KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: gaalmelinda, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2014. április 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Az E vitamin az egyik leghatékonyabb antioxidáns, védi és táplálja a bőröd.A természet egyik E vitaminban leggazdagabb forrását tartalmazza, a búzacsírát. Védi a bőrt a káros környezeti ártalmak ellen, hidratál, puhít és véd.
  • Szorbitol: a természetben sok gyümölcsben előforduló összetevő, ami segít a bőrnek benntartani a nedvességet.
  • Lanolin: a természet egyik legcsodálatosabb hidratálója, gyorsan fölszívódik és védi a bőrt.

Ár: 3500 Ft , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan csomagolású, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
NO POSTA The Body Shop Vitamin E Moisture Cream+Shea tusi
Ár: 3990 postával , Eladó: encimokus
Állapot: vadiúj, Helyszín: Szombathely, fizetés: banki utalás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fdorottya

2018. január 13.

Ismét bedőltem a reklámnak. Pécsen nincs ilyen üzlet, így nagyon sovárogtam már, hogy kipróbáljam a márkát! Ez a krém olyan, mint egy sima, átlagos Nivea krém. Még az illata is hajaz rá! Semmi extrát nem csinál! Drága!

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

juditka70

2018. január 7.

2007-ben ismerkedtem először ezzel a márkával,amikor Skóciában jártam. Gyorsan vásroltam is belőle,meg még sok más The body shopos terméket. Igazán jók! A The body shop márkából arcápolás és tetsápolás szempontjából egyedül az E vitaminos termékcsaládot szeretem. Kellemes állagú krém,és könnyen felszívódik. Hidratálás szempontjából remek terméknek tartom, és gazdaságos. Nagyon sokáig elég.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 7.

rebus

2018. január 7.

gyorsan beszívódik, jó az állaga, kellemes az illata, nem irritál.. és mégis, úgy érzem, valami hiányzik, még így is, hogy semmi rosszat nem tudok írni róla. egyelőre még keresem a tökéletes hidratálót, de a dobogón azért az egyik hely ezé a terméké :)

rebus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Latte

2017. december 29.

Nyárra sok, télre nagyon szeretem, többször újravettem már :)

Latte
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Nyárra sok, télre nagyon szeretem, többször újravettem már :)

Anthaval

2017. december 6.

Ősszel és télen ezt, nyáron pedig a sorbe változatot használjuk a párommal. Imádjuk! :) Tökéletes választás még az olyan kényes bőrűeknek is, mint én.

Anthaval
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

FanniL

2017. november 17.

Csoda illata és textúrája van, simán elmegy smink alá, hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzést maga után. újra is vásároltam már, nekem tökéletes :)

FanniL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

estefanl

2017. november 5.

A kicsi kiszerelést vettem meg tesztelni, nekem eddig nagyon jól működik! Teljesen normál arcbőröm van, néha vannak rajta szárazabb foltok. Este alvás előtt bekenem vele az arcomat és másnap egész nap puha és hidratált marad. Az ára viszont elég borsos (ezért a 4 csillag), ha a kicsi elfogy inkább keresni fogok valami olcsóbb alternatívát. :)

estefanl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

VAniko

2017. szeptember 23.

Engem sajnos egyáltalán nem győzött meg, irritál, az érzékenyebb területen csíp, T-vonalban pedig szinte rögtön kipattog tőle a bőr.

VAniko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Hiuz

2017. július 5.

Mintát kaptam belőle vásárlásnál, az orromnál csípett, ott kicsit szárazabb a bőr, de ezt más arckrémeknél nem tapasztaltam. Diszkomfort érzés volt, mintha a "krém alatt izzadt volna a fejem" (van ennek értelme?) Olyan, mintha egy réteg lenne az arcomon, ami nem tud beszívódni, és alatta a bőrömnek melege lenne. Nagyon sokáig ragadt tőle az arcom, lehet, hogy hidegebb időben jobban teljesít, de biztos, hogy vásárolni nem fogom.

Hiuz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Kingácska0807

2017. június 5.

Valahogy nem volt átütő a szerelmünk. Hidratál,de semmi több. Az összetevői nem szépek, nem nyújt semmi pluszt ahhoz,hogy újravegyem. Ennyit tud egy 800-1.000 forintos krém is.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sorbitol, Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceresin 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színező anyag. (Piros)