KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Any, Módosítva: 2016. december 11.

Lelőhely:   Müller

Erős, jól pigmentált színek.

Ár: 1200 , Eladó: zsuzsi855
Állapot: Kipróbàlt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes åtvétel, posta
Ár: 700 ft + postköltség , Eladó: zalla
Állapot: 2 alkalommal próbált, Helyszín: Budapest, Örs Vezér Tere, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 24.

Nagyon tartós, pigmentált babás arcpír amit minden nap szívesen használok.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 24.

Nagyon tartós, pigmentált babás arcpír amit minden nap szívesen használok.

Grafi

2018. július 20.

rose gold árnyalatban van meg, nagyon szépen mutat az arcon egy matt bronzosító melett

Grafi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

RenaTasi

2018. július 19.

Imádni való kis pirosítói vannak a Sleek-nek. Sosem csalódok!
Tartós, pigmentált, gyönyörű!

RenaTasi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Imádni való kis pirosítói vannak a Sleek-nek. Sosem csalódok!
Tartós, pigmentált, gyönyörű!

Cat21

2018. július 14.

Nekem is a Rose gold àrnyalat van, fényes, közepesen tartós, könnyen felvihető formula. Nagyon jó hogy tükör is van hozzà.

Cat21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

Anheszenamon

2018. július 10.

Rose Gold árnyalatban van meg, csodás szín. Lehet, hogy nem a legtartósabb pirosító a világon, de ennyi pénzért nem is várható tőle. Gyönyörűen pigmentált, jól záródó kis kompaktban, tükörrel hatalmas adag terméket kapunk. Megérdemli az 5 csillagot.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

abicicaaa

2018. június 28.

Majdnem egy evig probaltam elpasszolni Life's a peach arnyalatot, mig vegul ra nem fanyalodtam a használatara. Es milyen jol tettem!
Termeszetes hofeherke szinemen picit soknak erzem, ovatoskodva is mindig tulsok sikeredik, eleg heavy handed vagyok.
De ha 2 arnyalattal sotetebb alapozot hasznalok, onbarnitot hasznalok, nagyon szep vegeredmenyt ad egy kis bronzositoval. Nyaron a mindennapi pirositomma notte ki magat.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 28.

Neubauter

2018. május 22.

Szinten Rose Gold (926) tulajdonosa, gyonyoru az arnyalat, de par ora utan eltunik :(

Neubauter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

muszika

2018. április 30.

Rose gold van meg, nagyon pigmentált. Eddig sosem használtam csillogós arcpirosítót, inkább highlighterrel kombináltam. Nem rossz, de számomra nem olyan hűhó.

muszika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

simbenz

2018. április 30.

Egy speciális kiadás, a Honour birtokosa vagyok. Másik színnel még nem próbálkoztam, mivel az én arcbőrömön nagyon szépen mutat ez a kissé sötét árnyalatú, élénk színű arcpír. Emiatt inkább a hideg időben használandó, azonban engem ez nem korlátoz. :) Messze a legjobb pirosító, amit valaha próbáltam. Nagyon könnyű eldolgozni, és természetes hatást kelt, persze egész nap a helyén marad. Lehet hogy próbát teszek egy nyáriasabb színnel is..

simbenz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

SMH

2018. április 6.

Sokáig evett a fene a Rose gold árnyalatért, aztán egy itteni lányka hála megszereztem magamnak. Ez szerintem már vagy 2 éve lehetett és azóta maximum 15-ször használtam ezt a pirosítót. Vitathatatlanul csodás árnyalat, nagyon erősen pigmentál és tartós, de az én tág pórusú, kombinált bőrömön nem mutat szépen a csillámos pirosító.
Egyébként a képek alapján nagyobbnak képzeltem, de a benne lévő pirosító, szerintem így is elég lesz egy életre. A csomagolása minőségi, erős, nem tud véletlenül kinyílni, sőt sokszor még direkt se =)

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)