KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2016. november 28.

Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó ajakrúzs, 50%-kal intenzívebb szín ígéretével, amely akár 8 órán át is tart.

Rimmel Lasting Finish Ajakrúzs - 170 Alarm árnyalat
Ár: 1000 , Eladó: manna88
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Rimmel Lasting Finish Ajakrúzs Nude Pink
Ár: 500 , Eladó: gaboka
Állapot: Kézen swatcholt., Helyszín: Budapest XI., fizetés: Személyes átvétel, postázás előre utalás után (ez esetben +postaktg)
nikolett00

2017. május 13.

Nem tudom, hogy miért van kiírva, hogy ezt a terméket már nem gyártják, mert én tegnap szereztem be belőle. 002 Candy árnyalatot vettem és imádom! Gyönyörű a finishe és tartós, imádom az illatát!

nikolett00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

nikolett

2017. április 18.

Nekem nem jön be, nem szívesen használom. A szagával van bajom főleg, nagyon mű és fullasztó. A 077-es Asia árnyalat van meg - a szín szép, de ennyi dicséretet kap.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

LunaB

2017. február 28.

Nekem a 120-as árnyalat van meg, ami egy ilyen lilás-bogyós szín. Hát nekem szerelem volt első látásra és használatra is. Jól pigmentált, nem mászkál el a számról és nem szárít. A tartósságával is meg vagyok elégedve. Imádom! :)

LunaB
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 28.

Yumechan

2017. február 7.

Két színben van meg: Nude Pink és 990-es árnyalatban. Azt hiszem szerelem volt első használatra. Számomra kellően tartós, nagyon szép színe van, és nem mászkál el a helyéről, szépen fennmarad, ha hagyjuk. Az illata is nagyon jó.

Yumechan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

Edina313

2017. február 5.

Ebben az árkategóriàban talán a kedvenc rúzsom. Selymes, gyönyörű színek. Nagyon jól ápol, bár tartóssága csupán közepes.

Edina313
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

Rice

2017. január 17.

Az illata valami csodálatos!!! Én a 42-es árnyalatot vettem meg belőle, ez nekem túl nude szín, ezért sajnos nem minidig tudom használni. Az állaga tökéletesen krémes, kellemes viselni és felkenés után szerencsére nem ragyog olyan természetellenesen, inkább csak egy lágy selyemfényt ad az ajkaknak.

Rice
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

Betti21

2017. január 11.

070 árnyalat van meg, nagyon imádom, jó színe van, elég tartós, jól ápol. Biztos hogy még fogok venni belőle.

Betti21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Denny

2016. december 16.

A 070-es Airy Fairy árnyalat van meg, és egyszerűen tökéletes! Pedig először azt hittem, hogy nem fog jól állni, a teszteren nem tetszett annyira, és mégis az egyik kedvencem lett! Az illata nekem nagyon bejön, nagyon finom, és felkenve tökéletesen passzol mindenhez. Általában mindig ezt használom a sminkemhez, bármikor tudom használni. :) Amiért külön szeretem, hogy tényleg nagyon tartós, nem kenődik, szépen kopik. Sőt. Az ivást, és a kisebb falatozásokat is nagyon szépen bírja nálam. Egyetlen rossz dolgot tudok csak mondani róla: szárít. Főleg ilyenkor télen nálam ez erősebben jön elő, nyáron nem annyira. Ezért én mindig aláhidratálom, és még utána is, mert cserepes ajkakon elég csúnya.

Denny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 16.

aalexaa

2016. november 30.

Két árnyalatom van (Amethyst Shimmer és Pink Blush), mindkettőt akciósan vettem, de a teljes árát sem sokallnám érte. Gyönyörű színek, nem teljesen matt, de nem is csillog vagy fénylik túlzottan (azt nem szeretem). A száraz részeket kiemeli, de ez minden rúzsnál igaz szerintem, cserepes ajkakra ajakápoló kell nem rúzs. Viszonylag tartósak, de könnyű igazítani, nem kopnak csúnyán, és nem szárítanak. Az Amethyst Shimmer számomra elegánsabb, ritkábban használom, a Pink Blush viszont hatalmas kedvencem, egész évben tökéletes, igazi babarózsaszín, nagyon sokszor használom. Mindenképp szerzek még be más árnyalatokat is.

Update: Az Amethyst Shimmerhez szinte sosem nyúlok, valahogy nem passzol hozzám a színe. Viszont őszre megvettem a Cutting Edge árnyalatot, az valami hihetetlenül gyönyörű, imádom, sokszor nyúlok érte. Hiába erőteljes szín, nem mászkál, könnyű felvinni és tartós is, mindezek mellett nem is szárít.

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

agi92

2016. november 24.

Tegnap vettem meg a 37-es Rossetto színt, ami egy piros/narancssárga színű rúzs. Ma felraktam a számra, idáig nagyon jó, a többit majd meglátjuk. Később még jövök update-elni.

UPDATE: Az ivást jól bírja, de az evést már nem annyira, ettől függetlenül nem vonok le csillagot, mert ez engem nem zavar. Az illata isteni. Egyértelműen újravevős nálam.

agi92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél- és filmképző összetevő. E szerint az oldal szerint kiválóan tapad a bőrhöz és a hajhoz, melyeken tartós, víztaszító réteget képez, amely akár többszöri lemosás után is a helyén marad. Az összetevővel leggyakrabban rúzsokban, szájfényekben találkozhatunk.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!