hirdetés Megújultunk! Kattints a részletekért!
KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda_lepres

Utolsó módosítás dátuma: 2013. december 8.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Ildie

2014. december 27.

Nekem ez régebben volt, még az első alapozóim között, de nagyon szerettem, és nem csak az emlék szépült meg. Mindent tudott, amit egy ilyen árú cucctól az ember elvárhat.

Ildie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34

szazsani

2014. november 26.

Míg a púdere nagyon bevált, erről ugyanez nem mondható el...a fedése elment, a színei valahogy nem passzoltak teljesen a bőrömmel valódi fényben. De nem okozott semmi kárt se.

szazsani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34

shadow06

2014. szeptember 17.

Hálistennek ki is vonták a forgalomból! :D
Szörnyű! Folyik, felvitel után az arcomról sikít hogy rajta van. Maszk hatása van, nem beszélve arról hogy a fedése is szörnyű! Egyszerűen használhatatlan! felesleges pénzkidobás volt! Ettől sokkal többet vártam!

shadow06
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -

Hálistennek ki is vonták a forgalomból! :D

anitaanett

2014. július 15.

Röviden annyi, hogy használhatatlan. Nekem alapból nagyon száraz a bőröm, de rajtam ez az alapozó pár óra után olyan szinten fénylett, mintha zsíros bőröm lenne. Nem kentem sokat belőle, pont amennyit kell, de minden alkalommal ez lett a végeredmény. Az állaga sem tetszett, túl folyékony, nem olyan mint a többi alapozó. Egyszeri vétel volt, utána nem vettem többet ilyet.

anitaanett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34

kenceficés

2014. június 20.

Tökéletesen mattít, mint ahogy a neve is mutatja. Az én zsíros bőrömnek, tág pórusaimnak teljesen tökéletes fedést ad szinte egész nap. Nagyon jó alapja a szemhéjpúdernek és pirosítónak is! Egyáltalán nem fénylik, kissé szárít viszont az arcon (nálam), de megfelelő hidratáló krém használatával ez elkerülhető. Alapozószivaccsal és ujjal is szépen eldolgozható. Árban is megfelelő!

kenceficés
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34

diana.m.nagy

2014. június 12.

Zsíros bőrön jól használható, száraz bőrre nyilván nem a mattító alapozó való, úgyhogy nem csoda, hogyha szárít. Szerintem elég tartós is.

diana.m.nagy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24

pszonja

Korcsoport: < 18
2014. június 6.

Szép finishe van a felkenés után nagyjából 1-2 óráig. Utána kifényesedik, maszkosodik és nehéz érzetet nyújt. Nem vettem észre, hogy mattítana, egészséges fényt ad az arcnak. A tartóssága számomra botrányos. Nagyon nem ajánlom.

pszonja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18

pronto

2014. május 26.

rajtam tökéletesen bevált, nem fénylik, fed is, de pont annyit, hogy még természetesnek hasson. a színárnyalat is telitalálat nálam. már kb 3 éve használom és még van benne.

pronto
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34

Ginabebi

2014. április 15.

Én amire használom, teljesen megfelel. Szem alatti sötét karikák eltüntetésére, illetve szemhéjpúder, szemceruza stb. alá alapnak. E kettőre nekem tökéletes. Ujjbeggyel viszem fel mindig, épp csak egy lehelletnyi kell. Egész arcon nem tudom hogyan viselkedne, mindenesetre a sminket jól tartja! És nekem ez számít. Illetve az, hogy amennyi ideig elég, teljesen pénztárcabarát.

Ginabebi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34

iwakeuplikethisflawless

2014. április 14.

Ez egy borzalom! Vagy legalábbis rajtam. Egyáltalán nem matt, pedig száraz a bőröm, ez mégis úgy fénylik rajta mintha szörnyen zsíros lenne a bőröm. Nem fed különösebben jól. Ez az az alapozó amit sosem fogok elhasználni.

iwakeuplikethisflawless
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium PCA, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emollientek: Dicaprylyl Ether, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Cetearyl Alcohol, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Isostearic Acid, Polysorbate 60, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Triethanolamine, Xanthan Gum
Fényvédők: Zinc Oxide
Tisztítószerek: Isostearic Acid, Polysorbate 60, Cetyl Alcohol, Triethanolamine, Xanthan Gum
Színezékek: Titanium Dioxide/CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sorbic Acid

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Az EWG szerint fő kockázata az összetevőnek, hogy nehéz fémmel és ólommal is szennyezett lehet. A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer. Az egyik leggyakrabban használt, kevéssé irritáló.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Kaolin 0 0

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.

Oldószerként és bőrjavító anyagként (skin conditioning) használt glikolféle.

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen