KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   4100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jveronic, Módosítva: 2015. július 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Aktív krém mitesszeres, zsíros, eltömődött pórusokkal rendelkező, problémás bőr kíméletes kezelésére és napi ápolására. Összetett hatásával a probléma okait és a tünetek kialakulását egyaránt gátolja. Kíméletes mikrohámlasztó hatású, mélyen kitisztítja a pórusokat anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt.

Antimikrobális hatásával megtisztítja a bőrt a gyulladt pattanásokat okozó P. Acnes baktériumtól. Csökkenti a fokozott faggyúképződést. Hidratálja, ápolja a bőrt és mattító hatású.

Tartósítószer- és színezékmentes, hipoallergén.

Kielemeztük a hónap krémjét: Uriage Hyséac K18 Krém

Uriage Dépiderm
Ár: 1500 Ft (+p) / csere , Eladó: andrea91
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyes atvetel, ajanlott posta

AligatorBaby

2017. október 16.

Még csak kb másfél hete használom a 3 regul krémmel együtt (ezt nappalra) a K18-at pedig éjszakára. Annak ellenére, hogy már 30 éves vagyok, a bőröm sajnos még mindig mitesszeres, zsíros, pattanásos. Nagyon sok mindent kipróbáltam már kisebb nagyobb sikerrel, valami csak egy ideig hatott valami csak kicsit javított, túl vagyok már egy roaccutan kúrán is, ami után sajnos 2 évvel ligthosabban de visszajött az akném. Nos, pont egy weboldalon az effaclar-k+ krémet szerettem volna megrendelni, ami legalább a pattanásokat kordában tartotta nálam valamennyire ( a mitkókkal sajnos nem bánt el), amikor megláttam ezt az uriage krémet, rákattintottam , aztán persze olvasgattam véleményeket, és úgy döntöttem, hogy adok ennek is egy lehetőséget, hátha jobban szuperál mint az effaclar. A k18-at én csak éjszakára ajánlom, mert elég zsíros réteget hagy maga után, amire sminkelni nem épp célszerű:S Már 2 éjszaka után látszott az eredmény, az általános bőrképem egységesebb a pórusok kisebbek lettek, viszont azt veszem észre elég sok mitkót kihoz fehérfejű kis pattanásnak, amit reggel könnyen ki tudok nyomkodni. a nagyobb mitkók egyelőre még mindig virítanak, de úgy vagyok vele adok neki egy hónapot, mert szerintem min 3 hét kell ahhoz, hogy az ember eldöntse mire képes, egyelőre 4 csillag, a 3 regul krém jobban bejött, különösen mattítás szempontjából, mert tényleg ezt a K18-at csak éjszakára lehet használni annyira zsíros felületet hagy, ám a másik krémről annak az oldalán írtam :D

AligatorBaby
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

agica7

2017. október 15.

Körülbelül 3 hete használom ezt a krémet, bőrgyógyász írta fel a tág pórusaimra.
Zsíros az állaga, szóval inkább estére ajánlom. Az első 2 alkalommal nekem kicsit kiszárította az arcom (mivel azokra a területekre is kentem, amik nem zsírosak), ezért már CSAK a mitesszeres területen használom.
Én úgy vettem észre, hogy van javulás! Szépen kitisztította az arcom, viszont a mitesszereim ,,helyei'' még mindig látszódnak..
Szerintem 3 hét még mindig olyan kevés idő, hogy majd később jövök update-elni. Hiszen gondoljunk bele, hogy a mitesszerek milyen rég óta ott vannak az arcunkon, és biztos vagyok benne, hogy egyik krém SE távolítja el őket hetek alatt.
Egyelőre 4*

agica7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Egyelőre 4*

Martini

2017. szeptember 24.

Miteszerek csökkentésére vettem,de semmit nem használt!Eleinte úgy vettem észre hatni fog,de a kezdeti öröm alább hagyott!Nem veszem újra!Csak azért kap 3csillagot,mert imádom az Uriage termékeket!

Martini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Miaaa

2017. július 27.

Kicsit zsíros az állaga és nem szívódik be hamar de segít a pattanások ellen.

Miaaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

Kicsit zsíros az állaga és nem szívódik be hamar de segít a pattanások ellen.

bkolozs

2017. június 9.

Nagyon jó krém, enyhén csíp, de ez hamar elmúlik. Ősztől tavasz elejéig szabad csak használni, különben fokozott pigmentációt okoz. Sajnos nekem az állam és a homlokom teljesen foltos lett az első erősebb napsütéstől. Fényvédővel kell használni, de erről tájékoztat a gyártó is.

bkolozs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 9.

kfannigirl

2017. április 19.

Csakis este tudom használni, mert zsíros marad utána a bőröm, viszont tényleg kitisztítja a pórusokat egy pár hét alatt. Nyilván teljesen nem tűnnek el, de ezzel és az Effaclar K-val határozottan javult a helyzet. Nyáron a hámlasztó hatása miatt inkább hanyagolom, ősz körül kezdem el használni kb márciusig.

kfannigirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Cat21

2017. április 15.

Szerettem mert jól hidratàl, és van egy közepes hatàsa a mitesszerek képződése ellen de teljesen nem szüntette meg a problémàt és van zsíros utóérzet hasznàlat utàn.

Cat21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

chrissie94

2017. március 15.

Nagyon szeretem, a használata után puha lesz az arcom, és nagyon szép egységes a bőrtónusom. Tényleg hagy egy zsíros réteget maga után, de szerintem annyira nem zavaró. Kicsit drágább árkategória, de Glamour napokon kuponnal abszolút megéri az árát:)

chrissie94
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 15.

babyface

2017. március 10.

éjszakai krémként használom, nekem egyelőre a mindennapi használat sem okoz különösebb gondot. az illata tini korom első nagyszabású vichy normaderm krémemre emlékeztet, az állaga tényleg zsírosabb ezért inkább estére ajánlott már csak a hámlasztó hatása miatt is. ha van pici heg vagy sérülés a bőrön azt érezhetően csípi. igazándiból se jót se rosszat nem tudok róla írni, tény hogy én lusta vagyok minden este hidratálót felkenni így nyilván hatásosabb lenne ha mindennap használnám, de nekem így is szuper, tisztán tartja a bőrömet, főleg arcradír és maszk után áldás a bőrömnek. :)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Aidyn3

2016. december 30.

A drágább hámlasztókra sajnos nem futja, ezért vettem meg őt. Első használatkor nagyon nem nyerte el a tetszésemet, egész arcra kentem, és az államon, homlokomon (ahol amúgy nem zsíros a bőröm), szépen hozta elő a nagy, piros pattanásokat. Nem jött be, újratervezés.
Viszont azt észrevettem, hogy az orrom körüli mitesszerekkel tényleg csodásan elbánik, összehúzza a pórusokat, és hihetetlenül puhává teszi a bőrömet. Azóta csak erre a területre használom, és így tényleg csodákat művel - nem beszélve arról, hogy legalább nem fogy olyan gyorsan. Biztosan újraveszem, ha elfogy.

Aidyn3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Diglycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.