KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: kklaram, az összetevőket feltöltötte: ksnkzd, Módosítva: 2018. június 21.

Kategória:   Hajfestékek

100 % tisztaságú olajjal és ammónia nélkül.

A fodrászok és színspecialisták segítségével fejlesztett és tesztelt professzionális minőségű hajfesték alapja az olaj a krémben formula professzionális színpigment keverékkel. A hajfesték csodálatos, hosszantartó, szalonszépségű eredmény biztosít a puha és fantasztikusan ragyogó hajért. Árnyalattól függő ősztakarást biztosít. 12 intenzív árnyalatban kapható a boltokban 2013. májustól, hihetetlenül vonzó áron.

2db 1800Ft Syoss Oleo Intense Hajfesték
Ár: 1800Ft / 2 doboz , Eladó: Chrissy
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, FoxPost

Leticiaaaaa

2018. július 8.

A világos szőke árnyalatot, már korábban használtam, aminek gyönyörű, nem túl sárgás, rendesen szőkére leszívta a hajam.
Most a feketére esett a választás, nem csalódtam. Nagyon szépen befogta a hajamat. Nehezen kopik, első hajmosásnál nem engedett, kezemet nem fogta össze, nagyon könnyen le lehetett törölni. Márka hű leszek. Teljességgel imádom..!!!!

Leticiaaaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

monique001

2018. május 31.

Túl sötétre sikeredett festést szépen kiszívta sárgaság nélkül a 12-00. Ilyen célokra alkalmazásnál az egyenletességre nagyon kell ügyelni, és folyamatos tükör kontroll kell. Nekem 5 perc alatt érte el a kívánt árnylatot.
Előtte a b4 színkiszedőt próbáltam, ami egy katasztrófa volt, ez viszont működik. Az illata is rendben van.

monique001
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

Unicorn

2018. május 13.

Kedvenc drogériás hajfestékem!
Meguntam a vörös hennát és befestettem a csokibarnával. Szépen befogta, egész jó illata van és nem irritálta a fejbőröm.
Anyukámnak a hamvas szőkével festettem, a sötétbarna haját ammónia nélkül egész világossá tette. Kellemes meglepetés volt :)

Unicorn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 13.

Kedvenc drogériás hajfestékem!

Póni

2018. május 1.

Én kb. 10 év fodrász által használt festékek után kényszerűségből tértem át erre. Már 5-6 alkalommal használtam a Syoss-nak ezt a festékét. A 4-18 mokka barna színnel kezdtem, ez világosabb a saját színemnél, viszont az illett legjobban az akkori melírozott és világos hajszínemhez. Először a teljes hosszát festettem, aránylag jól eltakarta a melírt is. Utána úgy éreztem, elég csak a tövet festeni, de akkor megtapasztaltam, milyen csúnya, mikor kopik... Most váltottam a sötétebb 4-86 árnyalatra. Ez sokkal sötétebb a másiknál. Amit nem szeretek ebben az árnyalatban, hogy van egy vörös alapszíne. Olyan érzésem volt a befestés utáni hajöblítésnél, hogy sosem lesz tiszta a víz, vagy addig mosom, míg már a festésénél kijön az összes. :-) Azóta 3-szor mostam hajat és még mindig rendesen vörös a víz, mikor leöblítem a hajam. Az ősz hajszálakról kopik rendesen, van egy makacs tincsem, ráadásul a választékomnál és már 2 héttel a festés után rendesen látszik az ősz szín. Ez az amit nem szeretek ebben a festékben. Gyorsan kopik. Pozitívum, hogy nincs benne ammónia,így mióta ezt a festéket használom elmúlt a fejbőrömön korábban tapasztalt viszketés. Nekem nem szárítja a hajam és a balzsammal szép fényes lesz a hajam festés után. Viszont váltani fogok, mert nem vagyok megelégedve a fedésével. Nagy keservesen ki szoktam várni a 7-8 hetet két festés közt, de akkor már nagyon kritikus a helyzet.Gyorsan is nő a hajam, meg hát kopik is. Legszívesebben egy hónap után már újra festeném. Igyekszem akciósan venni, mert nekem egyszerre 2 dobozzal kell. A salonplex szérumot is kipróbáltam hozzá, de az csak pénzkidobás volt. Ugyanannyiba kerül mint egy festék és nekem nem csinált semmit a hajammal. Amikor a fodrász tett a festékhez hasonló szérumot azt még a következő hajmosásnál is éreztem a hajamon. Simább volt és fényesebb. (azt nem tudom, hogy melyik cég termékét használta) Ennél semmi ilyent nem tapasztaltam. Akinek nincs ősz haja annak jó lehet, de én váltani fogok csak nem tudom melyikre.
Van valakinek ötlete jó tapasztalata ősz hajra való festékkel a drogériásak közül?

