KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Uriage

Ár:   4100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jveronic, Módosítva: 2015. július 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Aktív krém mitesszeres, zsíros, eltömődött pórusokkal rendelkező, problémás bőr kíméletes kezelésére és napi ápolására. Összetett hatásával a probléma okait és a tünetek kialakulását egyaránt gátolja. Kíméletes mikrohámlasztó hatású, mélyen kitisztítja a pórusokat anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt.

Antimikrobális hatásával megtisztítja a bőrt a gyulladt pattanásokat okozó P. Acnes baktériumtól. Csökkenti a fokozott faggyúképződést. Hidratálja, ápolja a bőrt és mattító hatású.

Tartósítószer- és színezékmentes, hipoallergén.

Kielemeztük a hónap krémjét: Uriage Hyséac K18 Krém

Ár: 3000 Ft (Alkuképes!) , Eladó: zsalexa
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, III. kerület, fizetés: A személyes átvételt preferálom inkább

zsalexa

2018. április 20.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. A pattanásokra, mitesszerekre valóban jó, viszont borzasztóan zsíros a textúrája, így csak smink alá tudom felkenni (azzal legalább nem csomósodik össze). Elhasználom, mert javított a bőrképemen, de nem hiszem, hogy újravenném.

zsalexa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

mtina97

2018. február 14.

Az itteni vélemények alapján ruháztam be rá és a habzó arclemosó társára. Ősszel eléggé csúnyán kipattogott a bőröm, több mindent kipróbáltam, ehhez a termékhez is nagy reményeket fűztem. Sajnos csalódnom kellett, egyáltalán nem változtatott semmit sem az arcom állapotán, többször csípett is, illetve nem szívódott be teljesen, ragacsos érzetet hagyott maga után.

mtina97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

noradrenalin

2017. december 23.

1 hét alatt rendbe tette az arcomat. Szerintem nagyon jó kis termék.

noradrenalin
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 23.

1 hét alatt rendbe tette az arcomat. Szerintem nagyon jó kis termék.

Effi

2017. december 20.

Hát... Nagyjából két hónapja használom heti két alkalommal, de nem vagyok elájulva tőle. Gyakrabban jönnek elő pattanások, kis fehér izék, mitesszerek. Az illata sem kellemes az orromnak, bár ha a hatása jó lenne, nem érdekelne, hogy büdös. Egyáltalán nem érzem frissebbnek a bőröm, a pórusaim ugyanúgy néznek ki, mint eddig. A LRP Effaclar Duo-ról váltottam erre, mert azt már megszokta a bőröm, de vissza kell térnem hozzá, úgy érzem. Sajnálom, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

VaGa

2017. december 19.

Idöszakosan használom, ha szürkének és kissé igénybevettnek érzem a börömet mondjuk az idöjárás vagy a fütés miatt így télen. A hámlasztó hatását szeretem, akinek problémásab a böre biztos jobban hasznát veszi, és kb egy hét után már frissebb az arcom. Erre megérte.

@ agica7: a fekete pórustisztitó maszkodat szivesen átvenném, ha megválnál töle. Köszi! er.kecskemet@gmail.com

VaGa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 19.

agica7

2017. november 22.

Körülbelül 3 hete használom ezt a krémet, bőrgyógyász írta fel a tág pórusaimra.
Zsíros az állaga, szóval inkább estére ajánlom. Az első 2 alkalommal nekem kicsit kiszárította az arcom (mivel azokra a területekre is kentem, amik nem zsírosak), ezért már CSAK a mitesszeres területen használom.
Én úgy vettem észre, hogy van javulás! Szépen kitisztította az arcom, viszont a mitesszereim ,,helyei'' még mindig látszódnak..
Szerintem 3 hét még mindig olyan kevés idő, hogy majd később jövök update-elni. Hiszen gondoljunk bele, hogy a mitesszerek milyen rég óta ott vannak az arcunkon, és biztos vagyok benne, hogy egyik krém SE távolítja el őket hetek alatt.
Egyelőre 4*

UPDATE1: Azóta valahol elhagytam szegény krémet :( Nem találom sehol :( még nem ruháztam be újra, hiányzik

agica7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

Egyelőre 4*

Redrosebunch

2017. november 22.

