KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 800  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lino, Módosítva: 2017. február 18.

Ár:   12 800 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 800  Ft

Ultra könnyű, SPF 30 fényvédővel rendelkező, nappali hidratáló kifejezetten a kombinált és zsíros bőr öregedési jeleire. A többcélú formula védi a bőrt a nap okozta károsodásoktól, valamint erős antioxidáns tartalma serkenti a kollagén termelését, ezáltal feszesíti a bőrt. Láthatóan egyenletesebb bőrszín, kevesebb ránc és fiatalosan egészséges ragyogó arcbőr.

• Hatásos öregedő bőr, ráncok, bőrpír, barna foltok, kitágult pórusok, extra érzékeny bőr és rosacea esetén is
  • Mattító selymes krém
  • Tiszta, természetes színe minden bőrszínhez tökéletes
  • Széles spektrumú védelmet biztosít, ásványi fényvédővel
  • Szem körül is használható
  • Minden Paula's Choice alapozóval kompatibilis
  • Illatanyagmentes
Kielemeztük a hónap krémjét: Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Ár: 12 800  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

babyface

2018. november 15.

teljesen odavagyok ezért a krémért és egy hajszál választ el attól (pontosabban kettő) hogy megvegyem a teljes kiszerelést. szerintem a télen fehérkés bőrömnek ideális lenne, picit tényleg szárít, de nekem ez abszolút nem gond mivel az arcbőröm akár egy zsírosbödön... :D az illata isteni pedig nincs benne parfüm és abszolút egybeolvad a bőrrel. :) a legnagyobb gondom az ára mellett, hogy sajnos ez se mattít teljesen bár a nagy melegben teszteltem és hogy nyárra lebarnult bőrkére sajnos túl világos... szóval még hezitálok de a minta alapján nagyon megszerettem. :)

update: végülis rászántam magam és beszereztem a teljes kiszerelést. :) továbbra is határtalan az imádatom hihetetlen hogy 30as fényvédővel se fénylik az arcom, bár egy átlátszó balm púdert azért teszek fölé. mivel az arcápolási rutinomnak köszönhetően a bőrhibáimat sikerült szinte a nullára redukálni a nyári időszakot valószínűleg csak egy sima arcra való fényvédős hidratálóval ki fogom húzni, de a világos bőrkés időszakra ő tökéletes nekem! :)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

SoLy

2018. november 14.

Kellemes a használata, könnyen eloszlik a bőrömön. Kicsit túl is folyik néha, így arra mindenképp érdemes figyelni. A szín teljesen jó télen és nyáron is, mivel nincs úgy hatással az arcszínre. Az ára viszont sztem borsos. Jó alternatíva lehet a Clinique fényvédője, viszont nekem "sajnos" ez jobban bevált.

SoLy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

ozeniki

2018. november 13.

Valóban matt finish-e van, ami csoda számba megy egy fényvédőnél nálam. Bár nem régóta használom még csak, szárító hatást eddig nem tapasztaltam.
Kicsit tartottam az alap színezetétől, de egyáltalán nem befolyásolja a saját bőr színt. Szinte ahogy elkenem elveszik rajta a színezék.
Kedvenc fényvédőm lett. Biztos, hogy újra veszem.

ozeniki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Kedvenc fényvédőm lett. Biztos, hogy újra veszem.

duchess_g

2018. szeptember 11.

A Paula's Choice krémek közt végre megtaláltam az ideális arckrémeket, nem irritálnak és rendben tartják a bőrömet. Ezek miatt éri meg ennyit kiadni rájuk. Külön plusz, hogy fényvédősek is! Jó ez a színezett változat is, bár kicsit jobban szárít, mint a többi, normál/zsíros bőrre való Paula's Choice krém. A színe nem illeszkedik tökéletesen a bőrhöz, bár azt ígéri. Ami tulajdonképpen csoda is lenne, hiszen egy árnyalat kapható belőle. Nekem kissé pirosas-barna hatást ad.

Ami viszont szomorú, hogy amíg eddig külföldről jobb áron lehetett rendelni (peldaul lookfantastic.com-rol), hirtelen már nem szállítják a Paula's Choice márka termékeit Magyarországra... Elobbirol 2-3000 Ft-al olcsóbban lehetett megrendelni a termékeket, ingyenes kiszallitassal. Igy mostmár kizárólagosan csak a magyarorszagi forgalmazotol lehet itthon beszerezni a termékeket. Csak akkor rendelek toluk, ha 2-3 napos határidővel kell a termek es a jövőben is külföldön fogom beszerezni a krémeket, mert nagy árréssel dolgoznak, és ehhez még hozzájön a majdnem ezer forintos szállítási is, ami az ertekhatart figyelembe veve min. 2 termék rendelése utan ingyenes csak. Az oké, hogy drága termékek, de ez így lehúzás...

duchess_g
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

hfancs

2018. szeptember 6.

Alapvetően egy jó krém, de nekem a kombinált bőrömet eléggé szárítja, ezért alá szoktam hidratálni. Kifejezetten mattít hatást nem igazán vélek felfedezni és picit mintha a bőröm textúrájára nem lenne jó hatással. A bőrképet minimálisan javítja, nem látszik, hogy színezett termék van az arcon. Elég kevés az opció fizikai fényvédő terén, de szerintem ha elfogyott valami mást fogok kipróbálni.

hfancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

bugeyes

2018. augusztus 18.

Nem tagadom, nagy elvárásaim voltak a termék felé, és hát nem is tudom... se veled, se nélküled a viszonyunk.
Először is, hiába írják, hogy illatanyag nincs benne, büdös, és ez a fura szag egy ideig nem illan el sajnos. Egyáltalán nem könnyű krém, de tényleg... Én is nyárra vettem, alapozó kiváltására meg egységesítésre, de nem tud lélegezni alatta a bőröm, pluszba csomó pici pattanás kijött, mióta használom.
Ami pozitívum, hogy az enyhe, univerzális szín tényleg egységesíti a bőrképet, nem biztosít hosszú időn át matt hatást, de még mindig hatásosabb volt ebben a tekintetben, mint bármilyen színezett hidratáló, bb krém. Amúgy elég kevés belőle, szóval sokáig elég, de az árát a teljesítményéhez képest túlzásnak tartom.

bugeyes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

rostiandi

2018. augusztus 14.

Én nagyon szeretem. Az alapozókat soha nem bírtam elviselni ezért kerestem valamit ami egységesít. Az itt olvasottak hatására vettem meg. Nekem bevált. Kicsit átfénylik egy idő után de ha nem kenem akkor is csillogok úgyhogy ez nem a termék hibája. Felé egy leheletnyi Max Factor bronzosítót teszek. Egy csillagot az ára miatt vonok le mert iszonyú drága, bár sokáig elég, és kiváltja külön a fényvédőt és az arckrémet is.

rostiandi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

zsofiab

2018. augusztus 13.

Szerencsére mintát vettem csak belőle, mert nekem annyira nem jött be. Lehet, hogy a mattító hatás miatt, de nem is ragadós hanem inkább tapadós lett tőle a bőröm, tehát nem volt light-feeling érzésem, mert mindig éreztem, hogy valami van az arcomon. Nem irritálta az arcomat, de kicsit pattanásos lettem tőle, pedig nem hajlamos rá a bőröm. A színével sem volt semmi gondom, szépen egységesített.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Soly77

2018. augusztus 13.

Minden fillérjét megéri, aboszolút hozza azt amit ígér, csak azt sajnálom hogy eddig nem használtam még. A PC termékek igaz drágák de még nem találtam olyat amit kifogásoltam volna! Kösz PC megint a top terméket!

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

skylar89

2018. augusztus 6.

A skinsmart-ról rendeltem és nagy reményekkel vártam. Sajnos nem bejövős. A kombinált bőrömet nagyon szárítja és kellemetlen, húzós érzés kíséri a felvitelt. Nem is beszélve arról, hogy rögtön másnap kipattogtam tőle. Szerencsére csak termékmintát rendeltem.

skylar89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Antioxidánsok: Resveratrol, Quercetin, Epigallocatechin Gallate, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Epigallocatechin Gallate, Adenosine, Bisabolol, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Flavonoid féle, aminek antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. Szájon át bevéve allergia ellenes (antihisztamin) tulajdonsága is van.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.