KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Any, Módosítva: 2016. december 11.

Lelőhely:   Müller, online

Erős, jól pigmentált színek.

Sleek Arcpír - Pomegranate
Ár: 1700 , Eladó: bogca93
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, Árkád, Köki
Ár: 1200 , Eladó: Izuka
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Százhalombatta, fizetés: Személyes átvétel Százhalombattán, vagy postázom előre utalás után.
Krémmánia Kedvencek a -től
Petrus89

2017. február 16.

Èn pirosítómániás (is) vagyok.Legutóbb ezt vettem meg;és minden nap használom.Rosegold árnyalatban választottam;és valami csodás színe és fénye (!) van :) Eleinte a sima pirosítóecsetemmel én is azt tapasztaltam;hogy nehezen kinyerhető ;de vettem mini kabuki ecsetet hozzá;és jelentem;tökèletes!Tartós és tényleg nagyon pigmentált.Ha elfogy;ezt fogom újravenni.

Petrus89
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

carmenjade

2017. február 16.

Nekem is a Rose Gold van meg, nem rossz, de ahhoz képest, hogy mennyire agyon van hypeolva nem nagy szám.

carmenjade
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Summer39

2017. február 13.

A Rose Gold és a Pomegranate van meg. Az előbbit a Müllerben, a másikat a PP-ről vettem. Mindkettő intenzív, igaz előkészítetlen arcra kentem fel. Kevés kell belőle, úgyhogy ilyen árban nagyon jó. a Nars meg elmehet a tudjátok hova :D

Summer39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

Reni39946

2017. február 11.

A Rose Gold árnyalat van meg és nagyon szeretem. Jól pigmentált, gyönyörű szín.

Reni39946
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

A Rose Gold árnyalat van meg és nagyon szeretem. Jól pigmentált, gyönyörű szín.

brethalia

2017. február 5.

Rose Gold árnyalatot szereztem be én is az itteni véleményeket olvasva. Gyönyörű a szín, a tőlem távol álló highlighter-es beütése is tetszik, mert szolid, nem túl feltűnő, de mégis hozzátesz az archoz. Szerintem megfelelően pigmentált és tartós is.
A tündéri, mégis elegáns csomagolásról pedig már ne is beszéljünk. :)

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

A tündéri, mégis elegáns csomagolásról pedig már ne is beszéljünk. :)

B.Enci

2017. január 25.

A sok jó vélemény után elgondolkoztam, hogy az én terméken hibás-e ugyanis többféle ecsettel is próbáltam felvinni de olyan kemény a textúra, hogy alig lehet kinyerni a szint ( SEUDE árnyalat ) nekem ez nagy csalódás pedig a szín nagyon tetszene.

B.Enci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

laura07

2016. december 28.

nagyon pigmentált, tartós, van hozzá tükör, tipik Sleek... nincs mese: IMÁDOM <3

laura07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

dorab

Korcsoport: < 18
2016. december 26.

Karácsony alkalmából megleptek ezzel a minimalista, de szép külsejű kis pirosítóval. A Rose good árnyalatot dobták hozzám mert mindenki tudja hogyha rosegold, akkor én. Imádom.
Tetszik, hogy van saját tükre. A színe nagyon szép, ha fény éri akkor egy kis narancssárgás árnyalat is feltűnik a rózsaszínen. Nekem ez nagyon ilyen tengerpart hangulatot kelt. A naplemente meg ilyenek...na értitek mire gondolok.
Nagyon pigmentált is, háromszor már minimum felkenegettem, de éppen annyira ütögettem bele az ecsetet hogy az sem látszik hogy használtam.
Csillogós, az hogy ez ennek az árnyalatnak, vagy az egész szériának a "mellékhatása", azt nem tudom, de nekem így nagyon tetszik, az sem gond ha a highlightert elfelejtem fölé rakni.
Minden szempontból ajánlom!

dorab
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 26.

Minden szempontból ajánlom!

mmartina97

2016. december 21.

A Rose Gold árnyalatot vásároltam meg.Nekem nagyon tetszik,az ára is rendben van
Pigmentált,viszont porzik.Az arcon nagyon szépen 'csillog' .

Update: Miután rendszeresen használom azt vettem észre hogy nap közben "eltűnik" és olyan mintha nem is használtam volna. Kicsit csalódás.. :(
Így csak 3 csillag..

mmartina97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 21.

Pigmentált,viszont porzik.Az arcon nagyon szépen 'csillog' .

Így csak 3 csillag..

angi9207

2016. december 16.

Régóta ki szerettem volna próbálni ezt a pirosítót. Én is, mint sokan mások a Rose Gold árnyalatot választottam, mert nekem az tűnt a legtermészetesebbnek. Mikor hazaértem akkor vettem csak észre a csillámokat és hát megijedtem kicsit. Nade kár volt, mert nagyon szép eredményt lehet elérni vele, olyan üde, kipirtyantamatélilevegőn hatást sikerült varázsolnom az arcomra, nagyon szép. Nap végére igazítani kell, mert eltűnik, de én ezért nem vonok le pontot. Azt hiszem nem is próbálgatok mást, előtte a Bourjois volt, de azzal szó szerint küzdeni kellett.
Ez teljesen megéri az árát, könnyű bánni vele, pigmentált. Újfavevős tuti. :)
Ja, az lemaradt, hogy nekem a csomagolása nagyon tetszik, szép, elegáns, olyan exklúzív benyomást kelt, masszív. A kinyitásával nekem nincs gondom.

angi9207
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Ez teljesen megéri az árát, könnyű bánni vele, pigmentált. Újfavevős tuti. :)

Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)