KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Dermatológiailag tesztelt gazdag, éjszakai arckrém, mely gyengéden hidratálja a legérzékenyebb bőrt is.

Alkohol-, színezék-, illat- és tartósítószer-mentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

eniko04

2017. február 2.

Számomra kicsit csalódás ez a krém... Egy pár hete használom és az elején tetszett is a hatása, épp eléggé hidratált estére, a tégelyben nincs illata, viszont a bőrömön valami furcsa műanyag illata van, de hamar elillan. Igazából elnéztem neki ezt a kis kellemetlenséget, mert tényleg úgy tűnt, hogy működik. De mostanra valahogy már nem hidratál eléggé és egyre jobban idegesít a szaga is mikor a bőrömre kerül... Nem hiszem hogy újra veszem.

eniko04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

flamingo-80

2016. május 13.

Tetszik, hogy csupa zöld összetevőket tartalmaz. Emiatt szerettem volna csak ezt használni éjszakára, de sajnos ahhoz nem hidratál eléggé, pár nap után picit sprőd lesz tőle a bőröm, így váltogatnom kell más éjszakai krémekkel. A detox-hatás miatt megtartom, de csak négy csillag.

flamingo-80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

telelle

2016. február 19.

Inkább nappali krémnek használtam, mint éjszakainak, szerintem annak jobb volt, éjszakára gyengus, bár ez télen volt.

telelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

zsizska

2016. január 10.

Jól hidratál, nem zsírosít, kellemes az illata. Ajándékna kaptam, nem tudom adnék-e ennyit érte.

zsizska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

ladyadalaide

2015. augusztus 17.

Kombinált bőrömre ajánlotta az eladó. Semmi extrát nem érzek tőle, jól hidratál, pattanást nem okoz, de szerintem ugyanezt ennél olcsóbb krém is tudja...

ladyadalaide
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

citromhab

2014. január 31.

Gazdagon táplál, jól hidratál, mindezt kíméletesen. Ha valamit újra vennék az általam eddig próbált TBS arcápolási termékek közül, ez lenne az egyik, bár legszívesebben csak 4,5 pontot adnék neki.   Olvass tovább a blogon >>

citromhab
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

Pernilla-J

2014. január 30.

Ajándékba kaptam, szóval nem voltak nagy elvárásaim előtte, de a várakozásaimon felül teljesített, elégedett vagyok vele. Enyhe illat, megfelelő hidratálás. Én most télen nappali arckrémként használom, a száraz bőröm miatt kell a zsírossága. Szerintem újra fogom venni, habár sokallom az árát.

Pernilla-J
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

az etus

2013. május 24.

Ez egy tök átlagos éjszakai hidratáló, semmi extra. Hozza azokat az alapokat, amiket az ember elvár, de kb. ennyi. Könnyen beszívódik, az állaga megfelelő, az ár-érték arány viszont nincs egyenes arányosságban, mert ennyi pénzért vannak sokkal jobb krémek. Ettől a márkától én ezerszer többet vártam.

az etus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

Malachite

2013. február 3.

Annak ellenére, hogy "minden" bőrtípusra való zsíros-vegyes bőrre nem ajánlom, nem szívódik fel, hanem olajos rétegben a bőrömön marad, a pórusok meg kitágulnak tőle... Az illatát sem szerettem, szerencse, hogy ajándékba kaptam.

Malachite
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 3.

vapidu

2013. január 15.

Régi kedvenc. Mintha az én bőrömre találták volna ki. Remélem, még sokáig gyártják.

vapidu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol