KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horgi, Módosítva: 2018. január 22.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

Könnyű hidratáló, mely nem hagy zsíros érzetet a bőrön, azonnal beszívódik. Többek között 11 aminosavat, foszfolipideket, zsírsavakat, glicerint, karbamidot, szacharidokat, hialuronsavat és egyéb természetes hidratáló elemeket (NMF) tartalmaz.

Ár: 1990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Sylvi919

2018. február 21.

Még csak két napja használom de imádom :D

Sylvi919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Még csak két napja használom de imádom :D

doratakacs

2018. február 21.

Csak jókat tudok írni róla, a téli extra száraz bőrömre tökéletes, nem zsírosít, hamar beszívódik, szép matt hidratált hatást kap az arcbőröm. Ezért az árért nagyon megéri, nekem biztos ez lesz az örök téli hidratálóm. Igaz, a bőrhibákon nem javít, nem változtat, de egyszerű hidratálókrémnek ez tökéletes.

doratakacs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

AngiToth

2018. február 18.

A hivatalos oldalról rendeltem, postával jött meg kevesebb, mint egy hét alatt (3 nap megrendelés feldolgozás+3 nap szállítás) . A szállítás, ha jól emlékszem 20 euró felett ingyenes, ami még mindig olcsóbb, mint a magyar oldalakról, és megbízható futárszolgálattal (dp) érkezik.

Maga a krém fehér, és elég érdekesen viselkedik. A tubusból kinyomva elég keménynek és darabosnak tűnik, de amint elkezdem oszlatni a bőrömön, csomómentes állagot vesz fel. Nincs illata. Gyorsan beszívódik, és nem hagy maga után zsíros érzetet. Tökéletesen hidratál, még így télen is. Egyáltalán nem tömíti el a pórusokat. Sajnos amikor rendeltem csak a 30 ml-es verzió volt elérhető, de hamarosan beszerzem a nagytestvérét is.

Egy hónap használat alatt, kombinálva más TO termékekkel, nagyon szembetűnő javulást értem el az arcbőrömnél. A korábban hatalas, eltömődött pórusok szépen tisztulnak ki és húzódnak össze. Az arcbőröm puha és pattanásmentes. Mindenképpen újraveszem!

AngiToth
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

nefelejcs93

2018. február 11.

Nekem ez a hidratálókrém tökéletes ősztől tavaszig ,pont megfelelően hidratál ,nem irritál,parfümmentes...mi kell még,....csak ajánlani tudom.

nefelejcs93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 11.

domanybeatrix

2018. február 9.

Ez egy egyszerű hidratáló, se több, se kevesebb, tényleg semmi extrát nem nyújt.
Sajnos az én bőröm nem annyira lelkesedett érte hosszú távon, úgyhogy testápolóként fogyott el végül.

domanybeatrix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

Kaboo

2018. január 26.

Beszerzés: magyar országon 3-szor próbáltam 1-szer személyesen, 2-szer rendeltem attól a bolttol aminek van fizikai megjelenése is Tinamu. Mivel a termek magyar országi beszerzéséhez kapcsolódik így ezt ős kifejtem, személyes megkerseskor nagyjából semmi nem volt keszleten, megértem örülök, hogy jól megy a bolt. Mind két rendelesem a következő kép nézett ki. Webshop 1,2,3,4,5 termek rendel jóváhagyta fizet boltba átvesz közel van. Pipa! Másnap megyek a boltba.... elmondom ki mit mikor mennyit. A halvány lila f****** juk sem volt is gyenge kifejezés. A termékek nem voltak raktáron csak webshop rosszul működik, ezért mutatta így, hogy van. Persze az összeget zárolta. És az összeg mindaddig zárolva van amíg a másik oldal be nem fogadja. (Nem volt egyszerű megértetni) amúgy technika ördöge oké semmi gond viszon kérem vissza a pénzem most személyesen. Jaa hogy azt nem.... oké akkor csináljuk úgy ahogy Miss üzletvezető aki nehezen értette a tranzakciós folyamatot szeretne. Megint visszakene jönni. Klassz!! Visszamentem. Most se jó. Jó akkor ha megtudtuk oldani a webshopot vissza utáljuk. Klassz! És ez már az én hibám másodszorra is megtortent😃
Szóval hivatalos weboldalát ajánlom beszerzésre. Mert olcsóbb!!! Mert gyors!! 1,5 hét! Mert pontos!! Mert hibátlan a csomagolás. És emlékeim szerint 25-30 EUR körül ingyenes a szállitás.
A krem, teljes hibátlan nem ígér sokat amit igen azt tartja. Pillanat alatt beszivodik kettő rétegben is, minden szerummal kijön. Nyugtata. Hidratal. Könnyű krém állagú. Sűrű.

Kaboo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

MormiOrsi

2018. január 21.

Update: 2 hete használom rendszeresen és smink alá gyönyörű egységes és matt bőrképet eredményez. A kollégáim többször meg is jegyezték, h milyen kisimult vagyok, szóval ez egy alap darabja lesz mostantól a rutinomnak!

Végre egy termék a The Ordinary-től, ami bevált nekem is (ő a harmadik, amit kipróbáltam a márkától és az előző kettővel nagyon nem voltam megelégedve). Szerintem nem csak átlagos a hidratáló képessége, ahogyan páran írtátok, legalábbis nálam. Nekem általában az állam szokott kiszáradni ilyenkor télen, borzasztóan csúnyán hámlik és míg egy Clinique Thirst Relief kb., mint halottnak a csók, addig ez a krém 2 nap alatt rendbe tette. Nekem tetszik az állaga is, egyáltalán nem lesz büdös az arcomon és nem fényesedik/zsírosodik ki jobban tőle a bőröm, mint amúgy is. Nem tudom nyáron milyen érzés lesz viselni, ha soknak érzem majd, akkor csak este fogom használni. De a lényeg, hogy legközelebb a nagy kiszerelés jön velem haza!

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Nikolaj

2018. január 17.

Imádom! Rögtön a 100 milliliteres kiszerelést vettem meg és nem csalódtam. Ultrakönnyű, könnyen beszívódik és minden létező arcolajat, szérumot atom biztosan beleépít a bőrbe. Annyira elegáns a csomagolása!! Számomra meglepetés volt, hogy egy minden mentes nagy kiszerelésű, természetes hidratáló ennyibe kerül. De teljesen a rabjává tett. Matt arcbőrt eredményez, amire kiválóan lehet sminkelni, számomra primerként is funkcionál.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

Rivendell

2018. január 14.

Szerintem nehéz hidratálókrémet véleményezni, mert nem ettől várja az ember a megváltást. Bár... ez megadja. A bőröm nem tudja, hogy hideg száraz tél van, mert pihepuha, jól hidratált. Nem irritál, nem leszek tőle se piros, se pattanásos. Ha sok idő telik el a reggeli és az esti felkenés közt -mert mondjuk hajnalban kelek, és későn érek haza- akkor sem viszket a bőröm a szárazságtól. (Ez eddig egy megoldatlan problémám volt telente. Viszlát problémák.) Plusz felfedeztem, hogy ha nem várom meg hogy teljesen beszívódjon, hanem mondjuk csak félig, akkor sokkal könnyebben oszlatom szét az arcolajamat. (Szintén TO, csipkebogyóolaj.) Szerintem már örökké ezt fogom használni. :D

Rivendell
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

blairIRL

2018. január 12.

Mióta kipróbáltam, nekem is ez a hidratálókrém lett a No.1 - már csak azért is, mert az olajosodásra hajlamos bőrömönet még drogériás krém nem tudta így kordában tartani nap végéig! Azt azért túlzás lenne állítani, hogy smink alatt viselve tudnám hozni az áhított matt finisht (nem), de az első pár használat után tűnt fel, hogy ha a krémnek (a tudatnak, hogy egy olcsó, minden földi jóban dúskáló, mégis "mindenmentes" bőrápolót használok?) köszönhetően ilyen üde lesz a bőröm, akkor nem zavar, ha kicsit fénylik a homlokom. Szóval nekem a lelkemnek is jót tett. Kösz, Ordinary!

blairIRL
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Antioxidánsok: Alanine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Alanine, Histidine, Glucose, Maltose, Fructose, Trehalose, Sodium PCA, PCA, Sodium Lactate, Urea

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

PCA h

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.