KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   12800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Paulaschoice.hu-n 12 800  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. június 15.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Paulaschoice.hu, 12 800  Ft

5% AHA savat és 0.5% szalicil savat tartalmazó, napi használatra ajánlott gyengéd bőrmegújító kezelés. Segít a nap okozta károk, az egyenetlen bőrfelszín és a pigmentfoltok kezelésében. A gyulladáscsökkentő és antioxidáns összetevők táplálják és nyugtatják a bőrt.

Ár: 12 800  Ft, Eladó: Paulaschoice.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Krémmánia Kedvencek a -től
BirsAlma

2016. december 7.

Az egyik kedvencem. :) Sokat javult a bőröm amióta használom. Én előtte nem használtam másmilyen hámlasztót, úgyhogy csak erről írhatok. Amire én használom, hogy elég sok pigmentfolt van/volt az arcomon. Elég jól halványította őket. Természetesen azt nem tudom mondani, hogy teljesen eltüntette, de sokat javított a helyzeten. Nekem nem okozott semmiféle irritációt. Nagyon puha lett tőle a bőröm.

BirsAlma
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

balazskrisztii

2016. november 17.

Ez az első hámlasztóm, szóval nincs viszonyítási alapom. Felkenés után nem érzékeltem csípő/égő érzést, miután beszívódott, az aktuális hidratálót használtam (jelenleg TBS E-vitaminos olaj). Drasztikus változás nincs, mert nem voltak komoly problémáim, de az orrom melletti pirosság szinte teljesen eltűnt :) Eddig reggelente nem használtam fényvédőt, de már indokoltnak tartom. Sajnos a megfelelő fényvédős hidratálót nem találtam meg elsőre, de ez nem ennek a terméknek a hibája (remélem..) Azért adok csak 4*-ot, mert elég borsos ára van, de valószínűleg újra fogom vásárolni.

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 17.

falsestuff

2016. július 29.

A legtöbb általam próbált Paula's choice termék nagyjából négycsillagos téma, de akad 1-2 annyira zseniális, hogy már csak azok miatt sem meglepő a PC-t övező kultusz világszerte. Na, ez az egyik olyan, vagy legalábbis nekem nagyon jól bevált kencéjük. Szépen rendbe tette a bőrömet - igaz, nem is tudtam, hogy azért tűnt annyira száraznak a bőröm, mert nem hámlasztottam... (ezek után már azt sem tudom, hogy igazából száraznak számít-e a bőröm). ha már itt tartunk, szerintem a Paula's choice másik nagy érdeme az, hogy a bőrápolással kapcsolatos valódi ismereteket próbál terjeszteni és nem szépségipari bullshitjeket durrogtat.

falsestuff
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

heyitseszter

2016. május 24.

Olyan gyönyörű az összetevő lista, viszont nálam nem működött valamiért a termék. Régóta nem használtam AHA terméket mielőtt a deluxe méretet elkezdtem volna használni, így bátran merem mondani, hogy tényleg nem történt változás. A kombinált bőrömre vigyázok, egyes termékekkel kapcsolatban rezisztensebb, így erősebb AHA savakat tartalmazó termékre váltottam, ahol viszont érvényesült az összetevő jótékony hatása. Nagyon sajnálom, nálam az első PC termék, amit nem vásárolnék újra.

heyitseszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

HRenata

2016. május 2.

Egy időben kezdtem el használni a Resist Super antioxidant concentrate szérummal. Nem tudom, melyiké a nagyobb érdem, de látható változást hoztak rövid idő alatt. A bőrömön meglátszott a kevesebb odafigyelés és kevés alvás az utóbbi időben, most újra élénkebb, egészségesebb színe van, simább és egységesebb a felszíne, piros foltok, apró pattanások eltűntek, és a petyhüdtség is a múlté. Amit ígér, azt nálam teljesítette.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

renataH

2016. április 23.

Nekem ez nagyon bevált. Nem irritál, enyhe bizsergető érzést okoz csak felkenéskor, de nem kellemetlen. Valóban simább, puhább és egységesebb kinézetű lett a bőröm amióta használom.

renataH
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 23.

bogca93

2016. április 5.

