KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   4500-5000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Perla72

Utolsó módosítás dátuma: 2014. április 23.

Ár:   4500-5000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

50+ faktoros illatmentes arckrém illatanyagokra érzékeny bőrre. Világos bőrre, napérzékeny, napallergiás bőrre, erős napsugárzás esetén. Ajánlott pigmentfoltok és gyógyszerek által kiváltott fényérzékenység ellen. Véd a napsugárzás okozta idő előtti bőröregedés és hosszú távú sejtkárosodásokkal szemben.

Mint az Uriage összes fényvédője, ez is magasan tolerált, nem tartalmaz Octocrylene-t, alkoholt, parabent. Hipoallergén, nem komedóképző, erősen vízálló, homokozásálló.

Uriage termálvízben gazdag, megerősíti a bőr barriert, nyugtatja, hidratálja a napozással igénybe vett bőrt. Érzékeny és napallergiás bőrre is ajánlott.  Kellemesen használható, nem ragad, azonnal felszívódik.

Ár: 3500 Ft postaköltséggel , Eladó: anszan
Állapot: új, bontatlan, eredeti csomagolással, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Krémmánia Kedvencek a -ben
Hajni1980

2016. augusztus 12.

Frissítés: Mégis csak ez lesz a kedvenc. Többet kipróbáltam, de eddig ez a legjobb. Felkenés után bepúderezem az arcom és akkor nem csillog.

Amit ígér és betartja: könnyű textúra, könnyen felszívódik.
Viszont: Ha felkenem csillog az arcom tőle. Pedig nem rakok sokat, de annyit, hogy fedje be az arcom.
Már más színű, citromcssárga a tubusa és a doboza is.
Mások is írták, hogy ha sokat raknak fel, akkor csillog az arcuk. Megpróbálom kevesebbel, csak nem tudom, hogy akkor tényleg elég lesz-e a fényvédelemre az a mennyiség...

Hajni1980
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Amit ígér és betartja: könnyű textúra, könnyen felszívódik.
Már más színű, citromcssárga a tubusa és a doboza is.

titinem

2016. június 24.

Valóban megvan a fényvédős csillogás,ami más hasonló termékeket is jellemez. Ezt én blot púderrel gyengítem :)
De amúgy az állaga jó, és teszi a dolgát.

titinem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

De amúgy az állaga jó, és teszi a dolgát.

Werefox

2016. június 10.

A gyógyszerész tanácsára vettem meg, akcióban. Nagyon erős napfénynél használom, eddig bevált. Elég nehézkes azonban eloszlatni és eltalálni, mennyi kell belőle, ha túl sokaz kenek, szörnyen csillog az arcom. Azonban, ha a mennyiség megvan, szuper :) idén elhasználom és jövő nyárra is újraveszem, ha nem égek le és nem készíti ki a bőröm.

Werefox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 10.

cicafun

2016. május 25.

Szeretem, mert nem fullad alatta a bőröm, nem zsírosít, és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Semmiféle bőrirritációt, pattanást nem okoz. Kicsit várni szoktam a felvitele után, ezt követően teszem fel az alapozót aminek az állagát nem változtatja meg, szépen lehet rá sminkelni. Úgy néz ki hogy egyelőre tökéletesen teljesít mint fényvédő nem pirul le a bőröm. Remélem, a nyári 38 fokban is ilyen megbízhatóan teljesít majd ha igen, újra vevős lesz.

cicafun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

t.greti

2016. április 12.

hopsz, ez nem az a termék... Bocsi, vegyétek figyelmen kívül a hozzászólásomat!

márc.29. hideg időben jó volt, mert hidratált. De ahogy melegedett az idő, éreztem, hogy fuldoklik a bőröm, kényelmetlen érzést kelt. Tavaszra nyárra nem lesz jó, valami könnyű textúrájút kell keresnem.
Viszont ha kicsit vastagabban kentem, mire elkentem volna, kukacokban állt az államon... Nem győztem lecsipkedni óvatosan. Úgyhogy nem veszem újra, legalábbis most nem, talán télen újra megpróbálom.

dec.14. Mindig is utáltam a fényvédőket, de mióta elkezdtem hámlasztani, kötelezően kenni kell! Úgyhogy most jóól megszeretjük a fényvédőket :D
Kémiai fényvédő szóba sem jöhetett a rosaceám miatt, fizikai fényvédő meg hogy nem szívódik be, nagyon féltem tőle. DE! Ez szerintem beszívódik, mert nem marad réteg az arcomon. Nem okoz pattanást, sem irritációt, nem zsírosít, csak egy gyenge bőrfény marad.
Viszonylag hamar beszívódik.
Az alapozómat sajnos kicsit csíkosítja, mikor felekenem, ezért ügyelnem kell arra, hogy csak természetes fényben sminkeljek.
Egyelőre 4 csillagot kap, mert még csak egy hete használom. Később jövök.

t.greti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

hopsz, ez nem az a termék... Bocsi, vegyétek figyelmen kívül a hozzászólásomat!

Viszonylag hamar beszívódik.
Egyelőre 4 csillagot kap, mert még csak egy hete használom. Később jövök.

Wehler

2016. április 2.

