KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Ár:   20200,00 HUF   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml (a de lux minta 5 ml)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Paulaschoice.hu   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PAncsi79

Utolsó módosítás dátuma: 2014. június 23.

Ár:   20200,00 HUF
Kiszerelés:   30 ml (a de lux minta 5 ml)
Lelőhely:   Paulaschoice.hu
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

1% retinol tartalmú kezelés antioxidánsokkal dúsítva

• Elősegíti a sejtek regenerálódását
  • Harcol a pattanások nyomai, a bőr elszineződései, és a ráncok ellen
  • Kisimítja a mély ráncokat és finom vonalakat, feszessé varázsolja a bőrt
  • Egyenetlessé teszi a bőrszínt, finomítja pórusméretet

Ár: 20200,00 HUF, Eladó: Paulaschoice.hu
Kapható 30 ml-s és 5 ml-s delux minta kiszerelésben is!
Krémmánia Kedvencek a -ben
szandra5

2016. május 24.

Sajnos nekem csalódás volt. Nagyon vékonyan kentem, csak pöttyözve egy leheletnyit. Másnap reggelre gyulladt puklik, piros pattanások keletkeztek az állvonalamnál, és fájtak is rendesen. Letettem egyből, aztán pár hét múlva gondoltam teszek még egy kísérletet, de ugyanez történt... Szerencsés aki tudja használni, mert nagyon jó kis szerről van szó, sajnos nekem ez felejtős.

szandra5
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

magnes

2016. január 1.

Update2: úgy két hónapig nem használtam, mert nem fért bele a kari előtti büdzsébe, ekkor éreztem igazán, hogy milyen jó, nagyon-nagyon érződött a hiánya!!! Szerencsére ezt hozta a Jézuska, kari óta mintha kicerélték/vasalták volna a bőröm. Én esküszöm erre a szérumra, ha lehetne 10-est adnék rá. Egyébként minden este használva nekem elég fél évig, így szerintem nem drága, főleg úgy, hogy az én kombinált bőröm nem kíván mást utána.

Update: Lehet rajtam nevetni, vagy meg lehet kövezni, módosítok a véleményemen, egyúttal felteszek egy halk kérdést is a végén. Szóval még a de lux minta használata idején megrendeltem a teljes kiszerelést is előre, mert januárban 10 %-os árengedmény volt. Így hiába a rossz vélemény, mivel elajándékozni sajnáltam volna és rontani nem rontott az arcomon, gondoltam elhasználom. Nem tudom mitől, de a nagy kiszerelésből már 2 használat is szembetűnően látszik az arcomon. A kis ráncok szinte eltűntek, a nagy nevetőráncok meg látványosan lettek halványabbak. Ezek után merült fel bennem a kérdés, a de lux mintában bizti ugyanaz van, mint a nagy kiszerelésben? Mert az arcápolási rutinom egy kicsit sem változott, viszont mintha nem is ugyanazt a krémet használnám. Szóval egyelőre feljavítom 4 csillagra, ha a hatás ilyen tartós marad, akkor lesz még ez jobb is, és nem érdekel, hogy drága! :) Zárójelben jegyzem meg, hogy körülnéztem, mivel lehetne helyettesíteni, mármint olcsóbb társakkal, de ami jónak tűnik, az ugyanilyen drága, vagy még drágább, az olcsóbb társaik meg olyanok is, pl. a második összetevőjük a rendkívüli szárító és irritáló hatással bíró alcohol denat. Tehát szerintem ár/érték arányban rendben van ez a krém, legfeljebb az átlag-magyar pénztárcának sok.

Egy de lux mintát használtam el belőle és hát bármennyire imádom a PC termékeket, ettől egyáltalán nem vagyok elájulva. Mivel a Resistből is a light család vált be nekem, ennek az állaga most is majdnem sok zsírosságban, nyáron tuti nem bírnám. De az igazi bajom az, hogy semmi, de semmi pozitív változást nem vettem észre az arcomon tőle. Igaz, rosszat sem csinált. Maradjunk abban, hogy nem nekem való, és mivel nem javított és nem is rontott, viszont irtó drága, kap 3 csillagot.

(7)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
magnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 1.

(7)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Kardvirág

2015. október 22.

Nagyon szeretem. Egy éve nyertem a http://www.szepsegreceptek.hu/-n. Nagyon örültem neki, magamtól szerintem sose vettem volna ilyen drága kozmetikumot. Így, hogy ismerem a hatását, és hogy tudom, egy évig elég egy tubus, erősen elgondolkodtam az újravételén. Jelenleg gyűjtök rá. Tehát: tényleg vigyázni kell vele, mert nagyon erős. Az én bőröm csak hetente kétszer bírta el, ha már háromszor tettem fel elkezdett hámlani a bőröm. Ha valakinek hámlik tőle a bőre, ritkítsa a használatát. Szerintem emiatt kár lenne lemondani a pozitív hatásairól. Szépen kisimította a bőröm és nagyon finom tapintású lett. Egy pumpálásnyit használtam belőle egy alkalommal. Az utóbbi pár hónapban hidratáló krémbe kevertem, így jobban el tudtam oszlatni a bőrömön, jutott mindenhova, mert ha csak magában használtam a szérumot, olyan gyorsan beszippantotta a bőröm, hogy nem tudtam rendesen eloszlatni.

Kardvirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 22.

helcsicsakegyvan

2015. július 30.

Egy Deluxe mintát vettem belőle. A kommenteket elolvasva úgy féltem tőle, hogy alig mertem magamra kenni, mert ugye előtte én semmiféle retinol tartalmú dolgot nem használtam.. Aztán nagy lélegzetvétel után bekentem, de én nem éreztem semmit. 3nap egymásután is megpróbáltam, de semmi. Se irritáció, se hámlás, se semmi. Ha egyszer rászánom magam lehet benevezek egy teljes méretre, mert az illata, állaga tetszik meg hátha csinál valamit, de egyelőre nekem olyan, mintha csak egy kellemes hidratálót kentem volna fel.

helcsicsakegyvan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

HevesPetra

2015. július 1.

Első találkozása a bőrömmel egy intenzív vörösödést eredményezett, majd gyorsan lemostam. Ezután már csak az Ultra-Light Serum-mal keverve használom, eleinte kéthetente, aztán újabban már hetente, és így nem okoz semmi problémát. Ehelyett nagyon szép arcbőrt kapok másnap reggelre, amit csak simogatnék. Kisebb, eltűnő pórusok, egyenletesebb bőr. Mély ráncom nincs, a szarkalábakra rövid távon működik. Minden másban (sejt regenerálódás, ráncok megelőzése) pedig reménykedek. Egyetlen hátránya az ára, azonban így használva hónapokra elég a deluxe kiszerelés. (A best before-ra is tekintettel lehet nem is venném meg a teljes kiszerelést. Az AHA esetében is a minták mellett döntöttem.)

HevesPetra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

misno

2015. június 27.

Amikor beszereztem télen, a bőröm nagyon nem bírta, hámlott, bevörösödött, fájt. Mérges is lettem rá. De most tavasszal ismét előkaptam, és most lassan barátkozunk, mert tényleg szebb a bőr összképe tőle. Szem környékre még véletlenül se kerüljön, mert gyönyörű monoklit tud égetni a vékony bőrre.

misno
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 27.

ingyombingyom

2015. május 16.

Nem illő egy használat után véleményt alkotni de sajnos nekem egy próba lehet egyben az utolsó is volt az arcomon. Csúnyán kirügyeztem tőle : a homlokomon sok apró , az állkapcsom alatt pedig 1-2 nagyobb patti bújt elő. Nem esett jól. Lehet a retinol nem lesz a barátom.
Egyébként nem is volt logikus a választásom mert nekem a Paula retinolos szérumja se jött be / de az legalább nem csinált pattanást/ mentségem csupán az, hogy rettenetesen kíváncsi voltam mit tud ez a termék . Olyan bőröm van mint a rinocérosznak , beszìv mindent amit rákenek nem szokott viszaszólni , legfeljebb nem hat krém de rügyezni azért nem szoktam.
Mégegyszer alig merem felkenni, talán a dekoltázsra......esetleg. Még az is eszembe jutott hogy célzottan a problémás területekre kenem a szemem alá és az orcámra ott apró ráncocskák vannak illetve erősen pigmentfoltos a bőr és nem jött ki pattanás. És aznap nem hámlasztok mert lehet ezek együtt nem szerencsések.
Nem értem, miért nincs kisebb kiszerelés próbára . Olcsóbban is megúszhattam volna.

Összességében bélás de adok neki esélyt és ha teljesít nem habozok visszajönni felpontozni.

UPDATE: Végül csak a problemás területekre (orcák, homlokra sajnos nem) kenem napi szinten . Már több mint 4 hétnél tartok és még mindig kitart a kis flakon, mint egy forrás amely soha nem akar elapadni. Mintha egységesebb lenne a bőröm vagy talán világosabb? Mindegy, alig várom hogy elfogyjon , újra biztos nem veszem. Száraz , nem érzékeny vastag pénztárcájú bőrön tudom elképzelni , ahol nem okoz pattanást. Ott talán segíthet.
Megadom a 3 csillagot!

ingyombingyom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 16.

Megadom a 3 csillagot!

rekag

2015. április 7.

Én január óta használom, lassan a delux minta végére érek. Először heti 1x használtam, aztán 1,5 hónap múlva heti két alkalomra növeltem a használatát. Sőt az utóbbi pár héten már a 2%-os BHA liquid után kenem fel. Nálam sem irritációt, sem hámlást, sem semmi ilyesmit nem okozott, csak csodaszép bőrt. Reggelre olyan lett a bőröm mintha 2 napot aludtam volna és egy több órás arckezelésen vettem volna részt közben. :) Ez a rövidtávú hatás csak 1 napig tart, de a hosszútávú "fiatalon tartó" hatásában is bízom. Nem olcsó, viszont számomra tényleg csodaszer kategória. Én nézegettem más 1%-os retinol tartalmú szérumokat is, de ami nem olaj-alapú, és ugyanilyen szép és összetett az INCI-je az bizony sokkal drágább, szóval én maradok ennél és hamarosan rendelem a teljes kiszerelést.

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
rekag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 7.

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
OAdrienn

2015. április 5.

Annyi jó véleményt olvastam róla, hogy rögtön a nagy kiszerelést vettem meg és vártam a csodát. Első nap semmi, következő pár használat után még annyi sem. Azóta is használom rendszeresen, de kidobott pénz volt (sajnos rengeteg pénz). Abszolút semmi változást nem látok a bőrömön, amióta használom. Használata után pedig még zsíros, ragacsos is marad a bőröm. Egy húszasért ez nagyon nagy érvágás volt, pedig nagyon bíztam benne.

(4)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
OAdrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 5.

(4)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
kontrakcio

2015. február 19.

Elhasználtam ebből egy deluxe mintát, nemrég pedig belekezdtem a nagy kiszerelésbe (karácsonyi ajándék volt, egyébként nem hiszem, hogy megvenném ennyiért). Én ilyesmit nem mondanék, hogy "kivasalja az arcom" másnapra, szerintem kicsit túlzás is ilyet várni egy krémtől. Az apró ráncaim nem tűntek el, az lehet, hogy valamennyit halványodtak, nehéz az ilyesmit felmérni, de az tény, hogy a használat utáni reggelen szép szokott lenni a bőröm. Én hiszek a retinolban, meg érzem is hogy jólesik a bőrömnek, hosszútávon csak meglesz az eredménye. :)
Az én bőröm egész jól bírja a retinolt, de azért minden nap nem merem/tudom használni, a bőröm állapotától függően heti 1-3szor szoktam, ha épp érzékenyebb akkor inkább hanyagolom. Általában úgy használom, hogy egy kis adag hidratáló krémbe keverem, könnyebb is így eloszlatni, meg így szemkörnyékre is merem kenni.

kontrakcio
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Retinol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-33, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Hexapeptide-12, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester
Vitaminok: Retinol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Retinol a I v

A C vitaminnak egy stabil, olajban oldódó formája, melynek a tiszta C vitaminnal elvileg egyező a hatása. Lásd C vitamin. További információ: truthinaging

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

A fekete nadálytő (comfrey) kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású anyag. Segíti a sebgyógyulást is. Pattanások elleni termékek gyakori összetevője.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.

Oldószerként és bőrjavító anyagként (skin conditioning) használt glikolféle.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak