KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horgi, Módosítva: 2018. január 22.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

Könnyű hidratáló, mely nem hagy zsíros érzetet a bőrön, azonnal beszívódik. Többek között 11 aminosavat, foszfolipideket, zsírsavakat, glicerint, karbamidot, szacharidokat, hialuronsavat és egyéb természetes hidratáló elemeket (NMF) tartalmaz.

Ár: 1990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Real Chemistry Environmental Rescue Essential Day Cream
Ár: 1500 Ft , Eladó: bogczi
Állapot: 10 ml, egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --
The Ordinary 100 ml Natural Moisturizing Factors + HA
Ár: 2200 , Eladó: Miaaa29
Állapot: 100 ml, nagyobb kiszerelésű! 1x próbált, Helyszín: Polgár, fizetés: Utalást követő napon postázom vagy személyesen átvehető Polgáron.

Petravagyok

2018. október 9.

Nekem gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros, nehéz érzést maga után. Radirozás utan még jó vastagon is kenem fel, hogy minél többet beszivjon a bőröm a jóságból :) Alapvetoen vizhianyos a bőröm, es ez a tokeletes hidratalo. Gyönyörű a bőröm tőle! Ujabb pacsi az Ordinary-nak🙏 Mar Ilcsin kivul csak a TO termekeit vagyok hajlando hasznaln!!

Petravagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Hermina99

2018. október 7.

Nappalra szántam, de éjszakai krémként használom a szérumok fölé. Viszonylag nehéz krém, nagyon keveset kell csak kinyomni a tubusból és azt alaposan eloszlatni. Lefekvés előtt azonban még így sem praktikus, mert úgy érzem, lassan szívódik be, inkább maszkszerű az élmény, amit csak belekennék a párnába. Reggelre megszépül tőle a bőröm, a száraz részek hidratáltakká válnak, de a sima vizes lemosás nem elég, mintha valami ottmaradt volna, csak a habzó lemosó után érzem azt, hogy kezdhetem a reggeli rutint. Valahogy nem az igazi, nem fogom újra venni.

Hermina99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

ritaszeged

2018. október 3.

Még ismerkedek a termékkel, mert nem nyerte el a tetszésemet, annak ellenére, hogy ilyen sok jó értékelést kapott. Sajnos nekem túl nehéz, viaszos, kellemetlen érzést hagy a bőrömön a felvitel után nagyjából fél óráig. Ennyi idő kell neki amíg felszívódik. Próbáltam már önmagában és természetesen a rutinom utolsó lépéseként, de minden esetben ugyan ezt tapasztaltam. A hidratálással, az árával, állagával és hatásával nincs bajom, egyedül annyi, hogy nem túl komfortos a bőr érzetem a használatát követően. A mizon ikonikus kék hialuronsavas termékét váltottam le erre, amit viszont imádtam és annál nem tapasztaltam ezt a diszkkomfortot.

ritaszeged
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

reka0122

2018. október 2.

Számomra egy hidratálónál a fő szempont hogy mennyire hidratál, alap esetben nem foglalkozom az állagával és hogy milyen érzetet hagy az arcomon. Ha kicsit zsírosabbat akkor általában este használom, ha meg nem akkor mehet nappalra is. Aztán jött ez a kicsi csoda valami, aminek az állagával, a hagyott bőrérzetével és az árával is meg vagyok elégedve, nem beszélve arról hogy milyen szuperül hidratál. Több drágább agyon hypolt hidratálót is kipróbáltam már, amik jók voltak, de ez hidratáló is ugyan azt tudja, sőt talán ez összetevőiben kedvezőbb, árban meg főként. Biztosan újra fogom vásárolni ha elfogy, de mostmár a nagyobb kiszerelésben.

reka0122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

Sharklady87

2018. szeptember 27.

Se nem jó se nem rossz. Hozzáértők mondták nekem, hogy szépen az összetevői, gondolom így is van. Pozitívum, hogy olcsó, hogy könnyen elérhető most már itthon is és az adagolása higiénikus. Kellemes érzést ad a bőrömnek, de sajnos csak télen, amikor kicsit is melegebb már az idő, akkor az én zsíros bőrömön elnehezül és olyan érzésem van, mintha nem szívódott volna be, csak ülne a tetején. Emellett szerencsére azért jó sminkalapnak, de hezitálok, hogy újravegyem e most, hogy kb elfogyott. Nem rossz, csak a bőrtípusommal nem kompatibilis szerintem.

Sharklady87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

CrazyKid

2018. szeptember 20.

up: Le kell vonnom két csillagot, mert valójában semmi extra ez a krém és nem is venném újra. Tényleg nagyon tágította a pórusaimat, és elég megfakultnak, szürkének tűnt tőle a bőröm. Nem egy csodaszer.

2017. augusztus 4. Azt hiszem azelőtt elkezdtem használni, hogy itt ismertebb lett volna, még április körül rendeltem lookfantasticról. Nagyon tetszettek az összetevői, és szeretem is, de lehet, hogy nyárára ez kicsit sok, ezért inkább a balea pigmentfoltos krémet részesítem előnyben egyelőre. Ahhoz képest, mondjuk elég sokat elhasználtam már. Alig van némi semleges illata, az állaga is jó. Kissé sűrű felvitelkor, ezért lehet kevesebb is elég, mint elsőre hinnénk.Szerintem eddig ez a legtermészetesebb hidratáló amit arcra találtam elérhető áron. Egyetlen hátránya, hogy úgy érzem kissé tágítja a pórusokat.

CrazyKid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

gabiba

2018. szeptember 16.

Egy nagyon egyszerü krémröl van szó. Eleinte nagyon meg voltam vele elégedve. De nyáron valahogy sok, télen valahogy kevés.... Szerencsére ezt lehetett orvosolni, hidegebb szelesebb idöszakokban valami nehezebb antioxit vagy olajat keveretem hozzá.

gabiba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Dana1983

2018. szeptember 13.

Nagyon nehéz dolgom van, mert a bőröm nagyon érzékeny, mindentől vörös lesz. Már nem tudok mit kitalálni, sorra veszem meg a kíméletesnek kikiáltott arcápolási termékeket, de hiába. A növényi kivonatok, fermentált összetevők irritálnak, a gyengéd cuccoktól pattanásos leszek, de muszáj hidratálókrémet használnom. :-(

Ettől a krémtől is piros lesz az arcom, viszont kevés kell belőle, illatmentes, jók az összetevői, nem okoz pattanásokat.
Keresek tovább...

Dana1983
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Keresek tovább...

zsbsz

2018. szeptember 11.

Nagy rajongója vagyok a márkának, de ehhez a krémhez nem nyúlok szívesen. Számomra túl zsíros és tömény. Ami viszont pozitív, hogy a kis kiszerelés egyszerűen arra lett megteremtve, hogy ezt vigyem magammal fesztiválokra.

zsbsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Flora0213

2018. szeptember 3.

Régóta kerestem egy hidratálót, aminek jók az összetevői. Igazából semmi extra elvárásom nem volt, csak annyi, hogy hidratáljon, mert voltak száraz részek az arcomom. Ezt teljesítette. Több hónapja használom már, először meglepett az állaga, mert elég sűrű, de ettől függetlenül hamar beszívódik. Ajánlom mindenkinek😊

Flora0213
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Antioxidánsok: Alanine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Alanine, Histidine, Glucose, Maltose, Fructose, Trehalose, Sodium PCA, PCA, Sodium Lactate, Urea

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

PCA h

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.