KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LynZ, Módosítva: 2016. október 21.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Tökéletes ajkakat biztosít. Hosszantartó hatás. Viseld bátran.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csudex

2017. július 15.

Egy arnyalatban van meg, nem hittem benne mikor megvettem, de egy tokeletes szint talaltam. Nagyon kremes es nagyon jo kis ruzs. Tartossaga kozepes de ennyi penzert nem varhatunk szerintem tobbet.

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

Anita1978

2017. július 6.

Szuper tartos,jol fed,szuper matt,vettem hozzà koromlakkot is..valami 400Ft volt akciosan.Jaaa..es az illata.Mig kenem elolvadok .Szeretem!Ar ertek arany kiraly!

Anita1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

Juuice

2017. június 26.

Imádom ezt a rúzst! Nagyon szép a színe, krémes, de nem annyira, hogy maszatolódjon, nem szárít, tartós, szép a ksiezerelése. Más nem kell! Imadom!!

Juuice
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Vikcsy

2017. június 22.

Régóta köröztem ilyen csodarúzst 😍 A színét annyira imádom (02es szín), nem kihívó, nem tolakodó, természetes, de mégis vagány. Egy idő után cserepesen kopik lefele, de ezt leszámítva is szeretem.😊

Vikcsy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 22.

lil96

2017. június 18.

Eredeti ára se sok , de ráadásul leárazáskor jutottam hozzá potom áron. Szép matt a végeredmény, lehet halványabban is felkenni. Tartóssága nem rossz, evés-ivás után érdemes lecsekkolni.

lil96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Dike01

2017. június 7.

Nude árnyalatok szerelmeseként 01-es noMatter árnyalatot emeltem le a polcról. Nem sok reményt fűztem hozzá de meglepően jó, körözi az essence-t sőt még a Rimmel Kate kollekciós matt nude-akat is.

Dike01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

jonasmarcsi

2017. május 28.

Ennyi pénzért nem vártam sokat tőle, de nagyon megszerettem. Nagyon jó az illata, kellemes az állaga és viszonylag tartós is.

jonasmarcsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 28.

Heli

2017. május 19.

Ennyi pénzért le a kalappal a minősége előtt.
A 03-as MATTness árnyalatra esett a választásom. Ugyan a drogériás fények becsaptak, nem ilyen színt szerettem volna, de egyszerűen imádom. Feltűnő, mégsem túl hivalkodó szín. Szépen fel lehet vinni, matt, tartós. Fokozatosan kopik evés-ivás mellett.

Heli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Ennyi pénzért le a kalappal a minősége előtt.

cherry93

2017. május 16.

Hihetetlen, hogy ilyen áron lehet kapni egy normális, ténylegesen matt rúzst. Finom az illata, kellemes az állaga, pigmentált (pedig én a legvilágosabbat szereztem be), szép a finise. És igazából minél többet nézegetem, annál jobban tetszik a csomagolása is. Kicsit babás, de nem is olyan rossz, na :)

cherry93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

Kinga79

2017. április 25.

Szerintem teljesen jó. Leradírozott, hidratált ajkaimon sokáig megmarad, még ha iszok is vele. Jobban bírja, mint a matt Essence rúzsom.

Kinga79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.