No hát elértem ide is. Öt napra elegendő mintát rendeltem és már az elején annyira megszerettem ez a hámlasztót, hogy az utolsó tasakból három adagnyit is kisajtoltam így hat napra lett elég :). Sokkal jobb, mint a 10%-os, annak érdekes semmilyen hatását nem érzem. Felkenés után furcsán bizsereg az ember arca, de nem tudom mihez hasonlítani. Picit kipirosodik az arcom, de egyáltalán nem irritálja és hamar el is múlik. Egy nap kivételével, mikor a 10%-osat használtam, minden nap ezt kentem fel. Nagyon tetszik az eredmény, bár a kialakuló, durvább pattanásokkal nem művel csodát, az összkép még is szép, mintha kiegyenlítené a bőrfelszínemet és halványítaná a régi foltjaimat. Egyébként első használat után teljesen eltüntetett egy nagyobb pattanást a homlokom közepéről, ami meglepett :). Nagyon tetszik, mert lehet folyamatosan használni, nem okoz irritációt és széppé teszi a bőrömet. Kombinálva az arcolajammal (TBS e-vitaminos) pedig szebb a bőröm, mint valaha :)

Update: Elfogytak a mintáim, de a nappali arckrémből és a szérumból még maradt. Pár napig amíg szereztem ismét hámlasztót, csak azokat használtam, de semmi... Azt kell mondjam csak ezzel együtt működnek, úgyhogy ez továbbra is csoda darab marad, de a többi annyira nem győzött meg.

bogca93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 5.

mikkamakka75

2016. március 7.

Heti 2 10%os hámlasztás között naponta hasznàlom ezt az 5%os ahat de nem tudom azt mondani hogy sok hatását látnám. Lehet tul vastag a bör a képemen :-) de nekem ez az egész PC hàmlasztos dolog kicsit kevésnek bizonyult.. (màr vàltottam is egy màsik màrka erösebb cuccàra.. és nem bàntam meg!) Nem huzom le nagyon mert bàr nem hasznàlt, nem is àrtott.. igy egy közepes :-/

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 7.

fleur83

2016. február 25.

A resist családból eddig minden bejött amit próbáltam és ebben sem csalódtam! Heti 1-2 alkalommal használom, a bőröm imádja. Leginkább a pattanások után maradt foltokat szeretném eltűntetni az arcomról és úgy tűnik ez sokat segít. Egységesebb a bőrképem és az aktuális pattik is gyorsabban gyógyulnak, a pirosság is hamar elmúlik.

fleur83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Gina1031

2016. február 14.

Érdekes a viszonyunk - legalábbis két hét után ezt mondhatom. Mintha több pattanásom lenne, mióta használom... és ez elszomorít. Ugyanakkor: a ráncok mélységén mintha valóban csökkentene. Most azzal kísérletezem, hogy csak a szarkalábakra és a homlokomon végigfutó ráncokra kenegetem. De gyanítom, hogy ő a ludas a megjelenő pattanásokban, mert most még a homlokráncomba is pattanás nőtt... :( Szomorú vagyok. Szeretném azt hinni, hogy nem beképzelem, hogy kevésbé mélyek a ráncaim (és csak egy pattanást okozó cuccért fizettem) - ezért adok most négy pontot.

Gina1031
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

Antioxidánsok: Tetrahydrodiferuloylmethane, Tetrahydrodemethoxydiferuloylmethane, Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane, Epigallocatechin Gallate, Caffeic Acid
Gyulladáscsökkentők: Epigallocatechin Gallate, Salicylic Acid, Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide

Glikolsav. Az AHA-savak (alpha hydroxy acid) leggyakoribb formája. A bőr legfelső rétegére hámlasztó hatással van, ezáltal simítja a bőrt, felgyorsítja a sejtek életciklusát (cell turnover). A bőr legfelső rétege (stratum corneum) 3-5 hetente teljesen kicserélődik, ezen gyorsítanak a kémiai hámlasztók. A glikolsavat általában 5-15% közötti koncentrációban használják otthoni hámlasztók esetén, és a krém pH-értékének 3 és 4 között kell lennie ahhoz, hogy hasson. A  megfelelő mennyiségben és pH-értéken enyhén irritáló összetevő, mely csípős, csipkedő érzést okoz a legtöbb bőrön. Mivel vízben oldódó, csökkenthetünk az irritáción, ha teljesen száraz bőrre kenjük. A glikolsav külön figyelmet érdemel azért is, mert 10% feletti koncentrációban nemcsak hámlaszt, hanem a kollagéntermelést is serkenti. Részletesebb információ a futuredermen.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Kávésav. Kivételesen erős hatású antioxidáns (a Futurederm informácói szerint erősebb, mint a ferulic acid), melynek bizonyitottan van rákellenes hatása. Számos gyümölcsben, zöldségben, növényben megtalálható, többek közt a kávéban is. A kávésavra irányuló tanulmányok túlnyomó többsége szerint, hogy a kávésav egy kifejezetten biztonságos összetevő.

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.