KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RdeL Young

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LynZ, Módosítva: 2016. október 21.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Tökéletes ajkakat biztosít. Hosszantartó hatás. Viseld bátran.

350FT - No MATTer - RdeL Young Lip Colour Matt
Ár: 350 Ft , Eladó: ravenclaw
Állapot: Párszor próbált, fertőtlenített, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tyukanyo

2018. június 29.

06 os mattrix árnyalatom van meg és gyönyörű a színe. Ez a legjobb matt rúzsom. Nagyon könnyű viselet. Ha aláhidratálok nem szárítja a számat. Jól pigmentált.
Egyedüli negatívum hogy az evéstől hamar lejön a számról, de az ára miatt megbocsájtható.

tyukanyo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 29.

Mamamacica

2018. május 31.

A színe nagyon szép, az állaga is tökéletes, de a tartóssága nem nagy szám. Az evést egyáltalán nem bírja. Könnyen felvihető a szájra, nekem nem szárított, az ára kedvező.

Mamamacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

abicicaaa

2018. március 17.

Az árát nagyon megéri, aranyos kis rúzs, az illatát egyenesen imádom. Kicsit szarit, de ajakapolora kenve nem észrevehető.
Nem bír ki egy nagyobb evést, de az ivást elég jól bírja.
Több árnyalat kéne :)

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

Nem bír ki egy nagyobb evést, de az ivást elég jól bírja.
Több árnyalat kéne :)

zsofien

2018. március 17.

Nekem a 04-es árnyalat van meg és imádom. Ha óvatosan eszek még azt is kibírja, szóval 600 forintért abszolút csoda. Annak ellenére, hogy matt, nem érzem száraznak az ajkaimat, nem úgy mint néhány 2-3-szor drágább rúzsnál. Ha több színben lehetne kapni, csak ilyeneket használnék.

zsofien

Tincs

2018. február 16.

Nagyon jól teljesít, ahhoz képest meg végképp, amennyibe kerül. Megéri megvenni :)

Tincs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

gioia

2018. január 20.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ugyanaz az árnyalat van meg nekem is ráadásul :) Teljesen matt, kellemes, természetes ajkakat lehet vele varázsolni. Kicsikét szárít, de szerelmes vagyok a színbe, nevetségesen olcsó, úgyhogy akkor is 5* :)

Update: Azóta beszereztem egy másikat is belőle, a 03 MATTness-t. Csodás sötétpink szín, ugyanolyan tartóssággal. Imádom.

(Viszont a márka többi rúzsa nem jött be nekem, úgyhogy maradok ezeknél.)

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

(Viszont a márka többi rúzsa nem jött be nekem, úgyhogy maradok ezeknél.)

Blackxentric

2018. január 18.

Szépen terül az ajkaimon és nem kopik foltosan és nem szárítja az ajkam. Nem mondanám túl tartósnak, de 500 Ft-ért nem várom el tőle. Kellemes nude színben van meg nekem. Nem szeretem a nude rúzsokat, de ez tetszik. Ennyi pénzért ajándék.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

dina1463

2018. január 12.

Leértékelten vettem 450Ft-ért, de teljes áron is nagyon olcsó, nekem a MATTdonna árnyalat van meg, ami egy nagyon sötét, erős bordó szín, vékony, pici ecsettel viszem fel, miven nagyon erős szín, és eddig kétszer használtam, igaz nem nagyon sokat volt fent rajtam, 3-5 órán keresztül, de az volt a legmeglepőbb számomra hogy ittam vele mindkét alkalommal, vizet, alkoholt is és nem hagyott nyomot a poháron, nem kenődött el, a kontúrok se, pedig nekem zsírosodik idővel a bőröm, fogaimon se köszönt vissza, úgyhogy kiemelkedik a rúzsaim közül (a folyékonyok és a szilárdok közül is), enni nem ettem vele, csak kisebb dolgokat, de ha erős és megbízható rúzst akarok használni akkor ehhez nyúlok, ajánlom mindenkinek ;)

dina1463
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 12.

devababa

2017. december 16.

Ma delelott vettem, le volt arazva a Rossmann-ban.Nem volt egeszen 500 Ft az ara. Megtetszett, hogy matt. Nem hagy igazan kremes erzetet a szajon, viszont elegge tartos. En a 03-as arnyalatot vettem meg, ami picit pirosas-lilas arnyalat a szamon. Nagyon tetszik. Ha fenyesebbet szeretnek, teszek ra pici szajfenyt.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 16.

ferenczifanni

2017. december 14.

05-ös MATTdonna árnyalat van meg, szép vöröses bordós:) valami 350 forint volt akciósan, rúzsmániás lévén persze, hogy nem hagytam ott:D kicsit keményebb állaga van, de egyáltalán nem baj, mert nem mászkál el napközben, szinte utána sem kell igazítanom, csak akkor ha olajos dolgot eszem, de hát ez egyértelmű ugye:D nem szárít, nem kopik foltosan, teljesen rendben van ez a rúzs, plusz pont az illata, isteniiiii:)

ferenczifanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.