ezért legközelebb másik termékkel fogok kísérletezni, így csak 4 csillag.

Alex0920
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).