KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Any, Módosítva: 2016. december 11.

Lelőhely:   Müller, online

Erős, jól pigmentált színek.

Sleek Arcpír - Pomegranate
Ár: 1700 , Eladó: bogca93
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, Árkád, Köki
Ár: 1200 , Eladó: Izuka
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Százhalombatta, fizetés: Személyes átvétel Százhalombattán, vagy postázom előre utalás után.
abicicaaa

2017. április 21.

Régóta fájt a fogam egy barackos pirosítóra, szintúgy egy Sleek arcpírre. Gondoltam ötvözöm a kettőt, és 2 napja érkezett hozzám a Life's a Peach árnyalat.
IMADOM
Nagyon kevés kell belőle, brutál pigmentált, a szín is csodálatos, igazi tavaszi :)
Nem csalódtam a Sleek-ben :)

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

IMADOM
Nem csalódtam a Sleek-ben :)

Chrissy

2017. április 18.

Több Sleek pirosítóm is van, meg volt már. Teljesen egyetértek az előttem szólóval, nagyon nehéz kinyitni a dobozukat, ha van körmöd, akkor azért, ha nincs, akkor meg azért. Az első vásárlásom egy limitált szériás nagyon pink árnyalatú darab volt, hideg, dögös pink, amitől elakadt a lélegzetem. Jó volt ránézni, de annyira erősen pigmentált volt, hogy egyszerűen nem tudtam annyira keveset felvenni az ecsettel, hogy ne nézzek ki bohócnak. Azt most hagyjuk, hogy a színválasztás sem volt nyerő....de tényleg annyira erősen pigmentált a cucc, hogy emiatt nehéz vele dolgozni, legalábbis számomra. Ezen a pinken túl is adtam, aztán egy 3 színnel rendelkező highlighter-kontúrozó és pirosító palettára ruháztam be, na ezt imádom. Ennek a felnyitásával sincs gondom és a benne lévő pirosító abszolút használható, nagyon szép és nem nehéz vele dolgozni. Miután újabban csak ezért nyúltam, annyira bejött, gondoltam veszek egy mono pirosítót ismét. Kicsit reméltem, hogy változtattak a kiszerelésen és ez könnyebben nyitható lesz, de nem, a csomagolás változatlanul nehezen nyitható. Ezúttal egy mélyebb, sötétebb tónusú, kicsit padlizsános színre esett a választásom és megint ugyanaz a problémám, annyira, de annyira erősen pigmentált, hogy nagyon erős lesz a szín feltéve és elég sok utómunkálatot igényel, hogy vállalhatóvá váljon. Viszont egy kis söprögetés, törölgetés és blendelgetés után nagyon szép és tartós is. Kicsit csillámos szín ez is, meg ami a palettában van az is, de elvagyok vele, szerintem szép fénye van, viszont, ha ezeket használom, akkor már nem teszek highlightert az arccsontomra, mert szerintem sok lenne.
Most szigorú leszek és levonok egy csillagot a zár miatt, és akármilyen hülyén hangzik is, egyet meg a túlpigmentáltság miatt.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

vivuss87

2017. április 12.

Nekem valószínűleg a márkával van bajom, mert egy normális terméket sem találtam még náluk. Szintén rose gold. (orgasmhoz köze sincs) nekem ez nem tetszik. Igen rózsaszín, meg arany, meg kicsit csillog, de kb ennyi. Kemény, és nehéz felkenni. A kinyithatatlan dobozról már ne is beszéljünk, minden egyes alkalommal (kb 3 :D) megküzdöttem vele, és aggódtam, nem pattan-e le a lakkom. Nos ez nekem ennyit nem ér, túl is adtam rajta. És továbbra sem értem az imádatot. Én többet nem kísérletezek a márkával

vivuss87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

mellcsiii

2017. április 9.

Szintén a rose gold árnyalat van meg, mint sokan másoknak, és én is imádom! Pigmentált, tartós, nem emeli ki a hibákat az arcon, nem extrém csillogós, hanem csak szép fénye van. Melegtónusú sminkekkel nagyon szépen mutat, viszont én külön szeretem amikor csak kevés sminket használok.

mellcsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

sebidori91

2017. április 7.

A rose gold-ot vettem meg, iszonyatosan pigmentált, ezért keveset teszek fel (életem végéig elég lesz) viszont így annyira nem látszanak a csillámok mint ahogy én azt szeretném, így munusz egy csillag.

sebidori91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

nikolett

2017. március 30.

