183 Days by Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. október 1.

Kiszerelés:   3,5 g

Magas pigmentációjú szemhéjpúder fémes finishhel. Használható nedvesen és szárazan egyaránt. Vegán termék.

5 árnyalatban kapható

Egi

2020. október 30.

A szép csillogásért vettem meg, és felkenve is tényleg ilyen. Nem volt vele gond.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

MissScorpio

2020. február 29.

Nekem a 003-as Mermaid Shine van meg. Tökéletesen az én színem, és a saját készítésű, szolíd nyári koszorús lány sminkemnek legjobb darabja volt. Jól pigmentált, csillogó, de egy idő után csillámok lesznek a szemem alatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

Alsace

2019. július 13.

Én az aranyszínűt vettem meg, nagyon szép, kicsit lepereg nap végére, de nem vészes, nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

0bikbik0

2018. november 20.

A képen látható árnyalatot vettem meg. A tégelyben nagyon szép! És felrakva is nagyon szép. De: két óra, és minden a szemem alatt, az arcomon... tiszta csillám...a maradék meg csodás csikokban összeállva a szemhéjamon.
Alapozóval sem lett jobb a helyzet.
Sajnálom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 20.

Alapozóval sem lett jobb a helyzet.
Sajnálom...

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.