KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   978 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 978 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: nikie7300, Módosítva: 2014. május 13.

Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 978 Ft

Ár: 978 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 900 , Eladó: Mfrancesca
Állapot: csak 1szer kipróbálva, de túl sötét volt nekem, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Rimmel Lasting Finish Mono Pirosító 010 árnyalat
Ár: 800 , Eladó: Battike
Állapot: Új bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta
Manna98

2016. december 14.

Gyönyörű színe van, tartós, kellemes, természetes hatást ad. Új kedvenc!:)

Manna98
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

Gyönyörű színe van, tartós, kellemes, természetes hatást ad. Új kedvenc!:)

PiciCic

2016. december 12.

Eddig olcsóbb pirosítókat használtam,ez az első "nevesebb"pirosítóm.
Kellően pigmentált,kellemes,visszafogott pírt ad az arcnak.(120pink rose)Nagyon tetszik ez a szín. Nem kell belőle sok,így sokáig elég,pedig napi használatban van.
Számomra újravevős

PiciCic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Eddig olcsóbb pirosítókat használtam,ez az első "nevesebb"pirosítóm.
Számomra újravevős

Fruzsci

2016. december 3.

Épp le volt akciózva, hát mondom akkor miért ne?:-) Meglepően erősen pigmentált, egy szép őszies színűt választottam és imádom! Mostanában mindig ehhez nyúlok!:-)

Fruzsci
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

Napraforgo

2016. december 3.

Nagyon pigmentált. Nagyon szuper. Egyetlenegy probléma a hugom aki lelokte az asztalról és eltörte, de ez nem a termék hibája. Jár az 5*

Napraforgo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

Judiit

2016. december 2.

Őrülten pigmentált pirosító (Madeira). Egy óvatos érintés az ecsettel és már lehet is feltenni a színt. Egy bajom van vele csak az pedig a csomagolás. Nehezen nyílik, második alkalommal sikeresen el is törtem. Nem értem, hogy miért ennyire gagyi a Rimmel pirosítók és púderek csomagolása.... na jó.... az ára miatt megbocsátom :)

Judiit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 2.

B.Enci

2016. november 24.

Az ára jóval többe kerül mint ami ide ki van írva de gondolom ez a régi változaté.
A 220 Madeira árnyalat nagyon-nagyon szuper-számomra- egy igazi őszi-téli szín. Mostanában más pirosito után nem is nyúlok. Nagyon pigmentált és tartós szín, végre nem a tipikus barack vagy rózsaszín drogériás árnyalat :) A csomagolása bosszant egyedül ugyanis nagyon nehéz kinyitni ( mindig felek hogy elejtem és eltörik ), de semmi más negatív nincs benne :)

B.Enci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 24.

sapiviki

2016. november 7.

Érdekes,hogy van akinek pigmentált,van akinek nem. :D Szerintem nem túl pigmentált, de legalább jól építhető termék,mert többször is fel kell vinnem,hogy megfelelő színt tudjak elérni, annyiból jó,hogy természetes hatást kelt. Teljes áron nem venném meg,de a Glamour napos ára megéri.

sapiviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 7.

KuliKali

2016. október 31.

Őszi pirosítónak vettem,mert csak nyári korallos-cukorkás-lazacos pirosítóim voltak,szerettem volna egy ősziesebb,sötétebb színt,így egy burgundisabb piszkosabb árnyalatra esett a választásom. Nagyon pigmentált,ezért nagyon óvatosan kell használni,a lehető legkevesebbet felvinni az ecsettel. Nem rossz,de talán annyira nem az én színem. Tartóssága nem egy nagy kaland. A kis ecsetkét nem hozzá használom,hanem nesszeszerbe-dobálósnak,nem rossz kis cucc,tetszik az anyaga,bár eldolgozni annyira nem jó,inkább csak felvinni a terméket.

KuliKali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 31.

lilitakacs

2016. október 24.

Madeira árnyalat van meg, és nagyon szeretem. Féláron vettem a Glamour napokon, így teljes mértékben megérte. Pigmentált, és a színe is gyönyörű. Tartósság szempontjából nem tudom megadni neki az öt csillagot sajnos. A csomagolása szép, viszont a dobozt kinyitni igazi kihívás és az ecsetet sem tudtam hasznosítani benne.

lilitakacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 24.

bodzika

2016. október 8.

Szeretem hogy van hozzá külön ecset! Könnyű felvinni, szépen mutat, összességében meg vagyok vele elégedve! (Madeira árnyalat)

bodzika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.