KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: kklaram, Módosítva: 2017. február 8.

Kategória:   Hajfestékek

100 % tisztaságú olajjal és ammónia nélkül.

A fodrászok és színspecialisták segítségével fejlesztett és tesztelt professzionális minőségű hajfesték alapja az olaj a krémben formula professzionális színpigment keverékkel. A hajfesték csodálatos, hosszantartó, szalonszépségű eredmény biztosít a puha és fantasztikusan ragyogó hajért. Árnyalattól függő ősztakarást biztosít. 12 intenzív árnyalatban kapható a boltokban 2013. májustól, hihetetlenül vonzó áron.

Ár: 500.- , Eladó: zsofia93
Állapot: Új, Helyszín: Heves, fizetés: Banki utalással
Syoss Oleo Intense Hajfesték 6-80 (mogyoró szőke)
Ár: 900 ft , Eladó: bllkndrk
Állapot: új,bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

applepebble

2017. augusztus 18.

A Hamvas bézst és a Bézsszőkét használtam eddig, sok különbség nincs. Szeretem, mert nem olyan büdös, mint az ammóniás társai, viszont mintha kb. 2 hét után kopna (egyre sárgásabb lesz a hajam).

applepebble
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Ladybugx

2017. augusztus 13.

Édes barna árnyalatot vettem meg, hogy adjak a hajamnak egy kis életet. Alapvetően 'unalmas' sötétbarna hajam van. Nagyon szép meleg arany árnyalatot kapott (nem vörös!) és rendkívül természetesnek hat,akkor a legszebb amikor napfény éri.
Ajánlom mindenkinek ezt az árnyalatot aki kicsit feldobná a barna haját egy melegebb árnyalattal.
Egyébként nem szárított és nem hullott a hajam tőle. Valószínűleg újra használom majd.

Ladybugx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

meske12

2017. augusztus 13.

A 12-00 árnyalatát vettem meg, ami egy tartós hajvilágosító (ez van a doboz tetejére írva), de igazából hajszőkítő, porral. Nagyjából 4-es színmélységű hajam van eredetileg, sosem volt festve, a végét világosítottam ki ezzel. 6-7 árnyalatnyi világosítást ígér, a hajamat 3,5/4 árnyalattal világosította ki. Miután kimostam a hajamból, nagyon nehéz volt kifésülni, de a balzsam helyrerakta, már amennyire egy leszívott hajat lehet. Bár a balzsam lila színű volt, nem hamvasított sokat, de nem répa színű, elviselhető középszőke.
Ez után használtam egy hajszínkrémet is hogy szép színe legyen (szintén Syoss), de nem fogta be sajnos, ezért hagyok egy hét pihenőt, aztán ismét nekifutok. Addig pakolásokkal kezelem majd.
3,5 csillagot adnék, mert nagyon szárított, de mivel nem helyreállíthatatlan, plusz ammóniamentes, olajokkal, ezért 4.

Update: Miután használtam, az első hajmosás előtt egész estés kókuszolaj pakolást raktam rá. Hamosás és balzsam után lett vágva kb. 2-3 cm a végéből, így felfrissült, nem roncsolta a hajamat annyira mint hittem. A nagyon világos szőke szín eléréséhez még egyszer használom majd a terméket, és azután szerintem befogja a festék. :)

meske12
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

redbeb

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 13.

Intenzív vörös árnyalatot használtam kb fél évig. A színeredmény tökéletes, előre szőkített hajra csodálatos a színe pont ,mint a képeken. A negatívum a tartóssága és az hogy hosszútávon roncsolja a hajat. Ez az árnyalat kb 2-3 hétig tart,aztán teljesen kikopik, szinte rózsaszínre. Mikor bevan festve jó állapotú, egészséges kinézete van, viszont a festék kopásával egyhuzamban megy tönkre a hajam szerkezete. 1 havonta muszáj volt festenem. De azért megérte kipróbálni a szín miatt

redbeb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

nagyerika28

2017. július 19.

8.05 színkód Rettenetes a színeredménye! Meg se közelíti a dobozon lévőt. Még a szőkített részeket is besötétítette😡a szép szőke helyett most világos barna a hajam!

nagyerika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

natasha

2017. július 17.

3as mélybarna áenyalatot választottam ez minden csak nem mélybarna. Mintha be se festettem volna szó szerint ugyanolyan a hajam mint volt. Hát ilyet még nem éltem meg. De azért megnyugtatott hogy rendesen sprőd száraz szöszmöszös lett a hajam. Az illata legalább jó festés közben de nem ezért vettem..

natasha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Chrissy

2017. június 15.

Sötétszőke ash blonde hajam van, amivel nagyon szenvedek, mióta szültem, mert nem akar normálisan kiszőkülni. Több fodrásznál is jártam és egyik sem tudta szépen kiszőkíteni, mindig sárgás, vagy rezes lett. Ezért gondoltam, hogy ennyi erővel itthon is próbálkozhatok, töredék áron. Sajnos az a festék, amit a szülés előtt használtam megszűnt azóta és sehol nem találom, úgyhogy kellett keresnem egy újat és a Syoss Oleo-ra esett a választásom, pedig egyébként nekem eddig semmi nem jött be a márkától. A 12-00 Ezüstszőke árnyalatot vettem meg, ami ugyan a család tagja, de nem festék végül is, hanem lightener, tartós hajvilágosító. Nekem annyi volt a lényeg, hogy a hajam világos legyen és hideg árnyalatú. A doboz anti sárga hatást ígért, de kérem szépen, én olyan lettem, mint a napos csibe. 1 héttel előttem a barátnőm a középbarna haját világosította ugyanezzel, ő meg répa lett.
Kétségbeesetten lila hamvasítós samponoztuk, de nem segített. Baseball sapka alá rejtve a sárga sörényem mentem a drogériába valami festékért, hogy mentsük a menthetőt, megvettem a Syoss kókusz szőke hajszínezőjét és azzal rámentünk, na azóta szép szőke vagyok.
Viszont ezt a cuccot én most rendesen lecsillagozom, mert egy frász anti sárga és egy frászt ezüstszőke. Írják rá, hogy ez egy leszívó, leszívja a színed, aztán fessél rá valamit, pigmentáld vissza a hajad, mert különben vagy csibe maradsz vagy répa. Ez így lenne korrekt. De ne ígérjenek gyönyörű ezüstös szőke színt, sárga menteset, mert ez így átverés.
Azért azt megemlítem, hogy vékony szálú a hajam, és nagyon hosszú, már majdnem derékig ér, de nem károsította jobban ez a fent leírt hadművelet, mint a fodrásznál az előző próbálkozások. Nem égett le a hajam és megfelelő utóápolással fényes és egészséges maradt. Ezért adok 2 csillagot.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

synerella987

2017. június 1.

Tőlem 4 csillagot kap a termék. A különböző márkák között való előzetes keresgélés eredménye lett, hogy megtaláltam a kívánt árnyalatot a 6-76 meleg rézvörös személyében. A hajam puha és fényes volt a festéktől, a természetes sötétszőke hajszínemen használva nagyon szép eredményt ért el a festék, imádtam! Az illata is kellemes, az állaga is tökéletes.
Felvitelkor viszont picit csípett. Egy csillagot azért vontam le, mert sajnos hullani kezdett tőle a hajam, így ma már nem használom. Ennek ellenére továbbra is erre az árnyalatra ill. márkára esne a választásom, ha az utóbb említett negatívum nem következett volna be.

synerella987
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

kklaudia

2017. május 17.

Most használtam először Syoss hajfestéket, kuponnal, fél áron jutottam hozzá. Először megijedtem, hogy nem lesz elég a hajamra (ugyanis a dobozon az szerepelt, hogy állig érő hajra már kettő doboz szükséges), de végül jó alaposan be tudtam vele kenni minden szálat. Csokibarna árnyalatot választottam, lemosás után elég sötét lett az eredmény - holott a samponozás során szinte téglavörös víz jött belőle. Szépen fedett, de azt hiszem nem annyira tartós, főleg a hajvégeimnél látom, hogy szinte eltűnt a szín. Kár érte, mert ez a csokis barna árnyalat nagyon tetszett.

kklaudia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

ddori25

2017. május 12.

Én az ammónia nélküliség miatt döntöttem emellett. Az aranybarnát használtam kb 3x , mire nagyon durva allergia jelentkezett. Nagyon vörösek voltak a hajtöveim, meg egyáltalán amihez hozzáért a hajfesték. Viszketett veszettül, nem aludtam semmit első éjszaka, még a fejem is szörnyen fájt. Naponta kétszer is megmostam nagyon alaposan a hajam hogy minél gyorsabban kimossam belőle. Annyira ijesztő élmény volt, hogy azóta sem mertem használni Syoss hajfestéket. Azóta édesanyámnak is kijött tőle allergiája (Ő a hamvas szőkét használta), igaz nem ennyire erőteljesen mint nálam, de neki is nagyon viszketett tőle a feje pár napig, illetve ismerősöktől is hallottam sajnos hasonló tapasztalatokat, ezért gondoltam megosztani, nem kívánom senkinek :(

ddori25
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.