KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Numis Med

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: racz.linda, Módosítva: 2012. augusztus 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Extrém száraz bőrre.

zsanibaby14

2017. október 12.

Már a második krémet használom. Extrém száraz kezeimet puhává varázsolja. Hamar beszívódik,nem hagy ragacsos érzetet. Az összetevői is szépek! Nem fogunk megválni egymástól.

zsanibaby14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

nefelejcs93

2017. július 9.

Korábban semmit nem hallottam erről a márkáról ,de aztán Petrán Ágnes nagyon dicsérte így gondoltam teszek vele egy próbát és nekem nagyon bevált.Meglepően könnyű állagú krém de ehhez képest nagyon jól hidratál, és ami nálam plusz pont hogy illatmentes ami kézkrémeknél sajnos nagyon ritka.

nefelejcs93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

PAncsi79

2016. szeptember 30.

Gyerekkori ekcéma miatt száraz a bőr a kezemen. A rendszeres ápolásnak köszönhetően nem rinocérosz szárazságú a bőröm, de így is minden kézmosás után krémeznem kell és nekem nem elég egy gyengébb, híg kézkrém, hanem tartalmas kell.
Ez a krém nem túl sűrű, ám nagyon jól ápol, tökéletes a bőrömre!

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Ez a krém nem túl sűrű, ám nagyon jól ápol, tökéletes a bőrömre!

felicitas

2016. május 6.

Nekem csak extrém száraz a kezem, ekcémám nincs, de talán ez a legjobb kézkrém amit eddig használtam, sokfélét kipróbáltam már, ez sem tökéletes, de eddig a legjobban ez védte a kezeimet.

felicitas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

szueszti

2015. május 17.

A szép összetevők miatt vettem meg ezt a krémet. Nagyon örültem, hogy 10% az urea tartalma,de sajnos Natalie véleményével értek egyet én is. Az én ekcémám nem vészes, többnyire csak a középső ujjaimon jön ki, az utóbbi időben viszont nem akart gyógyulni, sőt egyre több kis hólyagom lett. Figyeltem mi lehet rá rosszabb hatással és igen ő a bűnös. Ez a krém nagyon csúnyán belobbantja. Azért valami figyelmeztetés lehetne a csomagoláson, azon kívül, hogy extrém száraz, speciális, túlérzékeny, mentes stb.. marketing bullshit :( Ekcémások kerüljék az ureás kézkrémeket! Nem lett végül kuka, azóta testápolóként a lábamra használom, de véget ért a barátságunk.

szueszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Kardvirág

2015. január 16.

Nagyon szeretem! Gyorsan beszívódik, finom puha lesz tőle a kezem, illat mentes...kell ennél több?
Ja és DM-ben a gyógyszeres üvegszekrény alatt keressétek, én is sokat kerestem.

Kardvirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 16.

Ja és DM-ben a gyógyszeres üvegszekrény alatt keressétek, én is sokat kerestem.

kontrakcio

2014. október 11.

update: Feljebb pontozom, mert közben nagyon megszerettem, újra is vettem. Mégiscsak jól hidratál ez, csak meg kellett szoknom, hogy nem olyan zsíros és hogy hamarabb beszívódik, mint a korábban használt kézkrémjeim.
--------------------
A szép összetevők miatt vettem meg, külön szimpatikus, hogy illatmentes. Nem rossz krém, gyorsan beszívódik, viszont hidegebb időben szerintem kevés lesz hidratálás szempontjából.

kontrakcio
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 11.

--------------------

annama

2014. március 7.

Az én kezem is nagyon száraz, így tél végére ekcéma is megjelent rajta, nem durván, de azért már zavaró volt, és az urea tartalma miatt vettem egyet a dmben (a baleás nekem nem vált be). Hát azonnal látványosan szebb lett a bôröm, este kentem be, és reggel nem fájt, nem viszketett. Most pár hétig csak ezzel gyógyítom. Egyelôre csillagos 5ös.

annama
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

racz.linda

2012. július 27.

Még csak egy napja használom, de az ekcémás, kirepedezett kezemet megnyutatja, nem irritál, enyhén zsíros érzetet hagy maga után, egészséges kézre kicsit túl sok is lenne. Az én neurodermitisemre egyelőre úgy néz ki, jó hatással van.

racz.linda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Urea, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Squalane eo 1 0

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak