KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   12500,00 HUF   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Paulaschoice.hu   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lino

Utolsó módosítás dátuma: 2016. június 9.

Ár:   12500,00 HUF
Lelőhely:   Paulaschoice.hu
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ultra könnyű, SPF 30 fényvédővel rendelkező, nappali hidratáló kifejezetten a kombinált és zsíros bőr öregedési jeleire. A többcélú formula védi a bőrt a nap okozta károsodásoktól, valamint erős antioxidáns tartalma serkenti a kollagén termelését, ezáltal feszesíti a bőrt. Láthatóan egyenletesebb bőrszín, kevesebb ránc és fiatalosan egészséges ragyogó arcbőr.

• Hatásos öregedő bőr, ráncok, bőrpír, barna foltok, kitágult pórusok, extra érzékeny bőr és rosacea esetén is
  • Mattító selymes krém
  • Tiszta, természetes színe minden bőrszínhez tökéletes
  • Széles spektrumú védelmet biztosít, ásványi fényvédővel
  • Szem körül is használható
  • Minden Paula's Choice alapozóval kompatibilis
  • Illatanyagmentes
Kielemeztük a hónap krémjét: Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Ár: 12500,00 HUF, Eladó: Paulaschoice.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Krémmánia Kedvencek a -ben
erika0325

2016. augusztus 12.

Körülbelül 3 éve használom, igaz, most nyár elejétől kihagytam, vettem más fényvédőket, több fajtát is, hol ilyen, hol olyan megelégedettséggel használtam őket. Eddig bírtam, megint megvettem a hosszú nevű kedvencemet. Számomra ez a legjobb fényvédő, szeretem, hogy nem fehér, szeretem, hogy jó rá sminkelni, hogy megvéd a naptól. Csalóka, mert olyan picinek tűnik a csomagolása, pedig 60 ml, nem is olyan kevés, és jó sokáig elég. Nem variálok többet, ez vált be a legjobban:-)

erika0325
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

mokkalany

2016. augusztus 3.

Nem létezik, hogy még nem írtam véleményt erről a Szent Grálról! Hidegebb időben bitang módon szárítja az orcáimat, de annyira, hogy még fotókon is láttam (oldalról jövő napsütésben), ezért olyankor kifejezetten tápláló krémet kell azokra a területekre kenni. Viszont - főleg a zsírosodó T-vonalra - meleg és párás időben megváltás, sokkal kevesebbet kell itatós papír, púder, meg mifene. Le akartam váltani egy Biodermára, de sajnos az ígéretével ellentétben nem mattított, és nem is hozott létre ilyen szép eredményt. Úgyhogy horror ár ide vagy oda, amint megjött a fizum, újra kellett vennem.

mokkalany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Amea

2016. július 11.

update: 35 fok fölött, mikor minden más leolvad rólam, elővettem. Most pont jól jön a szárító hatása, de továbbra is tartom, hogy nem éri meg az árát, nem merném hosszú távon használni.

Ez bizony nem "nappali hidratáló fényvédővel", hanem egy színezett fényvédő, bár tetszik a PC művészi szabadsága, ahogyan a műfajok között szárnyal. :)
Fizikai fényvédők közt egész jónak mondanám, de helytállóbb a 'legkevésbé rossz'.
Szépen indult a történet, nem csinált hullabőrt -mert színezett- és nem okozott nálam allergiát sem, nem is úszott a zsírban az arcom, mint pl az Uriage-ban. Túl idilli volt a sztori, úgyhogy aláhidratálás nélkül szépen fokozatosan porzósra szárította a kombinált bőrömet a csalárd, még ha átmenetileg a szilikon miatt az első felvonásban ez nem is annyira tűnt fel.
Persze, orvosoltam egy plusz hidratáló vendégszereplésével, csak hát nem erről volt szó. (pláne ilyen jegyárak mellett...)
Na de végül ez a cucc úgy megköt, le sem lehet robbantani!
Az igazi műkedvelők figyelmébe: van abban valami finoman cizellált humor, ahogy a fináléban a PC resist nappali krémjével szemben alulmarad a családtag, a PC resist lemosója.
Összességében nem rossz kence ez, de nem éri meg az árát.

(8)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Amea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

Na de végül ez a cucc úgy megköt, le sem lehet robbantani!
Összességében nem rossz kence ez, de nem éri meg az árát.

(8)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Pocok1972

2016. július 5.

Illatanyagmentes könnyed színezett krémecske napvédővel, szép össztevőkkel. Árban már nem vagyok vele elégedett, nekem max 6 hónapig tart és nem is használom naponta. Kicsit szárítja a bőröm :(

Pocok1972
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

molnar.dia

2016. július 4.

Maga a tökély ez a krém nekem. Alig fed, de pont elég is, hogy a mindig kipirosodó hiperérzékeny bőrömet tökéletes tónusban tartsa, hidratálja és még mattítsa is annyira, hogy estére is max csak bőrfénye legyen. Egyszóval kell :)

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
molnar.dia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
kamili07

2016. június 29.

Ha elég jó állapotban van a bőröm, simán elindulok otthonról, hogy csak ezt kenem és semmi smink, még BB sem. Nekem szépen mattít, a színével sincs bajom, felkenés után szinte el is tűnik. Télen nem volt elég a hidratáló hatása, alá kellett még hidratálni. Egy átlagos munkanaphoz az irodában elegendő a 30-as faktor, ha kint vagyok a szabadban és nagyon erős a napsütés 50-est használok. Kár, hogy ennyire drága, de amíg nem találok jobbat, addig ez marad.

kamili07
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 29.

sztikke

2016. június 28.

Csak termékmintám van belőle, de erősen gondolkozom, hogy megvegyem a nagy kiszerelést, csak attól félek, hogy lejárna, mielőtt elhasználnám. Nekem csak nyárra kellene az erős napsütésben, mivel nem szoktam hámlasztani az arcomat. Persze, hogy ebből a fajtából nincsen közepes méretű kiszerelésük...

Ezt leszámítva nagyon meg vagyok vele elégedve a krémmel, a zsírosodásra hajlamos bőrömet szépen mattítja, és egyáltalán nem csinál pattanásokat. Kánikulában még nem tudtam kipróbálni, de szerintem ott is megállja a helyét. Nekem a színével sincs bajom, szépen illeszkedik a bőrszínemhez. Kár, hogy ilyen nehéz beszerezni és ilyen drága :(

Update: Fel kell, hogy pontozzam, kánikulában is kitartott egész nap, nagyon szépen egységesíti az arcomat, és alig akar elfogyni a minta is belőle, pedig nem kenem vékonyan egyáltalán. Pattikat egyáltalán nem okozott, ez a kedvencem benne. Komolyan fontolóra vettem a nagy kiszerelés megvételét.

sztikke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 28.

WorkingClassGirl

2016. június 22.

Jaj, azt kifelejtetettem, hogy ez még is csak 2 havi adag, ha megfelelő mennyiséget használunk (sokan írták, hogy nekik milyen hosszan elég ez a tubus, pedig nem a fényvédő az a kozmetikum, amivel szabad spórolni), ahhoz képest pedig drága, pláne így, hogy nem működik rajtam jól.

Elhasználtam egy fél tubussal, annyian írták, hogy így meg úgy szárítja a bőrüket, hogy azt hittem végre valami, ami biztosan szuper lesz nekem, nem fog átfényesedni rajtam, de sajnos nem így lett :( pedig általában csak tonikot kentem alá, vagy önmagában használtam. Egyébként kellemes használni, vastagon kenve kicsit még egységesít is, viszont nem sokkal felkenés után sokkal sötettebb és sárgább lesz rajtam, ami szintén bosszantó. Kísérleti jelleggel félre tettem és éppen japán fényvédőkkel próbálkozom, de ha visszatérek az ásványiakhoz se biztos, hogy újra használom majd a színe miatt.
Összességéban jó fényvédő, nagyon kényelmes hordani, könnyű újrakenni is, gyönyörű összetevői vannak, de én inkább normál nem túl világos bőrre javasolnám. Akihez passzol ez a krém, annak igazi all in one megoldás lehet.

WorkingClassGirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 22.

BonnyBunny

2016. június 22.

Egyszerűen könnyek szöknek a szemembe, ha erre a krémre gondolok. Ha választanom kéne 1 db terméket, amit magammal vinnék egy lakatlan szigetre biztosan ez lenne.
Adott a pattanásokra hajlamos (ámde neki tetsző termékekkel ápolva amúgy problémamentes), hófehér, érzékeny és sajnos zsírosodása nagyon hajlamos bőröm. Erre már kipróbáltam ezerféle krémet, drogériástól a high enden át a gyógyszertári kínálatig, de semmi, ismétlem semmi se tudta visszafogni a zsírosodást. Vagy ha sikerült is neki hulla matt hatással tette mindezt. Tehát ehhez a bőrhöz társul egy olyan álomkép, hogy egészségesen bőrfényű legyen az arcom. Tudom, sokat kérek, de a fehér bőröm miatt, plusz mivel kémia hámlasztókat használok szükségem van erős fényvédelemre is.
Miután a PC hámlasztók beváltak, és 10%-os akció + 5% törzsvásárlói kedvezmény lejött az árából, sokat morfondírozva, de végül megvettem, amolyan utolsó esélyt adva neki, hogy hátha....
És IGEN! Ez az a hatás, amire hosszú évek óta várok. Gyönyörű, arcot egységesítő szín, egészséges bőrfényű finish, rá sminkelve egész nap tartja a "satin matte" hatást még ebben a meleg nyári időben is. Fent marad egész nap, nem kopik, vagy dobja le az alapozót. Tekintve milyen kevés elég belőle, és mekkora a kiszerelés sokáig elég lesz.
Eddig már kiosztottam jó néhány 5 csillagot, de ha tehetném, inkább mindet ennek adnám.
10000000000000 csillag!

BonnyBunny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 22.

10000000000000 csillag!

claudia.nyilas

2016. június 19.

Nekem a színe egy picit elütött, és rögtön zsíros hatású volt felkenés után. Nekem nem hogy szárított, de fénylett tőle az arcom. Úgy tűnt, mintha primerként funkcionálna és nem arckrémként. Számomra felejtős.

claudia.nyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 19.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Resveratrol, Quercetin, Epigallocatechin Gallate, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Epigallocatechin Gallate, Adenosine, Bisabolol, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Flavonoid féle, aminek antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. Szájon át bevéve allergia ellenes (antihisztamin) tulajdonsága is van.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

A C vitaminnak egy stabil, olajban oldódó formája, melynek a tiszta C vitaminnal elvileg egyező a hatása. Lásd C vitamin. További információ: truthinaging

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.