KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mr.wishes, Módosítva: 2017. november 9.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Limitált karácsonyi kiadás

"Ezzel az ünnepi limitált kiadású Havas Szilva testvajjal bőröd bársonyosan puha és táplált lesz."

• Puhább és bársonyosabb bőr
  • Vajas textúra
  • Törökországból származó szilvakivonattal és Méltányos Közösségi Kereskedelemből származó babasszuolajjal
  • Gyümölcsös-virágos illat, az érett szilva, a málna, a magnólia és a bazsarózsa illatjegyeivel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bea9

2018. augusztus 8.

Értem a lelkesedést a termék körül, mivel az illata mennyei, és az ápoló hatása is. Ez egy magasabb árkategóriás termék, így próbáltam vele spórolni, de javaslom tegyen vele próbát, aki megengedheti magának.

Bea9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

anyujobbantudja

2018. április 23.

IMÁDOM az illatát! Nagyon könnyen oszlik el a bőrön, testre jó hidratálni (kézre valami erősebb koncentráció javaslok). Nálam nagy kedvenc.

anyujobbantudja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

SoLy

2018. április 20.

Egy kis kiszerelésem volt 2 éve, most a nagy van meg, még mindig jól hidratál az illata pedig hmmm :)

Túlárazott, de akciósan megéri

SoLy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 20.

Túlárazott, de akciósan megéri

jucus185

2018. március 15.

Nagyon szeretem az illatat es jol is hidratal.

jucus185
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Nagyon szeretem az illatat es jol is hidratal.

Fru1229

2018. március 13.

Alapvetően imádom a TBS testvajakat, van is otthon most is épp 5-6 féle, de be kell valljam ritkán nyúlok a szilvásért..illata jó, télies.

Fru1229
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

bernikrém

2018. január 26.

Nagy kedvenc :)
Nálam általában évszakhoz vannak kötve a TBS testvajak. Ez abszolút karácsony illatú. már novemberben használom, testvajat és kézkrémet is. Nagyon jól hidratál,kellemes illata van ami rajtam meg is marad.

bernikrém
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Nagy kedvenc :)

pandahapci

2018. január 26.

Kellemes az illata, jól hidratál.

pandahapci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Kellemes az illata, jól hidratál.

Aryaa

2018. január 13.

Két 50 milis kiszerelést vásároltam meg, és imádom. Leginkább az illata, ami megfogott, illetve hozza a testvajaktól elvárt hatást, tehát szépen hidratál, még a nagyon száraz részeket is. Az illata egyébként viszonylag tartós, sokáig érzem magamon, illetve a ruháimon is.

Aryaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

szgabi

2018. január 11.

Ajándékba kaptam a tusfürdőjével. Én az édesebb illatokat szeretem, magamnak nem ezt választottam volna, nekem ez savanykás. Jó érzés használni, kellemesen olvad a tenyeremben kenegetés közben. De reggelre a lábszáram ugyanolyan száraz...
Az illata sokaig megmarad a pizsamámon, ott tetszik.
Erősen túlárazott.

szgabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Az illata sokaig megmarad a pizsamámon, ott tetszik.
Erősen túlárazott.

laracroft

2018. január 11.

Gyorsan beszívódik, mérsékelten hidratál, de az illata nagyon tartós, csak éppenséggel nekem nem tetszik. Nekem a gyermekparfümök kislányos gyümölcsös-virágos illatvilága ugrik be róla, de ez nem von le az értékéből. Mondjuk a gyenge hidratálás miatt nem feltétlenül éri meg az árát, de akinek tetszik maga az illat, az a tartóssága miatt imádni fogja.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.