KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sundance

Ár:   500 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: molnargnoemi, Módosítva: 2017. május 31.

Kategória:   Ajakápolók

Egzotikus kókusz és vanília illatú, fényvédőt és E-vitamint tartalmazó vegán ajakbalzsam.

• nedvességgel látja el az ajkakat
  • óv a kiszáradástól
  • UVA / UVB védelmet biztosít napsugárzás ellen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Malachite

2017. június 5.

Nagy örömömre a párom is lelkes fényvédőző, de az ajkak fényvédelmét még ő is lebecsülte - egészen addig amíg hámlósra-szárazra nem égett a szája egy egséznapos kalandtúra végén. El is kocogtam a DM-be, és vettem neki ebből a termékből egyet, amit a finom, csajszis kókuszos-vaníliás illata ellenére lelkesen használ, és nagyon elégedett vele. Nem hagy fehér régeteg, nincs rossz íze, hidratál és szépen véd. Abszolút ötcsillagos termék!

Malachite
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Lisana

2017. január 15.

A kedvenc ajakápolóm lett seperc alatt. Rosszul teszik, hogy a napozótermékek között tartják, mert a sima ajakápolók közt lenne a helye... Nem csak nyárra jó, de télen is megállja a helyét a hidratálásával és jobb hatása van, mint a baleásoknak.
Az illata nagyon kellemes (visszafogott, édes), és az állaga is szuper. Nem fénylik nagyon, hanem csak egy finom, természetes fényt ad. Aki szereti a természetességet, annak csak ajánlani tudom. Nyáron pedig egyenesen szuper lesz a vízpartra és vízitúrára, amikor nincs árnyék a vízen, mert tényleg nagyon praktikus ilyen szempontból a csomagolása (nem baj, ha megolvad, mert zár a kupak, és jó az adagolója).
Egyetlen szomorúságom, hogy csak a papírnak van szép, színes kinézete, maga a tubus nagyon minimumstyle, retro.

Lisana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

sosebocsi

2016. július 26.

Ár-érték arány és fényvédelem miatt vettem meg. Egyszerűen imádom az illatát !

sosebocsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 26.

Ár-érték arány és fényvédelem miatt vettem meg. Egyszerűen imádom az illatát !

Izabel

2016. július 17.

Nyaralásra vettem és nagyon hasznosnak találtam. Egyfelől szuper, hogy az ajkaimat is védi valami a káros napsugarakkal szemben, másfelől szuper, hogy hidratálja azt, amit a sós víz kiszárított. Nekem igazi felüdülés volt a pancsolás után bekenni vele az ajkaimat. Az illatától picit féltem, mert nem szeretem a vaníliás illatokat, de kellemesen csalódtam, mert az illata (és az íze is :D) tetszett. Plusz az ára is szuper. A hétköznapi használatában nem hinném, hogy függővé válok, de nyaralásra, vízpartra mindenképp magammal fogom vinni!

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Babika20

2016. július 14.

Nyáron az SPFje miatt használom. A kiszerelése oké, kinyomós adagoló. Az illata is teljesen jó, de picit nekem ragadós, bár szép fényt ad. Nem átlátszó, hanem fehéres-sárgás sűrű krém jön ki belőle, ezért nem kell sokat használni belőle. Néha érezném, hogy kéne valami, ami jobban hidratál. Napközben 2-3 szor szoktam vele újrakenni. Újra talán nem venném, de nyáron elhasználom szívesen.

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 14.

molnargnoemi

2016. július 8.

Körülbelül 1 hónapja használom ezt a kis csodát. Örültem neki amikor megláttam, hogy nem csak a szokásos stiftes ajakápolók figyelnek vissza a polcról, ilyenkor nyáron főleg a strandon utálom őket, mindig szétolvadnak akárhova teszem. Ezzel nincs ilyen probléma. :) Csak jókat tudok róla mondani: ápol, véd a káros sugaraktól, nem marad fehér réteg a használata után a számon, pénztárcabarát. Az illatáért oda meg vissza vagyok, néha azon kapom magam hogy csak úgy szagolgatom :) Nálam csillagos 5-ös, remélem hosszabb távon is elérhető lesz! (Biztonság kedvéért azért veszek még 1-2-t :)) )

molnargnoemi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 8.

Makk Zsuzsó

2016. július 4.

Nagyon betalált ez a tubusos csomagolás. Évekig kinlódtam azzal, hogy a stiftes ajakápolóim mindig szétolvadtak a strandon, és ha újra akartam kenni, akkor jött a gusztustalan trutymákolás. Na ezzel ez a probléma ki van pipálva, mert nem olvad, de ha olvad is, az sem gond, mert nem kenődik szét. Maga az anyag teljesen rendben van: véd, hidratál, fincsi az illata, olcsó. Tökéletes!

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

nezili

2016. július 2.

Mar acsingoztam ra egy ideje, ugyhogy orultem, mikor megtalaltam a dmben es nem adtam be korabban a derekam a labello fenyvedos ajakapolojanak. Maga a cucc nagyon finom illatu, amely viszonylag hosszan tarto is. Mondjuk ez tipikusan az az illat, amit vagy imadni vagy utalni lehet. Egeszen tartos, fenyvedos, kellemes az ajkakon. Nalam betalalt, szivesen nyulok erte. Emelle praktikus a csomagolasa es az ara is kedvezo, ugyhogy nekem most kedvenc lett a labello kokuszos ajakvaja mellett.

nezili
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 2.

Mimik

2016. július 1.

Jól hidratál és az illata is jó. Nekem egyelőre tetszik, bár még csak 1 napja használom.

Mimik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.