KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Skinfood

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2016. október 12.

Lelőhely:   online külföldről
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Matt hatású, SPF 20 fényvédelemmel. Többfunkciós BB krém, amely védi a bőrt az UV-sugárzástól és aloekivonattal hidratálja, miközben hibátlan, ragyogó bőrt eredményez.

2 árnyalatban kapható

bmesi

2018. május 19.

Nagyon szeretem, csodálatosan ragyogó a bőrömön, de mégis nagyon természetes. Könnyed, gyenge-közepes fedéssel (de inkább a közepes felé hajlik). Nem annyira tartós (ezért -1 csillag),de cserébe nem kopik csúnyán, és nagyon szereti a bőröm, kellemes viselni. A Natural & Light árnyalat van meg, ami sárgásabb tónusú, így télen nekem nem passzol a bőrömhöz, de tavasszal-nyáron tökéletes. Ár-érték arányban tökéletes, szeretem használni.

Egyszer egy római városnézés alkalmával borús időt mondtak egész napra, így naptejet nem használtam, az arcomra pedig csak ezt a BB krémet. Egész nap a szabadban voltunk, és persze végül mégis szikrázó napsütésben volt részünk. Minden más testrészem, ami a napon volt pirosra égett sajnos, az arcomnak viszont semmi de semmi baja nem volt, még egy icipicit sem pirult le, úgyhogy leborulok ezelőtt a BB előtt!

bmesi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

Tearsong

2016. január 18.

Évek óta használom. Sokáig elég, és szépen kiegyenlíti a bőrt. A fedése elég gyenge, a piros foltokra már korrektor kell,de szerintem ezért olyan kellemes használni, mintha nem lenne rajtam semmi. A hidratálása nem jó, úgy érzem a száraz részeim még szárazabbak lesznek tőle, és sajnos nagyon hamar átfényesedik.

Tearsong
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

vtina85

2014. július 9.

Az eddigi BB krémek közül, amit használtam (Avon, Nivea, Garnier, Artdeco) ez vált be a legjobban, nem fényesedik tőle a bőröm, és nem maszkszerű érzés a bőrömön, sőt, olyan, mintha nem is lenne rajta semmi. Egyedül a színével van egy kis bajom, nekem a világosabb árnyalat van meg és ez még az egyébként nagyon világos bőrömön is túl világos. Érdekelne, hogy milyen lehet a sötétebb változat, legközelebb lehet, hogy azt fogom beszerezni.

vtina85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

Kendra

2014. március 30.

Totálisan sárga árnyalat,az én fehér és érzékeny bőrömnek sok,rögtön fényesedik.
Maximum korrektornak használható.De nem okoz pattanást.

Kendra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 30.

Maximum korrektornak használható.De nem okoz pattanást.

dalma-julia

2014. március 28.

Mindennapi használatra szántam, mikor megrendeltem, de az első pár használat után rájöttem, hogy ezt sem szeretem mindennap viselni, valahogy érzem, hogy a bőrömön van, és ez zavar, bár ez nem feltétlenül a krém hibája. Nagyon szép bőrt eredményez, de lehetne természetesebb is a fedése. Az illata kellemes. A másik gyenge pontja az, hogy gyorsabban átfénylik vele a bőröm, csak púderrel kb. 4 órát bír a bőröm, ezzel csak 2-t. Viszont amiért az utóbbi időben megszerettem, hogy észrevettem, hogy jó hatással van a bőrre. Ha van pattanásom, vagy annak a hege, gyorsabban gyógyul tőle vagy akár el is tünteti egy nap alatt, gondolom, ez az aloe vera kivonatnak köszönhető. Jó tudni, hogy azokon a napokon, amikor rosszabb állapotban van a bőröm, nemcsak fedésre számíthatok tőle, hanem javít is az állapotán.

Update: Rájöttem, hogy bár BB krémként nem vált be különösebben, szuperül működik korrektorként, mert szépen elfedi a bőrhibákat és még segít is a kezelésében.

dalma-julia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

bandalivia

2013. december 10.

nekem is ez volt az első BB krémem, és azóta is ezt használom, még mindig van egy kicsi az első flakonban( több mint 1 éve használom).Azoknak, akiknek nincsen számottevő bőrhibájuk nagyon tudom ajánlani, egységes és természetes hatású bőrfelszínt ad.

bandalivia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

vörösáfonya

2013. október 20.

Első koreai BB-krémem, előtte kipróbáltam pár drogériásat, de rájöttem, azok nem az igaziak. Ez az első olyan termékem, ami nem fényesedik át, csak nagyon nagy melegben. Tökéletesen illeszkedik a bőrszínemhez. Közepesen fed, kiegyenlíti a bőrképemet, de nem nehezíti el, nem látszik, hogy lenne rajtam bármi. Hidratáló hatása nem kifejezett, én mindig teszek alá krémet. Biztos, hogy újraveszem, ha elfogy.

vörösáfonya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

zitici

2013. október 18.

Első BB krémem, és én is nagyon szeretem, nagyon szépen eltünteti az apró bőrhibáimat.:) A nap végére már fénylik picit a bőröm, mondjuk nekem eddig sajnos bármitől, amit rákentem. De a fedését tényleg nagyon szeretem!

zitici
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

nayao

2013. szeptember 30.

Két mintát kaptam a boltban. A minták alapján meg voltam elégedve a BB krémmel, nem piszkálta a bőröm, míg fent volt. Egyenletes volt a fedése, és teljesen természetesnek hatott. Igaz, púderrel együtt viseltem.

nayao
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

NGT

2013. március 13.

Vízhiányos bőrömre dr. Organic nappali krémet teszek reggel, majd kb. 20 perc elteltével következik a BB krém. Arc-orr-áll-homlok sorrendben felkenem, majd picit várok, hogy oxidálódjon, és ha valahol szükséges még fedés, akkor azt korrektorral kezelem. Nincs szükség alapozóra és soha nem fénylik át, viszont a bőrhibákat tökéletesen elfedi, sima és egyenletes bőrfelszínt hagyva maga után. Fontos megjegyeznem, hogy egy tubus 9 hónapig kitart, mindennapos használat mellett. Nálam bevált, sokkal jobb, mint alapozóval "vastagítani" a bőrömet. Nekem alkalmazkodik a bőröm tónusához, egyáltalán nem üt el, és nem észrevehető a jelenléte. Ajánlom.

NGT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 13.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ceresin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.