KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 2.

Kiszerelés:   6,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakápoló olaj, 4 értékes (kókusz, gránátalma, jégcsapretek mag-és abesszin tátorján) olajjal, melyek gyengéden táplálják az ajkakat és ultra fényes felületet eredményeznek. Az olaj nem ragad, gyorsan szárad és nem hagy zsíros érzetet.

Ár: 650ft/db , Eladó: fruzzs
Állapot: Uj, Helyszín: Bp, fizetés: Szem.átvétel/posta/csomagautomata
450Ft - Rimmel Oh My Gloss! Oil Tint
Ár: 450 Ft (+450 Ft postaköltség) , Eladó: szeliger
Állapot: kétszer-háromszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás után ajánlott levélben postán maradó küldeményként

Mancsoska

2018. március 20.

A Contemporary Coral árnyalat van meg. Először felkenve szép fénye van,ami egy idő után eltűnik. Nekem utána egy szép, halvány réteget hagyott az ajkamon, ami nem volt ragacsos. Az én ajkaimat hidratálta, nagyon szeretem. A színe amúgy annyira nem erős, de szerintem egy ilyen terméknek nem is ez a lényege.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

kalmaniki

2018. január 12.

400 Coral árnyalatot vettem meg, de nekem nem jött be ez a szájfény. A színe gyönyörű, kicsit látszik az ajkakon is. Vizes fénye van, de pár pillanat múlva el is tűnik az ajkaimról. Az illata nagyon erős, mialatt rajta van az ajkaimon végig érzem a számban a kellemetlen parfümös ízét. Nem ragad, ez az egyetlen pozitív tulajdonsága, viszont ezáltal nem is annyira tartós. Nem szárítja az ajkakat, de nem is hidratálja.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

viviennoo

2017. december 22.

500 - nekem pont az tetszik benne, hogy nem olyan élénk, 2 árnyalatot vásároltam, a csomagolásból ítélve egy pirosas, illetve ezt az 500-as árnyalatot. A pirosasat szántam magamnak, ezt meg barátnőmnek, de a pirosas csomagolású ponthogy élénk rózsaszín, ez meg a rózsaszín csomagolás ellenére inkább a piros felé húz. Szép, halvány színe van, életet lehel az arcomra, kellemes az illata (egyébként akciósan volt 1000 ft körül)

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

szeliger

2017. november 20.

500 Pop Poppy színben, szép, jól hordható szín, messze nem olyan élénk,mint azt a tubus alapján gondoltam. Jó véleményeket kapott itt, ezért mertem rá beruházni, de nálam nem igazán teljesített. Az applikátor viszonylag könnyen használható,elsőre kicsit keménynek tűnt, de aztán jól el lehet vele kenegetni a szájfényt. Elég markáns, szintetikus íze van, sokáig érezni az aromáját az ajkakon. Szép, vizes fényt ad, csak egyáltalán nem tartós, nekem egy órát sem bír ki. Ráadásul az én számat nagyon szárítja, olajos bevonatként marad fent az ajkak bőrén, alatta viszont a bőr cserepesedik. Totális pénzkidobás volt, sokkal jobbra számítottam.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 20.

FruzsiF

2017. szeptember 23.

Nekem egy kicsit túl folyós,de aki ezt nagyon szereti annak szuper. A színe szép.

FruzsiF
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 23.

maedusa

2017. augusztus 3.

Színe miatt vettem meg, de meglepően jól terül el a számon, kellemesen olajos fényes színezett ajakfény. Szeretem használni.

maedusa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

gioia

2017. június 26.

Nagyon kellemes viselet, nem szárítja az ajkakat, szép fényt ad neki és kicsit meg is színezi az ajkakat. Egy idő után beszívódik, az tény, na de ki hallott már tartós szájfényről? ;) Az illata nagyon kellemes. Nekem a Modern Pink árnyalat van meg, de hogy őszinte legyek, nagy különbséget nem láttam a kencék között, elég enyhén pigmentáltak. Emiatt nem is gondolkozom másik árnyalat beszerzésén. Ezt viszont tuti használni fogom, mert nyárra tökéletes, nem ragadós fajta. És a csomagolása is tetszik:)

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 15.

400 Contemporary Coral: hát tényleg nem egy long lasting termék, de legalább nem is ígéri! Először ragacsos hatásúnak tűnik, de mégsem az és szépen is terül. A reggeli sminkem része, viszont nap közben inkább rúzsra váltok, mert az könnyebben igazítható.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 15.

Redlips

2017. május 28.

Sajnálattal láttam, hogy a Rimmel megváltoztatta az Oh my gloss szájfényeket, mert ez volt eddig a kedvenc drogériás szájfényem, és féltem tőle, hogy ez a változás negatív irányba megy el. Hát jelentem még jobbá sikerült tenni a terméket. Nem olyan ragacsos állagú, mint a régebbi verzió és még jobban feltölti a száj ráncoskáit, egészen dús a végeredmény. A színek is szépek és egyenletesen felvihetők. Remek termék!

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

pixxie94

2017. május 26.

A Contemporary Coral árnyalatot vettem meg, nagyon nagyon megszerettem ezt a terméket, könnyű és kényelmes a textúrája, szép fényes is, a színe pedig pont eléggé élénk, hogy életet vigyen az ember arcába, de nem túlzóan. Mostanában jobban kedvelem a hasonló átlátszósabb ajakkencéket, így ezt is nagy élvezettel használom. Az egyetlen negatívum, hogy nem valami tartós, kb fél óránként újra kell kenni, ha akarja az ember, hogy legyen valami az ajkain. Az appilkátor is telitalálat számomra, elég terméket vesz fel az egész ajakra, nem kell újra mártogatni, de nem is visz fel túl sokat, és nagyon egyezerű vele felkenni.

pixxie94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Squalene, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.