KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   20200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml (a de lux minta 5 ml)   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Paulaschoice.hu-n 20 200  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PAncsi79, Módosítva: 2014. június 23.

Ár:   20200 Ft
Kiszerelés:   30 ml (a de lux minta 5 ml)
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Paulaschoice.hu, 20 200  Ft

1% retinol tartalmú kezelés antioxidánsokkal dúsítva

• Elősegíti a sejtek regenerálódását
  • Harcol a pattanások nyomai, a bőr elszineződései, és a ráncok ellen
  • Kisimítja a mély ráncokat és finom vonalakat, feszessé varázsolja a bőrt
  • Egyenetlessé teszi a bőrszínt, finomítja pórusméretet

Ár: 20 200  Ft, Eladó: Paulaschoice.hu
Kapható 30 ml-s és 5 ml-s delux minta kiszerelésben is!
Makk Zsuzsó

2016. október 16.

Kb. heti 2-szer használom, este, fele-fele arányban keverve a Resist retinolos testápolóval. Kitapasztaltam, hogy így a legjobb a bőrömnek. Szinte a teljes rutinom ennek a márkának a termékeivel végzem, egész felnőttkoromban most van a legjobb állapotban a bőröm. Ez a szérum is nem keveset tesz hozzá ehhez. Pár hónap rendszeres használat után egyértelműen látszik az eredménye: rugalmas, sima, puha, egységesen egészséges színű, foltmentes, hegmentes bőr, pattanás szökőévente egyszer (na jó, kis túlzással). A ráncok kialakulását, mélyülését szembetűnően lassítja. Nekem ennyi bőven elég. Drága, de kiadós, és tényleg hatásos.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

estokani

2016. október 6.

Első állomás delux minta, hogy megnézzem bírja-e a bőröm a retinolt. Bírta. Csak 34 vagyok már, most kell az extra cucc és ápolás a bőrömnek. Legyen, megrendeltem a teljes méretet. A lejárat előtt egy héttel csontra el is használtam, tehát tényleg sokáig elég.
Na de a hatása? Nem mondom, hogy semmi, de attól nem hidalok le, amit nyújt pláne nem ennyi pénzért. Egyáltalán nem éreztem úgy, hogy újra kellene vásárolnom, inkább megkönnyebbülés volt kidobni a flakont.
Használat közben kipróbáltam jónéhány koreai kencét. Tudtam, hogy utódjának is onnan fogok választani valamit. Borabit Ampulla lett a vége. 3 hónapja használom, a hatása nekem szembetűnőbb, a bőröm is jobban szereti, minden este tudom használni, nem kell gondolkodni :) Tudom nem egy kategória a két termék, de a rutinom csak kicsit kellett hozzáigazítani.
Szóval én a PC őrületet megértem, de magam részéről csendben elhajóztam Koreába, amit a bőröm igencsak meghálál. Hámlasztóim is onnan vannak már, valamint a pénztárcám is sokkal jobban érzi magát!

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

hendriknikoletta

2016. október 5.

A Deluxe mintát rendeltem meg a Paula's Choice oldalról, mert így is méregdrága volt, de gondoltam, hogy kipróbálom, mert annyi jót olvastam róla.
És tényleg, olyan, mintha egy csodaszer lenne.
Felkenem este elalvás előtt és másnapra tényleg mínusz 5 év legalább, igazi babapopsi bőröm lesz tőle még úgy is, hogy spórolok vele.
Lassan kifogy, de újra fogom rendelni, ez tényleg eszméletlen hatékony.

hendriknikoletta
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

És tényleg, olyan, mintha egy csodaszer lenne.
Lassan kifogy, de újra fogom rendelni, ez tényleg eszméletlen hatékony.

reaC30

2016. augusztus 14.

Nekem csak utazó kiszerelésem van, de szerintem nagyon jó! Abszolút nem irritálta a bőrömet, pedig sok krém kiborította már. Simábbnak is láttam az arcomat a használata után, egyenlőre heti kétszer használtam. Az első használat után vártam 1 hetet, a fokozatos hozzászoktatás miatt. Bár én már 20 éves koromban is használtam retinolos krémet és attól sem volt semmi problémám, inkább csak javított a bőrképemen. A nagy kiszerelés elég drága, de szerintem meg fogom vásárolni! A tapasztalat azt mutatja nálam, hogy az olcsó alternatívák mindig a legdrágábbak, mert azokra elszórunk 3-4000 Ft-ot, aztán semmit nem érnek. Nagyon gyorsan beitta a bőröm és reggelre mindig üdébb arc várt a tükörben.

reaC30
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 14.

szandra5

2016. május 24.

Sajnos nekem csalódás volt. Nagyon vékonyan kentem, csak pöttyözve egy leheletnyit. Másnap reggelre gyulladt puklik, piros pattanások keletkeztek az állvonalamnál, és fájtak is rendesen. Letettem egyből, aztán pár hét múlva gondoltam teszek még egy kísérletet, de ugyanez történt... Szerencsés aki tudja használni, mert nagyon jó kis szerről van szó, sajnos nekem ez felejtős.

szandra5
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

magnes

2016. január 1.

Update2: úgy két hónapig nem használtam, mert nem fért bele a kari előtti büdzsébe, ekkor éreztem igazán, hogy milyen jó, nagyon-nagyon érződött a hiánya!!! Szerencsére ezt hozta a Jézuska, kari óta mintha kicerélték/vasalták volna a bőröm. Én esküszöm erre a szérumra, ha lehetne 10-est adnék rá. Egyébként minden este használva nekem elég fél évig, így szerintem nem drága, főleg úgy, hogy az én kombinált bőröm nem kíván mást utána.

Update: Lehet rajtam nevetni, vagy meg lehet kövezni, módosítok a véleményemen, egyúttal felteszek egy halk kérdést is a végén. Szóval még a de lux minta használata idején megrendeltem a teljes kiszerelést is előre, mert januárban 10 %-os árengedmény volt. Így hiába a rossz vélemény, mivel elajándékozni sajnáltam volna és rontani nem rontott az arcomon, gondoltam elhasználom. Nem tudom mitől, de a nagy kiszerelésből már 2 használat is szembetűnően látszik az arcomon. A kis ráncok szinte eltűntek, a nagy nevetőráncok meg látványosan lettek halványabbak. Ezek után merült fel bennem a kérdés, a de lux mintában bizti ugyanaz van, mint a nagy kiszerelésben? Mert az arcápolási rutinom egy kicsit sem változott, viszont mintha nem is ugyanazt a krémet használnám. Szóval egyelőre feljavítom 4 csillagra, ha a hatás ilyen tartós marad, akkor lesz még ez jobb is, és nem érdekel, hogy drága! :) Zárójelben jegyzem meg, hogy körülnéztem, mivel lehetne helyettesíteni, mármint olcsóbb társakkal, de ami jónak tűnik, az ugyanilyen drága, vagy még drágább, az olcsóbb társaik meg olyanok is, pl. a második összetevőjük a rendkívüli szárító és irritáló hatással bíró alcohol denat. Tehát szerintem ár/érték arányban rendben van ez a krém, legfeljebb az átlag-magyar pénztárcának sok.

Egy de lux mintát használtam el belőle és hát bármennyire imádom a PC termékeket, ettől egyáltalán nem vagyok elájulva. Mivel a Resistből is a light család vált be nekem, ennek az állaga most is majdnem sok zsírosságban, nyáron tuti nem bírnám. De az igazi bajom az, hogy semmi, de semmi pozitív változást nem vettem észre az arcomon tőle. Igaz, rosszat sem csinált. Maradjunk abban, hogy nem nekem való, és mivel nem javított és nem is rontott, viszont irtó drága, kap 3 csillagot.

magnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 1.

Kardvirág

2015. október 22.

Nagyon szeretem. Egy éve nyertem a http://www.szepsegreceptek.hu/-n. Nagyon örültem neki, magamtól szerintem sose vettem volna ilyen drága kozmetikumot. Így, hogy ismerem a hatását, és hogy tudom, egy évig elég egy tubus, erősen elgondolkodtam az újravételén. Jelenleg gyűjtök rá. Tehát: tényleg vigyázni kell vele, mert nagyon erős. Az én bőröm csak hetente kétszer bírta el, ha már háromszor tettem fel elkezdett hámlani a bőröm. Ha valakinek hámlik tőle a bőre, ritkítsa a használatát. Szerintem emiatt kár lenne lemondani a pozitív hatásairól. Szépen kisimította a bőröm és nagyon finom tapintású lett. Egy pumpálásnyit használtam belőle egy alkalommal. Az utóbbi pár hónapban hidratáló krémbe kevertem, így jobban el tudtam oszlatni a bőrömön, jutott mindenhova, mert ha csak magában használtam a szérumot, olyan gyorsan beszippantotta a bőröm, hogy nem tudtam rendesen eloszlatni.

Kardvirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 22.

helcsicsakegyvan

2015. július 30.

Egy Deluxe mintát vettem belőle. A kommenteket elolvasva úgy féltem tőle, hogy alig mertem magamra kenni, mert ugye előtte én semmiféle retinol tartalmú dolgot nem használtam.. Aztán nagy lélegzetvétel után bekentem, de én nem éreztem semmit. 3nap egymásután is megpróbáltam, de semmi. Se irritáció, se hámlás, se semmi. Ha egyszer rászánom magam lehet benevezek egy teljes méretre, mert az illata, állaga tetszik meg hátha csinál valamit, de egyelőre nekem olyan, mintha csak egy kellemes hidratálót kentem volna fel.

helcsicsakegyvan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

HevesPetra

2015. július 1.

Első találkozása a bőrömmel egy intenzív vörösödést eredményezett, majd gyorsan lemostam. Ezután már csak az Ultra-Light Serum-mal keverve használom, eleinte kéthetente, aztán újabban már hetente, és így nem okoz semmi problémát. Ehelyett nagyon szép arcbőrt kapok másnap reggelre, amit csak simogatnék. Kisebb, eltűnő pórusok, egyenletesebb bőr. Mély ráncom nincs, a szarkalábakra rövid távon működik. Minden másban (sejt regenerálódás, ráncok megelőzése) pedig reménykedek. Egyetlen hátránya az ára, azonban így használva hónapokra elég a deluxe kiszerelés. (A best before-ra is tekintettel lehet nem is venném meg a teljes kiszerelést. Az AHA esetében is a minták mellett döntöttem.)

HevesPetra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 1.

misno

2015. június 27.

Amikor beszereztem télen, a bőröm nagyon nem bírta, hámlott, bevörösödött, fájt. Mérges is lettem rá. De most tavasszal ismét előkaptam, és most lassan barátkozunk, mert tényleg szebb a bőr összképe tőle. Szem környékre még véletlenül se kerüljön, mert gyönyörű monoklit tud égetni a vékony bőrre.

misno
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 27.

Antioxidánsok: Retinol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, PEG-33, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Hexapeptide-12, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester
Vitaminok: Retinol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Retinol a I v

A C vitaminnak egy stabil, olajban oldódó formája, melynek a tiszta C vitaminnal elvileg egyező a hatása. Lásd C vitamin. További információ: truthinaging

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak