183 Days by Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Anheszenamon, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. június 11.

Kiszerelés:   2,5 g

A selymes állagú arcpirosító púder lágy rózsás színt kölcsönös az orcáknak. Fényvisszaverő pigmentjei ragyogóvá teszik a bőrt és kiegyenlítik egyenetlenségeit.

2 árnyalatban kapható

farkasszandra

2019. július 23.

Szerintem ezért az árért szuper. Nem volt még ilyen praktikus pirosítóm, értem ez alatt a “beépített” szivacsot a kupakba. 2féle szín: üde rózsaszín és a természetesebb barnás árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 23.

Anheszenamon

2019. július 2.

Nem tudom megindokolni, hogy miért vettem meg a nagy halom pirosítóm mellé. A 020-as színt választottam, ami egy szép, üde rózsaszín. Tartóssága szerintem nem a legjobb, rólam hamar lekopik. Finishe matt, elég pigmentált, könnyű vele túlzásba esni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate