KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   12800,00 HUF   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Paulaschoice.hu   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka

Utolsó módosítás dátuma: 2015. június 15.

Ár:   12800,00 HUF
Lelőhely:   Paulaschoice.hu
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

5% AHA savat és 0.5% szalicil savat tartalmazó, napi használatra ajánlott gyengéd bőrmegújító kezelés. Segít a nap okozta károk, az egyenetlen bőrfelszín és a pigmentfoltok kezelésében. A gyulladáscsökkentő és antioxidáns összetevők táplálják és nyugtatják a bőrt.

Ár: 12800,00 HUF, Eladó: Paulaschoice.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Krémmánia Kedvencek a -ben
heyitseszter

2016. május 24.

Olyan gyönyörű az összetevő lista, viszont nálam nem működött valamiért a termék. Régóta nem használtam AHA terméket mielőtt a deluxe méretet elkezdtem volna használni, így bátran merem mondani, hogy tényleg nem történt változás. A kombinált bőrömre vigyázok, egyes termékekkel kapcsolatban rezisztensebb, így erősebb AHA savakat tartalmazó termékre váltottam, ahol viszont érvényesült az összetevő jótékony hatása. Nagyon sajnálom, nálam az első PC termék, amit nem vásárolnék újra.

heyitseszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

HRenata

2016. május 2.

Egy időben kezdtem el használni a Resist Super antioxidant concentrate szérummal. Nem tudom, melyiké a nagyobb érdem, de látható változást hoztak rövid idő alatt. A bőrömön meglátszott a kevesebb odafigyelés és kevés alvás az utóbbi időben, most újra élénkebb, egészségesebb színe van, simább és egységesebb a felszíne, piros foltok, apró pattanások eltűntek, és a petyhüdtség is a múlté. Amit ígér, azt nálam teljesítette.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

renataH

2016. április 23.

Nekem ez nagyon bevált. Nem irritál, enyhe bizsergető érzést okoz csak felkenéskor, de nem kellemetlen. Valóban simább, puhább és egységesebb kinézetű lett a bőröm amióta használom.

renataH
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 23.

bogca93

2016. április 5.

No hát elértem ide is. Öt napra elegendő mintát rendeltem és már az elején annyira megszerettem ez a hámlasztót, hogy az utolsó tasakból három adagnyit is kisajtoltam így hat napra lett elég :). Sokkal jobb, mint a 10%-os, annak érdekes semmilyen hatását nem érzem. Felkenés után furcsán bizsereg az ember arca, de nem tudom mihez hasonlítani. Picit kipirosodik az arcom, de egyáltalán nem irritálja és hamar el is múlik. Egy nap kivételével, mikor a 10%-osat használtam, minden nap ezt kentem fel. Nagyon tetszik az eredmény, bár a kialakuló, durvább pattanásokkal nem művel csodát, az összkép még is szép, mintha kiegyenlítené a bőrfelszínemet és halványítaná a régi foltjaimat. Egyébként első használat után teljesen eltüntetett egy nagyobb pattanást a homlokom közepéről, ami meglepett :). Nagyon tetszik, mert lehet folyamatosan használni, nem okoz irritációt és széppé teszi a bőrömet. Kombinálva az arcolajammal (TBS e-vitaminos) pedig szebb a bőröm, mint valaha :)

Update: Elfogytak a mintáim, de a nappali arckrémből és a szérumból még maradt. Pár napig amíg szereztem ismét hámlasztót, csak azokat használtam, de semmi... Azt kell mondjam csak ezzel együtt működnek, úgyhogy ez továbbra is csoda darab marad, de a többi annyira nem győzött meg.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
bogca93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 5.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
mikkamakka75

2016. március 7.

Heti 2 10%os hámlasztás között naponta hasznàlom ezt az 5%os ahat de nem tudom azt mondani hogy sok hatását látnám. Lehet tul vastag a bör a képemen :-) de nekem ez az egész PC hàmlasztos dolog kicsit kevésnek bizonyult.. (màr vàltottam is egy màsik màrka erösebb cuccàra.. és nem bàntam meg!) Nem huzom le nagyon mert bàr nem hasznàlt, nem is àrtott.. igy egy közepes :-/

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 7.

fleur83

2016. február 25.

A resist családból eddig minden bejött amit próbáltam és ebben sem csalódtam! Heti 1-2 alkalommal használom, a bőröm imádja. Leginkább a pattanások után maradt foltokat szeretném eltűntetni az arcomról és úgy tűnik ez sokat segít. Egységesebb a bőrképem és az aktuális pattik is gyorsabban gyógyulnak, a pirosság is hamar elmúlik.

fleur83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Gina1031

2016. február 14.

Érdekes a viszonyunk - legalábbis két hét után ezt mondhatom. Mintha több pattanásom lenne, mióta használom... és ez elszomorít. Ugyanakkor: a ráncok mélységén mintha valóban csökkentene. Most azzal kísérletezem, hogy csak a szarkalábakra és a homlokomon végigfutó ráncokra kenegetem. De gyanítom, hogy ő a ludas a megjelenő pattanásokban, mert most még a homlokráncomba is pattanás nőtt... :( Szomorú vagyok. Szeretném azt hinni, hogy nem beképzelem, hogy kevésbé mélyek a ráncaim (és csak egy pattanást okozó cuccért fizettem) - ezért adok most négy pontot.

Gina1031
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

kremmina

2016. február 4.

Sokáig ellenálltam a hámlasztó kezeléseknek, azonban az életem nagy részében jó állapotú bőröm 30-hoz közeledve egyre kritikán alulibb állapotba kezdett kerülni és eljutottam arra a szintre, hogy hátha ez segít... Nem nagyon hittem eddig a csodákban, de ez a krém gyakorlatilag egy tizest fiatalított a bőrömön. Minden este használom, sokkal egységesebb, puhább lett a bőröm, a piros foltjaimnak viszlát és a pigmentfoltjaim is majdnem eltűntek. Most rendeltem mintát a 10%-osból, kipróbálom azt is heti egyszer, bár nem tudom hova lehet ezt még fokozni. :)

kremmina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

timilla

2016. január 18.

Két mintát használtam el belőle, és tulajdonképpen semmi kifogásom nem lehet ellene, könnyen eloszlatható, jól beszívódó krém, és szép, kisimult pofival ébredtem a használata után mindig, ami nem csoda, hiszen nagyon jó kis összetevőlistája van. Viszont mint hámlasztó nekem kevés az 5% AHA, egyáltalán semmit nem éreztem a bőrömön a felkenése után. (Amúgy az Isis Pharma 12%-os glikolsavas krémjét használom már évek óta, és az a mai napig csípi az arcom.) Ezt a krémet inkább annak ajánlanám, aki még csak most kezdi a hámlasztós karrierjét.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

vszandraa

2016. január 18.

Úgy örülök, hogy kipróbáltam. :) Boldogság van most!! Pár hónapja elkezdtem heti 2-szeres rendszerességgel hámlasztani a 2%-os BHA-val, és szomorúan tapasztaltam, hogy nem történt változás a bőrömön. Megrendeltem ezt a kis csodát 2 termékmintából. Először kétségbe estem, milyen kevés ez a 2 minta, de azt kell mondjam, hogy 4. alkalommal használtam, és még 2-3-ra elég lesz. Nagyon kis gazdaságos. Úgy veszem észre, hogy javított a bőröm szerkezetén nagy örömömre, úgyhogy most úgy néz ki a rutin, hogy heti 1-szer 2%-os BHA és a többi napokon AHA. Pattanás utáni foltjaimat szeretném eltüntetni, és halványodott már most sokkal szebb az arcom, és nem is zsírosodik annyira a bőröm. Nem tudom, hogy ez most minek köszönhető. Alig várom, hogy a 10%-ost is kipróbáljam, de nem vagyok mohó, megvárom, míg az 5%-os elfogy. További tapasztalatot írok, ha lesznek. Még az elején van a szerelmünk az AHA-val. :)

vszandraa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 18.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Tetrahydrodiferuloylmethane, Tetrahydrodemethoxydiferuloylmethane, Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane, Epigallocatechin Gallate, Caffeic Acid
Gyulladáscsökkentők: Epigallocatechin Gallate, Salicylic Acid, Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide

Glikolsav. Az AHA-savak (alpha hydroxy acid) leggyakoribb formája. A bőr legfelső rétegére hámlasztó hatással van, ezáltal simítja a bőrt, felgyorsítja a sejtek életciklusát (cell turnover). A bőr legfelső rétege (stratum corneum) 3-5 hetente teljesen kicserélődik, ezen gyorsítanak a kémiai hámlasztók. A glikolsavat általában 5-15% közötti koncentrációban használják otthoni hámlasztók esetén, és a krém pH-értékének 3 és 4 között kell lennie ahhoz, hogy hasson. A  megfelelő mennyiségben és pH-értéken enyhén irritáló összetevő, mely csípős, csipkedő érzést okoz a legtöbb bőrön. Mivel vízben oldódó, csökkenthetünk az irritáción, ha teljesen száraz bőrre kenjük. A glikolsav külön figyelmet érdemel azért is, mert 10% feletti koncentrációban nemcsak hámlaszt, hanem a kollagéntermelést is serkenti. Részletesebb információ a futuredermen.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Kávésav. Kivételesen erős hatású antioxidáns (a Futurederm informácói szerint erősebb, mint a ferulic acid), melynek bizonyitottan van rákellenes hatása. Számos gyümölcsben, zöldségben, növényben megtalálható, többek közt a kávéban is. A kávésavra irányuló tanulmányok túlnyomó többsége szerint, hogy a kávésav egy kifejezetten biztonságos összetevő.

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.

A fekete nadálytő (comfrey) kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású anyag. Segíti a sebgyógyulást is. Pattanások elleni termékek gyakori összetevője.

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.