KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: volhova, Módosítva: 2017. június 19.

Kiszerelés:   4,2 g

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

AzAKismacska

2018. július 16.

Kedves Trend It Up UltraMatte rúzs!
Hol voltál egész eddigi életem során?

Rúzs- és úgy ámblokk smink noob vagyok, de ezzel még nekem _sem_ sikerült Joker arcot varázsolni magamra.
Nyilván kopik ivásnál, de nem maszatolódik különösebben, tetszik :) (mondjuk a Trend it up termékeit nem rég találtam meg és hiába sajátmárkásak, sok esetben lekörözik a nagynevű cégek termékeit,a csomagolásuk pedig profi)

Jah, és muhhahaha 199 forintért vettem :D

AzAKismacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Kedves Trend It Up UltraMatte rúzs!
Hol voltál egész eddigi életem során?

Jah, és muhhahaha 199 forintért vettem :D

Andi888

2018. július 15.

Ma vettem egy pirosat a hozzá javasolt szájkontúrceruzával. Isteni élénk színe van, nem kopik, lehet benne inni, enni, nem szárít. Szerintem lekőrözi a Catrice matt rúzsát is, pedig azt is szeretem. Gondolkozom, hogy visszamegyek még egy élénk pinkért annyira jó.

Andi888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

lenizsu

2018. július 8.

Könnyű felvinni. Nem maszatolódik el felkenés után. A színe gyönyörű, pont olyan telt felkenés után, mint a tubusban. Volt már tartósabb rúszom is, mindenféleképpen újra kell kenni napközben, hogy szép legyen egész nap.

lenizsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

kornzsofi

2018. július 8.

Ár/érték arányban tökéletes. :) Könnyű felvinni, szép színei vannak, nem szárít. :) Nem is tartós, de szerencsére nem kopik kifejezetten csúnyán. Ugyanakkor nem gondolom, hogy újravenném.

kornzsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

czegaidorka00

Korcsoport: < 18
2018. július 2.

Szuper termék. Töbször is mentem el benne étterembe enni és éves után csak egy icipicikét kopott de azt sem látványosan. Nagyon ajánlom ha valaki egy szép matt tartós rúzst keres.

czegaidorka00
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 2.

kakonyiflora

2018. július 2.

Teljesen véletlenül bukkantam rá, ugyanis a 470-es árnyalat felelt meg leginkább az elképzeléseimnek (egy natúr a számszínéhez leginkább passzoló,hétköznapi matt rúzst szerettem volna). Nem csalódtam, sőt kifejezetten meglepett, hogy ilyen olcsón ilyen jó rúzsra találtam. Már már kimerem jelenteni, hogy simán beleférne a MAC termékei közé is (több MAC matt rúzsom van). Tartósnak picit lehetne tartósabb, de krémes, könnyű felvinni én a ceruzájával együtt használom. Hétköznapokra ideális

kakonyiflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

_zsulu_

2018. július 2.

420-as árnyalatom volt, nem élveztük sokáig egymás társaságát. A színe, állaga, tartóssága is szuper volt, viszont már újonnan is feltűnt, hogy a rúzs hegye belül hozzáér a kupakhoz. Ez még nem zavart volna, de pár napja elővettem (hálószobában, fiókos szekrényben tárolva) és a rúzs teljesen kijött a tartóból és szétkenődött pacaként mosolygott rám a tető belsejéről. Nem értem mi lelte, lehet,hogy selejtes darab volt, talán ha elmúlt a bánatom teszek vele még egy próbát. Szigorúan a használható állapotú rúzst értékelve erős négyes, mérföldekkel jobb nekem mint a márka Intense Color Last Lip Stylo-ja, ami az én számon porladt konkrétan. Matt rúzshoz képest krémes, kényelmes jól fedő cucc, közepesen tartós, de könnyen újrakenhető.

_zsulu_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

dynah13

2018. június 23.

Nagyon jo termek, szepek a szinei, egesz tartos is (eves utan azonban valoban ujra kell kenni, de ennyi penzert siman ujrakenem). Nekem nem szaritja a szamat, kellemes, kremes erzes a viselete. A 473-as arnyalatot szereztem be, szep a szine nagyon, magamon meg egyelore fura, de szerintem csak szoknom kell :D Mas arnyalattal is teszek majd probat :) Akciosan extran megeri, de az eredeti araert is megvennem, mert abszolut jo vasar, siman lepipalja a dragabb, markasabb termekeket is!

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Lina14

2018. június 16.

nekem a 473 van meg, ami egy hideg lilas rozsaszin
a formula nem rossz, az illata isteni, de mint minden matt ruzs ez is szarit egy kicsit, es nem annyira tartos mint mas matt ruzsom
update: megvettem a 461( természetes barack), 463 (hideg tónusú vörös) árnyalatokat is, és ugyanazt tapasztaltam

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

nekem a 473 van meg, ami egy hideg lilas rozsaszin

kovacs12zita

2018. június 11.

Imádom ennek a rúzsnak a színét(470-es árnyalat)!! A formula nem rossz, egész kényelmes viselet, de azért nem olyan hosszan tartó, nem árt magaddal vinni egy kis esetleges touch-uphoz. Annak ellenére, hogy matt rúzs, nekem nem szárít, ami elg pozitív. Az ultra matte nevéből az ultra kicsit túlzásra, mattra szárad, de nem az a feltűnő matt, inkább azt mondanám h nem fényes.

kovacs12zita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Ethylhexyl Isononanoate, Isoamyl Laurate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Dicaprylyl Carbonate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Ethylhexyl Palmitate, Trihydroxystearin, Helianthus Annuus Seed Oil, Silica Dimethyl Silylate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Hexylene Glycol
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Manganese Violet / CI 77742, CI 77491, CI 77499, CI 77492, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.