KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1092 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml, 100 ml, 200 ml és 300 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1194 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: kozlokova73, Módosítva: 2015. január 28.

Kiszerelés:   75 ml, 100 ml, 200 ml és 300 ml
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1194 Ft

Intenzív hidratáló krém, melyet összetevői tesznek különlegessé: a jojobaolaj, mely táplálja a bőrt, E-vitamin, mely megóvja a bőr saját struktúráját. A könnyű formulával rendelkező krém gyorsan felszívódik, s bőrét puhává és bársonyossá teszi.

pH-semleges és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ár: 1194 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1200 , Eladó: Vixodite
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: mvikii1995
Állapot: Kétszer hasznát, kb 3/4e van még meg, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, ha kell postázok is utánvéttel
Timitami

2017. március 22.

Vagy 2 éve próbákoztam vele először és utoljára, az én arcomon nem működött szépen, ha keveset kentem belőle, akkor is sok volt. Az illata és állaga tetszett, jó tisztaság érzést keltő az illata, csak valamiért nem szívódott be. Kézkrémként végezte. Annak jó volt.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 22.

Bolyka

2017. március 20.

Alapozás előtt ezt kenem fel. Tökéletesen beszívja, nyoma se marad. Szőrtelenités után is használom, ha ki van száradva a bőröm bárhol tudom használni. Gyerekkoromat idézi előmert teljesen olyan illata van mint régen. Nekem ez egy perfekt termék! Megvan a kézkrém változata is a tubusos, és sztem az igy nagyon jó, mindig nálam van a tasimban! :)

Bolyka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

gojibogyo

2017. március 18.

tökéletesen bevált ez a krém. Kézre szerintem verhetetlen, hamar beszívódik és jó puha lesz utána. Arcra is használtam, a száraz foltokat szépen helyrehozza.
Jobban szeretem mint a kék tégelyes változatát

gojibogyo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Jobban szeretem mint a kék tégelyes változatát

Pipacslany

2017. február 27.

Én kézkrémként használom a legtöbbször, néha a lábszáramra, ha nagyon száraz és nagyon meg vagyok elégedve vele. Jó az illata, jól hidratál és hamar beszívódik. Biztosan újra fogom még venni.

Pipacslany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

Linuxo

2017. február 23.

Szuper kis krém ez. Eszméletlenül akciós áron jutottam hozzá a Rossmannban. Egy Labelloval volt összecsomagolva a 200 ml-es kiszerelés szép kis dobozban, mintegy 500 ft-ért. Ismertem már a terméket, mert volt itthon egy kis 50 ml-es tégely belőle. Valóban frissítő, kellemes krém. Azért én extrém hidratálást nem vettem észre, de nem is vártam el. Az illata is teljesen rendben volt. Az E vitamin és jojoba olaj tartalmának külön megörültem. Most az új Nivea Care krémet szeretném megvenni, de ezt is valószínű, hogy újra vásárolom majd.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

bszcs17

2017. február 22.

Arckrémnek tökéletes, hamar beszívódik és pihe-puha bőröm lesz tőle. A használata után felfrissült tőle a bőröm. A kezeimet viszont kiszárította..

bszcs17
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

nikkike

2017. február 17.

Ajándékba kaptam, pedig nem vagyok egy testápolófüggő. Utálom, hogy amiket eddig próbáltam nem szívódnak be. Ez a krém viszont nekem tökéletes. Könnyű, finom illata van, és villámgyorsan beszívódik. Kedvenc!

nikkike
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

szrida

2017. február 16.

Jó kis krém, bár csodát nem kell tőle várni. Ennek ellenére megérdemli az 5*-ot, mert az ekcémára hajlamos kezeim szinte csak ezt a krémet tolerálják. (Én csak kézkrémként használom, így nagyon sokáig elég.)

szrida
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

MONI17

2017. február 14.

Eleinte megvoltam elégedve ezzel a krémmel, de az utóbbi időben azt vettem észre ha keveset viszek fel száraz a bőröm, ha sokat akkor borzasztóan zsíros lesz tőle..

MONI17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

PaNel95

2017. február 6.

A pici tégelyeset vettem meg még tavaly. Azóta mindig van a fürdőszobában a nagy tégelyessel is.
Teljesen meg vagyok vele elégedve. A hagyományos Nivea krémnél is jobban szeretem, azt hiszem.
Az állaga lágyabb, így nyugodt szívvel kenem be az arcomon a kiszáradt foltokat így télen is, mert nem hagy zsíros érzetet maga után.

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.