Adok neki egy ötöst. Nekem is a rose gold van meg, ami egy őrülten szép szín. Azt én is megfigyeltem, hogy ha nem elég "vastagon" viszem fel, vagy lekopik vagy csak simán nem látszik, de több réteggel kell dolgozni és ez nekem személy szerint még mindig jobb, mint a Max Factornál, hogy belenyúlok az ecsettel, hozzáérek az arcomhoz és bohóc vagyok. :D
Egy óriási fekete pont a csomagolásáé, mert egyszerűen lehetetlen volt kinyitni az elején. Megreszelgettem, olló hegyével nyitottam ki sokáig és ma ott tartok, hogy ha körömmel alányúlok, ki tudom nyitni.. de lehetne könnyedebb is a felbontása.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

KKata1993

2017. március 26.

Fevitelkor szép, egy lazacos árnyalat van meg, kicsi arany csillámokkat (talán a Nars Orgasm dupe-jaként emlegetik, ebben nem vagyok 100%-ig biztos). Azt tapasztalom, viszonylag gyorsan eltűnik az arcomról, emiatt csak 3*.

KKata1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

xszemyx

2017. március 17.

Egy nyárias pirosítóért indultam a Müllerbe, Sleek-et néztem ki magamnak itt KM-en (ezt és a pirosító palettát, amiben 3 szín van). Az utóbbit nagyon drágállottam, ezért rögtön elkezdtem kipróbálni ezeket. Ez valami nagyon p*csék, bocsánat a rajongóktól. Kezdem a színekkel (nevüket nem tudom, 4féle volt teszterrel). Első: indokolatlanul citromsárgás barnás árnyalat. Pirosítónak??? Ledöbbentem a szörnyülettől. Kövi: neon narancssárga. Ki használ ilyen színt pirosítónak? 3.: olyan barbie pink, hogy nem tudom elképzelni, hogy plázaszauruszokon kívül valaki magára kenné. És az utsó az ikonikus Rose Gold. Mindenki istenítette. Hogy milyen pigmentált. Hogy milyen csodálatos szín. Első réteg swatch: barackos csillám, de millió, semmi szín. 2. réteg: még több hatalmas csillám, valamennyi barack szín. 3. réteg: rengeteg soksok csillám és nevetséges barackszín vastagon. Pigmentált?? Ami a csillámokat illeti, meglehetősen, de pirosítóként árulják az ég áldja meg őket, nem highlighterként. Ha valami színt akarok kicsikarni belőle, instant diszkógömbfej borítékolható. Azon nyomban fordultam a Terra Naturi polc felé és hoztam haza a Royal apricot színt, ami valóban olyan, amit kerestem volna a Sleek háza táján.

xszemyx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

eszti87

2017. március 10.

A Youtube-társadalom + az itteni vélemények miatt vettem meg, hosszas gondolkodás után a Rose Gold árnyalatra esett a választásom. Soha életemben nem volt még más pirosítóm, csak matt finish-ű, de annyira tetszett ez a kicsit highlighteres fény, hogy gondoltam, nyárra tökéletes lehet! Na, a nyarat nem vártam meg, már most is rengeteget használom :D Tény, hogy meg kell tanulni, hogy kell vele bánni, mert könnyen bohócos lesz az eredmény, de pont az erős pigmentáltságból tudom, hogy tényleg sokáig elég lesz ez a kiszerelés :)
Kicsit poroz a felvitelnél (bár azt vettem észre, ecset puhaságtól függ, mennyire), de ez engem nem zavar.
Viszont, azt vettem észre, hogy mostanság viszketnek az almácskáim kicsit, sőt, pár apró pattim is kijött. Mivel előtte ilyen nem igazán volt, kezdem azt hinni, hogy a pirosító az oka :( Még várok kicsit + váltogatva használom más termékkel, aztán meglátjuk.
Egyébként nagyon szép fénye van az arcon, e mellé tényleg nem kell highlighter :) Sok hozzászólásban írták, hogy nincs is színe - tény, hogy az év ezen időszakában tök fehér a bőröm, de rajtam pl. kifejezetten látszik a színe, szép rózsaszínes.

eszti87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

zsemii

2017. március 6.

A rengeteg jó vélemény miatt vásároltam meg azonnal Life is a Peach árnyalatban, amikor nagy örömmel felfedeztem a Müller polcai között, hogy végre kapható nálunk is a Sleek. Hát.. csalódtam.. alig pigmentált, rengeteg rétegben kell felvinnem az arcomra, és még akkor is alig látszik.. :( azért még egy másik árnyalatban is be fogom szerezni, hátha a narancssárga tónus viselkedik csak így.

zsemii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)