183 Days by Trend It Up

Ár:   899 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Honeyhair, Módosítva: 2020. január 30.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Hosszantartó hatású
  • Magasfényű és színintenzív végeredmény
  • Egyszerű felvitel
  • Aranyos festékes vödör csomagolásban

10 színben kapható

AnnaR

2020. február 15.

040 butterfly árnyalatot vettem meg. Leárazáson vettem,450 ft volt, így kvázi megérte. Egy nagyon nude színről van szó, szóval a szép fedéshez 3 réteg kell. Ez már alapjában nem egy túl vonzó tulajdonság. Az ecset szélessége nekem megfelelt, a csomagoláson lévő akasztó sem zavart kifejezetten a lakkozásnál. De ahogy a lakk terül az nem kifejezetten jó. Nem a legrosszabb, de láttam ennél már szebbet. Amúgy tartós és szép a végeredmény, főleg fedőlakkal.
Akárhogy is, nem a legrosszabb, de nem is jó lakk. Betévedtem a drogériába, megláttm az állványt és nem fogott el a vágy, hogy vegyek egy másik színben is belőle. Számomra ez a lakk a színe miatt érte meg, de semmi több. Teljes áron rablásnak éreztem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 15.

Honeyhair

2020. január 31.

A DM-ből a 100 Flamingo és a 030 Octopus árnyalat jött haza velem (az előbbi egy szép nude hatású, fáradt rózsaszín, kevés aranyos csillogással; az utóbbi pedig egy most trendi téli halvány rózsaszín). Impulzusvásárlás volt, de bár ne tettem volna! A vödörforma cuki, de a kis fémfül rettentően zavaró, felkenéskor nem lehet rendesen megfogni tőle a kupakot, nem lehet precízen vezetni az ecsetet. Az ecset egyébként kifejezetten rossz, nem elég széles és rondán csíkoz is. A lakk nem terül szépen, így nem is tudtam egyenletesen felvinni egyiket sem. Ennek tükrében talán már nem is annyira negatívum, hogy a második napon elkezdtek lekopni. Mi értelme van az ilyen termékeknek?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Algae Extract, Mannitol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.