KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   12800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 800  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. június 15.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 800  Ft

5% AHA savat és 0.5% szalicil savat tartalmazó, napi használatra ajánlott gyengéd bőrmegújító kezelés. Segít a nap okozta károk, az egyenetlen bőrfelszín és a pigmentfoltok kezelésében. A gyulladáscsökkentő és antioxidáns összetevők táplálják és nyugtatják a bőrt.

Ár: 12 800  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Agnyecko

2017. március 7.

Illatát, állagát nagyon szeretem, a bőrömet nem csípi mindennapos használat mellett sem, de ugyanaz a bajom, mint a többi PC csodaszerrel: nekem semmi látható/érezhető/bíztató hatása sincs, és ezzel nem keserítem magam. Már csak hab a tortán, hogy a legtöbb PC nevetségesen kis mennyiség (időnként én szégyellem, hogy ennyire idiótának lehet nézni felnőtt embereket) arcpirítóan túlárazva. Eszem ágában sincs újrarendelni.

Agnyecko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

PSz

2017. február 23.

Nagyon szeretem, második dobozzal használom már. Nagyon észrevehető a hatása, kifejezetten szebb lesz tőle a bőröm. Hetente átlagosan 5 este használom, közben időnként a Resist 10%-ost is. Biztos, hogy ez mindig ott lesz a polcomon. Mellesleg az illata is szuper.

PSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

kneva

2017. január 27.

Delux mintám van és csak hetente egyszer használom, mert a többi napokon BHA-t teszek fel. Szebb vele a bőröm, mint nélküle. Azért csak heti egyszer kenem, mert az orcák kipirosodnak utána, egészen rozaceás leszek, ebből gondolom, h az AHA nem igazán nekem való. Viszont a bőröm többi részével jót tesz, főleg a homlokomon lévő napfoltokkal. Úgy érzem, jobban hat, mint más márkák hiperpigmentáció elleni termékei.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

Makk Zsuzsó

2017. január 14.

Nagyon gyengéd AHA hámlasztót kerestem, mert elég érzékeny, száraz mostanság a bőröm, és a BHA már szárított. Korábban használtam arcra 10-es AHA-t, de az túl erős lenne most. Ez az 5% tökéletesnek tűnik: nem irritál, még csak nem is csíp szinte, nem szárít, és mivel max. heti 1-szer használom, kiadós is. A hatását pedig nem kell külön ecsetelni, azt hozza, amit elvárok tőle.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

dzsanki

2017. január 14.

Nekem bejönnek a krémes állagú hámlasztók, sőt azokat részesítem előnyben, mert valahogy úgy érzem, hogy hidratálnak is kicsit, így ebből is van itthon egy deluxe minta, és szeretem. Ami meglepő, hogy a 10 ml-es kiszerelés is nehezen fogy, azt hittem, hogy 10 használatra lesz elég, de 15x már tuti használtam, és még van benne. Azt gondolom, hogy nem nélkülözhetetlen termék, de ha valaki ezt választja a fő aha hámlasztójának, meg lesz vele elégedve. Az árát sokallom egyedül, hisz ugyanennyiért 100 ml-es PC hámlasztókat kapunk, ezért a négy csillag. Maga a hatása egyébként megfelel az elvártnak, lehúzza a gyulladást, kisimítja a bőrt, halványítja a foltokat, nem irritál.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

Betti21

2017. január 11.

Elég vegyes véleményem van erről a termékről. Először is amivel maximálisan elégedett vagyok, hogy a homlokomon a hajam tövében lévő pigmentfoltokat nagyon szépen elhalványította. Amikor elkezdtem használni látványosan szebbnek és tisztának láttam a bőröm. Sajnos ez max 1 hétig tartott azóta semmit sem veszek észre, így azt kell mondanom, hogy mivel elég drága volt nem érte meg az árát. A homlokomon a bőrt elvékonyította, úgyhogy inkább oda egyáltalán nem kenek belőle. Az állagát és illatát szeretem. Most elkezdem a dekoltázsra használni, egy kis területen nem szép a bőröm, ki tudja hátha ott csodát tesz....

Betti21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

seeely

2017. január 7.

A bőröm korpás-szeborreás, és már egy hét után látszik az eredmény, kevesebb patti, nincsenek fájó göbök az arcomon, és kivételesen nem 3 hetente kell járnom kozmetikushoz tisztíttatni, úgyhogy legközelebb a teljes kiszerelést rendelem, nemcsak a mintát, mert tényleg must-have!

seeely
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

whitexswan

2016. december 26.

