KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 800  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lino, Módosítva: 2017. február 18.

Ár:   12 800 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 800  Ft

Ultra könnyű, SPF 30 fényvédővel rendelkező, nappali hidratáló kifejezetten a kombinált és zsíros bőr öregedési jeleire. A többcélú formula védi a bőrt a nap okozta károsodásoktól, valamint erős antioxidáns tartalma serkenti a kollagén termelését, ezáltal feszesíti a bőrt. Láthatóan egyenletesebb bőrszín, kevesebb ránc és fiatalosan egészséges ragyogó arcbőr.

• Hatásos öregedő bőr, ráncok, bőrpír, barna foltok, kitágult pórusok, extra érzékeny bőr és rosacea esetén is
  • Mattító selymes krém
  • Tiszta, természetes színe minden bőrszínhez tökéletes
  • Széles spektrumú védelmet biztosít, ásványi fényvédővel
  • Szem körül is használható
  • Minden Paula's Choice alapozóval kompatibilis
  • Illatanyagmentes
Kielemeztük a hónap krémjét: Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Ár: 12 800  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 200Ft/db , Eladó: angelcare
Állapot: Minták, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel,Foxpost,posta stb.
Ár: 5000 , Eladó: tiamoitalia
Állapot: Félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, postàzom is

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

adel.fiore

2017. december 2.

Nagy reményeket fűztem ehhez a krémhez, mert sok jót olvastam itt róla, de nekem nem vált be. Érzékeny, szárazságra hajlamos bőröm van. Foltokban hámlott, száradt tőle az arcom, és hiába csináltam bármit, egyszerűen egyenetlen lett tőle a bőrfelszín, és kicsit csípett is. Nem nekem találták ki, az biztos. Akinek érzékeny, száraz, de mégis pattanásokra hajlamos bőre van, először mindenképp csak a tasakos formán teszteljen, mert elég borsos ára van ahhoz, hogy később a kukában landoljon...

adel.fiore
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

kristinakroes

2017. november 26.

Ez a krém azért egy holy grál sokaknak. Érdekes, nekem első évben csodásan működött, egy év múlva mikor visszatértem hozzá, pedig hihetetlenül hózódott tőle a bőröm. Valószínüleg változott a bőröm, a tudatosabb rutin miatt. Nekem már nem való, de attól még ez egy jó krém. Csak az ára borzalmasan magas, a koreai versentársakhoz képest is, meg az amerikai árakhoz képest is drágán rendelhető itthon.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

mariib

2017. november 26.

Nem is értem, hogy nem véleményeztem még, pedig ez a legtöbbet újravásárolt kozmetikumom. Legalább három éve már, hogy mindig van plusz egy flakonnal a szekrényemben, mert nem szeretném soha sem megvárni, hogy kifogyjak belőle. Azt hiszem, ez mindent elmond. Ha egy lakatlan szigetre csupán egyetlen kencét vihetnék, ő lenne az.

mariib
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Doridia

2017. november 2.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a termékre, mert az arcom csak a fizikai fényvédőket tolerálja. Szuper, hogy nincs fehér réteg, hogy mattít, hogy végre egy inkább rózsaszínes tónusú színezett fényvédő. Nem ül bele a pórusokba, maradéktalanul beszívódik, nem kopik. A hidratáló ereje valóban hagy kívánnivalót maga után, de én aláhidratálással meg szoktam oldani. Nagyon szépen egységesíti a bőrt és egész nap kitart a mattító hatása egy kis púderes rásegítéssel. Már többször újra vettem, nagyon szeretem. Ha az ára barátibb lenne még egy picit elégedettebb lennék.

Doridia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

ozsa

2017. október 22.

Imádom! Az eddigi kedvenc fizikai fényvédőm. Nincs fehér réteg, (valamennyire) mattít- nálam marad egy egészséges bőrfény és tökéletes sminkalapnak is. Viszont sajnos az árnyalat nagyon rózsaszínes a sárgás bőrömhöz és így elüt a nyakamtól. Ezen szerencsére lehet egy megfelelő alapozóval segíteni.
A hidratáló hatása valóban nem erős, de sima és puha bőrt varázsol, egységesíti a bőrt. Sokkal több mint egy hidratáló vagy csak egy sima fényvédő! Arról nem is beszélve, hogy tele van szuper összetevőkkel ;)
Verhetetlen!

ozsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

Verhetetlen!

kozmetikumboltkoros

2017. szeptember 27.

Nem rossz ez a termék, de szárítja a bőröm és ráncosnak tűnik tőle. Egy harmadát használtam el, mint lesz rá vevő, eladom.

kozmetikumboltkoros
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

mókincs

2017. szeptember 26.

Leginkább fizikai fényvédőket tudok használni, így a maga nemében valóban "Szent Grál" ez a termék - nekem.
Nem hagy fehér réteget, egész nap matton tartja az arcom, egységesíti a bőrképet, és jól tolerálja a bőröm.
Azonban vannak hibái: valóban szárít nap végére (odaköt az arcra, bár ez lehet inkább előny), az árnyalat nem igazán passzol bőrtónusomhoz és piszok drága.
De már évek óta újraveszem, mert hiába próbálgattam az utóbbi időben több koreai fényvédőt is, ennél jobban még nem találtam.

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

nius

2017. szeptember 22.

Hatalmasat csalódtam ebben a fényvédőben.
Nem túlzás, ha azt mondom,hogy évek óta nézegetem ezt a fényvédőt, de az ára mindig elrettentett, hiszen ennek az árából akár 3 másik szuperül muzsikáló (leginkább ázsiai) fényvédőt lehet beszerezni. Aztán csak nem hagyott nyugodni a dolog, és megrendeltem júniusban, először kis tasakos mintákat, aztán a nagy kiszerelésűt. Őszintél szólva csak azért adtam be a derekam, mert még egyetlen olyan fényvédőt sem találtam, amiben egyáltalán nincs alkohol, sem illatanyag, fizikai fényvédő és még enyhén színezett is. Talán ez az egyetlen dolog, ami miatt megérte megvennem.
A bőrömről tudni kell, hogy baromira érzékeny, könnyen pirosodik, nagyon vízhiányos,és egy minimálisan zsíros. Szerencsére pattanásokkal egyáltalán nem küzdök, éppen ezért volt szükségem egy olyan fényvédőre, amely helyettesíti nálam a bb-t, mert még azt sem bírom magamon elviselni. Ennek a tubusban furcsa színe van(olyan kicsit szürkés, romlott parizer színű), de felkenve az én minimális bőrhibáimat nagyon szépen takarja, vagyis inkább egységesít, amely nekem bőven elég volt.
A feketeleves számomra, hogy baromira szárít. Reggeli rétegzős rutinomban legalább 5-féle vízpótló szerepel, és még így is ki tudta emelni a száraz részeket, de olyan csúnyán, hogy volt, hogy darabokban hámlott le a bőröm. Ha kenek alá valamilyen masszív, zsírosabb fényvédőt, akkor is csak ideig-óráig elfogadható a szárító hatása.
A másik problémám vele, hogy elég sok krémemmel nem működött együtt. Kukacosodott rajtuk, volt, amelyiknél még jó pár percnyi várakozás után is összeállt, vagy csak nem "terült" szépen, szóval nagyon meg kell válogatnom, mit kenek alá.
Számomra ez egy ilyen árkategóriájú terméktől messzemenőleg elfogadhatatlan. Amennyire vágytam rá, olyan nagyot csalódtam ebben a termékben.
A két csillagot is kizárólag a kifogástalan INCI miatt kapja.

nius
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Hatalmasat csalódtam ebben a fényvédőben.
A két csillagot is kizárólag a kifogástalan INCI miatt kapja.

Chrissy

2017. szeptember 15.

