KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   978 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 978 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: nikie7300, Módosítva: 2014. május 13.

Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 978 Ft

Ár: 978 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 900 , Eladó: Mfrancesca
Állapot: csak 1szer kipróbálva, de túl sötét volt nekem, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 1000/2 db , Eladó: Lencsi8
Állapot: A Live Pink alig, a Santa Rose párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. Király utca, vagy Foxpost előre utalás után 399.-
Krémmánia Kedvencek a -től
jacino

2017. június 20.

A 190 Coral árnyalatot használom, nagyon szép, természetes színe van. Nagyon örülök, hogy végre találtam egy olyan színt, ami az én sápadt, sárgás tónusú bőrszínemhez passzol. Normális pirosító ecsettel szépen fel lehet rakni.

jacino
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

dendi

2017. június 13.

Bronze árnyalatban van meg. Kedvenc pirosítóim egyike. Gyönyörű színe van, szépen lehet vele dolgozni, mindennapos használat mellett is 2-3 éve még mindig nem értem el az alját. Egyetlen negatívum, hogy parabént tartalmaz.

dendi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

doruska

2017. június 3.

A pink rose árnyalat van meg, szeretem a fényét, normális sminkecsettel szépen építhető, de hatalmas negatívum a csomagolása, amit alig tudok kinyitni, mindig szenvedés, szóval inkább általában másikért nyúlok, a hozzá adott ecset természetesen használhatatlan, összességében szép-szép, de ha egyszer valaha elhasználom (a mennyiség szerintem elég sok és lassan is fogy), akkor nem hiszem, hogy újraveszem

doruska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

HomlokPuszi

2017. április 23.

Végre egy pirosító amitől nem nézek ki cirkuszi bohócnak. Szép, természetes hatást kölcsönöz, még az ecsete is használható, de a csomagolása borzasztó, szinte lehetetlen kinyitni. A legutóbbi feszegetés alkalmával le is ejtettem, egyből ketté is tört.

HomlokPuszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Magnolieae

2017. április 6.

A 120-as Pink Rose árnyalatot használom. Világos bőrön valóban teljesen természetes a hatása. Azt nem mondanám, hogy nem lehet vele túlzásba esni, minden esetre akkor sem vészes a végeredmény. Elég belőle keveset felvenni az ecsetre. Aki túl halványnak találta, elképzelhető, hogy nem megfelelő árnyalatot választott, mert színintenzitásban óriási különbség van köztük, és ez csak bőrön kipróbálva látszik. Ár-érték arányban jó termék!

Magnolieae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

Ladybrown

2017. február 17.

Azt hiszem, hogy ennek a pirosítónak változott a csomagolása, nekem olyan van, mint a képen, de a most kapható pirosítónak mintha kicsit más lenne a csomagolása. A pink rose árnyalatban van meg nekem szerintem vagy 3-4 éve (tudom-tudom, régi, illene lassan a kukába illeszteni), nagyon szeretem, nem irritál, szépen pigmentált, tartós, satin végeredmény, elég sűrűn használom évek óta és még mindig van benne, odáig vagyok tőle, meg vissza. Az ára anno valóban a kiírt volt, de valóban most már drágább. Ha találtok a nektek tetsző színben, ne gondolkodjatok, mert ez ár érték arányban egy kiemelkedő termék, szívből ajánlom mindenkinek!

Ladybrown
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

szofiaa

2017. február 3.

Az első, amit megemlítenék, hogy az ára kb a 2x-e az itt kiírtnak :D Csak, hogy senkit ne érjen meglepetés. 220-as Madeira árnyalatot vettem meg, mert rózsaszínes pirosítóm már volt, ezért akartam egy erőteljesebbet. A színe a 220-nak gyönyörű és nagyon tartós,de vigyázzatok vele. hogy csak egy egészen keveset vigyetek fel az ecsetre, mert nagyon pigmentált és elég belőle annyi. Szuper pirosító, ajánlom. (az egyedüli hiba, hogy nagyon nehezen bontható, de ettől a termék minősége nem változik)

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

Manna98

2016. december 14.

Gyönyörű színe van, tartós, kellemes, természetes hatást ad. Új kedvenc!:)

Manna98
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

Gyönyörű színe van, tartós, kellemes, természetes hatást ad. Új kedvenc!:)

PiciCic

2016. december 12.

Eddig olcsóbb pirosítókat használtam,ez az első "nevesebb"pirosítóm.
Kellően pigmentált,kellemes,visszafogott pírt ad az arcnak.(120pink rose)Nagyon tetszik ez a szín. Nem kell belőle sok,így sokáig elég,pedig napi használatban van.
Számomra újravevős

PiciCic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Eddig olcsóbb pirosítókat használtam,ez az első "nevesebb"pirosítóm.
Számomra újravevős

Fruzsci

2016. december 3.

Épp le volt akciózva, hát mondom akkor miért ne?:-) Meglepően erősen pigmentált, egy szép őszies színűt választottam és imádom! Mostanában mindig ehhez nyúlok!:-)

Fruzsci
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.