A PC Resist 10%-os AHA hámlasztója mellé jó kis kiegészítő termék a köztes napokra, ha valaki szeretné fokozni annak a hatását, nekem legalábbis bevált erre. Jó párat elhasználtam belőle, nekem sokkal gyorsabban fogyott, mint a 10%-os folyadék. A folyamatos, kihagyások nélküli, 2 évig tartó közös használatuk azért elvékonyította a bőrömet-emiatt hagytam abba, mert emellett viszont a mély hegekre így sem voltak elég hatásosak. De összességében így is meg voltam velük elégedve, ha a Paula's Choicetól ajánlanom kellene másoknak két terméket, ez a kettő lenne az. Szinte minden másban csalódtam ettől a márkától, ez a kettő viszont tényleg működött. Akinek kis bőrhibái vannak (pl. felszínes ráncok, apróbb pattanások), annak akár önmagában is elég lehet ez a termék.

Az színe nem túl szép, barnás. Azt mondjuk utáltam benne, ahogy minden használat beleszáradt belőle egy gusztustalan darabka az adagolónyílásba, hiába töröltem le és mindig az kijött az elején, ahogy az ember nyomta ki a flakonból a krémet... :p

Egyébként teljesen uniszex ez a termékcsalád, nincs nőies illata és külseje a termékeknek, problémás bőrű férfiaknak sem ciki használni szerintem.

whitexswan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

BirsAlma

2016. december 7.

Az egyik kedvencem. :) Sokat javult a bőröm amióta használom. Én előtte nem használtam másmilyen hámlasztót, úgyhogy csak erről írhatok. Amire én használom, hogy elég sok pigmentfolt van/volt az arcomon. Elég jól halványította őket. Természetesen azt nem tudom mondani, hogy teljesen eltüntette, de sokat javított a helyzeten. Nekem nem okozott semmiféle irritációt. Nagyon puha lett tőle a bőröm.

BirsAlma
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

balazskrisztii

2016. november 17.

Ez az első hámlasztóm, szóval nincs viszonyítási alapom. Felkenés után nem érzékeltem csípő/égő érzést, miután beszívódott, az aktuális hidratálót használtam (jelenleg TBS E-vitaminos olaj). Drasztikus változás nincs, mert nem voltak komoly problémáim, de az orrom melletti pirosság szinte teljesen eltűnt :) Eddig reggelente nem használtam fényvédőt, de már indokoltnak tartom. Sajnos a megfelelő fényvédős hidratálót nem találtam meg elsőre, de ez nem ennek a terméknek a hibája (remélem..) Azért adok csak 4*-ot, mert elég borsos ára van, de valószínűleg újra fogom vásárolni.

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 17.

Antioxidánsok: Tetrahydrodiferuloylmethane, Tetrahydrodemethoxydiferuloylmethane, Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane, Epigallocatechin Gallate, Caffeic Acid
Gyulladáscsökkentők: Epigallocatechin Gallate, Salicylic Acid, Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide

Glikolsav. Az AHA-savak (alpha hydroxy acid) leggyakoribb formája. A bőr legfelső rétegére hámlasztó hatással van, ezáltal simítja a bőrt, felgyorsítja a sejtek életciklusát (cell turnover). A bőr legfelső rétege (stratum corneum) 3-5 hetente teljesen kicserélődik, ezen gyorsítanak a kémiai hámlasztók. A glikolsavat általában 5-15% közötti koncentrációban használják otthoni hámlasztók esetén, és a krém pH-értékének 3 és 4 között kell lennie ahhoz, hogy hasson. A  megfelelő mennyiségben és pH-értéken enyhén irritáló összetevő, mely csípős, csipkedő érzést okoz a legtöbb bőrön. Mivel vízben oldódó, csökkenthetünk az irritáción, ha teljesen száraz bőrre kenjük. A glikolsav külön figyelmet érdemel azért is, mert 10% feletti koncentrációban nemcsak hámlaszt, hanem a kollagéntermelést is serkenti. Részletesebb információ a futuredermen.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Kávésav. Kivételesen erős hatású antioxidáns (a Futurederm informácói szerint erősebb, mint a ferulic acid), melynek bizonyitottan van rákellenes hatása. Számos gyümölcsben, zöldségben, növényben megtalálható, többek közt a kávéban is. A kávésavra irányuló tanulmányok túlnyomó többsége szerint, hogy a kávésav egy kifejezetten biztonságos összetevő.

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.