KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 800  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lino, Módosítva: 2017. február 18.

Ár:   12 800 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 800  Ft

Ultra könnyű, SPF 30 fényvédővel rendelkező, nappali hidratáló kifejezetten a kombinált és zsíros bőr öregedési jeleire. A többcélú formula védi a bőrt a nap okozta károsodásoktól, valamint erős antioxidáns tartalma serkenti a kollagén termelését, ezáltal feszesíti a bőrt. Láthatóan egyenletesebb bőrszín, kevesebb ránc és fiatalosan egészséges ragyogó arcbőr.

• Hatásos öregedő bőr, ráncok, bőrpír, barna foltok, kitágult pórusok, extra érzékeny bőr és rosacea esetén is
  • Mattító selymes krém
  • Tiszta, természetes színe minden bőrszínhez tökéletes
  • Széles spektrumú védelmet biztosít, ásványi fényvédővel
  • Szem körül is használható
  • Minden Paula's Choice alapozóval kompatibilis
  • Illatanyagmentes
Kielemeztük a hónap krémjét: Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Ár: 12 800  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
KERESEM!! Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
Ár: megegyezés szerint , Eladó: nius
Állapot: mindegy, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: személyes, posta

jnka

2017. augusztus 17.

Pár nap használat utáni véleményem: Mintát rendeltem belőle, féltem rögtön megvenni a teljes kiszerelést, mivel elég kényes bőröm van. Csak a nagyon könnyű krémeket tudom elviselni, sokszor még azokat is kiizzadom ebben a melegben. Felkenve először fénylik az arcom tőle, és kellett hozzá pár perc, míg beszívta a bőröm, de aztán már jól működik, szépen mattít, tetszik, hogy színezett, szép árnyalatot ad. Meg fogom venni a teljes kiszerelést. Ősszel-télen viszont biztosan alá kell hidratálni, mert még az én bőröm is kicsit húzódik tőle. Emiatt 1 csillag mínusz.

Update: Mégsem veszem meg, sajnos nagyon feszül a bőröm tőle, egyáltalán nem hidratál. Kipróbáltam úgy is, hogy alá hidratáltam. Így kb. egy órán át jó, azátn megint nagyon húzódik a bőröm. Szóval maradok inkább a RESIST YOUTH-EXTENDING DAILY FLUID SPF50 mellett, az tökéletesen bevált. Ennek meg még 1 csillag mínusz.

jnka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

PMJuci

2017. augusztus 17.

Bevallom, hogy a sok pozitív vélemény hatására vettem meg, ráadásul rögtön teljes kiszerelésben. Alig vártam, hogy kipróbáljam, és ekkor jött a döbbenet. Felvitel után kb. 5 perccel úgy éreztem, mintha rákötött volna az arcomra, és a bőröm kegyetlenül húzódott. Mivel rendesen ki is szárította, a szarkalábaim még inkább láthatóak lettek. Gondoltam is, hogy ennyit a ránctalanító hatásról. Viszont nem akartam elhinni, hogy nálam nem működik ez a csodaszer, ezért elkezdtem aláhidratálni. Több próbálkozás után a Resist Barrier Repair nyert (bár estére önmagában is ez a kedvenc krémem), de valljuk be, így azért pénzügyileg már elég húzós ez a megoldás. Szóval a hidratáló hatást semmiképpen sem tudom megerősíteni. A szem köré pedig végképp nem ajánlanám.
Mikor rábukkantam, vonzó volt számomra, hogy színezett a krém, de azonnal megtapasztaltam, hogy az én bőrömön ez gyakorlatilag nulla, egyáltalán nem lett egyenletesebb a bőrszínem, és a pórusaimon sem változtatott semmit.
DE! azt el kell ismerni, hogy tényleg nem zsírosodott annyira az arcom, még 38 fokban sem, és a fényvédő hatása is remek, és szerintem elsősorban ez a feladata egy fényvédőnek.
Így összességében 4 csillagot kap tőlem, de ha elfogy, inkább a Skin Balancing vagy az új 50 faktoros Skin Restoring jöhet szóba.

PMJuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Betti81

2017. augusztus 16.

Pont ilyen krémet kerestem: táplál, van benne fényvédő, mattító hatású és enyhe fedésének köszönhetően egységesít. Ősszel és télen kicsit szárazabb a bőröm, akkor érdemes előtte hidratálót is használni.

Betti81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

NorkaEchelon

2017. augusztus 12.

