KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Any, Módosítva: 2016. december 11.

Lelőhely:   Müller

Erős, jól pigmentált színek.

Sleek Arcpír - Pomegranate
Ár: 1700 , Eladó: bogca93
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, Árkád, Köki
Ár: 1200 , Eladó: Izuka
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Százhalombatta, fizetés: Személyes átvétel Százhalombattán, vagy postázom előre utalás után.

monikavizler

2017. december 28.

Rose Gold árnyalatban vettem meg, felvitel után ragyog, gyönyörű, viszont a tartósságát illetően nem vagyok teljesen elégedett, szép egyenletesen eltűnik a nap végére. De legalább nem foltos.

monikavizler
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

kristinakroes

2017. december 23.

Nekem is a Rose Gold és Life's Peach van meg. Különböznek minőségben, de ez lehet azért is van, mert az egyik matt a másik csillámos. Mindekettőnek szép a színe, tartós, szeretem őket, a Rose Goldot különösen, de High end pirosítókhoz viszonyítva, nekem kicsit nagynak tűnnek a csillámok benne.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

briu

2017. december 7.

A Rose Gold színkombináció egyszerűen szuper, majdnem mindenkinek jól áll, nincs mit ezen tovább ragozni ha mindig szerettél volna egy rózsaszínes pirosítót, arany fénnyel ezt érdemes kipróbálni, az ár/érték arány miatt.

Tényleg nagyon pigmentált (talán még egy kicsit sötétebb is mint kellene), de sajna nem annyira tartós mint az sokan állítják ezért levonok egy pontot.

briu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

selmeczireka

2017. november 27.

Rose Gold árnyalatban vásároltam meg, nekem a többi szín nem igazán jött be, kevéssé rózsásak, inkább barnás-narancsos árnyalatok dominálnak. Tégelye valóban nehezen nyílik, ezen van még mit javítani.
A megvásárolt szín gyönyörű, minimális mennyiség elég az almácskákra, és érdemes természetes fényben ellenőrizni, mert nagyon könnyű "túladagolni", mivel iszonyúan pigmentált. Tartósságáról még nem tudok mélyebben nyilatkozni, tesztelem, pár órát biztosan a helyén marad.
Ára igazán pénztárcabarát, jó vételnek tartom, nagyon tetszik.

selmeczireka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

Ára igazán pénztárcabarát, jó vételnek tartom, nagyon tetszik.

SzNori11

2017. november 6.

A Rose Gold árnyalat van meg. Összességében nem mondanám rossznak, bár a tartóssága nem a legjobb. Az apró aranyló csillámok pár óra után az orcáimon kívül egyéb helyeken is feltünnek... :D A tégelyét utálom. Nagyon nehéz kinyitni, legalább 4x tört le a körmöm mióta használom... :(

SzNori11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

eszti87

2017. augusztus 9.

Update 2017.08.09.:
Ez tényleg nyáron működik a legjobban! Amikor nincs kedvem a bronzosító és pirosító mellett még highlighterrel is bíbelődni, akkor csak előveszem a Rose Gold árnyalatot, egy-két simítás, és pont olyan fényes lesz az arcom, mintha highlightert is használtam volna. Nappalra azért tökéletes, mert nem túl sok (bár diszkrétnek sem nevezném), estére pedig azért jó használni, mert szépen építhető, és olyan szépen csillog. ^^

2017.03.10.
A Youtube-társadalom + az itteni vélemények miatt vettem meg, hosszas gondolkodás után a Rose Gold árnyalatra esett a választásom. Soha életemben nem volt még más pirosítóm, csak matt finish-ű, de annyira tetszett ez a kicsit highlighteres fény, hogy gondoltam, nyárra tökéletes lehet! Na, a nyarat nem vártam meg, már most is rengeteget használom :D Tény, hogy meg kell tanulni, hogy kell vele bánni, mert könnyen bohócos lesz az eredmény, de pont az erős pigmentáltságból tudom, hogy tényleg sokáig elég lesz ez a kiszerelés :)
Kicsit poroz a felvitelnél (bár azt vettem észre, ecset puhaságtól függ, mennyire), de ez engem nem zavar.
Viszont, azt vettem észre, hogy mostanság viszketnek az almácskáim kicsit, sőt, pár apró pattim is kijött. Mivel előtte ilyen nem igazán volt, kezdem azt hinni, hogy a pirosító az oka :( Még várok kicsit + váltogatva használom más termékkel, aztán meglátjuk.
Egyébként nagyon szép fénye van az arcon, e mellé tényleg nem kell highlighter :) Sok hozzászólásban írták, hogy nincs is színe - tény, hogy az év ezen időszakában tök fehér a bőröm, de rajtam pl. kifejezetten látszik a színe, szép rózsaszínes.

eszti87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Update 2017.08.09.:

2017.03.10.

Black Fairy

2017. július 13.

Ilyen silány minőségű pirosítóm még nem volt...Gyönyörű, intenzíven pigmentált termék...
DE ha halványan viszem fel, lehetetlen szép pírt építeni, ha sokat viszek fel akkor meg bohócfejem van...a negatív értelemben, néha nem zavar a feltűnő arcpír...de sajnos ezzel a termékkel akármit csinálok a végeredmény katasztrófa.
Amellett, hogy a színe pocsék (Rose Gold), a tartóssága is katasztrófa...két óra alatt LEFOLYIK az almácskáimról...És a csillámok miatt a szép fényes hatás miatt ronda zsíros foltban vörös hatása van...na és akkor képzeljétek el, ahogy ez elkezd lefolyni az almácskákról, és a ronda zsíros-vörös orcákból zsíros-vörös félarc lesz...
Egyszerűen gusztustalan...(Halkan jegyzem meg én nem "dupeként" vettem, hanem nagyon ki akartam próbálni, és a színminták alapján ez volt az egyetlen Müllerben kapható szín, ami "jól áll".)

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

kneva

2017. július 3.

Mindenki az erős pigmentáltságot emeli ki, én most azt is kiemelném, hogy nem igazán tartós. Szóval felteszem a pirosítót egy ecsettel, soknak tűnik, kicsit bohóc szerű...előveszem a kabukimat, körkörös mozdulatokkal el is lehet tüntetni az arcról szinte mindent...jöhet egy újabb adag pirosító, aztán megint egy kis buffing...így elég természetes lesz a végeredmény.
Személy szerint inkább azt szeretem, ha valami tartós és jól építhető. De ennyi pénzért senki nem bukik nagyot és szert tesz egy kis gyakorlatra.
Rose gold van meg, ami nagyon meleg árnyalat, sok narancssárgával, kékes tónusú bőrhöz nem igazán jó.
Az én kompaktom jól kinyílik, nincs vele gondom.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Az én kompaktom jól kinyílik, nincs vele gondom.

Lovemakeup

2017. július 2.

A Rose Gold árnyalat van meg nekem és egyszerűen imádom.
Erősen pigmentált és tartós. Óvatosan kell, hogy dolgozzak vele, mert könnyen túlzásba tudok esni a fehérebb bőrömön. A közeljövőben biztos, hogy beszerzek majd más árnyalatot is. :)

Lovemakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

A Rose Gold árnyalat van meg nekem és egyszerűen imádom.

cicafun

2017. május 25.

Imádom ezt a pirosítót, tökéletes a színe, az állaga, a tartóssága, a pigmentáltsága. A Rose Gold árnyalat van meg, ami egy nagyon szép barackos-rózsaszínes árnyalat arany csillámokkal. Világos, meleg tónusú arcbőrhöz telitalálat ez a szín. Nálam lepipálta a többi drogériás pirosítót, pedig elég sokfélét kipróbáltam már...Szerintem tavaszra-nyárra tökéletes szín, nem lehet vele túlzásba esni, mert alapvetően egy természetes, üde barackos árnyalat.

cicafun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)