KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. május 18.

Kategória:   Sminkek szájra

A híres topmodell, Kate Moss rúzs kollekciója a Rimmel London számára, mely 7 gyönyörű árnyalatból áll.

Rimmel Kate Moss rúzsok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve postázom is előre utalást követően
Ár: 800 , Eladó: Skatus17
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Sopron, fizetés: Banki utalás

supercinti

2018. július 17.

Vegyes erzelmek... Van hogy kibirja a napom feet, eves-ivas mellett. Van amikor nem.. Inkabb mast probalok ki legkozelebb.

supercinti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

eszteredit

2018. július 5.

Nem szépek az összetevői de imádom az illatát és nem szárít, nekem egy nude árnyalat van meg, ami hétköznapra tökéletes :)

eszteredit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

kataa0105

2018. június 18.

Szeretem ezeket a ruzsokat (több szín is meg van ebből a kollekciobol), gyönyörű színek, szép fedes, de sajnos gyorsan kopik, de legalább egyenletesen.

kataa0105
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

KataMayaNagy

2018. június 6.

Szeretem a Rimmel rúzsokat, féláron Glamour-napokon pedig főleg. Kellemes illat, jó fedés, szép állag - nem olvad szanaszét nyáron sem -. A tartóssága lehet nem a legjobb, de mivel sok folyadékot iszom, ezért elég gyakran érek a számhoz, így persze, h 3 óra múlva már újra kell kennem, de ez nem zavar.

KataMayaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

donett0629

2018. május 29.

A 01-es árnyalat van meg, a szín szép, azonban kicsit nehéz felvinni és nem is tartós. Egy közepes rúzs.

donett0629
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

FrostJaina

2018. május 10.

Ár-érték aránya jó, szépen fed, szép színekbe van. ecsettel nekem könnyebb felvinni, nem szarit, cserébe viszonylag hamar, de egyenletesen kopik, evést nem bírja, de ivasnal is marad egy ruzsfolt a poharon, nem kenodik el ceruza nélkül.

FrostJaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

ilonikaa

2018. április 29.

A 01-es árnyalata van meg. Szépen pigmentált, kellemes érzés viselni, de evés és ivás közben kopik. De szeretem mert tényleg szép a színe! :)

ilonikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

free

2018. április 23.

A népszerűségi toplista alapján vásároltam meg én is. Hát , elmegy, elmegy-eget.... Az általam választott vörös szín , túl szolid. / Pedig én aztán nem vagyok egy harsány személyiség/. Tartósságával sem voltam elalélva.

free
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 23.

Diaaa

2018. április 13.

34, 36 árnyalatban van meg :)

A 34-est másodszorra veszem meg mert nagyon szép különleges rózsaszín, más drogériás márka rúzsai között nem nagyon találtam hasonlót...kicsit kemény, lehetne krémesebb...de a szín miatt ragaszkodtam hozzá...alá kell hidratálni és nem szárít :) közepesen tartós :)

A 36-os egy nagyon szép pink szín...apró csillámokat is vettem benne észre, ez egyáltalán nem szárít és ugyanúgy tartós mint a 34-es :)

Diaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

34, 36 árnyalatban van meg :)

Petravagyok

2018. március 31.

Jo az illata, allaga, pigmentaltsaga. DE nem tartos -semennyire sem- ami nekem fontos lenne egy ruzsban. :(

Petravagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Piros színezék.

Színezék. Lilás piros.