183 Days by Trend It Up

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Finom fényt adó fixáló spray. Nedvességmegtartó betaint tartalmaz. Frissítő permetként is használható. Vegán termék.

Sziporka88

2019. október 19.

A csomagolás atom cuki, de nem fixál. A spray túl sokat fújt az arcra mintha lefröcskölnének. Egy próbát megért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

szilvasitimea

2019. szeptember 5.

Nekem teljesen szépen rögzítette a sminket. Az illata is bejött, a deisgnről nem is beszélve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Lina14

2019. március 11.

kellemes spray, fincsi az illata, nem ad túl dewy hatást, inkább természeteset, viszont nem tart olyan túlságosan. egynek oké, de nyilván a cukisága sokat javít a dolgon

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Wee

2019. február 18.

Nem használok alapozót, ritkán púderezek.
Szerencsére az arcbőröm nem igényel ilyen korrekciókat, csak mattítás miatt szoktam nagyon ritkán púderezni.
Tusvonal és spirál viszont majdnem mindennap kerül fel.
Fixáló jó volt a púder és pirosító részre, de a szempillaspirál és a tus viszont szétfolyt.
Ugyan egyik sem volt vízálló, de ha vízállót teszek fel arra nem kell fixáló ugyebár...

Termék illata, és a szórófeje jó, de nekem nem vált be.
Sajnos én is a csak a cuki csomagolás miatt dobtam be a kosárba :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Nem használok alapozót, ritkán púderezek.
Tusvonal és spirál viszont majdnem mindennap kerül fel.

Termék illata, és a szórófeje jó, de nekem nem vált be.
Sajnos én is a csak a cuki csomagolás miatt dobtam be a kosárba :/

Weightless

2019. január 26.

Egyszerűen imádom! Gyönyörűen összeáll tőle a smink, fantasztikusan természetes hatást ad, és egy átbulizott éjszaka végén is minden tökéletesen a helyén van. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

kovexti

2019. január 22.

Tetszik a csomagolás, az illat, a porlasztó. A hatása nem a legtökéletesebb, és nekem picit ragad is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

ksissie

2019. január 15.

Az aranyos csomagolása nagyon megtetszett, viszont nem nagyon érzek változást a sminkem tartósságán, és különösebb fényt sem ad, csak pár percig. Az illata számomra nagyon kellemes, ha felfrissülésre lesz szükségem, őt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

Orchideadin

2019. január 12.

Nagyon nem vettem észre hogy fényt adna, de nekem tetszik hogy ilyen szélesen "spriccel" és kellemes az illata. Tartosabbá is teszi valamennyivel a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

dreammiyss

2019. január 4.

Fixálóként nem teljesít maximálisan, viszont az édeskés illata nagyon tetszik. A cuki kiszerelését imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

cslllzr

2018. december 10.

Nem csak cuki, hatásos is. :) Sokkal tartósabb a sminkem tőle, az illata abszolút nem zavaró. Megy is az 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.