KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 800  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lino, Módosítva: 2017. február 18.

Ár:   12 800 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 800  Ft

Ultra könnyű, SPF 30 fényvédővel rendelkező, nappali hidratáló kifejezetten a kombinált és zsíros bőr öregedési jeleire. A többcélú formula védi a bőrt a nap okozta károsodásoktól, valamint erős antioxidáns tartalma serkenti a kollagén termelését, ezáltal feszesíti a bőrt. Láthatóan egyenletesebb bőrszín, kevesebb ránc és fiatalosan egészséges ragyogó arcbőr.

• Hatásos öregedő bőr, ráncok, bőrpír, barna foltok, kitágult pórusok, extra érzékeny bőr és rosacea esetén is
  • Mattító selymes krém
  • Tiszta, természetes színe minden bőrszínhez tökéletes
  • Széles spektrumú védelmet biztosít, ásványi fényvédővel
  • Szem körül is használható
  • Minden Paula's Choice alapozóval kompatibilis
  • Illatanyagmentes
Kielemeztük a hónap krémjét: Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Ár: 12 800  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
KERESEM!! Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
Ár: megegyezés szerint , Eladó: nius
Állapot: mindegy, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: személyes, posta
Krémmánia Kedvencek a -től
canaille

2017. június 23.

Szeretem. Nem igazán tudnék róla olyat írni, amit az előttem szólók ne tettek volna már meg, ezért nem is ragozom túl. Érzékeny bőrűeknek kötelező darab, és még CF is.:)

canaille
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

torann

2017. június 22.

Olvasol egy jó filmről, igazán jónak ígérkezik, úgy gondolod, hogy ez lesz életed filmje. Nagyon várod már, hogy megnézhesd, olvasod a kritikákat, amik között rengeteg a jó, igaz, van pár rossz is, de azok nem érdekelnek, mert csak a jóra koncentrálsz. Végre beülsz a moziba, nézed a filmet. Jó a film, de nem az igazi, valami hiányzik... Nah, pont ilyen érzésem van ezzel a krémmel kapcsolatban :) Mintát vettem, és annyira akarom, hogy tökéletes legyen, hogy próbálkozom még mindig vele. Egy olyan krémet szerettem volna, ami elmulasztja a pattanásaimat, hidratál, és még a most már itt-ott látható apró ráncok ellen is jó. Ezt olvastam is, hogy ezekre jó ez a krém, így azt hittem megtaláltam A krémet.
De: ahogy előttem is írták, nekem nem hidratál, sőt, szárít, egyértelműen. Ez az egyik nagy mínusz pont vele kapcsolatban, illetve az, hogy bár a pattanásaimat elmulasztja, mitesszereket okoz. Amit nagyon-nagyon sajnálok, mert szinte már mániákus nyomkodó vagyok (nagyon igyekszem leszokni róla, de áh, nehéz), és a mitesszerekből könnyen pattanások lesznek :/ A kis ráncoskák meg ugyanúgy ott vannak.

Mégis, egy hónapja minden nap használom, mert közben szebb a bőröm tőle. Van egy minimális fedése, amitől sokkal egységesebb lesz a bőrképem,. Bár, az elején, még hófehérke koromban szerintem inkább sápasztott, most, hogy van egy alap színem, már tetszik az összkép.
Úgyhogy nem fogok még megválni tőle, keresem hozzá a tökéletes hidratálót, és tervezem, hogy a mitesszerekkel is harcba szállok valahogy. Plusz nem találtam még jobb fényvédős krémet, amitől nem fénylik a bőröm :)
Összességében úgy gondolom, hogy egy jó fényvédős krém, de a leírások alapján sokkal de sokkal többet vártam tőle.

torann
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Loona

2017. június 10.

Nem tökéletes krém, és nekem végül önmagában nem is vált be, mégis másfél éve alapdarab a polcomon. Egy másik (szintén 30 SPF, fizikai, de nem színezett) fényvédővel keverve használom, és ennél a kombónál egyelőre még nem találtam jobbat. Hónapokig használtam önmagában, az itt leírt véleményem természetesen erre az időszakra vonatkozik.

Legyünk előbb túl a rosszon: meggyőződésem, hogy a "hidratáló" kifejezés a leírásban csak félreértés, vagy a véletlen műve, mert ez bizony szárít, nem is kicsit; önmagában használva még az én szuperzsíros bőrömet is tépi-húzza délutánra, iszonyú érzés "vele" bármilyen arcmimika. A jó hír viszont az, hogy megfelelő aláhidratálással ez teljesen megelőzhető.
Apropó, nem csak arcon szárít: ha kézzel visszük fel, hajlamos az ujjakon is kiszárítani a bőrt. Azóta, amióta ezt a krémet használom, a kézkrémhasználatom észrevehetően megnőtt.
Nekem sajnos a színe sem felel meg, egyfelől túl rózsaszínes az én sárgás tónusú bőrömhöz, másfelől túl sötét is, amikor önmagában használtam, úgy néztem ki, mint aki arcra szolizik (és kaptam is erre vonatkozó pozitív, számomra viszont inkább ijesztő megjegyzéseket XD ). A fent említett kevergetés viszont szerencsére ezt a problémát is megoldotta.

No de jöjjenek akkor a jó dolgok: az ígért védelmet megfelelő mennyiséget használva megadja, én bátran kémiai hámlasztózok mellette/vele nyáron is, még sosem égett le az arcbőröm.
Nincs zavaró illata/szaga, az én orromnak teljesen semleges, közömbös. Az állaga pont kellemes, krémes, ami miatt könnyű eloszlatni (megfelelő mennyiséget használva azért kell pár perc, amíg rendesen néz ki, ha nem dolgozzuk el jól, akkor hajlamos csíkosan száradni), és megfelelően eldolgozva nem ül bele ráncokba, barázdákba sem. Viszonylag gyorsan szárad, 10 perc múlva simán lehet már rá sminkelni, korrektorozni, a korrektornak "jól tapadó alap". Van némi fedése is, aki csak apróbb bőrhibák elfedésére használna amúgy korrektort, annak akár önmagában használva is jó lehet, szép, egységes bőrképet ad.
Semmilyen irritációt, pattanást nem okoz, és nem tömíti el a pórusokat.
És a lényeg! Ezzel a krémmel tapasztaltam meg életemben először, hogy milyen az, amikor nemhogy egy-két, de tíz-tizenkét óra múlva sem fénylik diszkógömbként az arcom! <3 Egész nap mattít, jól visszafogja a zsírosodást, nemhogy nem érzem, hogy folyik az arcomról a nap közben termelt faggyú, de még átfényesedni sem fényesedik.

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Semmilyen irritációt, pattanást nem okoz, és nem tömíti el a pórusokat.

dorkka

2017. május 25.

Update: Kukában végezte! Egy idő után már nem volt kellemes a használata, meguntam, és nem bizonyult jó sminkalapnak sem. Őrizgettem az utolsó 5-10 ml-t , hogy majd túrázáshoz, egész napos szabadtéri programokhoz jó lesz nyáron, a magas fényvédelem miatt, meg hogy multifunkci, jó lesz ez, de aztán sose jutott eszembe használni. Nem nyúlok érte szívesen. Mellőztem, mellőztem, aztán úgy döntöttem, hogy egy 3 éves terméket nincs értelme tovább őrizgetnem. Főleg, hogy túrázáshoz, nyaraláshoz, amikor még spórolni is kell a hellyel a pakoláskor, hát baromira nem ez lenne az első termék amit elteszek, hiába a 3 az 1-ben jelleg.

2014: Nekem is nagyon bejött ez a krém. Az első fényvédős nappali krém, amit szívesen veszek újra, ráadásul nagy kiszerelésben. A fedése szerintem elhanyagolható, akinek van mit takargatni, az bőven ráalapozhat még pár réteget. Egyáltalán nem irritál, sőt nyugtat, hidratál, mattít. Én hozzájutottam ebayen keresztül kedvezményesebb áron, kb 8000 Ft-ért, bár még így is drágának számít, szerintem.

dorkka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

Zsusci

2017. május 17.

Imádat. Január óta használom. Nagyon szeretem hogy színezett, jól illik a bőrömhöz. Könnyű textúra, szép, makulátlan, egységes, sima, matt bőrképet eredményez. Arcra ennél jobb fényvédőt még nem használtam.Örök darab lesz.

Zsusci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 17.

reginasky

2017. május 5.

Életem első fényvédője. Eddig még csak 10 napja használom, de ennek tudom be, hogy a pattanások az arcomon visszahúzódtak, már-már teljesen eltűntek. A színe jól illik a bőrömhöz, észre sem lehet venni, hogy van rajtam valami.
Dicséretet már bezsebeltem, mégpedig azt, hogy milyen kisimult az arcom. :)
Tényleg nagyon homogénné teszi a pofim. Imádom.

reginasky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Dicséretet már bezsebeltem, mégpedig azt, hogy milyen kisimult az arcom. :)
Tényleg nagyon homogénné teszi a pofim. Imádom.

raczova

2017. április 23.

Még nem találtam ennél jobb fényvédőt. Igazán nehéz olyan tisztán fizikai fényvédőt találni ami nem hagy nehéz eldolgozhatatlan fehéres ragacsos réteget maga után, és amiből nem esik nehezére az emberlányának felkenni azt a mennyiséget ami tényleg véd is- ráadásul gyönyörűek az összetevői is. Nagy szívfájdalmam viszont az ára és hogy a színe elég sötét nekem -úgyis meg rá bb-krém így ez nem látszik hál istennek, de pl nyáron néha szívesen rohangálnék csak ezzel, de nem lehet mert nagyon elüt a színe. Ráadásul ha nem hidratálok alá eléggé akkor hajlamos szárítani is.

raczova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

kiskacsa01

2017. április 21.

Nekem nem igazán jött be "szerencsére", utálnám magam hogy ennyit költsek, 2 havonta fényvédőre. Nagyon nehezen lehet szépen eloszlatni a bőrön, olyan hamar szárad, szinte ráköt az arcra. A színe sem igazodik az archoz, nekem túl sárgás és sötét. Még kerestetik az igazi

kiskacsa01
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Amadea

2017. április 14.

Gyenge voltam... hónapokkal ezelőtt (ugye, milyen sokáig ellenálltam?) rendeltem belőle egy kismintát és a kencék Ámora egyből lenyilazott. Az angyalok nyála (azt hiszem, szeliger használta valahol ezt a kifejezést) nekem ez a fényvédő, élmény kenegetni, imádom, hogy színezett, imádom, hogy szépen terül a bőrömön, imádom, hogy nem kell két másik kencét kennem rá, hogy ne zsírosodjon át. Lehet, hogy az ára miatt - az egyetlen dolog, amit nem imádom benne-, de olyan fene ápoltnak érzem magam a használatától.
A hidratáló hatása az arcom bizonyos részeire kevés, talán ezt tudnám neki felróni, de nálam az a rutin (ahogy, gondolom, sokaknál), hogy először egy könnyű nappali hidratálót kenek fel, aztán jöhet a fényvédő.
Gondolom, ebből az ódából kiviláglott, hogy megrendeltem a teljes kiszerelést (a kemény 10% kedvezménnyel). Elfogyott az Eucerin fényvédőm, és nem akartam hetekig kenegetni az arcomra a naptejet, mert hamar átfénylett, végig is kellett volna nyálazni a sok koreai krémet (ilyet szerettem volna következőnek)... lusta voltam, igen, és veszettül vágytam erre a fényvédőre. A szerelem töretlen, de az ára miatt nem őt fogom használni életem végéig. (Csak minden harmadik kifogyás után...)

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

creamchito

2017. március 13.

Az egyik kedvenc nappalra használt krémem. Nagyon könnyű a textúrája és egyenletes tónusú, szuper matt bőrképet eredményez. Ami a többi, általam használt matt finisű terméktől megkülönbözteti, hogy akár nap végéig is megmarad a matt hatás (a szokásos 5-6 órához képest), ami rendkívüli számomra, hiszen nagyon be tud zsírosodni az arcom. Jelenleg csak az esti hámlasztós napokat (heti 2) követő napokon használom önmagában, hidratáló hatása kissé alul marad. Hidratáló fölé plusz mattítónak a T-zónára most kezdtem el használni (kiváltva a PC shine stopper-t). Egyébként semmilyen irritáció, pirosság nem jelentkezett, pedig a termékcsalád szérumjától és éjszakai hidratálójától is égett a bőröm (igaz a lemosója, tonikja és hámlasztója szintén a kedvencem lett és a napi rutinom részévé vált).

creamchito
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Antioxidánsok: Resveratrol, Quercetin, Epigallocatechin Gallate, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract
Gyulladáscsökkentők: Resveratrol, Epigallocatechin Gallate, Adenosine, Bisabolol, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Corn Starch, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Flavonoid féle, aminek antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. Szájon át bevéve allergia ellenes (antihisztamin) tulajdonsága is van.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

A C vitaminnak egy stabil, olajban oldódó formája, melynek a tiszta C vitaminnal elvileg egyező a hatása. Lásd C vitamin. További információ: truthinaging

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.