183 Days by Trend It Up

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 30.

Az ultrakönnyű formula csillogó finisht biztosít. Önmagában vagy arckrémhez, alapozóhoz keverve lágy, arany színű ragyogást ad.

2 árnyalatban kapható.

Ár: 1000 , Eladó: vivienlovesit
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: banki utalás: posta (+pk) VAGY személyes átvétel (csak Astoria)

ssteff15

2020. január 29.

Nem tudom, hogy csodaszer számba tartozik-e nincs túl sok tapasztalatom highlighterek terén, de mivel le volt árazva gondoltam teszek egy próbát és kipróbálom. Eddig csak egy teljesen folyékony highlighterem volt, ebből pedig a lilát néztem először de szomorúan nyugtáztam, hogy az nem passzol a bőrömhöz, a melegebb árnyalat kell. Első érintésre fura volt és ragacsos, viszont mikor felvittem az ujjammal egészen jó volt. Nem volt már olyan ragacsos, de nem is lett száraz, hozzátapadt az alapozómhoz és egész nap a helyén maradt. Külön tetszik benne, hogy nem az a kifejezettem csillámos fényű, haneü inkább az a vizes csillogás hatású. Nekem eddig tetszik, ötszáz forintért meg ajándék volt szinte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

virumiru

2020. január 11.

ennek tulajdonképpen mi értelme van? a furi ragacsos állagot még elnézném, de highlighternek ez nulla, alapozóba keverni hülyeségnek tartom meg nem is értem, hogy kellene kivakarni a tégelyből...szemhéjra kenve még szép is lehetNE, de önmagában 10 perc után elmászik, szemhéjalapnak meg használhatatlan. legalább a tégelye szép:S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

pinkyNiki

2019. október 18.

Alapozó fölé viszem fel aztán fixálom púderrel. Először féltem, hogy a púder elveszi a fényét, de szerencsére nem így lett. Nagyon szép, természetes fényt ad. Jelenleg a kedvenc highlighterem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Guppi

2019. szeptember 18.

Leárazva vettem meg, teljesen megèrte. Inkánn fènyes, mint csillámos, nagyon szèp fènye van, eddig tartósnak bizonyul. Nagyon kevès kell belőle, úgyhogy sokáig elèg lesz. Az èn zsíros bőrömön sajnos sokáig "ragacsos/tapadós" marad, nem az a "creme to powder" formula. (Tudom, ne tapizzam az arcomat ès akkor nem tűnik fel :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

NUMB

2019. augusztus 22.

a melegebb színt vettem meg, enyhén arany hatású, nekem nagyon tetszik. Továbbá szerintem nagyon sokáig ki fog tartani, mert mlrg mindig a tégely tetején járok, pedig sokat használtam már.
Most pedig le is van árazva a DM ben, úgy mindenképp megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Most pedig le is van árazva a DM ben, úgy mindenképp megéri.

Alkoholok: Isostearyl Alcohol
Emolliensek: Isostearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Silica Dimethyl Silylate, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Glyceryl Caprylate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, Carmine / CI 75470