KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Irisz120, az összetevőket feltöltötte: petra.kovari, Módosítva: 2016. március 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Uriage Hyséac termékcsaládját bőrgyógyászok és gyógyszerészek közreműködésével fejlesztették ki.  A magas hatékonyság, az exkluzív összetevők és az Uriage termálvíz együttes hatásával a mitesszerek, pattanások, bőrhibák és azok visszatérése ellen. Hatékonysága vizsgálatokkal igazolt. Használatával a bőr megszabadul a mitesszerektől, bőrhibáktól, és tisztává, mattá, textúrája finomabbá válik.

Innováció három Uriage szabadalom átfogó hatásával:

• AHA komplex tartalma kíméletes mikrohámlasztó hatású, mélyen kitisztítja az eltömődött pórusokat, megelőzi a pórusok ismételt eltömődését, a mitesszerek kialakulását.
  • TLR2-Regul hatóanyaga gátolja a gyulladt pattanások kialakulását.
  • Az MPA-Regul szabadalommal az első termék, mely a Mikrobiofilm szabályozásával egyensúlyba hozza a bőrflórát, csökkenti a pattanásokat okozó P.acnes tapadását és túlszaporodását.
  • Pirocton Olamin tartalma megtisztítja a bőrt a P. Acnes baktériumtól.
  • Édesgyökér kivonat tartalma csökkenti a pattanások, mitesszerek kialakulásának fontos okát a fokozott faggyúképződést.
  • Mattító hatása megszünteti a zsíros bőr csillogását.
  • Kitűnően tolerált, tartósítószer- és színezékmentes. Hipoallergén.
  • Utolsó generációs textúra: könnyű állag, gyors felszívódás, matt, nem olajos felületet.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nagyn9a

2017. december 6.

Nem hidratál megfelelően. Arclemosóval történő tisztítás után vittem fel a krémet és nagyon szárította a bőrömet. Hosszabb távon nem fogom vásárolni, mint arckrém.

nagyn9a
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 6.

Kicsiviki

2017. október 29.

Gyógyszertárban a gyórgyszerész ajaánlására vettem meg tök véleltlenül, mert fényvédőt akartam csak vásárolni, de ha két terméket vettem akcióban kaptam. Gondoltam kipróbálom, bár nem szeretek így terméket venni, szeretem mindig előre megnézni, hogy mit veszek. Végülis nem bántam meg, hogy megvettem, teljesen elhasználtam, nappali krémként használtam. Újra nem fogom venni, mert nem mindig, de előfordult, hogy csípte az arcom, ami vagy a parfümnek vagy az AHA-nak köszönhető, de inkább kerülöm a parfümöt ezentúl. Viszont hatásában nem volt rossz. Mondjuk a mitteszereimet nem tisztitotta ki nyilván, viszont zsíros bőrűeknek, főleg nyáron tudom ajánlani, mert elég durván mattít. nekem kicsit sok is volt, mert valahogy monstanában nem olyan zsíros a bőröm, sőt sokszor már azt veszem észre, hogy inkább száraz, ami eddig életemben soha korábban nem fordult elő. Sok hasonló árkategóriájú, gyógyszertári terméknél jobb szerintem. Kb. egy szinten említeném a La Roche Posay Effaclar Duo-jával.

Kicsiviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

AligatorBaby

2017. október 16.

Még csak kb másfél hete használom a k18 krémmel együtt (ezt éjszakára) a 3 regult pedig nappalra, smink alá. Annak ellenére, hogy már 30 éves vagyok, a bőröm sajnos még mindig mitesszeres, zsíros, pattanásos. Nagyon sok mindent kipróbáltam már kisebb nagyobb sikerrel, valami csak egy ideig hatott valami csak kicsit javított, túl vagyok már egy roaccutan kúrán is, ami után sajnos 2 évvel ligthosabban de visszajött az akném. Nos, pont egy weboldalon az effaclar-k+ krémet szerettem volna megrendelni, ami legalább a pattanásokat kordában tartotta nálam valamennyire ( a mitkókkal sajnos nem bánt el), amikor megláttam ezt az uriage krémet, rákattintottam , aztán persze olvasgattam véleményeket, és úgy döntöttem, hogy adok ennek is egy lehetőséget, hátha jobban szuperál mint az effaclar. Nos, amit már első használatnál észrevettem, hogy a zsírosodást valóban kordában tartja, nálam általában az szokott lenni, ha 2-3 óránként nem púderezgetem a levakolt fejem, akkor az sajnos fénylik mint Salamon pöcse... Megdöbbentem, mikor akartam épp púderezni és láttam, hogy jéé nem fénylik :D Napközben csupán egyszer kellett átfutnom rajta púderrel (akkor se volt az a diszkógömb, hanem enyhén fénylő) és a nap végére se fénylett át, tehát eddig ez teljesített nálam a legjobban a faggyúszabályzást illetően, jobban mint az effaclar. Pattanások tekintetében azt vettem észre, hogy ugyan kijön még azért bőven :S (bár még csak másfél hete használom) de sokkal kisebb formában és a nagy gyulladt patik helyett inkább ilyen könnyen kinyomható kis fehérfejű "dögök" jönnek ki. Csodát nem vártam tőle, hogy majd bababőrt csinál, de kiváncsi vagyok mit tud tenni hosszútávú használata során :S Amit azt illeti azon gondolkodom, visszamegyek a bőrgyogyóhoz és belevágok még egy roa kúrába, mert eddig nekem csak az adott álombababőrt :S

AligatorBaby
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Krisz78

2017. július 3.

Imádom!❤
Télen egy csomó mitesszerem lett a homlokomon és az államon.
Elkezdtem ezt a krémet használni és a 3.héten már éreztem/láttam a változást.
Könnyebben tudtam eltüntetni őket,majd egyre kevesebben lettek.
6 hét rendszeres esti használat után 1 db mitesszerem sem volt.
A krém felkenése előtt a Cosrx AHA/BHA tonerét használom.
A 2 együtt tényleg csodákra képes.
És a legjobb,h.napközben szép matt a problémás T-vonalam.

Krisz78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Imádom!❤
Télen egy csomó mitesszerem lett a homlokomon és az államon.
Elkezdtem ezt a krémet használni és a 3.héten már éreztem/láttam a változást.
Könnyebben tudtam eltüntetni őket,majd egyre kevesebben lettek.
6 hét rendszeres esti használat után 1 db mitesszerem sem volt.
A krém felkenése előtt a Cosrx AHA/BHA tonerét használom.
A 2 együtt tényleg csodákra képes.
És a legjobb,h.napközben szép matt a problémás T-vonalam.

totkata

2017. május 17.

Csomagban vettem kb. 4000 Ft-ért lemosóval és arcpermettel. Hetente max egyszer használom a hámlasztáshoz szokott bőrömön, csakis a homlok-orr-áll zónájában; jobban teszi nálam a dolgát, mint a COSRX =%-os AHA-ja, Illat igazán nem kellene bele

totkata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

kneva

2017. április 29.

Ez a krém valóban nagyon erős, én csak aknés bőrre ajánlanám. Igazából a mitesszereimre vettem, gondoltam, hogy lehámlasztom egy kicsit őket. Nagyon erősen szárít, próbáltam másnaponta, meg kétszer egy héten. Végül vettem mást és ezt meg elajándékoztam.
Maga a termék még jó lehet, csak nem nekem, úgyhogy nem pontozom nagyon le.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Maga a termék még jó lehet, csak nem nekem, úgyhogy nem pontozom nagyon le.

yevavarha

2017. március 28.

Több esélyt is adtam ennek a terméknek, de nem győzött meg. Használatát nálam viszkető, égő érzés kíséri. Nem oldotta meg a problémát, és a bőröm is csupa zsír lett tőle.

yevavarha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Amphitrite

2017. február 23.

Nekem sajnos nagyon nem vált be... Borzalmasan csíp, de ezenkívül semmilyen irritációt nem okoz. Éjszakára kevés, nappalra tök oké lenne, ha nem csípne. Az illata is túl erős egyébként. A micellás víz és a habzó arctisztító viszont nagyonis bevált!

Amphitrite
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

rtoth98

2017. február 18.

Sajnos nekem nem vált be, lehet túl sokat vittem fel, de 5 perc után le tudtam dörzsölni az arcomról, és radírszerűen lesöpörhető volt. Ehhez az árhoz és névhez nagyon nem illő, ahogy ez a krém bánt a bőrömmel. Csalódás volt, pedig nagyon pozitív voltam. Két csillagot adok neki, mert kellemes volt az állaga.

rtoth98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

CeCeDrake

2017. február 1.

Egy szérumtól annyi pattanásom lett, hogy az elmúlt években összesen nem volt ennyi. Erre a krémre esett a választásom és a gyógyszertárban is ajánlották. Egyáltalán nem bántam meg, sőt!
Este használom, már csak heti 1-2 alkalommal, kezdetben minden nap alkalmaztam. A változás szembetűnő, ami még kiemelendő, hogy látványosan javított a bőröm állapotán. Az eddigi tágabb pórusaim nincsenek sehol, semmi mitesszer, pedig azért volt nehány. Alapvetően zsíros, kombinált bőröm már a normál kategóriába tartozik. Nekem alapdarab ez a krém. Ajánlom azoknak, akik hasonló problémával küzdenek.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Asiaticoside
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Diglycerin, Glycerin, Lactic Acid, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Propanediol, Polyglycerin-3 , Rhamnose, Glucose, Glucuronic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.