KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horgi, Módosítva: 2018. január 22.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

Könnyű hidratáló, mely nem hagy zsíros érzetet a bőrön, azonnal beszívódik. Többek között 11 aminosavat, foszfolipideket, zsírsavakat, glicerint, karbamidot, szacharidokat, hialuronsavat és egyéb természetes hidratáló elemeket (NMF) tartalmaz.

Ár: 1990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 500 Ft , Eladó: rayeri
Állapot: A csíkkal jelölt mennyiség, Helyszín: Budapest 20. ker, fizetés: Foxpost, posta, személyes átvétel
The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA 30 ml
Ár: 1500 Ft+posta vagy csere , Eladó: ilcs89
Állapot: kb 3szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, számlára utalás után ajánlottan postázom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vivien88

2018. május 27.

Nagyon örülök hogy végre én is hozzá tudtam jutni ehhez és még pár ordinary termékhez.
Ez a termék rettentő jól hidratálja a bőröm.. nem mindennapos használatra vettem csak néha-néha ha plusz hidratáltságra van szükségem akkor használom. Eddig jól végzi a dolgát, teszi amit ígér, elég jó áron.
Imádom.

vivien88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Imádom.

oznob64

2018. május 24.

Esténként használom, a zsíros bőröm még fénylőbb és zsírosabb lesz a használata után, de lefekvéskor ez nem igazán zavaró. Különleges hatását nem tapasztalom, de valószínűleg ez is közrejátszik abban, hogy a bőröm jelenleg nagyon jó állapotban van.

oznob64
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Katia88

2018. május 23.

Ár-érték arányban nem rossz, de nekem sajnos nem elég a hidegebb napokon. Nyáron el-el megyeget, de a fényvédőt erősen hiányolom.

Katia88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

bambusz09

2018. május 22.

Nem tudom, hogy hogyan vélekedjem róla. Az állagából kifolyólag és a felkenéskor is azt hittem, hogy nehéz krém lesz az én bőrömnek, de elég hamar beszívódott és nem hagyott zsíros érzetet sem. Az orcáimat jól hidratálta, viszont sajnos a homlokom kipattogott tőle. Úgyhogy oda már nem is használom.

bambusz09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

pamacska6

2018. május 17.

Eddig meg nem talaltam megfelelo hidratalot, eddig :D Mikor eloszor kinyomtam egy kicsit a tubusbol, olyan nehez krem erzeset keltette bennem, de gyorsan felszivodik, nincs illata es ami a legtutibb benne... nem lesz tole zsirosbodon a fejem.

pamacska6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Belstaff

2018. május 13.

Sajnos tobber iger mint amit tud, pedig mar nagyon remenykedtem, hogy megtalalom eletem hidratalojat. Fogalmam sincs, hogy mire jo ez a termek mert nekem nem jott be egyaltalan, pedig az itteni es egyeb ineternetes forrasok velemenyei alapjan rendeltem meg amik azt igertek, hogy a borfelszin egyenletes lesz tole stb.Sajnos NEM! Nem tudom meg mire fogom elhasznalni mert ki is fenyesiti a bort, alapozot eselytelen rarakni talan a paromnak bevalik, neki mas tipusu a bore.
A csomagolasra adok egy csillagot egy masikat meg a pontos, gyors es kommunikativ szallitasra.
4 termeket rendeltem az Ordinarty-tol es egyik sem valt be sajnos.

Belstaff
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

4 termeket rendeltem az Ordinarty-tol es egyik sem valt be sajnos.

anneshirley

2018. május 12.

Kellemes alapkrém jó ár-érték arányban. Többször újra vettem. Eléggé nehéz, kenőcsszerű az állaga, de nedves bőrön könnyen eloszlik és tényleg hamar beszívódik. Előfordul, hogy felkenéskor egy kicsit fullasztónak érzem, de ez az érzés gyorsan elmúlik. A vízhiányomra nem használ az égvilágon semmit, de arra a bravúrra amúgy is kevés kence képes.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

messin

2018. május 7.

Olyan krémet kerestem nappalra ami nyárra megfelelő, könnyű de mégis táplál, és nem túl drága. Nos, ez az.
Hibátlan. Fura, túrós állaga van, mégis könnyű eldolgozni és nagyon gyorsan beszivodik, egész nap nem fényes az arcom, és nem is szárad ki. Nagyon jó vétel volt.

messin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 7.

Macsek23

2018. május 6.

Nekem nem jött be. Semmi extra hidratálás. Átlagosnál rosszabb hitratáló túl nagy felhajtással. Mindegy. Kéz ill. lábkrémnek elhasználom, ha el nem felejtem...

Macsek23
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 6.

Effi

2018. május 1.

Az Arckrém. Maga a tökély. Eleinte fura volt az állaga, de meg lehet szokni. Fantasztikus az én kombinált bőrömnek. Mindent tud, amit egy JÓ hidratálónak tudni kell, de nincs túlbonyolítva. A maga egyszerűségében nagyszerű.

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Antioxidánsok: Alanine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Alanine, Histidine, Glucose, Maltose, Fructose, Trehalose, Sodium PCA, PCA, Sodium Lactate, Urea

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

PCA h

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.