KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2016. november 28.

Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó ajakrúzs, 50%-kal intenzívebb szín ígéretével, amely akár 8 órán át is tart.

Rimmel Lasting Finish Ajakrúzs - 170 Alarm árnyalat
Ár: 1000 , Eladó: manna88
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Rimmel Lasting Finish Ajakrúzs Nude Pink
Ár: 500 , Eladó: gaboka
Állapot: Kézen swatcholt., Helyszín: Budapest XI., fizetés: Személyes átvétel, postázás előre utalás után (ez esetben +postaktg)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

manocska91

2017. október 15.

a 105ös és az 54es árnyalat van meg belőle
a 105ös matt, elég erős, barnás-bordó árnyalat. Nem az a kifejezett piros, de imádom, bár kicsit szárítja az ajkaim.
az 54eshez most egy akció keretén belül jutottam, egy teljesen nude, szintén inkább matt árnyalat.

Összességében imádom őket, de csak azért 4csillag, mert mindkettő enyhén szárít, és bár igen tartós, de nem csókálló.

manocska91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

a 105ös és az 54es árnyalat van meg belőle

mazsola007

2017. október 15.

Az 51-es muse red árnyalat van meg belőle, nagyon szeretem, krémes állagú, nem szárít. Mellesleg isteni finom illata van.

mazsola007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Shauna

2017. szeptember 30.

A 084-es árnyalatban van meg, csodás a színe.
Ha elegánsabb helyre megyek, mindig ezt a rúzst használom és a párom is szereti, bár ő nem kifejezetten örül, ha rúzsozok.
Szépen kiemeli az ajkaimat, krémes és minimálisan hidratál is.

Shauna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

A 084-es árnyalatban van meg, csodás a színe.
Szépen kiemeli az ajkaimat, krémes és minimálisan hidratál is.

adab

2017. szeptember 22.

A 240-es undressed árnyalat van meg tökéletes le mattítva is,ám nem evés álló,de ezen kívül nagyon jó:)

adab
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 22.

malnahal

2017. augusztus 28.

120-as árnyalat (cutting edge) van meg, gyönyörű, tényleg, GYÖNYÖRŰ a színe, igazi kis vampy rúzs, főleg az én világos bőröm mellett. De sajnos itt megáll a tudomány, pedig szerettem volna szeretni, de ő nem akarta, hogy jóban legyünk.
Itteni vélemények alapján vettem meg, akartam már egy ilyen színt a készletembe. Sajnos több réteg után is foltos, "patchy", nekem zavaróan beleül a ráncocskákba, ráadásul kopik, ami nem gond önmagában, de rettentő csúnyán, ami viszont már kellemetlen. Mintha darabokban esett volna le a számról. Ha ez nem lett volna elég, miután szomorúan lemostam, hidratáló ellenére rettentően szárazak, cserepesek lettek az ajkaim. Ez a formula nagyon nem jött be. Két csillag, a színe miatt, és mert szép a csomagolása.

malnahal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Lizinka

2017. augusztus 25.

058-as Drop of sherry árnyalat van meg belőle. A szín jól passzol a sárgás bőrömhöz, sötét hajhoz, szemhez. Nem a legtartósabb rúzsom, de ebben az árkategóriában nem rossz. :) Egyáltalán nem szárítja az ajkakat.

Lizinka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

katagali92

2017. július 23.

990-es mély nude színt szereztem be először. Az illata kicsit valóan sok, az állaga krémes, szépen hidratál, és igencsak tartós is. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Ennyi pénzért nem vártam tőle csodát, de egy mindennap tökéletesen használható rúzst kaptam. :)

katagali92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

kalmaniki

2017. július 12.

A 077-es Asia árnyalatot vettem meg, ami egy gyönyörű nude szín. Krémes, nem szárít, sőt hidratálja az ajkaimat, könnyed viselet, viszont nem valami tartós és az illata már túlságosan sok számomra, így csak néha kenem fel.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Hester

2017. május 29.

Két színem van, a 070-es az abszolút kedvenc. Imádom az illatát és a természetes árnyalatát. Mindig a táskámban van, gyorsan fel tudom vele dobni a sminkem. Nagy hátránya, hogy egyáltalán nem tartós.

Hester
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

nikolett00

2017. május 13.

Nem tudom, hogy miért van kiírva, hogy ezt a terméket már nem gyártják, mert én tegnap szereztem be belőle. 002 Candy árnyalatot vettem és imádom! Gyönyörű a finishe és tartós, imádom az illatát!

nikolett00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!