KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2015. december 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hajbalzsam az élettel teli, erős és lágy tapintású hajért. A töredezett, száraz ès igénybevett haj visszanyeri puhaságát, természetes fényét és rugalmasságát.

Parabén- szilikon- és mesterséges színezékmentes összetétel.

dreammiyss

2018. január 2.

Nagyon szerettem ezt a balzsamot. Jó illata van!

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Nagyon szerettem ezt a balzsamot. Jó illata van!

boglair

2017. december 11.

Egy ideje használom a hozzá való samponnal és azt vettem észre, hogy egyáltalán nem töredezett olyan ütemben a hajam a frissító vágás után mint szokott.

boglair
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

pont

2017. november 26.

nincs különösebben száraz vagy gyenge hajam, de kicsit még így is kevés volt. igazából semmi extra, tök átlagos balzsam kb, számomra felejthető.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

flamingo-80

2017. november 25.

Jó kis balzsam ez, szép összetevőkkel. Sajnos elég hamar elfogy, mert sokat felszív belőle a hajam. Most épp nem használom, de szerintem újra fogom még venni.

flamingo-80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

brethalia

2017. november 24.

Még csak párszor használtam, de alapvetően elégedett vagyok vele: természetes, jó illatú, és szerintem tényleg segít a töredezett hajamon. Szebbnek tűnik, sőt, egyenesebbnek is a hajam, még párom is rákérdezett, hogy ki van-e vasalva a hajam? Mert akkor szokott ilyen egyenes lenni. :D

Szívesen nyúlok érte, ami miatt azonban egyelőre csak 4 csillag, az az, hogy kicsit elektromos lesz tőle a hajam és a tubusból nagyon könnyű túl sokat nyomni. Alapvetően nem szoktam spórolni a balzsamokkal, el is bírja a hajam, de ez elnehezíti, ha túl sok megy rá.

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

szzh01

2017. november 14.

Nagyon szeretem a szép INCI-je, az isteni illata és a kitűnő ápoló hatása miatt. Egy kis időbe telt, mire rájöttem, hogyan működik a nagyon vékony szálú, gyorsan lelapuló, zsírosodó, könnyen töredező száraz hajamra a legjobban.
Samponozás után kissé felitatom a vizet a hajamról egy törölközővel, majd utána kenem fel, finoman bemasszírozgatom a balzsamot a hajvégekre, a tövét és a tövétől eső 10 centit gondosan elkerülve. Összecsipeszelem és minimum 5 de inkább 10 percig fent hagyom. Utána meleg vízzel leöblítem, végül almaecetes hideg vizes öblítés következik. A végeredmény nagyon puha, ruganyos, tápanyaggal feltöltött selymesen fénylő, könnyen kifésülhető haj. Ha rövidebb ideig használom, úgy sem rossz, de az extra ápoló hatását csak 5-10 perc alatt fejti ki nálam. Akár még tovább is fent lehetne hagyni (és akkor szerintem nem is szükséges külön hajpakolást vásárolni, mert arra is jó ez a balzsam),, de mivel zuhanyzás közben szoktam balzsamozni, úgy oldom meg, hogy ezalatt mosakszom meg, leradírozom a bőröm, stb. ezalatt a balzsam hatóideje épp eltelik hasznosan; ennél tovább már nem tudok a zuhany alatt állni. :-)

Próbáljátok ki, hogy hosszabban fent hagyjátok, nem csak 1 percet - ez egyébként szerintem minden balzsamra igaz, a hatóidő itt is sokat számít!

Ja, az ára is kedvező szerintem ezzel az INCI-vel, sokáig elég, a vállig érő hajamra egy mogyorónyi-diónyi mennyiséget szoktam használni. A márka hajolaja mellett szerintem ez a másik olyan terméke, ami kiemelkedően jó minőségben és ár-érték arányban egyaránt.

szzh01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 14.

StrangerCreams

2017. november 11.

Száraz hajam van alapvetően, és a természetes összetevőjű samponok még nem nagyon tudtak vele mit kezdeni, csak tovább szárították, de ez a balzsam jóóó!

StrangerCreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

almag

2017. november 4.

tökéletes

almag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

tökéletes

AKiss

2017. november 2.

A szép összetevői miatt esett rá a választásom, illetve, mert most 790-ért inkább ezt kezdtem el kipróbálni, mint a pakolást 2090-ért. Ha ez beválik, jöhet a drága pakolás :) Na de: elégedett vagyok a majdnem derékig érő hajammal a(z előírásnak megfelelő) használata után: puha és fényes a hajam, hidrataltnak tűnik, a toredezes nem látszik annyira (a kallos milktol nagyon látszott, de az szilikonos), és a hullamos hajam hullámai sem tűntek el, mint néhány tápláló hajapolotol. Az illata nagyon kellemes, pár óra múlva nekem elillant, de ez nem negatívum. Egyelőre 4 csillagocska, hogy legyen motivációja csodaszerre válni :))

Update: Sajnos nekem ez nem elég, tovább keresgélek. Szép összetevők és nem káros hatás, inkább jótékony, így meghagyom a 4 csillagot.

AKiss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

eszterker

2017. november 1.

Jó balzsam, csak kár a parfüm összetevőért.

eszterker

Jó balzsam, csak kár a parfüm összetevőért.

Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2