KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Pantene Pro-V

Ár:   1000-1500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml és 360 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2015. november 5.

Ár:   1000-1500 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 360 ml
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Gyenge, sérült hajra.

Azonnal felveszi a küzdelmet a hajkárosodás olyan jeleivel, mint a haj egyenetlensége vagy fakósága. Oszlassa el a hajtövektől a hajvégekig, majd öblítse le.

Pantene Pro-V Intensive Repair Regeneráló Hajápoló Balzsam 360 ml
Ár: 700 , Eladó: Szofi07
Állapot: új, Helyszín: Budapest, nyugati környéke, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kitsyke

2018. június 18.

nem igazan hasznalt, amalfi jobb nala.

Kitsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

nem igazan hasznalt, amalfi jobb nala.

redcat66

2018. május 27.

Nemrég próbáltam ki, mostanság már rendszeres használója vagyok, de valahogy érzem, hogy nem a legmegfelelőbb, olcsóbb kategóriában találok ennél talán jobb balzsamot is, valamint mióta használom, mintha gyakrabban igényelné a hajam a mosást. :/
Viszont az illata isteni, de ez a többi téren nem teljesít a csúcson.
4*-ot viszont megér, mert inkább segít mint használ, csak nem annyit, amennyit várna az ember.

redcat66
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Viszont az illata isteni, de ez a többi téren nem teljesít a csúcson.

Tinamina

2018. május 22.

Glamour napokon szereztem be, az itteni vélemények alapján és egy barátnőm javaslata miatt választottam a márkát.
Hát én nem tudom, lehet csak az én hajamon nem működik... de se hiperszuper puhává, se csillogóvá nem tette a hajam. Ráadásul nagyon sűrű az állaga, nehéz kinyomni és sok kell belőle. Az illata finom.
Egyébként most kevesebb plusz terméket használok a hajamra,mint az előző balzsamomnál... de vágattam is a roncsolt részből, és még ennek ellenére se az igazi. Elhasználom, de újra nem veszem.

Tinamina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Alexa89

2018. május 11.

Már 4x vettem újra. Jó nem azt mondom, hogy ez a legjobb balzsam, ami valaha is a hajamon volt, de a drogériákban kapható balzsamok közül számomra magasan ez volt a legjobb. Ajánlom mindenkinek.

Alexa89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

nkrisztaa

2018. április 17.

Csodálatos!! Puha lesz a hajam tőle, könnyen fésülhető és nem utolsó sorban annyira fini illata van, mikor ezt használom mindenki megjegyzi hogy nagyon jó illata van :)

nkrisztaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Dina0412

2018. április 15.

Nem tudok róla rosszat mondani :) Ez az a balzsam, amit mindennel lehet használni, nem csak a saját márkás termékeivel (persze csak normális samponokkal). Nagyon roncsolódott, hosszú derék alá érő hajam van, töveknél zsírosabb, hajvégeknél szárazabb típusú. Illetve csak volt roncsolódott, hála a ennek a balzsamnak és samponjának. Együtt használtam mindvégig a kettőt, amit egyáltalán nem bántam meg és kb. 10-szer újravásároltam. Imádom mai napig és csak ajánlani tudom!!!

Dina0412
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Szoniboni

2018. március 29.

Ez a kedvenc balzsamom. Amióta rátaláltam, azóta csak ezt veszem. Jó sűrű az állaga így nem csúszik ki az egész a vizes hajból. Az illatát is nagyon szeretem, és a végeredmény pihe-puha lesz tőle.

Szoniboni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Bonzee

2018. március 25.

Az utóbbbi hónapokban ismét visszatértem hozzá, beillesztettem az egyik hajápoló rutinomba, amely így néz ki:
- egy üveg sör felpattintása és átzubogtatása egy másfél literes pet palackba
- hajmosás (mostanság jellemzően valamelyik Avon Techniques samponnal - nem egy nagy szám, de mivel az én hajamnak egyetlen sampon sem az, és ez legalább nem zsírosítja, egyelőre nem variálok vele)
- Panténe balzsam felvitele - leginkább hajközéptől a végekig, de azután egy kicsit megmasszírozom a fejbőrömet, ami óhatatlanul teríti a balzsamot mindenhová
- nejlonsapec és törcsi a fejre, és kb 40-50 perc szabadfoglalkozás
- a sörhöz langyos víz engedése, fejrehállás a kádban, átfésülés után alapos lemosás, és az időközben szénsavmentessé és alkohol-csökkentetté vált sörös vízzel a hajtövek, fejbőr újbóli átmasszírozása, majd a teljes haj átöblítése.
Az összhatás: hullámos-göndör séróm egyre több dícséretet kap, és bár tavaly július óta nem érintette olló (pedig hathetente festem, és voltam olyan hülye, hogy a téli időszak előtt kétszer is melíroztattam, majd azóta erre többször is ráfestettem), mégsem töredezett; amikor a hajmosás utáni harmadik napon mégis kezdem a végét szálkásnak érezni, csak bemasszírozom Panténe hajvégápolóval, ami után a hajam kibír még három napot, a következő (a fentitől némiképp eltérő) hajmosási ceremóniáig.
Azért 4 csillag 5 helyett, mert ha a flakonon feltüntetett leírásnak megfelelő módon és ideig alkalmazom, akkor az én loboncomnak nem sokat ér.

Bonzee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

- egy üveg sör felpattintása és átzubogtatása egy másfél literes pet palackba
- nejlonsapec és törcsi a fejre, és kb 40-50 perc szabadfoglalkozás

Pocok96

2018. február 27.

Az egész családjával együtt használtam. Szerettem, de nem volt az igazi.

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Az egész családjával együtt használtam. Szerettem, de nem volt az igazi.

Viki986

2018. február 19.

Be is vált meg nem is. Száraz fénytelen hajam van, azt vártam, hogy a termék használata után szépen fénylő hajam lesz. Sajnos ezt a hatást nem értem el, de könnyen kezelhető vált a hajam illetve puhább lett. Ár-érték kategóriában viszont nagyon jó!

Viki986
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol