KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Any, Módosítva: 2016. december 11.

Lelőhely:   Müller, online

Erős, jól pigmentált színek.

Sleek Arcpír - Pomegranate
Ár: 1700 , Eladó: bogca93
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, Árkád, Köki
Ár: 1200 , Eladó: Izuka
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Százhalombatta, fizetés: Személyes átvétel Százhalombattán, vagy postázom előre utalás után.
laura07

2016. december 28.

nagyon pigmentált, tartós, van hozzá tükör, tipik Sleek... nincs mese: IMÁDOM <3

laura07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

dorab

Korcsoport: < 18
2016. december 26.

Karácsony alkalmából megleptek ezzel a minimalista, de szép külsejű kis pirosítóval. A Rose good árnyalatot dobták hozzám mert mindenki tudja hogyha rosegold, akkor én. Imádom.
Tetszik, hogy van saját tükre. A színe nagyon szép, ha fény éri akkor egy kis narancssárgás árnyalat is feltűnik a rózsaszínen. Nekem ez nagyon ilyen tengerpart hangulatot kelt. A naplemente meg ilyenek...na értitek mire gondolok.
Nagyon pigmentált is, háromszor már minimum felkenegettem, de éppen annyira ütögettem bele az ecsetet hogy az sem látszik hogy használtam.
Csillogós, az hogy ez ennek az árnyalatnak, vagy az egész szériának a "mellékhatása", azt nem tudom, de nekem így nagyon tetszik, az sem gond ha a highlightert elfelejtem fölé rakni.
Minden szempontból ajánlom!

dorab
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 26.

Minden szempontból ajánlom!

mmartina97

2016. december 21.

A Rose Gold árnyalatot vásároltam meg.Nekem nagyon tetszik,az ára is rendben van
Pigmentált,viszont porzik.Az arcon nagyon szépen 'csillog' .

Update: Miután rendszeresen használom azt vettem észre hogy nap közben "eltűnik" és olyan mintha nem is használtam volna. Kicsit csalódás.. :(
Így csak 3 csillag..

mmartina97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 21.

Pigmentált,viszont porzik.Az arcon nagyon szépen 'csillog' .

Így csak 3 csillag..

angi9207

2016. december 16.

Régóta ki szerettem volna próbálni ezt a pirosítót. Én is, mint sokan mások a Rose Gold árnyalatot választottam, mert nekem az tűnt a legtermészetesebbnek. Mikor hazaértem akkor vettem csak észre a csillámokat és hát megijedtem kicsit. Nade kár volt, mert nagyon szép eredményt lehet elérni vele, olyan üde, kipirtyantamatélilevegőn hatást sikerült varázsolnom az arcomra, nagyon szép. Nap végére igazítani kell, mert eltűnik, de én ezért nem vonok le pontot. Azt hiszem nem is próbálgatok mást, előtte a Bourjois volt, de azzal szó szerint küzdeni kellett.
Ez teljesen megéri az árát, könnyű bánni vele, pigmentált. Újfavevős tuti. :)
Ja, az lemaradt, hogy nekem a csomagolása nagyon tetszik, szép, elegáns, olyan exklúzív benyomást kelt, masszív. A kinyitásával nekem nincs gondom.

angi9207
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Ez teljesen megéri az árát, könnyű bánni vele, pigmentált. Újfavevős tuti. :)

cicafun

2016. december 14.

Imádom ezt a pirosítót, tökéletes a színe, az állaga, a tartóssága, a pigmentáltsága. A Rose Gold árnyalat van meg, ami egy nagyon szép barackos-rózsaszínes árnyalat arany csillámokkal. Világos, meleg tónusú arcbőrhöz telitalálat ez a szín. Nálam lepipálta a többi drogériás pirosítót, pedig elég sokfélét kipróbáltam már...

cicafun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

goldgirl

2016. december 8.

A híres Rose Gold árnyalatot vettem meg, egyenlőre még barátkozunk egymással, ki kell tapasztalni a mennyiséget, plusz a felvitel irányát, ahhoz hogy jól nézzen ki. Nagyon sok benne az arany fény, egyenlőre 4est adok neki. Világos, illetve sötét bőrön is más hatást kelt.

update:
Na szóval legutóbbi véleményem óta sem lettünk nagyobb barátok, úgy jellemezném ezt a pirosítót, mint egy erős aranyfényű highlighter. A csillámok nem is zavarnának, emiatt nem vonok le pontot, hiszen erről a vásárlás pillanatában is tudtam, viszont azt, hogy a csillámok mellé alig visz fel színt már nem.

goldgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

update:

Babimami

2016. december 6.

Sleek rajongó lettem, egy Pixi pink árnyalatot vettem. A dobozkában első ránézésre ijesztően pink, de feltéve gyönyörű hideg rózsaszín árnyalata van. És végre egy arcpír, ami nincs teletunkolva csillámporral...

Babimami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 6.

mujerconfused

2016. november 13.

Rose gold árnylatban vettem és igazából csalódás a sok itteni dícséret után, a tartóssága tényleg nagyon gyenge és nem könnyű szépen felrakni, még próbálkozom vele :(

mujerconfused
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

ayse

2016. november 13.

Itt vettem colettől.(koszonom)rose gold.a színe nagyonszuper.barackos aranycsillamokkal.r.t.ecsettel próbáltam.megfelelően pigmentált.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
ayse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 13.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
tothgeorgina

2016. november 11.

A rose gold árnyalat van meg, erősen pigmentált, tartós
amióta megvan szinte csak ezt használom

tothgeorgina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

A rose gold árnyalat van meg, erősen pigmentált, tartós
amióta megvan szinte csak ezt használom

Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)