Elhasználtam pár tasakos mintát, aztán szert tettem egy normál kiszerelésre is és szeretem. Nem ad olyan nagy extrát, de nagyon jó terméknek tartom. A színe elsőre ijesztő, olyan, mint a tejben felfuttatott élesztő színe, bézs, de van egy szürkés beütése és tejes is, szóval szerintem egyetlen élő ember bőrszínéhez sem hasonlít, ellenben felkenés után pár perccel már gyönyörűen egybeolvad a bőrrel. Az állaga lotion jellegű, szépen elkenhető, rétegezhető. Én rendszerint több réteget viszek fel. Kicsit be is issza a bőröm, meg a fedés miatt is, hogy picit intenzívebb legyen és persze mert a fényvédő hatáshoz azért kell mennyiség. Enyhe fedése van, mégis egységesíti az arcszínt és szebb bőrképet ad. A pórusaim kinézetét finomítja. Korrektorral kiegészítve tökéletes megjelenést biztosít, de ha szükséges, akkor rá lehet alapozni, mert primerként is megállja a helyét.
Én mindig teszek alá szérumot, esetleg vékony réteg hidratálót, mert ő semmiképpen nem hidratál eléggé és tényleg van egy kis szárító hatása, viszont éppen ezért nyáron nagyon jól szuperált a melegben, alig fényesedtem ki a T-vonalban.
Megnyugtató érzés, hogy van benne antioxidáns meg resveratrol.
Különösebb anti-aging hatást nem tapasztaltam. A bőröm állapotán nem változtatott.
A legnagyobb pozitívuma nyilván a fényvédő hatás, a vizuális bőrszépítő hatás és még az, hogy nem kenődik el a fejemen, nem hagy nyomot, tartós, nekem egész nap tart.
Összehasonlítva egy koreai BB-vel: sokkal könnyedebb, természetesebb hatású, tartósabb, nem érezni viselés közben a bőrön. Enyhébb a fedése. Tovább matt marad. Viszont nem hidratál. És sokkal drágább.

Újravevés... Nem is tudom. Megszerettem. Kényelmes használni. Aláhidratálással remekül működik. Szeretem, hogy nem hagy foltot mindenen, amihez hozzáérek. Kiadós is, sokáig elég. Tényleg természetes hatású a bőrön. Nem tudok rá alternatívát, kipróbáltam már számos CC-t, BB-t, színezett fényvédős hidratálót, de egyikhez sem hasonlít. Ha nem találok hasonlót, akkor valószínűleg rendelni fogok belőle.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Megnyugtató érzés, hogy van benne antioxidáns meg resveratrol.

jnka

2017. augusztus 17.

Pár nap használat utáni véleményem: Mintát rendeltem belőle, féltem rögtön megvenni a teljes kiszerelést, mivel elég kényes bőröm van. Csak a nagyon könnyű krémeket tudom elviselni, sokszor még azokat is kiizzadom ebben a melegben. Felkenve először fénylik az arcom tőle, és kellett hozzá pár perc, míg beszívta a bőröm, de aztán már jól működik, szépen mattít, tetszik, hogy színezett, szép árnyalatot ad. Meg fogom venni a teljes kiszerelést. Ősszel-télen viszont biztosan alá kell hidratálni, mert még az én bőröm is kicsit húzódik tőle. Emiatt 1 csillag mínusz.

Update: Mégsem veszem meg, sajnos nagyon feszül a bőröm tőle, egyáltalán nem hidratál. Kipróbáltam úgy is, hogy alá hidratáltam. Így kb. egy órán át jó, azátn megint nagyon húzódik a bőröm. Szóval maradok inkább a RESIST YOUTH-EXTENDING DAILY FLUID SPF50 mellett, az tökéletesen bevált. Ennek meg még 1 csillag mínusz.

jnka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Antioxidánsok: Resveratrol, Quercetin, Epigallocatechin Gallate, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Epigallocatechin Gallate, Adenosine, Bisabolol, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Flavonoid féle, aminek antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. Szájon át bevéve allergia ellenes (antihisztamin) tulajdonsága is van.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

A C vitaminnak egy stabil, olajban oldódó formája, melynek a tiszta C vitaminnal elvileg egyező a hatása. Lásd C vitamin. További információ: truthinaging

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.