KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2015. december 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hajbalzsam az élettel teli, erős és lágy tapintású hajért. A töredezett, száraz ès igénybevett haj visszanyeri puhaságát, természetes fényét és rugalmasságát.

Parabén- szilikon- és mesterséges színezékmentes összetétel.

Ennie86

2017. július 28.

Megvan már egy ideje, de most kezdtem el használni. Sajnos sikerült a hajam eléggé tönkre vágni a szőkítéssel... :(
Ettől a balzsamtól vártam némi vigaszt. :) Az illata kellemes, de nem marad meg leöblítés után. Kb 20 percig hagytam rajta. Nagyon puha és könnyen fésülhetővé teszi a hajam. :) Nem nehezíti el, de persze csodát se művel. Alapból egy jó kis közepes balzsam.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

pzmndudo

2017. július 25.

Csalános samponjával együtt használom, nekem több napot kibír ezzel a kombóval a könnyen zsírosodó hajam :)

pzmndudo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

Mildi

2017. július 23.

Sajnos nem igazán jött be. Eléggé ki van száradva a hajam így nyáron, és nem különösebben könnyíti meg a kifésülést. Pozitívuma, hogy kellemes az illata.

Mildi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 23.

csudex

2017. július 12.

Samponjaval egyutt hasznalom. Nagyon jo illata van. Nem csodaszer de szepen teszi a dolgat, szepen hidratalta a hajam.

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

nanana

2017. július 12.

Samponnal együtt vettem, egy hónap alatt hihetetlen változást hozott, a hajam sokkal fényesebb, nem törik annyira és a kifésülés is könnyebben megy. Azóta is ezt használom, tuti befutó! :))

nanana
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 12.

esztertoth

2017. július 11.

Teljes mértékben megvagyok vele elégedve, imádom az illatát, bár ilyen hatás mellett, ha rossz lenne az illata sem érdekelne. Gyorsabban tudom kifésülni, nem annyira száraz (pedig szőkítve van) és úgy látom életre kelt tőle a hajam, fényesebb sokkal szebb. :) imádom

esztertoth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

aaancsiikaa

2017. július 8.

A samponnal együtt vásároltam pár hónapja és csodásan hat, puhává, könnyen kifésülhetővé varázsolja a hajam! Ajánlom mindenkinek akinek kissé töredezett haja van. :)

aaancsiikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Merengo95

2017. július 7.

Szeretem ezt a balzsamot, de nem hozott változást a hajamnak. Jó az illata, könnyű eldolgozni, azonban kevesebb, mint 10 hajmosásra volt elegendő, így annyira nem éri meg. Ettől még lehet,hogy újraveszem.

Merengo95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

zsannasko

2017. július 5.

Megfelelően táplál, de nem nehezíti el a hajamat. Az illata kellemes (bár nekem nem a kedvencem), állaga lágy, megfelelő.
Nekem alapvetően nagyon száraz a hajam, viszont pár nap után lelapul és zsíros lesz. Nehéz jó ápolót találnom. Ez a balzsam, különösen a hajpakolással együtt, viszont helyreteszi az én hajamat is és nem zsírosítja el úgy, mint más tápláló készítmények. Másik nagy előny, nem mattul el a hajam, nem nehezedik, nem lesz rajta lerakódás (néhány balzsam után volt).
Biztos újraveszem

zsannasko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Biztos újraveszem

zsike85

2017. június 28.

Az eddigi legjobb hajbalzsam, amit valaha használtam. Fényes, puha, könnyen kifésülhető lett tőle a hajam.

zsike85
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2