KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: gaalmelinda, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2014. április 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Az E vitamin az egyik leghatékonyabb antioxidáns, védi és táplálja a bőröd.A természet egyik E vitaminban leggazdagabb forrását tartalmazza, a búzacsírát. Védi a bőrt a káros környezeti ártalmak ellen, hidratál, puhít és véd.
  • Szorbitol: a természetben sok gyümölcsben előforduló összetevő, ami segít a bőrnek benntartani a nedvességet.
  • Lanolin: a természet egyik legcsodálatosabb hidratálója, gyorsan fölszívódik és védi a bőrt.

Ár: 3200 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)

zsofiab

2018. június 30.

Meglepoen latom, hogy a sorbet formulaju E-vitaminos kremje sokkal nepszerubb it a KM-en mint ez a krem, mert nekem ez jobban bejott mint a sorbet. Az illata mindkettonek szuper szerintem, viszont ez nem dorzsolodik le az arcomrol, hanem szuperul beszivodik es hidratal. Ennek ellenere mar nem biztos, hogy ujra fogom venni, max az utazos kicsi csomagolasaban, mert mar probalok ennel jobb kremeket magamra kenni.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Katarzis

2018. június 15.

Kimondottan semmilyen krém. Nem kellemes felkenni, nem történik semmi. Nem tapasztaltam pozitív hatást, mondjuk negatívat sem, de van ennél olcsóbb kence us, amire kidobhatok pénzt.

Katarzis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

Kimi

2018. március 21.

Nekem is az volt az első gondolatom, hogy smink alá ez a tökéletes hidratálókrém.
Nagyon tetszik az állaga, az illata, az én bőrömet megfelelően hidratálja zsíros érzet nélkül. Még a hámló orromat is rendbe tette viszont azért nem adok öt csillagot, mert mióta használom rendkívül fényessé tette az orromat és a homlokomat.. Ezen kívül apró kis pöttyök jelentek meg az arcomon. Nem tudom, hogy ez most ettől a krémtől van vagy sem, ki kell tapasztalnom.

Kimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

lbetti

2018. március 2.

Kellemes allagu krem, konnyen beszivodik, de a hidratalo erzes nem tart sokaig. Egynek elmegy, de nem almaim hidratalo kreme. Nem hiszem, hogy ujra fogom vasarolni, keresgelek tovabb :)

lbetti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Aquariusgirl

2018. február 17.

Én kaptam ajándékba karácsony előtti csomagban......vagy valami ilyesmi. Ma kipróbáltam, de első felindulásból csak a számra kentem. .....még jó, hogy nem az arcomra. Úgy csípet, hogy le kellett törölnöm. Az szaga - mert ez szag - fura műanyag szag. A lábamra azért elkenem, de hogy ilyet nem veszek, az biztos.

Aquariusgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 17.

pandahapci

2018. január 26.

A hidratáltságot nem észleltem hossú távú használatnál sem, annyira lightweightnek érzem magát a krémet. Inkább primerként használom, legalább elfogy. Nem ő lesz a fő arckrémem, ez csak egy sima mezei arckrém amit fel lehet dobni ha épp nincs más kéznél.

pandahapci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

fdorottya

2018. január 13.

Ismét bedőltem a reklámnak. Pécsen nincs ilyen üzlet, így nagyon sovárogtam már, hogy kipróbáljam a márkát! Ez a krém olyan, mint egy sima, átlagos Nivea krém. Még az illata is hajaz rá! Semmi extrát nem csinál! Drága!

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

juditka70

2018. január 7.

2007-ben ismerkedtem először ezzel a márkával,amikor Skóciában jártam. Gyorsan vásroltam is belőle,meg még sok más The body shopos terméket. Igazán jók! A The body shop márkából arcápolás és tetsápolás szempontjából egyedül az E vitaminos termékcsaládot szeretem. Kellemes állagú krém,és könnyen felszívódik. Hidratálás szempontjából remek terméknek tartom, és gazdaságos. Nagyon sokáig elég.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 7.

rebus

2018. január 7.

gyorsan beszívódik, jó az állaga, kellemes az illata, nem irritál.. és mégis, úgy érzem, valami hiányzik, még így is, hogy semmi rosszat nem tudok írni róla. egyelőre még keresem a tökéletes hidratálót, de a dobogón azért az egyik hely ezé a terméké :)

rebus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Latte

2017. december 29.

Nyárra sok, télre nagyon szeretem, többször újravettem már :)

Latte
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Nyárra sok, télre nagyon szeretem, többször újravettem már :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sorbitol, Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol h 1 1

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceresin 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színező anyag. (Piros)