KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   4500-5000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Perla72, Módosítva: 2014. április 23.

Ár:   4500-5000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

50+ faktoros illatmentes arckrém illatanyagokra érzékeny bőrre. Világos bőrre, napérzékeny, napallergiás bőrre, erős napsugárzás esetén. Ajánlott pigmentfoltok és gyógyszerek által kiváltott fényérzékenység ellen. Véd a napsugárzás okozta idő előtti bőröregedés és hosszú távú sejtkárosodásokkal szemben.

Mint az Uriage összes fényvédője, ez is magasan tolerált, nem tartalmaz Octocrylene-t, alkoholt, parabent. Hipoallergén, nem komedóképző, erősen vízálló, homokozásálló.

Uriage termálvízben gazdag, megerősíti a bőr barriert, nyugtatja, hidratálja a napozással igénybe vett bőrt. Érzékeny és napallergiás bőrre is ajánlott.  Kellemesen használható, nem ragad, azonnal felszívódik.

Ár: 1500 Ft+pk - csere is lehetséges , Eladó: eSther27
Állapot: 3/4-ig van, július elején bontottam, Helyszín: Pécs ( esetenként Nagykanizsa, Zalaegerszeg), fizetés: banki átutalással vagy személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csillag7

2017. augusztus 2.

Ez az a naptej amivel rá tudtam venni a fehér bőrű, nyáron szeplosodo párom a fenyvedo használatra :D ha másért nem már ezért is megeri az 5*-ot. Gyógyszertárban először La Roche naptejet ajánlottak de octocrylene mentes terméket kerestem, így az Uriage Bariesun és a Bioderma Photoderm Max volt a két versenyző. Az Uriage győzött végül mert sokkal könnyebb a textúra és nem utolsó sorban illatmentes. Normál férfi bőrre pár használat után azt mondom szuper és az én kombinált boromon is jól teljesít. A színezett változatot tervezem kipróbálni ősszel.

csillag7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

crazycatlady

2017. június 21.

Nekem nagyon bevált, soha nem kukacosodott. Minden használat előtt jól felrázom. Eleinte aláhidratáltam, de elhagytam, mert bőven elég így maga is, ha tettem alá hidratálót, akkor már soknak érezte a bőröm. Szerintem az illata is természetes, tiszta. Hamarosan veszem az újabb tubussal. :)

crazycatlady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

Lillie

2017. június 12.

Termékmintát szereztem be belőle. Igazán kedvelem az uriage termékeket a termál vizüket imádom. De mostanában elkezdtem fokozottan figyelni, hogy állatokon nem tesztelő cégektől vásároljak. Sajnos az Uriage innentől szerepel a tiltó listámon. Ez a termék magában nem rossz igaz nehéz rá sminkelni de nem érzem le alatta és a száraz bőröm elég jól beitta így nálam nem lett diszkógömb hatás és semmilyen irritációt nem okozott a néhány napban míg használtam. De nem győzött meg. Még keresem a nekem tökéletes fényvédő.

Lillie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

novembermesi

2017. június 3.

Kozmetikus ajánlotta, hogy mivel foltos problémás az arcom használjak fényvédőt rá. Kaptam tőle termékmintát ebből a krémből. Elég sokáig kb 5-6 alkalomra elegendő volt az arcomra. Könnyű eloszlatni, viszonylag kevés is elég belőle. De sajnos engem nem győzött meg. Felkenés után fénylik a bőröm tőle, egyébként is kombinált a bőröm, a homlokom elég szépen csillog. Ráadásul izzad alatta az arcom érzem ahogy folyik rajtam a víz, és ha hozzáérek a bőrömhöz zsíros, ragacsos érzés. Így biztosan nem fogom megvenni, találtam más 50 faktoros arcra való fényvédőt, ami árban olcsóbb is.

novembermesi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

Borsmenta

2017. február 23.

