KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LynZ, Módosítva: 2016. október 21.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Tökéletes ajkakat biztosít. Hosszantartó hatás. Viseld bátran.

Krémmánia Kedvencek a -től
Heli

2017. május 19.

Ennyi pénzért le a kalappal a minősége előtt.
A 03-as MATTness árnyalatra esett a választásom. Ugyan a drogériás fények becsaptak, nem ilyen színt szerettem volna, de egyszerűen imádom. Feltűnő, mégsem túl hivalkodó szín. Szépen fel lehet vinni, matt, tartós. Fokozatosan kopik evés-ivás mellett.

Heli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Ennyi pénzért le a kalappal a minősége előtt.

cherry93

2017. május 16.

Hihetetlen, hogy ilyen áron lehet kapni egy normális, ténylegesen matt rúzst. Finom az illata, kellemes az állaga, pigmentált (pedig én a legvilágosabbat szereztem be), szép a finise. És igazából minél többet nézegetem, annál jobban tetszik a csomagolása is. Kicsit babás, de nem is olyan rossz, na :)

cherry93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

Kinga79

2017. április 25.

Szerintem teljesen jó. Leradírozott, hidratált ajkaimon sokáig megmarad, még ha iszok is vele. Jobban bírja, mint a matt Essence rúzsom.

Kinga79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

Kodi

2017. április 25.

A 04-es my MATTitude árnyalat hiánypótló termék, viselhető halványpiros matt árnyalatú, meglepően jó kis rúzs. Meg se vettem volna, sosem keresgélek ilyen nagyon olcsó rúzsok tájékán, de valaki itt megdicsérte és tényleg kellemes meglepi. A megtestesült science fiction, vagy városi legenda: gagyi csomagolás, franciás eleganciát kölcsönző finish.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

LauuKovacs

2017. április 18.

Megkell változtatnom a véleményem. Másodszori használat után már azt kívánom bárcsak ne vettem volna meg. Foltokban maradt meg, és szárított. Nem hinném hogy más színben újra fogom venni..

Hát nem a külseje fogott meg a terméknek az már tuti! :D De, ezen kívül az ára nevetséges, és ehhez mérten nem vártam sokat. Szép a szín, világos árnyalat van meg, jó sok kell belőle hogy látszódjon, viszont aránylag tartós. Nem fogom újra venni, de nem bántam meg. :)

LauuKovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

gingerbloo

2017. április 15.

hát.... nekem a 03 van meg, és biztos, hogy megveszem a többi színt is. Valaki itt írta hogy ez az árnyalat sötétlila, hát nem tudom, nekem egyértelműen rózsaszín egy nagyon kicsi barnás, tópus beütéssel. kb 30 rúzsom van jelenleg, annak nagyrésze mac, gerard és barry m, de ez mindent visz. A csomagolása kis egyszerű, olcsó, de stabil, a kupak nem esik le magától. A rúzs illata is nagyon jó, ami nem múlik el felbontás után mint a gerard rúzsoknak. A színe egyenletes teljesen, nem szárít de matt, sokáig fent marad, kényelmes, nem ragad, nem maszatolódik.
Nekem könnyen kenhető, nem foltos sem. Sajnos nincs nagyon nagy színválaszték, de ami van az szerintem elég jó, talán 1-2 van ami nem tetszik. Van olyan jó mint az essence matt rúzsok ha nem jobb, de még olcsóbb is.
Semmi értelme nem volt drága rúzsokat vennem, ha tudtam volna erről, hogy ez milyen jó.
százezer csillagot is adnék ha lehetne, ez a rúzs nem csak az árkategóriájában jó, hanem minden tekintetben.

gingerbloo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

rocksteadycat

2017. április 13.

Az illata valami isteni! Nagyon sokféle rúzst szagolgattam már, de ez mindent visz. Nagyon széped fed, nagyon tartós, és nagyon kellemes viselni.

rocksteadycat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Nicu

2017. április 5.

A 01-est vettem meg leárazva. Sajnos alig látszik az ajkamon, nagyon kemény az állaga, darabos.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

KatalinKelemen

2017. március 20.

UPDATE: Pár napja újra elővettem, és vállalhatatlanul foltos volt szegény, pedig semmivel nem szárazabbak az ajkaim, mint korábban. Meg is szabadultam tőle.

A 3-as arnyalat van meg, ami egy csodaszep sötet lila. A csomagolas szerintem eleg csunyara sikeredett, de összesen ezt az egy negativumot tudom felhozni. 6 oran keresztül problema nelkül fennmarad. Nem foltos, nem szarit, en a Maybelline matt formulajahoz hasonlitanam, de persze az ar töredekeert.

KatalinKelemen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Katulin

2017. március 14.

Egynek elmegy, de semmi különös. Viszonylag gyorsan lekopik, de legalább nem csúnyán.

Katulin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.