183 Days by Trend It Up

Ár:   3299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. október 1.

Kiszerelés:   13,4 g

Hat matt és két metálos árnyalatú szemhéjpúder praktikus tükörrel.

Queen16

2020. június 3.

Kritikán aluli termék, nem is értem ilyet hogy tudnak eladni, mint valami gyerek smink paletta, szó szerint szemhéj alap fölött sem látszik semelyik szín a palettából! Leárazva 1700ft ért vettem de azt is sajnálom rá, kuka senkinek se ajanlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

0bikbik0

2019. június 30.

Nem olvastam véleményeket, "csak" megtetszett a paletta. Le is volt árazva, és olyan "komoly"-nak látszott. Szép, igényes papir csomagolás, a szinek nagyon szépek és pigmentáltnak tűnnek...
Néztem az elnevezéseket, vicces a Highlights (arany) és a Lowlights (ezüst).
A szinek viszont egytől-egyig használhatatlanok. Erős alapra vittem fel, de nem sikerült még megközelitőleg sem szineket kivarázsolni belőle. Mármint persze, látszik, ha kb. kétszázszor mártom bele az ecsetet, és szépen türelmesen több percig applikálom.
Nekem erre nincs időm. Ráadásul egy-két óra, és csikokban , foltokban áll a szememen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 30.

Néztem az elnevezéseket, vicces a Highlights (arany) és a Lowlights (ezüst).

kalen

2019. május 15.

Akciósan jutottam hozzá, sajnos csalódás volt. A két szélső csillámos szín tényleg nagyon szép, jól használható. Az óarany kifejezetten különleges. A matt árnyalatok sajnos nagyon krétásak, porolnak, nem pigmentáltak. A színek szinte csak önmagukban használhatóak a szemhéjon, nem lehet szépen összedolgozni őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

SophiaS

2019. április 27.

1800 forintra volt leárazva, ezért megvettem. Már régóta szerettem volna egy palettát ilyesmi színekkel.
Ma kipróbáltam és nem hittem a szememnek. A matt színek pigmentáltsága szinte egyenlő a nullával. Pedig nagy reményeket fűztem a palettához, mert a testvére, a Dazzle nagyon jó és azt hittem, ez is az lesz. De sajnos nem. A két szélső (fényes) színen kívül semmi sem használható. Sajnálom, mert egy nagyon jó paletta lehetne.
Csak a két fényes szín miatt kapott egynél több csillagot tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

Csak a két fényes szín miatt kapott egynél több csillagot tőlem.

nocika113

2019. április 25.

Nagyon sokáig szemeztem vele, végül megkaptam ajándékba és majd kiugrottam a bőrömből annyira örültem.
Aztán megpróbáltam használni....
Nem gondolom magam egy amatőrnek, de ez... Borzasztóan silány minőségű akárhányszor nyúltam ehhez a palettához valami mással tuti segíteni kellett a sminken. A matt színek porolnak, nulla a pigmentáltságuk (még nedves bázison is) de legalább az is foltosan...
A két szélső sparkly viszont nagyon jó, az aranynak kifejezetten érdekes undertone-ja van, ezért kapott csak 3 csillagot a paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Aztán megpróbáltam használni....

AnnaR

2019. március 23.

1800 ft-ért vettem és ennyiért megérte. A színek pigmentáltak, fent maradnak, természetesen primeren - bár anélkül nem is próbáltam. Én hétköznap inkább a tusra szoktam szavazni, de most a tavasszal megjött a kedvem a komplettebb sminkekhez (valahogy gyorsabban is készül el) és úgy érzem itt minden színt ki tudok majd használni; még a zöldet is, mert egy igencsak szép árnyalatban került bele a palettába. A narancssárga pedig egy izgalmas kihívás lesz. Egyetlen haloványabb szín van csak, de ennyit igazán elnézek ennek a palettának. Nagyon tetszik, remélem később is ennyire fog tetszeni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Nicus

2018. november 7.

Nem ültem a szék mellé ettől az új márkától, de ez a paletta számomra kedvenc lett.
Nagyon szép, őszi színei vannak, könnyű vele dolgozni, a színek nem túl erőteljesek, emiatt hétköznapi, visszafogott, de mégis látványos smink készíthető belőlük.
Tartósságát tekintve is jó, nem mászkál, nem kopik, egész nap a helyén maradt.
Jár az 5 🌟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Tartósságát tekintve is jó, nem mászkál, nem kopik, egész nap a helyén maradt.
Jár az 5 🌟

silver

2018. október 30.

Csakis fixálatlan alapra érdemes felvinni a színeket, hogy legyen mibe beleragadniuk, így építhetőek, de alap nélkül nem túl jól tapadnak a bőrre, csak valami maszatként jelennek meg kb. A két fémes highlighter árnyalatra viszont nincs panasz.

Aki ABH Subculture hasonmást szeretne, annak én inkább a Makeup Revolution Iconic Divisiont ajánlom, az minőségében sokkal közelebb áll hozzá, valamint jóval olcsóbb is, mint ez a paletta. Ez a paletta pedig szerintem azoknak fog tetszeni, akik tompa, piszkos, őszies színvilágra vágynak, és nem bánják a gyengébb pigmentációt.

4 és 5 csillag között vacillálok, ugyanis szerintem a minőség nem kiemelkedő, de a paletta mégis működik. A piszkos, visszafogott színektől amúgy sem várjuk, hogy élénkek és virítóak legyenek, ezért a gyengébb pigmentáció nem kifejezetten zavaró tényező. Személyes preferencia kérdése, én pl. jobban szeretem így építgetni a színeket, mint egy örökkévalóságot tölteni azzal, hogy a túl jól pigmentáltakat vállalhatóra satírozzam. Ezért nagyon megszerettem ezt a palettát, mert könnyen használható, nem lehet túlzásba esni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2018. október 14.

Hát ezt ahogy megláttam, egyből ment is a kosaramba. Bele se nyúltam a teszterbe, annyira megfogtak a színei hogy csak megnéztem, és hoztam. Nagyon hasonlít az Anastasia Beverly Hills Subculture palettára, ami már régi nagy vágyam, szóval nagyon örültem hogy itthon is kapható egy hasonló, kisebb változata. Szép, pigmentált színek, hasznos tükör, de egyetlen egy árnyalattal nem vagyok megelégedve.A Party Goals (sötét zöld) foltos, és nem valami pigmentált. Ennek ellenére, hogyha kitartóan rétegezgeted, tényleg szép sminket lehet készíteni ezzel a színnel is. Szóval én ezt az egy kis hibát elnézem neki, és jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.