KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rayeri, Módosítva: 2012. július 6.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Lágyan tisztítja a hajat, megőrzi egészséges dússágát és kiemeli a csillogását. Normál és száraz hajra ajánlják. Ez a hajsampon nem tartalmaz szilikonokat, parabéneket. Környezetbarát termék. Nem károsítja a vízet, biológiailag teljesen lebomlik.

MsKors

2017. január 22.

Nagyon szerettem volna szeretni, de nem jött össze. Vékony szálú hajam van, aránylag hamar zsírosodó, ez a sampon nem segített rajta, kétnaponta moshattam az átlag három nap helyett, a hajvégek meg arrafelé álltak szanaszét, amerre nem szégyelltek.
Nem venném újra, pedig eddig minden TBS termék bevált. Azért kap két csillagot, mert legalább nem lett korpás tőle a fejszerkezetem.

MsKors
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

kalavirag

2016. november 3.

Nagyon szerettem használni, többször is újra vettem, több használat után fejtette ki nálam a hatását, ragyogóan fényes lett a hajam tőle, szebb lett a színe, nem szállt tőle. Azóta más vizekre eveztem de ha nem jönnének ki sorra az újdonságok újra venném.

kalavirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

anitanatalia

2016. február 18.

Egyszerű, de nagyszerű és az INCI is rendben van. Nem irritálja vagy szárítja szét a meglehetősen érzékeny fejbőrömet, ezért szeretem. Nem mondanám, hogy csinál bármi extrát a hajammal, de eddig egyetlen sampon sem tette, szóval ettől sem vártam megváltást. (Nem mintha lenne különösebb panaszom a hajamra.) Már a 8. flakonnál tartok, szerintem még egy jó darabig nem cserélem le.

anitanatalia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 18.

allebag2

2016. január 11.

Nekem ez a sampon nem vált be, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Elképesztően zsírosította a hajtöveket, a hajvég pedig sprőd lett tőle. Szerencsére a kis kiszereléssel próbálkoztam, az előre bespájzolt nagyot pedig eladtam olyan valakinek, akinek bevált. Az illata mennyei, ezért kap 2 csillagot.

allebag2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Sofia1

2016. január 10.

Vékonyszálú zsírosodásra hajlamos a hajam. Ettől a sampontól még jobban zsírosodik, kezelhetetlen lesz tőle. Harisnyát mosok most ezzel, de még mindig van belőle.

Sofia1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

rockroka

2015. december 18.

A Rainforest Moisture-t és ezt szoktam használni felválta. Láthatóan fényesebb a hajam, de nem tudom, hogy ettől-e vagy a kókuszolaj pakolástól, melyet mosás előtti este teszek a hajamra. Szóval szeretem, az illata más, mint a Moisture-é, de mindkettő kellemes. Állagra folyós mindkettő (azért, mert szilikon- és parabénmentes), de ez nem baj. Jól habzik, nem árt a hajamnak, tűrhető az ára és nem zsírosodik be túl hamar a hajam :)

rockroka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

beautysecretsfromnora

2015. december 12.

Nagyon szeretem ezt a sampont. Ami kifejezetten jó, hogy nem tartalmaz csúnya összetevőket, parabén- és szilikonmentes.
A szép összetevők hátránya, hogy nem habzik annyira, így nehezebb eloszlatni a hajon, erre én a többkörös hajmosás 'trükkjét' szoktam használni. Balzsam nélkül is puhává varázsolja a hajam, nagyon szeretem!

beautysecretsfromnora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 12.

szgreta

2015. december 2.

Nagy reményeket fűztem hozzá,sajnos csalódás volt.Az illata kellemes,állagra nekem picit híg.De amit a hajammal művel...hajmosás után elég sprőd lesz,szárítja a fejbőröm így a hajam tiszta korpa,aztán a második napra valahogy bezsírosodik.Nekem nagyon nem vált be.

szgreta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Anee876

2015. november 6.

Van otthon egy, de ritkán nyúlok hozzá. Amikor ezzel mosok hajat kicsit elkap a pánik, mert baromira rossz a tapintása a hajamnak (sprődebb vele).
Előnye,hogy ki lehet tolni vele a hajmosást 1-2 nappal.

Anee876
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Előnye,hogy ki lehet tolni vele a hajmosást 1-2 nappal.

Mercii

2015. szeptember 12.

Akkor vettem meg, amikor a hajam nagyon csúnya volt és változtatni akartam. Csodát tett, szép fényes lett a hajam. Az illata.. az valami csodálatos! Viszont már egy ideje szárítja a hajam, ezért váltottam egy fructis samponra, de majd biztos visszatérek hozzá.

Mercii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Sucrose, Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.