3W Clinic

Ár:   $6   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Amea, az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2020. január 6.

Ár:   $6
Lelőhely:   online külföldről
Bőrprobléma:   Bőröregedés

All-in-one, innovatív pórusösszehúzó formula, mely hibátlan fedést és hosszan tartó hidratálást nyújt. Elfedi a finomabb szépséghibákat, ráncokat és foltokat, finomítja a vonásokat és egységesíti a bőr tónusát.

petszilva

2019. augusztus 21.

Az állaga és a fedése jó, nekem először kicsit világos, de teszek rá a márka fényvédőjéből és valahogy eltűnik, csökken a világossága ettől. Nem irritált és eléggé hidratáló, de a színe miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

blackcat00616

2018. augusztus 14.

Eddigi véleményem csak az illatáról van, rettentően émelyítő számomra, erősen krémes-púderes szaga van.

Update: Mostmár megbarátkoztam vele, 1 csillagról felviszem 3-ra, mert nem irritál sőt, nyugtatja a bőröm. Szép színe van, nem emeli ki a száraz részeket, de sajnos elég fényes lesz tőle az arcom akkor is, ha nem teszek alá semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nixie

2018. január 21.

Ez tényleg valami csoda! A színe tökéletes az én bőrömhöz, a fedése vetekszik egy alapozóéval! Gyönyörűen fed, és nem természetellenes. Építhető is, és a kiszerelése is óriási. Tartós, nem kopik, ha kifújom az orrom, nem törlöm le az egész orrom, alig színezi be a zsepit.

Két negatívumot tapasztaltam: először is, hogy túl matt. Szerettem volna egy kicsit fényes, természetes krémet, de így is szeretem. A másik pedig, hogy néhány óra múlva kifényesedik az orromon (ami zsíros).

Ettől függetlenül imádom. Normál bőrűeknek szerintem tökéletes lenne, de tőlem is megkapja a ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

krizsaneniko

2017. január 3.

Második tubussal fogyasztom jelenleg.
Én is a vicces ára miatt vettem meg anno, valami 1.30 dollár volt, és szerintem fél évig elég is volt az egy tubus, pedig én minden nap, sőt valamikor napi kétszer is alapozózok, ha még este is programom volt. Végre egy alapozó, ami nem kínai sárga, hanem normálisan tényleg világos, fehéres európai bőrszínű. A normál drogériákban nekem a 01-es árnyalat is sajnos sötét szokott lenni,de ez színben pont tökéletes.
Nekem zsíros bőröm van, úgyhogy nyáron picit azt érzem, hogy túl hidratál, de vettem transzparens púdert, szintén koreai márkától, és úgy viszont elég szép a hatás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Második tubussal fogyasztom jelenleg.

Amea

2016. december 27.

Először a nevetségesen olcsó ára meg a kísérletezőkedvem miatt landolt a kosaramban. Bár a márka fixáló púdere ikonikus termék, nem voltak nagy elvárásaim azért a 2 dollárért.
Másodjára... meg most harmadjára viszont azért vettem meg, mert ez egy kimondottan jó BB!
Tartja az ígéretét, egységesíti a tónust, picit finomít a mimikai ráncokon és a pórusokon. Persze, lemosásig tart az illúzió, ez sem csodaszer, de legalább hidratál és alig kopik meg napközben. Szerencsére nincs maszk hatása, amúgy kimondottan erős fedése sem, ez úgy ad szebb bőrképet, hogy nincs poros alapozó-effekt, meg telibevakolás. Inkább valami kellemes bőrfény a végeredmény: "az én bőröm, csak szebb".
Használtam már primernek is, komolyabb smink alá, úgy is szuper.

(Figyu, 3W! Amíg forgalmazod, számíthatsz rám, légyszi ne vondd ki a forgalomból! Nem akarok megint éveket kísérletezni mindenféle BB krémekkel. Köszi, puszi!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 27.

Használtam már primernek is, komolyabb smink alá, úgy is szuper.

Antioxidánsok: Camellia Japonica Flower Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Collagen

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A japán kamélia virágának a kivonata. Magas A, B, E vitamin tartalmú természetes antioxidáns, bőrnyugtató és "anti-pollution" hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy védi a fibroblasztokat az oxidatív károsodásoktól, amelyeket a levegőben levő szennyezőanyagok váltanak ki, ezáltal gátolja a kollagén-lebontó folyamatokat a bőrben. Ezen kívül elősegíti számos, a bőrben természetesen előforduló antioxidáns enzim, például a szuperoxid-dizmutáz (SOD), a kataláz és a glutation-peroxidáz jelenlétét (forrás). A kivonat ezen kívül gazdag forrása a melanintermelést szabályozó, az UVB-károsodás látható jeleitől óvó galluszsavnak.