3W Clinic

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kori, Módosítva: 2016. január 19.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A természetes cellulóz eltávolítja az elhalt hámsejteket, maga után friss bőrérzetet hagy irritáció nélkül. Gyengéden, a bőr hidratáltságát megtartva tisztítja a pórusokat. Csiganyálka kivonatot tartalmaz, mely a bőrt egészségessé és ragyogóvá teszi.

Amea

2018. március 25.

Egyszer valami nagyon jó árban sikerült kifogni, kb inggombbal fizettem érte meg színes üvegcserepekkel, szóval kipróbáltam. Hatalmas adag, kiütést nem okozott. Kb olyasmi, mint a TonyMoly féle zöldalmás vagy az aloés peeling gel: felkened, átmasszírozod, ledörzsöléskor bekukacosodik és pihepuha bőrt hagy maga után, a fizikai radírok karcolása nélkül. Működik.
Nem volt rossz, kategóriájában teljesen ok, de az illata nem győzött meg. Tudja a dolgát, de nem szerettem bele, főleg, mivel koreai vonalon kb havonta hoznak ki újdonságokat, én meg hűtlen kutya vagyok, ha meglátok egy cukibb csomagolást :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

csimr

2017. május 31.

Ha nem használok kémiai hámlasztókat (nyáron max heti 1szer szoktam), ezt a peelinget is be szoktam vetni. Nagyon puha lesz tőle a bőröm, és annyira szép letiszult képet ad, hogy csak na. Hatalmas a kiszerelése, nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Kori

2017. április 8.

Az eddig próbált peelingek közül nekem ez vált be a legjobban. Ennél éreztem és láttam is a hámlasztó hatást. Az illata engem a nebuló ragasztóéra emlékeztetett, az állaga géles, viszonylag kevés is elég belőle egy használatra, így sokáig kitartott. Az eredmény nem volt mindig tökéletes, rendszeres használat mellett is voltak néha olyan részek, ahol nem tette rendesen a dolgát, de a hámlásra hajlamos szemöldök körüli részeket és az orromat is egész jól hámlasztotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Betaine

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak