KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Sminkek szájra

A híres topmodell, Kate Moss rúzs kollekciója a Rimmel London számára, mely 7 gyönyörű árnyalatból áll.

Ár: 650 Ft + postaköltség , Eladó: jeffieffi22
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Tatabánya vagy Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után postázom
Rimmel Kate Moss Ajakrúzs 38-as árnyalatban
Ár: 750 , Eladó: kattya
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés és átvétel személyesen Budapesten a belvárosban

rk98

2017. szeptember 16.

nagyon megeri. nekem egy nude van belole jelenleg, de regebben birtokomban allt egy sotetvoros es egy rozsaszines is es minosegre mindegyiket imadtam. hosszantarto es jol pigmentalt, es a valasztek is eleg szeles. szerintem ez volt az a termek, ami belevitt a rimmel vilagaba es egy az egyben a fuggojeve is tett. abszolut ujravevos, az egyik legjobb ruzs a piacon

rk98
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

dorinaedina

2017. szeptember 15.

Nagyon jó kis rúzs, ár-érték arányban tökéletes! A hétköznapokra szoktam használni a 37-es árnyaltot (narancsos-pirosas) illetve a nude színeket. Az egyetlen hibája, hogy nekem kicsit gyorsan kopik/maszatolódik ergo gyorsabban fogy, mint pl egy MAC rúzs. 4 csillag ugyan, de a színe szuper, az ára is barátságos plusz van egy kis matt hatása, úgyhogy mindenképpen okos döntés! :)

dorinaedina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Andii17

2017. augusztus 20.

Nagyon megéri az árát, bár én ajándékba kaptam, de akkor is. Egy pirosas árnyalat van meg aminek a színe valami eszméletlen szép. Krémes, pigmentált,hosszan tartó.

Andii17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Pancsur

2017. augusztus 6.

Szeretem nagyon, szerintem gyönyörű színei vannak, jó állaga is van, könnyen kenhető, nem szárít és viszonylag tartós.Kicsit maszatolódik, és az evés-ivás is hozz le belőle jócskán, de szerintem nem vészes. Számomra azt hozza amit kell: egy hétvégi bulinál hajnalig fent marad.

Pancsur
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

dorinkaz

2017. augusztus 3.

A 37-es szín tulajdonosa vagyok és nagyon szeretem :D krémes, pigmentált, sokáig bírja

dorinkaz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

edi01

2017. július 15.

Alap es a rosegold dobozos limitalt kiadasos is van belole. Szeretem ezeket a ruzsokat jol kitaltak. Szepen pigmentalt es szep szinekben kaphato. Viszonylag tartos is es kenyelmes viselni mert nem kenodik osszevissza de megis jo kremes a texturaja

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 15.

rockroka

2017. június 13.

Kuponnal vettem pár darabot a sok itt olvasott pozitív vélemény miatt. Szerintem nem annyira tartós, persze ha nem eszik/iszik az ember, úgy nem vészes a dolog, ám van Maxfactor rúzsom, ami nagyon elveri tartósságban. A MAC is jobb tartósságban, de az sem az igazi. Jó benne viszont, hogy nem szárít úgy, mint a szupertartós rúzsok. Szóval szerintem nem rossz rúzs, akinek nincs pénze drágábbra, az bátran vegye meg, de ha tudja, hogy pl. vacsizni fog, akkor inkább óvakodjon az élénkebb színektől.

UPDATE: őszintén szólva egyáltalán nem használom pont a tartóssága miatt. Sajnos nem megyek sokra azzal, hogy nem szárít, ha nem visz rá a lélek, hogy magamra kenjem, mert borzasztóan kenődik. Nem is értem a jó értékeléseket, minőségi rúzsokhoz képest elég gyenécske a rimmel. Levonok még két csillagot.

rockroka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

SMH

2017. május 24.

Nagyon szeretem a RImmel Kate Moss rúzsokat úgy általában. Ezt a fekete kupakosat most vettem a Joy napokon, a Müllerben alapból fél áron volt egy pont nekem tetsző árnyalat, így a kuponokkal 300,- Ft-ért sikerül megvennem. Szép fedése van. krémes, nem szárít, a tartóssága átlagos- az evést, ivást csak mérsékelten bírja.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Ndr

2017. május 20.

A legjobb rúzs amit valaha használtam. Egyszerűen imádom, annyira tartós még evés után is hogy hihetetlen. Az áruk is megfelelő szóval ez egy főnyeremény. Van már belőllük jó pár otthon és még biztos nézek más szineket is, akár a nude szineket nézzük Kate Moss rúzsai között vagy a szinesseket, mind nagyon tetszik. Könnyű, krémessek, nem nehez viselni őket ugyhogy nagy kedvenceim.

Ndr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

nikolett00

2017. május 13.

34-es árnyalatban vettem meg, mert nem volt világos "nyárias" színű rúzsom. Szerelemszín. A lebarnult bőrön, a fehér fogakhoz nagyon jól passzol. Imádom! Tartós, finom az illata, kellemes az állaga. Tényleg nyárias minden tekintetben!

nikolett00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Piros színezék.

Színezék. Lilás piros.