KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tboci, Módosítva: 2015. január 22.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Szépséget és védelmet nyújt a keznek és körmöknek. Hidratálja és kisimítja a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

senskin

2017. november 12.

Jól beszívódik, de valahogy az illatával nem voltam kibékülve, ezért elajándékoztam...:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

szalingersarilol

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 6.

Nagyon tetszik az illata, csak elég lassan szívódik be és ez elég kellemetlen.. Én mondjuk este szoktam használni mert akkor nem zavar nyilvan

szalingersarilol
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

platinakuka

2017. július 20.

Szerintem picit büdi és bevonat érzését kelti a kezemen, pedig igyekszem kevés terméket eloszlatni. Volt\van ennél jobb illatú krém a tarsolyomban, ami jobban eldolgozható, és könnyebb formulával ápol.
Azért el fog fogyni, de remélem, nem keresztezi többet az utunk egymást.

platinakuka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

Azért el fog fogyni, de remélem, nem keresztezi többet az utunk egymást.

HReni9119

2017. július 1.

Sok-sok éve ez az első kézkrém, amit elvisel a kezem. Sőt, szeretem! Jó az illata is. Már kettőt is vettem belőle, egyet itthonra, egyet pedig a munkahelyemre. Ár érték arányban nagyon megéri.

HReni9119
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Brydzs

2017. június 6.

Legjobb! Gyors beszívódás, hidratálás, nem lesz ragacsos utána a bőr. Nagyon keveset elég belőle használni.

Brydzs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

bndamy

2017. június 5.

Számomra a tökéletes kézkrém. Egyszerűen hibátlan. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzést utána, és nagyon jól táplál. Erősebb kiszáradás, téli kirepedezés ellen használtam legelőször, kb. 2 nap után rendben hozta a kezemet.Azóta is azt használom, mindig magamnál hordom. Megunhatatlan. Az illata pedig csodás.

bndamy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Jdit04

2017. február 8.

Egyik barátnőmnek vettem szülinapjára, mert nagyon rondán ki volt száradva a keze (konyhai munkától). Nem csípte és nagyon hamar rendbe is jött neki.

UPDATE: Azóta már én is ezt használom és vagy három ember kért meg rá, hogy vegyek nekik is, mert tényleg nagyon hatásos.

Jdit04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

mycatisacow

2017. január 29.

nekem nagyon hamar beszívódik, az illata nagyon finom, a barátom is rendszeresen használja. mi nagyon szeretjük :)

mycatisacow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

little.shana

2017. január 24.

Én szerettem az illatát, és elég táplálónak éreztem, de nekem nem az igazi.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Én szerettem az illatát, és elég táplálónak éreztem, de nekem nem az igazi.

Nusibognar

Korcsoport: < 18
2017. január 14.

Nem a legjobb, lassan szivodik be es nincs meg a "csodahatas" tole.

Nusibognar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 14.

Nem a legjobb, lassan szivodik be es nincs meg a "csodahatas" tole.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!