KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   978 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 978 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: nikie7300, Módosítva: 2014. május 13.

Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 978 Ft

Ár: 978 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 900 , Eladó: Mfrancesca
Állapot: csak 1szer kipróbálva, de túl sötét volt nekem, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 1000/2 db , Eladó: Lencsi8
Állapot: A Live Pink alig, a Santa Rose párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. Király utca, vagy Foxpost előre utalás után 399.-
Krémmánia Kedvencek a -től
HomlokPuszi

2017. április 23.

Végre egy pirosító amitől nem nézek ki cirkuszi bohócnak. Szép, természetes hatást kölcsönöz, még az ecsete is használható, de a csomagolása borzasztó, szinte lehetetlen kinyitni. A legutóbbi feszegetés alkalmával le is ejtettem, egyből ketté is tört.

HomlokPuszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Magnolieae

2017. április 6.

A 120-as Pink Rose árnyalatot használom. Világos bőrön valóban teljesen természetes a hatása. Azt nem mondanám, hogy nem lehet vele túlzásba esni, minden esetre akkor sem vészes a végeredmény. Elég belőle keveset felvenni az ecsetre. Aki túl halványnak találta, elképzelhető, hogy nem megfelelő árnyalatot választott, mert színintenzitásban óriási különbség van köztük, és ez csak bőrön kipróbálva látszik. Ár-érték arányban jó termék!

Magnolieae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

Ladybrown

2017. február 17.

Azt hiszem, hogy ennek a pirosítónak változott a csomagolása, nekem olyan van, mint a képen, de a most kapható pirosítónak mintha kicsit más lenne a csomagolása. A pink rose árnyalatban van meg nekem szerintem vagy 3-4 éve (tudom-tudom, régi, illene lassan a kukába illeszteni), nagyon szeretem, nem irritál, szépen pigmentált, tartós, satin végeredmény, elég sűrűn használom évek óta és még mindig van benne, odáig vagyok tőle, meg vissza. Az ára anno valóban a kiírt volt, de valóban most már drágább. Ha találtok a nektek tetsző színben, ne gondolkodjatok, mert ez ár érték arányban egy kiemelkedő termék, szívből ajánlom mindenkinek!

Ladybrown
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

szofiaa

2017. február 3.

Az első, amit megemlítenék, hogy az ára kb a 2x-e az itt kiírtnak :D Csak, hogy senkit ne érjen meglepetés. 220-as Madeira árnyalatot vettem meg, mert rózsaszínes pirosítóm már volt, ezért akartam egy erőteljesebbet. A színe a 220-nak gyönyörű és nagyon tartós,de vigyázzatok vele. hogy csak egy egészen keveset vigyetek fel az ecsetre, mert nagyon pigmentált és elég belőle annyi. Szuper pirosító, ajánlom. (az egyedüli hiba, hogy nagyon nehezen bontható, de ettől a termék minősége nem változik)

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

Manna98

2016. december 14.

Gyönyörű színe van, tartós, kellemes, természetes hatást ad. Új kedvenc!:)

Manna98
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

Gyönyörű színe van, tartós, kellemes, természetes hatást ad. Új kedvenc!:)

PiciCic

2016. december 12.

Eddig olcsóbb pirosítókat használtam,ez az első "nevesebb"pirosítóm.
Kellően pigmentált,kellemes,visszafogott pírt ad az arcnak.(120pink rose)Nagyon tetszik ez a szín. Nem kell belőle sok,így sokáig elég,pedig napi használatban van.
Számomra újravevős

PiciCic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Eddig olcsóbb pirosítókat használtam,ez az első "nevesebb"pirosítóm.
Számomra újravevős

Fruzsci

2016. december 3.

Épp le volt akciózva, hát mondom akkor miért ne?:-) Meglepően erősen pigmentált, egy szép őszies színűt választottam és imádom! Mostanában mindig ehhez nyúlok!:-)

Fruzsci
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

Napraforgo

2016. december 3.

Nagyon pigmentált. Nagyon szuper. Egyetlenegy probléma a hugom aki lelokte az asztalról és eltörte, de ez nem a termék hibája. Jár az 5*

Napraforgo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

Judiit

2016. december 2.

Őrülten pigmentált pirosító (Madeira). Egy óvatos érintés az ecsettel és már lehet is feltenni a színt. Egy bajom van vele csak az pedig a csomagolás. Nehezen nyílik, második alkalommal sikeresen el is törtem. Nem értem, hogy miért ennyire gagyi a Rimmel pirosítók és púderek csomagolása.... na jó.... az ára miatt megbocsátom :)

Judiit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 2.

B.Enci

2016. november 24.

Az ára jóval többe kerül mint ami ide ki van írva de gondolom ez a régi változaté.
A 220 Madeira árnyalat nagyon-nagyon szuper-számomra- egy igazi őszi-téli szín. Mostanában más pirosito után nem is nyúlok. Nagyon pigmentált és tartós szín, végre nem a tipikus barack vagy rózsaszín drogériás árnyalat :) A csomagolása bosszant egyedül ugyanis nagyon nehéz kinyitni ( mindig felek hogy elejtem és eltörik ), de semmi más negatív nincs benne :)

B.Enci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 24.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.