KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pantene Pro-V

Ár:   1000-1500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml és 360 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2015. november 5.

Ár:   1000-1500 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 360 ml
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Gyenge, sérült hajra.

Azonnal felveszi a küzdelmet a hajkárosodás olyan jeleivel, mint a haj egyenetlensége vagy fakósága. Oszlassa el a hajtövektől a hajvégekig, majd öblítse le.

Pantene Pro-V Intensive Repair Regeneráló Hajápoló Balzsam 360 ml
Ár: 700 , Eladó: Szofi07
Állapot: új, Helyszín: Budapest, nyugati környéke, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Vanesszaeszter

2018. december 17.

Kiváló termék! Illatos, jó az állaga és nagyon szépen puhítja a hajamat, selymessé és fényessé teszi azt. Nagyon kevés ilyen jó balzsam létezik.Gazdaságos a kiszerelése, praktikus a csomagolása. Élmény használni, csak ajánlani tudom!:)

Vanesszaeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

bernatd

Korcsoport: < 18
2018. december 9.

2x használtam eddig, de a szálkás végeket eltűntette. Használata után a végeredmény puha, könnyen kifesuleto, fényes haj. Az illata pediiig a kedvencem. Nagyon kellemes és élmény vele hajat mosni. Sokkal könnyedebb a hajam és nem tűnik kócosnak sem. Jár az 5*.

bernatd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 9.

Olivliv

2018. december 2.

Nekem nem nagyon jött be, furcsa, sikamlós réteget hagy a hajamon, még ha ötször át is öblítem, nagyon elnehezíti a hajam, zsírosítja is a hajvégeket, nekem valamiért egyáltalán működött ez. Árban sem a legolcsóbb

Olivliv
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

Vattacukor1990

2018. december 2.

Az utóbbi hónapokban ezt a balzsamot használom. Nagyon jó hatással van a hajamra. A hajtövektől a hajvégekig használom, jól kiöblítve nekem nem zsírosodik hamarabb a hajam.
Használtam már Kerastase meg Tigi balzsamot is, de ez a Pantene is tud annyit, csak az ára barátibb.

Vattacukor1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Renus

2018. november 2.

Nagyon szeretem, pihe puha lesz tőle a száraz göndör hajam.
És persze nagyon szép fényt is ad.
Megy az 5.

Renus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

Nagyon szeretem, pihe puha lesz tőle a száraz göndör hajam.
És persze nagyon szép fényt is ad.
Megy az 5.

tothdini

2018. november 1.

Nagyon-nagyon szeretem az illatát. Valami mennyei. Ha valaki esetleg tud olyan parfümöt, ami hasonlít szerinte ennek az illatához, az kommentelje be ide nekem légy szíves!!:)
A hajammal is csodát művel, egy kincs ez a balzsam!!

tothdini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

A hajammal is csodát művel, egy kincs ez a balzsam!!

Martu0508

2018. november 1.

Egy Pantene samponnal kezdtem el használni. Nagyon sűrű krèm, tetszik hogy a balzsam mennyisège kb pont annyival több, mint amennyivel többet használok belőle ìgy együtt fog elfogyni (sajnos más gyártònál ilyet mèg nem tapasztaltam). A hajam puhább ès selymesebb, viszont a göndör fürtjeimet teljesen megöli, csak hajformázòkkal tudom visszaállìtani a loknikat, amik meg szárìtanak nem is kicsit.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

szabdal

2018. október 30.

Nagyo szeretem ezt a baltsamot és a hozzá tartozó sampont. Használatának köszönhetően a hajam textúrája is javul, könnyen kifésülhető, selymes

szabdal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 30.

silence

2018. október 30.

Samponjával együtt használom már jó ideje és bátran ki merem jelenteni, hogy CSODÁKAT MŰVELT a hajammal ez a kombó!!! ❤️
20 éve hosszú, szőkített, göndör hajam van, ami megköveteli az alapos ápolást, mert különben söprűs lesz és gyorsan elkezd töredezni. A 20 év alatt millió féle sampont, balzsamot, pakolásokat, olajokat, stb. teszteltem, beleértve a drága, prémium minőségű, luxus kategóriájú termékeket is!!! Aztán beleuntam az állandó kísérletezgetésbe és abba, hogy hiába költök többezer Ft-os hiper-szuper hajápolókra, a hajam akkor is sprőd és kezelhetetlen (meg persze törik) egy idő után már mindig csak azt emeltem le a polcról a boltban, amit éppen sikerült. Aztán kb. 2 éve rátaláltam erre a csodára! Már az első használat után érezhető volt a változás, puhává, könnyen fésülhetővé, csillogóvá tette a hajam, és amióta huzamosabb ideig használom egyszerűen ÁLOMSZÉP hajam lett, ami előtte soha életemben. Én sem akartam elhinni, hogy ennek a sampon-balzsam párosításnak köszönhető a javulás, azt hittem csak más a szervezetem tápanyag- ellátottsága (mert ugye a hajnak az sem mindegy mit eszel!), de aztán amikor véletlenül nem kaptam ezt a Pantene-t és másik terméket vettem, mindjárt észrevehető volt, hogy bizony az én hajamnak más nem tetszik, kezdett visszajönni a sprődség. Azóta 2-szer próbálkoztam másik sampon-balzsam kombóval, de megfogadtam, hogy soha többet! Ez az, ami tökéletesen bevált, ÁLOM HAJAT csinált, azóta nem használok sem olajat, sem hajvégápolót, de még pakolást sem! És mégis annyira látható a javulás, hogy több ismerősöm is megjegyezte, hogy "milyen szép a hajad!", vagy "milyen puha a hajad" vagy "milyen finom illata van a hajadnak" - és valóban, az illata is nagyon finom és tartós!
Csillagos 5-ös!!!!!!! 😍❤️

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

Csillagos 5-ös!!!!!!! 😍❤️

AniieCzego

2018. október 9.

Elég jól reagál a hajamra. Sampomból a társát használom. Az illata szuper, a hajam fénylik tőle. De eléggé zsírosodik, és különösebb változásokat nem észlelek. Nyilván a töredezett hajvégeken csak az olló segít, ismerjük már el, mi nők. Használtam nagyon drága, nehezen beszerezhető balzsamot, az eredmény hasonló votl. Valószínű újra veszem. Árban is okés.

AniieCzego
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 9.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol