KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   20200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml (a de lux minta 5 ml)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 20 200  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PAncsi79, Módosítva: 2014. június 23.

Ár:   20200 Ft
Kiszerelés:   30 ml (a de lux minta 5 ml)
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 20 200  Ft

1% retinol tartalmú kezelés antioxidánsokkal dúsítva

• Elősegíti a sejtek regenerálódását
  • Harcol a pattanások nyomai, a bőr elszineződései, és a ráncok ellen
  • Kisimítja a mély ráncokat és finom vonalakat, feszessé varázsolja a bőrt
  • Egyenetlessé teszi a bőrszínt, finomítja pórusméretet

Ár: 20 200  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Kapható 30 ml-s és 5 ml-s delux minta kiszerelésben is!
autumn90

2017. május 18.

Első alkalommal nagyon erősnek bizonyult az 1%. Most már heti egyszer vékony rétegben felkenve nyugodtan tudom használni, többször nem is akarom igazán. Egy kicsit mélyebb homlokráncom van, ezt "kezelgeti". Viszont úgy gondolom, hogy ráncmegelőzés létezik, kozmetikumokkal történő hatásos ránctalanítás viszont nem igazán. Szóval nem is vártam, hogy másnap homlokránc nélkül ébredek fel, de valamennyit tényleg segít. A pattanásfoltok halványításában viszont tényleg jó szolgálatot tesz. Deluxe mintát szoktam megvenni, ami 5 ml, elég aprócskának tűnik, de heti 1x használat mellett nekem 2-2,5 hónapig elegendő. Felbontás után 6 hónapig áll el a termék, szóval a teljes kiszerelés, ami 30 ml, közel felét nem tudnám elhasználni. Nyilván, ha többször vagy többet mennyiséget használtok, (én tényleg nagyon vékonyan kenem, mert erős) máshogy kell kalkulálni de kiindulási alapnak talán jó. :)

autumn90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

BLia

2017. március 27.

Szerencse, hogy csak a kis mintát rendeltem meg belőle kipróbálásra. Az első használat után 2 napig fájó vörös foltok lettek a bőrömön, nagyon megijedtem, ezért többször nem is mertem felkenni. Többet nem megyek a közelébe!

BLia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

Maugliname

2017. február 1.

Azt gondoltam,ennyi pénzért azért várhatunk hatást egy terméktől.Nagy csalódás. A használati utasítás szerint használtam,az elején rettenetesen hámlott tőle a bőröm, majdnem 2 honapig sikerült használni,de sajnos a ráncokkal,pattanás hegekkel semmit sem kezd... én hülye bedőltem,totál pénzkidobás az egész

Maugliname
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

fajkaagi

2017. január 11.

Egy teljes kiszereléssel használtam el az arcomra, és bár a többi termékével együtt alkalmaztam (Paula lemosó, tonik, nappali krém) az ég világon semmilyen pozitív irányú változást nem tapasztaltam. Sajnos. Nem fogok újat venni belőle, ahhoz nagyon drága.

fajkaagi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

zimmbo

2017. január 8.

A hatása nagyon tetszik, de sajnos úgy fest nem tudom használni, ugyanis ha este felkenem másnap mindig kijön egy-két fájó dudoros pattanás. Pedig egy héten max 2-3x használom, és próbáltam már szérumba is és hidratálóba is keverve. Gyanakodtam még a cosrx AHA-jára, de a tapasztalatom az, hogy ő a ludas. A deluxe mintát elhasználom, de ebből nem lesz tartós kapcsolat sajnos.

zimmbo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

Makk Zsuzsó

2016. október 16.

Kb. heti 2-szer használom, este, fele-fele arányban keverve a Resist retinolos testápolóval. Kitapasztaltam, hogy így a legjobb a bőrömnek. Szinte a teljes rutinom ennek a márkának a termékeivel végzem, egész felnőttkoromban most van a legjobb állapotban a bőröm. Ez a szérum is nem keveset tesz hozzá ehhez. Pár hónap rendszeres használat után egyértelműen látszik az eredménye: rugalmas, sima, puha, egységesen egészséges színű, foltmentes, hegmentes bőr, pattanás szökőévente egyszer (na jó, kis túlzással). A ráncok kialakulását, mélyülését szembetűnően lassítja. Nekem ennyi bőven elég. Drága, de kiadós, és tényleg hatásos.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

estokani

2016. október 6.

Első állomás delux minta, hogy megnézzem bírja-e a bőröm a retinolt. Bírta. Csak 34 vagyok már, most kell az extra cucc és ápolás a bőrömnek. Legyen, megrendeltem a teljes méretet. A lejárat előtt egy héttel csontra el is használtam, tehát tényleg sokáig elég.
Na de a hatása? Nem mondom, hogy semmi, de attól nem hidalok le, amit nyújt pláne nem ennyi pénzért. Egyáltalán nem éreztem úgy, hogy újra kellene vásárolnom, inkább megkönnyebbülés volt kidobni a flakont.
Használat közben kipróbáltam jónéhány koreai kencét. Tudtam, hogy utódjának is onnan fogok választani valamit. Borabit Ampulla lett a vége. 3 hónapja használom, a hatása nekem szembetűnőbb, a bőröm is jobban szereti, minden este tudom használni, nem kell gondolkodni :) Tudom nem egy kategória a két termék, de a rutinom csak kicsit kellett hozzáigazítani.
Szóval én a PC őrületet megértem, de magam részéről csendben elhajóztam Koreába, amit a bőröm igencsak meghálál. Hámlasztóim is onnan vannak már, valamint a pénztárcám is sokkal jobban érzi magát!

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 6.

hendriknikoletta

2016. október 5.

A Deluxe mintát rendeltem meg a Paula's Choice oldalról, mert így is méregdrága volt, de gondoltam, hogy kipróbálom, mert annyi jót olvastam róla.
És tényleg, olyan, mintha egy csodaszer lenne.
Felkenem este elalvás előtt és másnapra tényleg mínusz 5 év legalább, igazi babapopsi bőröm lesz tőle még úgy is, hogy spórolok vele.
Lassan kifogy, de újra fogom rendelni, ez tényleg eszméletlen hatékony.

hendriknikoletta
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

És tényleg, olyan, mintha egy csodaszer lenne.
Lassan kifogy, de újra fogom rendelni, ez tényleg eszméletlen hatékony.

reaC30

2016. augusztus 14.

Nekem csak utazó kiszerelésem van, de szerintem nagyon jó! Abszolút nem irritálta a bőrömet, pedig sok krém kiborította már. Simábbnak is láttam az arcomat a használata után, egyenlőre heti kétszer használtam. Az első használat után vártam 1 hetet, a fokozatos hozzászoktatás miatt. Bár én már 20 éves koromban is használtam retinolos krémet és attól sem volt semmi problémám, inkább csak javított a bőrképemen. A nagy kiszerelés elég drága, de szerintem meg fogom vásárolni! A tapasztalat azt mutatja nálam, hogy az olcsó alternatívák mindig a legdrágábbak, mert azokra elszórunk 3-4000 Ft-ot, aztán semmit nem érnek. Nagyon gyorsan beitta a bőröm és reggelre mindig üdébb arc várt a tükörben.

reaC30
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 14.

szandra5

2016. május 24.

Sajnos nekem csalódás volt. Nagyon vékonyan kentem, csak pöttyözve egy leheletnyit. Másnap reggelre gyulladt puklik, piros pattanások keletkeztek az állvonalamnál, és fájtak is rendesen. Letettem egyből, aztán pár hét múlva gondoltam teszek még egy kísérletet, de ugyanez történt... Szerencsés aki tudja használni, mert nagyon jó kis szerről van szó, sajnos nekem ez felejtős.

szandra5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Antioxidánsok: Retinol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-33, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Hexapeptide-12, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester
Vitaminok: Retinol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Retinol a I v

A C vitaminnak egy stabil, olajban oldódó formája, melynek a tiszta C vitaminnal elvileg egyező a hatása. Lásd C vitamin. További információ: truthinaging

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak