KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Syoss

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: kklaram, Módosítva: 2017. február 8.

Kategória:   Hajfestékek

100 % tisztaságú olajjal és ammónia nélkül.

A fodrászok és színspecialisták segítségével fejlesztett és tesztelt professzionális minőségű hajfesték alapja az olaj a krémben formula professzionális színpigment keverékkel. A hajfesték csodálatos, hosszantartó, szalonszépségű eredmény biztosít a puha és fantasztikusan ragyogó hajért. Árnyalattól függő ősztakarást biztosít. 12 intenzív árnyalatban kapható a boltokban 2013. májustól, hihetetlenül vonzó áron.

Ár: 500.- , Eladó: zsofia93
Állapot: Új, Helyszín: Heves, fizetés: Banki utalással
Syoss Oleo Intense Hajfesték 6-80 (mogyoró szőke)
Ár: 900 ft , Eladó: bllkndrk
Állapot: új,bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Arianna01

2017. október 14.

Próbáltam ebből a festékből sötétebb, illetve világosabb szőke színeket is és mindig meg voltam vele elégedve. Olyan lett mint a dobozon, a lenövést szépen kiszőkítette és ammónia mentes is. :) Minden alkalommal ezt veszem újra, pedig sokféle festéket próbáltam már.

Arianna01
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 14.

bernadett0227

2017. október 14.

Én most vettem 5-77 ragyogó réz árnyalatot...
Nagyon praktikus és kellemes illatú hajfesték az ára se annyira vészes. Szép szinű lett nagyon. Meg vagyok elégedve vele.

bernadett0227
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Én most vettem 5-77 ragyogó réz árnyalatot...

nika15

2017. október 14.

Most mostam le, de mindjárt sírok. Az ezüstszőke színt vettem meg és NARANCSsárga lett a hajam. Most egy kilónyi hamvasítót raktam rá hátha addig kibírja míg eljutok a fodrászhoz. Èletem legrosszabb hajfestéke, pedig már rengetegszer festettem magamnak a hajam.

nika15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 14.

nyuszikutya23

2017. október 9.

Rengeteg hajfestéket próbáltam már az évek során, de ennél egyáltalán nem érzem a paróka hatást, szépen megmarad a szín hosszú ideig!

nyuszikutya23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Anita1978

2017. szeptember 24.

Bezsszoket hasznaltam ezelott sokaig, de sotet volt nekem, de tebyleg szep szinu volt az is.10-50 es szinnel festek mar vagy 1 eve.Szeretem es masok is mondjàk h szep szinu Nyaron jol kiszivta...svèd lettem. :) Nem kopik gyorsabban mint mas, nem folyto illatu.

Anita1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Krisztine

2017. szeptember 23.

Hamvas bézs színt vettem az igencsak szőke hajamra mert szerettem volna jóval sötétebbet.Féltem hogy szürkés lesz vagy zöld de ennek nagyon kellemes színe lett és azt kell mondanom a dobozon lévő színt kaptam.Nem bánnám ha nem kopna gyorsan egy biztos kímèletes és nekem ez volt a fontos még a megfelelő szín mellett.Csak azért 4 csillag mert nem tudom még milyen lesz mondjuk 2 hét múlva.

Krisztine
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

adab

2017. szeptember 22.

Sötét barna vagyok eredetileg,kitaláltam hogy szőke leszek ez megtortént 3 hónapig szőke voltam,ezután a lenövés persze bekövetkezett,a boltban ez a a festék volt a legszimpatikusabb és persze ammonia mentes,persze tudtam hogy vissza kell pigmentálnom igy vettem egy voroses barnát befestettem ez alig látszott meg a ahajamon,majd egy voroset is vettem vagyis "mahagonit" ez mar szepen befogta ez szép és jó is volt mig 2 héttel később ugy el kezdett hullani a hajam hogy már megilyedtem ez volt 1 és fél honapja hogy elkezdodott,az elso honap vegen vallig levagtam a hajam talán már egy kicsit abba maradt a hullás de ám persze meg a tudtom elott hogy hullani fog vettem plusz még 2 dobozzal ami most itthon ül mert ezt ugyan mégegyszer a hajamra nem rakom,majdnem megkopaszodtam.Borzalmas

adab
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Mandi19

2017. augusztus 25.

A kommenteket olvasva sokan összekeverik a syoss hajvilágosítóval ami ammoniás is és szőkítőporos is.
Viszont ez a hajfesték amiről szó van egyszerűen nagyonjó én a szőke árnyalatait próbáltam. A kedvencem a platinaszőke volt amit sajnos megszüntettek de a ragyogó szőke ami még bevált és annál maradtam, csillog a fénybe és nem sárgás a töve sem. A hamvas szőke nem vált be szürkés lett ami egy hajmosás után kijött belőle.
1éve nem festette fodrász a hajam még is olyan szép ápolt fényes puha és nem töredezett hogy sokan megkérdezik ki a fodrászom. Ez a hajfesték csak jót tett a hajammal. Mindenkinek ajánlani tudom.

Mandi19
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 25.

applepebble

2017. augusztus 18.

A Hamvas bézst és a Bézsszőkét használtam eddig, sok különbség nincs. Szeretem, mert nem olyan büdös, mint az ammóniás társai, viszont mintha kb. 2 hét után kopna (egyre sárgásabb lesz a hajam).

applepebble
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Ladybugx

2017. augusztus 13.

Édes barna árnyalatot vettem meg, hogy adjak a hajamnak egy kis életet. Alapvetően 'unalmas' sötétbarna hajam van. Nagyon szép meleg arany árnyalatot kapott (nem vörös!) és rendkívül természetesnek hat,akkor a legszebb amikor napfény éri.
Ajánlom mindenkinek ezt az árnyalatot aki kicsit feldobná a barna haját egy melegebb árnyalattal.
Egyébként nem szárított és nem hullott a hajam tőle. Valószínűleg újra használom majd.

Ladybugx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.