Tavaly márciusban olvastam egy cikket a Harper's Bazaar-on, hogy a nap a bőröregedés Nr. 1 okozója és több széleskörben bevált fényvédőt soroltak fel a cikk végén. Több se kellett elkezdtem keresni az igazit. :) Abban az időben a Clinique-t tartottam a legtöbbre mint márkát, így az első arcra való fényvédőmet is tőlük szereztem be, azaz a szüleim épp Belgiumban jártak és egy ottani ICI Paris-ból szerezték be, mivel M.o-n akkor még nem lehetett kapni. Ásványi fényvédő volt és azonkívül, hogy fehér réteget hagyott, fénylett is. A nyár bekövetkeztével volt több La Roche Posay-om, de ők még mindig nem voltak az igaziak. Aztán tavaly augusztusban, pont egy éve fedeztem fel a Paula's Choice-ot egy angol cikkben. A leírtak alapján ez a márka volt maga a megváltás. Gondoltam magamban, hogy "áhhh, biztos nem lehet ilyen hiper szuper márkát rendelni M.o-n", de szerencsére csalódnom kellett, örültem mint majom a farkának. Az első rendelésem tőlük nem fényvédő volt, de arra is sorkerült októberben mégpedig a CALM spf 30 for normal/oily skin, ez a PC egyik fizikai fényvédője, nagyon jó érzés használni, hidratál, azonban ez sem volt a megfelelő számomra mert fénylett. Áprilisban viszont megtaláltam a La Roce Posay dry touch gel-jét ami már egy elég jó "find" volt. Resist Youth Extending 50SPF fényvédőt ami, a daily wrinkle-nek a nagytestvére, ami egy kémiai spf...konkrétan kinyírta a fejemet, nem bírtam pislogni, kb egy órán keresztül "sírtam" mert próbáltam kiszedni a szememből (ezt a fényvédőt senkinek nem ajánlom. Májusban próbáltam a Június végén egy Lisa Eldridge videó hatására rendeltem a notino-ról Heliocare fényévdőket, nem váltak be. A Kiehl's színezett spf 50-ét is próbáltam, nagyon sötét volt a bőrömhöz képest.

Láttam a napokban viszont, hogy megnyílt a skinsmart.hu show roomja a Márvány u. 31-ben (látogassátok meg, klassz hely) és gondoltam megyek meglesem és erre a fényvédőre esett a választásom.
Minden kritériumomnak megfelel: fizikai, mattító (tényeg nem fénylik), spf30, színezett (szóval takarja a pattikat). Ez a fényvédő maga a csoda, egyáltalán nem látszik, hogy rajtam lenne. Nagyon jó.

Elértem az utam végére, mely egy évig tartott. :D ÉLJEN!!!

NorkaEchelon
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Elértem az utam végére, mely egy évig tartott. :D ÉLJEN!!!

Amadea

2017. augusztus 4.

Gyenge voltam... hónapokkal ezelőtt (ugye, milyen sokáig ellenálltam?) rendeltem belőle egy kismintát és a kencék Ámora egyből lenyilazott. Az angyalok nyála (azt hiszem, szeliger használta valahol ezt a kifejezést) nekem ez a fényvédő, élmény kenegetni, imádom, hogy színezett, imádom, hogy szépen terül a bőrömön, imádom, hogy nem kell két másik kencét kennem rá, hogy ne zsírosodjon át. Lehet, hogy az ára miatt - az egyetlen dolog, amit nem imádok benne -, de olyan fene ápoltnak érzem magam a használatától.
A hidratáló hatása az arcom bizonyos részeire kevés, talán ezt tudnám neki felróni, de nálam az a rutin (ahogy, gondolom, sokaknál), hogy először egy könnyű nappali hidratálót kenek fel, aztán jöhet a fényvédő. Felkenés közben van egy kis zsíros érzete, de hamar beszívja a bőröm. Nem tudom, önmagában mennyire fényesedik át, mert a végeredményen általában átszaladok egy púderes ecsettel.
Gondolom, ebből az ódából kiviláglott, hogy megrendeltem a teljes kiszerelést (a kemény 10% kedvezménnyel). Elfogyott az Eucerin fényvédőm, és nem akartam hetekig kenegetni az arcomra a naptejet, mert hamar átfénylett, végig is kellett volna nyálazni a sok koreai krémet (ilyet szerettem volna következőnek)... lusta voltam, igen, és veszettül vágytam erre a fényvédőre. A szerelem töretlen, de az ára miatt nem őt fogom használni életem végéig. (Csak minden harmadik kifogyás után...)

Update: nagyon szeretem, annak ellenére, hogy önmagában kevéssé hidratál (igen, ennyi pénzért elvárom), de egyhamar nem veszem újra. Az A'pieu fényvédője jobban tetszik a bőrömnek ebből a szempontból.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

sztinke

2017. augusztus 1.

2015. június 29.: Megvettem én is, gondoltam, ha már ennyi mindenkinek bevált, biztos nekem is jó lesz. Igazából tényleg nem rossz, de nem is lesz a kedvencem. Sajnos, akárhogy hidratálok alá, kiszárítja a bőrömet. :( Pedig alapvetően inkább vízhiányos, de zsírosodó, kombinált bőröm van. Egyébként jó, hogy könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, a színével sincs bajom, még önmagában is elég lenne, de úgy még jobban szárít. Emiatt sajnos nem tudok max. pontot adni neki, pedig szeretném szeretni.

Az első véleményem óta eltelt 2 év, de még mindig őt használom. :) Mármint nyilván nem az első tubussal. :D Nem találtam nála jobbat és nem akartam kísérletezni. Azóta megbékéltem vele. Ha fokozottabban aláhidratálok, nem szárít túlságosan, könnyű viselet az arcon és még a tűző napon, vízparton sem égtem le a használata mellett. Max. csillagra így sem tudom értékelni, mert annyira nem mattít hosszú távon és a kitágult pórusokkal sem tud mit kezdeni, de legalább nem árt és napvédelemre bevált, úgyhogy javul az értékelésem. :)

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

ami2015

2017. július 31.

2016. május 22. Nagyon-nagyon tetszett eleinte, mivel gyönyörű vele a bőr, egységes, szép matt, azonban az én extra zsíros bőröm is hihetetlenül kiszárította sajnos. Más új terméket nem használtam, szóval biztos ő volt a ludas. Annyira sajnálom, mert egyébként álmaim fényvédője lett volna.

Update: fel kell pontoznom, mert valószínű, hogy picit túl volt hámlasztva a bőröm és azért szárított annyira. Tavasz óta ismét használom, imádom, gyönyörű, matt, nem bántja a bőröm és mivel nem kémiai fényvédő, végre a szemem sem csípi semmi. Nekem a faktorszáma is megfelelő, bár kenem bőven. Mac alapozó alá kenem, jól megvannak.

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

Pöti

2017. július 31.

Még régebben vettem belőle egy tubussal, időszerű volt, hogy nekiálljak elfogyasztani. Jó fényvédő, jó, hogy színezett, nekem pont jó még, nem is sárga szerencsére. Én színezett fényvédőnek használom, teszek alá mindenképpen hidratálót, önmagában nekem kevés lenne. Alapozót viszont nem teszek rá, mert kellően kiegyenlíti a bőrömet. Nem tudom, hogy hogyan viselkedik rajta bármilyen alapozó, de ha lenne bőrhibám, nekem nagyon kevés lenne ez a fedés, amit önállóan nyújt. A mostani fejemmel már nem venném meg. Tényleg jó, meg minden, de az árát egyáltalán nem éri meg, nem venném újra, az Innisfree némi alapozóval felütve simán hozza ezt a szintet, kb .feleannyiért.

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

MormiOrsi

2017. július 12.

Nekem tényleg csodaszer, nem azért, mert fú, de eltüntette minden ráncom, mert nem, viszont egy régóta húzódó problémámat totál megoldotta. Minden hónapból 2 hetet azzal szenvedek, hogy harcolok az arcomon megjelenő pici ragyákkal (menstruáció után, előtte 2 héttel olyan szépen letisztul, nah de a másik kettőben!). Ezzel a krémmel viszont majdnem olyan az arcom, mint mikor a tiszta korszakát éli, ezért be fogok ruházni egy normál kiszerelésbe, mert egyelőre kettő mintát rendeltem belőle és azokat teszteltem. Nálam mondjuk az is plusz pontot ér, hogy lehet belőle termékmintát rendelni. Pici negatívum, hogy valóban, mintha kicsit azért szárítana itt-ott, de ha a hidratáló krémemmel együtt használom akkor ezzel nincsen probléma. Ezt a kompromisszumot pedig bevállalom vele, mert eddig nem találtam ennél hatásosabbat erre a gondomra. Ha találok, akkor visszajövök és lepontozom ;)

A színe nekem teljesen megfelel, szépen beleolvad a bőrömbe, persze azért szükségem van mellette korrektorra a kritikusabb területeken (szem, orr), de ez ok, hisz nem egy alapozóról beszélünk.

A fényvédő hatását még nem tudom értékelni, mert nagyon nem mentem vele napra, de bízom benne, hogy ezzel sem lesz gond a jövőben.

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Nap

2017. július 2.

Problémás, T-vonalban fénylő, pigmentfoltokra hajlamos bőröm van. Egyszerűen nem találtam olyan fényvédős arckrémet, ami valóban mattított volna - egészen addig, amíg meg nem ismertem ezt a krémet. Nagyon könnyű, folyékony állaga van, ezért 5-6 cseppre osztva szoktam felvinni az arcom egyes területeire, és azt dolgozom össze. Must have termék.

Nap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Antioxidánsok: Resveratrol, Quercetin, Epigallocatechin Gallate, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Epigallocatechin Gallate, Adenosine, Bisabolol, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Flavonoid féle, aminek antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. Szájon át bevéve allergia ellenes (antihisztamin) tulajdonsága is van.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

A C vitaminnak egy stabil, olajban oldódó formája, melynek a tiszta C vitaminnal elvileg egyező a hatása. Lásd C vitamin. További információ: truthinaging

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.