KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ziaja

Ár:   875 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2011. március 12.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Kakaóvajat, D-panthenolt  és gyendéd növényi eredetű hatóanyagokat tartalmaz. Gyengéden lágyítja és láthatóan puhává teszi a bőrt. Intenzíven hidratál.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

mandarina

2017. november 13.

Most, hogy bejött a hideg idő, legtöbbször ehhez a tusfürdőhöz nyúlok. Imádom az illatát, nekem egyáltalán mű! A bőrömet sem szárítja, ami ilyenkor nekem nagyon fontos. 1+1 akcióban vettem a narancsos tesójával, azt is szeretem. Azért normál áron nem biztos, hogy megvenném, de így nagyon megérte.

mandarina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Lillu10

2017. november 5.

Érdekes, hogy sokan a "szintetikus illat" miatt szidják! Én a korai terhességem idején, amikor minden illat zavart, csak ezzel tudtam zuhanyozni. Korábban és ezt követően is kedveltem. Nem tudok rá rosszat mondani.

Lillu10
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

KK96

2017. október 4.

Az illata mű, nem tartós, nem habzik. Ráadásul veszettül viszket tőle a bőröm kb. 2 napi használat után. Soha nem veszem újra...

KK96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 4.

fanni1226

2017. szeptember 2.

Egyszer elhasználom, de biztos nem fogom újravenni. A habzása nagyon rossz, az illata szintetikus.

fanni1226
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

bubilany

2017. augusztus 25.

A hatása és az illata is szuper!!! :) A testápolójával együtt pedig még zseniálisabb!!

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

pampuska

2017. augusztus 21.

Szerettem. Az illatát, az állagát és azt, hogy nem viszkettem utána, pedig...Azt sajnálom, hogy nem tartósabb ez a szuper illat. Update: Már ez sem jöhet szóba nálam. Ettől is viszkettem.

pampuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

trisztan

2017. június 8.

Egynek elment, elhasználjuk, de semmilyen értelemben nem fogott meg. Akkor már inkább veszek saját márkás tusfürdőket.

trisztan
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 8.

doora87

2017. április 27.

Szerintem borzasztoan szintetikus az illata.
1-2 hasznalat utan ki is dobtam.Még a férjem sem tudta elhasznalni :-0
Megjegyzem a kezkreme sem ert semmit,szettben kaptam de borzalmas volt,a kremnek az illata legalabb jo volt de a hatása nulla.

doora87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Szerintem borzasztoan szintetikus az illata.
1-2 hasznalat utan ki is dobtam.Még a férjem sem tudta elhasznalni :-0

egetoerika

2017. április 9.

Ennyi tartósítószert bele!? Nagyon lerontja... Na meg a parfüm... Sajnálom

egetoerika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

Ennyi tartósítószert bele!? Nagyon lerontja... Na meg a parfüm... Sajnálom

Darancsa

2017. március 31.

Nagyon szeretem az illatát, ami nagyon sokáig megmarad, szép, puha lesz tőle a bőröm, nekem nagyon bevált, biztosan veszek még!

Darancsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 31.

Vitaminok: Panthenol

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Sárga színezék.