KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horgi, Módosítva: 2017. március 16.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

Könnyű hidratáló, mely nem hagy zsíros érzetet a bőrön, azonnal beszívódik. Többek között 11 aminosavat, foszfolipideket, zsírsavakat, glicerint, karbamidot, szacharidokat, hialuronsavat és egyéb természetes hidratáló elemeket (NMF) tartalmaz.

Ár: 1990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zelmora

2017. december 8.

Nagyon szeretem, biztos újra fogom venni ha elfogy. Illatmentes, sűrű, de jól kenhető krém. Tápláló, kellemes, feltöltős érzet, mikor kenegeti az ember, elég kevés kell belőle. Ha lenne benne fényvédő tényleg tökéletes lenne, de ennyi pénzért így is remek. Elég egyedi amúgy az aminosavas összetétele, szerintem a legtöbb TO termék olyan, amely hosszútávon megelőző hatással bír és nem arra hivatott hogy azonnali plasztikai sebészet-effektet produkáljon. Én úgy érzem ez a kence segít majd tovább fenntartani az amúgy sem problémás bőröm jelenlegi jó állapotát.

Zelmora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

onessin

2017. november 27.

Kb egy hete használom, az eddigi tapasztalat alapján tetszik! Általában zsírosabb krémeket használok, ez engem nagyon emlékeztet a gyógyszertári mosdókenőcsre mind állagra, mind szagra (igen, sajnos ez nem illat). Bevallom fel is merült bennem, hogy lehet nagyjából ugyanaz lehet benne csak 10szeres áron :) Egyébként akinek átfénylik hamar a bőre, arra a problémára kiváló termék, nagyon stabilan tartja az alapozót is! Szerintem ehhez mindenképp könnyű alapozó kell, a nehezebb komolyabb darabok emellett kiemelik a száraz részeket sajnos! én erre reggelente még viszek egy másik krémet is a kritikusabb részeken, hogy ne legyen csúnya az alapozó, egyébként tetszik!

onessin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

CeCeDrake

2017. november 25.

Kezdem azzal, hogy nem fogom az összes eddig használt hidratáló krémet lehúzni egyesével 😃
Tudom, sokan megkérdőjelezik ezt a fene nagy olcsóságot. Nincs ezzel baj.
Szóval megvettem. Kipróbáltam. Használom. Nyáron inkább zsíros, többi időszakban kombinált, de vízhiányos a bőröm. Erre tökéletes. Nem tömíti el a pórusokat, nem hagy zsíros érzetet. Remek ár/érték arányú termék.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

Tudom, sokan megkérdőjelezik ezt a fene nagy olcsóságot. Nincs ezzel baj.

ssyakaky

2017. november 24.

kora ősszel kezdtem használni, de akkor nem szerettem, tul soknak éreztem, igy felre is raktam, sőt azt is fontolgattam, hogy megvalok tőle. és milyen jó, hogy nem tettem! nathatol kidorzsolodott orromra kerestem valami kencet, es ez akadt a kezembe, teljesen helyre tette, akkor gondolkoztam el rajta, hogy ujra megprobalom. az elso pár alkalommal meg mindig soknak éreztem, de valószínű, hogy hozzá kellett szoktatnom a boromet. mostmár ott tartok, hogy a reggeli es esti rutinban is helye van (estenkent csipkebogyó olajjal keverve hasznalom). jol hidratál, és puhitja a boromet. annyira megszerettem, hogy fontolagtom a nagyobb kiszereles beszerzeset. osszessegben nagyon jo alap krém, nem tud sok mindet, de amit igen, azt jol.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

timilla

2017. november 24.

Nagyon szépek az összetevői, illatmentes, jól beszívódik a bőrömbe, nem fényes, nem ragad, szem köré is mehet, és a rétegezős rutinomban elég hidratálást is nyújt. Mondjuk magában nem tudom, mennyire lenne elég számomra. Igazából vacillálok, hogy hány csillagot adjak neki, olyan sokféle kencét használok egyszerre, hogy nem annyira tudom szétválogatni, melyik hogy muzsikál. Legyen öt csillag, de azért nyilván nem csodaszer.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 24.

dali

Korcsoport: < 18
2017. november 22.

Egyből a 100ml-s verziót rendeltem meg, ennyire bízok már az Ordinary-ben/Deciemben. Ha osztályoznom kéne hatásra, ez lenne a tökéletes négyes: jó, de semmi kiemelkedő, ennél szeretek egy icipicit több hidratálást. Viszont ár/érték arányban a nagyobb csomagolású legyőzhetetlen, állagra nagyon finom, és olyan gyönyörű incije van, hogy elolvadok. Pórusokat nem tömít el, pattanást nem okoz. Működik, nagyon is jól működik. Pár hét múlva jövök update-elni. :-)

dali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 22.

Dius89

2017. november 19.

A nagy hype miatt vettem meg, ennyi pénzt bőben megért. Az állaga tényleg elsőre sűrűnek tűnik, de nagyon jól, könnyen eloszlik a bőrön, gyorsan beszívódik. Én csak este használom, mert nekem fényes marad tőle az arcom. Nagyon ól hidratál, de nagyon nagy változást nem fedeztem fel az arcbőrömön.

Dius89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

pudinggie

2017. november 12.

Szerettem használni, szépen karban tartotta a bőröm, ettől független nem tartom csodaszernek. A gyönyörű INCI-je megnyugtatja a lelkem, lehet később újraveszem még :)

pudinggie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Asuke

2017. november 12.

Könnyű hidratáló krém. Nagyon gyorsan beszívódik és jól hidratál. Nem hagy zsíros érzetet a bőrön és nem is fénylik tőle a bőr. A legjobb hidratáló krém, amit eddig használtam, így remélem még jó sokáig kapható lesz.

Asuke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 12.

Thegreensophia

2017. november 5.

Semmi extra, de amit tud azt remekűl csinálja!

Thegreensophia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Semmi extra, de amit tud azt remekűl csinálja!

Antioxidánsok: Alanine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Alanine, Histidine, Glucose, Maltose, Fructose, Trehalose, Sodium PCA, PCA, Sodium Lactate, Urea

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

PCA h

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun és Leslie Baumann szerint is a linolsav segít a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal kűzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a melasma méretét és súlyosságát is.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.