Póni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 1.

nagyerika28

2018. április 22.

8.05 színkód Rettenetes a színeredménye! Meg se közelíti a dobozon lévőt. Még a szőkített részeket is besötétítette😡a szép szőke helyett most világos barna a hajam!

Ud.: 10-50-es hamvas szőke egész jól teljesített. Egyáltalán nem csípett, egész jól eltüntette a sárgás-vöröses színt a hajamról.

nagyerika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Kingucii

2018. április 19.

Nagyon nem jött be...
Alig fogta be a hajam, tövét pedig egyáltalán nem! Hétvégén 2x kellett hajat festetnem.
kuka 🚮
Egy csillagot sem adnék neki!!

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Nagyon nem jött be...
kuka 🚮
Egy csillagot sem adnék neki!!

pattelin

2018. április 14.

Nemrég váltottam erre a hajfestékre. A hajvégekre használom, mogyorószőke árnyalatban. Szép, intenzív színe van! Különösen jó, hogy nincs benne ammónia, ezért a szaga sem olyan büdös! Hamarosan szeretnék egy sötétbarna árnyalatot kipróbálni a hajtövekre. Ha az is beválik, nagyon sokáig használom majd azt hiszem ezt a jó kis festéket!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

aalexaa

2018. február 21.

A 12-00-ás világosítót és a 6-76-os meleg rézvöröset próbáltam. A világosító nagyon szépen és egyenletesen világosított, nem túl radikálisan, de nekem pont csak pár árnyalat kellett, hogy ne legyenek sötétebbek a hajvégeim és így ne legyen foltos a vörös. A vörös viszont kicsit csalódás, inkább egy meleg fényű barna, nem igazán rézvörös. Mondjuk gondolom sokaknak ez tetszhet, mert nagyon természetes színe van, ráadásul nagyon szép egységes lett, amit ritkán tapasztalok:) A szaga jó, az állaga is, meglepő módon egy doboz mindkétszer elég volt a mellig érő hajamra, pedig nem spóroltam. Viszont hiába az olaj meg a Salonplex szérum, amit 1 Ft-ért adtak hozzá, nagyon kiszárította a hajam, le is kellett vágni pár centit. Nem vártam, hogy egyáltalán nem roncsol, de azért ennél kíméletesebbre számítottam. Egyébként 50%-os kuponnal 2100 Ft-ért vettem 3 dobozzal (+ a három szérum), ami nagyon megérte. Van még egy doboz, amit végül nem kellett felhasználnom, azt még elhasználom, de aztán másik festék után nézek. 3 és 4 között vacilálok, de az akciós ár miatt legyen 4.

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Reance

2018. február 11.

Eddig Palette festéket használtam, de az pár mosás után már kopott és fakult kifelé. Most a Syossnak ezt a festékét használom, a ragyogó vörös árnyalatot. Természetesen ez is kopik, de sokkal tovább bírja, nagyon megszerettem. Kb. havonta festek vele a lenövés és a fakulás miatt.

Reance
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Hoogie

2018. február 10.

2018 január : Most festették be december elején a hajamat...az egészet!Sosem gondoltam volna hogy erre adom a fejem,eddig mindig csak melírozva volt.Örülök neki, hogy így döntöttem mert nagyon jól áll nekem ez a sötét lilás-vörös szín.Barnából(nem a legsötétebb,nem szőkés hanem olyan mogyoróbarnánál sokkal sötétebb szürkésbarna haj) ami olyan amit nagyon meguntam és nem látom olyan szépnek, mint korábban..szóval abból lettem lilásvörös
kb ilyen(325 szivecske alatt lévő kép, párducmintás csaj) : https://weheartit.com/entry/147634660 a hajfesték a burgundi vörös árnyalat volt.Nagyon jó döntés volt!Elégedett vagyok!

február:
Update : Kopik...2 hónappal a festés után alig látni hogy lilásvörös a hajam...legalábbis úgy látom hogy kopik....most tanakodok hogy menjek e fodrászhoz vagy csak később....kicsit zavar hogy a tövénél már nő le a hajam....azt hittem jobb ez a festék...most fessem be az egészet valami más vörösre vagy hasonló árnyalatra??? Kezdetben nagyon tetszett a színeredmény és jobban látható is volt...élénk..az elején kirakott 5 csillag helyett kap 1 et...

Hoogie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

február:

Antioxidánsok: Ascorbic Acid