KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Sminkek szájra

A híres topmodell, Kate Moss rúzs kollekciója a Rimmel London számára, mely 7 gyönyörű árnyalatból áll.

Rimmel Kate Moss Ajakrúzs 38-as árnyalatban
Ár: 750 , Eladó: kattya
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés és átvétel személyesen Budapesten a belvárosban
Rimmel Kate Moss Ajakrúzs / 36
Ár: 600 forint, vagy ajándék , Eladó: maruani
Állapot: 2* hordott, Helyszín: Budapest, Szentendre, fizetés: Budapesten a 4-es 6-os vonalán, illetve frekventált metróállomásokon megbeszélés szerint személyes átvétel, Szentendrén reggel vagy este személyesen, előreutalás esetén pedig postázom (a postaköltség nincs benne az árban).

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

FrostJaina

2018. május 10.

Ár-érték aránya jó, szépen fed, szép színekbe van. ecsettel nekem könnyebb felvinni, nem szarit, cserébe viszonylag hamar, de egyenletesen kopik, evést nem bírja, de ivasnal is marad egy ruzsfolt a poharon, nem kenodik el ceruza nélkül.

FrostJaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

ilonikaa

2018. április 29.

A 01-es árnyalata van meg. Szépen pigmentált, kellemes érzés viselni, de evés és ivás közben kopik. De szeretem mert tényleg szép a színe! :)

ilonikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

free

2018. április 23.

A népszerűségi toplista alapján vásároltam meg én is. Hát , elmegy, elmegy-eget.... Az általam választott vörös szín , túl szolid. / Pedig én aztán nem vagyok egy harsány személyiség/. Tartósságával sem voltam elalélva.

free
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 23.

Diaaa

2018. április 13.

34, 36 árnyalatban van meg :)

A 34-est másodszorra veszem meg mert nagyon szép különleges rózsaszín, más drogériás márka rúzsai között nem nagyon találtam hasonlót...kicsit kemény, lehetne krémesebb...de a szín miatt ragaszkodtam hozzá...alá kell hidratálni és nem szárít :) közepesen tartós :)

A 36-os egy nagyon szép pink szín...apró csillámokat is vettem benne észre, ez egyáltalán nem szárít és ugyanúgy tartós mint a 34-es :)

Diaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

34, 36 árnyalatban van meg :)

Petravagyok

2018. március 31.

Jo az illata, allaga, pigmentaltsaga. DE nem tartos -semennyire sem- ami nekem fontos lenne egy ruzsban. :(

Petravagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

szukhentrunk

2018. március 27.

Egész jó. Nem túl tartós de az ára miatt megéri :)

szukhentrunk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

Egész jó. Nem túl tartós de az ára miatt megéri :)

kisanna20000

2018. március 15.

imadom! pigmentalt es meg az illata is kellemes. 5****

kisanna20000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

imadom! pigmentalt es meg az illata is kellemes. 5****

illeseniko

2018. február 22.

Kezdetben ígéretesnek bizonyult, de a tartóssága botrányos. Egyáltalán nem éri meg az árát!

illeseniko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

ndorisz1996

2018. február 10.

A barátomtól kaptam még a 05-ös árnyalatú rúzst. Nagyon szeretem, szép színű tartós.

ndorisz1996
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Aniko088

2018. január 28.

Az első igazi, szép, piros rúzsom egy Kate Moss rúzs. Imádom. Nagyon szép a színe, tartós és nekem tökéletesen megfelel!

Aniko088
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Piros színezék.

Színezék. Lilás piros.