KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2015. december 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hajbalzsam az élettel teli, erős és lágy tapintású hajért. A töredezett, száraz ès igénybevett haj visszanyeri puhaságát, természetes fényét és rugalmasságát.

Parabén- szilikon- és mesterséges színezékmentes összetétel.

Krémmánia Kedvencek a -től
zsike85

2017. június 28.

Az eddigi legjobb hajbalzsam, amit valaha használtam. Fényes, puha, könnyen kifésülhető lett tőle a hajam.

zsike85
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Agi789

2017. június 25.

Nagyszerűen táplál, nem csapja agyon a hajam.

Agi789
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 25.

Nagyszerűen táplál, nem csapja agyon a hajam.

Neira87

2017. június 19.

A hajammal csodát tett. A víz, ahol jelenleg lakom rettentően nehéz, és taccsra vágta a hajam. Pedig előtte finom, puha volt, most sprőd, és ha ránézel is úgy összegubancolódik, hogy attól sírni tudnék. Aztán ajánlották ezt a balzsamot... Azóta könnyű kibontani, kezdi visszanyerni puhaságát, nem gubancolódik, az illata pedig isteni. :)

Neira87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

enikorz

2017. június 19.

Többször újravettem már, főleg a csodálatos illata miatt. Selymes, puha és könnyen fésülhető lesz tőle a hajam. Egy probléma van vele nagyon gyorsan elfogy ezért csak 4*.

enikorz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Anita1226

2017. június 18.

Kedvenc hajbalzsamom. Többször újra vettem már. Az illata az valami mesès:)
Kiváló ár-értèk arány

Anita1226
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Kedvenc hajbalzsamom. Többször újra vettem már. Az illata az valami mesès:)
Kiváló ár-értèk arány

Juhannae

2017. június 15.

Nagyon szeretem az illatát. Meg vagyok elégedve vele. A szőkített hajam eléggé száraz, de szintén Yveses samponnal kombinálva kellemesebbnek érzem a hajam tapintását.

Juhannae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

asszembocicsoki

2017. június 13.

Ár-érték arányban szuper, jó összetevőkkel és gyönyörű hajat eredményezve!! Az édes illat annyira nem jött be, így ebből a termékcsaládból a virágos illatút választottam másodiknak. Az is ugyanilyen hatékony. :)

asszembocicsoki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

TundiPapp

2017. június 10.

Nagyon jo illata van. A mosas utan kozvetlenul nagyon puha tole a hajam, viszont a szaritas utan extra szaraz marad. Nem hidratalja sajnos kello keppen. (Vagy akar ugy mint mas pakolas)
Tobbszor kaptam ajandekba, igy elhasznaltam, de nem vennem meg pedig az illata nagyon jo!

TundiPapp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

szzh01

2017. június 10.

Nagyon szeretem a szép INCI-je, az isteni illata és a kitűnő ápoló hatása miatt. Egy kis időbe telt, mire rájöttem, hogyan működik a nagyon vékony szálú, gyorsan lelapuló, zsírosodó, könnyen töredező száraz hajamra a legjobban.
Samponozás után kissé felitatom a vizet a hajamról egy törölközővel, majd utána kenem fel, finoman bemasszírozgatom a balzsamot a hajvégekre, a tövét és a tövétől eső 10 centit gondosan elkerülve. Összecsipeszelem és minimum 5 de inkább 10 percig fent hagyom. Utána meleg vízzel leöblítem, végül almaecetes hideg vizes öblítés következik. A végeredmény nagyon puha, ruganyos, tápanyaggal feltöltött selymesen fénylő, könnyen kifésülhető haj. Ha rövidebb ideig használom, úgy sem rossz, de az extra ápoló hatását csak 5-10 perc alatt fejti ki nálam. Akár még tovább is fent lehetne hagyni, de mivel zuhanyzás közben szoktam balzsamozni, úgy oldom, meg, hogy ezalatt mosakszom meg, leradírozom a bőröm, stb. ezalatt a balzsam hatóideje épp eltelik hasznosan; ennél tovább már nem tudok a zuhany alatt állni. :-) Próbáljátok ki, hogy hosszabban fent hagyjátok, nem csak 1 percet - ez egyébként szerintem minden balzsamra igaz, a hatóidő itt is sokat számít!
Ja, az ára is nagyon kedvező szerintem ezzel az INCI-vel, sokáig elég, a vállig érő hajamra egy mogyorónyi-diónyi mennyiséget szoktam használni. A márka hajolaja mellett szerintem ez a másik olyan terméke, ami kiemelkedően jó minőségben és ár-érték arányban egyaránt.

szzh01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 10.

ju14

2017. június 10.

Már többször újra vettem és elégedett vagyok vele, bár csodát senki ne várjon el tőle.
A pikkelysömörös fejbőrömet sem irritálja, amit sajnos a régebben használt egyéb márkák nem tudtak biztosítani.

ju14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2