KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: kklaram, Módosítva: 2017. február 8.

Kategória:   Hajfestékek

100 % tisztaságú olajjal és ammónia nélkül.

A fodrászok és színspecialisták segítségével fejlesztett és tesztelt professzionális minőségű hajfesték alapja az olaj a krémben formula professzionális színpigment keverékkel. A hajfesték csodálatos, hosszantartó, szalonszépségű eredmény biztosít a puha és fantasztikusan ragyogó hajért. Árnyalattól függő ősztakarást biztosít. 12 intenzív árnyalatban kapható a boltokban 2013. májustól, hihetetlenül vonzó áron.

Ár: 500.- , Eladó: zsofia93
Állapot: Új, Helyszín: Heves, fizetés: Banki utalással
Syoss Oleo Intense Hajfesték 6-80 (mogyoró szőke)
Ár: 900 ft , Eladó: bllkndrk
Állapot: új,bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Whosthatfitgirl

2017. december 7.

Gyakran festem otthon a hajam magnak, mert igazából csak az ősz hajszálaimat szeretnèm eltűntetni, a hajam szìne általában marad barna, vagy kicsit mahagónis beütèsű. L'Oreal termèkeket használok, mindig minden okè volt, lássuk be azèrt hatalmas elvárásom nincs a festèkkel szemben, csak az őszfedès ès tartósság. Nah, persze èn is kìsèrletező kedvű egyedkènt (lásd: NŐ), megláttam ennek a márkának egy, a dobozon látható kèp alapján nagyon szèp barna árnyalatát. Sógornőm ezt a márkát használja, teljesen elègedett, hát gondoltam mi bajom lehet! Megvettem. Nem kellett volna. Az egy dolog, hogy a szìne sehol nem volt az ìgèrthez kèpest (teljesen más szìne lett, atomsötèt barna), de ráadásul festès után hetekig ontotta a szìnt a hajam hajmosáskor... Ès kiszárìtotta ès az ősz hajszálaim kb 2 hèt után ugyan úgy ott vigyorogtak, mintha mi se törtènt volna...

Whosthatfitgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Brigcs44

2017. december 7.

Nagy reményeket fűztem hozzá, könnyű felvitel, stb. ezekkel nem volt gond. De foltos lett nem fogta be rendesen és kb. 2 hajmosás után a színe is kikopott.Számomra egy forintot nem ér az összes Syoss termékkel együtt...sajnos.

Brigcs44
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

doracs

2017. november 15.

Könnyű felvitel, szép fedés. Első használat után elégedett voltam vele. Viszont egy időt után elkezdett jelentősebben hullani a hajam. Nem tudom, hogy egyértelműen a festéknek tudható-e be, mert egyidejűleg elkezdtem használni más terméket is a hajamra rendszeresen, de ezért levonok egy csillagot.

doracs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Judiit

2017. november 12.

Nekem bevált. Ammóniamentes , így nem fullad meg tőle az ember felvitelkor. Van persze szaga ennek is, pláne edzés alatt :) . Hogy az eredeti hajszinemhez közeli legyen nálam a mélybarna és sötétszöke lett mixelve, így majdem tökélete árnyalatot kaptunk. Fényes, szinnel teli a hajam. Az ősz hajszálakat befogta. Puha fogású a Dove festett hajra való samponjától lesz, balzsamnak meg Gliss kur szintén festett hajra való pumpásától lesz. Elégedett vagyok nagyon . :)
4 csillag csak az illat miatt.

Judiit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 12.

4 csillag csak az illat miatt.

snori

2017. november 12.

10.50-es árnyalatot vettem, egyszerűen szörnyű. Hamvas szőkét szerettem volna, ehelyett a tövénél sárga lett, a hosszán pedig kék...biztos, hogy soha többet nem veszem. Eddig L'orealt használtam, az bejött, de ez az árnyalat a syossnál nagyon megfogott, sajnos...

snori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Arianna01

2017. október 14.

Próbáltam ebből a festékből sötétebb, illetve világosabb szőke színeket is és mindig meg voltam vele elégedve. Olyan lett mint a dobozon, a lenövést szépen kiszőkítette és ammónia mentes is. :) Minden alkalommal ezt veszem újra, pedig sokféle festéket próbáltam már.

Arianna01
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 14.

bernadett0227

2017. október 14.

Én most vettem 5-77 ragyogó réz árnyalatot...
Nagyon praktikus és kellemes illatú hajfesték az ára se annyira vészes. Szép szinű lett nagyon. Meg vagyok elégedve vele.

bernadett0227
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Én most vettem 5-77 ragyogó réz árnyalatot...

nika15

2017. október 14.

Most mostam le, de mindjárt sírok. Az ezüstszőke színt vettem meg és NARANCSsárga lett a hajam. Most egy kilónyi hamvasítót raktam rá hátha addig kibírja míg eljutok a fodrászhoz. Èletem legrosszabb hajfestéke, pedig már rengetegszer festettem magamnak a hajam.

nika15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 14.

nyuszikutya23

2017. október 9.

Rengeteg hajfestéket próbáltam már az évek során, de ennél egyáltalán nem érzem a paróka hatást, szépen megmarad a szín hosszú ideig!

nyuszikutya23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Anita1978

2017. szeptember 24.

Bezsszoket hasznaltam ezelott sokaig, de sotet volt nekem, de tebyleg szep szinu volt az is.10-50 es szinnel festek mar vagy 1 eve.Szeretem es masok is mondjàk h szep szinu Nyaron jol kiszivta...svèd lettem. :) Nem kopik gyorsabban mint mas, nem folyto illatu.

Anita1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.