KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2015. december 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hajbalzsam az élettel teli, erős és lágy tapintású hajért. A töredezett, száraz ès igénybevett haj visszanyeri puhaságát, természetes fényét és rugalmasságát.

Parabén- szilikon- és mesterséges színezékmentes összetétel.

Valentine

2017. szeptember 20.

A samponjával együtt kezdtem el használni. Ennek is nagyon kellemes az illata. Én mindig a fejtetőm kihagyásával oszlatom el a hajamon, így nem zsírosítja jobban. Kellemes tapintású tőle a hajam.

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

feketerigo00

2017. szeptember 13.

Szeretem, ilyet szoktam venni mindig. (Főleg az összetevői és az illata miatt.)
Puha lesz tőle a hajam, de csak 4 csillagot kap, mert a puhaság mellett hamar is zsírosodik és kicsit lelapul tőle a haj. Gyakoribb hajmosással ez mondjuk kompenzálható, de emiatt nincs meg az 5 csillag.

feketerigo00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Szeretem, ilyet szoktam venni mindig. (Főleg az összetevői és az illata miatt.)

orsssi

2017. szeptember 1.

Alapvetően hajbalzsamnak tökéletes, de az erősen igénybevett hajra nekem elég gyenge volt. Sajnos nem csodaszer.

orsssi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

nika013

2017. augusztus 31.

Nem rossz, de vannak a piacon ennél sokkal jobb balzsamok is, csodát nem tett a hajammal

nika013
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

szlili

2017. augusztus 26.

A viszonylag natur balzsamok közül ez a kedvencem. Nem zsírosodik tőle jobban a hajam, puha és fényes lesz, finom az illata. Lehetne kicsit sűrűbb, sokat kell belőle használni és kicsi a kiszerelés, így nem túl gazdaságos. Samponjával összecsomagolva szoktam venni, úgy jobban megéri. :)

szlili
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Ennie86

2017. július 28.

Megvan már egy ideje, de most kezdtem el használni. Sajnos sikerült a hajam eléggé tönkre vágni a szőkítéssel... :(
Ettől a balzsamtól vártam némi vigaszt. :) Az illata kellemes, de nem marad meg leöblítés után. Kb 20 percig hagytam rajta. Nagyon puha és könnyen fésülhetővé teszi a hajam. :) Nem nehezíti el, de persze csodát se művel. Alapból egy jó kis közepes balzsam.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

pzmndudo

2017. július 25.

Csalános samponjával együtt használom, nekem több napot kibír ezzel a kombóval a könnyen zsírosodó hajam :)

pzmndudo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

Mildi

2017. július 23.

Sajnos nem igazán jött be. Eléggé ki van száradva a hajam így nyáron, és nem különösebben könnyíti meg a kifésülést. Pozitívuma, hogy kellemes az illata.

Mildi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 23.

csudex

2017. július 12.

Samponjaval egyutt hasznalom. Nagyon jo illata van. Nem csodaszer de szepen teszi a dolgat, szepen hidratalta a hajam.

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

nanana

2017. július 12.

Samponnal együtt vettem, egy hónap alatt hihetetlen változást hozott, a hajam sokkal fényesebb, nem törik annyira és a kifésülés is könnyebben megy. Azóta is ezt használom, tuti befutó! :))

nanana
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 12.

Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2