KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 800  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lino, Módosítva: 2017. február 18.

Ár:   12 800 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 800  Ft

Ultra könnyű, SPF 30 fényvédővel rendelkező, nappali hidratáló kifejezetten a kombinált és zsíros bőr öregedési jeleire. A többcélú formula védi a bőrt a nap okozta károsodásoktól, valamint erős antioxidáns tartalma serkenti a kollagén termelését, ezáltal feszesíti a bőrt. Láthatóan egyenletesebb bőrszín, kevesebb ránc és fiatalosan egészséges ragyogó arcbőr.

• Hatásos öregedő bőr, ráncok, bőrpír, barna foltok, kitágult pórusok, extra érzékeny bőr és rosacea esetén is
  • Mattító selymes krém
  • Tiszta, természetes színe minden bőrszínhez tökéletes
  • Széles spektrumú védelmet biztosít, ásványi fényvédővel
  • Szem körül is használható
  • Minden Paula's Choice alapozóval kompatibilis
  • Illatanyagmentes
Kielemeztük a hónap krémjét: Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Ár: 12 800  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 200Ft/db , Eladó: angelcare
Állapot: Minták, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel,Foxpost,posta stb.

eastherke

2018. május 20.

Nem is értem, miért nem írtam még véleményt ide, mert annyiszor újra rendeltem már ezt a krémet és éppen tart felém egy újabb tubus a Skinsmarttól. :)
De ennyi pozitív vélemény után nincs is szüksége reklámra.
Nagyon kellemes viselni, remekül egységesíti a bőrképet és a mattító hatása is szuper, és minden szó igaz, amit a leírás ígér.
Bármilyen krém, vagy szérum főlé és bármilyen alapozó, BB krém, ásványi púder alá használtam, mindig remekül viselkedett, mindenhez passzolt.
Pár napja egy másik, Uriage Bariesun kémiai fényvédőt használtam reggel helyette, mert gondoltam, h megpróbálok keresni olcsóbb alternatívát. Bár ne tettem volna: szörnyen zsíros hatása volt, kiemelte a pórusokat, a púderalapozó teljesen beleült a ráncaimba és a pórusokba. Az egyik kollégám meg is jegyzete, hogy valami nem stimmel rajtam, miért nézek ki olyan szarul ma?! :D
Szóval ezek után habozás nélkül megrendeltem a következő tubust, mert sajnos be kell látnom, hogy számomra EZ a fényvédők csúcsa és az arcom sem igazán visel el mást.

eastherke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

De ennyi pozitív vélemény után nincs is szüksége reklámra.

Louisa

2018. május 16.

Nemreg kezdtem tudatosan, minosegi kencekkel atalakitani az arcapolasi rutinom. Jott a tavasz es elkezdtem mattito fenyvedo utan nezni. Rendeltem a PC osszes bortipusomnak megfelelo fenyvedojebol delux mintat. Ez toronymagasan gyozott, hidratal es mattit,enyhen szinezett szep egyseges borkepet ad. A hangsuly a hidratalason es a mattitason van. Nem szeretek sok reteget felvinni az arcomra reggel. Ha veszek egy nappali hidratlo kremet LRP Effaclar Duo(+) es egy gyogyszertarban kaphato mattito fenyvedot Eucerin Sun Oil control kozel ugyanannyiba kerul, mint ez az egy termek. Nagyon faj a szivem az ara miatt, a lelektani hataron -amennyit egy-egy arcapolasi termekre koltok- tul esik, de szerintem akkor is meg fogom ajandekozni magam egy teljes kiszerelessel.

Louisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Adrienna

2018. május 11.

Nagyon szeretem, főleg tavaszi-nyári hónapokban használom, télen maradok az alapozónál. Valóban könnyű, mintha semmi nem lenne az arcomon, a viselete nagyon kellemes. Mindig teszek alá hidratálót, megvárom amíg teljesen megszárad és úgy viszem fel ezt a krémet. Igazság szerint gyönyörűen egységesíti a bőrt, maximum korrektort használok hozzá. Az összetevői szépek, fényvédővel is rendelkezik, sőt még az öregedés jeleire is hat. Az ára nem kevés, de úgy gondolom megéri a 60 ml-es kiszerelésnek köszönhetően.

Adrienna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

ostra

2018. május 11.

Nemrég vettem szülinapomra, mert ilyen drága holmikat nem gyakran kenek magamra :) viszont, "sajnos" nagyon szereti a bőröm. Kombinált bőröm van, T vonalban főleg homlokon délre full zsíros, viszont ezzel a cuccal alig csillog be, szinte csak egy kicsit. Szuperül mattít, viszont az arcom többi részét sem szárítja ki. A fedése lehetne egy picit erősebb, akkor nem kellene már rá alapozót sem használni (így azért kenek a kritikusabb területekre). Valaki írta, hogy rózsaszínes a fedése, nekem sárgásabb túnusú bőröm van, de nem üt el tőle (vagy nem veszem észre rajta). Most nagy a szerelem, 5 csillagot adnék rá, de az ára miatt csak 4-et érdemel.

ostra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Hajni1980

2018. május 6.

Tökéletes kombinált bőrre, szemkörnyéken alá kell hidratálni, mert tényleg brutálisan mattít.
A másik baja az ára, ezt egy magyar nő nem igazán tudja megengedni.
Találtam egy alternatívát, a La Roche Posay Anthelios nevű arcra való fényvédőjét, abból is sok pocsék van, azt kell keresni, amelyre az van ráírva, hogy anthi shine/anti brillance. Megvettem, egy doboz 50 ml, de kb. 5-6 ezer forintba kerül. Mattít ugyanígy, mint ez. Nem színezett, de nem is csillog tőle az ember feje, ha felkeni. A La Roche nem fizikai fényvédő, de ez utóbbit legalább meg tudom venni, és nincs benne alkohol, mint az Eucerin hasonlóan mattító fényvédőjébe.

Hajni1980
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.

A másik baja az ára, ezt egy magyar nő nem igazán tudja megengedni.

Alizka

2018. április 30.

Ez az első fényvédő, amit kipróbáltam, és ezzel jó magasra tettem a lécet a többi terméknek és magamnak is...Az ára miatt igencsak el kell gondolkodnom, hogy alternatívát keressek, de elég nehéz lesz. Méghozzá azért, mert ez a cucc nekem nagyon jó. Ilyen melegben már elég zsíros szokott lenni a bőröm, és persze ez ellen több termékkel is küzdök, mégis szereti a bőröm ezt a krémet, sőt, kell neki. Huzamosabb használat mellett sem vettem észre, hogy szárítana, legalábbis az arcom nagy részén, a szemkörnyékre való alkalmazása ugyanakkor kérdéses. Tulajdonképpen a kombinált, nyáron/melegben csatak zsíros bőröm majdhogynem normál, ami nagy öröm és megkönnyebbülés egyszerre. A leégés ellen gondolom véd, nem figyeltem, mert evidensnek tartom. A színe, igen, nos az érdekes... de mégis passzol végül a bőrtónusomhoz. Jó érzés viselni, mert olyan, mintha nem lenne rajtam semmi, mégis fed valamennyit, szebb a bőrképem tőle. Az ára miatt elgondolkodtam, hogy csak 4 csillag legyen, de megadom az 5-öt, mert azt hiszem, inkább szól rólam, hogy nehezen adok ki ennyi pénzt magamra, még ha meg is tehetem és jót is tesz nekem...

Alizka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 30.

whitemerci

2018. április 12.

Elsősorban kora tavaszra szerettem volna könnyed állagú fényvédő krémet, ami nem fehérít, nem fénylik, és nem zsírosítja tovább a bőrömet. Közel fél éve használom a Shiseido Bio-Performance LiftDynamic krémjét, ami nagyon nem akar elfogyni, még 1 hónapra való bőven van benne úgy, hogy napi 2 alkalommal használom, ráadásul igen bőkezűen adagolva. Ez a krém nagyon nem szeret a napsugár erejével találkozni, ezért is szorgalmazom, hogy minél előbb elfogyjon. Sajnos a tavaszt átugrottuk és a tél után rögtön a nyárba érkeztünk, ezért mindenképp kellett legalább egy közepes faktorszámú fényvédő krém. Mivel enyhén színezett is, így gondoltam megspórolom az alapozót. Nagyon enyhe, bézses színe van, az én bőrszínemhez nem éppen a legmegfelelőbb, de fél-1 óra elteltével igazodik hozzá. Igaz kis rásegítés szükségeltetik, púder, meg egy kis enyhe bronzosító személyében, de nem használok alatta primert. Alapozóként használva a kisebb, és enyhe bőrhibákkal rendelkezőknek ideális lehet, mert elég szépen egységesíti az arcbőrt, nekem a legelső használatkor pár szeplőm és pigmentpöttyöm feltűnősködött, ezért tettem rá egy vékony réteg púdert is, és így egész szép bőrképet produkáltak együtt. Egész nap tartós maradt, illetve legelső alkalommal az államról valamiért eltűnt (több alapozó is produkált már ilyet, és kizárólag csak az államról), pedig semmilyen ruhaneművel sem törlődendővel nem érintkezett. Nekem így vékony púderréteggel együtt használva igazán szép maradt egész nap, még estére sem fényesedett ki a bőröm, nem is fulladozott alatta, inkább eggyé vált vele, szinte meg sem lehetett mondani, hogy bármi is van az arcomon. Nyárra sajnos nekem ez a faktorszám semmire nem lesz elég, de (nyárközeli) tavasszal és ősszel teljes mértékig megfelelő. Ha azt nézem, hogy nem használok alá primert (hidratáló krémet így is, úgy is használok még mellette), fényvédős alapozóként vagy BB krémként használom, akkor nem is olyan vészes az ára, főleg hogy 60 ml, azaz egy alapozónak a duplája. Nekem beválni látszik, egyelőre nem találok fogást rajta, így részemről jár az 5-ös.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

Telihold

2018. március 16.

Frissítés: Még néhányszor próbálgattam, nem akartam elhinni, hogy ennyire mellényúltam. Sokan dicsérik, nekem miért ne lenne jó? Akárhogy is póbáltam aláhidratálni, az eredmény elkeserítő volt. Nem vártam meg a nyarat, kidobtam.

Sajnos ez nekem nagyon nem jött be. Egyelőre. (?) Kombinált, zsírosodásra és pirosodásra hajlamos, érzékeny bőröm van. Ez utóbbi miatt leginkább csak a fizikai fényvédőket merem használni. A Calm fényvédőről szerettem volna váltani erre, de rosszul tettem. A bőröm a felkenés után nem sokkal húzódik, aztán a felszíne olyanná alakul, mintha hetek óta nem hidratálták volna, gyakorlatilag szottyadt lesz. Nem tudok jobb szót találni rá. Elkeserítő. Aláhidratálással se különb. Olyan, mintha egy vékony rétegben érezhetően rákötne az arcomra. Viszont talán a nyári melegben, amikor egyébként is zsírosabb az arcom, és izzad is, talán jól jön ez a "szikkasztó" réteg a bőrömön. Ha kipróbáltam, majd tudósítok az eredményről. Addig viszont sajnos csak egy csillag.

Telihold
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 16.

Preciosa

2018. március 15.

Egy mintát próbáltam belőle. Öröm volt felkenni, a világos rózsás bőrömhöz ideális színű, bár féltem, hogy csak még ráerősít, de aztán nap közben többször tükörbe nézve rájöttem, hogy nem, inkább üde, tiszta hatású volt tőle az arcom, nem sápasztott agyon, mint a fehér fizikai fényvédők. Bármi plusz alapozás, arcpír nélkül is szépnek éreztem magam, pedig vannak májfoltjaim, és kisebb pattanásaim is. Olyan érzésem volt, mintha lenne rajtam BB is, van kicsi fedése, nem is gondoltam volna. Még nap végén sem volt zsíros a bőröm, és szinte nem volt kedvem lemosni. Most lehet, hogy csak véletlen, de aznap, amikor ez volt rajtam (+szemspirál, és más semmi) rekord számú férfi közeledett felém az irodában:-p Csak azt sajnálom, hogy ennyire drága, de szerintem úgysem fogom kibírni, hogy megvegyem egyszer. Reménykedem, hátha lesz akció;-)

Preciosa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

derienart

2018. március 15.

1 mintát használtam el, a másikat hetek óta ki se nyitottam. Életem termékének ígérkezett, hiszen kiválthatnám vele az alapozóm, a hidratálóm és s féényvédőm. Túl szép is lett volna. :( Fedése nekem elég lenne, de ez egy rózsaszín tónusú, így érdekes életellenes színre meszelte a sárgás tónusú arcom, nem hiszem el, hogy egy ilyen drága krémnél ez a színválaszték. De ezért nem is vonnék le csillagot, nem jó ez van. Viszont. Olyan szinten szárította ki a korpás szeborreás arcom, hogy 2 órát volt rajtam, de alig vártam, hogy lemossak és felrakjak egy krémet. Jól írta itt alul valaki, nemcsak hogy kiemelte a száraz részeket, de szottyasztotta a bőröm, látványra szörnyű volt, viselésre kényelmetlen. Én nem értem mi ez egy ilyen irreálisan drága krémtől.....

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Antioxidánsok: Resveratrol, Quercetin, Epigallocatechin Gallate, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Epigallocatechin Gallate, Adenosine, Bisabolol, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Flavonoid féle, aminek antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. Szájon át bevéve allergia ellenes (antihisztamin) tulajdonsága is van.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.