KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1092 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml, 100 ml, 200 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1194 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: kozlokova73, Módosítva: 2015. január 28.

Kiszerelés:   75 ml, 100 ml, 200 ml és 300 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1194 Ft

Intenzív hidratáló krém, melyet összetevői tesznek különlegessé: a jojobaolaj, mely táplálja a bőrt, E-vitamin, mely megóvja a bőr saját struktúráját. A könnyű formulával rendelkező krém gyorsan felszívódik, s bőrét puhává és bársonyossá teszi.

pH-semleges és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 1194 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1000 Ft , Eladó: avignon
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1200 , Eladó: nicolekitti
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest 13. Kerület, fizetés: Csak személyes átvétel a Váci úton

biuska652

2018. október 15.

eddig a sima kék niveát használtam, de újat akartam kipróbálni és ez teljesen bevállt! nem olyan zsíros mint a másik de ugyanazt tudja !! Száraz bőrre csak ajánlani tudom

biuska652
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Noemi299

2018. október 10.

Extrem szaraz kezemen nagyon sokat segitett

Noemi299
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Extrem szaraz kezemen nagyon sokat segitett

devababa

2018. október 7.

Multifunkcios kremet kerestem, hogy egyben letudjam az arckremet, testapolot es kezkremet. Illata nagyon hasonlit a klasszikus Niveara. Allaga olyan mint egy konnyu hidratalo. Gyorsan beszivja a borom. Teljes mertekben megfelel a celnak. Arcom nem hamlik tole es nem is szaraz. Nem fenylett utana, hanem gyorsan felszivodott. testre is teljes mertekben oke. Inkabb nyari hasznalatra ajanlanam. Teljre jobb a kek verzio.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

ponilopopolopo

2018. szeptember 30.

UPDATE: a rengeteg alkohol tartalma miatt hosszú távon irritáltá tette a bőröm. Fakó lett a bőröm és sokkal érzékenyebb. Az arcomra használom legfőképpen. Rendszeres használatra nem megfelelő. Egyébként jó kis kence, otthon nem baj, ha van belőle
Arcomra használom minden arctisztítás után... Eddig nincs negatívuma.. Babapopsi puha tőle a bőröm és nem irritál... A 3 piros pötty zavar csak az inciben..

ponilopopolopo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Szandika12

2018. szeptember 21.

Sajnos arcra nem nagyon vált be, kombinált bőröm van és még a száraz részeket is zsírosította, átfénylett, pattanásokat okozott. Emellett viszont frissítő érzés volt hasznalni, frissebb volt tőle az arc is. Kézre és testre a tél miatt nem megfelelő a hidratáltsága, úgyhogy tavaszra elhasználom majd kézápolónak

Update: Alig várom, hogy elfogyjon semmire se jó.

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Update: Alig várom, hogy elfogyjon semmire se jó.

lavandaire

2018. szeptember 5.

Kicsi kiszerelést vettem, mert olyan kellett amit mindig magamnál tarthatok de nekem nem vállt be. Próbáltam arcon, kézfejen, könyökön de semmi. Nagyon nehezen szívódott fel, kicsit ragadós volt és nekem nem hidratálta a bőrömet. :/

lavandaire
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Melushka

2018. augusztus 12.

Nagyon szeretem.Újravevős cucc.Nem hagy zsíros érzetet a bőrömön és a illatát is imádom.A párom is előszeretettel használja esténként a kiszáradt kézfejére.Pont ezért mert nem pacsulis.

Melushka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Alexandra024

2018. augusztus 10.

Ezt nagyon jól eltalálták, télen szerettem használni, napközben is bátran kentem.

Alexandra024
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

lndnmvlszl

2018. augusztus 2.

Sokáig elég, kevés kell belőle de nem szívódik be olyan gyorsan és a kézfejemet néha-néha csípi

lndnmvlszl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

szarvasbeka

Korcsoport: < 18
2018. július 26.

Már két tégelyt elhasználtam, szeretem, mert tényleg jol hidratál, és mégsem marad ragacsos réteg utána, nem tocsogok tőle. :D Az illata is nagyon jó, tényleg, de ez nem annyira szerencsés, érzékeny bőrre emiatt nem ajánlanám( hiába van a lista végén a parfüm, szerintem igy is sok)

szarvasbeka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.