183 Days by Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Holografikus csillogó pigmenteket tartalmazó szempillaspirál, mely alkalmazható önmagában vagy fedőrétegként más szempillaspirál fölé. Vegán termék.

Trend It Up Holo Lip Pencil
Ár: 600 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam a kézfejemen, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Alsace

2019. július 10.

Szempillaspirálnak alkalmatlan, sajnos nem látszik, de Naftalin ajánlása alapján szemhéjra kenve tényleg gyönyörű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Naftalin

2019. június 8.

Szempillaspirálként használhatatlan, semmi nem is látszott a pilláimon, így most sminkszelektálás közben fájó szívvel, de épp a kidobandó kupac felé tartott, mikor belém hasított egy isteni szikra, és fogtam, kinyomtam a tubusból egy kis festéket és felkentem a szemhéjamra :D Lányok, ha valaki szeretne egy különleges, élénk türkiz színű szemhéjfestéket, ami ráadásul lilán irizál, akkor tegyen vele egy próbát, szerintem eszméletlen gyönyörű, bár kicsit lassan szárad, de megéri, úgyis itt a nyár :) Ez az utolsó esély megmentette az egy csillagtól, ötöt azért nem kap csak, mert mégis egy spirálról beszélünk, de a színét imádom, az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

Chapshe423

2018. november 5.

Erre véletlenül találtam rá,de imádom az ilyesmi dolgokat.
Avonban volt csillámos spirál karácsony tájékán. Ahhoz hasonló eredményt lehet elérni ennél is,annyiban más,hogy kékes színű ez a csillogás. Nekem észrevehető volt,más meg is jegyezte,hogy látszik a pillámon.
Már 2 hónapja használom majdnem mindennap és még mindig bőven van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Erre véletlenül találtam rá,de imádom az ilyesmi dolgokat.
Már 2 hónapja használom majdnem mindennap és még mindig bőven van benne.

KittiKdr

2018. október 2.

Éreztem, hogy valami kihívás lesz benne, de valahogy első látásos szerelem volt. Haza is jött velem. Felkentem. Semmi. Vagyis a szempilláimon, körülötte viszont mindenhol volt belőle. Picit elkeresedtem de új nap új remények. Megvettem a hozzá tartozó bázist, az már magában is csodát művelt a szempillaspirálommal kombinálva. Egy másik ecsettel pedig felvittem ezt és láss csodát működött. A végeredmény picit átmenetes tipikus csillogó kékes lett. Nem egy rikító de egy egyszerű sminket simán fel lehet vele dobni. Picit idő igényes mert kell neki egy kis száradási idő (remélem ha picit beszárad ez valtozik) de megérte a termék. Picit feldobta az egyhangú spiráljaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

jituszka

2018. október 1.

Sajnos semmi nem látszik belőle. Sajnálom, pedig nagyon tetszett a színe a kefén, de felkenve egyszerűen semmi nem látszik, még a sminklemosó vattán sem. A tubusos kiszerelést ötletesnek találom, de így pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Színezékek: Ferric Ferrocyanide, CI 42090, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak