KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   978 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 978 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: nikie7300, Módosítva: 2014. május 13.

Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 978 Ft

Ár: 978 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 900 , Eladó: Mfrancesca
Állapot: csak 1szer kipróbálva, de túl sötét volt nekem, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 1000/2 db , Eladó: Lencsi8
Állapot: A Live Pink alig, a Santa Rose párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. Király utca, vagy Foxpost előre utalás után 399.-

bgabryellla

2017. október 16.

A Glamour-napokon szereztem be, de már most imádom! A 120 Pink rose árnyalatban szereztem be. Igazi hétköznapi, friss, üde pirosító. Meglepően pigmentált és a nap végéig látszik a bőrömön! Eddigi legjobb drogériás pirosítóm (pedig már próbáltam jópárat). Általában zavarni szokott, ha csillámos egy pirosító, de ez a termék inkább csak szépen, de nem zavaróan fénylik. Nagyon tetszik! :) Jár az 5 csillag!

bgabryellla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Szabinavill

2017. október 16.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Nagyon tartós és szép a színe teljesen természetes hatást kelt az arcomon. Már másodjára vettem újra.

Szabinavill
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

bernyoke

2017. október 11.

Szeretem és csak ezt használom kb. 5 éve. A kis ecset gagyi, a pirosító viszont nagyon jó, nem lesz túlzó a hatása, szépen lehet építeni. A pink rose árnyalat van meg, 9-12 hónapig is elég egy tégely.

bernyoke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

MadKat

2017. szeptember 30.

Nagyon jó minőségű termék, praktikus csomagolásban. Kb. fél éve vettem és egy pici ecset is van benne. A 190-es Coral színt választottam, és fél év használat után is szinte újnak látszik, alig lehet észrevenni, hogy fogyott belőle. Szép szín, tartós, kellemes viselet, könnyű felvitel. A pici ecset is használható, de azért egy profi ecsettel természetesen még szebb hatást lehet elérni.
Csak ajánlani tudom.

MadKat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Csak ajánlani tudom.

mazsoletta

2017. augusztus 30.

010 Santa Rose. Remekül passzol a bőrszínemhez, finom, üde pirosságot kölcsönöz. Könnyű a felvitele, közepesen pigmentált, építhető és közepesen tartós, napközben egyszer frissítenem kell. A kiszerelése és a csomagolása is táskabarát, jól záródó strapabíró műanyag, a termék sokáig elég. Bár az ezüst nyomat hamar kopni kezd róla, a kis korona egy izgalmas belső dombornyomat. Én tavasszal még a képen látható verzióban vettem meg, azóta elvileg egy kis (úgy tippelem semmire sem jó) ecsettel árulják.

mazsoletta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

betyusz123

2017. augusztus 24.

Nagyon szeretem. Évek óta használom és még a negyede sem fogyott el. Szépen felvihető, a végeredmény természetes. (190 CORAL)

betyusz123
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

jacino

2017. június 20.

A 190 Coral árnyalatot használom, nagyon szép, természetes színe van. Nagyon örülök, hogy végre találtam egy olyan színt, ami az én sápadt, sárgás tónusú bőrszínemhez passzol. Normális pirosító ecsettel szépen fel lehet rakni.

jacino
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

dendi

2017. június 13.

Bronze árnyalatban van meg. Kedvenc pirosítóim egyike. Gyönyörű színe van, szépen lehet vele dolgozni, mindennapos használat mellett is 2-3 éve még mindig nem értem el az alját. Egyetlen negatívum, hogy parabént tartalmaz.

dendi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

doruska

2017. június 3.

A pink rose árnyalat van meg, szeretem a fényét, normális sminkecsettel szépen építhető, de hatalmas negatívum a csomagolása, amit alig tudok kinyitni, mindig szenvedés, szóval inkább általában másikért nyúlok, a hozzá adott ecset természetesen használhatatlan, összességében szép-szép, de ha egyszer valaha elhasználom (a mennyiség szerintem elég sok és lassan is fogy), akkor nem hiszem, hogy újraveszem

doruska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

HomlokPuszi

2017. április 23.

Végre egy pirosító amitől nem nézek ki cirkuszi bohócnak. Szép, természetes hatást kölcsönöz, még az ecsete is használható, de a csomagolása borzasztó, szinte lehetetlen kinyitni. A legutóbbi feszegetés alkalmával le is ejtettem, egyből ketté is tört.

HomlokPuszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.