Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2015. december 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hajbalzsam az élettel teli, erős és lágy tapintású hajért. A töredezett, száraz ès igénybevett haj visszanyeri puhaságát, természetes fényét és rugalmasságát.

Parabén- szilikon- és mesterséges színezékmentes összetétel.

Aspartia

2019. január 24.

Jól hidratál, de azén hajamra kevés ez a mennyiség. Az illata kifejezetten tetszik, de nem veszem újra. Barátnőm viszont imádja.

Aspartia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

fehereszter13

2019. január 10.

Kedvenc hajbalzsamom, folyamatosan újravásárlós. Én általában váltogatni szoktam a sampont, balzsamot, hogy nagyon ne szokjon hozzá a hajam, de ez a csoda mindig benne van a körben. A samponnal együtt nagyon hatásosak. Nekem nagyon vastag szálú, erős és rengeteg hajam van, ami eléggé kiszárad, de ezzel szuperül kordában lehet tartani.

fehereszter13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Ann86

2019. január 4.

Nagyon szerettem, az illata fantasztikus és hihetetlenül puhává varázsolta a hajam.

Ann86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

pointofview

2018. december 7.

Kellemes illata van, puhává és könnyen fésülhetővé teszi a hajat, könnyen eloszlatható a hajon és könnyen lemosható, nem hagy semmilyen kellemetlen bevonatot vagy érzetet maga után. Hosszú haj esetén elég hamar tud fogyni és kicsit mintha zsírosítaná a hajat. Az összetevői jók, ár- érték arányban nem rossz balzsam, amely szebbé varázsolja a száraz, töredezett és fényvesztett hajat.

pointofview
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Szandika12

2018. december 5.

Anyukám nagyon szereti, kedvence, nem szeret nélküle hajat mosni, puhává teszi a haját, állagát is szereti. Nekem nem jött be túl zsírossá teszi a hajam és kb 2 nap múlva meg kell mosni.

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

dalmacska

2018. november 20.

Kellemes illatú, a hajam selymesebb tőle. Könnyen lemosható. Jó lenne nagyobb kiszerelésben is kapni, mert hosszú hajra használva, elég hamar elfogy.

dalmacska
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 20.

Kajla

2018. november 11.

Nagyon-nagyon-nagyon imádom, az illata egyszerűen zseniális.
Először tartottam tőle, mert nekem fent a töveknél zsírosodik a hajam nagyon, és ezeket az olajokat nehezen tudom kimosni, legalábbis ez a megszokott.
Viszont ezt felkentem 10 perccel egy sima hajmosás előtt, és simán kijön, semmi extra teendő nincs vele, viszont utána zseniálisan puha a hajam.
Összességében, nagyon megéri, olcsó, nagyon sokáig elég, finom az illata, szóval csodaszer!

Kajla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Nagyon-nagyon-nagyon imádom, az illata egyszerűen zseniális.

Dorika007

2018. november 2.

Már rengeteg pakolást használtam, de eddig ez az egyik legjobb!

UPDATE: már a 3. tudussal vettem, tényleg verhetetlen eddig. a festett, hullámos hajamat puhává teszi, és az illata sem olyan erősen tolakodó, hanem pont kellemes.

Dorika007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Már rengeteg pakolást használtam, de eddig ez az egyik legjobb!

samelike

2018. október 11.

Kellemes meglepetés volt, most használtam el az utolsó cseppjét. Szépen ápol, simává varázsolta a hajam. Nekem abszolút nem volt gazdaságos a termék, szinte pillanatok alatt elfogyott. A másik problémám, hogy a hajamon 2 napig éreztem a hatását, utána teljesen elvesztette a simaságot puhaságot. Azt gondolom, hogy rövidebb hajzuhatagon tud működni gyakori hajmosásnál. Az én derékig érő hajamon nem teljesítette a "bábum" hatást. Nem tartom kizártnak, hogy újra fogom vásárolni, de csak akcióban. Árkategóriájában megfelelő termék!

samelike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

dezsixeniiia

2018. október 4.

Nekem sajnos sokat nem tett hozzá a hajamhoz 🙂

dezsixeniiia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

Nekem sajnos sokat nem tett hozzá a hajamhoz 🙂

Vitaminok: Panthenol