KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   12500,00 HUF   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Paulaschoice.hu   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lino

Utolsó módosítás dátuma: 2015. június 5.

Ár:   12500,00 HUF
Lelőhely:   Paulaschoice.hu
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ultra könnyű, SPF 30 fényvédővel rendelkező, nappali hidratáló kifejezetten a kombinált és zsíros bőr öregedési jeleire. A többcélú formula védi a bőrt a nap okozta károsodásoktól, valamint erős antioxidáns tartalma serkenti a kollagén termelését, ezáltal feszesíti a bőrt. Láthatóan egyenletesebb bőrszín, kevesebb ránc és fiatalosan egészséges ragyogó arcbőr.

• Hatásos öregedő bőr, ráncok, bőrpír, barna foltok, kitágult pórusok, extra érzékeny bőr és rosacea esetén is
  • Mattító selymes krém
  • Tiszta, természetes színe minden bőrszínhez tökéletes
  • Széles spektrumú védelmet biztosít, ásványi fényvédővel
  • Szem körül is használható
  • Minden Paula's Choice alapozóval kompatibilis
  • Illatanyagmentes
Kielemeztük a hónap krémjét: Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Ár: 12500,00 HUF, Eladó: Paulaschoice.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Krémmánia Kedvencek a -ben
nikita

2016. május 23.

Egy csoda az egész RESIST család. Kombinált a bőröm, ezekkel nem kell félnem a T-zóna zsírosodásától, jól lehet rájuk sminkelni, estére sem fénylik át, alapozó megáll rajta, 10-15 órát kibír ha annyit kell, márpedig kell sajnos.. Gyönyörű bőrkép a végeredmény, egész nap.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
nikita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 23.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
ami2015

2016. május 22.

Nagyon-nagyon tetszett eleinte, mivel gyönyörű vele a bőr, egységes, szép matt, azonban az én extra zsíros bőröm is hihetetlenül kiszárította sajnos. Más új terméket nem használtam, szóval biztos ő volt a ludas. Annyira sajnálom, mert egyébként álmaim fényvédője lett volna.

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 22.

Lilcii

2016. április 28.

Tavaly július óta használom minden nap, gyakran napi 2-szer is bekenem vele az arcom, és pár napi adag még mindig van benne.Nem egy csodaszer, de én nagyon szeretem, mert egész nap szépen mattítja a bőröm, és számomra ez a legfontosabb. Engem nem szárít, a színe is pont jó, mindig smink alá kenem, már újra is rendeltem a teljes kiszerelést. Az ára miatt kap 4 csillagot, bár ha azt nézem, hogy 10 hónapig elég, leosztva nem tűnik soknak.. de egyben azért mégis húzós...

Lilcii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 28.

Makk Zsuzsó

2016. április 26.

Azt hiszem az én bőröm nem barátja a fizikai fényvédőnek. Az itteni, szinte egyöntetű lelkendezés hatására kipróbáltam egy mintát, de nekem egyáltalán nem volt se könnyű, se észrevehetetlen, semmi "mintha nem is lenne rajtam semmi"-érzés. Sőt: kimondottan nehéznek, fullasztónak találtam, és hiába mattított ideig-óráig (kánikulában max 2 órát), nem volt szép tőle a bőrképem, kellemetlen, ragacsos tapintású lett, viszketett, alig vártam, hogy lemoshassam. Sajnálom, de maradok a kémiai fényvédőnél.

Update: Rájöttem, hogy nem a fizikai fényvédő műfajával van bajom, mert azóta teszteltem a PC Hydralight-ot, ami remek, most pedig még a Clinique Even Better színezettjét nyűvöm, ami kifejezetten erősen hidratál, nagyon kellemes viselet. Igaz az "csak" fényvédő, nem ígér mellé mást, pl. antioxidánsokat.
Ez meg olyan, mintha egy gipszmaszk száradna az arcomra. A szép összetevők miatt sem fáj a szívem érte, mert úgyis használok szérumot, meg mindenféle klassz cuccot.
A maradékot ebből már csak mással keverve tudtam elhasználni, úgy elviselhetőbb lett. Nekem is kombinált, de vízhiányos a bőröm, és az nem kifejezés, hogy rommá szárította. Mindenképp újra kéne formulázni.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Krémhilda

2016. április 26.

Tavaly nyáron a legnagyobb kánikulában próbáltam mintákat belőle,és szinte még akkor is túlzottan szárított.Olyan érzés volt,mintha kiszívná a vizet az arcomból ez a fényvédő,mert én fényvédős hidratálónak semmiképp se nevezném ezt a krémet. Zsíros bőrüeknek ez biztos idilli lehet,mert sokan közülük a legkönnyebb kémiai fényvédőtől is csillognak,ez viszont tényleg matt.
Sajnos ebből nincs deluxe minta, mert azt a 15 ml-t a legnagyobb kánikulában el tudnám használni.Enyhébb nyári napokon én inkább a Clinique City Block SPF 25 fényvédőjét használom,ami valójában inkább fényvédős hidratáló.
Másik problémám ezzel a krémmel,hogy enyhén színezett,és rajtam eléggé narancsos lesz.Ezt nagyon világos alapozóval vagy BB krémmel tudom csak közömbösíteni,és sajnos, a PC Barely There legvilágosabb árnyalata ezzel együtt túl sötét nekem. A Missha Perfect Cover vagy a Missha Signarure BB krémek 21-es színben szükségesek számomra ,hogy a megfelelő árnyalatot elérjem és a bőröm természetesnek tűnjön.

Krémhilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 26.

angelcare

2016. április 26.

Én is lelkesen kezdtem el mintát használni és én is csalódtam.Borzasztóan szárít,pedig kombinált bőröm van ami könnyen kifényesedik.Ráaszalódott a bőröm az arcomra mint egy maminak. :) Én személy szerint a clinique cityblock-ot használom.Árban ugyan nem sokkal olcsóbb és ne ilyen szuperek az összetevők.Viszont fedése neki is van és enyhe bőrfényűre mattítja az arcom.Több PC termékem van,de ezt most nagyon nem.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
angelcare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Era514

2016. április 24.

Egy mintát használtam el, 3 napra volt elég. Az állaga szuper, imadtan, hogy színezett, kellemes matt volt a finishe. Viszont a hidratálás terén a teljesítménye valahol a mínusz 1 környékén van. Botrány, hogy ezt valaki fényvédős hidratálónak meri nevezni, és így árulni 12 ezerért... Annyira szárította a kombinált és a zsíros között fél úton lévő bőrömet, hogy az valami döbbenet. Ez egy fényvédő matt finissel. Ennyi. Hidratáló nélkül nem is szabad használni. Ami hozzátenném nem lenne baj akkor, ha annak lenne nevezve ami, én nem ígérgetne fűt fát...

(4)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Era514
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

(4)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Bajbus

2016. április 22.

Áldom az eget hogy először csak mintát rendeltem belőle! Szerettem volna egy jó kis fizikai fényvédős nappali krémet. Mindenki isteníti agyon hypeolta, mondom ezzel tuti nem lehet mellélőni de először teszteljünk biztos ami biztos. Egy, azaz egy darab mintát használtam el belőle! Felkentem, minden ok, az állaga krémes, kellemes, a színe alapozós, felkenést követően szépen idomult a bőrömhöz, nem volt sárgás. Kicsit lepúdereztem, a szokásos MAC darabommal majd indultam. Kb fél óra múlva az arcom elkezdett húzódni. Először nem volt vészes de pár óra múlva már kifejezetten kellemetlen volt! Estére mire le tudtam mosni, az arcom foltokban kiszáradt, hámlott, jött le a bőröm vele együtt lemosáskor. A rosaceam annyira begyulladt, mint előtte hónapok óta egyáltalán, az egész arcom hámlás és gyulladt piros foltok egyvelegye volt. Nem akartam hinni a szememnek! Egy hét volt mire rendbe tudtam hozni az arcom. Mindezt egyetlen használat után.... Soha de soha többet!! A hidratáló kifejezést pedig a legkevésbé sem érdemelné meg!!

(5)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Bajbus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

(5)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Lapetite01

2016. április 16.

Ez a legrégebbi Paulás termékem, most fogok az első tubus végére érni, és hezitálok, hogy újra vegyem-e vagy sem.
Ez a kombinált bőrre ajánlott termék nagyon-nagyon szárítja a bőröm. Rá kellett jönnöm, hogy hidratálnom kell alá, különben úgy éreztem, mintha gipszet öntöttek volna az arcomra, annyira száraz a bőröm. A Mizon Ultra Suboon krémjével együtt viszont remekül működik. A nap végére sem robbantja le semmi az arcról.
Ami a szárító hatáson kívül zavar, az a színe. A rózsaszín tónusú bőrömhöz kissé sárganak találom. Mivel hétköznap sminkelek, az alapozó elfedi ezt a hibát, de hétvégente azért én látom, hogy nem illik a bőrszínemhez.
A tubusos csomagolás, az összetevők kifogástalanok, talán a nagy kánikulában még áldani fogom ezt az erős mattító hatást.

Lapetite01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 16.

Aleysa

2016. április 15.

A 2-es bha hámlasztó után kentem fel. Nekem a kettő együtt kicsinálta a bőröm. Nagyon durván kiszárított, hiába hidratáló ez, nálam csak szárító. Plusz pattanások jöttek ki az arcomon mióta használom. Próbálom a hámlasztóra fogni, h tisztul az arcom, de egyre inkább azt gondolom ez csak szimplán szörnyű

Aleysa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Resveratrol, Quercetin, Epigallocatechin Gallate, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Epigallocatechin Gallate, Adenosine, Bisabolol, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Flavonoid féle, aminek antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. Szájon át bevéve allergia ellenes (antihisztamin) tulajdonsága is van.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

A C vitaminnak egy stabil, olajban oldódó formája, melynek a tiszta C vitaminnal elvileg egyező a hatása. Lásd C vitamin. További információ: truthinaging

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.