KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 0 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rekissima, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 0 Ft

Kihangsúlyozza a göndör haj textúráját. Tartást ad és szabályos, tincses hullámokat formáz. Esszenciális olajfélék kombinációja védi a hajat a káros hőhatás és a környezeti károsodás ellen, ápoló hatása ragyogó fényt és rugalmas tartást biztosít a göndör fürtöknek.

Ár: 0 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
KERESEM! Tigi Catwalk Curlesque Curls Rock Amplifier Göndörítő Krém
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Dorinarc
Állapot: -, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 3000 , Eladó: floravanda
Állapot: új, Helyszín: Debrecen, Nyíregyháza, fizetés: személyes átvétel, postával küldöm

g.gallatz

2017. október 14.

Tőle vártam a megváltást az itt lévő vélemények miatt, de egyenlőre még nem vált be. Az is igaz, hogy még csak 3x használtam, úgyhogy lehet hogy még a mennyiségekkel kell kísérleteznem. Momentán azt kell hogy mondjam, hogy a Balea-s Locken lotion ugyan ezt az eredményt hozta, viszont az csak 700 Ft körül van.

Update
Jelentem rájöttem a megfelelő mennyiségre és atyaég, imádás.
Egy nyomásnyit plusz még egy negyed nyomásnyit rakok a kicsit vízesebb váll alá érő göndör hajamra, majd a fejemet előrehajtva belenyomkodom, ezután diffúzoros szárítás és tádám . A hennás hajfestés miatt enyhén göndörségét vesztett loboncom újra tündököl.
2700 Ft-ért vettem online személyes átvétellel úgyhogy még drágának sem mondanám
Örülök hogy nem adtam túl rajta.

g.gallatz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Update
Jelentem rájöttem a megfelelő mennyiségre és atyaég, imádás.
Örülök hogy nem adtam túl rajta.

aimee82

2017. október 9.

Hullámos hajamra kerestem olyan terméket, amivel egységesebben hullámos, dúsabb eredményt lehet elérni zsírosodás nélkül. Nekem erre tökéletesen bevált, szebbek a hullámaim, látványosabbak, kis kitapasztalás után könnyű vele dolgozni és nagyon kevés is elég belőle, illetve a szálló loboncra tökéletes megoldást nyújt.

aimee82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

evatamas

2017. szeptember 8.

Nekem valamiért szétesnek a tincseim, nem érzem tartósnak. A Yunsey Curl Cream jobban bevált.

evatamas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 8.

florcsiii

2017. augusztus 22.

Régebben is használtam kifejezetten göndör hajra való termékeket, de egyiktől sem estem hasra. A télen itt nézelődtem és a vélemények alapján ezt vettem meg. Egyedül attól féltem, hogy a zsírosodásra hajlamos hajamat, majd mégjobban bezsírosítja, de nem! Az elején a mennyiséggel nekem is problémám volt, de meg lehet tanulni, és akkor nem ragadnak össze a hajszálak :) Nagyon tetszik az illata és a kivitel is. 2-3 naponta használom kb. február közepe óta és még mindig van belőle. Én akkor szoktam felvinni, mikor hajmosás után már majdnem megszáradt a hajam, nekem úgy fejti ki a legjobb hatását. A Matrix göndör hajra való samponjával használom együtt és a hajam fényes és nem gubancolódik!

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Ashakiran

2017. június 24.

Eszméletlenül örülök, hogy rátaláltam erre a termékre tavaly ősszel. Már csak azért is, mert azóta egyszer sem (!) "kellett" fésülködnöm :D
A hajam az enyhén hullámos és az egyenes között lengedezett korábban. Az olyan semmilyen. Ez a krém viszont nagyszerűen megoldotta a problémát. Minden hajmosás után használom, és kész a lobonc. :)

Ashakiran
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 24.

cicc

2017. május 14.

Kb 5 hónapja vettem meg,itteni vélemények alapján de eleinte vegyes érzelmeim voltak a termékkel kapcsolatban. Festett, göndör/hullámos hajam van. Javában használtam már a házi hajpakolásokat (ami lényegesen javított a hajamon) mikor kipróbáltam. Elsőre én sem tudtam eltalálni a mennyiséget, ezért összetapasztotta a hajam,máskor keveset raktam rá akkor meg az volt a gond. Összességében jó termék, szép fürtjeim lesznek tőle, de nekem 1 maximum 2 napig szépek.. Viszont kevésbé szárazak, és természetesebbek. Tesztelgetem, viszonylag sok van még, lehet újraveszem:)

cicc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

Hendzsi

2017. március 7.

Nagyon bejött. Kevés kell belőle így sokáig elég. Viszont vigyázni kell vele mert ha kicsit többet használsz, mint amennyi kéne akkor nagyon összeragasztja a hajat és vizes hatást ad. Bevált!

Hendzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

NSara

2016. november 19.

A legjobb göndör hajra való termék amivel eddig találkoztam. Nagyon kevés elég belőle és a hajhabokkal ellentétben nem szárítja a hajamat, nagyon puha marad a használata után. A tincseimet egyben tartja és nagyon tartós és rugalmas lesz.

NSara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 19.

Emesenagyvarga

2016. május 16.

Nagyon bevált :) a hátközépig érő hajamra 2 pumpálásnyit oszkatok el mosás, törölközés után és picit szárítok rajta, aztán megyek aludni és reggelre gyönyörű loknikkal ébredek.
Jár neki az öt csillag.

Emesenagyvarga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Jár neki az öt csillag.

Panda

2016. április 16.

Az egyetlen olyan 'krém' ami a hosszú göndör hajamnál kiváltja a hajhabot.
Tény hogy a hajtőnél nem tudja úgy megemelni, hogy nehúzza le a súlya a hajamat, de fantsztikusan rendezett tincseket csinál,
nekem két nagy pumpálás ami elég a hajamra.
Elég ragacsos maga a krém és kis erőt is kell belevinni, hogy szépen el lehessen oszlatni de megéri.
Heti 2x i hsználat mellett nálam körülbelül még 2 hónapig elégnek kell lennie.

Panda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 16.

Az egyetlen olyan 'krém' ami a hosszú göndör hajamnál kiváltja a hajhabot.
nekem két nagy pumpálás ami elég a hajamra.
Heti 2x i hsználat mellett nálam körülbelül még 2 hónapig elégnek kell lennie.

Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.