KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LynZ, Módosítva: 2016. október 21.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Tökéletes ajkakat biztosít. Hosszantartó hatás. Viseld bátran.

RdeL Young Lip Colour Matt - no MATTer
Ár: 400 Ft , Eladó: ravenclaw
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest - 4-6os, 2es metró, 4es metró vonalán, fizetés: személyes átvétel

Blackxentric

2018. január 18.

Szépen terül az ajkaimon és nem kopik foltosan és nem szárítja az ajkam. Nem mondanám túl tartósnak, de 500 Ft-ért nem várom el tőle. Kellemes nude színben van meg nekem. Nem szeretem a nude rúzsokat, de ez tetszik. Ennyi pénzért ajándék.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

dina1463

2018. január 12.

Leértékelten vettem 450Ft-ért, de teljes áron is nagyon olcsó, nekem a MATTdonna árnyalat van meg, ami egy nagyon sötét, erős bordó szín, vékony, pici ecsettel viszem fel, miven nagyon erős szín, és eddig kétszer használtam, igaz nem nagyon sokat volt fent rajtam, 3-5 órán keresztül, de az volt a legmeglepőbb számomra hogy ittam vele mindkét alkalommal, vizet, alkoholt is és nem hagyott nyomot a poháron, nem kenődött el, a kontúrok se, pedig nekem zsírosodik idővel a bőröm, fogaimon se köszönt vissza, úgyhogy kiemelkedik a rúzsaim közül (a folyékonyok és a szilárdok közül is), enni nem ettem vele, csak kisebb dolgokat, de ha erős és megbízható rúzst akarok használni akkor ehhez nyúlok, ajánlom mindenkinek ;)

dina1463
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 12.

devababa

2017. december 16.

Ma delelott vettem, le volt arazva a Rossmann-ban.Nem volt egeszen 500 Ft az ara. Megtetszett, hogy matt. Nem hagy igazan kremes erzetet a szajon, viszont elegge tartos. En a 03-as arnyalatot vettem meg, ami picit pirosas-lilas arnyalat a szamon. Nagyon tetszik. Ha fenyesebbet szeretnek, teszek ra pici szajfenyt.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 16.

ferenczifanni

2017. december 14.

05-ös MATTdonna árnyalat van meg, szép vöröses bordós:) valami 350 forint volt akciósan, rúzsmániás lévén persze, hogy nem hagytam ott:D kicsit keményebb állaga van, de egyáltalán nem baj, mert nem mászkál el napközben, szinte utána sem kell igazítanom, csak akkor ha olajos dolgot eszem, de hát ez egyértelmű ugye:D nem szárít, nem kopik foltosan, teljesen rendben van ez a rúzs, plusz pont az illata, isteniiiii:)

ferenczifanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

Jelena

2017. december 14.

Szine, illata, mattsága nekem szuper. Imádom! Elég sokáig a helyén is marad.

Jelena
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Szine, illata, mattsága nekem szuper. Imádom! Elég sokáig a helyén is marad.

cs3ng31214

2017. december 11.

450 ft-ért jutottam hozza a 03 MATTness árnyalathoz. Kellemes mályva szín, a szájon világosabb és visszafogottabb mint maga a rúzs. Nagyon szeretem viselni. Nem a legtartosabb, nekem eléggé kopik és nem a legszebben egy evés után, az ivádt bírja. Ennek ellenére jó az állaga, nem kell rányomno nagyon hogy legyen színe és valóban matt. Csak a tartóssága miatt 4* de egyébként szuper és hidratál.

cs3ng31214
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

Szilviams0118

2017. december 7.

06-os árnyalat van meg, ennyi pénzért szépen hozza, amit ígér, pici hátrány, hogy annyira matt, hogy szárít, ezért alá kell hidratálni. De ez legyen a legnagyobb baj

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Babsszi

2017. november 29.

03-as árnyalatot vettem meg, ami egy szép mélybordóspinkes szín. Gyönyörű színű, az illata fantasztikus (legszívesebben beleharapnék), kellemesen krémes a textúrája, könnyen kenhető, nem ragacsos a végeredmény, viszonylag tartós, ha kopik akkor viszont egyenletesen teszi. 400ft-ért ajándék, ráadásul nekem a csomagolása is tetszik, kis cuki :) ja, és ráadásul nem szárít, sőt enyhén kiszáradt ajkakon is csodásan áll. ha valaki nem bírja a matt rúzsokat, de szeretne néha hordani, ezt mindenképp ajánlom neki :)

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

Era012

2017. október 13.

03 árnyalatot kaptam ajándékba. magamtól tuti nem vettem volna meg, a visszafogottabb árnyalatokat használtam eddig még csak. De egyszerűen ezt imádom!!! feltűnő, mégsem hivalkodó még. az alapjáraton könnyen száradó számat nem szárítja még jobban és tartósnak is mondanám!!! :)

Era012
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

kalmaniki

2017. október 13.

A 02-es csodaszép mályvás árnyalat van meg, ami rajtam még a nude kategóriába esik. Kicsit kemény a rúzs formulája, de szépen fel lehet vinni az ajkakra, viszonylag tartós, teljesen matt. Az illata nagyon kellemes, édeskés, imádom. Ennyi pénzért tökéletes. Nekem a csomagolása is tetszik, annyira cuki.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.