KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pantene Pro-V

Ár:   1000-1500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml és 360 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2015. november 5.

Ár:   1000-1500 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 360 ml
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Gyenge, sérült hajra.

Azonnal felveszi a küzdelmet a hajkárosodás olyan jeleivel, mint a haj egyenetlensége vagy fakósága. Oszlassa el a hajtövektől a hajvégekig, majd öblítse le.

Krémmánia Kedvencek a -től
CoolLittleFox

2017. május 29.

Ez tényleg a balzsam!:3 Finom az illata, 2 nap után is érzem, ami nálam nagy szó. Puhepuha lesz tőle a hajam. Szóval tud egyenlőre mindent, amit tudnia kell. Hosszabb távon még nem tudok nyilatkozni

CoolLittleFox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Candy21

2017. május 25.

Nekem ez a balzsam kevés a nagyon száraz hajamat nem táplálja eléggé az illata isteni finom picit fényesebb meg puhább lett a hajam de a hidratáló hatása sajnos nekem kevés.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

Paloma

2017. április 17.

Imádom, jó illatú puha és telt érzésű lesz tőle az amúgy szárazvégű, gyenge hajam.
Hajtőre nem tenném.. arra amúgy is ott a pakolás.

Paloma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Hajtőre nem tenném.. arra amúgy is ott a pakolás.

JEN18

2017. április 17.

650 ft-ért vettem a DM-ben ezért az árért aranyat ér! Nagyon finom illatú és könnyed állagú, nagyon szereti a hajam. Fényes és puha lesz mindenképp újra veszem!

JEN18
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Viktoria26

2017. április 7.

Ez A balzsam számomra. Nem találtam még nála jobbat. Selymes, kifésülhető ès gyönyörűen fényes tőle a hajam de nem nehezíti el.

Viktoria26
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

berni88

2017. március 16.

Számomra ez A hajbalzsam! Imádom az állagát, az illatát (ami napok után is érződik) és hogy hihetetlen puha, selymes és lágy lesz a hajam használata mellett, mégsem zsirositja azt. Nem látszanak a töredezett hajvégek, ápolt, egészséges(nek tűnő) a hajam.
Kissé borsos az ára ,mármint ahhoz képest, hogy nagyjából 3hétig elegendő számomra a 200ml verzió (800ft alatt már nem igen találom sehol)

És még mindig ő az igazi! Akármit vehetek én, nem véletlen évek óta mindig ennél kötök ki, ha nincs itthon rohanok venni! Puha és illatos haj, két hajvágás közötti idő a használata mellett kitolódott És nem bebeszélem, ténylegesen jobb állapotban tartja a hajam :)

update 2017. 03.16.
Megváltozott az illata, nekem sajnos nem tetszik. Bár szerencsére nem marad sokáig meg a hajamban - ez pozitiv
Hatásilag szerencsére nem lett rosszabb.

berni88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

update 2017. 03.16.
Hatásilag szerencsére nem lett rosszabb.

p1nkp4nth3r

2017. február 5.

Pontosan azt kaptam, amit vártam! :)
Erősen hidratál, nem nehezíti/zsírosítja el a hajam, finom illata van.

p1nkp4nth3r
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Pontosan azt kaptam, amit vártam! :)
Erősen hidratál, nem nehezíti/zsírosítja el a hajam, finom illata van.

Szabina911213

2017. január 30.

A hajápoló spray-t már régóta használom, így ezen felbuzdulva fél áron beszereztem ezt a terméket is, hasonlóan nagy elvárasokkal, mint amit a spray-től megszoktam. A 2 termék nagyon jó szinkronban van egymással. Töredezésmentes, csillogó, illatos fürtökre vágyók vegyék előszeretettel 😊😉
Ha az összetevőlista jó lenne, akkor megilletné a csodaszer jelző is.

Szabina911213
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Ha az összetevőlista jó lenne, akkor megilletné a csodaszer jelző is.

Banszky

2017. január 21.

Samponja után vettem meg,mert az brutál jó,lekőrözi az összes sampont. Szóval ezek után megvettem a balzsamját is és hát isteni :) Hidratál,puha,fényes lesz tőle a hajam,jobban fésülhető,gyorsan kimosható nem hagy ragacsos érzést a hajon. Ezentúl csak őket veszem. :)

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

GNóri

2017. január 8.

A samponja nem vált be, elnehezítette a hajam. A balzsam viszont szuper, selymes, erős, fényes lesz tőle a hajam, kevésbé töredezik.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol