KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   978 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 978 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: nikie7300, Módosítva: 2014. május 13.

Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 978 Ft

Ár: 978 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 900 , Eladó: Mfrancesca
Állapot: csak 1szer kipróbálva, de túl sötét volt nekem, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 1000/2 db , Eladó: Lencsi8
Állapot: A Live Pink alig, a Santa Rose párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. Király utca, vagy Foxpost előre utalás után 399.-

annabanana

2018. május 13.

220 Madeira árnyalat, szintén kuponnapokon vettem fele áron. Annyira szépséges ez a szín, teljesen elbűvöl! Természetesen hat, nem túl csillámos de nem is matt egészen. Az ecsetét másra használom, pirosításra szerintem nem túl jó.

annabanana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 13.

tsolya

2018. április 30.

Az 50-es LIVE PINK árnyalatban sikerült hozzájutnom, egy krémmániás vásárlásom mellé kaptam ajándékba. Alapvetően elsőre nagyon barbie pinknek és rágógumi rózsaszínnek tűnik, de ha keveset viszek fel belőle, akkor nagyon szépen illik hozzám. Nagyon nagy meglepetést okozott. Magamtól soha nem vettem volna meg, de nagyon örülök, hogy a birtokomban van. Tartós, és alapvetően pigmentált, ha nem vigyázunk vele könnyű túlzásba esni.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Szilviams0118

2018. április 12.

már a termék kinézete sem ilyen és az ára sem ennyi: kicsi ecset jár hozzá, illetve 1700.- Ft körül van az eredeti ára (féláras kuponnal igazán megéri)
220 madeira árnyalat van meg, amely alapból nem annyira tetszett a polcon, de felkenve valami meseszép! alig várom, hogy kicsit barnuljak, szerintem úgy még szebb lesz. tartósnak mutatkozik, ár érték arányban kiváló termék.

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Szila20

2018. március 17.

Nekem a Coral árnyalat van meg, és teljesen elégedett vagyok vele. Pigmentált, tartós, szép ez a szín, és abszolút természetes a végeredmény. :)

Szila20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

kinga180

2018. március 14.

Nekem Coral árnyalat van belőle, nagyon szeretem, mindennap használom! Természetes hatása van, újra fogom venni.

kinga180
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

recike0214

2018. február 27.

Nagyon nagyon szép!!! Ez a legjobb pirosító amit eddig használtam.Pink Rose árnyalatban van meg, ami nagyon jó a kicsit fehérkés bőrömhöz. Tuti hogy már csak ezt fogom venni.

recike0214
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

orsi1293

2018. február 21.

Óvatosan kell vele bánni, nagyon pigmentált. Szép a színe, szerintem nagyon sokáig elég lesz, ha csak nem ejtem el.

orsi1293
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 21.

HegiD

2018. január 10.

Pár éve mikor elkezdtem a pirosítókkal ismerkedni ezt a terméket vettem meg legelőször és azóta is rajongok érte. Kellemes a textúrája, jól eldolgozható, pigmentált. A 020 Pink rose árnyalatot használom, ami egyaránt mutat természetesnek a napbarnított és a világos arcbőrömön.

HegiD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

WednesdayAddams

2018. január 1.

Három éve vettem a 220-as Madeira árnyalatban. A kedvenc pirosítóm, nagyon kellemes, természetes színe van, jól építhető. A természetes, hullafehér bőrömön épp olyan jól mutat, mint mikor egy picit le vagyok barnulva.
Remélem kapható még ez az árnyalat, hogy újravehessem majd, bár ezen jóideig nem kell még agyalnom, ugyanis három év heti minimum háromszori használattal is épphogy csak most értem el az alját, a belenyomott zászló körvonalai is tisztán látszanak. Mivel por állagú termék, és időnként fertőtlenítem, így most is bátran használom még és semmi problémát nem okozott.

WednesdayAddams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Elfie98

2017. november 12.

Nagyon szuper. Èletem első pirosìtòja ès megvagyok elègedve vele.

Elfie98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Nagyon szuper. Èletem első pirosìtòja ès megvagyok elègedve vele.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.