KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pantene Pro-V

Ár:   1000-1500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml és 360 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2015. november 5.

Ár:   1000-1500 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 360 ml
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Gyenge, sérült hajra.

Azonnal felveszi a küzdelmet a hajkárosodás olyan jeleivel, mint a haj egyenetlensége vagy fakósága. Oszlassa el a hajtövektől a hajvégekig, majd öblítse le.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

T24R38

2017. december 8.

A legeslegjobb balzsam, amit valaha használtam! Nem zsírosít, de ápol, imádnivaló illat, egyszerűen tökéletes!

T24R38
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

chrissie94

2017. november 15.

Legjobb balzsam amit használtam, isteni illata van, és nagyon nagyon puha lesz tőle a hajam:)

chrissie94
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

ritanemeth

2017. november 6.

Régen nagyon sokat használtam Pantene balszamot mert anyukám sokszor vásárolta meg. Már akkoriban is jó termékek voltak. Nem is értem miért hagytam abba a használatát. :( Nemrég balszamra volt szükségem és az itt olvasott vélemények alapján gondoltam kipróbálom az új formulát. Nagyon örülük, hogy így tettem. Nagyon puha és selymes a hajam tőle, könnyen kifésülhető. Az előző balzsamommal ellentétben kimosás után nem ragad a hajam és az illata is nagyszerű. Esélyes, hogy újraveszem, ha elfogy a mostani flakon. :)

ritanemeth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Jucus91

2017. október 19.

Sokszor váltogatom a balzsamokat, mostanság valahogy nem találtam az igazit. Vagyis az előzőre azt hittem, hogy az. De mikor elkezdtem ezt a típust használni rájöttem, hogy most ez az igazi... Egy ideig biztosan maradok ennél.

Jucus91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

nika97

2017. október 12.

Kellemes illata van és elég hatásos... sokkal jobb mint az előző balzsamom..remélem hosszútávon még jobb lesz. Eddig nagyon elégedett vagyok :)

nika97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

blackrainbow

2017. október 10.

Nagyon jó illata van, szép fényes és puha tőle a haj. Szeretem, bár én mindig váltogatom a márkákat. De ezt újraveszem majd.

blackrainbow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

mókincs

2017. október 7.

Hozza azt, amit egy balzsamtól elvárok. Puha, könnyen fésülhető lesz a hajam tőle. Hidratálása is megfelelő, az illatát is imádom, de nem marad meg sokáig.

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Dea

2017. október 1.

Jó illata van, elég nehéz kimosni, jól hidratálva tartja a hajat, de ha nem mosom ki eléggé ragacsos lesz a hajam tőle, emiatt nem veném újra.

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

sfreku

2017. augusztus 31.

Tartja amit ígér, imádni valo az illata es leárazva mar 600ft ert hozza lehet jutni. Ar értek aranyban nagyon rendben van, de extra esetre nem nyújt csodát:) ! Ezen kívül imadom mert tenyleg napokig erezheto az illata, es nem zsirosodik tole a hajam, nem annyira szálkás mint no name termekkel.

sfreku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

CoolLittleFox

2017. május 29.

Ez tényleg a balzsam!:3 Finom az illata, 2 nap után is érzem, ami nálam nagy szó. Puhepuha lesz tőle a hajam. Szóval tud egyenlőre mindent, amit tudnia kell. Hosszabb távon még nem tudok nyilatkozni

CoolLittleFox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol