KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: volhova, Módosítva: 2017. június 19.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Sminkek szájra

Matt hatású ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte+Essence Matt matt matt ajakrúzs
Ár: 1000 Ft a 3 termék együtt , Eladó: erika88
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Orosháza, fizetés: Banki utalás után postázom

prne0919

2017. október 22.

Két árnyalatban is megvan, és legalább hetente egyszer valamelyiket használom is. Tartósnak tartós, mattnak is matt, viszont nekem kicsit foltosan kopik, ezért vonok le egy csillagot.

prne0919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 22.

melissared

2017. október 19.

Nekem a 430-as árnyalat van meg. Én ceruzával együtt használom, így könnyebb is elkészíteni, főleg hogy nem vagyok egy nagy rúzsszakértő :D
Összességében meg vagyok vele elégedve. Kifejezetten tetszik, hogy könnyed viselet és nem szárítja az ajkaim.

melissared
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

elve

2017. október 18.

Félve vettem meg, de nem csalódtam. Nem szárít különösebben és nekem a tartóssága is megfelelő.

elve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

fodorgilda

2017. október 17.

475-ös (sötét lila) árnyalat van meg, Szépen pigmentált, lassan kopik, de nem mondanám ultra matt-nak. Enyhén fényes marad, de ez betudható a krémességének, emiatt nem is szárítja ki az ajkakat. Összességében bevált, ennyi pénzért nagyon megéri.

fodorgilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

Vanille

2017. október 17.

Nagyon meglepődtem, hogy egy ennyire olcsó rúzs ilyen jó lehet. Nekem a 470-es árnyalat van meg, gyönyörű szép, könnyű fölvinni, és már többször is teszteltem a tartósságát (forrócsokizás, hamburgerezés, csók, stb.). Nagyon jól bírja, főleg, ha tartósítom a szájkontúr ceruzájával, és szépen is kopik. Egyedül az illata nem tetszik annyira, de a mattsága, a tartóssága, az ár-érték aránya bőven megéri az öt csillagot. Biztos, hogy a napokban be fogok szaladni más árnyalatért is.

Vanille
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

CandyAndi

2017. október 16.

Alapvetően nem szoktam sminkelni, de a rúzsokat imádom. Szerintem az árát abszolút megéri. 2 árnyalatot is beszereztem már, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Könnyen kenhető, tartós, és tényleg mattra szárad, valamint pigmentált is. Nagyon szeretem! Egyetlen hátránya, hogy nem érhető el túl sok árnyalatban...

CandyAndi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

cintialaura

2017. október 16.

4 csillagot adok, de csak azért mert van hogy ceruzával is elmozdul a helyéről, és mert az aljára ragasztott matricák nem is hasonlítanak a rúzs színéhez. 400-as árnyalat van meg, és teljesen korrekt termék, főleg ennyi pénzért. Nem szárít, egyenletesen kopik és viszonylag tartós is. A K-lipst nem veri, így inkább azt veszem majd újra.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Noncs

2017. október 16.

Ennyi pénzért szerintem korrekt minőségű rúzst kapunk. Szép matt, nem szárít, pigmentált, nem foltos és meglepően tartós. Biztos beszerzek még néhány színt belőle.

Noncs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Timitami

2017. október 16.

Le kell szögezni, hogy nem vagyok rúzsszakértő, van vagy 4-5 éve annak, hogy rúzst használtam. Nem tudom, miért szoktam le róla, de leszoktam. Most szeretnék visszaszokni a rúzsozásra, de nem mertem drága rúzst venni, mi van, ha nem tudom viselni okból. Úgyhogy erre esett a választásom a 410-es árnyalatban. Az első meglepetés akkor ért, amikor felkentem a számra, mert ott világosabb, mint ahogy a kipróbáláskor a kézfejemen volt, meg a színétől is eltér szerintem. De végső soron a számon lévő szín is tetszik. Ráadásul tényleg szép matt, jól lehet venni befesteni a szájat, nem maszatolódik meg ilyesmi. De ha viselem, folyton nyaldosni akarom a számat, mintha hidratálni kellene. Ugyanis ajakápolókat használtam, azok ugye mindig hidratálták a számat. ELső körben arra gondoltam, hogy csak a szokatlan viselet miatt akarom nyaldosni a számat, de itt láttam egy véleményt, amely szerint kicsit szárít. Lehetséges. Ami a tartósságát illeti, evés után újra kell festeni vele a számat, mert lejön. Amúgy szép egyenletesen kopik, 1-3 órát kibír (evéstől, ivástól függően), persze kopik, de nem kell feltétlen ennyi idő után újra rúzsozni a számat. Összességében felemás érzésem van vele kapcsolatban, de ebben nyilván közrejátszik, hogy az utóbbi években ajakápolókat használtam csak. Ahhoz a hidratált érzéshez vagyok szokva. Persze gondoltam, hogy egy ennyire baráti áron kapható rúzs nem valami hiperszuper, de azért némileg több hidratálóképességet feltételeztem neki. Egy erős 3 csillaggal tudom jutalmazni a viszonylag alacsony hidratáló tulajdonsága miatt, meg a színeltérés miatt.

Mégis felpontozom, mert mostanra kiderült, hogy a szokatlan viselet nyaldostam a szám, nem azért, mert szárít a rúzs. Így mindennapos használat után ezt ki tudom jelenteni. 3 helyett így 4 csillagot adok ennek a terméknek.

Timitami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 16.

tsolya

Korcsoport: < 18
2017. október 15.

A 430-as árnyalatban szereztem be. A lovely lips kontúrceruzámmal használom, ugyanis az csak pár árnyalattal világosabb és remekül működnek együtt. Tartósabb is lesz így, és a végeredmény is szebb nekem. Nem szárítja az ajkaimat, bár én esténként előre hidratálom az ajkaimat, nem aznap. A nap során egyszer újra kell kenni. Óvatos étkezéseket kibír, főleg ha nem olajos dolgokról van szó. Nagyon örülök, hogy beszereztem, lehet a későbbiekben szétnézeka többi árnyalat közt is.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Ethylhexyl Isononanoate, Isoamyl Laurate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Dicaprylyl Carbonate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Ethylhexyl Palmitate, Trihydroxystearin, Helianthus Annuus Seed Oil, Silica Dimethyl Silylate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Hexylene Glycol
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Manganese Violet / CI 77742, CI 77491, CI 77499, CI 77492, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.