KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pantene Pro-V

Ár:   1000-1500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml és 360 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2015. november 5.

Ár:   1000-1500 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 360 ml
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Gyenge, sérült hajra.

Azonnal felveszi a küzdelmet a hajkárosodás olyan jeleivel, mint a haj egyenetlensége vagy fakósága. Oszlassa el a hajtövektől a hajvégekig, majd öblítse le.

Jucus91

2017. október 19.

Sokszor váltogatom a balzsamokat, mostanság valahogy nem találtam az igazit. Vagyis az előzőre azt hittem, hogy az. De mikor elkezdtem ezt a típust használni rájöttem, hogy most ez az igazi... Egy ideig biztosan maradok ennél.

Jucus91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

nika97

2017. október 12.

Kellemes illata van és elég hatásos... sokkal jobb mint az előző balzsamom..remélem hosszútávon még jobb lesz. Eddig nagyon elégedett vagyok :)

nika97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

blackrainbow

2017. október 10.

Nagyon jó illata van, szép fényes és puha tőle a haj. Szeretem, bár én mindig váltogatom a márkákat. De ezt újraveszem majd.

blackrainbow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

mókincs

2017. október 7.

Hozza azt, amit egy balzsamtól elvárok. Puha, könnyen fésülhető lesz a hajam tőle. Hidratálása is megfelelő, az illatát is imádom, de nem marad meg sokáig.

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Dea

2017. október 1.

Jó illata van, elég nehéz kimosni, jól hidratálva tartja a hajat, de ha nem mosom ki eléggé ragacsos lesz a hajam tőle, emiatt nem veném újra.

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

sfreku

2017. augusztus 31.

Tartja amit ígér, imádni valo az illata es leárazva mar 600ft ert hozza lehet jutni. Ar értek aranyban nagyon rendben van, de extra esetre nem nyújt csodát:) ! Ezen kívül imadom mert tenyleg napokig erezheto az illata, es nem zsirosodik tole a hajam, nem annyira szálkás mint no name termekkel.

sfreku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

CoolLittleFox

2017. május 29.

Ez tényleg a balzsam!:3 Finom az illata, 2 nap után is érzem, ami nálam nagy szó. Puhepuha lesz tőle a hajam. Szóval tud egyenlőre mindent, amit tudnia kell. Hosszabb távon még nem tudok nyilatkozni

CoolLittleFox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Candy21

2017. május 25.

Nekem ez a balzsam kevés a nagyon száraz hajamat nem táplálja eléggé az illata isteni finom picit fényesebb meg puhább lett a hajam de a hidratáló hatása sajnos nekem kevés.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

Paloma

2017. április 17.

Imádom, jó illatú puha és telt érzésű lesz tőle az amúgy szárazvégű, gyenge hajam.
Hajtőre nem tenném.. arra amúgy is ott a pakolás.

Paloma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Hajtőre nem tenném.. arra amúgy is ott a pakolás.

JEN18

2017. április 17.

650 ft-ért vettem a DM-ben ezért az árért aranyat ér! Nagyon finom illatú és könnyed állagú, nagyon szereti a hajam. Fényes és puha lesz mindenképp újra veszem!

JEN18
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol