KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rayeri, Módosítva: 2012. július 6.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Lágyan tisztítja a hajat, megőrzi egészséges dússágát és kiemeli a csillogását. Normál és száraz hajra ajánlják. Ez a hajsampon nem tartalmaz szilikonokat, parabéneket. Környezetbarát termék. Nem károsítja a vízet, biológiailag teljesen lebomlik.

The Body Shop Rainforest Balance Sampon & Balzsam
Ár: 3000 , Eladó: frufru
Állapot: A sampon 75%ban van tele, míg a balzsam 95%-ban (egyszer próbált), Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Enjoy86

2018. április 4.

Használtam már ennél sokkal rosszabb sampont is, de csodát azért ettől sem kell várni. Kíméletesen tisztít, nem szárítja, de nem is hidratálja különösebben a hajat. Eleinte mintha gyorsabban zsírosodott volna a hajam és mosás után sem volt az a nagyon tiszta érzésem, de mostanra beállt a normálisra, nincs vele gond ilyen szempontból. Balzsammal együtt és anélkül is használtam már, véleményem szerint a balzsamoknak sokkal jelentősebb hatásuk van a hajápolásban a samponnál. Az illata nem különösebben tetszik, de már megszoktam, ahogy az állagát is, nem olyan habzó, mint a szulfátos samponok. Összességében nem rossz termék, többször újravettem már, mert jobbat még nem találtam mindenmentes kategóriában.

Enjoy86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

UnicornsOfLove

2018. április 1.

Nagyon elszomorít, hogy sokan lepontozzák ezt is és a festett hajra valót is. (Azzal egyébként épp most akarok kísérletezni). Szomorú, mert nem úgy kezelik, mint egy szilikonmentes sampont, tehát abban a kategóriában, hanem az eddig használt samponokhoz, a samponok összességéhez mérik, legyen az Elséve, Gliss Kur, Schwarzkopf akármi... Olyanokhoz is, amik tele voltak szilikonnal, és szép sima, puha, könnyen kifésülhető hajat varázsoltak hipp-hopp. Nem fair ha ettől a Rainforest-től is ugyanezt várják, ja meg persze ne legyen benne szilikon, szulfát, szóval semmi káros, mert azt nem szeretjük. De aztán kiderül, hogy hát ez csúnyán összekócolja a hajat...! Ezért jön az 1 meg a 2 csillag. Aki ismeri a szilikonmentes samponokat, az tudja mit várjon, és a szilikonmentes termékek szűk halmazában értékeli, annak fényében, hogy szilikonmentes és szilikonmentes között is van különbség. És mivel nincs benne olyasmi, ami bevonná a hajszálakat fake selymességgel, kócos is lesz a haj. Én tudtam, hogy ilyen lesz, de a hosszabb távú eredményt kell nézni, nem pedig azt hogy múlt héten még Gliss Kur-t használtam, attól selymes volt, most meg megmostam ezzel és szénaboglya a fejem.
Számomra ez egy jó termék, nem lesz hamarabb zsíros a hajam, ha alaposan, kétszer mosom. Jól tisztít, jó az illata, természetes. Kicsit drága ugyan, főleg hogy a szállítást is fizetnem kell, de egyelőre tetszik, és igaz, hogy kócos lesz a hajam, de megszárítva nagyon szép fényes és egészséges, mosás előtti kókuszolajos pakolással együtt verhetetlen. Jobbnak is érzem már, mint amilyen a szilikonnal telenyomott rutinom során volt.

Update: Az első értékelést december elején írtam, már április van. Azóta is használom ezt a sampont és a festett változatát, valamint a balzsamot is. A hajam soha nem volt szebb, illatosabb. Fényes, puha, nincs meg az az érzés, hogy három nap után már a vége full száraz, mert lekopott róla a szilikonos réteg, a töve meg zsíros. Soha többé szilikonok, szulfátok! Először tényleg kócos volt, de megéri várni mert már egyáltalán nem az, vizesen sem és tényleg csodát tud tenni a hajjal.

UnicornsOfLove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 1.

herakut

2018. január 25.

Elképesztően imádom ezt a változatát a rainforest családnak! Puha,selymes lesz minden használat után és természetesen ragyogó,szeretem,hogy minden mentes és valóban sokkal szebb a hajam állapota amióta használom, és az illata is tartós és kellemes.

herakut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

LorettaKarina

2018. január 1.

Nagyon szuper ez a sampon.
Végérvényesen átálltam a szilikonmentes hajápolásra. Tudtam, hogy első körben nem fog annyira szép, sima, csillogó lenni a hajam, mint amit megszokhattam a szilikonos termékektől.
Azonban a 3-4. használat során átállt a hajam erre az új "életmódra", és gyönyörű, dús, egészséges, csillogó hajkoronát kaptam.
Érezhetően jót tesz a fejbőrömnek, táplálja azt, jól habzik, ráadásul picit megspékeltem még az Ebayes hajnövesztő ginzeng olajjal. :)
Az eredményt látva eldöntöttem, hogy soha többé nem akarok szilikonos termékeket használni.
Biztosan újraveszem, ha elfogy, mert érzem, hogy nagyon jót tesz a hajamnak.

LorettaKarina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Nagyon szuper ez a sampon.
Biztosan újraveszem, ha elfogy, mert érzem, hogy nagyon jót tesz a hajamnak.

pvivien

2017. december 14.

Nekem csodát tett a hajammal. Eléggé száraz , nagyon törött hajam van sajnos de az első hajmosás után nagyon puha és könnyen kezelhető lett a hajam. Szerintem a The body Shop-hoz képest az ára is teljesen megfizethető. Nekem nagyon bevált ez is és a balzsam is :))

pvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

MsKors

2017. január 22.

Nagyon szerettem volna szeretni, de nem jött össze. Vékony szálú hajam van, aránylag hamar zsírosodó, ez a sampon nem segített rajta, kétnaponta moshattam az átlag három nap helyett, a hajvégek meg arrafelé álltak szanaszét, amerre nem szégyelltek.
Nem venném újra, pedig eddig minden TBS termék bevált. Azért kap két csillagot, mert legalább nem lett korpás tőle a fejszerkezetem.

MsKors
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

kalavirag

2016. november 3.

Nagyon szerettem használni, többször is újra vettem, több használat után fejtette ki nálam a hatását, ragyogóan fényes lett a hajam tőle, szebb lett a színe, nem szállt tőle. Azóta más vizekre eveztem de ha nem jönnének ki sorra az újdonságok újra venném.

kalavirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

anitanatalia

2016. február 18.

Egyszerű, de nagyszerű és az INCI is rendben van. Nem irritálja vagy szárítja szét a meglehetősen érzékeny fejbőrömet, ezért szeretem. Nem mondanám, hogy csinál bármi extrát a hajammal, de eddig egyetlen sampon sem tette, szóval ettől sem vártam megváltást. (Nem mintha lenne különösebb panaszom a hajamra.) Már a 8. flakonnál tartok, szerintem még egy jó darabig nem cserélem le.

anitanatalia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

allebag2

2016. január 11.

Nekem ez a sampon nem vált be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Elképesztően zsírosította a hajtöveket, a hajvég pedig sprőd lett tőle. Szerencsére a kis kiszereléssel próbálkoztam, az előre bespájzolt nagyot pedig eladtam olyan valakinek, akinek bevált. Az illata mennyei, ezért kap 2 csillagot.

allebag2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Sofia1

2016. január 10.

Vékonyszálú zsírosodásra hajlamos a hajam. Ettől a sampontól még jobban zsírosodik, kezelhetetlen lesz tőle. Harisnyát mosok most ezzel, de még mindig van belőle.

Sofia1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Sucrose, Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.