Kifejezetten az államon előforduló pattanásokra használom éjszakánként. Az egész arcomra még nem próbáltam, mert nálam eléggé lokális ez a probléma. Ha látom, hogy kezdődik valami az államon, akkor éjszakára bekenem és általában reggelre a pattanás megérik. Így felgyorsítja a folyamatot és kevésbé marad nyoma. A miteszerekre ( bár nekem nincs sok) és a göbszerű pattanásokra nincs vagy kevéssé van hatással. Az antimikrobális hatása kiváló, amit abból is lehet érezni, hogy kissé csípi a pattanásos bőrfelületet közvetlenül a felvitel után. Szerintem nagyon hasznos termék, biztosan újra fogom venni. De Cicaplast-tal együtt használom, mert a pattanásokat megérleli, de a hegek eltüntetésében nem segít. Megérdemli az 5 csillagot, mert amit ígér azt teljesíti.

Redrosebunch
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 22.

senskin

2017. november 9.

Kizárólag éjszakára használom. Krém, ami hámlaszt és ápol. A tág pórusú, zsíros és egyenetlen bőrnek csodát tesz. Én még más Uriage krémeket is használok, de bevált szinte mind.
Akinek problémája van a csillogással, a mitesszerekkel és pattanásokkal is, annak ajánlom!

A Bioderma sebium még ami bevált, ezzel felváltva használom. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 9.

A Bioderma sebium még ami bevált, ezzel felváltva használom. :)

AligatorBaby

2017. október 16.

Még csak kb másfél hete használom a 3 regul krémmel együtt (ezt nappalra) a K18-at pedig éjszakára. Annak ellenére, hogy már 30 éves vagyok, a bőröm sajnos még mindig mitesszeres, zsíros, pattanásos. Nagyon sok mindent kipróbáltam már kisebb nagyobb sikerrel, valami csak egy ideig hatott valami csak kicsit javított, túl vagyok már egy roaccutan kúrán is, ami után sajnos 2 évvel ligthosabban de visszajött az akném. Nos, pont egy weboldalon az effaclar-k+ krémet szerettem volna megrendelni, ami legalább a pattanásokat kordában tartotta nálam valamennyire ( a mitkókkal sajnos nem bánt el), amikor megláttam ezt az uriage krémet, rákattintottam , aztán persze olvasgattam véleményeket, és úgy döntöttem, hogy adok ennek is egy lehetőséget, hátha jobban szuperál mint az effaclar. A k18-at én csak éjszakára ajánlom, mert elég zsíros réteget hagy maga után, amire sminkelni nem épp célszerű:S Már 2 éjszaka után látszott az eredmény, az általános bőrképem egységesebb a pórusok kisebbek lettek, viszont azt veszem észre elég sok mitkót kihoz fehérfejű kis pattanásnak, amit reggel könnyen ki tudok nyomkodni. a nagyobb mitkók egyelőre még mindig virítanak, de úgy vagyok vele adok neki egy hónapot, mert szerintem min 3 hét kell ahhoz, hogy az ember eldöntse mire képes, egyelőre 4 csillag, a 3 regul krém jobban bejött, különösen mattítás szempontjából, mert tényleg ezt a K18-at csak éjszakára lehet használni annyira zsíros felületet hagy, ám a másik krémről annak az oldalán írtam :D

AligatorBaby
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Martini

2017. szeptember 24.

Miteszerek csökkentésére vettem,de semmit nem használt!Eleinte úgy vettem észre hatni fog,de a kezdeti öröm alább hagyott!Nem veszem újra!Csak azért kap 3csillagot,mert imádom az Uriage termékeket!

Martini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Diglycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A hatóanyagot gyártó német cég kutatása szerint az összetevő segít a nap okozta bőröregedés (vagyis a photoaging) lassításában, valamint ígéretes sejtjelző (a bőr sejtjeit a helyes, fiatalos viselkedésre buzdítják vagy pedig megakadályozzák, hogy egyéb anyagok rossz viselekedésre ösztönözzék a sejteket) és anti-aging összetevő.