KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: mellesleg, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. március 27.

Kategória:   Hajfestékek

A SYOSS hajfestékek egyedisége az innovatív, nagy pontossággal összeállított hajfesték formulája, színintenzív pigmentkeverékkel. Az árnyalatok professzionális színkódolása lehetővé teszi a színtónus egyénileg történő, és mégis pontos meghatározását. A SYOSS árnyalatkódok 2-3 számból képzett számkombinációkból állnak. A kötőjel előtti szám az árnyalat színmélységét jelöli, hogy mennyire sötét vagy világos az árnyalat színeredménye. A kötőjel utáni számok a színirányt mutatják, ahol a kötőjel utáni első számjegy az elsődleges, míg a második számjegy a mellék színhatásra utal

Ár: 1500 Ft a kettő együtt , Eladó: Barabella73
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest IX., fizetés: személyes átvétel lehetséges
SYOSS Baseline Hajfesték "Sötét violett"
Ár: 600 Ft , Eladó: pinkhiena
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

doris92

2017. augusztus 11.

6-7 középszőke árnyalatot vettem meg, mert a nővérem szerint ez az árnyalat hasonlít a legjobban az eredeti hajszínemhez. Előtte Sunkiss Tropical-lal volt kivilágosítva a hajam. Az eredmény hajfestés után pedig tökéletes lett! Picikét átmenetes hatása volt, a teteje világosabb volt, de egy hajmosás után ez megszűnt és egyenletes lett a színe. Én kb. a második harmadik hajmosásig érzékeltem, hogy mosódott ki hajfesték a hajamból, de nem vettem észre, hogy olyan durván kikopott volna. Hajamat egyáltalán nem roncsolta a hajfesték, nem töredezett tőle. A balzsam ami a dobozban volt nagyon szuper, én amúgy is Syoss balzsamot használok, szóval nem voltak kétségeim. :) Ha nagyon elüt az eredeti hajszínem ettől, akkor újravevős. Ha nem, akkor is lehet frissítem majd alkalmanként. :)

UPDATE: Két hét telt el a festés óta kb, és teljesen kivilágosodott újra a hajam... :( Szomorú vagyok, ezért csak 4 csillag. Legközelebb a sötétszőkét fogom kipróbálni, hátha az jó lesz...

UPDATE 2: Végül a világosbarnát próbáltam ki, amire simán rálehetne írni, hogy sötétbarna, annyira sötét lett a végeredmény, enyhe sokkot is kaptam mikor megláttam. VISZONT! Ahogy mosom a hajam egyre világosodik,nagyon könnyen kopik, még az 5. hajmosásnál is elszíneződött a víz, szóval elég rendesen engedi a színét, amit ebben az esetben egyáltalán nem bánok. Marad a 4 csillag, mert ha úgy vesszük tényleg nem tartós a többi hajfestékhez képest. Aki szeretné, hogy idővel kikopjon a festék a hajából az vegye meg nyugodtan :)

UPDATE 3: Úgy hozta a sors, hogy újra ehhez a hajfestékhez nyúltam... Írtam ugyebár, hogy a világosbarna kifakult az eredeti színemre. Na, de utána még világosodott így az is már elütött az eredetitől... Ezért gondoltam kipróbálom az eggyel sötétebbet, vagyis a középbarnát. Elsőnek szokásos fekete, sokk, aztán pedig már a 2. hajmosásnál tartok és brutál módon engedi a színét, a fejem tetején már látom a szép barnát, de azért még sötétbarnának mondható... Picit olyan mintha nőne le a sötét festék a hajamról. Nyilván azért vettem meg, mert tudtam, hogy hamar kopik, nálam ez is a cél, már sokadjára jöttem rá hogy a szőke nem az én világom. Szóval tartósnak semmiképp nem mondanám, bár lehet úgy tartósabb egy idő után, ha állandóan ezzel festi az ember, de elsőre semmiképp sem az. Bajom nincs vele, nekem amire kell arra jó.

UPDATE 4: Igen, sose bírok magammal. A világosbarna mindig kihúz a csávából, ha megunok egy színt ezzel festem vissza az eredetire (szerencsére tényleg nem üt el a kettő szín). Most sötét mahagóni, ha megunom vagy nem jön be akkor marad a világosbarna. :-)

doris92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

ivettdesztiics

Korcsoport: < 18
2017. július 12.

Miután a fodrászom elrontotta a hajam ezt a festéket vettem korrigálásra. Elégedett voltam vele, szép, tartós színt kaptam, pont mint ami a csomagolásán fel volt tűntetve.

ivettdesztiics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 12.

Ditta623

2017. július 5.

Azt a színt kaptam, ami a csomagoláson fel volt tüntetve. Kicsit csöpögött a festék felvitelkor, de a szín tartós. A hajvégemet viszont eléggé kiszárította.

Ditta623
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

pottyosbogre86

2017. június 22.

Mahagóni barna színt vettem,azt kaptam,ami a dobozon van és amit az itteni vélemények alapján olvastam. A festék csöpögött,s nemcsak a hajam,hanem a bőrömet is befogta,nagyon lelkes hajfesték ez. :) A tartósságáról később tudok nyilatkozni,a színe tetszik,szép,csillog s ami nekem fontos volt,h tényleg vörös lettem,de nem az a piros...

pottyosbogre86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

brigsi18

2017. június 10.

Egyszer kipróbáltam azóta csak ezt használom.
Sokáig tartós marad a hajszin,finom az illata és könnyen felkenhető.

brigsi18
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 10.

Egyszer kipróbáltam azóta csak ezt használom.
Sokáig tartós marad a hajszin,finom az illata és könnyen felkenhető.

cattitude

2017. május 6.

extravilágos tisztaszőkét vettem hirtelen felindulásból. sejtettem, hogy nem lesz olyan az eredmény, mintha szőkítőporral dolgoznék (általában azzal "festem" a lenőtt hajam, mert semmi más nem tudja igazán világosszőkévé tenni a középszőke hajam), de azt sem gondoltam, hogy extravilágos helyett közepes vörösesszőke lesz. a negatív tapasztalat ellenére 3 pontot adok, mert az ilyen dobozos hajfestékektől nem várható el igazán professzionális hatás (hiába van ráírva a dobozra), és nem károsította a hajam, viszont az szerintem egy ilyen drogériás festéktől sem megengedhető, hogy platinaszőkét ígér és ennek ellenére semmit sem kezd a vörös pigmentekkel... még hamvasítót sem csomagoltak hozzá.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

Daniella11

2017. április 30.

Anyukám hajár festettük a mahagóni barna árnyalattal. Igaz, hogy néhol eléggé ősz, de erre a színre akkor sem számítottunk. Konkrétan piros lett a haja, ahol őszebb volt; és ahol sötétebb volt eredetileg, ott sem a dobozon levő szín állt elő, hanem valami lehetetlen matt meggypiros fényű sötét valami. A dobozon levő kép nemcsak árnyalatában félrevezető, hanem a világos színekhez is ugyanazt a végeredményt tették, mint a sötétebbhez, pedig ezt ez a hajfesték képtelen produkálni. Ez nem lenne baj, hiszen sokan vannak, akik nem őszülő hajra használják, és árnyalni szeretnék csak az eredeti hajszínüket, de akkor a tájékoztatás legyen korrekt. Ne díszelegjen az elején a szlogen, hogy "professzionális őszhajfedés".

Daniella11
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

KittiASzuperpocok

2017. április 1.

Kekes-fekete arnyalatot ettem meg.
Festes ota kb.15 hajmosason vagyok tul es meg mindig ugy engedi a keket mint a franc.
kritikan aluli a teljesitmenye, holott felvitelkor erezheto hogy van benne vegyszer dogivel.
fogja a hajam a ruhaimat, parnakat birzalmasan szenvedek miatta.
ezt az arnyalatot nem ajanlom belole senkinek!
Szenvedes vele az elet.

KittiASzuperpocok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

Kekes-fekete arnyalatot ettem meg.
fogja a hajam a ruhaimat, parnakat birzalmasan szenvedek miatta.
ezt az arnyalatot nem ajanlom belole senkinek!
Szenvedes vele az elet.

HontiAgi

2017. január 29.

A "Borostyánbarna" árnyalatot használom, már minimum fél éve. Vagyok olyan szerencsés, hogy csak egy pár árnyalattal sötétebb az eredeti hajszínem, így mivel nem feltűnő a lenövés egész jól ki tudom tolni az újrafestést másfél vagy akár két hónapra is, és ki kell emelnem, hogy ez a szín ennyi idő alatt sem fakul vagy kopik, így nem kell minden alkalommal a teljes hajamat újrafesteni (szerencsére, mert kéne a hosszára minimum két doboz). Ehhez képest a kétszer ennyibe kerülő L'oreal Preference festék, amit korábban használtam, felismerhetetlenre kopott már 4 hét alatt is, hiába kenegettem a 6 alkalmas védőbalzsamával. -.-" Na mindegy, azt már szidtam korábban eleget a saját helyén.
Ehhez visszatérve a csomagoláson az áll, hogy egy lépésben szív le a hajszínből és festi be. Lehet, hogy van benne valami, tényleg egész jól kivilágosítja az egyébként sötétbarna hajamat, és pont azt a kellemes, vöröses fényű középbarnát hagyja, amit már nagyon nagyon régóta kutattam (és ami egyébként a doboz hátulján lévő színre is egészen hasonlít).
Elég erős hajam van, és a festék sem károsította egy kicsit sem, ez is plusz pirospont. :)
Összességében nagyon szeretem, amíg nem vonják ki, vagy unom meg a színt, addig maradok a márkánál és az árnyalatnál is. :)

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

La-Fee

2017. január 19.

Nem most kezdődött, többször váltogattam, de már a megszokott hajfestékem kevés volt, nem fedte az ősz hajszálaimat. Ez volt a bevezetés...

Befestettem, imádom, ma úgy éreztem ma magam, mint egy Jégkirálynő :) Szikrázóan fényes, csillogó barna haj, minusz tíz fok és napsütés, gyönyörűen kiadta mit is tud ez a festék. Igaz nem a balzsamjával használtam, hanem hajolaj tömkelege és a kedvenc balzsamom ( ogx argán olajos)
Paris barnáról tértem rá a natúr barna 5.0-ra.

La-Fee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 19.

Paris barnáról tértem rá a natúr barna 5.0-ra.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology