183 Days by Trend It Up

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 30.

Az ultrakönnyű formula csillogó finisht biztosít. Önmagában vagy arckrémhez, alapozóhoz keverve lágy, arany színű ragyogást ad.

2 árnyalatban kapható.

pinkyNiki

2019. október 18.

Alapozó fölé viszem fel aztán fixálom púderrel. Először féltem, hogy a púder elveszi a fényét, de szerencsére nem így lett. Nagyon szép, természetes fényt ad. Jelenleg a kedvenc highlighterem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Guppi

2019. szeptember 18.

Leárazva vettem meg, teljesen megèrte. Inkánn fènyes, mint csillámos, nagyon szèp fènye van, eddig tartósnak bizonyul. Nagyon kevès kell belőle, úgyhogy sokáig elèg lesz. Az èn zsíros bőrömön sajnos sokáig "ragacsos/tapadós" marad, nem az a "creme to powder" formula. (Tudom, ne tapizzam az arcomat ès akkor nem tűnik fel :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

NUMB

2019. augusztus 22.

a melegebb színt vettem meg, enyhén arany hatású, nekem nagyon tetszik. Továbbá szerintem nagyon sokáig ki fog tartani, mert mlrg mindig a tégely tetején járok, pedig sokat használtam már.
Most pedig le is van árazva a DM ben, úgy mindenképp megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Most pedig le is van árazva a DM ben, úgy mindenképp megéri.

Alkoholok: Isostearyl Alcohol
Emolliensek: Isostearyl Alcohol, Caprylic / Capric Triglyceride, Silica Dimethyl Silylate, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Glyceryl Caprylate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, Carmine / CI 75470