KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horgi, Módosítva: 2018. január 22.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Könnyű hidratáló, mely nem hagy zsíros érzetet a bőrön, azonnal beszívódik. Többek között 11 aminosavat, foszfolipideket, zsírsavakat, glicerint, karbamidot, szacharidokat, hialuronsavat és egyéb természetes hidratáló elemeket (NMF) tartalmaz.

Ár: 2290 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Real Chemistry Environmental Rescue Essential Day Cream
Ár: 1500 Ft , Eladó: bogczi
Állapot: 10 ml, egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Voillet

2019. január 15.

Sztem nagyon jó kis krém. Pénztárca barát és nagyon jó az INCI-je. Hideg időszakra tökéletes, nyárra inkább egy vízesebb krémet használnék. Testes és egyszerű illata van. Jól bevált.

Voillet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

domcsismiracle

2019. január 15.

Nekem sajnos nem igazán váltotta be a hozzá fűzött reményeket, kb. semennyire nem lett hidratáltabb a bőröm. Bár az is igaz, hogy extra száraz arcra kentem huzamosabb ideig reggel és este, de sajnos nem lett tőle puhább vagy hidratáltabb a bőr. Másrészt tényleg hamar beszívódik, könnyű rá sminkelni, bár voltak olyan TO termékek, amikkel kombinálva nem nagyon lehetett használni.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Fairy24

2019. január 14.

Nagyon kevés olyan hidratáló krémet használtam, amely nem zsírosította be a bőrömet és nem okozott mitesszert és/vagy pattanást, de ez azon kevesek közé tartozik. Első kinyomásra nagyon meglepődtem, nem egy szemcsés és zsíros állagot vártam, de felkenve nagyon könnyen és tökéletesen felszívódott (nem maradt csillogás vagy zsíros érzet utána), puhává és hidratálttá tette azonnal a bőrömet. Nincs illata, semmilyen irritációt nem okoz és még az ára is kedvező.

Fairy24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

amazing

2019. január 13.

Reggelente és esténként is használom a TO Niacinamide-os szérum és a szalicilsavas hámlasztó mellé. Eltüntette az elég agresszív, száraz, vörös foltokat a szám körül, amik a GG Cheer Up-tól jelentek meg, nem okoz pattanásokat.

amazing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

ferenczifanni

2019. január 9.

Nagyon szereteeeeem! 30 ml-eset rendeltem kipróbálásként, de amint elfogy beruházok a 100 ml-es változatára is. Önmagában is jó, nincs kifejezetten száraz bőröm, bár idén télen meglepően száraz magamhoz képest, ez eléggé hidratálja, ám van, hogy egy este alatt többször újrakenem. Előtte a manna jojoba olaját használtam, külön külön mind a kettőt (ha kevésnek nem is) de nem elegendőnek érzem (bár ez nagyban függ az aznapi víz, tápanyag és egyéb dolgok bevitelétől!!). Viszont ha kinyomok egy adagot a krémből és szigorúan kettő csepp jojoba olajat rácseppentek, összedolgozom és belemasszírozom a bőrömbe, reggelre egy csodás, telt, dewy arcbőrt kapok, amit én imádok!!! Összetevői fantasztikusak, olcsó, és ami a legfontosabb: nem tesztelnek állatokon!!!!

ferenczifanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Lill22

2019. január 8.

Sajnos nem vált be, nem éreztem megfelelőnek a hidratálást. Viszont amíg használtam egy pattanás sem jelent meg a homlokomon tőle.

Lill22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

matekinga

2019. január 8.

Olyan nagyon semmilyen. Hidratál, de nem tesz csodás, nem lesz tőle szebb a bőrképem. Ha alá kenek valamit nem szívja be a bőröm és a hyaluronsavammal is összevesztek. :/ Egyébként egész jó, olcsó, nem okozott nagy gondot a bőrömnek, de nem venném újra. :)

matekinga
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

nemeth.anita

2019. január 8.

Imádom, többször újravettem már. A bőröm hiperérzékeny, vízhiányos, és a korom miatt már ráncok is megjelentek, de ez a krém nagyon jól karbantartja. Most szérum és minden más kiegészítő termék nélkül használom, de hamarosan fogok hozzá használni AHA/BHA lotion-t, mert az egyetlen negatívuma, hogy az orromon halvány mitesszereket okozott. Mivel az én bőrömre lehetetlenség olyan terméket találni, ami ne okozna pattanást vagy irritációt, így ezt elenyésző problémának érzem. Mondanom sem kell, hogy ár-érték arányban még nem tudta semmilyen termék felülmúlni (2550 Ft szállítással 100 ml külföldi oldalról).

nemeth.anita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

sziku

2019. január 5.

Nagyon szeretném szeretni, és eddig sikerült is :) Nincs illata, egyáltalán nem irritál, nem csíp, sőt, határozottan kellemes érzés viselni. Szupergyorsan szívódik be és nem hagy nyomot maga után. Viszont elég könnyű krém, így nem árt pár csepp olaj mellé pluszban. Melegebb időben biztosan tökéletes lesz önmagában is
(vízhiányos, érzékeny, hormonális aknéra hajlamos bőröm van)

sziku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

(vízhiányos, érzékeny, hormonális aknéra hajlamos bőröm van)

Nautius70

2019. január 4.

Mindent visz. Életem első hidratálója, amiből már a negyedik 100 ml-s tubust használom. Tökéletes. Hidratál, beszívódik, nem túl sok, nem túl kevés, remekül lehet rá sminkelni, az ára remek, mi kell még?

Nautius70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 4.

Antioxidánsok: Alanine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Alanine, Histidine, Glucose, Maltose, Fructose, Trehalose, Sodium PCA, PCA, Sodium Lactate, Urea

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

PCA h

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.