KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horgi, Módosítva: 2017. március 16.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

Könnyű hidratáló, mely nem hagy zsíros érzetet a bőrön, azonnal beszívódik. Többek között 11 aminosavat, foszfolipideket, zsírsavakat, glicerint, karbamidot, szacharidokat, hialuronsavat és egyéb természetes hidratáló elemeket (NMF) tartalmaz.

Ár: 1990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

mesiikee

2017. október 11.

Nagyon kevés elég belőle és szépen hidratálja az arcom azt hiszem megtaláltam a kedvenc hidratálóm.

mesiikee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

kalmaniki

2017. október 9.

Nagyon jól hidratál és nem zsírosítja a bőrt, legjobb hidratálókrém, amit valaha próbáltam. Először megijedtem, mert nagyon sűrű az állaga, de gyorsan beszívódik, nem tül sok a bőrömnek. Sajnos gyorsan fogy, ezéet télre be kell szereznem a nagyobb kiszerelést belőle.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Babika20

2017. október 5.

A clinique Moisture Surge után ezt használtam. Nekem kombinált a bőröm, hajlamos zsírosodni de van felszíni vízhiánya és pattik, miteszerek is. Jól hidratál, bár első blikkre azt mondtam, hogy ez túl nehéz lesz nekem.. de felkenve szuper!! Jó sminkalap is, reggel-este használom. Személyesen vettem át a Tinamu shopban a váci utcához közel, így pk sem terhelt hála a jó égnek.:D

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

Lalage

2017. október 4.

Végre megtaláltam az igazit! :D A legjobb hidratáló amit valaha használtam. Kombinált, nagyon megviselt, stressz miatt idő előtt öregedő arcbőrömmel csodát tesz nap, mint nap. Nem zsírosít, de mégsem csak "vizesen hidratál".

Lalage
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

nius

2017. szeptember 28.

Nagyon jó hidratáló, gyöngyörű INCI. Teszi, amit kell: hidratál. Nem ragacsos, kenőcsös állagú, mégis nagyon hamar beszívódik. Újravevős.

nius
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

KezdoManias

2017. szeptember 27.

Jó cucc, nagyon megéri az árát. Sűrű, mégis könnyen beszívódik. Tényleg hidratál. Párom is rákapott a száraz seborrheas bőrével, amit egész jól karbantartott. Kár, hogy nehéz elcsípni a webshopban, allandóan hiánycikk.

KezdoManias
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

cigarettamacska

2017. szeptember 23.

Pár hete használom minden este. Első alkalommal sikerült túl sokat kinyomnom belőle,mert igen csalóka krém, egy pici mennyiség is teljes mértékben elég az arcra. Nagyon minimális illata van, az állaga tényleg olyan mintha darabosan jönne ki a tubusból. Szépen hidratálja a bőröm, egyáltalán nem irritálja. Szeretem,hogy reggelre nem csicsog a zsírtól az arcom,hanem szépen beszívja a bőröm az egészet. Amint bejön a hideg idő, főleg a szeles idő, rögtön hámlani kezd az arcom, de így hogy ezt a krémet használom idén eddig elő sem jött a hámlás:). Ennyi pénzért bőven tökéletes krém számomra, kíváncsi leszek a masszív hidegebb időben hogyan fog muzsikálni, de addig is jár neki az 5*!

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

zalla

2017. szeptember 23.

Furcsa állagú krém: nagyon sűrű és mintha darabosan jönne ki a tubusból, mégis könnyen eloszlatható. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros nyomot. Nem tesz csodát a bőrrel (nem is ígér ilyesmit), de megfelelően hidratál, úgy hogy nem ront a kombinált-zsíros bőröm állapotán. A szemkörnyéket sem irritálja, ellentétben néhány szemre való kencével... Illata nincs. A tubusos kiszerelés praktikus. Az árát egyértelműen megéri. Jó választás annak aki nem spa élményt keres egy krémben, hanem a hidratálást.

zalla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

rika28

2017. szeptember 10.

Rengeteg krémem van, erre nem is volt szükségem igazán, de győzőtt a kíváncsiság. Általában akkor használtam, ha éreztem, hogy valamiért kell ide-oda egy kis plusz hidratálás. Sűrű az állaga, de könnyen beszívódik, és kevésbé zsírosít, mint sok könnyebb lotion. Semmi irritáló nincs benne, a rozáceámat se bántotta, pont annyira hidratál, mint amennyire szüksége van a bőrömnek, és a 100 ml-es kiszerelés kifejezetten olcsó. Szóval 5 csillag. Ha elfogynak a krémeim, át fogok térni erre.

rika28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

avignon

2017. szeptember 8.

szuper hidratáló! a kombinált bőröm nagyon szereti, nem zsírosítja a t-vonalamat, pedig a legmelegebb nyári napokon kentem reggel is, ritka az a krém, amit nem érzek nehéznek. hátránya, hogy nagyon gyorsan fogy, a 30 ml nekem egy-másfél hónapig tartott, újra fogom rendelni, nagy kiszerelésben.

avignon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Antioxidánsok: Alanine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Alanine, Histidine, Glucose, Maltose, Fructose, Trehalose, Sodium PCA, PCA, Sodium Lactate, Urea

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

PCA h

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun és Leslie Baumann szerint is a linolsav segít a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal kűzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a melasma méretét és súlyosságát is.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.