KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Any, Módosítva: 2016. december 11.

Lelőhely:   Müller

Erős, jól pigmentált színek.

Sleek Arcpír - Pomegranate
Ár: 1700 , Eladó: bogca93
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, Árkád, Köki
Ár: 1200 , Eladó: Izuka
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Százhalombatta, fizetés: Személyes átvétel Százhalombattán, vagy postázom előre utalás után.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

eszti87

2017. augusztus 9.

Update 2017.08.09.:
Ez tényleg nyáron működik a legjobban! Amikor nincs kedvem a bronzosító és pirosító mellett még highlighterrel is bíbelődni, akkor csak előveszem a Rose Gold árnyalatot, egy-két simítás, és pont olyan fényes lesz az arcom, mintha highlightert is használtam volna. Nappalra azért tökéletes, mert nem túl sok (bár diszkrétnek sem nevezném), estére pedig azért jó használni, mert szépen építhető, és olyan szépen csillog. ^^

2017.03.10.
A Youtube-társadalom + az itteni vélemények miatt vettem meg, hosszas gondolkodás után a Rose Gold árnyalatra esett a választásom. Soha életemben nem volt még más pirosítóm, csak matt finish-ű, de annyira tetszett ez a kicsit highlighteres fény, hogy gondoltam, nyárra tökéletes lehet! Na, a nyarat nem vártam meg, már most is rengeteget használom :D Tény, hogy meg kell tanulni, hogy kell vele bánni, mert könnyen bohócos lesz az eredmény, de pont az erős pigmentáltságból tudom, hogy tényleg sokáig elég lesz ez a kiszerelés :)
Kicsit poroz a felvitelnél (bár azt vettem észre, ecset puhaságtól függ, mennyire), de ez engem nem zavar.
Viszont, azt vettem észre, hogy mostanság viszketnek az almácskáim kicsit, sőt, pár apró pattim is kijött. Mivel előtte ilyen nem igazán volt, kezdem azt hinni, hogy a pirosító az oka :( Még várok kicsit + váltogatva használom más termékkel, aztán meglátjuk.
Egyébként nagyon szép fénye van az arcon, e mellé tényleg nem kell highlighter :) Sok hozzászólásban írták, hogy nincs is színe - tény, hogy az év ezen időszakában tök fehér a bőröm, de rajtam pl. kifejezetten látszik a színe, szép rózsaszínes.

eszti87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Update 2017.08.09.:

2017.03.10.

Black Fairy

2017. július 13.

Ilyen silány minőségű pirosítóm még nem volt...Gyönyörű, intenzíven pigmentált termék...
DE ha halványan viszem fel, lehetetlen szép pírt építeni, ha sokat viszek fel akkor meg bohócfejem van...a negatív értelemben, néha nem zavar a feltűnő arcpír...de sajnos ezzel a termékkel akármit csinálok a végeredmény katasztrófa.
Amellett, hogy a színe pocsék (Rose Gold), a tartóssága is katasztrófa...két óra alatt LEFOLYIK az almácskáimról...És a csillámok miatt a szép fényes hatás miatt ronda zsíros foltban vörös hatása van...na és akkor képzeljétek el, ahogy ez elkezd lefolyni az almácskákról, és a ronda zsíros-vörös orcákból zsíros-vörös félarc lesz...
Egyszerűen gusztustalan...(Halkan jegyzem meg én nem "dupeként" vettem, hanem nagyon ki akartam próbálni, és a színminták alapján ez volt az egyetlen Müllerben kapható szín, ami "jól áll".)

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

kneva

2017. július 3.

Mindenki az erős pigmentáltságot emeli ki, én most azt is kiemelném, hogy nem igazán tartós. Szóval felteszem a pirosítót egy ecsettel, soknak tűnik, kicsit bohóc szerű...előveszem a kabukimat, körkörös mozdulatokkal el is lehet tüntetni az arcról szinte mindent...jöhet egy újabb adag pirosító, aztán megint egy kis buffing...így elég természetes lesz a végeredmény.
Személy szerint inkább azt szeretem, ha valami tartós és jól építhető. De ennyi pénzért senki nem bukik nagyot és szert tesz egy kis gyakorlatra.
Rose gold van meg, ami nagyon meleg árnyalat, sok narancssárgával, kékes tónusú bőrhöz nem igazán jó.
Az én kompaktom jól kinyílik, nincs vele gondom.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Az én kompaktom jól kinyílik, nincs vele gondom.

Lovemakeup

2017. július 2.

A Rose Gold árnyalat van meg nekem és egyszerűen imádom.
Erősen pigmentált és tartós. Óvatosan kell, hogy dolgozzak vele, mert könnyen túlzásba tudok esni a fehérebb bőrömön. A közeljövőben biztos, hogy beszerzek majd más árnyalatot is. :)

Lovemakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

A Rose Gold árnyalat van meg nekem és egyszerűen imádom.

cicafun

2017. május 25.

Imádom ezt a pirosítót, tökéletes a színe, az állaga, a tartóssága, a pigmentáltsága. A Rose Gold árnyalat van meg, ami egy nagyon szép barackos-rózsaszínes árnyalat arany csillámokkal. Világos, meleg tónusú arcbőrhöz telitalálat ez a szín. Nálam lepipálta a többi drogériás pirosítót, pedig elég sokfélét kipróbáltam már...Szerintem tavaszra-nyárra tökéletes szín, nem lehet vele túlzásba esni, mert alapvetően egy természetes, üde barackos árnyalat.

cicafun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

jdooora

2017. május 5.

A Rose Gold és a Pixie Pink árnyalatok vannak meg. Mindkettő erősen pigmentált, óvatosan kell bánni az ecsettel felvitelkor. Ezen kívül tartósak is, egész nap a helyükön maradnak minimális fakulással, viszont a szárazabb részeken hajlamosak foltosodni.
A Rose Gold nagyon csillámos, még azelőtt szereztem be (Nars Orgasm dupe-ként), hogy rájöttem volna, az ilyen pirosítók nem működnek az én zsíros bőrömön, így már egyáltalán nem használom. A Pixie viszont újabb beszerzés, teljesen matt, igazi tavaszi/nyári meleg tónusú rózsaszín és egyszerűen imádom :)

jdooora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

raczova

2017. április 28.

Itt vettem krémmánián egy nagyon kedves lánytól a rose gold árnyalatot. Egyenlőre nagyon tetszik, szép természetes barackos színt ad. Féltem hogy túl arany és csillámtenger lesz, de egyáltalán nem vészes. Iszonyú pigmentált, nagyon óvatoskodva kell fel vinnem de ha túlzásba esek, akkor is szépen el lehet dolgozni

raczova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

abicicaaa

2017. április 21.

Régóta fájt a fogam egy barackos pirosítóra, szintúgy egy Sleek arcpírre. Gondoltam ötvözöm a kettőt, és 2 napja érkezett hozzám a Life's a Peach árnyalat.
IMADOM
Nagyon kevés kell belőle, brutál pigmentált, a szín is csodálatos, igazi tavaszi :)
Nem csalódtam a Sleek-ben :)

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

IMADOM
Nem csalódtam a Sleek-ben :)

Chrissy

2017. április 18.

Több Sleek pirosítóm is van, meg volt már. Teljesen egyetértek az előttem szólóval, nagyon nehéz kinyitni a dobozukat, ha van körmöd, akkor azért, ha nincs, akkor meg azért. Az első vásárlásom egy limitált szériás nagyon pink árnyalatú darab volt, hideg, dögös pink, amitől elakadt a lélegzetem. Jó volt ránézni, de annyira erősen pigmentált volt, hogy egyszerűen nem tudtam annyira keveset felvenni az ecsettel, hogy ne nézzek ki bohócnak. Azt most hagyjuk, hogy a színválasztás sem volt nyerő....de tényleg annyira erősen pigmentált a cucc, hogy emiatt nehéz vele dolgozni, legalábbis számomra. Ezen a pinken túl is adtam, aztán egy 3 színnel rendelkező highlighter-kontúrozó és pirosító palettára ruháztam be, na ezt imádom. Ennek a felnyitásával sincs gondom és a benne lévő pirosító abszolút használható, nagyon szép és nem nehéz vele dolgozni. Miután újabban csak ezért nyúltam, annyira bejött, gondoltam veszek egy mono pirosítót ismét. Kicsit reméltem, hogy változtattak a kiszerelésen és ez könnyebben nyitható lesz, de nem, a csomagolás változatlanul nehezen nyitható. Ezúttal egy mélyebb, sötétebb tónusú, kicsit padlizsános színre esett a választásom és megint ugyanaz a problémám, annyira, de annyira erősen pigmentált, hogy nagyon erős lesz a szín feltéve és elég sok utómunkálatot igényel, hogy vállalhatóvá váljon. Viszont egy kis söprögetés, törölgetés és blendelgetés után nagyon szép és tartós is. Kicsit csillámos szín ez is, meg ami a palettában van az is, de elvagyok vele, szerintem szép fénye van, viszont, ha ezeket használom, akkor már nem teszek highlightert az arccsontomra, mert szerintem sok lenne.
Most szigorú leszek és levonok egy csillagot a zár miatt, és akármilyen hülyén hangzik is, egyet meg a túlpigmentáltság miatt.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

vivuss87

2017. április 12.

Nekem valószínűleg a márkával van bajom, mert egy normális terméket sem találtam még náluk. Szintén rose gold. (orgasmhoz köze sincs) nekem ez nem tetszik. Igen rózsaszín, meg arany, meg kicsit csillog, de kb ennyi. Kemény, és nehéz felkenni. A kinyithatatlan dobozról már ne is beszéljünk, minden egyes alkalommal (kb 3 :D) megküzdöttem vele, és aggódtam, nem pattan-e le a lakkom. Nos ez nekem ennyit nem ér, túl is adtam rajta. És továbbra sem értem az imádatot. Én többet nem kísérletezek a márkával

vivuss87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)