KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tboci, Módosítva: 2015. január 22.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Szépséget és védelmet nyújt a keznek és körmöknek. Hidratálja és kisimítja a bőrt.

Krémmánia Kedvencek a -től
Brydzs

2017. június 6.

Legjobb! Gyors beszívódás, hidratálás, nem lesz ragacsos utána a bőr. Nagyon keveset elég belőle használni.

Brydzs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

bndamy

2017. június 5.

Számomra a tökéletes kézkrém. Egyszerűen hibátlan. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzést utána, és nagyon jól táplál. Erősebb kiszáradás, téli kirepedezés ellen használtam legelőször, kb. 2 nap után rendben hozta a kezemet.Azóta is azt használom, mindig magamnál hordom. Megunhatatlan. Az illata pedig csodás.

bndamy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Jdit04

2017. február 8.

Egyik barátnőmnek vettem szülinapjára, mert nagyon rondán ki volt száradva a keze (konyhai munkától). Nem csípte és nagyon hamar rendbe is jött neki.

UPDATE: Azóta már én is ezt használom és vagy három ember kért meg rá, hogy vegyek nekik is, mert tényleg nagyon hatásos.

Jdit04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

mycatisacow

2017. január 29.

nekem nagyon hamar beszívódik, az illata nagyon finom, a barátom is rendszeresen használja. mi nagyon szeretjük :)

mycatisacow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

little.shana

2017. január 24.

Én szerettem az illatát, és elég táplálónak éreztem, de nekem nem az igazi.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Én szerettem az illatát, és elég táplálónak éreztem, de nekem nem az igazi.

Nusibognar

Korcsoport: < 18
2017. január 14.

Nem a legjobb, lassan szivodik be es nincs meg a "csodahatas" tole.

Nusibognar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 14.

Nem a legjobb, lassan szivodik be es nincs meg a "csodahatas" tole.

klmnvktr

2017. január 7.

Télen.nyáron mindig megtalálható a táskámban, naponta/kétnaponta használom. Szeretem az illatát, gyorsan beszívódik, kevéske elég és tartós hatást eredményez. A számra is használom, ha éppen elfogyott az ajakápolóm, arra célra is megfelel.

klmnvktr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

krisztikee91

2017. január 5.

Nagyon szeretem ezt a kézkrémet, állandó darabja a táskámnak. Most jelenleg a karácsonyi limitált változatot használom, ha elfogy, akkor visszatérek ehhez, a hatásuk ugyanolyan. Könnyű krém, gyorsan felszívódik ezért napközben tökéletes, nem ragad utána a kezem, ami hatalmas plusz pont, régóta kerestem ilyen kézkrémet. Nekem megfelelően hidratál, teljesen elégedett vagyok vele!

krisztikee91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

danyadi77

2017. január 3.

Azt hiszem, nekem ez van ezek közül az árnikás kézkrémek közül. Ajándék volt vásárláshoz, de utálom. Nem jól szívódik fel, büdös, kellemetlen érzés. Még egy kicsi mindig teng-leng a tubusban, de szerintem kuka lesz a sorsa. Pénzt meg végképp nem adnék érte.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

mogyorospele

2017. január 2.

Nekem nagyon nem jott be, egyaltalan nem eri meg az arat. Borzaszto lassan szivodik be es szerintem budos is. Tuzoltaskent vettem egy luxemburgi seta alkalmaval, az ut utan a kukaban landolt. Barmelyik filleres Balea vagy Cien kezkrem amit eddig probaltam sokkal jobb volt ennel.

mogyorospele
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!