KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1092 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml, 100 ml, 200 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1194 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: kozlokova73, Módosítva: 2015. január 28.

Kiszerelés:   75 ml, 100 ml, 200 ml és 300 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1194 Ft

Intenzív hidratáló krém, melyet összetevői tesznek különlegessé: a jojobaolaj, mely táplálja a bőrt, E-vitamin, mely megóvja a bőr saját struktúráját. A könnyű formulával rendelkező krém gyorsan felszívódik, s bőrét puhává és bársonyossá teszi.

pH-semleges és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 1194 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1200 , Eladó: Vixodite
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: mvikii1995
Állapot: Kétszer hasznát, kb 3/4e van még meg, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, ha kell postázok is utánvéttel

blackprincesss

2017. október 17.

Szokásos Nivea minőség!;) Remekül hidratálja a bőrt és nem hagyja kiszáradni. Amikor reggelente lekezelem az arcomat sminkelés előtt, mindig ezt használom hidratálás céljából, és az alapozó fedésében is segített!:D

blackprincesss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 17.

Picipötty

2017. október 10.

Sminkalapnak szoktam használni,mivel az alapozóm néha kiemeli a szárazabb foltokat. Egyből beissza a bőröm, viszont éjszakára nem szeretem mert reggelre még olajos réteg marad utána,de ezt leszámítva jó kis krém.

Picipötty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Boo12

2017. szeptember 26.

Egy arclemosó nagyon csúnyán kiszárította a bőrömet, így sürgősen keresnem kellett egy hidratáló krémet, és az ára miatt ezen akadt meg a tekintetem. Ilyen cuki kis 50 ml-es kiszerelést vettem:D Reggel, délután és este bekentem vele a száraz részt, és 3 nap alatt eltüntette;)

Boo12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

kesha420

2017. augusztus 23.

Imádom az illatát, azt, hogy gyorsan beszívódik és hidratálja a bőröm, miközben nem hagy ragacsos érzést. Oké, a hatása nem túl tartós, de akkor is szeretem. Amit viszont nem szeretek: az összetevő listája. Viszont egy olyan hidratáló, amit 40 fokban is hajlandó voltam magamra kenni, mert elviselte a bőröm. Szinte tuti, hogy újra fogom még venni, nem tudok ellenállni neki, akkor se ha kéne.

kesha420
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

rabiildiko

2017. augusztus 8.

Nagyon szereti a bőröm ezt a terméket!
Gyorsan beszívódik, kellemes állaga , és illata van.
Én elégedett vagyok vele.

rabiildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Nagyon szereti a bőröm ezt a terméket!
Gyorsan beszívódik, kellemes állaga , és illata van.
Én elégedett vagyok vele.

Nixe

2017. augusztus 7.

Alaphidratálónak használom minden este. Nagyon szeretem. A bőröm hálás.

Nixe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Alaphidratálónak használom minden este. Nagyon szeretem. A bőröm hálás.

Ricky001

2017. július 13.

A Niveában egyre többször csalódom, ez is csalódás volt, a Loreal hasonló krémje, ami árban is hasonló, picit drágább számomra sokkal többet nyújtott. Igaz, hamar felszívódik, de nem érzem elég hidratáltnak tőle a bőröm. Ez természetesen nem róható fel rögtön a krémnek, lehet, hogy csak ő és az én bőröm nem jó barátok. De erre nem tudok 5 csillagot adni.

Ricky001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

Viki9727

2017. július 12.

Tesómtól kaptam ajándékba ezt a krémet. Nagyon jó illata van, hamar beszívódik, nem hagy ragadós érzetet. Nekem nagyon száraz a kezem, de már az első használat után rendbe tette a kezem. Bőven elég 1 héten 1x használnom.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Polli

2017. július 6.

Most használtam el éppen, és biztosan újra fogom venni! Kellemes az illata és nagyon puhává teszi a bőrt. Könnyen és gyorsan beszívódik, szóval egy igazi kis csoda :)

Polli
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Csillamrambo

2017. július 2.

A tökéletes univerzális testápoló.

Csillamrambo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 2.

A tökéletes univerzális testápoló.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.