KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 4700-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rekissima, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 4700

Kihangsúlyozza a göndör haj textúráját. Tartást ad és szabályos, tincses hullámokat formáz. Esszenciális olajfélék kombinációja védi a hajat a káros hőhatás és a környezeti károsodás ellen, ápoló hatása ragyogó fényt és rugalmas tartást biztosít a göndör fürtöknek.

Ár: 4700, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mujerconfused

2018. június 27.

A mennyiséget nagyon el kell találni, mert különben csúnya, vizes hatást kelt. Én a tartósságával nem vagyok megelégedve, mindig lakkozom is a hajam, de még így sem tart szépen két napnál tovább, hiába vizezem újra. Pozitívum, hogy nagyon puha, kellemes tapintású lesz tőle a hajam.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Kevés kell belőle és alaposan el kell oszlatni, különben nem természetes a hatása. Nekem nem mindig tartja egész nap a természetes göndör hajam, csak ha lakkal fixálom. Nap végére nedvesebb, szelesebb időben elkezd vattacukrosodni.
Elmegy, de ilyen áron nem veszem újra, szilikonos termékek közül nekem a L'oréal Hollywood Waves gélje jobban bejött, de inkább szilikonmentes alternatívát keresek.

AmandaAnonymus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

paranoidcat

2018. május 29.

Ud. Visszavonom, nem csodaszer. Annyira tömve van szilikonnal, hogy huzamosabb használat után valahogy mindegy mennyit és hogyan kenem fel, a hajam fészek jelleget ölt. Strandra viszont jó lesz, oda el tudom képzelni, hogy a bemattosult, kiszáradt kóctengernek gyorssegély lehet, de levonok két csillagot.

Na, ez csodaszer, de tényleg. Eddig egy zselét, mellé pedig valamilyen krémet, vagy hajhabot használtam, hogy álljon valahogy a hajam, de ez kiváltja ezt a többtermékes macerát. Két borsószemnyit teszek belőle a loboncra: definiál, tartást, fényt ad neki, és nem kell többet bajlódnom vele. Az adagolást viszont tényleg jól be kell lőni, mert ha túl sok kerül a hajra, akkor vizes hatású lesz.

paranoidcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

szaboszilvia28

2018. május 8.

Hát hogyhogy erről még nem írtam? Pedig másfél éve használom, eddig ez a legjobb a göndör hajra.

szaboszilvia28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

bungics

2018. január 28.

Most látom, hogy ezt én még nem értékeltem, pedig szakértőnek mondhatom magam. Próbálok visszaemlékezni, legalább 15 éve használom. Ha egy gyártó valamit ilyen sokáig változatlanul gyárt, az csak jó lehet. Időnként veszek valami mást, mert nem bírom ki, de feleslegesen, mert ez a legjobb az erősen hullámos hajamra. Ha rövidre vágatom a hajam, akkor kifejezetten göndör hajam lesz tőle, de ha hosszabb akkor is ez csinál szép egyenletes hullámokat egeszen a fejtetőtől a hajvégekig, mintha be lenne sütve vagy valamivel formázva lenne. Pedig a hajam ha semmit nem teszek rá, a legjobb indulattal se mondható göndörnek, inkább, mint a söprű. Valami kell rá és csak ettől lesz jó. Minden mastól vagy kemény vagy olyan szálkás, boszorkánysörény.
Ahogy írták a mennyiséget ki kell tapasztalni. Én vizes hajra viszem fel és jó sokáig az ujjaimmal oszlatom el, csavargatva a tincseket. Aztán alacsony hőfokon diffuzorral félig megszárítom, de véglegesre a levegőn hagyom megszáradni.
3-4 naponta mosok hajat, a köztes napokon reggelente kézzel kicsi bevizezem megigazgatom, és ugyanolyan lesz, mint a frissen mosott.

bungics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 28.

kissenikor

2018. január 8.

Ez a krem es az Osis gondorito zseleje valt be eddig a gondor hajamra. Ezt a kremet probaltam mar nedves hajon hajszaritozva es szaraz hajon is, tapasztalatom szerint talan szaraz hajon jobban mukodik, en legalabbis ezt ugy hasznalom. 1-2 pumpalasnyi eleg belole kozephosszu hajra, rettentoen sokaig eleg. Az illata finom, szep, termeszetes loknikat rendez, nem ragacsos, nem kemeny. 1-2 napig szepen tart.

kissenikor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Szandraalexaa

2017. december 27.

Az én derekemig érő göndör hajamra tökéletes..ad neki egy plusz tartást és tartódabbak a fürtök

Szandraalexaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Andrea1985

2017. december 16.

Pozitívum, hogy nem ragad össze tőle a haj, úgy mint a legtöbb hajhab használatakor, nem tűnnek vizesnek a tincsek.
Puha és selymes lesz tőle a haj tapintása.
Negatívum: Nem könnyű eltalálni a megfelelő mennyiséget, nehéz eloszlatni a hajon. Egy két napig szépek a tincsek, de a második nap végére sajnos már olyan a frizurám, mint egy madárfészek, sajnos nem túl tartós.
Annak érdemes megvenni, aki minden nap mos hajat vagy nyaralás alkalmával, amikor minden nap vizes lesz a hajad és a napon szárad :-)

Andrea1985
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 16.

Puha és selymes lesz tőle a haj tapintása.

AnisiaBella

2017. november 28.

Elhasználtam belőle egy egész dobozzal már, de csak nem akar úgy működni, mint másoknál. Vastag szálú hosszú göndör és nagyon sok hajam van, muszáj hajformázót is használnom a balzsamozás, pakolás után. Viszont ez zsírosít. Hiába teszek keveset. Lehet hogy megtalálom majd a hozzá vezető utat, fogok még próbálkozni.

AnisiaBella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

csizi

2017. november 16.

Nagyon irigylem a sok hozzászólót akik el vannak ájulva tőle, én sajnos nagyon nem. Már fél éve próbálkozom vele, de mindig ugyanaz történik. Szárítás után csodás a hajam tényleg, de alszom egyet és másnapra az egész összeragad tincsekbe. Hiába csak fél pumpálásnyit se használok a vállig érő hajamra (ennél kevesebbet már tényleg nem lehet). Nem tudom mi a gond, de nálam nem működik.

csizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.