KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2015. december 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hajbalzsam az élettel teli, erős és lágy tapintású hajért. A töredezett, száraz ès igénybevett haj visszanyeri puhaságát, természetes fényét és rugalmasságát.

Parabén- szilikon- és mesterséges színezékmentes összetétel.

Krémmánia Kedvencek a -től
Alenhei

2017. május 12.

Vékonyszálú, szőkített hajam van. Ez a balzsam az egyik kedvencem, egyáltalán nem nehezíti el, hidratált és puha lesz tőle a hajam, nem zsírosodik hamarabb.

Alenhei
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

milli48

2017. május 7.

A sampont és a balzsamot együtt használom egy ideje. Számomra a legnagyobb pozitívum, hogy szilikonmentesek, soha többet szilikonos cuccot nem fogok a hajamra használni, borzasztóan töredezett régebben, de amióta szilikonmentes hajápolókat használok, azóta 15-20 centit is nőtt a hajam, azelőtt meg évekig semmit. :/ Egy csomagban vettem a sampont és a balzsamot, úgyhogy még 600 Ft-ot spóroltam is. Először sokat vittem fel a hosszú hajamra a balzsamból, ezért zsírosította és elnehezítette a hajam. Mostanra kitapasztaltam, hogy mennyit érdemes használni belőle, és így nagyon szuper. Nagyon szép összetevői vannak, ezért biztosan újra fogom venni őket.

milli48
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

baba_girl_16

2017. április 26.

A samponjával együtt használom. Túl sok javulást nem tapasztaltam, viszont könnyen kifésülhető lesz a hajam tőle. Az illata is jó, de nem valószínű, hogy újraveszem.

baba_girl_16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

szzh01

2017. április 23.

Nagyon szeretem a szép INCI-je, az isteni illata és a kitűnő ápoló hatása miatt. Egy kis időbe telt, mire rájöttem, hogy működik a nagyon vékony szálú, gyorsan lelapuló, zsírosodó, könnyen töredező hajamra a legjobban. Samponozás után kissé felitatom a vizet a hajamról egy törölközővel, majd utána kenem fel, finoman bemasszírozgatom a balzsamot a hajvégekre, a tövét és a tövétől eső 10 centit gondosan elkerülve. Összecsipeszelem és minimum 5 de inkább 10 percig fent hagyom. Utána meleg vízzel leöblítem, végül almaecetes hideg vizes öblítés következik. A végeredmény nagyon puha, ruganyos, tápanyaggal feltöltött selymesen fénylő, könnyen kifésülhető haj. Ha rövidebb ideig használom, úgy sem rossz, de az extra ápoló hatását csak 5-10 perc alatt fejti ki nálam. Akár még tovább is fent lehetne hagyni, de mivel zuhanyzás közben szoktam balzsamozni, úgy oldom, meg, hogy ezalatt mosakszom meg, leradírozom a bőröm, stb. ezalatt a balzsam hatóideje épp eltelik hasznosan; ennél tovább már nem tudok a zuhany alatt állni. :-) Próbáljátok ki, hogy hosszabban fent hagyjátok, nem csak 1 percet - ez egyébként szerintem minden balzsamra igaz, a hatóidő itt is sokat számít!
Ja, az ára is nagyon kedvező szerintem ezzel az INCI-vel, sokáig elég, a vállig érő hajamra egy mogyorónyi-diónyi mennyiséget szoktam használni. A márka hajolaja mellett szerintem ez a másik olyan terméke, ami kiemelkedően jó minőségben és ár-érték arányban egyaránt.

szzh01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 23.

Lettike77

2017. április 22.

Eleinte nem szerettem, ezért 2-3 használat után félre tettem. Pár hét múlva újra elővettem, akkor nagyon puha, könnyen kezelhető lett a hajam tőle. Eközben ki lett szőkítve a hajam, gondoltam tökéletes lesz az extrán száraz hajamra, de nem így lett. Nehezen kezelhető lett a hajam, ezért megint a fiókom aljába került ez a termék.

Lettike77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

alfie21

2017. április 21.

Nagyon-nagyon picit használok belőle, nekem csak így a jó. Egyébként elnehezíti a hajamat!

alfie21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 21.

Panda90

2017. április 18.

Puha, fényes, kifésülhető lett a hajam tőle.

Panda90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Puha, fényes, kifésülhető lett a hajam tőle.

Moringa

2017. április 5.

Nem szerettem. Nem éreztem a hidratálást amit "kellett volna"!

Moringa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

Nem szerettem. Nem éreztem a hidratálást amit "kellett volna"!

RiaSz

2017. április 4.

A samponjával együtt használom. Nagyon szép, fényes, puha lesz tőle a nehezen kezelhető hajam. Az ára is jó, valamint sokáig elég egy flakon.

RiaSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

julia1122

2017. március 30.

Nagyon szép és kezelhető lesz tőle a hajam, egy álom kifésülni utána. Nem nehezíti el a hajam, az illata kellemese, és nekem elég belőle kevés is, nagyon lassan fogy, amit nem hittem hogy lehetséges majdnem derékig érő hajjal.

julia1122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2