183 Days by Trend It Up

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. október 1.

Mélyfekete, hosszantartó fényes szemhéjtus precíz applikátorral. Vegán termék.

Kitts

2019. január 28.

10+ éves tusvonalhúzogatós rutin után is kifogott rajtam az első pár alkalommal, hozzá kell szokni, mert nem a megszokott módon jön ki vele a lépés. Tényleg nagyon gyorsan szárad és közben néhol összemaszatolja a pillákat, úgyhogy gyorsan, határozottan kell dolgozni vele, utána rögtön szempillaspirál, különben sose bogozod ki a szempillád :D

Ha megvan a trükkje, egy tök jó, szép színú, tartós tus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Ha megvan a trükkje, egy tök jó, szép színú, tartós tus!

justagirl

2019. január 11.

Én kicsit lehúzni jöttem, ár rendben van, de nagyon maszatolós és az ecsetével kifejezetten nehéz dolgozni. Nem az igazi, nem tudom, hogy újraveszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

svivko

2018. december 18.

Update: Még mindig imádom, direkt vettem 2 utánpótlást. Már most is félek a 183. nap lejártától.

2018.11.17.
Annyira jó ez a cucc, hogy telefonon jöttem értékelni 1,5 hónap használat után. (mea culpa az elírásokért)
Szénfekete, tökéletesen pigmeltált és hihetetlenül tartós. Olyannyira hogy a nap végén (10 óra viselés után) is ugyanúgy néz ki, mint reggel- nem túlzok.
Nem kezdő barát mert gyorsan szárad, és mivel reggel használom gyors eredményt zoeva angled tus ecsettel tudok elerni. Saját ecsete közepesen rugalmas szivacs, ma autóban (anyóson ülésen) húztam ki vele a szemem, teljesen használható, de osszemaszatolja a pillakat.
Nagyon ajánlom! Utoljara a Lovely tusa lepett meg ennyire, de az simán lekopott a konnyezestol, ez még a tusolast is birja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

2018.11.17.

gabsee74

2018. december 8.

Eddig előnyben részesítettem a hagyományos ecsetes tusokat, ezt véletlenül vettem meg, de cseppet sem bánom. Tényleg szuper tartós, simán kibírja a teljes napot. Nem kopik, nem maszatol, nem hullik. Saját ecsete közepesen hajlékony. de én ezzel is nagyon precíz vonalat tudok húzni. Biztos újra veszem. Ja és a színe is tényleg mesés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 8.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

PVP 0 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.