KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   978 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 978 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: nikie7300, Módosítva: 2014. május 13.

Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 978 Ft

Ár: 978 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 900 , Eladó: Mfrancesca
Állapot: csak 1szer kipróbálva, de túl sötét volt nekem, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Rimmel Lasting Finish Mono Pirosító 010 árnyalat
Ár: 800 , Eladó: Battike
Állapot: Új bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta
Krémmánia Kedvencek a -től
Ladybrown

2017. február 17.

Azt hiszem, hogy ennek a pirosítónak változott a csomagolása, nekem olyan van, mint a képen, de a most kapható pirosítónak mintha kicsit más lenne a csomagolása. A pink rose árnyalatban van meg nekem szerintem vagy 3-4 éve (tudom-tudom, régi, illene lassan a kukába illeszteni), nagyon szeretem, nem irritál, szépen pigmentált, tartós, satin végeredmény, elég sűrűn használom évek óta és még mindig van benne, odáig vagyok tőle, meg vissza. Az ára anno valóban a kiírt volt, de valóban most már drágább. Ha találtok a nektek tetsző színben, ne gondolkodjatok, mert ez ár érték arányban egy kiemelkedő termék, szívből ajánlom mindenkinek!

Ladybrown
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

szofiaa

2017. február 3.

Az első, amit megemlítenék, hogy az ára kb a 2x-e az itt kiírtnak :D Csak, hogy senkit ne érjen meglepetés. 220-as Madeira árnyalatot vettem meg, mert rózsaszínes pirosítóm már volt, ezért akartam egy erőteljesebbet. A színe a 220-nak gyönyörű és nagyon tartós,de vigyázzatok vele. hogy csak egy egészen keveset vigyetek fel az ecsetre, mert nagyon pigmentált és elég belőle annyi. Szuper pirosító, ajánlom. (az egyedüli hiba, hogy nagyon nehezen bontható, de ettől a termék minősége nem változik)

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

Manna98

2016. december 14.

Gyönyörű színe van, tartós, kellemes, természetes hatást ad. Új kedvenc!:)

Manna98
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

Gyönyörű színe van, tartós, kellemes, természetes hatást ad. Új kedvenc!:)

PiciCic

2016. december 12.

Eddig olcsóbb pirosítókat használtam,ez az első "nevesebb"pirosítóm.
Kellően pigmentált,kellemes,visszafogott pírt ad az arcnak.(120pink rose)Nagyon tetszik ez a szín. Nem kell belőle sok,így sokáig elég,pedig napi használatban van.
Számomra újravevős

PiciCic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Eddig olcsóbb pirosítókat használtam,ez az első "nevesebb"pirosítóm.
Számomra újravevős

Fruzsci

2016. december 3.

Épp le volt akciózva, hát mondom akkor miért ne?:-) Meglepően erősen pigmentált, egy szép őszies színűt választottam és imádom! Mostanában mindig ehhez nyúlok!:-)

Fruzsci
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

Napraforgo

2016. december 3.

Nagyon pigmentált. Nagyon szuper. Egyetlenegy probléma a hugom aki lelokte az asztalról és eltörte, de ez nem a termék hibája. Jár az 5*

Napraforgo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

Judiit

2016. december 2.

Őrülten pigmentált pirosító (Madeira). Egy óvatos érintés az ecsettel és már lehet is feltenni a színt. Egy bajom van vele csak az pedig a csomagolás. Nehezen nyílik, második alkalommal sikeresen el is törtem. Nem értem, hogy miért ennyire gagyi a Rimmel pirosítók és púderek csomagolása.... na jó.... az ára miatt megbocsátom :)

Judiit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 2.

B.Enci

2016. november 24.

Az ára jóval többe kerül mint ami ide ki van írva de gondolom ez a régi változaté.
A 220 Madeira árnyalat nagyon-nagyon szuper-számomra- egy igazi őszi-téli szín. Mostanában más pirosito után nem is nyúlok. Nagyon pigmentált és tartós szín, végre nem a tipikus barack vagy rózsaszín drogériás árnyalat :) A csomagolása bosszant egyedül ugyanis nagyon nehéz kinyitni ( mindig felek hogy elejtem és eltörik ), de semmi más negatív nincs benne :)

B.Enci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 24.

sapiviki

2016. november 7.

Érdekes,hogy van akinek pigmentált,van akinek nem. :D Szerintem nem túl pigmentált, de legalább jól építhető termék,mert többször is fel kell vinnem,hogy megfelelő színt tudjak elérni, annyiból jó,hogy természetes hatást kelt. Teljes áron nem venném meg,de a Glamour napos ára megéri.

sapiviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 7.

KuliKali

2016. október 31.

Őszi pirosítónak vettem,mert csak nyári korallos-cukorkás-lazacos pirosítóim voltak,szerettem volna egy ősziesebb,sötétebb színt,így egy burgundisabb piszkosabb árnyalatra esett a választásom. Nagyon pigmentált,ezért nagyon óvatosan kell használni,a lehető legkevesebbet felvinni az ecsettel. Nem rossz,de talán annyira nem az én színem. Tartóssága nem egy nagy kaland. A kis ecsetkét nem hozzá használom,hanem nesszeszerbe-dobálósnak,nem rossz kis cucc,tetszik az anyaga,bár eldolgozni annyira nem jó,inkább csak felvinni a terméket.

KuliKali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 31.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.