KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2015. december 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hajbalzsam az élettel teli, erős és lágy tapintású hajért. A töredezett, száraz ès igénybevett haj visszanyeri puhaságát, természetes fényét és rugalmasságát.

Parabén- szilikon- és mesterséges színezékmentes összetétel.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szzh01

2017. november 14.

Nagyon szeretem a szép INCI-je, az isteni illata és a kitűnő ápoló hatása miatt. Egy kis időbe telt, mire rájöttem, hogyan működik a nagyon vékony szálú, gyorsan lelapuló, zsírosodó, könnyen töredező száraz hajamra a legjobban.
Samponozás után kissé felitatom a vizet a hajamról egy törölközővel, majd utána kenem fel, finoman bemasszírozgatom a balzsamot a hajvégekre, a tövét és a tövétől eső 10 centit gondosan elkerülve. Összecsipeszelem és minimum 5 de inkább 10 percig fent hagyom. Utána meleg vízzel leöblítem, végül almaecetes hideg vizes öblítés következik. A végeredmény nagyon puha, ruganyos, tápanyaggal feltöltött selymesen fénylő, könnyen kifésülhető haj. Ha rövidebb ideig használom, úgy sem rossz, de az extra ápoló hatását csak 5-10 perc alatt fejti ki nálam. Akár még tovább is fent lehetne hagyni (és akkor szerintem nem is szükséges külön hajpakolást vásárolni, mert arra is jó ez a balzsam),, de mivel zuhanyzás közben szoktam balzsamozni, úgy oldom meg, hogy ezalatt mosakszom meg, leradírozom a bőröm, stb. ezalatt a balzsam hatóideje épp eltelik hasznosan; ennél tovább már nem tudok a zuhany alatt állni. :-)

Próbáljátok ki, hogy hosszabban fent hagyjátok, nem csak 1 percet - ez egyébként szerintem minden balzsamra igaz, a hatóidő itt is sokat számít!

Ja, az ára is kedvező szerintem ezzel az INCI-vel, sokáig elég, a vállig érő hajamra egy mogyorónyi-diónyi mennyiséget szoktam használni. A márka hajolaja mellett szerintem ez a másik olyan terméke, ami kiemelkedően jó minőségben és ár-érték arányban egyaránt.

szzh01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 14.

StrangerCreams

2017. november 11.

Száraz hajam van alapvetően, és a természetes összetevőjű samponok még nem nagyon tudtak vele mit kezdeni, csak tovább szárították, de ez a balzsam jóóó!

StrangerCreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

almag

2017. november 4.

tökéletes

almag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

tökéletes

AKiss

2017. november 2.

A szép összetevői miatt esett rá a választásom, illetve, mert most 790-ért inkább ezt kezdtem el kipróbálni, mint a pakolást 2090-ért. Ha ez beválik, jöhet a drága pakolás :) Na de: elégedett vagyok a majdnem derékig érő hajammal a(z előírásnak megfelelő) használata után: puha és fényes a hajam, hidrataltnak tűnik, a toredezes nem látszik annyira (a kallos milktol nagyon látszott, de az szilikonos), és a hullamos hajam hullámai sem tűntek el, mint néhány tápláló hajapolotol. Az illata nagyon kellemes, pár óra múlva nekem elillant, de ez nem negatívum. Egyelőre 4 csillagocska, hogy legyen motivációja csodaszerre válni :))

Update: Sajnos nekem ez nem elég, tovább keresgélek. Szép összetevők és nem káros hatás, inkább jótékony, így meghagyom a 4 csillagot.

AKiss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

eszterker

2017. november 1.

Jó balzsam, csak kár a parfüm összetevőért.

eszterker

Jó balzsam, csak kár a parfüm összetevőért.

ecsi85

2017. október 23.

Nagyon szeretem, könnyen kifésülhető lesz tőle a durva száraz hajam. A hozzá tartozó samponnal együtt csoda.

ecsi85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

melissared

2017. október 19.

Nagyon megszerettem ezt a balzsamot. A hajammal csodát művel. Ami számomra furcsa volt, hogy más márkák balzsamaihoz képest sokkal folyékonyabb. Ettől eltekintve 5 csillag :)

melissared
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

ancsi97

2017. október 13.

Az összes YvesRocher balzsamot kipróbáltam már,ez vált be a legjobban :)

ancsi97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

Az összes YvesRocher balzsamot kipróbáltam már,ez vált be a legjobban :)

Kamillavirag

2017. október 13.

Szerintem szuper! Magában sosem használom, hanem együtt a samponjával, és néha a hajpakolással, de mindig gyönyörű puha lesz tőle a hajam és nagyon szépen göndörödik be utána. Sajnos kicsit drága.

Kamillavirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

Blanka01

2017. szeptember 27.

Együtt használom a samponnal és olajos hajpakolással. Szépen rendbe tette a hajam szerkezetét, de nem használom minden hajmosásnál, mivel zsíros hatást kelt már két nap után.

Blanka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2