Ápr. 2: Eucerin 50 faktoros mattító fluidjára cseréltem, és igen az Uriage csinált nekem pattanásokat!!!!! Nagyon-nagyon fénylik már 2-3 óra múlva, az orromon, arccsontomon tetszik is, de nehogy már mások a homlokomban tekintsék meg tükörképüket...... Szerintem elkenegetem a nyakamra, vállamra, dekoltázsomra a nyáron és akkor nem kell könnyeket hullajtanom az ötezer forintomért. -3 csillag

Jan. 24: 4 alkalommal használtam és a bőröm fuldoklik alatta, nem zsírosít, de lett 2 pattanásom. Még nem veszek el csillagot, hátha más az oka.

Jan. 20: Ma kaptam meg! Úgy vártam. (Kisvárosi gyógyszertárban nem volt, így rendeltem ingyenes pk-val a statimpatikáról.) Citromsárga a tubusa amúgy. Könnyű volt eloszlatni, eléggé fénylik 30 perc beszívódási idő után is, úgymond "bőrfényű". De szuperek az összetevői és csak minimális illata van (ami ragasztóra emlékeztet). Szóval összességében 5.

Wehler
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 2.

svivko

2016. március 2.

Hát én is a PC Super Light Daily Wrinkle(...) fényvédő olcsóbb utódját keresve találtam erre, itt a Zsibshopon találtam egyet potom összegért, és örülök, hogy nem teljes áron vettem meg.
Tulajdonképpen nincs vele eget rengető bajom, de egyszerűen nem szeretem. Tudni kell, hogy tavaly nyáron egy 50spf-es uriage vízálló fufus fényvédőt használtam, és nagyon utáltam. Le is égtem vele, valahogy elvesztettem a bizalmam, hát még ha arcról van szó!
Szóval... büdös. Műanyagszaga van, az a tipikus Uriage illat (kivéve termálvíz), aki nem szereti, ezt sem fogja. Nehéz krém, és bár a zsíros bőröm inkább mattítja, mégis kellemetlen érzés viselni. Szellempofát csinál, hiába használok keveset, totál sápaszt, a fehérség nap végére hajtöveknél megül. Egyszerű színezett púderrel ellensúlyozni, de kényelmetlen ha sminkelni nem akarok. Szétválik a tubusban 1-2 nap pihentetés után, fontos mindig erősen rázogatni fél perceket, más terméknél ezt nem tapasztaltam. Bennem ez is nemgyerebe érzést kelt, hiszen ki tudja, mennyire maradnak így stabilak a fontos összetevők, vagy milyen arányban vannak jelen az épp kinyomott kupacon?!
És a pontot az i-re a szemirritálás teszi fel. Bármennyire óvatoskodom a szemkörnyéknél nap végén mindig érzem az égő "van valami a szememben" érzést, ha ezt használom. :( Pedig ott főleg fontos a megelőzés, nem hagyhatom ki.
Szóval, én nem ajánlom, és nekem pénzkidobós terméknek számít. Ahogy a Bariésun spf50+ spray is. Megyek, ki is írom magamból arról is a nyavalyámat.

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 2.

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
boczagica

2015. december 22.

Egy PC fényvédőt cseréltem le erre. Egyrészt mert jóval olcsóbb, másrészt attól könnyeztem. Picit nehezebb eldolgozni, marad kis zsíros érzet, de éppen csak annyi, hogy a yamuna ásványi alapozót bele tudom tapicskolni az ecsetemmel. Érdekes hogy annak ellenére hogy "vastagnak" érzem, nem zsírosítja el a bőröm..És szinte hihetetlen de nem okoz pattanást! 😀 Ahova felkenem stabilan ott is marad. 50 faktor biztosan jól véd a kánikulában is.. Bár gyanítom nyárra sok lesz. Azt viszont sajnálom hogy ez nem színezett kicsit,csak az illatos verziója. De az- az igazság,még így is igen megszerette a nagyon kényes bőröm.😁

boczagica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 22.

petoandika

2015. december 2.

Fura ezt így kimondani, de lényegében első fényvédő krém, amit használtam az arcomra. És milyen jól tettem! Jó döntés volt, főleg hogy előtte ha napoztam akkor a rendes fényvédőt kentem az arcomra is, ami nem mindig tetszett neki (pattanások, olajos réteg). Néha felfedeztem fehér kis "cafatokat" az arcomon használat után nyáron, de ez a meleg miatt betudható. Hamar beszívta a bőröm, jól lehet rá alapozni, a fényvédő hatása is jó, még csak le se pirult az arcom nyáron (pedig szokott néha). Nekem az illata is nagyon bejön. És ha az összetevőket nézzük, akkor is szuper. Jól megérdemelet 5 csillag. :)

petoandika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 2.

isetev

2015. október 15.

Nagyon szerettem ezt a napvédőt,kellemes az illata,az állaga,de nekem sajnos kijöttek a kis barna foltjaim a használata ellenére.Másik hibája,hogy csíp,ha a szemembe megy.

isetev
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Butylene Glycol, Glucose, Propylene Glycol, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Egyszerűbb néven avobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (310-400 nm) ellen nyújt védelmet. Az avobenzone stabilitása nem túl nagy, fény hatására lebomlik. Fotostabilizátorok (mint pl. octocrylene) lassítják az avobenzone lebomlását. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Kémiai fényvédő, ami az UVB-sugarak ellen nyújt védelmet. Maximális védelmet a 314 nm hullámhosszú sugarak ellen nyújt.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületaktív anyag (surfactant), emulzió stabilizáló, gyengéd tisztító.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gombaellenes tartósítószer.

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen