KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1092 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml, 100 ml, 200 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1194 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: kozlokova73, Módosítva: 2015. január 28.

Kiszerelés:   75 ml, 100 ml, 200 ml és 300 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1194 Ft

Intenzív hidratáló krém, melyet összetevői tesznek különlegessé: a jojobaolaj, mely táplálja a bőrt, E-vitamin, mely megóvja a bőr saját struktúráját. A könnyű formulával rendelkező krém gyorsan felszívódik, s bőrét puhává és bársonyossá teszi.

pH-semleges és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 1194 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1200 , Eladó: Vixodite
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: mvikii1995
Állapot: Kétszer hasznát, kb 3/4e van még meg, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, ha kell postázok is utánvéttel
Krémmánia Kedvencek a -től
hannqo

Korcsoport: < 18
2017. április 26.

Kombinált, zsírosba áthajló arcbőröm van, de oda eddig tökéletes, pedig elsőre elég nehéz krémnek tűnt. BB krém alá és csak úgy magában is szoktam használni, eddig csodás, remélem, ez nem fog változni.

hannqo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 26.

szaboniki0510

2017. április 19.

Nem ezt a krémet akartam megvenni, de amit kerestem nem volt, így erre esett a választásom. Egyből a legnagyobbat (300ml) vettem meg, mondván 100ft-al drágább, mint a kisebb.. Ezzel megtanultam, hogy mindig a legkisebbet vegyem meg, ha még előtte nem próbáltam! Lényegében tényleg jól hidratál, ellenben annyira minimálisat kell felvinni, hogy sosem fog elfogyni... Ha többet teszek nem szívódik fel, és egész nap ragacsos az arcom, míg meg nem mosom. A ragacsossága miatt adok neki csak 2*-ot. Lehet, hogy kézkrémnek majd elhasználgatom, a kezemen eltűröm, hogy ragacsos érzés maradjon (vagyis este, ha lefekszek).

szaboniki0510
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

blackberry

2017. április 19.

Kellemes illata van, jól hidratál, gyorsan felszívódik. Rengeteg krémet próbáltam már az arcomra, szinte mindtől kipattogok, ettől nem.

blackberry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

lupiusz

2017. április 19.

Rossz emlékeim voltak a Niveaval, mert kamaszkoromban egyszer jól átkentem a zsíros-pattanásos-vízhiányos bőrömet a klasszikus Nivea krémmel, amitől borzasztó állapotba került. Félve nyúltam újra a márkához, és csak ehhez a termékhez, de teljes mértékben pozitív élmény. :) egy kellemes, könnyen szívódó kence, amit ráadásul még szeret is az arcom, pedig általában mindentől kiütéseket kapok. Kézre, arcra, lábszárra használom, puha lesz tőle a bőröm.

lupiusz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Ella

2017. április 17.

Kellemes illatú, könnyű állagú krém. Gyorsan beszívódik, kézre és testápolóként is használom. Ősszel és tavasszal a legjobb. Télre sajnos kevés, ha nagyon kiszáradnak a kezeim. Az extrém zsíros arcomra viszont nem próbáltam.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Krisztinaia

2017. április 17.

Ajándékba kaptam, imádom a Nivea termékek illatát.
Jó kis krém. A néha extrém száraz kezemen annyira nem segít, de egyébként szuper, ha "elfajulás" előtt használom, vagy csak úgy simán ápolásra.
"De SOS, véresre száradt, szétszakadt a bőr a kezemen" esetekben nem igazán segít.
Az összevetők annyira nem tetszenek.
Arcomra egyszer próbáltam éjszakára.. Reggel mikor felkeltem, nem hittem a szememnek, gyönyörűen kisimította az arcom.
Vegyes érzelmek, meglátjuk még.

Krisztinaia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Ajándékba kaptam, imádom a Nivea termékek illatát.
Az összevetők annyira nem tetszenek.
Vegyes érzelmek, meglátjuk még.

vanillacaramella.sweet

2017. április 15.

Nagyon régóta használom ezt a terméket, kb.a 2000-es évek elejétől és azóta is öröl darab. Kellemes illatú, jó állagú, hamar felszívódik, extrajól hidratál. Olyan jól, hogy nyáron pl szinte izzasztja az arcom, olyankor ezért könnyebb állagúakat használok. Télen, ősszel, tavasszal viszont ezt. Sokáig elég is.

vanillacaramella.sweet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

Lamia1071

2017. április 13.

Estére használom, mivel kicsit nehezebben szívódik be. Viszont szépen helyrehozta a száraz, petyhüdt bőrömet, jól hidratál, szeretem.

Lamia1071
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

dustyrose

2017. április 11.

A pozitív értékelések alapján a glamour napokon beszereztem a legnagyobb kiszerelést, és nem csalódtam - könnyű , szinte azonnal beszívódik ,de teszi a dolgát , nagyon finom puha lett tőle a bőröm.Nekem arc- és kézkrémként is jól szuperált , az arcomon a hatása emlékeztet a Lush Celestial arckrémére, ami nagy szerelem volt de sajnos borsos az ára ahhoz hogy újra vegyem , szóval most nagyon boldog vagyok hogy rátaláltam. Ritkán tudom rávenni magam a testápolásra mivel mindig perceket kellett várnom amíg a krém méltóztatott beszívódni és végre felöltözhettem, ezzel nagyon gyors és kényelmes a hidratálás,újravevős :)

dustyrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

jatekny

2017. április 1.

Mindenre allergiás vagyok kb,de valamiért ez a krém nagyon bevált.Nagyon jól hidratálja a vízhiányos bőrt. Télen a kritikus részekre a sötétkék változatával rá szoktam segíteni.Évek óta ezt használom,pedig 36 vagyok.
Persze ráncokra biztos nem jó,de nekem tökéletes.A párom is allergiás tipus és ez neki is bevált.

jatekny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.