Uriage

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Irisz120, az összetevőket feltöltötte: petra.kovari, Módosítva: 2016. március 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Uriage Hyséac termékcsaládját bőrgyógyászok és gyógyszerészek közreműködésével fejlesztették ki.  A magas hatékonyság, az exkluzív összetevők és az Uriage termálvíz együttes hatásával a mitesszerek, pattanások, bőrhibák és azok visszatérése ellen. Hatékonysága vizsgálatokkal igazolt. Használatával a bőr megszabadul a mitesszerektől, bőrhibáktól, és tisztává, mattá, textúrája finomabbá válik.

Innováció három Uriage szabadalom átfogó hatásával:

• AHA komplex tartalma kíméletes mikrohámlasztó hatású, mélyen kitisztítja az eltömődött pórusokat, megelőzi a pórusok ismételt eltömődését, a mitesszerek kialakulását.
  • TLR2-Regul hatóanyaga gátolja a gyulladt pattanások kialakulását.
  • Az MPA-Regul szabadalommal az első termék, mely a Mikrobiofilm szabályozásával egyensúlyba hozza a bőrflórát, csökkenti a pattanásokat okozó P.acnes tapadását és túlszaporodását.
  • Pirocton Olamin tartalma megtisztítja a bőrt a P. Acnes baktériumtól.
  • Édesgyökér kivonat tartalma csökkenti a pattanások, mitesszerek kialakulásának fontos okát a fokozott faggyúképződést.
  • Mattító hatása megszünteti a zsíros bőr csillogását.
  • Kitűnően tolerált, tartósítószer- és színezékmentes. Hipoallergén.
  • Utolsó generációs textúra: könnyű állag, gyors felszívódás, matt, nem olajos felületet.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kakonyiflora

2018. július 1.

A problémás bőrömre, bőrgyógyászom javaslatára vásároltam meg. Amit felsorolt a termék, nálam egyetlen egy hatását nem érte el.

kakonyiflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Rumina

2018. június 24.

Szuper termék, reggelente használom és sokkal szebb az arcbőröm. Nem fényes, nem pattanásos.

Rumina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

BeesWorld

2018. június 4.

Nagyon elégedett vagyok vele, bár kicsit csíp felkenésnél, de ha este felkenem, másnapra határozottan segít. Minden nap nem használnám, talán heti 2-x kenem fel, más napokon kevésbé erős hámlasztókat használok. Érzékeny bőrüeknek nem ajánlom, én is csak a problémás területekre tudom kenni.

BeesWorld
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

hjh666

2018. május 16.

K18-al együtt használom két hete. Mivel a K18 zsírosabb azt éjszakára, ezt pedig nappalra. A kettő kombója ennyi idő alatt is rengeteget javított a bőrképemen. Bőröm petyhüdt, tág pórusú, zsíros, de hámló, mitteszeres, itt-ott kisebb pattanásokkal. Legnagyobb problémám inkább az óriási nagy tág pórusok, amit lehetetlen eltakargatni, alapozás után is látszik. Ez a krémecske jóval tovább bírja a képemen, kb. 4-5 órát mattít, de később sem zsírosodik ki annyira. Reggelre smink alá használom, utána pedig vagy Rimmel primer, illetve a Garnier Pure BB krémje......na eddig egy csoda! ....de ha fokozzuk, az Avon Luxe tégelyes mattító alapozójával még szebb az eredmény. Eddig nagyon meg vagyok elégedve.

hjh666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

csonkregin

2018. május 7.

Tökéletes termék, olyanoknak akik aknés, pattanásos, miteszeres bőrrel rendelkeznek. Nekem egyszerűen csodát művelt a bőrömmel, 2 hét alatt úgy rendbeszedte, mint semmilyen más krém vagy gyógyszer! ÉS a legnagyobb boldogság,hogy nem kellett gyógyszert szednem és újra a bőrgyógyászhoz szaladgálnom! Reggel és este is kentem vele az arcom, így volt tökéletes és már 1 hét alatt látszott az eredmény, mivel nagyon hajlamos vagyok az aknéra és a miteszerre nekem nagy változás volt.
Igen csíphet, és igen lehet erős az illata(bár nekem tetszett), de aki itt elolvassa a véleményeket és látja, hogy ezek jellemzik a terméket akkor inkább meg se vegyék csak ha hajlandóak eltűrni minden ennek a csodának azért, hogy szép bőrük legyen!
Lehet rá alapozni, hiszen könnyen beszívódik, de akkor is vékony rétegben kell felkenni és úgy alapozni rá(nem körkörös,hanem pamacsoló mozdulatokkal, különben lemorzsolódik az arcról).
Szerintem megéri az árát, ha jól látom kb 1-1,5 hónapra elég a tubus, de én nem is sajnáltam kenni, alig vártam, hogy elmúljanak. :) Nekem újravevős, eddigi legjobb amit használtam!!!

csonkregin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

ramonanagy0669

2018. május 6.

Gátolja a gyulladt pattanások kialakulását.
Csökkenti a pattanások, mitesszerek kialakulásának fontos okát a fokozott faggyúképződést.
Mattító hatása megszünteti a zsíros bőr csillogását.
Kitűnően tolerált, tartósítószer- és színezékmentes. Hipoallergén.

Nagyjából ezt ígéri, és nagyjából teljesíti is azt, egy kivételével, a pórusokat nem tisztítja csak úgy magától, ha te magad vagy kozmetikus ki nem nyomkodja azokat!
Pattanások száma csökkent, valóban, akné nem alakult ki, mitesszerek száma maradt, zsíros, kombinált bőrre nagyon jó, csak.és itt jön a CSAK. Brutál módon szárította az én bőrömet, persze matt hatást ígért ezt be is tartotta! :D
Gyorsan beszívodott, jól lehetett rá sminkelni, vagy plusz hidratáló krémet rá kenni.
Ár érték arányban kicsit drágának minősül, de egy jó ok, hogy miért érdemes megvenni vagy kettő:
- mert nagyon nagyon sokáig elég a tubusban a cucc, és elég kevéske is belőle az arcra,
- az Uriage mindig tart valami akciót a partnercégeknél, patikáknál, és ilyenkor nagyon kedvező áron megvásárolható, ha valaki netről rendeli meg! :)

ramonanagy0669
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Gátolja a gyulladt pattanások kialakulását.
Mattító hatása megszünteti a zsíros bőr csillogását.
Kitűnően tolerált, tartósítószer- és színezékmentes. Hipoallergén.

SMH

2018. április 24.

Nem használom minden nap, csak heti 1-2 alkalommal, vagy maikor eszembe jut =) Az arcomat mindig csípi egy picit, de hamar elmúlik és egyáltalán nem vészes. Az illata nem erős, nem irritáló. Nem tudom mennyire segít a mitesszerek megelőzésében, viszont pattanásaim abszolút nincsenek. Sminkelni is szépen lehet rá, teljesen lemattítja az arcot, de nem lesz kellemetlen húzódó érzés a használata után. Én csomagban vettem, így ajándék volt hozzá az arclemosó gél, abszolút megérte.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

almakiss

2018. február 17.

A bőrgyógyászom javasolta az acne ellen, a termékcsalád többi tagjával együtt. Több esélyt is adtam neki, de nem éreztem jelentős javulást. A krém viszonylag gyorsan beszívódik, de hidratáló illetve gyulladáscsökkentő hatást nem tapasztaltam. Pozitívuma, hogy hypoallergén.

almakiss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

NyMirjam

2018. január 19.

Bőrgyógyász ajánlotta és azóta mindenapi rutinom része.Nekem nagyon szépen rendbe tette az arcom...nem varázsütésre,hanem rendszeres használat után.minden reggel és este megtisztított bőrre felkentem.sminkelni is lehet rá.ami nagyon nagy pozitívum.

NyMirjam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

nagyn9a

2017. december 6.

Nem hidratál megfelelően. Arclemosóval történő tisztítás után vittem fel a krémet és nagyon szárította a bőrömet. Hosszabb távon nem fogom vásárolni, mint arckrém.

nagyn9a
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Asiaticoside
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Diglycerin, Glycerin, Lactic Acid, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Propanediol, Polyglycerin-3 , Rhamnose, Glucose, Glucuronic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.