KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nuxe

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2017. október 30.

Ár:   11 990 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Nuxellence® Eclat Bőrfiatalító és ragyogásfokozó anti-aging fluid feltölti a bőrt fiatalsággal és ragyogással, mivel helyreállítja a sejtek sérült energiatermelő központját, a mitochondriális DNS-t. Minden NŐNEK, minden korosztálynak javasolt a használata szokásos, napi bőrápoló készítményével együtt, mert így megduplázódik öregedés gátló hatása.

10 szabadalommal rendelkezik.

Akárcsak egy mobiltelefon akkumulátor, a bőrsejtek is naponta veszítenek energiájukból. A sejt szívében található a mitochondria, az energiaközpont(akkumulátor). A mitochondriaközpontjában pedig a mitochondriális DNSellenőrzi a megfelelő működést.

A golgotavirág, a pipacsszirmok és a borágó virág feltölti a bőrt fiatalsággal és védi a mitochondriális DNS-t. A körömvirág, a chilei fenyő, a kínai gyömbérkivonat és a hialuronsav a bőr felszínén dolgozva kisimítja a ráncokat és a szarkalábakat.

A perui zsázsa gyökér, az olajfa levele, a kakaófa kivonata a korrigáló pigmentekkel együtt rózsás, második bőr textúrát kölcsönöz a bőrnek, azonnali ragyogást és egészséges megjelenést biztosítva.
Nőies, finom virágillata, könnyed textúrája és látványos hatékonysága miatt az első számú eladott anti-aging bőrápoló a francia gyógyszertárakban.

Nuxe My Beauty Kit utazó csomag-új!
Ár: 3500 , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+500 Ft)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 11.

Hajlamos vagyok arra, hogy a patikában is kapható termékekre eleve szubjektíven tekintsek, a tisztaságot és a hatóanyagot ilyenkor megelőlegezem. Jó kis termék, de nem éreztem semmilyen ragyogásfokozást...

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

ditke838

2017. január 18.

Én valóban úgy használom, ahogy a leírásban is szerepel, azaz a napi rutin zárásaként. Télen kicsit kevés szerintem. Mivel jól szívódik valóban, ezért én nyáron is használom estére (nappalra nem igazán) egész arcra, azaz a szérummal beütögetett területekre is kenek (rétegzek). Jól működnek együtt. Viszont drágállom.

ditke838
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

timeam

2016. november 11.

Update: Már 7 hónapja használom és továbbra is nagyon elégedett vagyok vele. (Nyáron a nagy melegben inkább a Clinique M.S-t használtam, mert az a könnyebb állaga miatt jobb volt abban a rekkenő hőségben.) Pár óra után ennél is kissé fénylik a T-zónám, de nem veszélyes mértékben. Hozzáteszem, hogy most a szempillaspirálon semmilyen sminket nem használok, mert leginkább itthon vagyok az újszülőtt kislányommal. Ha púderezném az arcom, talán ez a fényesség sem jelentkezne. Az arcom továbbra is puha, selymes, jól hidratált és szép összeképet ad. Ha elfogy a májusban vásárolt tubus, az akciós napok egyikén újra veszem majd.

Eddig 3 mintát használtam el belőle és ezek alapján meg is vettem az egész flakont. (Így egyelőre csak rövid távú tapasztalatokról tudok beszámolni. Később updatelek.)
Amit eddig látok, hogy ez a legjobb krém, amivel a bőröm valaha találkozott. Az első felkenés után nem akartam hinni a szememnek, ujjaimnak, annyira hihetetlenül bársonyos lett hirtelen az egész arcom. Nem szoktam extatikus állapotba kerülni semmilyen kozmetikumtól, de ez előtt most le a kalappal. Egyből beszívódik, egyáltalán nem hagy zsíros foltokat és ez így marad egész napra, közben pedig végig hidratáltnak érzem a bőröm és végig bársonyos marad. Általában a T-zónám be szokott zsírosodni pár óra múlva, de ennél a könnyű krémnél ez teljesen megszűnt. Az illata fantasztikus, már az is egy "élmény", miközben felkenem. Sminkelni is kiválóan tudtam rá, egyaránt jó alap "csak púder" és alapozó alá is. Nem irritál, nem pirosodik ki a bőr.
Sajnos az ára elég borsos, de pár patikában hozzá lehet jutni 15-25%-kal olcsóbban a kupon vagy akciós napokon.

timeam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

kneva

2016. szeptember 16.

Vásárlás mellé kaptam 15 ml mintát. (Igazából a detox-ot szerettem volna kipróbálni.) Kellemes állagú, nekem tetszik az illata, de ez azért megosztó lehet, mert nem mindenkinek bírja a bőre az illatos krémeket. Nekem a hűha-érzés elmaradt, elkenegettem krémek alá este és reggel, nagy változást viszont nem észleltem. A T-vonalam kifényesedett ettől is. Mondjuk nekem alapból is fényes a bőröm, nincs szükségem extra fényességre, nem jellemző, hogy fakó legyek. Szóval szárazabb bőrre hatásosabb, látványosabb lehet. A krémnek van egy enyhe színezettsége, de felkenve átlátszóvá válik, nem vettem észre, h megszínezett volna, mint mondjuk némely színezett hidratáló vagy fényvédő.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

ladyadalaide

(!)
2016. szeptember 4.

Tesztelésre nyertem a krémet :) Nagyon tetszik a csomagolás, praktikus. Elsőre erős volt az illata, mostanra már megszoktam. A bőröm puha tőle, nem zsírosít, puhítja a bőrt. Szép tőle a bőröm összképe, megfelelően hidratál. Ami nekem nagyon tetszik, hogy gyorsan beszívódik, és könnyen lehet rá alapozót vagy BB krémet is felvinni. Az ára (nekem) kicsit borsos, de összességében egy jó kis termék.

Update: apró pattanásaim lettek tőle, szóval rövid időn belül kezdtem a használatát. Odaadtam anyukámnak, ő örömmel használta, jól hidratálta a bőrét.

ladyadalaide
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Cannes

2016. július 5.

Hát hatalmas csalódás volt pedig nagyon sokat vártam de nem csinált semmit ahhoz pedig nagyon drága volt nem ártott de nem is használt pedig rendszeresen használtam

Cannes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

noxibaba

(!)
2016. június 13.

Update: Elhasználtam! Az utóbbi időben használtam rendszeresen. Az utóbbi időben nagyon keveset aludtam, alszok. Köszönhető ez a kisfiamnak és a tanulásnak. :) Míg nem használtam a krémet, megjegyezték, hogy fakó, szürke az arcbőröm. Pár napos használat után újra volt színem.
Nem zsírosította jobban a bőrömet, mint más termék. Szerettem az illatát, gyorsan felszívódott, nem éreztem azt, hogy maszk-hatása lenne.
Én is az oldalnak köszönhetem, hogy kipróbálhatom. A csomagolása nagyon tetszik, dizájnos. És az adagolása is nagyon könnyű, egyszerű - nem kenődik össze a doboz, így nem megy pocsékba egy csepp sem. Egy nyomás is elég az arcra. Nekem nagyon tetszik az illata, és az is, hogy ennyire "erős". Én éjszaka használom, nappalra fényvédős krémet használok - ha lenne benne fényvédő, akkor ezt használnám.
Még csak pár napja használom folyamatosan, de nagy változást nem figyeltem meg.
Nem szárítja a bőrt, nem irritál.

noxibaba
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Még csak pár napja használom folyamatosan, de nagy változást nem figyeltem meg.
Nem szárítja a bőrt, nem irritál.

Scara

2015. december 16.

Elôször nem tetszett, aztán végül elhasználtam, Sôt! Újra is vettem :)
Viszont idôközben találtam a bôrtípusomhoz jobban illô hidratálót, így a maradékot (kb.30/50ml) feltettem eladásra.

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Elôször nem tetszett, aztán végül elhasználtam, Sôt! Újra is vettem :)

kisnyuszi83

2015. november 19.

Ez a szérum (szerintem inkább krém, csak light verzióban) csodást tesz a bőrömmel. Gyönyörűen hidratálja nappalra, éjszakára feltéve (akkor egy kicsivel több mennyiséget ugyan) pedig reggel babapopsi bőrrel ébredek. Nem okoz sem bőrpírt, sem mitesszereket. Az illata nagyon enyhe, abszolút nem fojtogató.Tervezem, hogy a Detox éjszakai verziót is beszerzem.

kisnyuszi83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Wacskamati

2015. november 16.

Nagyon finom illatú, és állagú krém. A doboza is elegáns, és jól adagolható. Nyáron a nagy melegben nem is használtam alapozót, olyan jó bőrképet ad. Finom, könnyen felszívódó textúra, igazán kellemes kis cucc. Csak jót tudok róla írni.

Wacskamati
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Zinc PCA
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Galangál növény kivonata. A kozmetikumokban levelének és gyökértörzsének kivonatát egyaránt használják. Ayurvédás gyógynövény, segíti az emésztést és használt reuma (izületi gyulladás) ellen is. Nem található információ arról, hogy mire való a kozmetikumokban.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!