KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Sminkek szájra

A híres topmodell, Kate Moss rúzs kollekciója a Rimmel London számára, mely 7 gyönyörű árnyalatból áll.

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs - 34
Ár: 500Ft (+postaköltség) , Eladó: petruci
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel vagy postázás utalást követően
Rimmel Kate Moss Ajakrúzs 01
Ár: 700 ft , Eladó: h.ancsi89
Állapot: Parszor probalt csak, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyesen vagy postan
natulcien

2017. február 21.

Ár-érték arányban kiemelkedő. Nagyon jó rúzs ez is, 2 db is van, egy igazi piros, és egy mályvás nude itthon. Gyönyörű, és nagy választék a bőség zavarával. Kezdő rúzsnak, ismerkedésnek, színpróbálgatásnak is tökéletes, de nagy kedvenc is lehet belőle;)

Update: Birtokomba került egy Bobbi Brown és egy Shiseido rúzs. Mínusz 1 csillag minden más, drogériás rúzsnak.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

Viki032

2017. február 11.

Nagyon sok jót hallottam róla, és egyik nap amikor a Rossmannba jártam, láttam, hogy az egyik árnyalat kifutó termék lett és egyből lecsaptam rá. Egyszerűen imádom, egyik kedvenc rúzsom. Tartós, intenzív szín.

Viki032
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

lzsoficim

2017. február 6.

Na,ez az a ruzs,aminek nem ertem a letjogosultsagat..miert van mindenki odaig erte?SEMMI tartossaga,de tenylleg.Csuszik,maszik..raadasul a szine sem tetszik azoknak,amiket valasztottam..vhogy benan mutatnak rajtam,bar nyilvan ez nem a ruzs hibaja..Es mi ez a szag?Eleg furcsa:)
En egy fillert nem adnek erte,nem ertem a hypot,mint olcso-de-jo ruzs..

lzsoficim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

En egy fillert nem adnek erte,nem ertem a hypot,mint olcso-de-jo ruzs..

szofiaa

2017. február 6.

37-es árnyalatban van meg és szép piros színe van. Nagyon meg vagyok elégedve a Rimmel rúzsokkal. Extrán pigmentált. szép, tartós, egyszerű felvinni.

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Lilla90

2017. január 19.

Mivel jó tapasztalataim voltak a márkával kapcsolatosan gondoltam elhozok egy ilyen márkájú rúzst, plusz a catrice állvány a kifutattás miatt teljesen ki volt fosztva. Viszonylag sok szín közül lehet válogatni én a 34-es árnyalatot hoztam el, hétköznapokra már látom hogy nem ez lesz a táskába dobós rúzsom. Kezdem a negatívokkal: kiemeli a száraz részeket, 1400Ft-ért vesztegeti a rossmann és bár az van a csomagoláson hogy 4g de szerintem jóval kevesebb van benne, könnyen kenődik.
Pozitívumok: krémes, szépen építhető és tartós. Felkenés után az én számon 3 órát bírt ki és nem szárított maga a szín egy intenzív világos rózsaszín enyhén kreol bőrőn mutatós. Kevés is elég belőle és a szép finishez én mindenképpen ajánlom a rúzs ecsetet, kicsit csalódott vagyok a régi jó tapasztalatokhoz képest nem egészen azt kaptam amit vártam. Ezért az árért akkor már inkább a Catrice rúzsok.

Update: Egy hosszú nap alkalmával volt időm többet tesztelni, délután három órától egészen este 9-ig . Ettem, ittam és szépen a helyén maradt, sokan írtátok előttem, hogy csúnyán foltosan kopik ezt én nem vettem észre. Ha szép fedést akarok vele elérni mielőtt használnám magát a rúzst, mindig leradírozom a számól az elhalt bőrréteget és alaposan hidratálok előtte, így szépen mutat és fed. Nem bántam meg, hogy megvettem a négy csillagos értékelésem feljavítom 5 *-ra.

Lilla90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

egeresi47

2017. január 17.

Nagyon szeretem meg van két árnyalat is, rendszeresen használom őket.
Kedvenc.
Használtan vettem, de tartósak, és szépek

egeresi47
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

Nagyon szeretem meg van két árnyalat is, rendszeresen használom őket.
Kedvenc.
Használtan vettem, de tartósak, és szépek

Regina0206

2017. január 12.

A 38-as árnyalat van meg. Nagyon nem a kedvenc termékem. Nagyon krémes, ami jó, de emiatt eléggé csúszkál. Világosabb, mint a szám eredeti színe, így kicsit alá kell alapoznom, hogy jól nézzen ki. Kicsit szárítja is a számat, nem annyira kényelmes viselni, de egy darabig szépen tud mutatni. Nem az igazi sajnos...

Regina0206
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Anitaa44

2017. január 11.

Nem rossz termék, krémes állaga van, szép színei vannak, de egyáltalán nem tartós. Evés-ivást nem bír ki, az viszont tetszik benne, hogy nem szárít, bár felkenés előtt mindig szoktam hidratálni.

Anitaa44
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

ganett

(!)
2017. január 11.

A 05-ös fuxia árnyalatot használom, amely szépen harmonizál a fehér bôrömmel, és fantasztikusan kiemeli a kék szemeimet. Krémes állagú, nem szárít, tartós. Imádom! ☺

ganett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Keellyykke

2017. január 11.

Nagyon kellemes az illat, krémes állagú és nem szárít bár annyira nem is tartós. Csodálatos színek vannak, nekem a 38-as szín van meg ami egy núdosabb szín.

Keellyykke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen.

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Piros színezék.

Színezék. Lilás piros.