KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tboci, Módosítva: 2015. január 22.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Szépséget és védelmet nyújt a keznek és körmöknek. Hidratálja és kisimítja a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

steinervera

2018. július 26.

Az illata kicsit fura, de jó állagú, könnyen beszívódik, nem marad utána ragacsos érzet. Nekem bevált.

steinervera
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Yummy

2018. június 4.

Szerettem ezt a krémet, bár nekem a régebbi kiadás volt meg, ez az újított version már nem kedvenc. Az illata kellemes, nem a legjobb de nem is büdös. A hatása nagyon jó, képez egy enyhe réteget a bőrön de azért gyorsan beszívódik. Kevés mennyiség kell belőle így sokáig elég.

Yummy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

zsike85

2018. május 27.

Évek óta csak ezt használom, nagyon szeretem :-)

zsike85
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Évek óta csak ezt használom, nagyon szeretem :-)

reka0107

2018. március 25.

számomra nagyon vizes hatást nyújtott, alig vártam, hogy elhasználjam. Az illata is kellemetlen volt.

reka0107
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

edina.zsengeller

2018. január 3.

nem újravevős, nem rossz, de nem is annyira jó, inkább csak akkor ha nincs más.

edina.zsengeller
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

nem újravevős, nem rossz, de nem is annyira jó, inkább csak akkor ha nincs más.

senskin

2017. november 12.

Jól beszívódik, de valahogy az illatával nem voltam kibékülve, ezért elajándékoztam...:)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

szalingersarilol

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 6.

Nagyon tetszik az illata, csak elég lassan szívódik be és ez elég kellemetlen.. Én mondjuk este szoktam használni mert akkor nem zavar nyilvan

szalingersarilol
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

platinakuka

2017. július 20.

Szerintem picit büdi és bevonat érzését kelti a kezemen, pedig igyekszem kevés terméket eloszlatni. Volt\van ennél jobb illatú krém a tarsolyomban, ami jobban eldolgozható, és könnyebb formulával ápol.
Azért el fog fogyni, de remélem, nem keresztezi többet az utunk egymást.

platinakuka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

Azért el fog fogyni, de remélem, nem keresztezi többet az utunk egymást.

HReni9119

2017. július 1.

Sok-sok éve ez az első kézkrém, amit elvisel a kezem. Sőt, szeretem! Jó az illata is. Már kettőt is vettem belőle, egyet itthonra, egyet pedig a munkahelyemre. Ár érték arányban nagyon megéri.

HReni9119
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Brydzs

2017. június 6.

Legjobb! Gyors beszívódás, hidratálás, nem lesz ragacsos utána a bőr. Nagyon keveset elég belőle használni.

Brydzs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!