KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   12800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 800  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. június 15.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 800  Ft

5% AHA savat és 0.5% szalicil savat tartalmazó, napi használatra ajánlott gyengéd bőrmegújító kezelés. Segít a nap okozta károk, az egyenetlen bőrfelszín és a pigmentfoltok kezelésében. A gyulladáscsökkentő és antioxidáns összetevők táplálják és nyugtatják a bőrt.

Ár: 12 800  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1500 , Eladó: macskusz
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

TundiPapp

2017. június 18.

Semmit nem ert :(
Irtam a gyartonak is, hatha en hasznalom rosszul, adjanak tippet....de csak annyit valaszoltak, hogy sajnaljak, hogy szamomra nem mukodik.
Pedig en biztam benne....

TundiPapp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Semmit nem ert :(
Pedig en biztam benne....

Mila85

2017. május 6.

Felfedeztem magamnak régi új kedvencem:) Sajnos a nyaralás alatt az egész éves/vagy több éves pigment folt elleni harcomat rongyoltam le, azzal hogy nem kentem elég vastagon, vagy sűrűn/ ledörzsöltem, izzadtam a bioderma fényvédőmet, így koszos, pigmentfoltos homlokom lett. Eléggé elkeserít a helyzet, tekintettel arra, hogy mennyire védem, ápolom a bőröm, és elég egy fél nap, hogy évek 364 nap munkájának nyoma vesszen. Na elő is kaptam ahogy hazaértem ezt a kis deluxe mintámat és kenem heti 5 nap. Először vártam, hogy irritálni fog vagy picit hámlok de szerencsére semmi, sőt annyira szép puha selymes, kisimult a bőröm, biztos hogy nagyban is meg fogom rendelni. Már picit halványodok is, úgyhogy kitartóan kenem, meg rendeltem még pigmentfolt elleni cuccot, nem adom fel (plusz egy réteggel több alapozó a homlokra).

Mila85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

skin

2017. április 14.

Rengeteget olvastam hámlasztás témában és erre esett a választásom. Most lehet,hogy ünneprontó leszek,de nekem az égvilágon semmit sem csinált. Először bizseregtem tőle ,aztán az is elmaradt. Maradt a nagy semmi..Egy hámlasztónak azért dolgoznia kellene nem? Nem tudok róla elmondani egyebet,nálam nem működik .

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 14.

Agnyecko

2017. március 7.

Illatát, állagát nagyon szeretem, a bőrömet nem csípi mindennapos használat mellett sem, de ugyanaz a bajom, mint a többi PC csodaszerrel: nekem semmi látható/érezhető/bíztató hatása sincs, és ezzel nem keserítem magam. Már csak hab a tortán, hogy a legtöbb PC nevetségesen kis mennyiség (időnként én szégyellem, hogy ennyire idiótának lehet nézni felnőtt embereket) arcpirítóan túlárazva. Eszem ágában sincs újrarendelni.

Agnyecko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

PSz

2017. február 23.

Nagyon szeretem, második dobozzal használom már. Nagyon észrevehető a hatása, kifejezetten szebb lesz tőle a bőröm. Hetente átlagosan 5 este használom, közben időnként a Resist 10%-ost is. Biztos, hogy ez mindig ott lesz a polcomon. Mellesleg az illata is szuper.

PSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

kneva

2017. január 27.

Delux mintám van és csak hetente egyszer használom, mert a többi napokon BHA-t teszek fel. Szebb vele a bőröm, mint nélküle. Azért csak heti egyszer kenem, mert az orcák kipirosodnak utána, egészen rozaceás leszek, ebből gondolom, h az AHA nem igazán nekem való. Viszont a bőröm többi részével jót tesz, főleg a homlokomon lévő napfoltokkal. Úgy érzem, jobban hat, mint más márkák hiperpigmentáció elleni termékei.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

Makk Zsuzsó

2017. január 14.

Nagyon gyengéd AHA hámlasztót kerestem, mert elég érzékeny, száraz mostanság a bőröm, és a BHA már szárított. Korábban használtam arcra 10-es AHA-t, de az túl erős lenne most. Ez az 5% tökéletesnek tűnik: nem irritál, még csak nem is csíp szinte, nem szárít, és mivel max. heti 1-szer használom, kiadós is. A hatását pedig nem kell külön ecsetelni, azt hozza, amit elvárok tőle.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

dzsanki

2017. január 14.

Nekem bejönnek a krémes állagú hámlasztók, sőt azokat részesítem előnyben, mert valahogy úgy érzem, hogy hidratálnak is kicsit, így ebből is van itthon egy deluxe minta, és szeretem. Ami meglepő, hogy a 10 ml-es kiszerelés is nehezen fogy, azt hittem, hogy 10 használatra lesz elég, de 15x már tuti használtam, és még van benne. Azt gondolom, hogy nem nélkülözhetetlen termék, de ha valaki ezt választja a fő aha hámlasztójának, meg lesz vele elégedve. Az árát sokallom egyedül, hisz ugyanennyiért 100 ml-es PC hámlasztókat kapunk, ezért a négy csillag. Maga a hatása egyébként megfelel az elvártnak, lehúzza a gyulladást, kisimítja a bőrt, halványítja a foltokat, nem irritál.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

Betti21

2017. január 11.

Elég vegyes véleményem van erről a termékről. Először is amivel maximálisan elégedett vagyok, hogy a homlokomon a hajam tövében lévő pigmentfoltokat nagyon szépen elhalványította. Amikor elkezdtem használni látványosan szebbnek és tisztának láttam a bőröm. Sajnos ez max 1 hétig tartott azóta semmit sem veszek észre, így azt kell mondanom, hogy mivel elég drága volt nem érte meg az árát. A homlokomon a bőrt elvékonyította, úgyhogy inkább oda egyáltalán nem kenek belőle. Az állagát és illatát szeretem. Most elkezdem a dekoltázsra használni, egy kis területen nem szép a bőröm, ki tudja hátha ott csodát tesz....

Betti21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

seeely

2017. január 7.

A bőröm korpás-szeborreás, és már egy hét után látszik az eredmény, kevesebb patti, nincsenek fájó göbök az arcomon, és kivételesen nem 3 hetente kell járnom kozmetikushoz tisztíttatni, úgyhogy legközelebb a teljes kiszerelést rendelem, nemcsak a mintát, mert tényleg must-have!

seeely
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Antioxidánsok: Tetrahydrodiferuloylmethane, Tetrahydrodemethoxydiferuloylmethane, Tetrahydrobisdemethoxydiferuloylmethane, Epigallocatechin Gallate, Caffeic Acid
Gyulladáscsökkentők: Epigallocatechin Gallate, Salicylic Acid, Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Kávésav. Kivételesen erős hatású antioxidáns (a Futurederm informácói szerint erősebb, mint a ferulic acid), melynek bizonyitottan van rákellenes hatása. Számos gyümölcsben, zöldségben, növényben megtalálható, többek közt a kávéban is. A kávésavra irányuló tanulmányok túlnyomó többsége szerint, hogy a kávésav egy kifejezetten biztonságos összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.