KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Any, Módosítva: 2016. december 11.

Lelőhely:   Müller, online

Erős, jól pigmentált színek.

Sleek Arcpír - Pomegranate
Ár: 1700 , Eladó: bogca93
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, Árkád, Köki
Ár: 1200 , Eladó: Izuka
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Százhalombatta, fizetés: Személyes átvétel Százhalombattán, vagy postázom előre utalás után.
Krémmánia Kedvencek a -től
xszemyx

2017. március 17.

Egy nyárias pirosítóért indultam a Müllerbe, Sleek-et néztem ki magamnak itt KM-en (ezt és a pirosító palettát, amiben 3 szín van). Az utóbbit nagyon drágállottam, ezért rögtön elkezdtem kipróbálni ezeket. Ez valami nagyon p*csék, bocsánat a rajongóktól. Kezdem a színekkel (nevüket nem tudom, 4féle volt teszterrel). Első: indokolatlanul citromsárgás barnás árnyalat. Pirosítónak??? Ledöbbentem a szörnyülettől. Kövi: neon narancssárga. Ki használ ilyen színt pirosítónak? 3.: olyan barbie pink, hogy nem tudom elképzelni, hogy plázaszauruszokon kívül valaki magára kenné. És az utsó az ikonikus Rose Gold. Mindenki istenítette. Hogy milyen pigmentált. Hogy milyen csodálatos szín. Első réteg swatch: barackos csillám, de millió, semmi szín. 2. réteg: még több hatalmas csillám, valamennyi barack szín. 3. réteg: rengeteg soksok csillám és nevetséges barackszín vastagon. Pigmentált?? Ami a csillámokat illeti, meglehetősen, de pirosítóként árulják az ég áldja meg őket, nem highlighterként. Ha valami színt akarok kicsikarni belőle, instant diszkógömbfej borítékolható. Azon nyomban fordultam a Terra Naturi polc felé és hoztam haza a Royal apricot színt, ami valóban olyan, amit kerestem volna a Sleek háza táján.

xszemyx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

eszti87

2017. március 10.

A Youtube-társadalom + az itteni vélemények miatt vettem meg, hosszas gondolkodás után a Rose Gold árnyalatra esett a választásom. Soha életemben nem volt még más pirosítóm, csak matt finish-ű, de annyira tetszett ez a kicsit highlighteres fény, hogy gondoltam, nyárra tökéletes lehet! Na, a nyarat nem vártam meg, már most is rengeteget használom :D Tény, hogy meg kell tanulni, hogy kell vele bánni, mert könnyen bohócos lesz az eredmény, de pont az erős pigmentáltságból tudom, hogy tényleg sokáig elég lesz ez a kiszerelés :)
Kicsit poroz a felvitelnél (bár azt vettem észre, ecset puhaságtól függ, mennyire), de ez engem nem zavar.
Viszont, azt vettem észre, hogy mostanság viszketnek az almácskáim kicsit, sőt, pár apró pattim is kijött. Mivel előtte ilyen nem igazán volt, kezdem azt hinni, hogy a pirosító az oka :( Még várok kicsit + váltogatva használom más termékkel, aztán meglátjuk.
Egyébként nagyon szép fénye van az arcon, e mellé tényleg nem kell highlighter :) Sok hozzászólásban írták, hogy nincs is színe - tény, hogy az év ezen időszakában tök fehér a bőröm, de rajtam pl. kifejezetten látszik a színe, szép rózsaszínes.

eszti87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

zsemii

2017. március 6.

A rengeteg jó vélemény miatt vásároltam meg azonnal Life is a Peach árnyalatban, amikor nagy örömmel felfedeztem a Müller polcai között, hogy végre kapható nálunk is a Sleek. Hát.. csalódtam.. alig pigmentált, rengeteg rétegben kell felvinnem az arcomra, és még akkor is alig látszik.. :( azért még egy másik árnyalatban is be fogom szerezni, hátha a narancssárga tónus viselkedik csak így.

zsemii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

Eszterla

2017. február 22.

Az itteni vélemények alapján vettem a hozzám közel álló árnyalatot Rosegold-ot nem csalódtam, amit leírtatok mind igaz. Jól pigmentált, tartós, üde és fényes. Kabuki ecsettel felvíve az igazi.

Eszterla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

Petrus89

2017. február 16.

Èn pirosítómániás (is) vagyok.Legutóbb ezt vettem meg;és minden nap használom.Rosegold árnyalatban választottam;és valami csodás színe és fénye (!) van :) Eleinte a sima pirosítóecsetemmel én is azt tapasztaltam;hogy nehezen kinyerhető ;de vettem mini kabuki ecsetet hozzá;és jelentem;tökèletes!Tartós és tényleg nagyon pigmentált.Ha elfogy;ezt fogom újravenni.

Petrus89
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

carmenjade

2017. február 16.

Nekem is a Rose Gold van meg, nem rossz, de ahhoz képest, hogy mennyire agyon van hypeolva nem nagy szám.

carmenjade
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Summer39

2017. február 13.

A Rose Gold és a Pomegranate van meg. Az előbbit a Müllerben, a másikat a PP-ről vettem. Mindkettő intenzív, igaz előkészítetlen arcra kentem fel. Kevés kell belőle, úgyhogy ilyen árban nagyon jó. a Nars meg elmehet a tudjátok hova :D

Summer39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

Reni39946

2017. február 11.

A Rose Gold árnyalat van meg és nagyon szeretem. Jól pigmentált, gyönyörű szín.

Reni39946
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

A Rose Gold árnyalat van meg és nagyon szeretem. Jól pigmentált, gyönyörű szín.

brethalia

2017. február 5.

Rose Gold árnyalatot szereztem be én is az itteni véleményeket olvasva. Gyönyörű a szín, a tőlem távol álló highlighter-es beütése is tetszik, mert szolid, nem túl feltűnő, de mégis hozzátesz az archoz. Szerintem megfelelően pigmentált és tartós is.
A tündéri, mégis elegáns csomagolásról pedig már ne is beszéljünk. :)

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

A tündéri, mégis elegáns csomagolásról pedig már ne is beszéljünk. :)

B.Enci

2017. január 25.

A sok jó vélemény után elgondolkoztam, hogy az én terméken hibás-e ugyanis többféle ecsettel is próbáltam felvinni de olyan kemény a textúra, hogy alig lehet kinyerni a szint ( SEUDE árnyalat ) nekem ez nagy csalódás pedig a szín nagyon tetszene.

B.Enci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)