KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Sminkek szájra

A híres topmodell, Kate Moss rúzs kollekciója a Rimmel London számára, mely 7 gyönyörű árnyalatból áll.

Ár: 650 Ft + postaköltség , Eladó: jeffieffi22
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Tatabánya vagy Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után postázom
Rimmel Kate Moss Ajakrúzs 38-as árnyalatban
Ár: 750 , Eladó: kattya
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés és átvétel személyesen Budapesten a belvárosban
Krémmánia Kedvencek a -től
Hopi

2017. április 21.

Glamour napokon vettem két árnyalatot is belőle, a 01-es sötét pirosat és a 36-os pinket.
Sajnos a 36-os nagyon nem az én színem és ezért nem is fogom elhasználni, viszont a 01-es nagy kedvencem lett.
Korábban sosem használtam piros rúzst és viszolyogtam tőle, de amióta ezt megvettem el se tudom képzelni, hogy hogyan tudtam enélkül élni?
Tényleg NAGYON tartós, gyönyörű színe van, bírja az evés-ivást és hosszú órákig a helyen marad, egyenletesen kopik.
Feltehetően a 36-os árnyalat is ugyan ilyen remek tulajdonságokkal bir, csupán a színe nem passzol az arcomhoz, ezért azt nem tudtam hosszú távon letesztelni.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

MolnarBianka

2017. április 19.

Nagyon krémes az tuti. A szín is gyönyörű(34) de mostanában hanyagolom,mert túl fényes számomra. Ez persze nem a rúzs hibája,ezért nem is vonok le miatta csillagot.

MolnarBianka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

fallme

2017. április 6.

Sajnos a kedvenc Rimmel rúzsom már elfogyott, így kellett egy utánpótlás és mivel itt volt a Glamour Napok gondoltam kipróbálom, egye-fene. Olvastam itt róla, mielőtt megveszem. Határozottan egyetértek az előttem szólókkal. Imádom! :) Tartós, és még az illata is jó! Végre nem az a szokásos "rúzs-szag" amitől felfordul a gyomrom! Ettől féltem, hogy ezzel is ez lesz, de nem! Az ára is megfelelő!

fallme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

Babsszi

2017. április 3.

Imádom ezt a Kate Moss-os kollekciót. Több színben is van belőle, tartósak, mattok és különösebben nem szárítják a számat. A csomagolását is kifejezetten szeretem, elegáns :)

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

aaFruska

2017. március 31.

Szeretem ezt a rúzsomat. Kicsit merészebb a színe (pink) de nagyon tetszik a számon és sokan meg is dicsérik. Az illata nagyon jó és tartós és az ára is kedvező.

aaFruska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 31.

alinn

2017. március 29.

Számomra "a piros rúzs"-ként tökéletesen működik (37-es árnyalat).

alinn
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 29.

Számomra "a piros rúzs"-ként tökéletesen működik (37-es árnyalat).

kovacs.orsolya90

2017. március 24.

Abszolút kedvenc! Imádom az illatát,az állagát. Jól lehet ajakápolóra is kenni. Szívem szerint mind megvenném!

kovacs.orsolya90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

CandyAndi

2017. március 14.

Nagyon szeretem. Egy számomra tökéletes nude árnyalatom van, amit imádok használni. Tartós is, és ár-érték arányban szuper.

CandyAndi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 14.

natulcien

2017. február 21.

Ár-érték arányban kiemelkedő. Nagyon jó rúzs ez is, 2 db is van, egy igazi piros, és egy mályvás nude itthon. Gyönyörű, és nagy választék a bőség zavarával. Kezdő rúzsnak, ismerkedésnek, színpróbálgatásnak is tökéletes, de nagy kedvenc is lehet belőle;)

Update: Birtokomba került egy Bobbi Brown és egy Shiseido rúzs. Mínusz 1 csillag minden más, drogériás rúzsnak.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

Viki032

2017. február 11.

Nagyon sok jót hallottam róla, és egyik nap amikor a Rossmannba jártam, láttam, hogy az egyik árnyalat kifutó termék lett és egyből lecsaptam rá. Egyszerűen imádom, egyik kedvenc rúzsom. Tartós, intenzív szín.

Viki032
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen.

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Piros színezék.

Színezék. Lilás piros.