3 Concept Eyes

Ár:   $5   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2017. február 2.

Ár:   $5
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gélszerű, élénk, magasfényű és hosszantartó színek UV-védelemmel. Ápolja és erősíti a körmöket. Hagyományos körömlakklemosóval eltávolítható.

5 árnyalatban elérhető

seppunkata

2019. szeptember 4.

Hmm háát... Az egyik legdrágább körömlakk amit eddig vettem, és ennek ellenére csalódott vagyok tartósságát illetően.
A színe nagyon szép, magas fényű, gyorsan megszárad, de 1 nap után magától elkezdett pattogni, a többit meg simán le lehet kaparni körömmel. Pedig pont ugyan úgy manikűröztem, mint amúgy szoktam. Egy Catrice körömlakk ennél sokkal tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate