KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LynZ, Módosítva: 2016. október 21.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Tökéletes ajkakat biztosít. Hosszantartó hatás. Viseld bátran.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Enci18

2017. augusztus 26.

02-es árnyalatában van meg nekem és nagyon szeretem. Sokáig bírja és olcsó. Már a sokadikat veszem.

Enci18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

gombirenn

2017. augusztus 25.

Csodás a színe, jó az állaga, tart is valameddig, de nem egész este, egy csillag mínusz mivel többször át kell kenni .

gombirenn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

francais

2017. augusztus 10.

Igazából a színe fogott meg a boltban, lehet alá kéne alapozni és tartósabb lenne, azt még nem próbáltam, a színe nagyon szép és könnyű felvinni, jó az állaga

francais
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Karolin99

2017. augusztus 1.

Szép pigmentált színe van, viszonylag tartós, ám nagyon szárítja a számat. Emiatt csak négy csillagot kap részemről. Az illata viszont valami varázslatos. Engem az eperre emlékeztet.

Karolin99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Törpy

Korcsoport: < 18
2017. július 31.

Ez az első matt rúzsom,de egyszerűen imádom!Az illata nagyon jó és nem szárítja a számat.

Törpy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 31.

barcka

2017. július 30.

Két árnyalat van meg belőle (MATTness, my MATTitude). Már egy ideje szemezgettem a matt rúzsokkal, mire elhatároztam, hogy befektetek egybe, ezt választottam, az ára miatt elsősorban. Nagyon szeretem, szépek a színek, könnyű felvinni, viszonylag tartósak is, és tényleg matt. Az illata az epres labellora emlékeztet. Valószínűleg beszerzek belőle többet is.

barcka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

csudex

2017. július 15.

Egy arnyalatban van meg, nem hittem benne mikor megvettem, de egy tokeletes szint talaltam. Nagyon kremes es nagyon jo kis ruzs. Tartossaga kozepes de ennyi penzert nem varhatunk szerintem tobbet.

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

Anita1978

2017. július 6.

Szuper tartos,jol fed,szuper matt,vettem hozzà koromlakkot is..valami 400Ft volt akciosan.Jaaa..es az illata.Mig kenem elolvadok .Szeretem!Ar ertek arany kiraly!

Anita1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

Juuice

2017. június 26.

Imádom ezt a rúzst! Nagyon szép a színe, krémes, de nem annyira, hogy maszatolódjon, nem szárít, tartós, szép a ksiezerelése. Más nem kell! Imadom!!

Juuice
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Vikcsy

2017. június 22.

Régóta köröztem ilyen csodarúzst 😍 A színét annyira imádom (02es szín), nem kihívó, nem tolakodó, természetes, de mégis vagány. Egy idő után cserepesen kopik lefele, de ezt leszámítva is szeretem.😊

Vikcsy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 22.