KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LynZ, Módosítva: 2016. október 21.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Tökéletes ajkakat biztosít. Hosszantartó hatás. Viseld bátran.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Era012

2017. október 13.

03 árnyalatot kaptam ajándékba. magamtól tuti nem vettem volna meg, a visszafogottabb árnyalatokat használtam eddig még csak. De egyszerűen ezt imádom!!! feltűnő, mégsem hivalkodó még. az alapjáraton könnyen száradó számat nem szárítja még jobban és tartósnak is mondanám!!! :)

Era012
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

kalmaniki

2017. október 13.

A 02-es csodaszép mályvás árnyalat van meg, ami rajtam még a nude kategóriába esik. Kicsit kemény a rúzs formulája, de szépen fel lehet vinni az ajkakra, viszonylag tartós, teljesen matt. Az illata nagyon kellemes, édeskés, imádom. Ennyi pénzért tökéletes. Nekem a csomagolása is tetszik, annyira cuki.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Villango

2017. október 9.

UP.: töretlen a szerelmem iránta, megvan egy barnásabb árnyalat, egyszerűen tökéletes. Tiszta röhej ennyi pénzért, számomra egy jobb van amit ki is próbáltam már vagy megvan otthon, az pedig az amerikai Ben Nye rúzsok. Csak azok 4500.- ....

Megmondom őszintén, életem legnagyobb sminkes csalódása volt a híres MAC rúzs matt változatai, volt is egy pár szín, de hamar túladtam itt rajtuk. Botrányosak voltak horror áron.
Pár napja vettem meg egy szép élénk színt ebből a rúzsból, és klasszisokkal jobb 500.- ért mint a MAC 6000.- ért. Hát no comment.
Alárakok egy basic kencét (uriage ajakápolót pl), gyönyörűen fest felkenve és viszonylag tartós.
A csomagolása nem elegáns persze, sőt, tényleg olyan mint egy gyerekrúzs, de ez kit érdekel? :) Képes vagyok a csomagolás miatt megvenni dolgokat, de ha egyszer a beltartalom a legfontosabb, engedni kell. :)

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

Fruzsi

2017. szeptember 22.

A 01-es szint vettem meg akciosan a rossmannban erosebb szemhangsulyos sminkhez. Nagyon tetszik, pigmentalt, tokeletesen matt. A tartossaga nem a legjobb, de ennyi penzert kiemelkedo.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Enci18

2017. augusztus 26.

02-es árnyalatában van meg nekem és nagyon szeretem. Sokáig bírja és olcsó. Már a sokadikat veszem.

Enci18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

gombirenn

2017. augusztus 25.

Csodás a színe, jó az állaga, tart is valameddig, de nem egész este, egy csillag mínusz mivel többször át kell kenni .

gombirenn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

francais

2017. augusztus 10.

Igazából a színe fogott meg a boltban, lehet alá kéne alapozni és tartósabb lenne, azt még nem próbáltam, a színe nagyon szép és könnyű felvinni, jó az állaga

francais
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Karolin99

2017. augusztus 1.

Szép pigmentált színe van, viszonylag tartós, ám nagyon szárítja a számat. Emiatt csak négy csillagot kap részemről. Az illata viszont valami varázslatos. Engem az eperre emlékeztet.

Karolin99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Törpy

Korcsoport: < 18
2017. július 31.

Ez az első matt rúzsom,de egyszerűen imádom!Az illata nagyon jó és nem szárítja a számat.

Törpy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 31.

barcka

2017. július 30.

Két árnyalat van meg belőle (MATTness, my MATTitude). Már egy ideje szemezgettem a matt rúzsokkal, mire elhatároztam, hogy befektetek egybe, ezt választottam, az ára miatt elsősorban. Nagyon szeretem, szépek a színek, könnyű felvinni, viszonylag tartósak is, és tényleg matt. Az illata az epres labellora emlékeztet. Valószínűleg beszerzek belőle többet is.

barcka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.