KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ziaja

Ár:   875 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2011. március 12.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Kakaóvajat, D-panthenolt  és gyendéd növényi eredetű hatóanyagokat tartalmaz. Gyengéden lágyítja és láthatóan puhává teszi a bőrt. Intenzíven hidratál.

Bubucim

2018. május 20.

Nagyon krémes az állaga, az illata nálam viszonylag megmarad a bőrön. Akciósan kb. 800 Ft az 500 ml, szóval nagyon meg is éri. Feltűnően nem szárított. Tehát nem szárított jobban, mint egy Nivea vagy Dove. Mivel én csak télen használtam, sokszor testápolót is kentem tusolás után. Télen szinte minden nap, ha lusta voltam, minden 2. nap. Mivel folyamatosan váltogattam a tusfürdőket, az illatára biztosan nem unok rá. :) Még maradt belőle a jövő télre is. :)

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

hdori23

2018. május 20.

Az illata kellemes de egyáltalán nem tartós. Engem nem fogott meg, egyszerű tusfürdő semmi extra. Ennyi pénzért találok jobbat is szerintem.

hdori23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

cattitude

2018. május 13.

okés tusfürdő, szettben vettem elég olcsón, egyébként meg nem nagyon használok mást a Balea/Alverde vonalon kívül. az illata szerintem kellemes, nem túl tolakodó, én csak nagyon halványan éreztem magamon. nem szárít, jól tisztít. nem hiszem, hogy újraveszem, nem hagyott bennem maradandó nyomokat, de egynek jó volt.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

Anheszenamon

2018. április 25.

1200 Ft a Dm-ben. Kissé túlárazottnak érzem, főleg, hogy nem is tartós az illata. Apropó, illat: elég édes, már-már túlságosan is, viszont egyáltalán nem tartós a bőrömön. Nem dobtam tőle egy hátast az biztos. Egy általam nagyon kedvelt blogger ajánlására vettem meg, de én nem vagyok elájulva tőle. Teljesen átlagos tusfürdő.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Mnemosyne

2018. április 23.

Sokáig elég volt, szerettem. Tisztít, jó illatú, érezhetően hidratálta a bőröm. Remek tusfürdő!

Mnemosyne
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

eperturmix

2018. április 18.

Kicsit csalódott vagyok,az illatát már most tudom,hogy megfogom unni,mire a végére érek,bár nem marad meg,tartóssága nulla,de túl édes,már-már gejl,a fa kakaóvajasa jobban tetszett.Állaga,színe tetszik,nem is szárított,de nem igazán győzött meg.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

bugeyes

2018. április 13.

Az illata ennek is szuper, és nem szárította annyira a bőröm, ahogy a kókuszos társa.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Eszterke93

2018. március 26.

Sokak pozitív véleményére hallgatva vásároltam meg és nagyon jól tettem, mert fantasztikus. Mind az illata, mind az állaga.

Eszterke93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Mariann1987

2018. március 18.

Nagyon szeretem! :) Főleg télen használom ezt az illatot. :) Egyébként a kecsketejes és kókuszos verziókkal felváltva vásárolom. :)

Mariann1987
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

enszlaj

2018. március 17.

Szeretem a Ziaja termékeket. Kellemes illat és nincs irritáció. Nekem ez az egyik kedvenc tusfürdőm, mert jó az állaga, és jó az illata. A nagy kiszerelésnek köszönhetően sokáig kitart.

enszlaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Vitaminok: Panthenol

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Sárga színezék.