Tavasszal vettem, rögtön kettőt. Így volt lényegesen olcsóbb. Hiba volt bedőlni a reklámnak. Szerintem borzasztó viselet, olyan mintha egy maszkot húznál, az arcodra.Akármilyen vékonyan kentem is. Ráadásul még minden erőfeszítés nélkül is iszonyatosan fénylett a bőrömön, sőt amikor a legjobban kellett, mert egész nap kint voltam a szabadban és biciklitúrán vettem részt, annyira izzadt az arcom, mintha szaunában lettem volna, és nem teljesítmény túra volt.Pedig sapka is volt a fejemen, ami azért árnyékolt is.

Borsmenta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Pöti

2017. január 17.

Vegyes érzéseim vannak az Uriage fényvédőkkel. A pumpás 50-es (gyereknek való) naptejjel nagyon megégtem nyáron, a fizikai 50-esüket végülis szeretem, de nehéz eldolgozni és emiatt nehéz rá sminkelni. Vettem a színezett kémiaiból és ebből az illatmentesből is, de a színezett összeáll a bőrömön, ez pedig kukacosítja a legtöbb alapozómat, ráadásul fénylik tőle a bőröm mint egy diszkógömb. Már hete óta használom, minden reggel bosszankodok miatta, de ha már megvettem, akkor magamra kenem. Allergiát nem okozott, legalább ennyi jó tulajdonsága van. Nyáron smink nélkül biztosan jó, de így télen nem szeretem.

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

karaibrahimgil

2017. január 7.

Nagyon bejött nyáron. Nem zsírosít és nem égtem le tőle a napon. A kisbabámat is be mertem vele kenni.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

FDK

2016. október 11.

Harmadik tubussal vettem meg belőle. Nyáron Yamuna ásványi alapozóval mattítottam, mióta hideg lett elbírom az alapozót is felette. Van egy-két fényvédő, amire kíváncsi lennék (pl. Innisfree Minimum), de egyelőre lusta vagyok kísérletezni, mert ez bevált.

FDK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

boczagica

2016. augusztus 29.

Egy PC fényvédőt cseréltem le erre. Egyrészt mert jóval olcsóbb, másrészt attól könnyeztem. Picit nehezebb eldolgozni, marad kis zsíros érzet, de éppen csak annyi, hogy a yamuna ásványi alapozót bele tudom tapicskolni az ecsetemmel. Érdekes hogy annak ellenére hogy "vastagnak" érzem, nem zsírosítja el a bőröm..És szinte hihetetlen de nem okoz pattanást! 😀 Ahova felkenem stabilan ott is marad. 50 faktor biztosan jól véd a kánikulában is.. Bár gyanítom nyárra sok lesz. Azt viszont sajnálom hogy ez nem színezett kicsit,csak az illatos verziója. De az- az igazság,még így is igen megszerette a nagyon kényes bőröm.😁

Most vettem észre, hogy ez nem az a termék amit véleményezni akartam. Amiről én írtam, az a bariésun mineral. vagyis a fizikai. Ezer bocs.Remélem nem okoztam nagy galibát.

boczagica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Hajni1980

2016. augusztus 12.

Frissítés: Mégis csak ez lesz a kedvenc. Többet kipróbáltam, de eddig ez a legjobb. Felkenés után bepúderezem az arcom és akkor nem csillog.

Amit ígér és betartja: könnyű textúra, könnyen felszívódik.
Viszont: Ha felkenem csillog az arcom tőle. Pedig nem rakok sokat, de annyit, hogy fedje be az arcom.
Már más színű, citromcssárga a tubusa és a doboza is.
Mások is írták, hogy ha sokat raknak fel, akkor csillog az arcuk. Megpróbálom kevesebbel, csak nem tudom, hogy akkor tényleg elég lesz-e a fényvédelemre az a mennyiség...

Hajni1980
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Amit ígér és betartja: könnyű textúra, könnyen felszívódik.
Már más színű, citromcssárga a tubusa és a doboza is.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Butylene Glycol, Glucose, Propylene Glycol, Trehalose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Gombaellenes tartósítószer.