KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Irisz120, az összetevőket feltöltötte: petra.kovari, Módosítva: 2016. március 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Uriage Hyséac termékcsaládját bőrgyógyászok és gyógyszerészek közreműködésével fejlesztették ki.  A magas hatékonyság, az exkluzív összetevők és az Uriage termálvíz együttes hatásával a mitesszerek, pattanások, bőrhibák és azok visszatérése ellen. Hatékonysága vizsgálatokkal igazolt. Használatával a bőr megszabadul a mitesszerektől, bőrhibáktól, és tisztává, mattá, textúrája finomabbá válik.

Innováció három Uriage szabadalom átfogó hatásával:

• AHA komplex tartalma kíméletes mikrohámlasztó hatású, mélyen kitisztítja az eltömődött pórusokat, megelőzi a pórusok ismételt eltömődését, a mitesszerek kialakulását.
  • TLR2-Regul hatóanyaga gátolja a gyulladt pattanások kialakulását.
  • Az MPA-Regul szabadalommal az első termék, mely a Mikrobiofilm szabályozásával egyensúlyba hozza a bőrflórát, csökkenti a pattanásokat okozó P.acnes tapadását és túlszaporodását.
  • Pirocton Olamin tartalma megtisztítja a bőrt a P. Acnes baktériumtól.
  • Édesgyökér kivonat tartalma csökkenti a pattanások, mitesszerek kialakulásának fontos okát a fokozott faggyúképződést.
  • Mattító hatása megszünteti a zsíros bőr csillogását.
  • Kitűnően tolerált, tartósítószer- és színezékmentes. Hipoallergén.
  • Utolsó generációs textúra: könnyű állag, gyors felszívódás, matt, nem olajos felületet.

Krisz78

2017. július 3.

Imádom!❤
Télen egy csomó mitesszerem lett a homlokomon és az államon.
Elkezdtem ezt a krémet használni és a 3.héten már éreztem/láttam a változást.
Könnyebben tudtam eltüntetni őket,majd egyre kevesebben lettek.
6 hét rendszeres esti használat után 1 db mitesszerem sem volt.
A krém felkenése előtt a Cosrx AHA/BHA tonerét használom.
A 2 együtt tényleg csodákra képes.
És a legjobb,h.napközben szép matt a problémás T-vonalam.

Krisz78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Imádom!❤
Télen egy csomó mitesszerem lett a homlokomon és az államon.
Elkezdtem ezt a krémet használni és a 3.héten már éreztem/láttam a változást.
Könnyebben tudtam eltüntetni őket,majd egyre kevesebben lettek.
6 hét rendszeres esti használat után 1 db mitesszerem sem volt.
A krém felkenése előtt a Cosrx AHA/BHA tonerét használom.
A 2 együtt tényleg csodákra képes.
És a legjobb,h.napközben szép matt a problémás T-vonalam.

totkata

2017. május 17.

Csomagban vettem kb. 4000 Ft-ért lemosóval és arcpermettel. Hetente max egyszer használom a hámlasztáshoz szokott bőrömön, csakis a homlok-orr-áll zónájában; jobban teszi nálam a dolgát, mint a COSRX =%-os AHA-ja, Illat igazán nem kellene bele

totkata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

kneva

2017. április 29.

Ez a krém valóban nagyon erős, én csak aknés bőrre ajánlanám. Igazából a mitesszereimre vettem, gondoltam, hogy lehámlasztom egy kicsit őket. Nagyon erősen szárít, próbáltam másnaponta, meg kétszer egy héten. Végül vettem mást és ezt meg elajándékoztam.
Maga a termék még jó lehet, csak nem nekem, úgyhogy nem pontozom nagyon le.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Maga a termék még jó lehet, csak nem nekem, úgyhogy nem pontozom nagyon le.

yevavarha

2017. március 28.

Több esélyt is adtam ennek a terméknek, de nem győzött meg. Használatát nálam viszkető, égő érzés kíséri. Nem oldotta meg a problémát, és a bőröm is csupa zsír lett tőle.

yevavarha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Amphitrite

2017. február 23.

Nekem sajnos nagyon nem vált be... Borzalmasan csíp, de ezenkívül semmilyen irritációt nem okoz. Éjszakára kevés, nappalra tök oké lenne, ha nem csípne. Az illata is túl erős egyébként. A micellás víz és a habzó arctisztító viszont nagyonis bevált!

Amphitrite
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

rtoth98

2017. február 18.

Sajnos nekem nem vált be, lehet túl sokat vittem fel, de 5 perc után le tudtam dörzsölni az arcomról, és radírszerűen lesöpörhető volt. Ehhez az árhoz és névhez nagyon nem illő, ahogy ez a krém bánt a bőrömmel. Csalódás volt, pedig nagyon pozitív voltam. Két csillagot adok neki, mert kellemes volt az állaga.

rtoth98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

CeCeDrake

2017. február 1.

Egy szérumtól annyi pattanásom lett, hogy az elmúlt években összesen nem volt ennyi. Erre a krémre esett a választásom és a gyógyszertárban is ajánlották. Egyáltalán nem bántam meg, sőt!
Este használom, már csak heti 1-2 alkalommal, kezdetben minden nap alkalmaztam. A változás szembetűnő, ami még kiemelendő, hogy látványosan javított a bőröm állapotán. Az eddigi tágabb pórusaim nincsenek sehol, semmi mitesszer, pedig azért volt nehány. Alapvetően zsíros, kombinált bőröm már a normál kategóriába tartozik. Nekem alapdarab ez a krém. Ajánlom azoknak, akik hasonló problémával küzdenek.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

scisneros

2017. január 23.

A micellás sminklemosóját is beszereztem, nagyon jól működnek együtt. Nem vagyok pattanásos típus, maximum ciklus elején jött elő 1-2. Mióta ezeket a termékeket használom, nem hogy pattanásom, de mitesszerem sincs.

scisneros
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 23.

szofija

2017. január 21.

Felfedező csomagban vettem meg a gyógyszertárban, volt hozzá egy 50 milis termál spré meg egy 50 milis habzó artisztító, gondoltam így megéri kipróbálni. Nagyjából 2 hónapja használom a krémet hetente 2-3x felváltva egy PC hámlasztóval, jobb szeretem estére felkenni mivel elég erős "illata" van, ami egyébként elég bántó tud lenni egy idő után. Arcradírozás után egyszer felkentem este, akkor szörnyen csípett, azóta tudom, hogy úgy nem szabad :D alapvetően nem okoz irritációt, csak az illata zavar, ha egy kicsit többet kenek egy területre akkor lepereg a bőrömről(?tudnám miért) csodát nem tesz a bőrömmel de könnyen beszívódik, kevesebb tőle a piros folt az arcomon, kevesebb miteszer, ha még lesz ilyen csomagban lehet újraveszem, de különben nekem egy picit drága önmagában :)

szofija
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

Dalmicica

2016. november 18.

Bátor voltam és megvettem vélemények nélkül,de úgy voltam vele,hogy uriage termékben nem csalódtam még. Egy hete használom,még nem tudok rendes véleményt írni. Elsőre kellemes krémnek tűnik. Könnyen beszívódik. Nem hagy ragacsos bőrt. Finom tapintású lesz az arcom. Mattít is. Felkenés után kicsit csíp, első használatkor ki is pirosodott az arcom...féltem is,hogy allergiás leszek rá,de eddig nem kaptam ragyát :D Egyedül az illata sok...sajnos elég hosszú ideig érzem is. Nem értem miért kell ilyen erős illat egy jónak tűnő krémnek.Illata miatt egyenlőre 4*

Update: Iszonyatosan csíp...és sajnos kipattogtam tőle...nem tudom h a parfüm vagy valami összetevő, de sajnos nem vált be nekem :(

Dalmicica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Asiaticoside
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Diglycerin, Glycerin, Lactic Acid, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Polyglycerin-3 , Rhamnose, Glucose, Glucuronic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmollient, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.