KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 2.

Kiszerelés:   6,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakápoló olaj, 4 értékes (kókusz, gránátalma, jégcsapretek mag-és abesszin tátorján) olajjal, melyek gyengéden táplálják az ajkakat és ultra fényes felületet eredményeznek. Az olaj nem ragad, gyorsan szárad és nem hagy zsíros érzetet.

FruzsiF

2017. szeptember 23.

Nekem egy kicsit túl folyós,de aki ezt nagyon szereti annak szuper. A színe szép.

FruzsiF
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 23.

maedusa

2017. augusztus 3.

Színe miatt vettem meg, de meglepően jól terül el a számon, kellemesen olajos fényes színezett ajakfény. Szeretem használni.

maedusa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

gioia

2017. június 26.

Nagyon kellemes viselet, nem szárítja az ajkakat, szép fényt ad neki és kicsit meg is színezi az ajkakat. Egy idő után beszívódik, az tény, na de ki hallott már tartós szájfényről? ;) Az illata nagyon kellemes. Nekem a Modern Pink árnyalat van meg, de hogy őszinte legyek, nagy különbséget nem láttam a kencék között, elég enyhén pigmentáltak. Emiatt nem is gondolkozom másik árnyalat beszerzésén. Ezt viszont tuti használni fogom, mert nyárra tökéletes, nem ragadós fajta. És a csomagolása is tetszik:)

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 15.

400 Contemporary Coral: hát tényleg nem egy long lasting termék, de legalább nem is ígéri! Először ragacsos hatásúnak tűnik, de mégsem az és szépen is terül. A reggeli sminkem része, viszont nap közben inkább rúzsra váltok, mert az könnyebben igazítható.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 15.

Redlips

2017. május 28.

Sajnálattal láttam, hogy a Rimmel megváltoztatta az Oh my gloss szájfényeket, mert ez volt eddig a kedvenc drogériás szájfényem, és féltem tőle, hogy ez a változás negatív irányba megy el. Hát jelentem még jobbá sikerült tenni a terméket. Nem olyan ragacsos állagú, mint a régebbi verzió és még jobban feltölti a száj ráncoskáit, egészen dús a végeredmény. A színek is szépek és egyenletesen felvihetők. Remek termék!

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

pixxie94

2017. május 26.

A Contemporary Coral árnyalatot vettem meg, nagyon nagyon megszerettem ezt a terméket, könnyű és kényelmes a textúrája, szép fényes is, a színe pedig pont eléggé élénk, hogy életet vigyen az ember arcába, de nem túlzóan. Mostanában jobban kedvelem a hasonló átlátszósabb ajakkencéket, így ezt is nagy élvezettel használom. Az egyetlen negatívum, hogy nem valami tartós, kb fél óránként újra kell kenni, ha akarja az ember, hogy legyen valami az ajkain. Az appilkátor is telitalálat számomra, elég terméket vesz fel az egész ajakra, nem kell újra mártogatni, de nem is visz fel túl sokat, és nagyon egyezerű vele felkenni.

pixxie94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

cooleva

2017. május 22.

Az itteni jó vélemények miatt szereztem be ezt a terméket, méghozzá a Pop Poppy árnyalatot, ami egy majdnem teljesen vörös szín, de mégsem. Kellemes az illata, az applikátor tényleg remekre sikeredett, lényegesen megkönnyíti a használatot. Ahogy előttem is leírták, nagyon hamar beszívódik, de mentségére szóljon, hogy kiválóan hidratál, szinte minden rúzsozás előtt már ezt használom, vagy néha csak önmagában:-) Így abszolút megérdemli az öt csillagocskát.

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Limmi

2017. május 22.

A 100 Smart Pink árnyalat van meg nekem. Visszafogott színt ad, könnyű viselni. Viszont csak minimálisan hidratál.

Limmi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

KisHeni

2017. május 14.

Joy napok alkalmával sikerült beszereznem a 200 Master Pink árnyalatot, ami egy babarózsaszín csomagolásban van. A termék színe elsőre halvány pink, de felkenve teljesen átlátszó, nedves hatású. Könnyű viselni és tényleg negyedóra alatt beszívja az ajkam utána pedig nagyon sima ápolt lesz. Az illata olyan akár az essence shine shine shine szájfénynek (nem igazán tetszik), összességében imádom ezt az ajakolajat.

KisHeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

Snowflake96

2017. május 4.

A pop poppy árnyalatot szereztem be még glamour napokkor. Ez egy nagyon szép piros szín, önmagában is jól használható, de rúzshoz még jobb. Az illata és az íze is málnás, nagyon tetszik. Túl erős hidratáló hatása nincs, de azért érezni a különbséget és ha rúzs felé kenem, megakadályozza, hogy az kiszárítsa a számat, szóval elégedett vagyok vele. A legjobban az tetszik benne, hogy nem csillámos, csak egy természetes, nagyon szép fényt ad az ajkaknak. Pont olyan, mint ha picit nedves lenne. Vastagon persze ez fokozható és még úgy se ragacsos. Az applikátora is tökéletes.
Egyetlen hibája, hogy elég gyorsan felszívódik. A fényes réteg egy óra múlva már nem látszik, de a színe valahogy kicsit tovább bírja. Evésnél rögtön lejön az egész, de szájfénynél nem is vártam mást.
A többi szájfényem se volt tartósabb és amúgy minden más téren teljesen elégedett vagyok, szóval megkapja az 5 csillagot és lehet szerzek be másik színt is belőle, mert ez az első ilyen termék, amit rendszeresen használok. Amúgy nem vagyok oda a szájfényekért, zavarnak a csillámok, a ragacsos érzet és a mű hatás, de ennél egyik se áll fent. A tartóssága az egyetlen hibája.

Snowflake96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Squalene, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.