KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2015. december 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hajbalzsam az élettel teli, erős és lágy tapintású hajért. A töredezett, száraz ès igénybevett haj visszanyeri puhaságát, természetes fényét és rugalmasságát.

Parabén- szilikon- és mesterséges színezékmentes összetétel.

Burya

2018. július 8.

Kicsit féltem megrendelni, mert eleve gyorsan zsírosodó hajam van (bár a vége meg teljesen száraz), és a regeneráló samponok/balzsamok ha javítanak is a hajam állapotán, általában csak tovább rontják a helyzetet és naponta kéne hajat mosnom. Ez viszont kellemes csalódás volt. Az olajával és sampontjával együtt használom, nem nehezíti el a hajam, nem zsírosít, viszont már hajmosás közben is érzem, hogy milyen puha lett tőle a hajam és ez szárítás után sincs másképp. Az illatáért nem vagyok oda, mert nem szeretem az édes illatokat, de igazából ez az utolsó, ami érdekel, mert a végeredmény puha, fényes és lágy esésű haj. Ha hosszú távon is ilyen jól teljesít, újra fogom venni.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Barbaraaab

2018. július 1.

Ma probaltam ki először, az illatat imadom, tokeletes, az hogy milyen hatassal van a hajamra elso hasznalatra nem lehet szerintem megmondani, de eddig tetszik, konnyen fesulheto a hajam hasznalata utan, de ez hosszabb tavon fog kiderulni, hogy hogyan is hasznal, eddig teljesen elegedett vagyok vele.

Barbaraaab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Smailla0

Korcsoport: < 18
2018. június 17.

Már többször újravettem, jó kis termék. :)

Smailla0
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 17.

Már többször újravettem, jó kis termék. :)

Lilla16

2018. június 17.

Nagyon finom az illata és tényleg pihepuha lett tőle a hajam, egyáltalán nem töredezett a vége. Viszont akinek nem annyira száraz a haja, annak ez lehet túl sok, nekem is vékonyszálú és a töve gyorsan zsírosodik, úgyhogy csak nagyon keveset rakok belőle a legvégére, különben nehéz kimosni és kicsit ragacsos marad.

Lilla16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Nikike05

2018. június 15.

Szép összetevők teszi a dolgát a hajam hidratalt jó puha és könnyen kezelhető
Ára is jó

Nikike05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Szép összetevők teszi a dolgát a hajam hidratalt jó puha és könnyen kezelhető
Ára is jó

pacsirszkyh

2018. május 26.

A legjobb balzsam amit valaha használtam, ár-érték aránya kíváló, selymes és puha lesz tőle. a hajam!

pacsirszkyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

BlackVelvet

2018. május 25.

Nagyon szeretem. A samponjával együtt használom. A vékony szálú, töredezett hajamra tökéletes. Szép fényes és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam.
Az illatát is szeretem, az ára is jó.

BlackVelvet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Az illatát is szeretem, az ára is jó.

sannabella

2018. május 7.

Csomagban vettem a hajsamponjával együtt 1490 forintért. Amióta hazsnálom konkértan olyan selymes és puha a hajam, hogy sokszor kicsúszik belőle a hajgumi. MIndenkinek ajánlani tudom.
Nincs sok illata, ami van is természetes, gyógynövényesebb.
Megéri az árát, tartós.

sannabella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

Nincs sok illata, ami van is természetes, gyógynövényesebb.
Megéri az árát, tartós.

Metal

2018. április 19.

Kevés ehhez képest nem is olcsó és még jónak sem mondanám egy átlag olcsó balzsam is tud ennyit.

Metal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

eli2

2018. április 18.

nagyon jó balzsam

eli2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

nagyon jó balzsam

Vitaminok: Panthenol