KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: evilshedevil, az összetevőket feltöltötte: Any, Módosítva: 2016. december 11.

Lelőhely:   Müller

Erős, jól pigmentált színek.

Sleek Arcpír rose gold
Ár: 1000 , Eladó: bockg
Állapot: Egyszer próbáltam, és sajnos belekaptam a körmömmel, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 1200 , Eladó: zsuzsi855
Állapot: Kipróbàlt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes åtvétel, posta

Neubauter

2018. május 22.

Szinten Rose Gold (926) tulajdonosa, gyonyoru az arnyalat, de par ora utan eltunik :(

Neubauter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

muszika

2018. április 30.

Rose gold van meg, nagyon pigmentált. Eddig sosem használtam csillogós arcpirosítót, inkább highlighterrel kombináltam. Nem rossz, de számomra nem olyan hűhó.

muszika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

simbenz

2018. április 30.

Egy speciális kiadás, a Honour birtokosa vagyok. Másik színnel még nem próbálkoztam, mivel az én arcbőrömön nagyon szépen mutat ez a kissé sötét árnyalatú, élénk színű arcpír. Emiatt inkább a hideg időben használandó, azonban engem ez nem korlátoz. :) Messze a legjobb pirosító, amit valaha próbáltam. Nagyon könnyű eldolgozni, és természetes hatást kelt, persze egész nap a helyén marad. Lehet hogy próbát teszek egy nyáriasabb színnel is..

simbenz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

SMH

2018. április 6.

Sokáig evett a fene a Rose gold árnyalatért, aztán egy itteni lányka hála megszereztem magamnak. Ez szerintem már vagy 2 éve lehetett és azóta maximum 15-ször használtam ezt a pirosítót. Vitathatatlanul csodás árnyalat, nagyon erősen pigmentál és tartós, de az én tág pórusú, kombinált bőrömön nem mutat szépen a csillámos pirosító.
Egyébként a képek alapján nagyobbnak képzeltem, de a benne lévő pirosító, szerintem így is elég lesz egy életre. A csomagolása minőségi, erős, nem tud véletlenül kinyílni, sőt sokszor még direkt se =)

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Mano1234

2018. március 11.

Szintén Rose Gold árnyalatot vettem meg, szeretem a fényes pirosítókat. A színe gyönyörű, nagyon pigmentált, viszont emiatt nekem nehéz eltalálni a mennyiséget és egyenletesen eldolgozni. A nap végéig sajnos nem tart ki, ezért egy csillag mínusz.

Mano1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

mpanna92

2018. március 10.

A Rose Gold árnyalat van meg, nagyon gyönyörű arany fénye van. :-) Kedvenc!

mpanna92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

A Rose Gold árnyalat van meg, nagyon gyönyörű arany fénye van. :-) Kedvenc!

Kmanci

2018. március 3.

Imádom a Rose Gold színt, ha fényes pirosítóhoz van kedvem, szinte mindig ehhez nyúlok. Highlighter nélkül is gyönyörű fényt ad az arcnak, és nagyon üde hatást kelt.

Kmanci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

0808

2018. február 21.

A nagykönyv szerint 40 fölött maradjunk inkább a matt termékeknél, na ja, mint tudjuk a szabályok azért vannak, hogy megszegjük(ésszerű korlátok között) őket ... no ha ezt az íratlan szabályt betartottam volna akkor sosem emelem le az állványról (rose gold) és soha nem lesz oly csodásan fiatalos üde pofim. Én nagyszerűen tudom használni és tényleg egy tündércsóknyi kell. A fix+ ellenére is viszonylag gyorsabban kopik mint a többi pirosítóm ennek ellenére szeretem!

0808
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

psari

Korcsoport: < 18
2018. február 16.

Én nekem nagyon tetszik, lehet variálni az erősségét, a rose gold árnyalat egyszerűen gyönyörű!

psari
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 16.

briu

2018. február 16.

A Rose Gold színkombináció egyszerűen szuper, majdnem mindenkinek jól áll, nincs mit ezen tovább ragozni ha mindig szerettél volna egy rózsaszínes pirosítót, arany fénnyel ezt vedd meg, már csak az ár/érték arány miatt is! ;)

Tényleg nagyon pigmentált (talán még egy kicsit sötétebb is mint kellene), de sajna nem annyira tartós mint az sokan állítják ezért levonok egy pontot.

briu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)