KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horgi, Módosítva: 2017. március 16.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

Könnyű hidratáló, mely nem hagy zsíros érzetet a bőrön, azonnal beszívódik. Többek között 11 aminosavat, foszfolipideket, zsírsavakat, glicerint, karbamidot, szacharidokat, hialuronsavat és egyéb természetes hidratáló elemeket (NMF) tartalmaz.

Ár: 1990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

cherry19

2017. augusztus 19.

Az első hidratáló, ami nem zsírosít el és még csak pattanásokat sem okozott.
Csak olajmentes krémeket használhatok, minden mástól kipattogok, ráadásul zsíros/kombinált bőrű is vagyok, így óvatosnak kell lennem...nos ez a kence beváltott minden hozzá fűzött reményt. 2 hónap alatt fogyott el mindennapi használat mellett.
Minap rendeltem két 100ml-s kiadást, egy ideig elleszek vele.
Imádom, cf, relatíve olcsó, soha mást.

cherry19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Az első hidratáló, ami nem zsírosít el és még csak pattanásokat sem okozott.
Minap rendeltem két 100ml-s kiadást, egy ideig elleszek vele.
Imádom, cf, relatíve olcsó, soha mást.

canaille

2017. augusztus 19.

Szép összetevőlista, de nem az igazi. Felkenéskor túl sok, amikor beszívódik akkor túl kevés. Mindenesetre az én bőrömön még komedogén is, egyértelműen neki köszönhetek pár blackhead-et. Hiába az alacsony ár, ennél jobb krémek vannak hidratálás céljából a piacon nagyjából ilyen árkategóriában.

canaille
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Jacaranda

2017. augusztus 19.

Nagyon szeretem az ilyen, "tudományosan megalapozott" kozmetikumokat, ezért nagy örömmel vetettem rá magamat. Első találkozásunk alkalmával emlékbe adott nekem egy pattanást (a szemem alá). Bevallom, hogy innentől kezdve kisebb lelkesedéssel használom. Sajnos azt kell mondanom, hogy minden egyes alkalom után megállapítom: jobban nézek ki, szebb az arcom, amikor egyáltalán nem kenem magamra.

Most úgy érzem, hogy nem fogom újra venni.

Jacaranda
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Most úgy érzem, hogy nem fogom újra venni.

Hanna83

2017. augusztus 5.

Hááát, nem az igazi. Nagyon szépek az összetevői, nem okozott irritációt, puhább lett az arcom tőle. Azonban nem szívesen használtam, mert még reggel is ragacsos èrzetű volt az arcom tőle, tehát egész éjszaka nem szívódott be teljesen. Ár-érték arányban jó termék, de vannak ennél a krémnél klasszisokkal jobb hidratálók..

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

petra9229

2017. augusztus 5.

A legjobb arckrém amit eddig használtam. (Jelenleg 5 darab van úton felém backupnak. :D Azt hiszem ez mindent elmond.)

petra9229
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

CrazyKid

2017. augusztus 4.

Azt hiszem azelőtt elkezdtem használni, hogy itt ismertebb lett volna, még április körül rendeltem lookfantasticról. Nagyon tetszettek az összetevői, és szeretem is, de lehet, hogy nyárára ez kicsit sok, ezért inkább a balea pigmentfoltos krémet részesítem előnyben egyelőre. Ahhoz képest, mondjuk elég sokat elhasználtam már. Alig van némi semleges illata, az állaga is jó. Kissé sűrű felvitelkor, ezért lehet kevesebb is elég, mint elsőre hinnénk.Szerintem eddig ez a legtermészetesebb hidratáló amit arcra találtam elérhető áron. Egyetlen hátránya, hogy úgy érzem kissé tágítja a pórusokat.

CrazyKid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Val

2017. július 23.

Teljesen smink-kompatibilis, pattanást nem csinál, gyorsan beszívódik. Én nappalra használom, éjszaka az azelainsavas testvére vagy egy kiadósabb hidratáló jobban esik. Ahogy i.napcsi is írta, picit nedves kézzel könnyebben kezelhető a krém. Nagyon szeretem, de nem biztos, hogy újraveszem, mert a hidegben valószínűleg kevés lesz.

Val
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

fleur83

2017. július 19.

Furcsa krém ez nekem. Elsőre borzasztó sűrű, kicsit fullasztó is a bőrömön felkenést követően viszont nagyon jól beszívódik és legtöbbször egy második réteget is felkenek, mert úgy érzem még 'szomjas' az arcom most a meleg nyári napokon is. Alapvetően kedvelem és a csomagolás is tetszik. Egyből kettőt rendeltem, szívesen el is használom majd aztán meglátjuk újravevős e.

fleur83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

ZiAn

2017. július 16.

Szeretném, de kár bele az alkohol. A termékről: Sűrű, de meglepően gyorsan beszíva a bőröm. Inkább őszi-tavaszi krémnek javaslom, nyárra soknak éreztem. Az alcohol miatt vonok le belőle, egyébként jól teljesít.

ZiAn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

Bellatrix

2017. július 15.

Teljesen átlagos hidratáló krém ,jól felszívódik de hamar kizsírosodik a bőröm tőle. Inkább csak felületesen hidratál ,nem érzem hogy mélyebben is kifejtené hatását. Sok az alkohol benne amit nem igazán szeretek a bőrömre kenni. Nem fogom újra venni.

Bellatrix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 15.

Antioxidánsok: Alanine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Alanine, Histidine, Glucose, Maltose, Fructose, Trehalose, Sodium PCA, PCA, Sodium Lactate, Urea

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

PCA h

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun és Leslie Baumann szerint is a linolsav segít a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal kűzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a melasma méretét és súlyosságát is.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.